Drieplassenweg 11
2225 JH Katwijk · Zuid-West, Katwijk
- Ridaelamu keskmine boks
- Ehitusaasta 1954
- 129 m² elupinda
- 136 m² krunt
- E energiamärgis
Küsige selle eluruumi kohta: Drieplassenweg 11
Esitage küsimus eluruumi, asumi, väärtuse või kulude kohta. Assistent vastab selle lehe andmete põhjal ja otsib vajaduse korral ajakohast teavet.
Lühidalt
Aadressil Drieplassenweg 11 (Katwijk) asub ridaelamu keskmine boks aastast 1954 eluruumi pindalaga 129 m² ja energiamärgisega E. Asukoht: asum Zuid-West (omavalitsus Katwijk). Ligikaudne turuväärtus on € 603.000 kuni € 666.000. Elukeskkond: müratase 47 dB (vaikne), õhukvaliteet WHO soovitusliku piirväärtuse piires, 500 m raadiuses on 48% alast kaetud taimestikuga, üleujutusstsenaarium puudub. Lennuliiklus: 2 km raadiuses lendab päevas ligikaudu 76 lennukit madalamal kui 3 000 m. Asumi elukeskkonna kvaliteet: suurepärane.
Kogu sellel lehel olev teave pärineb avalikest registritest ja kaartidelt ning on tasuta. Ise kogudes kuluks iga eluruumi kohta tunde; siin on kõik sekundiga koos. Iga jaotise all selgitame, mida need näitajad siin elamise seisukohast tähendavad.
Asukoht
Hinnanguline väärtusvahemik
Turg
- +3,8% müügihinnad aastaga Zuid-Holland (CBS-i hinnaindeks, sep 2026)
- € 529.500 keskmine müügihind omavalitsuses Katwijk aastal 2025 (CBS/Kadaster)
- € 467.000 keskmine WOZ-väärtus (asum Zuid-West, CBS 2024)
Kuidas hinnang kujuneb
| Allikas | Lähteväärtus | Praegusele hinnatasemele viidud | Osakaal |
|---|---|---|---|
| 40 võrreldavat eluruumi 340 m raadiuses indekseeritud WOZ-väärtuse mediaan m² kohta |
€ 5.041/m² | € 650.289 | 67% |
| 3 võrreldava eluruumi küsitavad hinnad indekseeritud küsitava hinna mediaan m² kohta |
€ 4.967/m² | € 640.743 | 20% |
| Keskmine, asum: Zuid-West CBS WOZ 2024 (€ 467.000) / keskmine 135 m² |
€ 3.459/m² | € 546.314 +22,4% alates 2023 K1 |
13% |
Sarnased eluruumid läheduses (leitud 42)
Sarnased eluruumid
Vaadake lähiümbruse sarnaseid eluruume, millel hinnanguline väärtusvahemik põhineb, ning nende hinda m² kohta ja kaugust.
Kontoga tasuta. Makseandmeid pole vaja.
Arvutuskäik: iga allika väärtus on viidud võrdluskuupäeva hinnatasemelt praegusele hinnatasemele, kasutades CBS-i olemasolevate eluruumide müügihinnaindeksit (provintside kaupa, linnade Amsterdam, Rotterdam, Den Haag ja Utrecht puhul linnade kaupa; viimaste kuude puhul üleriigilist kuuindeksit). Keskväärtus on kaalutud keskmine ning vahemiku laius tuleneb allikate väärtuste hajuvusest (vähemalt 5%). Eluruumi seisukorda, asukohta tänaval, hoonestusõigust ega eripärasid ei ole arvesse võetud. Tegemist ei ole kinnisvara hindamisega.
Üürida või osta?
Sarnase eluruumi üürimine
Lähiümbruses ei ole üüri hindamiseks piisavalt sarnaseid üürieluruume.
Selle eluruumi ostmine
€ 2.980 kuus
Annuiteetmaksetega eluasemelaen summas € 635.000 (vahemiku keskväärtus), intressimääraga 3,9% ja tähtajaga 30 aastat, ilma omafinantseeringuta: esimesel kuul € 2.050 intressi ja € 940 põhiosa tagasimakset. Arvestatud ei ole hoolduskulusid, makse ega intressikulude maksusoodustust.
Kumb on mõistlikum?
Võrdlemiseks on vaja nii hinnangulist üüri kui ka hinnangulist väärtusvahemikku.
