Biesbosch 34

3894 BG Zeewolde · Buurt 4, Zeewolde

  • Ridaelamu otsaboks
  • Ehitusaasta 2019
  • 157 m² elupinda
  • 319 m² krunt
  • A energiamärgis
Võrrelge
Tehisintellekti assistent

Küsige selle eluruumi kohta: Biesbosch 34

Esitage küsimus eluruumi, asumi, väärtuse või kulude kohta. Assistent vastab selle lehe andmete põhjal ja otsib vajaduse korral ajakohast teavet.

Vastused on ligikaudsed ega ole käsitatavad nõuannetena. Vestlused salvestatakse assistendi täiustamiseks.

Lühidalt

Aadressil Biesbosch 34 (Zeewolde) asub ridaelamu otsaboks aastast 2019 eluruumi pindalaga 157 m² ja energiamärgisega A. Asukoht: asum Buurt 4 (omavalitsus Zeewolde). Ligikaudne turuväärtus on € 550.000 kuni € 658.000. Elukeskkond: müratase 54 dB (mõõdukas), õhukvaliteet WHO soovitusliku piirväärtuse piires, 500 m raadiuses on 54% alast kaetud taimestikuga, üleujutuse korral kuni 2,4 m sügavune vesi. Lennuliiklus: 2 km raadiuses lendab päevas ligikaudu 8 lennukit madalamal kui 3 000 m. Asumi elukeskkonna kvaliteet: igati rahuldav.

Kogu sellel lehel olev teave pärineb avalikest registritest ja kaartidelt ning on tasuta. Ise kogudes kuluks iga eluruumi kohta tunde; siin on kõik sekundiga koos. Iga jaotise all selgitame, mida need näitajad siin elamise seisukohast tähendavad.

Asukoht

Asukoht BAG-i andmetel (52.34161, 5.52822). Avage OpenStreetMapis

Hinnanguline väärtusvahemik

Selle eluruumi ligikaudne turuväärtus € 550.000 – € 658.000 keskväärtus € 604.000 · hinnatase sep 2026 € 3.847 m² kohta · 157 m²

Turg

  • +2,4% müügihinnad aastaga Flevoland (CBS-i hinnaindeks, sep 2026)
  • € 466.599 keskmine müügihind omavalitsuses Zeewolde aastal 2025 (CBS/Kadaster)
  • € 452.000 keskmine WOZ-väärtus (asum Buurt 4, CBS 2024)

Kuidas hinnang kujuneb

AllikasLähteväärtusPraegusele hinnatasemele viidudOsakaal
34 võrreldavat eluruumi 420 m raadiuses
indekseeritud WOZ-väärtuse mediaan m² kohta
€ 3.733/m² € 586.081 83%
Keskmine, asum: Buurt 4
CBS WOZ 2024 (€ 452.000) / keskmine 125 m²
€ 3.616/m² € 694.346
+22,3% alates 2023 K1
17%

Sarnased eluruumid läheduses (leitud 34)

Sarnased eluruumid

Vaadake lähiümbruse sarnaseid eluruume, millel hinnanguline väärtusvahemik põhineb, ning nende hinda m² kohta ja kaugust.

Kontoga tasuta. Makseandmeid pole vaja.

Looge tasuta konto Logige sisse

Arvutuskäik: iga allika väärtus on viidud võrdluskuupäeva hinnatasemelt praegusele hinnatasemele, kasutades CBS-i olemasolevate eluruumide müügihinnaindeksit (provintside kaupa, linnade Amsterdam, Rotterdam, Den Haag ja Utrecht puhul linnade kaupa; viimaste kuude puhul üleriigilist kuuindeksit). Keskväärtus on kaalutud keskmine ning vahemiku laius tuleneb allikate väärtuste hajuvusest (vähemalt 5%). Eluruumi seisukorda, asukohta tänaval, hoonestusõigust ega eripärasid ei ole arvesse võetud. Tegemist ei ole kinnisvara hindamisega.

Üürida või osta?

Sarnase eluruumi üürimine

Lähiümbruses ei ole üüri hindamiseks piisavalt sarnaseid üürieluruume.

Selle eluruumi ostmine

€ 2.840 kuus

Annuiteetmaksetega eluasemelaen summas € 604.000 (vahemiku keskväärtus), intressimääraga 3,9% ja tähtajaga 30 aastat, ilma omafinantseeringuta: esimesel kuul € 1.950 intressi ja € 890 põhiosa tagasimakset. Arvestatud ei ole hoolduskulusid, makse ega intressikulude maksusoodustust.

