Bloemstraat 11
1016 KV Amsterdam · Bloemgrachtbuurt, Amsterdam
- Korter
- Ehitusaasta 1905
- 119 m² elupinda
- B energiamärgis
Küsige selle eluruumi kohta: Bloemstraat 11
Esitage küsimus eluruumi, asumi, väärtuse või kulude kohta. Assistent vastab selle lehe andmete põhjal ja otsib vajaduse korral ajakohast teavet.
Lühidalt
Aadressil Bloemstraat 11 (Amsterdam) asub korter aastast 1905 eluruumi pindalaga 119 m² ja energiamärgisega B. Asukoht: asum Bloemgrachtbuurt (omavalitsus Amsterdam). Ligikaudne turuväärtus on € 816.000 kuni € 1.183.000. Elukeskkond: müratase 54 dB (mõõdukas), õhukvaliteet üle WHO soovitusliku piirväärtuse, 500 m raadiuses on 26% alast kaetud taimestikuga, üleujutusstsenaarium puudub. Lennuliiklus: 2 km raadiuses lendab päevas ligikaudu 39 lennukit madalamal kui 3 000 m. Asumi elukeskkonna kvaliteet: suurepärane.
Kogu sellel lehel olev teave pärineb avalikest registritest ja kaartidelt ning on tasuta. Ise kogudes kuluks iga eluruumi kohta tunde; siin on kõik sekundiga koos. Iga jaotise all selgitame, mida need näitajad siin elamise seisukohast tähendavad.
Asukoht
Hinnanguline väärtusvahemik
Turg
- +1,0% müügihinnad aastaga Amsterdam (CBS-i hinnaindeks, sep 2026)
- € 630.621 keskmine müügihind omavalitsuses Amsterdam aastal 2025 (CBS/Kadaster)
- € 630.000 keskmine WOZ-väärtus (asum Bloemgrachtbuurt, CBS 2024)
Kuidas hinnang kujuneb
| Allikas | Lähteväärtus | Praegusele hinnatasemele viidud | Osakaal |
|---|---|---|---|
| Selle eluruumi 2025. aasta WOZ-väärtus väärtuse määramise kuupäev: 1. jaanuar 2024 |
€ 732.000 | € 808.424 +10,4% alates 2024 K1 |
40% |
| 40 võrreldavat eluruumi 430 m raadiuses indekseeritud WOZ-väärtuse mediaan m² kohta |
€ 8.940/m² | € 1.063.860 | 33% |
| 25 võrreldava eluruumi küsitavad hinnad indekseeritud küsitava hinna mediaan m² kohta |
€ 10.130/m² | € 1.205.470 | 20% |
| Keskmine, asum: Bloemgrachtbuurt CBS WOZ 2024 (€ 630.000) / keskmine 72 m² |
€ 8.750/m² | € 1.210.174 +16,2% alates 2023 K1 |
7% |
Selle eluruumi WOZ-väärtus aastate lõikes
Selle eluruumi WOZ-väärtus
Vaadake iga aasta WOZ-väärtust alates 2014. aastast ja võrrelge seda hinnangulise väärtusvahemikuga.
Kontoga tasuta. Makseandmeid pole vaja.
Sarnased eluruumid läheduses (leitud 63)
Sarnased eluruumid
Vaadake lähiümbruse sarnaseid eluruume, millel hinnanguline väärtusvahemik põhineb, ning nende hinda m² kohta ja kaugust.
Kontoga tasuta. Makseandmeid pole vaja.
Arvutuskäik: iga allika väärtus on viidud võrdluskuupäeva hinnatasemelt praegusele hinnatasemele, kasutades CBS-i olemasolevate eluruumide müügihinnaindeksit (provintside kaupa, linnade Amsterdam, Rotterdam, Den Haag ja Utrecht puhul linnade kaupa; viimaste kuude puhul üleriigilist kuuindeksit). Keskväärtus on kaalutud keskmine ning vahemiku laius tuleneb allikate väärtuste hajuvusest (vähemalt 5%). Eluruumi seisukorda, asukohta tänaval, hoonestusõigust ega eripärasid ei ole arvesse võetud. Tegemist ei ole kinnisvara hindamisega.