Kasutage jaotises „Igakuised eluasemekulud“ arvutamiseks oma sissemakset, intressimäära ja üüri.
Põhiandmed
- Eluruumi tüüp
- Ridaelamu keskmine boks
- Kasutusotstarve
- Elamine
- Ehitusaasta
- 1954
- Eluruumi pindala
- 129 m²
- Hoone pindala
- 134 m²
- Krundi pindala
- 136 m²
- Energiamärgis
- E
- Kasutusüksuse staatus
- Kasutusel
- Hoone staatus
- Kasutusel
- BAG-i aadressitähis
- 0537200000014425
- BAG-i kasutusüksus
- 0537010000014425
- BAG-i hoone
- 0537100000008250
Allikas ja metoodika
Basisregistratie Adressen en Gebouwen (Kadaster) ja energiamärgiste register. Krundi pindala on katastriüksuse kogupindala; korterite puhul tähendab see kogu hoone krunti.
Krunt, pinnas ja maakasutuse sihtotstarve
Maapind on siin stabiilne.
- Krundi pindala (BAG)
- 136 m²
- Vundamendikahjustuste risk: Zuid-West
- 0,0% eluruumide puhul esineb vundamendivaiade mädanemise risk (väga madal) 2050. aasta suure heitega stsenaarium: 0,0%, ebaühtlane vajumine 0,5%; omavalitsus Katwijk: 0,1% — Klimaateffectatlas (Deltares/KCAF)
- Maapinna vajumine: Zuid-West
- −1,2 mm aastas pindmistes kihtides +0,0 mm; omavalitsus Katwijk −1,4 mm
- Kadaster, kõrgus merepinnast, sihtotstarve, pinnas
- andmete laadimine…
Allikas ja metoodika
Krunt: Kadaster (BRK, PDOK kaudu; krundi piir on ülaloleval kaardil). Kõrgus: Actueel Hoogtebestand Nederland. Maakasutuse sihtotstarve: ruimtelijkeplannen.nl (kuni 1.1.2024 kehtestatud planeeringud; uuemad eeskirjad on omavalitsuse keskkonnaplaneeringus). Pinnas ja vundament: Klimaateffectatlas (CC BY 4.0) ning RVO/KCAF. Andmed on ligikaudsed ega asenda ehitustehnilist või õigusnõu.
Päike ja vari
Kuidas paiknevad fassaadid, aed ja katus päikese suhtes ning kui palju varju heidavad ümbritsevad hooned? Arvutused põhinevad päikese asendil ja 3D BAG-i hoonekõrgustel.
- Fassaadid, aed, katus ja päevavalgus
- arvutamisel…
Hoonete andmeid ei õnnestunud laadida.
see eluruum hoonete vari krunt päikese suund
Hooned ja kõrgused: 3D BAG (TU Delft, CC BY 4.0; katuse kõrgus = kõrguste 70. protsentiil selle eluruumi maapinna suhtes, AHN-i andmetel). Krunt: Kadaster (BRK). Päikese asend: NOAA algoritm, kohalik aeg. Aerofoto: PDOK, Beeldmateriaal Nederland (CC BY 4.0). Tulemus on ligikaudne: puid, piirdeid, katuseuuke ja maapinna reljeefi ei ole arvestatud.
Energia ja küte
Suure energiatarbega eluruum: suured energiakulud, talvel tuuletõmbus ja külmad seinad ning suvel sageli liiga palav. Arvestage energiatõhususe parandamiseks kümnete tuhandete eurodega, kasutades ISDE toetust, ning väljaüürimisel madalama WWS-punktisummaga. Pangad arvestavad siin sageli suuremate eluasemekuludega. Sarnase eluruumi aastane energiakulu on ligikaudu € 738 suurem kui keskmisel eluruumil piirkonnas Zuid-West.
Energiamärgis
E esialgne energiamärgis
- Zuid-West: energiamärgis A või parem
- 45% eluruumidest
Riigi hinnang ehitusaasta ja eluruumi tüübi põhjal, mitte ülevaatuse järel registreeritud märgis; müügi või üürileandmise korral on lõplik energiamärgis kohustuslik.
E-, F- või G-energiamärgise korral arvatakse eluruumi WWS-punktisummast maha 4–15 punkti; energiatõhususe parandamiseks (soojustus, soojuspump) saab taotleda ISDE-toetust.
