Scheltuslaan 9

2273 DL Voorburg · Voorburg Midden noord, Leidschendam-Voorburg

  • Ridaelamu keskmine boks
  • Ehitusaasta 1974
  • 120 m² elupinda
  • 150 m² krunt
  • C energiamärgis
Võrrelge
Tehisintellekti assistent

Küsige selle eluruumi kohta: Scheltuslaan 9

Esitage küsimus eluruumi, asumi, väärtuse või kulude kohta. Assistent vastab selle lehe andmete põhjal ja otsib vajaduse korral ajakohast teavet.

Vastused on ligikaudsed ega ole käsitatavad nõuannetena. Vestlused salvestatakse assistendi täiustamiseks.

Lühidalt

Aadressil Scheltuslaan 9 (Voorburg) asub ridaelamu keskmine boks aastast 1974 eluruumi pindalaga 120 m² ja energiamärgisega C. Asukoht: asum Voorburg Midden noord (omavalitsus Leidschendam-Voorburg). Ligikaudne turuväärtus on € 534.000 kuni € 641.000. Elukeskkond: müratase 48 dB (vaikne), õhukvaliteet üle WHO soovitusliku piirväärtuse, 500 m raadiuses on 62% alast kaetud taimestikuga, üleujutusstsenaarium puudub. Lennuliiklus: 2 km raadiuses lendab päevas ligikaudu 63 lennukit madalamal kui 3 000 m. Asumi elukeskkonna kvaliteet: hea.

Kogu sellel lehel olev teave pärineb avalikest registritest ja kaartidelt ning on tasuta. Ise kogudes kuluks iga eluruumi kohta tunde; siin on kõik sekundiga koos. Iga jaotise all selgitame, mida need näitajad siin elamise seisukohast tähendavad.

Asukoht

Asukoht BAG-i andmetel (52.07827, 4.36586). Avage OpenStreetMapis

Hinnanguline väärtusvahemik

Selle eluruumi ligikaudne turuväärtus € 534.000 – € 641.000 keskväärtus € 588.000 · hinnatase sep 2026 € 4.900 m² kohta · 120 m²

Turg

  • +3,8% müügihinnad aastaga Zuid-Holland (CBS-i hinnaindeks, sep 2026)
  • € 501.744 keskmine müügihind omavalitsuses Leidschendam-Voorburg aastal 2025 (CBS/Kadaster)
  • € 281.000 keskmine WOZ-väärtus (asum Voorburg Midden noord, CBS 2024)

Kuidas hinnang kujuneb

AllikasLähteväärtusPraegusele hinnatasemele viidudOsakaal
40 võrreldavat eluruumi 290 m raadiuses
indekseeritud WOZ-väärtuse mediaan m² kohta
€ 5.047/m² € 605.640 83%
Keskmine, asum: Voorburg Midden noord
CBS WOZ 2024 (€ 281.000) / keskmine 83 m²
€ 3.386/m² € 497.369
+22,4% alates 2023 K1
17%

Sarnased eluruumid läheduses (leitud 41)

Sarnased eluruumid

Vaadake lähiümbruse sarnaseid eluruume, millel hinnanguline väärtusvahemik põhineb, ning nende hinda m² kohta ja kaugust.

Kontoga tasuta. Makseandmeid pole vaja.

Looge tasuta konto Logige sisse

Arvutuskäik: iga allika väärtus on viidud võrdluskuupäeva hinnatasemelt praegusele hinnatasemele, kasutades CBS-i olemasolevate eluruumide müügihinnaindeksit (provintside kaupa, linnade Amsterdam, Rotterdam, Den Haag ja Utrecht puhul linnade kaupa; viimaste kuude puhul üleriigilist kuuindeksit). Keskväärtus on kaalutud keskmine ning vahemiku laius tuleneb allikate väärtuste hajuvusest (vähemalt 5%). Eluruumi seisukorda, asukohta tänaval, hoonestusõigust ega eripärasid ei ole arvesse võetud. Tegemist ei ole kinnisvara hindamisega.

Üürida või osta?

Sarnase eluruumi üürimine

€ 2.370 – € 2.790 kuus

Turutasemel üür: ümbruskonna 6 sama tüüpi üürieluruumi mediaanüür € 21,50 m² kohta, arvutatuna 120 m² suuruse pindala jaoks.

