Merelstraat 252

2352 VJ Leiderdorp · De Vogelwijk, Leiderdorp

  • Korter
  • Ehitusaasta 1968
  • 91 m² elupinda
  • C energiamärgis
Võrrelge
Tehisintellekti assistent

Küsige selle eluruumi kohta: Merelstraat 252

Esitage küsimus eluruumi, asumi, väärtuse või kulude kohta. Assistent vastab selle lehe andmete põhjal ja otsib vajaduse korral ajakohast teavet.

Vastused on ligikaudsed ega ole käsitatavad nõuannetena. Vestlused salvestatakse assistendi täiustamiseks.

Lühidalt

Aadressil Merelstraat 252 (Leiderdorp) asub korter aastast 1968 eluruumi pindalaga 91 m² ja energiamärgisega C. Asukoht: asum De Vogelwijk (omavalitsus Leiderdorp). Ligikaudne turuväärtus on € 383.000 kuni € 424.000. Elukeskkond: müratase 58 dB (elav), õhukvaliteet üle WHO soovitusliku piirväärtuse, 500 m raadiuses on 47% alast kaetud taimestikuga, üleujutuse korral kuni 0,2 m sügavune vesi. Lennuliiklus: 2 km raadiuses lendab päevas ligikaudu 54 lennukit madalamal kui 3 000 m. Asumi elukeskkonna kvaliteet: hea.

Kogu sellel lehel olev teave pärineb avalikest registritest ja kaartidelt ning on tasuta. Ise kogudes kuluks iga eluruumi kohta tunde; siin on kõik sekundiga koos. Iga jaotise all selgitame, mida need näitajad siin elamise seisukohast tähendavad.

Asukoht

Asukoht BAG-i andmetel (52.16254, 4.52855). Avage OpenStreetMapis

Hinnanguline väärtusvahemik

Selle eluruumi ligikaudne turuväärtus € 383.000 – € 424.000 keskväärtus € 404.000 · hinnatase sep 2026 € 4.439 m² kohta · 91 m²

Turg

  • +3,8% müügihinnad aastaga Zuid-Holland (CBS-i hinnaindeks, sep 2026)
  • € 532.464 keskmine müügihind omavalitsuses Leiderdorp aastal 2025 (CBS/Kadaster)
  • € 377.000 keskmine WOZ-väärtus (asum De Vogelwijk, CBS 2024)

Kuidas hinnang kujuneb

AllikasLähteväärtusPraegusele hinnatasemele viidudOsakaal
40 võrreldavat eluruumi 310 m raadiuses
indekseeritud WOZ-väärtuse mediaan m² kohta
€ 4.431/m² € 403.221 56%
13 võrreldava eluruumi küsitavad hinnad
indekseeritud küsitava hinna mediaan m² kohta
€ 4.496/m² € 409.136 33%
Keskmine, asum: De Vogelwijk
CBS WOZ 2024 (€ 377.000) / keskmine 108 m²
€ 3.491/m² € 388.891
+22,4% alates 2023 K1
11%

Sarnased eluruumid läheduses (leitud 51)

Sarnased eluruumid

Vaadake lähiümbruse sarnaseid eluruume, millel hinnanguline väärtusvahemik põhineb, ning nende hinda m² kohta ja kaugust.

Kontoga tasuta. Makseandmeid pole vaja.

Looge tasuta konto Logige sisse

Arvutuskäik: iga allika väärtus on viidud võrdluskuupäeva hinnatasemelt praegusele hinnatasemele, kasutades CBS-i olemasolevate eluruumide müügihinnaindeksit (provintside kaupa, linnade Amsterdam, Rotterdam, Den Haag ja Utrecht puhul linnade kaupa; viimaste kuude puhul üleriigilist kuuindeksit). Keskväärtus on kaalutud keskmine ning vahemiku laius tuleneb allikate väärtuste hajuvusest (vähemalt 5%). Eluruumi seisukorda, asukohta tänaval, hoonestusõigust ega eripärasid ei ole arvesse võetud. Tegemist ei ole kinnisvara hindamisega.

Üürida või osta?

Sarnase eluruumi üürimine

€ 1.470 – € 1.730 kuus

Turutasemel üür: ümbruskonna 5 sama tüüpi üürieluruumi mediaanüür € 17,50 m² kohta, arvutatuna 91 m² suuruse pindala jaoks.