Tarbimine ja kulud
€ 200 kuus keskmise tarbimise korral
- Maagaas
- 1.020 m³ aastas; asum 550
- Elekter
- 2.530 kWh aastas; asum 2.200
- Aastakulud
- € 2.397 gaas € 1.416, elekter € 657, püsitasud € 324
- Zuid-West: keskmine eluruum
- € 1.659 aastas
- Päikesepaneelid
- 44% sarnastest eluruumidest; asum 14%
Allikas ja metoodika
Keskmine energiatarne: sama tüüpi, sama suured ja samal ajavahemikul ehitatud eluruumid (CBS 2025, välistemperatuuri järgi korrigeeritud), arvestatuna sep 2026 keskmiste tarbijahindadega (CBS: 1,39 m³ kohta ja 0,26 kWh kohta koos maksudega, arvestades püsitasusid ja energiamaksu vähendust). Tegelik tarbimine sõltub elanikest ja seadmetest.
Kütte ümberkorraldamine ja toetused
- Kaugküttevõrk asumis
- 19% eluruumidest on ühendatud (2023)
- Zuid-West: küttelahendused
- 31% oma keskküttekatel, 35% hoone või hoonerühma ühisküte, 19% kaugküte, 12% elektriküte 2022
- Geotermilise energia potentsiaal
- Ebasoodne Slochtereni kihistu, WarmteAtlas
ISDE 2026 (500 miljonit €): toetus soojustusele, (hübriid)soojuspumbale, päikesekollektoriga veesoojendile, ventilatsioonile ja kaugküttevõrguga liitumisele (kindel summa 3 775 €); soojuspumba toetuse suurus on olenevalt tüübist ja võimsusest ligikaudu 500 € kuni enam kui 13 000 €. Taotlus tuleb esitada RVO-le pärast paigaldamist. ISDE RVO veebilehel · Energiesubsidiewijzer (ka omavalitsuste toetused)
Zuid-West: energiamärgised
Allikas ja metoodika
Energiamärgis ja energiamärgiste jaotus: EP-Online (RVO) meie andmebaasi kaudu; tarbimisprofiilid: CBS 85140NED (CC BY 4.0); tariifid: CBS 85592NED; asumi tarbimine: CBS Kerncijfers; kaugküttevõrgud, kavad, katseprojektid ja kütteliikide jaotus: WarmteAtlas (RVO, asumi tasandil; kavad on seostatud asumitega, mille keskpunkt asub kavaga hõlmatud alal); ISDE: RVO. Andmed on ligikaudsed ega asenda energianõustamist.
Igakuised eluasemekulud: ostmine või üürimine
Arvutage oma ostuhinna, üüri ja eelduste põhjal. Kõiki summasid saab muuta; tulemus on ligikaudne.
Kui palju maksab selle eluruumi ostmine?
Ostuhinnale lisanduvad ühekordsed kulud: maks, notaritasud, kinnisvara hindamine, nõustamine ja tehniline ülevaatus. Alates 2018. aastast saab laenu võtta kuni eluruumi väärtuse ulatuses, seega tuleb need kulud tasuda omavahenditest.
Kasulikud tööriistad
Sisekujunduse muutmine tehisaruga
Laadige üles toa foto, valige stiil ja vaadake poole minuti jooksul, milline see tuba võiks välja näha. Tuba ise jääb samaks, muutub vaid sisustus.
See tööriist on mõeldud sisselogitud külastajatele. Konto loomine on tasuta.
Asum, piirkond ja omavalitsus
Zuid-West
- Eluruumid
- 330
- Elanikke
- 600
- Keskmine WOZ-väärtus
- € 467.000
- Omaniku kasutuses olevad eluruumid
- 47%
- Keskmine ehitusaasta
- 1997
- Kõige levinum
- Korter (73%)
Katwijk aan Zee
- Eluruumid
- 7.424
- Elanikke
- 17.785
- Keskmine WOZ-väärtus
- € 431.000
- Omaniku kasutuses olevad eluruumid
- 67%
- Keskmine ehitusaasta
- 1962
- Kõige levinum
- Korter (43%)
Katwijk
- Eluruumid
- 27.945
- Elanikke
- 67.089
- Keskmine WOZ-väärtus
- € 439.000
- Omaniku kasutuses olevad eluruumid
- 65%
- Keskmine ehitusaasta
- 1977
- Kõige levinum
- Korter (41%)
Selle asumi eluruumid kaardil Katwijk · Zuid-Holland
Kes asumis elavad?