Selle eluruumi ostmine

€ 2.780 kuus

Annuiteetmaksetega eluasemelaen summas € 588.000 (vahemiku keskväärtus), intressimääraga 3,9% ja tähtajaga 30 aastat, ilma omafinantseeringuta: esimesel kuul € 1.930 intressi ja € 860 põhiosa tagasimakset. Arvestatud ei ole hoolduskulusid, makse ega intressikulude maksusoodustust.

Kumb on mõistlikum?

Ostmine on soodsam

Eluasemelaenu kuumaksest (€ 2.780) moodustab € 1.930 intressikulu ja € 860 põhiosa tagasimakse, mis kasvatab teie vara. Ainult intressi arvestades on kulu väiksem kui sarnase eluruumi üür (€ 2.580).

Kasutage jaotises „Igakuised eluasemekulud“ arvutamiseks oma sissemakset, intressimäära ja üüri.

Põhiandmed

Eluruumi tüüp
Ridaelamu keskmine boks
Kasutusotstarve
Elamine
Ehitusaasta
1974
Eluruumi pindala
120 m²
Hoone pindala
55 m²
Krundi pindala
150 m²
Energiamärgis
C (11 detsember 2020)
Kasutusüksuse staatus
Kasutusel
Hoone staatus
Kasutusel
BAG-i aadressitähis
1916200000042771
BAG-i kasutusüksus
1916010000085069
BAG-i hoone
1916100000115511
Allikas ja metoodika

Basisregistratie Adressen en Gebouwen (Kadaster) ja energiamärgiste register. Krundi pindala on katastriüksuse kogupindala; korterite puhul tähendab see kogu hoone krunti.

Krunt, pinnas ja maakasutuse sihtotstarve

Maapind on siin stabiilne.

Krundi pindala (BAG)
150 m²
Vundamendikahjustuste risk: Voorburg Midden noord
0,0% eluruumide puhul esineb vundamendivaiade mädanemise risk (väga madal) 2050. aasta suure heitega stsenaarium: 0,0%, ebaühtlane vajumine 1,0%; omavalitsus Leidschendam-Voorburg: 0,1% — Klimaateffectatlas (Deltares/KCAF)
Maapinna vajumine: Voorburg Midden noord
−1,2 mm aastas pindmistes kihtides −0,4 mm; omavalitsus Leidschendam-Voorburg −1,1 mm
Kadaster, kõrgus merepinnast, sihtotstarve, pinnas
andmete laadimine…
Allikas ja metoodika

Krunt: Kadaster (BRK, PDOK kaudu; krundi piir on ülaloleval kaardil). Kõrgus: Actueel Hoogtebestand Nederland. Maakasutuse sihtotstarve: ruimtelijkeplannen.nl (kuni 1.1.2024 kehtestatud planeeringud; uuemad eeskirjad on omavalitsuse keskkonnaplaneeringus). Pinnas ja vundament: Klimaateffectatlas (CC BY 4.0) ning RVO/KCAF. Andmed on ligikaudsed ega asenda ehitustehnilist või õigusnõu.

Päike ja vari

Kuidas paiknevad fassaadid, aed ja katus päikese suhtes ning kui palju varju heidavad ümbritsevad hooned? Arvutused põhinevad päikese asendil ja 3D BAG-i hoonekõrgustel.

Fassaadid, aed, katus ja päevavalgus
arvutamisel…
Päikese teekond eluruumi kohal (kohalik aeg): suvel kõrgel, talvel madalal. Keskpunkt = otse pea kohal, serv = silmapiir. Roheline täpp = aia suund.

see eluruum hoonete vari krunt päikese suund

Hooned ja kõrgused: 3D BAG (TU Delft, CC BY 4.0; katuse kõrgus = kõrguste 70. protsentiil selle eluruumi maapinna suhtes, AHN-i andmetel). Krunt: Kadaster (BRK). Päikese asend: NOAA algoritm, kohalik aeg. Aerofoto: PDOK, Beeldmateriaal Nederland (CC BY 4.0). Tulemus on ligikaudne: puid, piirdeid, katuseuuke ja maapinna reljeefi ei ole arvestatud.

Energia ja küte

Madalmaade keskmisel tasemel: soojustus on rahuldav, kuid katuse ja põranda soojustust ning akende soojapidavust saab parandada. Soojustamine tasub end siin tavaliselt mõne aastaga ära ja tõstab eluruumi väärtust. Sarnase eluruumi aastane energiakulu on ligikaudu € 580 suurem kui keskmisel eluruumil piirkonnas Voorburg Midden noord.