Üürida või osta?
Sarnase eluruumi üürimine
€ 3.340 – € 3.920 kuus
Turutasemel üür: ümbruskonna 200 sama tüüpi üürieluruumi mediaanüür € 30,50 m² kohta, arvutatuna 119 m² suuruse pindala jaoks.
Selle eluruumi ostmine
€ 4.700 kuus
Annuiteetmaksetega eluasemelaen summas € 1.000.000 (vahemiku keskväärtus), intressimääraga 3,9% ja tähtajaga 30 aastat, ilma omafinantseeringuta: esimesel kuul € 3.230 intressi ja € 1.470 põhiosa tagasimakset. Arvestatud ei ole hoolduskulusid, makse ega intressikulude maksusoodustust.
Kumb on mõistlikum?
Ostmine on soodsam
Eluasemelaenu kuumaksest (€ 4.700) moodustab € 3.230 intressikulu ja € 1.470 põhiosa tagasimakse, mis kasvatab teie vara. Ainult intressi arvestades on kulu väiksem kui sarnase eluruumi üür (€ 3.630).
Kasutage jaotises „Igakuised eluasemekulud“ arvutamiseks oma sissemakset, intressimäära ja üüri.
Põhiandmed
- Eluruumi tüüp
- Korter
- Kasutusotstarve
- Elamine
- Ehitusaasta
- 1905
- Eluruumi pindala
- 119 m²
- Hoone pindala
- 63 m²
- Krundi pindala
- 101 m²
- Energiamärgis
- B (28 september 2017)
- Kasutusüksuse staatus
- Kasutusel
- Hoone staatus
- Kasutusel
- BAG-i aadressitähis
- 0363200000434125
- BAG-i kasutusüksus
- 0363010000943535
- BAG-i hoone
- 0363100012174031
Allikas ja metoodika
Basisregistratie Adressen en Gebouwen (Kadaster) ja energiamärgiste register. Krundi pindala on katastriüksuse kogupindala; korterite puhul tähendab see kogu hoone krunti.
Krunt, pinnas ja maakasutuse sihtotstarve
Riikliku kaitse all olev mälestis: omanäolisus ja kaitse, kuid ka loakohustus peaaegu igaks ümberehituseks, suuremad hoolduskulud ja rangemad nõuded soojustamisele. Vastukaaluks on saadaval toetused ja mälestise korrastamise laen. Vundamendiprobleeme esineb selles asumis harva. Maapind on siin stabiilne.
- Krundi pindala (BAG)
- 101 m² hoone kogu krunt
- Riiklik kultuurimälestis
- number 586 · Woningen en woningbouwcomplexen Rijksdienst voor het Cultureel Erfgoed; ümberehituseks on vaja keskkonna- ja ehitusluba
- Kaitsealune linna- või külamiljöö
- Amsterdam - Binnen de Singelgracht riikliku kaitse all olev miljöö (RCE); välisilmele kehtivad lisanõuded
- Vundamendikahjustuste risk: Bloemgrachtbuurt
- 1,4% eluruumide puhul esineb vundamendivaiade mädanemise risk (madal) 2050. aasta suure heitega stsenaarium: 1,4%, ebaühtlane vajumine 1,0%; omavalitsus Amsterdam: 2,7% — Klimaateffectatlas (Deltares/KCAF)
- Maapinna vajumine: Bloemgrachtbuurt
- −0,6 mm aastas pindmistes kihtides +0,2 mm; omavalitsus Amsterdam −1,8 mm
- Kadaster, kõrgus merepinnast, sihtotstarve, pinnas
- andmete laadimine…
Allikas ja metoodika
Krunt: Kadaster (BRK, PDOK kaudu; krundi piir on ülaloleval kaardil). Kõrgus: Actueel Hoogtebestand Nederland. Maakasutuse sihtotstarve: ruimtelijkeplannen.nl (kuni 1.1.2024 kehtestatud planeeringud; uuemad eeskirjad on omavalitsuse keskkonnaplaneeringus). Pinnas ja vundament: Klimaateffectatlas (CC BY 4.0) ning RVO/KCAF. Andmed on ligikaudsed ega asenda ehitustehnilist või õigusnõu.