Kumb on mõistlikum?

Võrdlemiseks on vaja nii hinnangulist üüri kui ka hinnangulist väärtusvahemikku.

Kasutage jaotises „Igakuised eluasemekulud“ arvutamiseks oma sissemakset, intressimäära ja üüri.

Põhiandmed

Eluruumi tüüp
Ridaelamu otsaboks
Kasutusotstarve
Elamine
Ehitusaasta
2019
Eluruumi pindala
157 m²
Hoone pindala
111 m²
Krundi pindala
319 m²
Energiamärgis
A (19 august 2019)
Kasutusüksuse staatus
Kasutusel
Hoone staatus
Kasutusel
BAG-i aadressitähis
0050200000389128
BAG-i kasutusüksus
0050010000389129
BAG-i hoone
0050100000389127
Allikas ja metoodika

Basisregistratie Adressen en Gebouwen (Kadaster) ja energiamärgiste register. Krundi pindala on katastriüksuse kogupindala; korterite puhul tähendab see kogu hoone krunti.

Krunt, pinnas ja maakasutuse sihtotstarve

Maapind vajub veidi, nagu paljudel turba- ja savipinnasega aladel; aeg-ajalt tuleb aias maapinda ja sillutist tõsta.

Krundi pindala (BAG)
319 m²
Vundamendikahjustuste risk: Buurt 4
0,0% eluruumide puhul esineb vundamendivaiade mädanemise risk (väga madal) 2050. aasta suure heitega stsenaarium: 0,0%, ebaühtlane vajumine 0,8% — Klimaateffectatlas (Deltares/KCAF)
Maapinna vajumine: Buurt 4
−2,2 mm aastas pindmistes kihtides −0,6 mm; omavalitsus Zeewolde −1,9 mm
Kadaster, kõrgus merepinnast, sihtotstarve, pinnas
andmete laadimine…
Allikas ja metoodika

Krunt: Kadaster (BRK, PDOK kaudu; krundi piir on ülaloleval kaardil). Kõrgus: Actueel Hoogtebestand Nederland. Maakasutuse sihtotstarve: ruimtelijkeplannen.nl (kuni 1.1.2024 kehtestatud planeeringud; uuemad eeskirjad on omavalitsuse keskkonnaplaneeringus). Pinnas ja vundament: Klimaateffectatlas (CC BY 4.0) ning RVO/KCAF. Andmed on ligikaudsed ega asenda ehitustehnilist või õigusnõu.

Päike ja vari

Kuidas paiknevad fassaadid, aed ja katus päikese suhtes ning kui palju varju heidavad ümbritsevad hooned? Arvutused põhinevad päikese asendil ja 3D BAG-i hoonekõrgustel.

Fassaadid, aed, katus ja päevavalgus
arvutamisel…
Päikese teekond eluruumi kohal (kohalik aeg): suvel kõrgel, talvel madalal. Keskpunkt = otse pea kohal, serv = silmapiir. Roheline täpp = aia suund.

see eluruum hoonete vari krunt päikese suund

Hooned ja kõrgused: 3D BAG (TU Delft, CC BY 4.0; katuse kõrgus = kõrguste 70. protsentiil selle eluruumi maapinna suhtes, AHN-i andmetel). Krunt: Kadaster (BRK). Päikese asend: NOAA algoritm, kohalik aeg. Aerofoto: PDOK, Beeldmateriaal Nederland (CC BY 4.0). Tulemus on ligikaudne: puid, piirdeid, katuseuuke ja maapinna reljeefi ei ole arvestatud.

Energia ja küte

Energiasäästlik eluruum: väikesed energiakulud, mugav sisekliima ja paljudes pankades soodsamad eluasemelaenu tingimused. Energiatõhususe edasine parandamine annab siin vähe lisakasu.

Energiamärgis

A registreeritud energiamärgis (energiatõhususindeks)

Ülevaatuse kuupäev
19 august 2019
Buurt 4: energiamärgis A või parem
93% eluruumidest

Hinnatud enne 2021. aastat kasutatud meetodil; alates 2021. aastast kehtib NTA 8800.