Selle eluruumi ostmine

€ 1.900 kuus

Annuiteetmaksetega eluasemelaen summas € 404.000 (vahemiku keskväärtus), intressimääraga 3,9% ja tähtajaga 30 aastat, ilma omafinantseeringuta: esimesel kuul € 1.300 intressi ja € 600 põhiosa tagasimakset. Arvestatud ei ole hoolduskulusid, makse ega intressikulude maksusoodustust.

Kumb on mõistlikum?

Ostmine on soodsam

Eluasemelaenu kuumaksest (€ 1.900) moodustab € 1.300 intressikulu ja € 600 põhiosa tagasimakse, mis kasvatab teie vara. Ainult intressi arvestades on kulu väiksem kui sarnase eluruumi üür (€ 1.600).

Kasutage jaotises „Igakuised eluasemekulud“ arvutamiseks oma sissemakset, intressimäära ja üüri.

Põhiandmed

Eluruumi tüüp
Korter
Kasutusotstarve
Elamine
Ehitusaasta
1968
Eluruumi pindala
91 m²
Hoone pindala
1.248 m²
Krundi pindala
1.250 m²
Energiamärgis
C (15 detsember 2020)
Kasutusüksuse staatus
Kasutusel
Hoone staatus
Kasutusel
BAG-i aadressitähis
0547200000311602
BAG-i kasutusüksus
0547010000311603
BAG-i hoone
0547100000287067
Allikas ja metoodika

Basisregistratie Adressen en Gebouwen (Kadaster) ja energiamärgiste register. Krundi pindala on katastriüksuse kogupindala; korterite puhul tähendab see kogu hoone krunti.

Krunt, pinnas ja maakasutuse sihtotstarve

Maapind on siin stabiilne.

Krundi pindala (BAG)
1.250 m² hoone kogu krunt
Vundamendikahjustuste risk: De Vogelwijk
0,0% eluruumide puhul esineb vundamendivaiade mädanemise risk (väga madal) 2050. aasta suure heitega stsenaarium: 0,0%, ebaühtlane vajumine 4,0%; omavalitsus Leiderdorp: 0,1% — Klimaateffectatlas (Deltares/KCAF)
Maapinna vajumine: De Vogelwijk
−1,3 mm aastas pindmistes kihtides −0,4 mm; omavalitsus Leiderdorp −2,6 mm
Kadaster, kõrgus merepinnast, sihtotstarve, pinnas
andmete laadimine…
Allikas ja metoodika

Krunt: Kadaster (BRK, PDOK kaudu; krundi piir on ülaloleval kaardil). Kõrgus: Actueel Hoogtebestand Nederland. Maakasutuse sihtotstarve: ruimtelijkeplannen.nl (kuni 1.1.2024 kehtestatud planeeringud; uuemad eeskirjad on omavalitsuse keskkonnaplaneeringus). Pinnas ja vundament: Klimaateffectatlas (CC BY 4.0) ning RVO/KCAF. Andmed on ligikaudsed ega asenda ehitustehnilist või õigusnõu.

Päike ja vari

Kuidas paiknevad fassaadid, aed ja katus päikese suhtes ning kui palju varju heidavad ümbritsevad hooned? Arvutused põhinevad päikese asendil ja 3D BAG-i hoonekõrgustel.

Fassaadid, aed, katus ja päevavalgus
arvutamisel…
Päikese teekond eluruumi kohal (kohalik aeg): suvel kõrgel, talvel madalal. Keskpunkt = otse pea kohal, serv = silmapiir. Roheline täpp = aia suund.

see eluruum hoonete vari krunt päikese suund

Hooned ja kõrgused: 3D BAG (TU Delft, CC BY 4.0; katuse kõrgus = kõrguste 70. protsentiil selle eluruumi maapinna suhtes, AHN-i andmetel). Krunt: Kadaster (BRK). Päikese asend: NOAA algoritm, kohalik aeg. Aerofoto: PDOK, Beeldmateriaal Nederland (CC BY 4.0). Tulemus on ligikaudne: puid, piirdeid, katuseuuke ja maapinna reljeefi ei ole arvestatud.

Energia ja küte

Madalmaade keskmisel tasemel: soojustus on rahuldav, kuid katuse ja põranda soojustust ning akende soojapidavust saab parandada. Soojustamine tasub end siin tavaliselt mõne aastaga ära ja tõstab eluruumi väärtust.

Energiamärgis

C registreeritud energiamärgis (energiatõhususindeks)

Ülevaatuse kuupäev
15 detsember 2020
De Vogelwijk: energiamärgis A või parem
9% eluruumidest

Hinnatud enne 2021. aastat kasutatud meetodil; alates 2021. aastast kehtib NTA 8800.