Päike ja vari
Kuidas paiknevad fassaadid, aed ja katus päikese suhtes ning kui palju varju heidavad ümbritsevad hooned? Arvutused põhinevad päikese asendil ja 3D BAG-i hoonekõrgustel.
- Fassaadid, aed, katus ja päevavalgus
- arvutamisel…
Hoonete andmeid ei õnnestunud laadida.
see eluruum hoonete vari krunt päikese suund
Hooned ja kõrgused: 3D BAG (TU Delft, CC BY 4.0; katuse kõrgus = kõrguste 70. protsentiil selle eluruumi maapinna suhtes, AHN-i andmetel). Krunt: Kadaster (BRK). Päikese asend: NOAA algoritm, kohalik aeg. Aerofoto: PDOK, Beeldmateriaal Nederland (CC BY 4.0). Tulemus on ligikaudne: puid, piirdeid, katuseuuke ja maapinna reljeefi ei ole arvestatud.
Energia ja küte
Energiasäästlik eluruum: väikesed energiakulud, mugav sisekliima ja paljudes pankades soodsamad eluasemelaenu tingimused. Energiatõhususe edasine parandamine annab siin vähe lisakasu. Sarnase eluruumi aastane energiakulu on ligikaudu € 624 suurem kui keskmisel eluruumil piirkonnas Bloemgrachtbuurt.
Energiamärgis
B registreeritud energiamärgis (energiatõhususindeks)
- Ülevaatuse kuupäev
- 28 september 2017
- Bloemgrachtbuurt: energiamärgis A või parem
- 14% eluruumidest
Hinnatud enne 2021. aastat kasutatud meetodil; alates 2021. aastast kehtib NTA 8800.
Tarbimine ja kulud
€ 206 kuus keskmise tarbimise korral
- Maagaas
- 1.100 m³ aastas; asum 770
- Elekter
- 2.400 kWh aastas; asum 1.760
- Aastakulud
- € 2.474 gaas € 1.527, elekter € 623, püsitasud € 324
- Bloemgrachtbuurt: keskmine eluruum
- € 1.850 aastas
- Päikesepaneelid
- 10% sarnastest eluruumidest; asum 2%
Allikas ja metoodika
Keskmine energiatarne: sama tüüpi, sama suured ja samal ajavahemikul ehitatud eluruumid (CBS 2025, välistemperatuuri järgi korrigeeritud), arvestatuna sep 2026 keskmiste tarbijahindadega (CBS: 1,39 m³ kohta ja 0,26 kWh kohta koos maksudega, arvestades püsitasusid ja energiamaksu vähendust). Tegelik tarbimine sõltub elanikest ja seadmetest.
Kütte ümberkorraldamine ja toetused
- Kaugküttevõrk
- selles asumis ei ole kaugküttevõrku ega teadaolevat rajamiskava
ISDE 2026 (500 miljonit €): toetus soojustusele, (hübriid)soojuspumbale, päikesekollektoriga veesoojendile, ventilatsioonile ja kaugküttevõrguga liitumisele (kindel summa 3 775 €); soojuspumba toetuse suurus on olenevalt tüübist ja võimsusest ligikaudu 500 € kuni enam kui 13 000 €. Taotlus tuleb esitada RVO-le pärast paigaldamist. ISDE RVO veebilehel · Energiesubsidiewijzer (ka omavalitsuste toetused)
Bloemgrachtbuurt: energiamärgised
Allikas ja metoodika
Energiamärgis ja energiamärgiste jaotus: EP-Online (RVO) meie andmebaasi kaudu; tarbimisprofiilid: CBS 85140NED (CC BY 4.0); tariifid: CBS 85592NED; asumi tarbimine: CBS Kerncijfers; kaugküttevõrgud, kavad, katseprojektid ja kütteliikide jaotus: WarmteAtlas (RVO, asumi tasandil; kavad on seostatud asumitega, mille keskpunkt asub kavaga hõlmatud alal); ISDE: RVO. Andmed on ligikaudsed ega asenda energianõustamist.