Tarbimine ja kulud

€ 168 kuus keskmise tarbimise korral

Maagaas
460 m³ aastas
Elekter
4.060 kWh aastas; asum 2.790
Aastakulud
€ 2.017 gaas € 639, elekter € 1.054, püsitasud € 324
Päikesepaneelid
90% sarnastest eluruumidest; asum 67%
Allikas ja metoodika

Keskmine energiatarne: sama tüüpi, sama suured ja samal ajavahemikul ehitatud eluruumid (CBS 2025, välistemperatuuri järgi korrigeeritud), arvestatuna sep 2026 keskmiste tarbijahindadega (CBS: 1,39 m³ kohta ja 0,26 kWh kohta koos maksudega, arvestades püsitasusid ja energiamaksu vähendust). Tegelik tarbimine sõltub elanikest ja seadmetest.

Kütte ümberkorraldamine ja toetused

Kaugküttevõrk asumis
83% eluruumidest on ühendatud (2023)
Buurt 4: küttelahendused
2% oma keskküttekatel, 98% kaugküte 2022
Geotermilise energia potentsiaal
30-50%kans >5MWth Slochtereni kihistu, WarmteAtlas

ISDE 2026 (500 miljonit €): toetus soojustusele, (hübriid)soojuspumbale, päikesekollektoriga veesoojendile, ventilatsioonile ja kaugküttevõrguga liitumisele (kindel summa 3 775 €); soojuspumba toetuse suurus on olenevalt tüübist ja võimsusest ligikaudu 500 € kuni enam kui 13 000 €. Taotlus tuleb esitada RVO-le pärast paigaldamist. ISDE RVO veebilehel · Energiesubsidiewijzer (ka omavalitsuste toetused)

Buurt 4: energiamärgised

  • A või parem 93% 2.172
  • B 0% 2
  • Energiamärgis puudub 7% 173
Allikas ja metoodika

Energiamärgis ja energiamärgiste jaotus: EP-Online (RVO) meie andmebaasi kaudu; tarbimisprofiilid: CBS 85140NED (CC BY 4.0); tariifid: CBS 85592NED; asumi tarbimine: CBS Kerncijfers; kaugküttevõrgud, kavad, katseprojektid ja kütteliikide jaotus: WarmteAtlas (RVO, asumi tasandil; kavad on seostatud asumitega, mille keskpunkt asub kavaga hõlmatud alal); ISDE: RVO. Andmed on ligikaudsed ega asenda energianõustamist.

Igakuised eluasemekulud: ostmine või üürimine

Arvutage oma ostuhinna, üüri ja eelduste põhjal. Kõiki summasid saab muuta; tulemus on ligikaudne.

Omafinantseering 10% Säästud või olemasoleva eluruumi väärtuse ja laenujäägi vahe, mida kasutate laenu asemel.
Eluasemelaenu tagasimakseviis
Eluasemelaenu kuumakse (bruto) —
sellest põhiosa tagasimakse (jääb Teie varaks)
Püsikulud —
Kokku kuus —
Püsikulud kuus (keskmised summad, muutke vajaduse korral)
Omavalitsus Zeewolde, 2026: kinnisvaramaks (OZB) 0,1277% WOZ-väärtusest (WOZ-väärtus pole teada, arvutuse aluseks on hinnanguline väärtusvahemik € 604.000, seega € 771 aastas), jäätmetasu € 367 ja kanalisatsioonitasu € 146 aastas mitmeliikmelisele leibkonnale (COELO).
Waterschap Zuiderzeeland, 2026: elaniku veemajandustasu € 106, reoveepuhastustasu € 254 (kolm saasteühikut) ja veesüsteemitasu 0,0432% WOZ-väärtusest (€ 261) aastas (CBS).
Eluasemelaenu korral kohustuslik; keskmine kindlustusmakse.
Hoolduseks kõrvale pandav summa; sageli 1% eluruumi väärtusest aastas.
460 m³ gaasi ja 4.060 kWh aastas (CBS-i keskmine: sama tüüpi, sama suured ja samal ajavahemikul ehitatud eluruumid), aluseks sep 2026 tariifid.
Ainult korterite puhul.
Keskmine pakett.

Osta või üürida?

KuluartikkelOstmineÜürimine
Kokku kuus——
Sellest põhiosa tagasimakse (vara kasvatamine)——
Eluasemekulud ilma põhiosa tagasimakseteta——
10 aastaga tagasi makstud põhiosa——

Arvestamata on väärtuse muutus, eluasemelaenu intresside maksusoodustus, omaniku kasutuses oleva eluruumi arvestuslik maksustatav tulu, üüritoetus ja üüritõusud. Tegemist on ligikaudse arvutuse, mitte nõuandega.