Tarbimine ja kulud

€ 143 kuus keskmise tarbimise korral

Maagaas
620 m³ aastas; asum 480
Elekter
2.060 kWh aastas; asum 2.320
Aastakulud
€ 1.720 gaas € 861, elekter € 535, püsitasud € 324
De Vogelwijk: keskmine eluruum
€ 1.593 aastas
Päikesepaneelid
8% sarnastest eluruumidest; asum 18%
Allikas ja metoodika

Keskmine energiatarne: sama tüüpi, sama suured ja samal ajavahemikul ehitatud eluruumid (CBS 2025, välistemperatuuri järgi korrigeeritud), arvestatuna sep 2026 keskmiste tarbijahindadega (CBS: 1,39 m³ kohta ja 0,26 kWh kohta koos maksudega, arvestades püsitasusid ja energiamaksu vähendust). Tegelik tarbimine sõltub elanikest ja seadmetest.

Kütte ümberkorraldamine ja toetused

Kaugküttevõrk asumis
46% eluruumidest on ühendatud (2023)
De Vogelwijk: küttelahendused
42% oma keskküttekatel, 16% hoone või hoonerühma ühisküte, 42% kaugküte 2022
Geotermilise energia potentsiaal
30-50%kans >5MWth Slochtereni kihistu, WarmteAtlas

ISDE 2026 (500 miljonit €): toetus soojustusele, (hübriid)soojuspumbale, päikesekollektoriga veesoojendile, ventilatsioonile ja kaugküttevõrguga liitumisele (kindel summa 3 775 €); soojuspumba toetuse suurus on olenevalt tüübist ja võimsusest ligikaudu 500 € kuni enam kui 13 000 €. Taotlus tuleb esitada RVO-le pärast paigaldamist. ISDE RVO veebilehel · Energiesubsidiewijzer (ka omavalitsuste toetused)

De Vogelwijk: energiamärgised

  • A või parem 9% 91
  • B 12% 130
  • C 28% 297
  • D 26% 273
  • E 18% 185
  • F 4% 45
  • G 2% 23
Allikas ja metoodika

Energiamärgis ja energiamärgiste jaotus: EP-Online (RVO) meie andmebaasi kaudu; tarbimisprofiilid: CBS 85140NED (CC BY 4.0); tariifid: CBS 85592NED; asumi tarbimine: CBS Kerncijfers; kaugküttevõrgud, kavad, katseprojektid ja kütteliikide jaotus: WarmteAtlas (RVO, asumi tasandil; kavad on seostatud asumitega, mille keskpunkt asub kavaga hõlmatud alal); ISDE: RVO. Andmed on ligikaudsed ega asenda energianõustamist.

Igakuised eluasemekulud: ostmine või üürimine

Arvutage oma ostuhinna, üüri ja eelduste põhjal. Kõiki summasid saab muuta; tulemus on ligikaudne.

Omafinantseering 10% Säästud või olemasoleva eluruumi väärtuse ja laenujäägi vahe, mida kasutate laenu asemel.
Eluasemelaenu tagasimakseviis
Eluasemelaenu kuumakse (bruto) —
sellest põhiosa tagasimakse (jääb Teie varaks)
Püsikulud —
Kokku kuus —
Püsikulud kuus (keskmised summad, muutke vajaduse korral)
Omavalitsus Leiderdorp, 2026: kinnisvaramaks (OZB) 0,1082% WOZ-väärtusest (WOZ-väärtus pole teada, arvutuse aluseks on hinnanguline väärtusvahemik € 404.000, seega € 437 aastas), jäätmetasu € 541 ja kanalisatsioonitasu € 240 aastas mitmeliikmelisele leibkonnale (COELO).
Hoogheemraadschap van Rijnland, 2026: elaniku veemajandustasu € 163, reoveepuhastustasu € 288 (kolm saasteühikut) ja veesüsteemitasu 0,0239% WOZ-väärtusest (€ 97) aastas (CBS).
Eluasemelaenu korral kohustuslik; keskmine kindlustusmakse.
Hoolduseks kõrvale pandav summa; sageli 1% eluruumi väärtusest aastas.
620 m³ gaasi ja 2.060 kWh aastas (CBS-i keskmine: sama tüüpi, sama suured ja samal ajavahemikul ehitatud eluruumid), aluseks sep 2026 tariifid.
Ainult korterite puhul.
Keskmine pakett.

Osta või üürida?