Kes asumis elavad?
Võrrelge CBS-i andmeid asumi, piirkonna ja omavalitsuse kohta riigi keskmisega: päritolu, haridus, sissetulek, toetused ja tööhõive.
Kontoga tasuta. Makseandmeid pole vaja.
Teenused, taristu ja ligipääsetavus
Toidupood on jalgrattasõidu kaugusel. Algkool on jalutuskäigu kaugusel, mis on peredele mugav. Ühistranspordipeatus on kohe nurga taga. Mõõdukalt linnaline keskkond: midagi linna ja küla vahepealset.
- Suur toidupood
- 1,0 km keskmine kaugus asumis
- Perearstikeskus
- 600 m keskmine kaugus asumis
- Algkool
- 400 m keskmine kaugus asumis
- Lastehoid
- 300 m keskmine kaugus asumis
- Lähim algkool
- 100 m Basisschool De Farel
- Lähim ühistranspordipeatus
- 110 m Katwijk, Vuurbaakplein · bus · 11 vertrekken per uur overdag
- Lähim laadimispunkt
- 40 m 14 Seinpoststraat - City Charging
- Lähim lastehoid
- 10 m Varkevisser van der Meij
- Lähim sidemast
- 350 m Zendmast 2G, 4G, 5G · 3 antennes · 18 m hoog · veilige afstand 25,5 m
- Koolid 3 km raadiuses
- 11
- Linnastumise tase
- Mõõdukalt linnastunud 1.043 aadressi km² kohta
Allikas ja metoodika
Vahemaad mööda teid on esitatud asumi kõigi elanike keskmisena (CBS). Kooli (DUO), ühistranspordipeatuse (OVapi/GTFS, väljumised tööpäeval), sidemasti (Antenneregister), laadimispunkti ja lastehoiu kaugused on mõõdetud linnulennult sellest aadressist ning pärinevad meie enda andmebaasist.
Elukeskkond: müra, vesi, õhk, valgus ja rohelus
Müra
47 dB Vaikne
kuni 45 dB – väga vaikneüle 70 dB – äärmiselt mürarikas
- Maanteeliiklus
- 44 dB
- Rongiliiklus
- puudub
- Lennuliiklus
- 44 dB
- Tuulikud
- puudub
- Maanteeliiklus, öösel
- 33 dB
- Rongiliiklus, öösel
- puudub
asum Zuid-West: 0%-l eluruumidest on müratase kõrgem kui sellel aadressil; sealne keskmine müratase on 46 dB.
Vaikne: tavalise elamutänava müratase. Päeval on müra tähelepanelikul kuulamisel märgatav, öösel on avatud aknaga magamiseks piisavalt vaikne. Peamine müraallikas on maanteeliiklus (44 dB).
Allikas ja metoodika
Lden: aasta keskmine mürakoormus päeval, õhtul ja öösel (RIVM-i mürakaardid 2020, lennuliiklus 2022, tuuleturbiinid 2024, 10 m ruudustik). See on ligikaudne hinnang, mitte hoone fassaadil tehtud mõõtmine. WHO soovitab maanteeliikluse müra piiriks 53 dB ja lennuliikluse müra piiriks 45 dB.
Üleujutus
Puudub Puudub
Suurima veesügavuse kaardil ei ole selle asukoha kohta üleujutusstsenaariumi.
- Zuid-West: üleujutusohus eluruumid
- 0%
- Neist veesügavusega üle 0,5 m
- 0%
- Suurim veesügavus asumis
- puudub
Selle asukoha kohta ei ole üleujutusstsenaariumi arvutatud: kaitsetammi purunemise või suurvee korral jääb see koht eeldatavasti kuivaks. Üleujutuskindlustus ei ole siin vajalik.
Allikas ja metoodika
LIWO (Rijkswaterstaat), üleujutuse maksimaalse veesügavuse kaart, 25 m ruudustik; üleujutuse tõenäosus: Klimaateffectatlas. Veesügavus ei näita üleujutuse tõenäosust; tammid ja kaitserajatised on projekteeritud seda tõenäosust arvestades.