Igakuised eluasemekulud: ostmine või üürimine
Arvutage oma ostuhinna, üüri ja eelduste põhjal. Kõiki summasid saab muuta; tulemus on ligikaudne.
Kui palju maksab selle eluruumi ostmine?
Ostuhinnale lisanduvad ühekordsed kulud: maks, notaritasud, kinnisvara hindamine, nõustamine ja tehniline ülevaatus. Alates 2018. aastast saab laenu võtta kuni eluruumi väärtuse ulatuses, seega tuleb need kulud tasuda omavahenditest.
Kasulikud tööriistad
Sisekujunduse muutmine tehisaruga
Laadige üles toa foto, valige stiil ja vaadake poole minuti jooksul, milline see tuba võiks välja näha. Tuba ise jääb samaks, muutub vaid sisustus.
See tööriist on mõeldud sisselogitud külastajatele. Konto loomine on tasuta.
Asum, piirkond ja omavalitsus
Bloemgrachtbuurt
- Eluruumid
- 2.018
- Elanikke
- 2.955
- Keskmine WOZ-väärtus
- € 630.000
- Omaniku kasutuses olevad eluruumid
- 33%
- Keskmine ehitusaasta
- 1897
- Kõige levinum
- Korter (92%)
Jordaan
- Eluruumid
- 13.490
- Elanikke
- 19.485
- Keskmine WOZ-väärtus
- € 550.000
- Omaniku kasutuses olevad eluruumid
- 26%
- Keskmine ehitusaasta
- 1912
- Kõige levinum
- Korter (95%)
Amsterdam
- Eluruumid
- 513.363
- Elanikke
- 934.526
- Keskmine WOZ-väärtus
- € 498.000
- Omaniku kasutuses olevad eluruumid
- 30%
- Keskmine ehitusaasta
- 1958
- Kõige levinum
- Korter (88%)
Selle asumi eluruumid kaardil Linnaosa Centrum · Amsterdam · Noord-Holland
Kes asumis elavad?
Kes asumis elavad?
Võrrelge CBS-i andmeid asumi, piirkonna ja omavalitsuse kohta riigi keskmisega: päritolu, haridus, sissetulek, toetused ja tööhõive.
Kontoga tasuta. Makseandmeid pole vaja.
Teenused, taristu ja ligipääsetavus
Toidupoes saate käia jalgsi. Algkool on jalutuskäigu kaugusel, mis on peredele mugav. Ühistranspordipeatuseni on mõni minut jalgsi. Linnaline keskkond: kõik on lähedal, kuid sellega kaasneb ka sagin.
- Suur toidupood
- 500 m keskmine kaugus asumis
- Perearstikeskus
- 400 m keskmine kaugus asumis
- Algkool
- 500 m keskmine kaugus asumis
- Lastehoid
- 400 m keskmine kaugus asumis
- Lähim algkool
- 330 m Theo Thijssen
- Lähim ühistranspordipeatus
- 400 m Bloemgracht · tram · 12 vertrekken per uur overdag
- Lähim laadimispunkt
- 60 m Rozengracht 16 - Equans Amsterdam
- Lähim lastehoid
- 100 m Klaproosje
- Lähim sidemast
- 170 m Zendmast 2G, 4G, 5G · 3 antennes · 30,2 m hoog · veilige afstand 5 m
- Koolid 3 km raadiuses
- 28
- Linnastumise tase
- Väga tugevalt linnastunud 12.037 aadressi km² kohta
Allikas ja metoodika
Vahemaad mööda teid on esitatud asumi kõigi elanike keskmisena (CBS). Kooli (DUO), ühistranspordipeatuse (OVapi/GTFS, väljumised tööpäeval), sidemasti (Antenneregister), laadimispunkti ja lastehoiu kaugused on mõõdetud linnulennult sellest aadressist ning pärinevad meie enda andmebaasist.