KuluartikkelOstmineÜürimine
Kokku kuus——
Sellest põhiosa tagasimakse (vara kasvatamine)——
Eluasemekulud ilma põhiosa tagasimakseteta——
10 aastaga tagasi makstud põhiosa——

Arvestamata on väärtuse muutus, eluasemelaenu intresside maksusoodustus, omaniku kasutuses oleva eluruumi arvestuslik maksustatav tulu, üüritoetus ja üüritõusud. Tegemist on ligikaudse arvutuse, mitte nõuandega.

Kui palju maksab selle eluruumi ostmine?

Ostuhinnale lisanduvad ühekordsed kulud: maks, notaritasud, kinnisvara hindamine, nõustamine ja tehniline ülevaatus. Alates 2018. aastast saab laenu võtta kuni eluruumi väärtuse ulatuses, seega tuleb need kulud tasuda omavahenditest.

Ostja kulud kokku—
Protsendina ostuhinnast—
Sellest maksustatavast tulust mahaarvatav (ühekordselt)—
Vajalik omafinantseering kulud pluss see osa ostuhinnast, mida te laenuga ei kata—
Kuluartiklid (2026. aasta orienteeruvad summad, muutke vajadusel)
2% ostuhinnast eluruumi puhul, kuhu asute ise elama.
Sisaldab Kadasteris registreerimise ja päringute kulusid; tasud erinevad notariti. Kulu ei saa maksustatavast tulust maha arvata.
Ainult eluasemelaenu korral; sisaldab Kadasteris registreerimist. Kulu saab maksustatavast tulust maha arvata.
Laenuandja nõuab kinnitatud hindamisaruannet. Kulu saab maksustatavast tulust maha arvata.
Tavaliselt 2000 kuni 3500 €, olenevalt nõustajast ja olukorrast. Kulu saab maksustatavast tulust maha arvata.
Ühekordne tasu 0,4% eluasemelaenu summast annab madalama intressi ja rahalise kaitse sundmüügi korral. Võimalik ostuhinnaga kuni € 470.000 (2026). Maksustatavast tulust mahaarvatav.
Soovitatav enne 1995. aastat ehitatud eluruumide puhul; see eluruum on ehitatud aastal 1968. Ülevaatus annab ülevaate tegemata hooldustöödest, vundamendi ja katuse seisukorrast ning niiskusprobleemidest. Kulu ei saa maksustatavast tulust maha arvata.
Sageli 1–1,5% ostuhinnast või kindel tasu. Kulu ei saa maksustatavast tulust maha arvata.
Kui te ei maksa 10% tagatisraha ise sisse: umbes 1% tagatisraha summast. Ei ole maksustatavast tulust mahaarvatav.
Kolimisfirma, põrandad, kardinad ja väiksemad kohandused; sõltub suuresti isiklikest valikutest.

Orienteeruvad summad tavapäraste hindade põhjal; küsige hinnapakkumisi notarilt, kinnisvarahindajalt ja nõustajalt. Mahaarvatavad kulud saate ostuaastal ühekordselt maksustatavast tulust maha arvata. See teave ei ole finantsnõuanne.

Kasulikud tööriistad

Sisekujunduse muutmine tehisaruga

Laadige üles toa foto, valige stiil ja vaadake poole minuti jooksul, milline see tuba võiks välja näha. Tuba ise jääb samaks, muutub vaid sisustus.

See tööriist on mõeldud sisselogitud külastajatele. Konto loomine on tasuta.

Logige sisse

Asum, piirkond ja omavalitsus

Piirkond

Wijk 00

Eluruumid
7.829
Elanikke
16.385
Keskmine WOZ-väärtus
€ 398.000
Omaniku kasutuses olevad eluruumid
58%
Keskmine ehitusaasta
1975
Kõige levinum
Korter (52%)
Kõik andmed: Wijk 00 →
Omavalitsus

Leiderdorp

Eluruumid
12.718
Elanikke
27.751
Keskmine WOZ-väärtus
€ 423.000
Omaniku kasutuses olevad eluruumid
64%
Keskmine ehitusaasta
1979
Kõige levinum
Korter (43%)
Kõik andmed: Leiderdorp →

Kes asumis elavad?

Kes asumis elavad?

Võrrelge CBS-i andmeid asumi, piirkonna ja omavalitsuse kohta riigi keskmisega: päritolu, haridus, sissetulek, toetused ja tööhõive.

Kontoga tasuta. Makseandmeid pole vaja.

Looge tasuta konto Logige sisse

Teenused, taristu ja ligipääsetavus

Toidupoes saate käia jalgsi. Algkool on jalutuskäigu kaugusel, mis on peredele mugav. Ühistranspordipeatus on kohe nurga taga. Linnaline keskkond: kõik on lähedal, kuid sellega kaasneb ka sagin.