Õhukvaliteet
- NO₂ 9,5 µg/m³ WHO soovitusliku piirväärtuse piires
- PM2,5 7,3 µg/m³ üle WHO soovitusliku piirväärtuse
- PM10 14,4 µg/m³ WHO soovitusliku piirväärtuse piires
Saastunud õhk: saasteainete sisaldus ületab 2030. aasta Euroopa piirnorme, enamasti lähedal asuva tiheda liiklusega tee, tööstuse või intensiivse loomakasvatuse tõttu. Hingamisteede vaevustega inimeste ja väikelaste puhul tasub seda arvesse võtta; abi on tuulutamisest maja vaiksemal küljel.
Keskmised sisaldused aastal Zuid-West: NO₂ 9,4, PM2,5 7,3 µg/m³.
Allikas ja metoodika
Aastakeskmised sisaldused 25 m ruumilise lahutusega (RIVM, uusim kaart). Kriips tulbal tähistab WHO soovituslikku piirväärtust (NO₂ 10, PM2,5 5, PM10 15 µg/m³). Värv näitab võrdlust WHO soovituse ja EL-i 2030. aasta piirnormiga.
Öine valgus
Valgustatud
pimeväga hele
Zuid-West: keskmiselt hämar.
Valgustatud: tavapärane linna või külakeskuse valgustase. Tänavapoolsetes magamistubades on abi pimendavatest kardinatest.
Allikas ja metoodika
Satelliitidega mõõdetud ülespoole kiirguv tehisvalgus (RIVM-i 2023. aasta valguskiirguse kaart, 375 m ruudustik). Liigitus põhineb kõigi Madalmaade eluruumide võrdlusel: „pime” tähistab 20% kõige pimedama ümbrusega eluruumidest ja „väga hele” 10% kõige heledama ümbrusega eluruumidest.
Rohelus asumis
48% rohelust 500 m raadiuses
Zuid-West: keskmiselt 63%.
Rohelust on Madalmaade asumi kohta keskmiselt: vahelduvad aiad, haljasalad ja sillutis. Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel asuv park või haljasala pakub soojadel päevadel olulist leevendust.
Allikas ja metoodika
Roheluse (rohu, põõsaste ja puude) osakaal seda aadressi ümbritsevas 500 m küljepikkusega ruudus (RIVM-i roheluse kaart 2022). Poolte Madalmaade eluruumide ümbruses on 500 m raadiuses rohelust üle 52%; iga kümnenda eluruumi puhul jääb see alla 32%.
Tuumaohutuse tsoon: Kerncentrale Borssele asub 97 km kaugusel (tsoon kuni 100 km: joodiprofülaktika alla 18-aastastele ja rasedatele); Kerncentrale Doel (B) asub 98 km kaugusel (tsoon kuni 100 km: joodiprofülaktika alla 18-aastastele ja rasedatele). Riiklikus kiirgusintsidentide kriisiplaanis määratud kaitsemeetmete tsoonid.
Lennuliiklus selle aadressi kohal
Lennuliiklus selle aadressi kohal
Vaadake, mitu lennukit siit päevas üle lendab, kui madalalt ja mis kellaaegadel ning milliste lennujaamadega on tegu.
Kontoga tasuta. Makseandmeid pole vaja.
Kliima ja ohutus
Ka kuumadel päevadel jääb kuumastress maja ümber mõõdukaks; ümbrus jahtub õhtuti üsna hästi.
Kuumus
46–48 °C äärmuslik kuumastress
Tajutav temperatuur kuumal suvepäeval (2022) majast 1 m kaugusel.
- Soojussaare efekt
- 0,8–1,0 °C soojem kui maapiirkonnas
- Soojad ööd (vähemalt 20 °C)
- 8–14 ööd aastas
- Kaugus jaheda kohani
- 300–400 m
- Piirkonna Zuid-West keskmine
- 48 °C tajutav temperatuur
Vesi
- Vihmavesi paduvihma korral (70 mm tunnis)
- vee äravooluteed otse maja kõrval ei ole
- Põhjaveest tingitud liigniiskus 2050. aastal
- Väga suur kasv
- Kuivaks jääv korrus – Zuid-West
- 100% eluruumidest kõige rängema üleujutuse korral
Ümbruskonna ohutegurid
- Kõrgepingeliin
- 2 km raadiuses ei ole
- Tuulik
- 5 km raadiuses ei ole
- Ohtlikud tegevused 1 km raadiuses
- registreeritud tegevusi ei ole
- Lähim ohtlik ettevõte
- Liander N.V. 1,2 km
Zuid-West: 0% eluruumidest asub kõrgepingeliini magnetvälja mõjualas ja 0% tuulikust kuni 1 km kaugusel.