Kui palju maksab selle eluruumi ostmine?

Ostuhinnale lisanduvad ühekordsed kulud: maks, notaritasud, kinnisvara hindamine, nõustamine ja tehniline ülevaatus. Alates 2018. aastast saab laenu võtta kuni eluruumi väärtuse ulatuses, seega tuleb need kulud tasuda omavahenditest.

Ostja kulud kokku—
Protsendina ostuhinnast—
Sellest maksustatavast tulust mahaarvatav (ühekordselt)—
Vajalik omafinantseering kulud pluss see osa ostuhinnast, mida te laenuga ei kata—
Kuluartiklid (2026. aasta orienteeruvad summad, muutke vajadusel)
2% ostuhinnast eluruumi puhul, kuhu asute ise elama.
Sisaldab Kadasteris registreerimise ja päringute kulusid; tasud erinevad notariti. Kulu ei saa maksustatavast tulust maha arvata.
Ainult eluasemelaenu korral; sisaldab Kadasteris registreerimist. Kulu saab maksustatavast tulust maha arvata.
Laenuandja nõuab kinnitatud hindamisaruannet. Kulu saab maksustatavast tulust maha arvata.
Tavaliselt 2000 kuni 3500 €, olenevalt nõustajast ja olukorrast. Kulu saab maksustatavast tulust maha arvata.
Ostuhind ületab NHG ostuhinna ülempiiri € 470.000 (2026): NHG-d ei saa kasutada.
See eluruum on ehitatud aastal 2019; uuemate eluruumide puhul on ülevaatus harvem vajalik, kuid annab siiski kindlustunde. Kulu ei saa maksustatavast tulust maha arvata.
Sageli 1–1,5% ostuhinnast või kindel tasu. Kulu ei saa maksustatavast tulust maha arvata.
Kui te ei maksa 10% tagatisraha ise sisse: umbes 1% tagatisraha summast. Ei ole maksustatavast tulust mahaarvatav.
Kolimisfirma, põrandad, kardinad ja väiksemad kohandused; sõltub suuresti isiklikest valikutest.

Orienteeruvad summad tavapäraste hindade põhjal; küsige hinnapakkumisi notarilt, kinnisvarahindajalt ja nõustajalt. Mahaarvatavad kulud saate ostuaastal ühekordselt maksustatavast tulust maha arvata. See teave ei ole finantsnõuanne.

Kasulikud tööriistad

Sisekujunduse muutmine tehisaruga

Laadige üles toa foto, valige stiil ja vaadake poole minuti jooksul, milline see tuba võiks välja näha. Tuba ise jääb samaks, muutub vaid sisustus.

See tööriist on mõeldud sisselogitud külastajatele. Konto loomine on tasuta.

Logige sisse

Asum, piirkond ja omavalitsus

Asum

Buurt 4

Eluruumid
2.347
Elanikke
5.830
Keskmine WOZ-väärtus
€ 452.000
Omaniku kasutuses olevad eluruumid
73%
Keskmine ehitusaasta
2016
Kõige levinum
Ridaelamu keskmine boks (42%)
Kõik andmed: Buurt 4 →
Piirkond

Wijk 00

Eluruumid
9.708
Elanikke
24.290
Keskmine WOZ-väärtus
€ 413.000
Omaniku kasutuses olevad eluruumid
70%
Keskmine ehitusaasta
1999
Kõige levinum
Ridaelamu keskmine boks (46%)
Kõik andmed: Wijk 00 →
Omavalitsus

Zeewolde

Eluruumid
9.708
Elanikke
24.291
Keskmine WOZ-väärtus
€ 413.000
Omaniku kasutuses olevad eluruumid
70%
Keskmine ehitusaasta
1999
Kõige levinum
Ridaelamu keskmine boks (46%)
Kõik andmed: Zeewolde →

Kes asumis elavad?

Kes asumis elavad?

Võrrelge CBS-i andmeid asumi, piirkonna ja omavalitsuse kohta riigi keskmisega: päritolu, haridus, sissetulek, toetused ja tööhõive.

Kontoga tasuta. Makseandmeid pole vaja.

Looge tasuta konto Logige sisse

Teenused, taristu ja ligipääsetavus

Toidupood on jalgrattasõidu kaugusel. Algkoolini on üle pooleteise kilomeetri: see tähendab lapse kooli viimist ja sealt toomist. Ühistranspordipeatus on kohe nurga taga. Maakeskkond: rahu ja avarus, kuid teenused ja taristu jäävad kaugemale.