Suur toidupood
400 m
keskmine kaugus asumis
Perearstikeskus
700 m
keskmine kaugus asumis
Algkool
300 m
keskmine kaugus asumis
Lastehoid
400 m
keskmine kaugus asumis
Lähim algkool
130 m
De Bron, basisschool bij de Bijbel
Lähim ühistranspordipeatus
60 m
Leiderdorp, Vogellaan · bus · 4 vertrekken per uur overdag
Lähim laadimispunkt
60 m
20b Koekoekstraat - qwello.eu
Lähim lastehoid
130 m
kindercentrum Villa Picasso
Lähim sidemast
60 m
Zendmast 2G, 4G, 5G · 3 antennes · 29,2 m hoog · veilige afstand 9,1 m
Koolid 3 km raadiuses
13
Linnastumise tase
Väga tugevalt linnastunud
3.304 aadressi km² kohta
Allikas ja metoodika

Vahemaad mööda teid on esitatud asumi kõigi elanike keskmisena (CBS). Kooli (DUO), ühistranspordipeatuse (OVapi/GTFS, väljumised tööpäeval), sidemasti (Antenneregister), laadimispunkti ja lastehoiu kaugused on mõõdetud linnulennult sellest aadressist ning pärinevad meie enda andmebaasist.

Elukeskkond: müra, vesi, õhk, valgus ja rohelus

Müra

58 dB Elav

kuni 45 dB – väga vaikneüle 70 dB – äärmiselt mürarikas

Maanteeliiklus
58 dB
Rongiliiklus
alla 40 dB
Lennuliiklus
42 dB
Tuulikud
puudub
Maanteeliiklus, öösel
48 dB
Rongiliiklus, öösel
14 dB

asum De Vogelwijk: 4%-l eluruumidest on müratase kõrgem kui sellel aadressil; sealne keskmine müratase on 52 dB.

Mürarohke: ületab WHO teeliikluse müra soovituslikku piirmäära (53 dB). Liiklusmüra kostab pidevalt nii majja kui ka aeda; hea heliisolatsiooniga aknad ja mürasummutavad ventilatsiooniavad aitavad magamistoad märksa vaiksemaks muuta. Peamine müraallikas on maanteeliiklus (58 dB).

Allikas ja metoodika

Lden: aasta keskmine mürakoormus päeval, õhtul ja öösel (RIVM-i mürakaardid 2020, lennuliiklus 2022, tuuleturbiinid 2024, 10 m ruudustik). See on ligikaudne hinnang, mitte hoone fassaadil tehtud mõõtmine. WHO soovitab maanteeliikluse müra piiriks 53 dB ja lennuliikluse müra piiriks 45 dB.

Üleujutus

0,15 m Piiratud

Kui selles piirkonnas tekib üleujutus, võib vesi suurima veesügavuse kaardi järgi tõusta siin kuni 0,15 m kõrgusele.

De Vogelwijk: üleujutusohus eluruumid
95%
Neist veesügavusega üle 0,5 m
0%
Suurim veesügavus asumis
0,43 m

Piiratud: üleujutuse korral ulatub vesi tänaval põlvini. Põrandaalused ruumid ja aiad saavad märjaks, kuid eluruumid saavad harva kahjustada. Kõrgem ukselävi ja kuiv põrandaalune aitavad kahju väiksena hoida.

Allikas ja metoodika

LIWO (Rijkswaterstaat), üleujutuse maksimaalse veesügavuse kaart, 25 m ruudustik; üleujutuse tõenäosus: Klimaateffectatlas. Veesügavus ei näita üleujutuse tõenäosust; tammid ja kaitserajatised on projekteeritud seda tõenäosust arvestades.

Õhukvaliteet

  • NO₂ 14,8 µg/m³ üle WHO soovitusliku piirväärtuse
  • PM2,5 8,7 µg/m³ üle WHO soovitusliku piirväärtuse
  • PM10 15,8 µg/m³ üle WHO soovitusliku piirväärtuse

Saastunud õhk: saasteainete sisaldus ületab 2030. aasta Euroopa piirnorme, enamasti lähedal asuva tiheda liiklusega tee, tööstuse või intensiivse loomakasvatuse tõttu. Hingamisteede vaevustega inimeste ja väikelaste puhul tasub seda arvesse võtta; abi on tuulutamisest maja vaiksemal küljel.

Keskmised sisaldused aastal De Vogelwijk: NO₂ 15,3, PM2,5 8,6 µg/m³.