Energiamärgis

C registreeritud energiamärgis (energiatõhususindeks)

Ülevaatuse kuupäev
11 detsember 2020
Voorburg Midden noord: energiamärgis A või parem
15% eluruumidest

Hinnatud enne 2021. aastat kasutatud meetodil; alates 2021. aastast kehtib NTA 8800.

Tarbimine ja kulud

€ 194 kuus keskmise tarbimise korral

Maagaas
980 m³ aastas; asum 680
Elekter
2.470 kWh aastas; asum 1.840
Aastakulud
€ 2.326 gaas € 1.361, elekter € 641, püsitasud € 324
Voorburg Midden noord: keskmine eluruum
€ 1.746 aastas
Päikesepaneelid
48% sarnastest eluruumidest; asum 10%
Allikas ja metoodika

Keskmine energiatarne: sama tüüpi, sama suured ja samal ajavahemikul ehitatud eluruumid (CBS 2025, välistemperatuuri järgi korrigeeritud), arvestatuna sep 2026 keskmiste tarbijahindadega (CBS: 1,39 m³ kohta ja 0,26 kWh kohta koos maksudega, arvestades püsitasusid ja energiamaksu vähendust). Tegelik tarbimine sõltub elanikest ja seadmetest.

Kütte ümberkorraldamine ja toetused

Kaugküttevõrk asumis
8% eluruumidest on ühendatud (2023)
Voorburg Midden noord: küttelahendused
57% oma keskküttekatel, 39% hoone või hoonerühma ühisküte, 4% elektriküte 2022
Geotermilise energia potentsiaal
Ebasoodne Slochtereni kihistu, WarmteAtlas

ISDE 2026 (500 miljonit €): toetus soojustusele, (hübriid)soojuspumbale, päikesekollektoriga veesoojendile, ventilatsioonile ja kaugküttevõrguga liitumisele (kindel summa 3 775 €); soojuspumba toetuse suurus on olenevalt tüübist ja võimsusest ligikaudu 500 € kuni enam kui 13 000 €. Taotlus tuleb esitada RVO-le pärast paigaldamist. ISDE RVO veebilehel · Energiesubsidiewijzer (ka omavalitsuste toetused)

Voorburg Midden noord: energiamärgised

  • A või parem 15% 210
  • B 12% 178
  • C 32% 458
  • D 15% 212
  • E 17% 237
  • F 5% 75
  • G 4% 54
  • Energiamärgis puudub 0% 1
Allikas ja metoodika

Energiamärgis ja energiamärgiste jaotus: EP-Online (RVO) meie andmebaasi kaudu; tarbimisprofiilid: CBS 85140NED (CC BY 4.0); tariifid: CBS 85592NED; asumi tarbimine: CBS Kerncijfers; kaugküttevõrgud, kavad, katseprojektid ja kütteliikide jaotus: WarmteAtlas (RVO, asumi tasandil; kavad on seostatud asumitega, mille keskpunkt asub kavaga hõlmatud alal); ISDE: RVO. Andmed on ligikaudsed ega asenda energianõustamist.

Igakuised eluasemekulud: ostmine või üürimine

Arvutage oma ostuhinna, üüri ja eelduste põhjal. Kõiki summasid saab muuta; tulemus on ligikaudne.

Omafinantseering 10% Säästud või olemasoleva eluruumi väärtuse ja laenujäägi vahe, mida kasutate laenu asemel.
Eluasemelaenu tagasimakseviis
Eluasemelaenu kuumakse (bruto) —
sellest põhiosa tagasimakse (jääb Teie varaks)
Püsikulud —
Kokku kuus —
Püsikulud kuus (keskmised summad, muutke vajaduse korral)
Omavalitsus Leidschendam-Voorburg, 2026: kinnisvaramaks (OZB) 0,0668% WOZ-väärtusest (WOZ-väärtus pole teada, arvutuse aluseks on hinnanguline väärtusvahemik € 588.000, seega € 393 aastas), jäätmetasu € 461 ja kanalisatsioonitasu € 264 aastas mitmeliikmelisele leibkonnale (COELO).
Hoogheemraadschap van Delfland, 2026: elaniku veemajandustasu € 138, reoveepuhastustasu € 346 (kolm saasteühikut) ja veesüsteemitasu 0,0256% WOZ-väärtusest (€ 151) aastas (CBS).
Eluasemelaenu korral kohustuslik; keskmine kindlustusmakse.
Hoolduseks kõrvale pandav summa; sageli 1% eluruumi väärtusest aastas.
980 m³ gaasi ja 2.470 kWh aastas (CBS-i keskmine: sama tüüpi, sama suured ja samal ajavahemikul ehitatud eluruumid), aluseks sep 2026 tariifid.
Ainult korterite puhul.
Keskmine pakett.