Elukeskkond: müra, vesi, õhk, valgus ja rohelus
Müra
54 dB Mõõdukas
kuni 45 dB – väga vaikneüle 70 dB – äärmiselt mürarikas
- Maanteeliiklus
- 49 dB
- Rongiliiklus
- 47 dB
- Lennuliiklus
- 46 dB
- Tuulikud
- puudub
- Maanteeliiklus, öösel
- 39 dB
- Rongiliiklus, öösel
- 36 dB
asum Bloemgrachtbuurt: 43%-l eluruumidest on müratase kõrgem kui sellel aadressil; sealne keskmine müratase on 56 dB.
Mõõdukas: liiklus on kuuldav nagu asumit läbival tänaval. Suletud akendega on müra siseruumides vaevu märgatav; õues on meeldiv istuda, kuid täielikku vaikust ei ole. Peamine müraallikas on maanteeliiklus (49 dB).
Allikas ja metoodika
Lden: aasta keskmine mürakoormus päeval, õhtul ja öösel (RIVM-i mürakaardid 2020, lennuliiklus 2022, tuuleturbiinid 2024, 10 m ruudustik). See on ligikaudne hinnang, mitte hoone fassaadil tehtud mõõtmine. WHO soovitab maanteeliikluse müra piiriks 53 dB ja lennuliikluse müra piiriks 45 dB.
Üleujutus
Puudub Puudub
Suurima veesügavuse kaardil ei ole selle asukoha kohta üleujutusstsenaariumi.
- Bloemgrachtbuurt: üleujutusohus eluruumid
- 32%
- Neist veesügavusega üle 0,5 m
- 32%
- Suurim veesügavus asumis
- 0,72 m
Selle asukoha kohta ei ole üleujutusstsenaariumi arvutatud: kaitsetammi purunemise või suurvee korral jääb see koht eeldatavasti kuivaks. Üleujutuskindlustus ei ole siin vajalik.
Allikas ja metoodika
LIWO (Rijkswaterstaat), üleujutuse maksimaalse veesügavuse kaart, 25 m ruudustik; üleujutuse tõenäosus: Klimaateffectatlas. Veesügavus ei näita üleujutuse tõenäosust; tammid ja kaitserajatised on projekteeritud seda tõenäosust arvestades.
Õhukvaliteet
- NO₂ 19,0 µg/m³ üle WHO soovitusliku piirväärtuse
- PM2,5 9,8 µg/m³ üle WHO soovitusliku piirväärtuse
- PM10 17,3 µg/m³ üle WHO soovitusliku piirväärtuse
Saastunud õhk: saasteainete sisaldus ületab 2030. aasta Euroopa piirnorme, enamasti lähedal asuva tiheda liiklusega tee, tööstuse või intensiivse loomakasvatuse tõttu. Hingamisteede vaevustega inimeste ja väikelaste puhul tasub seda arvesse võtta; abi on tuulutamisest maja vaiksemal küljel.
Keskmised sisaldused aastal Bloemgrachtbuurt: NO₂ 19,4, PM2,5 9,8 µg/m³.
Allikas ja metoodika
Aastakeskmised sisaldused 25 m ruumilise lahutusega (RIVM, uusim kaart). Kriips tulbal tähistab WHO soovituslikku piirväärtust (NO₂ 10, PM2,5 5, PM10 15 µg/m³). Värv näitab võrdlust WHO soovituse ja EL-i 2030. aasta piirnormiga.
Öine valgus
Väga hele
pimeväga hele
Bloemgrachtbuurt: keskmiselt väga hele.
Väga hele: kuulub nende 10% paikade hulka Madalmaades, kus öötaevas on kõige heledam. Sellised kohad asuvad enamasti kasvuhoonete, tööstuse, suurte teede või linnakeskuse läheduses. Arvestage oranži öötaeva ja pimendamise vajadusega.