Allikas ja metoodika

Aastakeskmised sisaldused 25 m ruumilise lahutusega (RIVM, uusim kaart). Kriips tulbal tähistab WHO soovituslikku piirväärtust (NO₂ 10, PM2,5 5, PM10 15 µg/m³). Värv näitab võrdlust WHO soovituse ja EL-i 2030. aasta piirnormiga.

Öine valgus

Hele

pimeväga hele

De Vogelwijk: keskmiselt hele.

Hele: palju tehisvalgust teedelt, ettevõtetest või kasvuhoonetest. Rohke öine valgus on seotud kehvema unega; pöörake tähelepanu magamistubade asukohale.

Allikas ja metoodika

Satelliitidega mõõdetud ülespoole kiirguv tehisvalgus (RIVM-i 2023. aasta valguskiirguse kaart, 375 m ruudustik). Liigitus põhineb kõigi Madalmaade eluruumide võrdlusel: „pime” tähistab 20% kõige pimedama ümbrusega eluruumidest ja „väga hele” 10% kõige heledama ümbrusega eluruumidest.

Rohelus asumis

47% rohelust 500 m raadiuses

De Vogelwijk: keskmiselt 49%.

Rohelust on Madalmaade asumi kohta keskmiselt: vahelduvad aiad, haljasalad ja sillutis. Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel asuv park või haljasala pakub soojadel päevadel olulist leevendust.

Allikas ja metoodika

Roheluse (rohu, põõsaste ja puude) osakaal seda aadressi ümbritsevas 500 m küljepikkusega ruudus (RIVM-i roheluse kaart 2022). Poolte Madalmaade eluruumide ümbruses on 500 m raadiuses rohelust üle 52%; iga kümnenda eluruumi puhul jääb see alla 32%.

Tuumaohutuse tsoon: Kerncentrale Doel (B) asub 95 km kaugusel (tsoon kuni 100 km: joodiprofülaktika alla 18-aastastele ja rasedatele); Kerncentrale Borssele asub 99 km kaugusel (tsoon kuni 100 km: joodiprofülaktika alla 18-aastastele ja rasedatele). Riiklikus kiirgusintsidentide kriisiplaanis määratud kaitsemeetmete tsoonid.

Lennuliiklus selle aadressi kohal

Lennuliiklus selle aadressi kohal

Vaadake, mitu lennukit siit päevas üle lendab, kui madalalt ja mis kellaaegadel ning milliste lennujaamadega on tegu.

Kontoga tasuta. Makseandmeid pole vaja.

Looge tasuta konto Logige sisse

Kliima ja ohutus

Ka kuumadel päevadel jääb kuumastress maja ümber mõõdukaks; ümbrus jahtub õhtuti üsna hästi.

Kuumus

41–43 °C äärmuslik kuumastress

Tajutav temperatuur kuumal suvepäeval (2022) majast 1 m kaugusel.

Soojussaare efekt
1,6–1,8 °C soojem kui maapiirkonnas
Soojad ööd (vähemalt 20 °C)
8–14 ööd aastas
Kaugus jaheda kohani
0–200 m
Piirkonna De Vogelwijk keskmine
45 °C tajutav temperatuur

Vesi

Vihmavesi paduvihma korral (70 mm tunnis)
vee äravooluteed otse maja kõrval ei ole
Põhjaveest tingitud liigniiskus 2050. aastal
Väike tõenäosus madal põhjaveetase
Kuivaks jääv korrus – De Vogelwijk
97% eluruumidest kõige rängema üleujutuse korral
Keskmise või suure üleujutusohuga eluruumid – De Vogelwijk
0%

Ümbruskonna ohutegurid

Kõrgepingeliin
1,2 km 150 kV
Tuulik
2,7 km Windturbine 15 kW, ashoogte 15 m · rotor 13 m · EAZ wind · siin u 25 dB
Tuulikumüra sellel aadressil
u 25 dB vaevu kuuldav; lähima tuuliku võimsuse ja kauguse põhjal tehtud prognoos väljaspool RIVM-i kaardi katvusala
Ohtlikud tegevused 1 km raadiuses
Aardgasstation, buisleiding

De Vogelwijk: 0% eluruumidest asub kõrgepingeliini magnetvälja mõjualas ja 0% tuulikust kuni 1 km kaugusel.