Osta või üürida?

KuluartikkelOstmineÜürimine
Kokku kuus——
Sellest põhiosa tagasimakse (vara kasvatamine)——
Eluasemekulud ilma põhiosa tagasimakseteta——
10 aastaga tagasi makstud põhiosa——

Arvestamata on väärtuse muutus, eluasemelaenu intresside maksusoodustus, omaniku kasutuses oleva eluruumi arvestuslik maksustatav tulu, üüritoetus ja üüritõusud. Tegemist on ligikaudse arvutuse, mitte nõuandega.

Kui palju maksab selle eluruumi ostmine?

Ostuhinnale lisanduvad ühekordsed kulud: maks, notaritasud, kinnisvara hindamine, nõustamine ja tehniline ülevaatus. Alates 2018. aastast saab laenu võtta kuni eluruumi väärtuse ulatuses, seega tuleb need kulud tasuda omavahenditest.

Ostja kulud kokku—
Protsendina ostuhinnast—
Sellest maksustatavast tulust mahaarvatav (ühekordselt)—
Vajalik omafinantseering kulud pluss see osa ostuhinnast, mida te laenuga ei kata—
Kuluartiklid (2026. aasta orienteeruvad summad, muutke vajadusel)
2% ostuhinnast eluruumi puhul, kuhu asute ise elama.
Sisaldab Kadasteris registreerimise ja päringute kulusid; tasud erinevad notariti. Kulu ei saa maksustatavast tulust maha arvata.
Ainult eluasemelaenu korral; sisaldab Kadasteris registreerimist. Kulu saab maksustatavast tulust maha arvata.
Laenuandja nõuab kinnitatud hindamisaruannet. Kulu saab maksustatavast tulust maha arvata.
Tavaliselt 2000 kuni 3500 €, olenevalt nõustajast ja olukorrast. Kulu saab maksustatavast tulust maha arvata.
Ostuhind ületab NHG ostuhinna ülempiiri € 470.000 (2026): NHG-d ei saa kasutada.
Soovitatav enne 1995. aastat ehitatud eluruumide puhul; see eluruum on ehitatud aastal 1974. Ülevaatus annab ülevaate tegemata hooldustöödest, vundamendi ja katuse seisukorrast ning niiskusprobleemidest. Kulu ei saa maksustatavast tulust maha arvata.
Sageli 1–1,5% ostuhinnast või kindel tasu. Kulu ei saa maksustatavast tulust maha arvata.
Kui te ei maksa 10% tagatisraha ise sisse: umbes 1% tagatisraha summast. Ei ole maksustatavast tulust mahaarvatav.
Kolimisfirma, põrandad, kardinad ja väiksemad kohandused; sõltub suuresti isiklikest valikutest.

Orienteeruvad summad tavapäraste hindade põhjal; küsige hinnapakkumisi notarilt, kinnisvarahindajalt ja nõustajalt. Mahaarvatavad kulud saate ostuaastal ühekordselt maksustatavast tulust maha arvata. See teave ei ole finantsnõuanne.

Kasulikud tööriistad

Sisekujunduse muutmine tehisaruga

Laadige üles toa foto, valige stiil ja vaadake poole minuti jooksul, milline see tuba võiks välja näha. Tuba ise jääb samaks, muutub vaid sisustus.

See tööriist on mõeldud sisselogitud külastajatele. Konto loomine on tasuta.

Logige sisse

Asum, piirkond ja omavalitsus

Kes asumis elavad?

Kes asumis elavad?

Võrrelge CBS-i andmeid asumi, piirkonna ja omavalitsuse kohta riigi keskmisega: päritolu, haridus, sissetulek, toetused ja tööhõive.

Kontoga tasuta. Makseandmeid pole vaja.

Looge tasuta konto Logige sisse

Teenused, taristu ja ligipääsetavus

Toidupoes saate käia jalgsi. Algkool on jalutuskäigu kaugusel, mis on peredele mugav. Ühistranspordipeatus on kohe nurga taga. Linnaline keskkond: kõik on lähedal, kuid sellega kaasneb ka sagin.