Allikas ja metoodika
Satelliitidega mõõdetud ülespoole kiirguv tehisvalgus (RIVM-i 2023. aasta valguskiirguse kaart, 375 m ruudustik). Liigitus põhineb kõigi Madalmaade eluruumide võrdlusel: „pime” tähistab 20% kõige pimedama ümbrusega eluruumidest ja „väga hele” 10% kõige heledama ümbrusega eluruumidest.
Rohelus asumis
26% rohelust 500 m raadiuses
Bloemgrachtbuurt: keskmiselt 27%.
Vähe rohelust: valdavad kivipinnad ja katused, aedu ja puid on harva. Sellised asumid kuumenevad suvel rohkem ja mõjuvad rahutumalt; ise puid istutades või maja äärde peenra rajades saab olukorda kohe parandada.
Allikas ja metoodika
Roheluse (rohu, põõsaste ja puude) osakaal seda aadressi ümbritsevas 500 m küljepikkusega ruudus (RIVM-i roheluse kaart 2022). Poolte Madalmaade eluruumide ümbruses on 500 m raadiuses rohelust üle 52%; iga kümnenda eluruumi puhul jääb see alla 32%.
Lennuliiklus selle aadressi kohal
Lennuliiklus selle aadressi kohal
Vaadake, mitu lennukit siit päevas üle lendab, kui madalalt ja mis kellaaegadel ning milliste lennujaamadega on tegu.
Kontoga tasuta. Makseandmeid pole vaja.
Kliima ja ohutus
Ka kuumadel päevadel jääb kuumastress maja ümber mõõdukaks; ümbrus jahtub õhtuti üsna hästi.
Kuumus
38–40 °C tugev kuumastress
Tajutav temperatuur kuumal suvepäeval (2022) majast 1 m kaugusel.
- Soojussaare efekt
- üle 2 °C soojem kui maapiirkonnas
- Soojad ööd (vähemalt 20 °C)
- 8–14 ööd aastas
- Kaugus jaheda kohani
- üle 500 m
- Piirkonna Bloemgrachtbuurt keskmine
- 44 °C tajutav temperatuur
Vesi
- Vihmavesi paduvihma korral (70 mm tunnis)
- vee äravooluteed otse maja kõrval ei ole
- Põhjaveest tingitud liigniiskus 2050. aastal
- Väga suur kasv
- Keskmise või suure üleujutusohuga eluruumid – Bloemgrachtbuurt
- 0%
Ümbruskonna ohutegurid
- Kõrgepingeliin
- 2 km raadiuses ei ole
- Tuulik
- 4,3 km Windturbine 2,2 MW, ashoogte 95 m · rotor 95 m · siin u 15 dB
- Tuulikumüra sellel aadressil
- u 15 dB ei ole kuulda; lähima tuuliku võimsuse ja kauguse põhjal tehtud prognoos väljaspool RIVM-i kaardi katvusala
- Ohtlikud tegevused 1 km raadiuses
- registreeritud tegevusi ei ole
Bloemgrachtbuurt: 0% eluruumidest asub kõrgepingeliini magnetvälja mõjualas ja 0% tuulikust kuni 1 km kaugusel.
Allikas ja metoodika
Kuumus, vesi ja põhjavesi: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0; tajutav temperatuur ja soojussaare efekt 2022, üleujutuse tõenäosus ja veesügavus üleriigiliste üleujutusstsenaariumide põhjal, põhjaveest tingitud liigniiskuse tõenäosus 2050. aasta äärmuslikuma stsenaariumi järgi, vee äravooluteed, kui tunnis sajab 70 mm). Kõrgepingeliinid: RIVM Netkaart koos arvutuslike kaugustega (magnetvälja mõjuala); tuulikud: RIVM; ohtlikud tegevused: Register Externe Veiligheidsrisico's RIVM Atlas Leefomgeving kaudu (tegevused, mille ohuala ulatub 1 km raadiusesse). Kaartidel põhinevad ligikaudsed hinnangud, mitte mõõtmised.