Allikas ja metoodika
Kuumus, vesi ja põhjavesi: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0; tajutav temperatuur ja soojussaare efekt 2022, üleujutuse tõenäosus ja veesügavus üleriigiliste üleujutusstsenaariumide põhjal, põhjaveest tingitud liigniiskuse tõenäosus 2050. aasta äärmuslikuma stsenaariumi järgi, vee äravooluteed, kui tunnis sajab 70 mm). Kõrgepingeliinid: RIVM Netkaart koos arvutuslike kaugustega (magnetvälja mõjuala); tuulikud: RIVM; ohtlikud tegevused: Register Externe Veiligheidsrisico's RIVM Atlas Leefomgeving kaudu (tegevused, mille ohuala ulatub 1 km raadiusesse). Kaartidel põhinevad ligikaudsed hinnangud, mitte mõõtmised.
Turvalisus ja elukeskkonna kvaliteet
asum Zuid-West: elukeskkonna kvaliteet
Suurepärane Leefbaarometer 2024, klass 9/9
- Füüsiline keskkond: suurepärane
- Eluruumid: rahuldav
- Teenused ja taristu: rahuldav
- Sotsiaalne sidusus: igati rahuldav
- Häiringud ja ebaturvalisus: igati rahuldav
Leefbaarometer 3.0 (BZK): elukeskkonna kvaliteedi hinnang üheksa klassi skaalal, viie mõõtme alusel võrdluses riigi keskmisega. Lisateave selle asumi kohta
asum Zuid-West: kuriteod
27 1000 elaniku kohta aastas -27% võrreldes eelmise aastaga
- Registreeritud sep 2025 – aug 2026
- 16
- Piirkond Katwijk aan Zee
- 36 1000 kohta
- Omavalitsus Katwijk
- 30 1000 kohta
- Nederland
- 45 1000 kohta
- Sissemurdmised eluruumidesse 1000 eluruumi kohta
- 0,0 0 sissemurdmist
Kõige levinum
- Fietsdiefstal
- 4
- Vernieling
- 3
- Bedreiging
- 1
- Drugshandel
- 1
Keskmisest turvalisem: kuritegusid elaniku kohta on vähem kui riigis keskmiselt. Tavapärasteks riskideks jäävad sissemurdmised eluruumidesse ja jalgrattavargused. Eluruumidesse sissemurdmisi esineb siin harva.
Allikas ja metoodika
Politsei, registreeritud kuriteod asumite kaupa (CBS-i ja politsei avaandmed, kuunäitajad). Väikestes asumites on arvud väikesed; vaadake näitajat koos elanike ja eluruumide arvuga. Kõigist kuritegudest ei teatata.
Kas plaanite teha ostupakkumise aadressil Drieplassenweg 11 asuvale eluruumile? Uurige, mida see tegelikult väärt on.
Tasuta lehel on faktid. Aruanne vastab kõige olulisemale küsimusele: kui palju pakkuda? Kolm stsenaariumi eurodes, mille aluseks on Kadasteri andmed sarnaste eluruumide tegelike ostuhindade kohta, mudelipõhine väärtus, omavalitsuse statistika küsitavat hinda ületavate pakkumiste kohta ja fotodelt nähtav eluruumi seisukord. Lisaks küsimused, mida peaksite kinnisvaramaaklerile enne allkirjastamist esitama.
Arvutusnäide: 2% liiga kõrge pakkumine tähendab 450 000 € maksva eluruumi puhul juba 9000 € lisakulu. Aruanne maksab 19 €.