Suur toidupood
500 m
keskmine kaugus asumis
Perearstikeskus
500 m
keskmine kaugus asumis
Algkool
400 m
keskmine kaugus asumis
Lastehoid
300 m
keskmine kaugus asumis
Lähim algkool
220 m
Kindcentrum Cascade
Lähim ühistranspordipeatus
370 m
Voorburg 't Loo · tram · 10 vertrekken per uur overdag
Lähim laadimispunkt
90 m
Prinses Irenelaan 22 - EQUANS SGZH 1.0
Lähim lastehoid
130 m
Vlietkinderen Pinkeltje
Lähim sidemast
140 m
Zendmast 3G, 4G, 5G · 3 antennes · 18,2 m hoog · veilige afstand 34,5 m
Koolid 3 km raadiuses
17
Linnastumise tase
Väga tugevalt linnastunud
3.532 aadressi km² kohta
Allikas ja metoodika

Vahemaad mööda teid on esitatud asumi kõigi elanike keskmisena (CBS). Kooli (DUO), ühistranspordipeatuse (OVapi/GTFS, väljumised tööpäeval), sidemasti (Antenneregister), laadimispunkti ja lastehoiu kaugused on mõõdetud linnulennult sellest aadressist ning pärinevad meie enda andmebaasist.

Elukeskkond: müra, vesi, õhk, valgus ja rohelus

Müra

48 dB Vaikne

kuni 45 dB – väga vaikneüle 70 dB – äärmiselt mürarikas

Maanteeliiklus
46 dB
Rongiliiklus
alla 40 dB
Lennuliiklus
alla 40 dB
Tuulikud
alla 40 dB
Maanteeliiklus, öösel
37 dB
Rongiliiklus, öösel
26 dB

asum Voorburg Midden noord: 63%-l eluruumidest on müratase kõrgem kui sellel aadressil; sealne keskmine müratase on 53 dB.

Vaikne: tavalise elamutänava müratase. Päeval on müra tähelepanelikul kuulamisel märgatav, öösel on avatud aknaga magamiseks piisavalt vaikne. Peamine müraallikas on maanteeliiklus (46 dB).

Allikas ja metoodika

Lden: aasta keskmine mürakoormus päeval, õhtul ja öösel (RIVM-i mürakaardid 2020, lennuliiklus 2022, tuuleturbiinid 2024, 10 m ruudustik). See on ligikaudne hinnang, mitte hoone fassaadil tehtud mõõtmine. WHO soovitab maanteeliikluse müra piiriks 53 dB ja lennuliikluse müra piiriks 45 dB.

Üleujutus

Puudub Puudub

Suurima veesügavuse kaardil ei ole selle asukoha kohta üleujutusstsenaariumi.

Voorburg Midden noord: üleujutusohus eluruumid
4%
Neist veesügavusega üle 0,5 m
3%
Suurim veesügavus asumis
0,64 m

Selle asukoha kohta ei ole üleujutusstsenaariumi arvutatud: kaitsetammi purunemise või suurvee korral jääb see koht eeldatavasti kuivaks. Üleujutuskindlustus ei ole siin vajalik.

Allikas ja metoodika

LIWO (Rijkswaterstaat), üleujutuse maksimaalse veesügavuse kaart, 25 m ruudustik; üleujutuse tõenäosus: Klimaateffectatlas. Veesügavus ei näita üleujutuse tõenäosust; tammid ja kaitserajatised on projekteeritud seda tõenäosust arvestades.

Õhukvaliteet

  • NO₂ 17,4 µg/m³ üle WHO soovitusliku piirväärtuse
  • PM2,5 8,7 µg/m³ üle WHO soovitusliku piirväärtuse
  • PM10 15,9 µg/m³ üle WHO soovitusliku piirväärtuse

Saastunud õhk: saasteainete sisaldus ületab 2030. aasta Euroopa piirnorme, enamasti lähedal asuva tiheda liiklusega tee, tööstuse või intensiivse loomakasvatuse tõttu. Hingamisteede vaevustega inimeste ja väikelaste puhul tasub seda arvesse võtta; abi on tuulutamisest maja vaiksemal küljel.

Keskmised sisaldused aastal Voorburg Midden noord: NO₂ 17,0, PM2,5 8,5 µg/m³.

Allikas ja metoodika

Aastakeskmised sisaldused 25 m ruumilise lahutusega (RIVM, uusim kaart). Kriips tulbal tähistab WHO soovituslikku piirväärtust (NO₂ 10, PM2,5 5, PM10 15 µg/m³). Värv näitab võrdlust WHO soovituse ja EL-i 2030. aasta piirnormiga.

Öine valgus

Valgustatud

pimeväga hele

Voorburg Midden noord: keskmiselt valgustatud.