Turvalisus ja elukeskkonna kvaliteet
asum Bloemgrachtbuurt: elukeskkonna kvaliteet
Suurepärane Leefbaarometer 2024, klass 9/9
- Füüsiline keskkond: rahuldav
- Eluruumid: rahuldav
- Teenused ja taristu: suurepärane
- Sotsiaalne sidusus: puudulik
- Häiringud ja ebaturvalisus: puudulik
Leefbaarometer 3.0 (BZK): elukeskkonna kvaliteedi hinnang üheksa klassi skaalal, viie mõõtme alusel võrdluses riigi keskmisega. Lisateave selle asumi kohta
asum Bloemgrachtbuurt: kuriteod
74 1000 elaniku kohta aastas -13% võrreldes eelmise aastaga
- Registreeritud sep 2025 – aug 2026
- 218
- Piirkond Jordaan
- 87 1000 kohta
- Omavalitsus Amsterdam
- 87 1000 kohta
- Nederland
- 45 1000 kohta
- Sissemurdmised eluruumidesse 1000 eluruumi kohta
- 5,9 12 sissemurdmist
Kõige levinum
- Fietsdiefstal
- 44
- Mishandeling
- 17
- Woninginbraak
- 12
- Zakkenrollerij
- 12
Keskmisest rohkem kuritegusid: tüüpiline keskustele, jaamaümbrustele ja meelelahutuspiirkondadele, kus suur külastajate arv tõstab kuritegude arvu elaniku kohta. Vaadake jaotust kuriteoliikide kaupa: poe- ja jalgrattavargustel on teistsugune kaal kui sissemurdmistel ja vägivallal.
Allikas ja metoodika
Politsei, registreeritud kuriteod asumite kaupa (CBS-i ja politsei avaandmed, kuunäitajad). Väikestes asumites on arvud väikesed; vaadake näitajat koos elanike ja eluruumide arvuga. Kõigist kuritegudest ei teatata.
Kas plaanite teha ostupakkumise aadressil Bloemstraat 11 asuvale eluruumile? Uurige, mida see tegelikult väärt on.
Tasuta lehel on faktid. Aruanne vastab kõige olulisemale küsimusele: kui palju pakkuda? Kolm stsenaariumi eurodes, mille aluseks on Kadasteri andmed sarnaste eluruumide tegelike ostuhindade kohta, mudelipõhine väärtus, omavalitsuse statistika küsitavat hinda ületavate pakkumiste kohta ja fotodelt nähtav eluruumi seisukord. Lisaks küsimused, mida peaksite kinnisvaramaaklerile enne allkirjastamist esitama.
Arvutusnäide: 2% liiga kõrge pakkumine tähendab 450 000 € maksva eluruumi puhul juba 9000 € lisakulu. Aruanne maksab 19 €.
-
Pakkumisstrateegia kolme stsenaariumiga
Kolm ostupakkumist eurodes: ettevaatlik, turutasemele vastav ja suurema eduvõimalusega. Nende aluseks on mudelipõhine väärtus, võrreldavad müügitehingud ja see, kui palju selles omavalitsuses küsitavast hinnast rohkem makstakse. -
Võrreldavad müügitehingud Kadasteri andmetel
Läheduses asuvate sarnase tüübi, suuruse ja ehitusperioodiga eluruumide tegelikud ostuhinnad kaardil ja tabelis, korrigeeritud tänasele hinnatasemele. -
Mudelipõhine väärtus ja varasemad müügitehingud
Automaatselt arvutatud väärtus koos väärtusvahemikuga, selle aadressi müügiajalugu ja WOZ-väärtuse muutumine aastate jooksul. -
Omavalitsuse kinnisvaraturu näitajad
Selle eluruumitüübi müügiaeg, küsitava hinna ületamise määr, hind m² kohta ja pakkumise nappuse näitaja (NVM) aitavad hinnata, kui suure konkurentsiga arvestada. -
Küsimused kinnisvaramaaklerile
Eluruumiga tutvumiseks koostatud küsimused, mis lähtuvad ehitusaastast, energiamärgisest, ümbruskonna riskidest, kuulutusest ja fotoanalüüsist. -
Eluruumi seisukord fotode põhjal
Pildianalüüsimudel hindab kuulutuse fotode põhjal üldist seisukorda, kööki ja vannituba ning nähtavaid puudusi ja annab ligikaudse remondieelarve. -
Igakuised eluasemekulud pakkumissumma järgi
Iga stsenaariumi igakuised kulud: eluasemelaen, ostja kanda jäävad tehingukulud, kohalikud maksud ja tasud, energia ning hooldus. Võrdluseks ka üürimise kulud. -
Sisaldab ka kogu tasuta lehe sisu
Kokkuvõte eluruumist, asumist, energiast, elukeskkonnast, kliimast, turvalisusest ja lennuliiklusest – kõik ühes PDF-is.