Suur toidupood
800 m
keskmine kaugus asumis
Perearstikeskus
2,4 km
keskmine kaugus asumis
Algkool
2,2 km
keskmine kaugus asumis
Lastehoid
2,2 km
keskmine kaugus asumis
Lähim algkool
180 m
Openbare Basisschool Panta Rhei
Lähim ühistranspordipeatus
200 m
Zeewolde, Kwartiermakerslaan · bus · 7 vertrekken per uur overdag
Lähim lastehoid
130 m
Brens
Lähim sidemast
250 m
Zendmast 3G, 4G, 5G · 3 antennes · 23,9 m hoog · veilige afstand 22,7 m
Koolid 3 km raadiuses
7
Linnastumise tase
Vähe linnastunud
900 aadressi km² kohta
Allikas ja metoodika

Vahemaad mööda teid on esitatud asumi kõigi elanike keskmisena (CBS). Kooli (DUO), ühistranspordipeatuse (OVapi/GTFS, väljumised tööpäeval), sidemasti (Antenneregister), laadimispunkti ja lastehoiu kaugused on mõõdetud linnulennult sellest aadressist ning pärinevad meie enda andmebaasist.

Elukeskkond: müra, vesi, õhk, valgus ja rohelus

Müra

54 dB Mõõdukas

kuni 45 dB – väga vaikneüle 70 dB – äärmiselt mürarikas

Maanteeliiklus
47 dB
Rongiliiklus
puudub
Lennuliiklus
alla 40 dB
Tuulikud
alla 40 dB
Maanteeliiklus, öösel
36 dB
Rongiliiklus, öösel
puudub

asum Buurt 4: 11%-l eluruumidest on müratase kõrgem kui sellel aadressil; sealne keskmine müratase on 50 dB.

Mõõdukas: liiklus on kuuldav nagu asumit läbival tänaval. Suletud akendega on müra siseruumides vaevu märgatav; õues on meeldiv istuda, kuid täielikku vaikust ei ole. Peamine müraallikas on maanteeliiklus (47 dB).

Allikas ja metoodika

Lden: aasta keskmine mürakoormus päeval, õhtul ja öösel (RIVM-i mürakaardid 2020, lennuliiklus 2022, tuuleturbiinid 2024, 10 m ruudustik). See on ligikaudne hinnang, mitte hoone fassaadil tehtud mõõtmine. WHO soovitab maanteeliikluse müra piiriks 53 dB ja lennuliikluse müra piiriks 45 dB.

Üleujutus

2,44 m Suur

Kui selles piirkonnas tekib üleujutus, võib vesi suurima veesügavuse kaardi järgi tõusta siin kuni 2,44 m kõrgusele.

Buurt 4: üleujutusohus eluruumid
96%
Neist veesügavusega üle 0,5 m
95%
Suurim veesügavus asumis
2,71 m

Suur: üleujutuse korral jääb kogu esimene korrus vee alla ja eluruum on ajutiselt elamiskõlbmatu. Nendes piirkondades soovitatakse evakueeruda; arvestage sellega nii eluruumi kui ka kindlustuse valikul. Selle juhtumise tõenäosus on väike (1 : 300 kuni 1 : 3 000 aastas): veesügavus näitab, mis üleujutuse korral juhtub, tõenäosus aga seda, kui sageli see võib juhtuda.

Allikas ja metoodika

LIWO (Rijkswaterstaat), üleujutuse maksimaalse veesügavuse kaart, 25 m ruudustik; üleujutuse tõenäosus: Klimaateffectatlas. Veesügavus ei näita üleujutuse tõenäosust; tammid ja kaitserajatised on projekteeritud seda tõenäosust arvestades.

Õhukvaliteet

  • NO₂ 8,8 µg/m³ WHO soovitusliku piirväärtuse piires
  • PM2,5 8,0 µg/m³ üle WHO soovitusliku piirväärtuse
  • PM10 14,0 µg/m³ WHO soovitusliku piirväärtuse piires

Saastunud õhk: saasteainete sisaldus ületab 2030. aasta Euroopa piirnorme, enamasti lähedal asuva tiheda liiklusega tee, tööstuse või intensiivse loomakasvatuse tõttu. Hingamisteede vaevustega inimeste ja väikelaste puhul tasub seda arvesse võtta; abi on tuulutamisest maja vaiksemal küljel.