Allikas ja metoodika

Kuumus, vesi ja põhjavesi: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0; tajutav temperatuur ja soojussaare efekt 2022, üleujutuse tõenäosus ja veesügavus üleriigiliste üleujutusstsenaariumide põhjal, põhjaveest tingitud liigniiskuse tõenäosus 2050. aasta äärmuslikuma stsenaariumi järgi, vee äravooluteed, kui tunnis sajab 70 mm). Kõrgepingeliinid: RIVM Netkaart koos arvutuslike kaugustega (magnetvälja mõjuala); tuulikud: RIVM; ohtlikud tegevused: Register Externe Veiligheidsrisico's RIVM Atlas Leefomgeving kaudu (tegevused, mille ohuala ulatub 1 km raadiusesse). Kaartidel põhinevad ligikaudsed hinnangud, mitte mõõtmised.

Turvalisus ja elukeskkonna kvaliteet

asum De Vogelwijk: elukeskkonna kvaliteet

Hea Leefbaarometer 2024, klass 7/9

  • Füüsiline keskkond: rahuldav
  • Eluruumid: nõrk
  • Teenused ja taristu: igati rahuldav
  • Sotsiaalne sidusus: rahuldav
  • Häiringud ja ebaturvalisus: rahuldav

Leefbaarometer 3.0 (BZK): elukeskkonna kvaliteedi hinnang üheksa klassi skaalal, viie mõõtme alusel võrdluses riigi keskmisega. Lisateave selle asumi kohta

asum De Vogelwijk: kuriteod

32 1000 elaniku kohta aastas +49% võrreldes eelmise aastaga

Registreeritud sep 2025 – aug 2026
67
Piirkond Wijk 00
43 1000 kohta
Omavalitsus Leiderdorp
36 1000 kohta
Nederland
45 1000 kohta
Sissemurdmised eluruumidesse 1000 eluruumi kohta
1,0 1 sissemurdmine

Kõige levinum

Vernieling
14
Inbraak schuur/garage
6
Autodiefstal
4
Fietsdiefstal
4
  1. 442021
  2. 382022
  3. 632023
  4. 262024
  5. 602025

Keskmisest turvalisem: kuritegusid elaniku kohta on vähem kui riigis keskmiselt. Tavapärasteks riskideks jäävad sissemurdmised eluruumidesse ja jalgrattavargused. Eluruumidesse sissemurdmisi esineb siin harva.

Allikas ja metoodika

Politsei, registreeritud kuriteod asumite kaupa (CBS-i ja politsei avaandmed, kuunäitajad). Väikestes asumites on arvud väikesed; vaadake näitajat koos elanike ja eluruumide arvuga. Kõigist kuritegudest ei teatata.

Kinnisvaraaruanne koos ostupakkumise soovitusega

Kas plaanite teha ostupakkumise aadressil Merelstraat 252 asuvale eluruumile? Uurige, mida see tegelikult väärt on.

Tasuta lehel on faktid. Aruanne vastab kõige olulisemale küsimusele: kui palju pakkuda? Kolm stsenaariumi eurodes, mille aluseks on Kadasteri andmed sarnaste eluruumide tegelike ostuhindade kohta, mudelipõhine väärtus, omavalitsuse statistika küsitavat hinda ületavate pakkumiste kohta ja fotodelt nähtav eluruumi seisukord. Lisaks küsimused, mida peaksite kinnisvaramaaklerile enne allkirjastamist esitama.

Arvutusnäide: 2% liiga kõrge pakkumine tähendab 450 000 € maksva eluruumi puhul juba 9000 € lisakulu. Aruanne maksab 19 €.

Ettevaatlikalla küsitava hinna või selle lähedal, kui pakkujaid on vähe
Turutasemelmillise hinnaga on siin viimastel kuudel müüdud võrreldavaid eluruume
Hea eduvõimalusegaüle turutaseme, kuid hinnangulise väärtusvahemiku piires
  • Pakkumisstrateegia kolme stsenaariumiga
    Kolm ostupakkumist eurodes: ettevaatlik, turutasemele vastav ja suurema eduvõimalusega. Nende aluseks on mudelipõhine väärtus, võrreldavad müügitehingud ja see, kui palju selles omavalitsuses küsitavast hinnast rohkem makstakse.
  • Võrreldavad müügitehingud Kadasteri andmetel
    Läheduses asuvate sarnase tüübi, suuruse ja ehitusperioodiga eluruumide tegelikud ostuhinnad kaardil ja tabelis, korrigeeritud tänasele hinnatasemele.
  • Mudelipõhine väärtus ja varasemad müügitehingud
    Automaatselt arvutatud väärtus koos väärtusvahemikuga, selle aadressi müügiajalugu ja WOZ-väärtuse muutumine aastate jooksul.
  • Omavalitsuse kinnisvaraturu näitajad
    Selle eluruumitüübi müügiaeg, küsitava hinna ületamise määr, hind m² kohta ja pakkumise nappuse näitaja (NVM) aitavad hinnata, kui suure konkurentsiga arvestada.
  • Küsimused kinnisvaramaaklerile
    Eluruumiga tutvumiseks koostatud küsimused, mis lähtuvad ehitusaastast, energiamärgisest, ümbruskonna riskidest, kuulutusest ja fotoanalüüsist.
  • Eluruumi seisukord fotode põhjal
    Pildianalüüsimudel hindab kuulutuse fotode põhjal üldist seisukorda, kööki ja vannituba ning nähtavaid puudusi ja annab ligikaudse remondieelarve.
  • Igakuised eluasemekulud pakkumissumma järgi
    Iga stsenaariumi igakuised kulud: eluasemelaen, ostja kanda jäävad tehingukulud, kohalikud maksud ja tasud, energia ning hooldus. Võrdluseks ka üürimise kulud.
  • Sisaldab ka kogu tasuta lehe sisu
    Kokkuvõte eluruumist, asumist, energiast, elukeskkonnast, kliimast, turvalisusest ja lennuliiklusest – kõik ühes PDF-is.