Soovite võrrelda mitut eluruumi? 5 aruannet hinnaga € 39 kuus, lisaaruanded € 6 tükk. See ei ole kinnisvara hindamine ega garantii, vaid andmed, millega saate oma pakkumist põhjendada.
Korduma kippuvad küsimused: Bloemstraat 11
Mis tüüpi eluruum asub aadressil Bloemstraat 11?
Bloemstraat 11 (Amsterdam) on appartement, ehitatud 1905. aastal, eluruumi pindala 119 m². Eluruum asub asumis Bloemgrachtbuurt, omavalitsuses Amsterdam.
Milline energiamärgis on aadressil Bloemstraat 11 asuval eluruumil?
Registreeritud energiamärgis on B (registreeritud 28 september 2017). Võrreldava eluruumi gaasi- ja elektrikulud on keskmiselt € 206 kuus.
Kui palju on aadressil Bloemstraat 11 asuv eluruum ligikaudu väärt?
Ligikaudne turuväärtus on € 816.000 kuni € 1.183.000 (keskväärtus € 1.000.000, hinnatase sep 2026). See on arvutatud asumi võrreldavate eluruumide WOZ-väärtuste, küsitavate hindade ja müügitehingute põhjal. Tegu on ligikaudse hinnanguga, mitte kinnisvara hindamisega.
Kui suur on aadressil Bloemstraat 11 asuva eluruumiga sarnase eluruumi üür?
Ümbruskonna võrreldavate üürieluruumide mediaanüür on € 3.630 kuus (€ 30 m² kohta, 200 eluruumi). Sellel lehel esitatud punktiarvestus näitab, kas üür on reguleeritud.
Kui vaikne on aadressil Bloemstraat 11?
Aasta keskmine müratase fassaadi juures on 54 dB Lden (mõõdukas). Peamine müraallikas on teeliiklus. Päevas lendab 2 km raadiuses ligikaudu 39 lennukit madalamal kui 3 000 m.
Kas aadressil Bloemstraat 11 võib tekkida üleujutus?
Üleriigilisel maksimaalse veesügavuse kaardil ei ole selle koha kohta üleujutusstsenaariumi.
Kui turvaline on aadressi Bloemstraat 11 ümbrus?
Piirkonnas Bloemgrachtbuurt (asum) registreeris politsei aastas 74 kuritegu 1 000 elaniku kohta, omavalitsuses oli vastav näitaja 87 ja üleriigiliselt 45. Leefbaarometeri hinnang elukeskkonna kvaliteedile on „suurepärane”.
Millised teenused ja taristuobjektid asuvad aadressi Bloemstraat 11 lähedal?
Keskmised vahemaad asumis: suur toidupood 500 m, perearst 400 m, algkool 500 m, lastehoid 400 m (CBS). Lähim kool, ühissõidukipeatus, laadimispunkt ja lastehoid on sellel lehel välja toodud koos kaugusega sellest aadressist.
Kust need andmed pärinevad?
Riiklikest avalikest allikatest: BAG ja Kadaster (omadused, krunt), EP-Online (energiamärgis), CBS (asumi näitajad, hinnaindeks, energiatarbimine), RIVM (müra, õhk, valgus, haljastus), Klimaateffectatlas ja LIWO (kuumus, vesi), politsei avaandmed ja Leefbaarometer (turvalisus) ning ADS-B-võrgustikud (lennuliiklus). Kõik arvutused on ligikaudsed ega asenda kinnisvara hindamist või nõustamist.