Keskmised sisaldused aastal Buurt 4: NO₂ 8,4, PM2,5 7,7 µg/m³.

Allikas ja metoodika

Aastakeskmised sisaldused 25 m ruumilise lahutusega (RIVM, uusim kaart). Kriips tulbal tähistab WHO soovituslikku piirväärtust (NO₂ 10, PM2,5 5, PM10 15 µg/m³). Värv näitab võrdlust WHO soovituse ja EL-i 2030. aasta piirnormiga.

Öine valgus

Valgustatud

pimeväga hele

Buurt 4: keskmiselt hämar.

Valgustatud: tavapärane linna või külakeskuse valgustase. Tänavapoolsetes magamistubades on abi pimendavatest kardinatest.

Allikas ja metoodika

Satelliitidega mõõdetud ülespoole kiirguv tehisvalgus (RIVM-i 2023. aasta valguskiirguse kaart, 375 m ruudustik). Liigitus põhineb kõigi Madalmaade eluruumide võrdlusel: „pime” tähistab 20% kõige pimedama ümbrusega eluruumidest ja „väga hele” 10% kõige heledama ümbrusega eluruumidest.

Rohelus asumis

54% rohelust 500 m raadiuses

Buurt 4: keskmiselt 60%.

Rohelust on Madalmaade asumi kohta keskmiselt: vahelduvad aiad, haljasalad ja sillutis. Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel asuv park või haljasala pakub soojadel päevadel olulist leevendust.

Allikas ja metoodika

Roheluse (rohu, põõsaste ja puude) osakaal seda aadressi ümbritsevas 500 m küljepikkusega ruudus (RIVM-i roheluse kaart 2022). Poolte Madalmaade eluruumide ümbruses on 500 m raadiuses rohelust üle 52%; iga kümnenda eluruumi puhul jääb see alla 32%.

Lennuliiklus selle aadressi kohal

Lennuliiklus selle aadressi kohal

Vaadake, mitu lennukit siit päevas üle lendab, kui madalalt ja mis kellaaegadel ning milliste lennujaamadega on tegu.

Kontoga tasuta. Makseandmeid pole vaja.

Looge tasuta konto Logige sisse

Kliima ja ohutus

Ka kuumadel päevadel jääb kuumastress maja ümber mõõdukaks; ümbrus jahtub õhtuti üsna hästi.

Kuumus

49–50 °C äärmuslik kuumastress

Tajutav temperatuur kuumal suvepäeval (2022) majast 1 m kaugusel.

Soojussaare efekt
0,4–0,6 °C soojem kui maapiirkonnas
Soojad ööd (vähemalt 20 °C)
8–14 ööd aastas
Kaugus jaheda kohani
300–400 m
Piirkonna Buurt 4 keskmine
46 °C tajutav temperatuur

Vesi

Väike üleujutuse tõenäosus

Tammimurde või suurvee tõttu vähemalt 20 cm sügavuse üleujutuse tõenäosus: 1 : 300 kuni 1 : 3 000 aastas. Suurim veesügavus üleujutuse korral: 2,44 m.

Vihmavesi paduvihma korral (70 mm tunnis)
vee äravooluteed otse maja kõrval ei ole
Põhjaveest tingitud liigniiskus 2050. aastal
Väike kasv
Kuivaks jääv korrus – Buurt 4
93% eluruumidest kõige rängema üleujutuse korral
Keskmise või suure üleujutusohuga eluruumid – Buurt 4
0%

Ümbruskonna ohutegurid

Kõrgepingeliin
2 km raadiuses ei ole
Tuulik
1,9 km Windturbine 850 kW, ashoogte 55 m · rotor 52 m · siin u 30 dB
Tuulikumüra sellel aadressil
28 dB Lden RIVM-i tuulikute mürakaardi järgi
Ohtlikud tegevused 1 km raadiuses
Aardgasstation, buisleiding, tanken brandstoffen

Buurt 4: 0% eluruumidest asub kõrgepingeliini magnetvälja mõjualas ja 19% tuulikust kuni 1 km kaugusel.

Allikas ja metoodika

Kuumus, vesi ja põhjavesi: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0; tajutav temperatuur ja soojussaare efekt 2022, üleujutuse tõenäosus ja veesügavus üleriigiliste üleujutusstsenaariumide põhjal, põhjaveest tingitud liigniiskuse tõenäosus 2050. aasta äärmuslikuma stsenaariumi järgi, vee äravooluteed, kui tunnis sajab 70 mm). Kõrgepingeliinid: RIVM Netkaart koos arvutuslike kaugustega (magnetvälja mõjuala); tuulikud: RIVM; ohtlikud tegevused: Register Externe Veiligheidsrisico's RIVM Atlas Leefomgeving kaudu (tegevused, mille ohuala ulatub 1 km raadiusesse). Kaartidel põhinevad ligikaudsed hinnangud, mitte mõõtmised.