Soovite võrrelda mitut eluruumi? 5 aruannet hinnaga € 39 kuus, lisaaruanded € 6 tükk. See ei ole kinnisvara hindamine ega garantii, vaid andmed, millega saate oma pakkumist põhjendada.

Korduma kippuvad küsimused: Merelstraat 252

Mis tüüpi eluruum asub aadressil Merelstraat 252?

Merelstraat 252 (Leiderdorp) on appartement, ehitatud 1968. aastal, eluruumi pindala 91 m². Eluruum asub asumis De Vogelwijk, omavalitsuses Leiderdorp.

Milline energiamärgis on aadressil Merelstraat 252 asuval eluruumil?

Registreeritud energiamärgis on C (registreeritud 15 detsember 2020). Võrreldava eluruumi gaasi- ja elektrikulud on keskmiselt € 143 kuus.

Kui palju on aadressil Merelstraat 252 asuv eluruum ligikaudu väärt?

Ligikaudne turuväärtus on € 383.000 kuni € 424.000 (keskväärtus € 404.000, hinnatase sep 2026). See on arvutatud asumi võrreldavate eluruumide WOZ-väärtuste, küsitavate hindade ja müügitehingute põhjal. Tegu on ligikaudse hinnanguga, mitte kinnisvara hindamisega.

Kui suur on aadressil Merelstraat 252 asuva eluruumiga sarnase eluruumi üür?

Ümbruskonna võrreldavate üürieluruumide mediaanüür on € 1.600 kuus (€ 17 m² kohta, 5 eluruumi). Sellel lehel esitatud punktiarvestus näitab, kas üür on reguleeritud.

Kui vaikne on aadressil Merelstraat 252?

Aasta keskmine müratase fassaadi juures on 58 dB Lden (elav). Peamine müraallikas on teeliiklus. Päevas lendab 2 km raadiuses ligikaudu 54 lennukit madalamal kui 3 000 m.

Kas aadressil Merelstraat 252 võib tekkida üleujutus?

Jah, teoreetiliselt võib vesi üleujutuse korral siin tõusta kuni 0,15 m kõrgusele (piiratud).

Kui turvaline on aadressi Merelstraat 252 ümbrus?

Piirkonnas De Vogelwijk (asum) registreeris politsei aastas 32 kuritegu 1 000 elaniku kohta, omavalitsuses oli vastav näitaja 36 ja üleriigiliselt 45. Leefbaarometeri hinnang elukeskkonna kvaliteedile on „hea”.

Millised teenused ja taristuobjektid asuvad aadressi Merelstraat 252 lähedal?

Keskmised vahemaad asumis: suur toidupood 400 m, perearst 700 m, algkool 300 m, lastehoid 400 m (CBS). Lähim kool, ühissõidukipeatus, laadimispunkt ja lastehoid on sellel lehel välja toodud koos kaugusega sellest aadressist.

Kust need andmed pärinevad?

Riiklikest avalikest allikatest: BAG ja Kadaster (omadused, krunt), EP-Online (energiamärgis), CBS (asumi näitajad, hinnaindeks, energiatarbimine), RIVM (müra, õhk, valgus, haljastus), Klimaateffectatlas ja LIWO (kuumus, vesi), politsei avaandmed ja Leefbaarometer (turvalisus) ning ADS-B-võrgustikud (lennuliiklus). Kõik arvutused on ligikaudsed ega asenda kinnisvara hindamist või nõustamist.