-
Pakkumisstrateegia kolme stsenaariumiga
Kolm ostupakkumist eurodes: ettevaatlik, turutasemele vastav ja suurema eduvõimalusega. Nende aluseks on mudelipõhine väärtus, võrreldavad müügitehingud ja see, kui palju selles omavalitsuses küsitavast hinnast rohkem makstakse. -
Võrreldavad müügitehingud Kadasteri andmetel
Läheduses asuvate sarnase tüübi, suuruse ja ehitusperioodiga eluruumide tegelikud ostuhinnad kaardil ja tabelis, korrigeeritud tänasele hinnatasemele. -
Mudelipõhine väärtus ja varasemad müügitehingud
Automaatselt arvutatud väärtus koos väärtusvahemikuga, selle aadressi müügiajalugu ja WOZ-väärtuse muutumine aastate jooksul. -
Omavalitsuse kinnisvaraturu näitajad
Selle eluruumitüübi müügiaeg, küsitava hinna ületamise määr, hind m² kohta ja pakkumise nappuse näitaja (NVM) aitavad hinnata, kui suure konkurentsiga arvestada. -
Küsimused kinnisvaramaaklerile
Eluruumiga tutvumiseks koostatud küsimused, mis lähtuvad ehitusaastast, energiamärgisest, ümbruskonna riskidest, kuulutusest ja fotoanalüüsist. -
Eluruumi seisukord fotode põhjal
Pildianalüüsimudel hindab kuulutuse fotode põhjal üldist seisukorda, kööki ja vannituba ning nähtavaid puudusi ja annab ligikaudse remondieelarve. -
Igakuised eluasemekulud pakkumissumma järgi
Iga stsenaariumi igakuised kulud: eluasemelaen, ostja kanda jäävad tehingukulud, kohalikud maksud ja tasud, energia ning hooldus. Võrdluseks ka üürimise kulud. -
Sisaldab ka kogu tasuta lehe sisu
Kokkuvõte eluruumist, asumist, energiast, elukeskkonnast, kliimast, turvalisusest ja lennuliiklusest – kõik ühes PDF-is.
Soovite võrrelda mitut eluruumi? 5 aruannet hinnaga € 39 kuus, lisaaruanded € 6 tükk. See ei ole kinnisvara hindamine ega garantii, vaid andmed, millega saate oma pakkumist põhjendada.
Korduma kippuvad küsimused: Drieplassenweg 11
Mis tüüpi eluruum asub aadressil Drieplassenweg 11?
Drieplassenweg 11 (Katwijk) on tussenwoning, ehitatud 1954. aastal, eluruumi pindala 129 m², krunt 136 m². Eluruum asub asumis Zuid-West, omavalitsuses Katwijk.
Milline energiamärgis on aadressil Drieplassenweg 11 asuval eluruumil?
Registreeritud energiamärgis on E. Võrreldava eluruumi gaasi- ja elektrikulud on keskmiselt € 200 kuus.
Kui palju on aadressil Drieplassenweg 11 asuv eluruum ligikaudu väärt?
Ligikaudne turuväärtus on € 603.000 kuni € 666.000 (keskväärtus € 635.000, hinnatase sep 2026). See on arvutatud asumi võrreldavate eluruumide WOZ-väärtuste, küsitavate hindade ja müügitehingute põhjal. Tegu on ligikaudse hinnanguga, mitte kinnisvara hindamisega.
Kui vaikne on aadressil Drieplassenweg 11?
Aasta keskmine müratase fassaadi juures on 47 dB Lden (vaikne). Peamine müraallikas on teeliiklus. Päevas lendab 2 km raadiuses ligikaudu 76 lennukit madalamal kui 3 000 m.
Kas aadressil Drieplassenweg 11 võib tekkida üleujutus?
Üleriigilisel maksimaalse veesügavuse kaardil ei ole selle koha kohta üleujutusstsenaariumi.
Kui turvaline on aadressi Drieplassenweg 11 ümbrus?
Piirkonnas Zuid-West (asum) registreeris politsei aastas 27 kuritegu 1 000 elaniku kohta, omavalitsuses oli vastav näitaja 30 ja üleriigiliselt 45. Leefbaarometeri hinnang elukeskkonna kvaliteedile on „suurepärane”.
Millised teenused ja taristuobjektid asuvad aadressi Drieplassenweg 11 lähedal?
Keskmised vahemaad asumis: suur toidupood 1,0 km, perearst 600 m, algkool 400 m, lastehoid 300 m (CBS). Lähim kool, ühissõidukipeatus, laadimispunkt ja lastehoid on sellel lehel välja toodud koos kaugusega sellest aadressist.
Kust need andmed pärinevad?
Riiklikest avalikest allikatest: BAG ja Kadaster (omadused, krunt), EP-Online (energiamärgis), CBS (asumi näitajad, hinnaindeks, energiatarbimine), RIVM (müra, õhk, valgus, haljastus), Klimaateffectatlas ja LIWO (kuumus, vesi), politsei avaandmed ja Leefbaarometer (turvalisus) ning ADS-B-võrgustikud (lennuliiklus). Kõik arvutused on ligikaudsed ega asenda kinnisvara hindamist või nõustamist.