Turvalisus ja elukeskkonna kvaliteet

asum Buurt 4: elukeskkonna kvaliteet

Igati rahuldav Leefbaarometer 2024, klass 6/9

  • Füüsiline keskkond: rahuldav
  • Eluruumid: rahuldav
  • Teenused ja taristu: selgelt puudulik
  • Sotsiaalne sidusus: rahuldav
  • Häiringud ja ebaturvalisus: igati rahuldav

Leefbaarometer 3.0 (BZK): elukeskkonna kvaliteedi hinnang üheksa klassi skaalal, viie mõõtme alusel võrdluses riigi keskmisega. Lisateave selle asumi kohta

asum Buurt 4: kuriteod

10 1000 elaniku kohta aastas -32% võrreldes eelmise aastaga

Registreeritud sep 2025 – aug 2026
57
Piirkond Wijk 00
24 1000 kohta
Omavalitsus Zeewolde
24 1000 kohta
Nederland
45 1000 kohta
Sissemurdmised eluruumidesse 1000 eluruumi kohta
0,4 1 sissemurdmine

Kõige levinum

Vernieling
9
Mishandeling
5
Diefstal uit auto
2
Bedreiging
2
  1. 872021
  2. 882022
  3. 802023
  4. 642024
  5. 752025

Märgatavalt turvalisem kui keskmiselt: kuritegude arv elaniku kohta on kuni pool riigi keskmisest. Tavaliselt on need rahulikud asumid, kus liigub vähe kõrvalisi inimesi. Eluruumidesse sissemurdmisi esineb siin harva.

Allikas ja metoodika

Politsei, registreeritud kuriteod asumite kaupa (CBS-i ja politsei avaandmed, kuunäitajad). Väikestes asumites on arvud väikesed; vaadake näitajat koos elanike ja eluruumide arvuga. Kõigist kuritegudest ei teatata.

Kinnisvaraaruanne koos ostupakkumise soovitusega

Kas plaanite teha ostupakkumise aadressil Biesbosch 34 asuvale eluruumile? Uurige, mida see tegelikult väärt on.

Tasuta lehel on faktid. Aruanne vastab kõige olulisemale küsimusele: kui palju pakkuda? Kolm stsenaariumi eurodes, mille aluseks on Kadasteri andmed sarnaste eluruumide tegelike ostuhindade kohta, mudelipõhine väärtus, omavalitsuse statistika küsitavat hinda ületavate pakkumiste kohta ja fotodelt nähtav eluruumi seisukord. Lisaks küsimused, mida peaksite kinnisvaramaaklerile enne allkirjastamist esitama.

Arvutusnäide: 2% liiga kõrge pakkumine tähendab 450 000 € maksva eluruumi puhul juba 9000 € lisakulu. Aruanne maksab 19 €.

Ettevaatlikalla küsitava hinna või selle lähedal, kui pakkujaid on vähe
Turutasemelmillise hinnaga on siin viimastel kuudel müüdud võrreldavaid eluruume
Hea eduvõimalusegaüle turutaseme, kuid hinnangulise väärtusvahemiku piires
  • Pakkumisstrateegia kolme stsenaariumiga
    Kolm ostupakkumist eurodes: ettevaatlik, turutasemele vastav ja suurema eduvõimalusega. Nende aluseks on mudelipõhine väärtus, võrreldavad müügitehingud ja see, kui palju selles omavalitsuses küsitavast hinnast rohkem makstakse.
  • Võrreldavad müügitehingud Kadasteri andmetel
    Läheduses asuvate sarnase tüübi, suuruse ja ehitusperioodiga eluruumide tegelikud ostuhinnad kaardil ja tabelis, korrigeeritud tänasele hinnatasemele.
  • Mudelipõhine väärtus ja varasemad müügitehingud
    Automaatselt arvutatud väärtus koos väärtusvahemikuga, selle aadressi müügiajalugu ja WOZ-väärtuse muutumine aastate jooksul.
  • Omavalitsuse kinnisvaraturu näitajad
    Selle eluruumitüübi müügiaeg, küsitava hinna ületamise määr, hind m² kohta ja pakkumise nappuse näitaja (NVM) aitavad hinnata, kui suure konkurentsiga arvestada.
  • Küsimused kinnisvaramaaklerile
    Eluruumiga tutvumiseks koostatud küsimused, mis lähtuvad ehitusaastast, energiamärgisest, ümbruskonna riskidest, kuulutusest ja fotoanalüüsist.
  • Eluruumi seisukord fotode põhjal
    Pildianalüüsimudel hindab kuulutuse fotode põhjal üldist seisukorda, kööki ja vannituba ning nähtavaid puudusi ja annab ligikaudse remondieelarve.
  • Igakuised eluasemekulud pakkumissumma järgi
    Iga stsenaariumi igakuised kulud: eluasemelaen, ostja kanda jäävad tehingukulud, kohalikud maksud ja tasud, energia ning hooldus. Võrdluseks ka üürimise kulud.
  • Sisaldab ka kogu tasuta lehe sisu
    Kokkuvõte eluruumist, asumist, energiast, elukeskkonnast, kliimast, turvalisusest ja lennuliiklusest – kõik ühes PDF-is.

Soovite võrrelda mitut eluruumi? 5 aruannet hinnaga € 39 kuus, lisaaruanded € 6 tükk. See ei ole kinnisvara hindamine ega garantii, vaid andmed, millega saate oma pakkumist põhjendada.

Korduma kippuvad küsimused: Biesbosch 34

Mis tüüpi eluruum asub aadressil Biesbosch 34?

Biesbosch 34 (Zeewolde) on hoekwoning, ehitatud 2019. aastal, eluruumi pindala 157 m², krunt 319 m². Eluruum asub asumis Buurt 4, omavalitsuses Zeewolde.

Milline energiamärgis on aadressil Biesbosch 34 asuval eluruumil?

Registreeritud energiamärgis on A (registreeritud 19 august 2019). Võrreldava eluruumi gaasi- ja elektrikulud on keskmiselt € 168 kuus.

Kui palju on aadressil Biesbosch 34 asuv eluruum ligikaudu väärt?

Ligikaudne turuväärtus on € 550.000 kuni € 658.000 (keskväärtus € 604.000, hinnatase sep 2026). See on arvutatud asumi võrreldavate eluruumide WOZ-väärtuste, küsitavate hindade ja müügitehingute põhjal. Tegu on ligikaudse hinnanguga, mitte kinnisvara hindamisega.

Kui vaikne on aadressil Biesbosch 34?

Aasta keskmine müratase fassaadi juures on 54 dB Lden (mõõdukas). Peamine müraallikas on teeliiklus. Päevas lendab 2 km raadiuses ligikaudu 8 lennukit madalamal kui 3 000 m.

Kas aadressil Biesbosch 34 võib tekkida üleujutus?

Jah, teoreetiliselt võib vesi üleujutuse korral siin tõusta kuni 2,44 m kõrgusele (suur). Tõenäosus, et vesi tõuseb vähemalt 20 cm kõrgusele, on väike (1 : 300 kuni 1 : 3 000 aastas).

Kui turvaline on aadressi Biesbosch 34 ümbrus?

Piirkonnas Buurt 4 (asum) registreeris politsei aastas 10 kuritegu 1 000 elaniku kohta, omavalitsuses oli vastav näitaja 24 ja üleriigiliselt 45. Leefbaarometeri hinnang elukeskkonna kvaliteedile on „igati rahuldav”.

Millised teenused ja taristuobjektid asuvad aadressi Biesbosch 34 lähedal?

Keskmised vahemaad asumis: suur toidupood 800 m, perearst 2,4 km, algkool 2,2 km, lastehoid 2,2 km (CBS). Lähim kool, ühissõidukipeatus, laadimispunkt ja lastehoid on sellel lehel välja toodud koos kaugusega sellest aadressist.

Kust need andmed pärinevad?

Riiklikest avalikest allikatest: BAG ja Kadaster (omadused, krunt), EP-Online (energiamärgis), CBS (asumi näitajad, hinnaindeks, energiatarbimine), RIVM (müra, õhk, valgus, haljastus), Klimaateffectatlas ja LIWO (kuumus, vesi), politsei avaandmed ja Leefbaarometer (turvalisus) ning ADS-B-võrgustikud (lennuliiklus). Kõik arvutused on ligikaudsed ega asenda kinnisvara hindamist või nõustamist.