Valgustatud: tavapärane linna või külakeskuse valgustase. Tänavapoolsetes magamistubades on abi pimendavatest kardinatest.

Allikas ja metoodika

Satelliitidega mõõdetud ülespoole kiirguv tehisvalgus (RIVM-i 2023. aasta valguskiirguse kaart, 375 m ruudustik). Liigitus põhineb kõigi Madalmaade eluruumide võrdlusel: „pime” tähistab 20% kõige pimedama ümbrusega eluruumidest ja „väga hele” 10% kõige heledama ümbrusega eluruumidest.

Rohelus asumis

62% rohelust 500 m raadiuses

Voorburg Midden noord: keskmiselt 62%.

Palju rohelust: vaadet kujundavad puud, muru ja põõsad. Haljastus jahutab asumit kuumadel päevadel, summutab müra, seob peenosakesi ja kutsub liikuma; uuringud seostavad seda väiksema stressiga.

Allikas ja metoodika

Roheluse (rohu, põõsaste ja puude) osakaal seda aadressi ümbritsevas 500 m küljepikkusega ruudus (RIVM-i roheluse kaart 2022). Poolte Madalmaade eluruumide ümbruses on 500 m raadiuses rohelust üle 52%; iga kümnenda eluruumi puhul jääb see alla 32%.

Tuumaohutuse tsoon: Kerncentrale Doel (B) asub 84 km kaugusel (tsoon kuni 100 km: joodiprofülaktika alla 18-aastastele ja rasedatele); Kerncentrale Borssele asub 85 km kaugusel (tsoon kuni 100 km: joodiprofülaktika alla 18-aastastele ja rasedatele). Riiklikus kiirgusintsidentide kriisiplaanis määratud kaitsemeetmete tsoonid.

Lennuliiklus selle aadressi kohal

Lennuliiklus selle aadressi kohal

Vaadake, mitu lennukit siit päevas üle lendab, kui madalalt ja mis kellaaegadel ning milliste lennujaamadega on tegu.

Kontoga tasuta. Makseandmeid pole vaja.

Looge tasuta konto Logige sisse

Kliima ja ohutus

Ka kuumadel päevadel jääb kuumastress maja ümber mõõdukaks; ümbrus jahtub õhtuti üsna hästi.

Kuumus

46–48 °C äärmuslik kuumastress

Tajutav temperatuur kuumal suvepäeval (2022) majast 1 m kaugusel.

Soojussaare efekt
1,2–1,4 °C soojem kui maapiirkonnas
Soojad ööd (vähemalt 20 °C)
8–14 ööd aastas
Kaugus jaheda kohani
0–200 m
Piirkonna Voorburg Midden noord keskmine
44 °C tajutav temperatuur

Vesi

Vihmavesi paduvihma korral (70 mm tunnis)
vee äravooluteed otse maja kõrval ei ole
Põhjaveest tingitud liigniiskus 2050. aastal
Märkimisväärne kasv
Kuivaks jääv korrus – Voorburg Midden noord
97% eluruumidest kõige rängema üleujutuse korral

Ümbruskonna ohutegurid

Kõrgepingeliin
928 m 150 kV
Tuulik
1,6 km Windturbine 3,3 MW, ashoogte 97 m · rotor 112 m · siin u 32 dB
Tuulikumüra sellel aadressil
29 dB Lden RIVM-i tuulikute mürakaardi järgi
Ohtlikud tegevused 1 km raadiuses
Buisleiding, industrie

Voorburg Midden noord: 0% eluruumidest asub kõrgepingeliini magnetvälja mõjualas ja 0% tuulikust kuni 1 km kaugusel.

Allikas ja metoodika

Kuumus, vesi ja põhjavesi: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0; tajutav temperatuur ja soojussaare efekt 2022, üleujutuse tõenäosus ja veesügavus üleriigiliste üleujutusstsenaariumide põhjal, põhjaveest tingitud liigniiskuse tõenäosus 2050. aasta äärmuslikuma stsenaariumi järgi, vee äravooluteed, kui tunnis sajab 70 mm). Kõrgepingeliinid: RIVM Netkaart koos arvutuslike kaugustega (magnetvälja mõjuala); tuulikud: RIVM; ohtlikud tegevused: Register Externe Veiligheidsrisico's RIVM Atlas Leefomgeving kaudu (tegevused, mille ohuala ulatub 1 km raadiusesse). Kaartidel põhinevad ligikaudsed hinnangud, mitte mõõtmised.

Turvalisus ja elukeskkonna kvaliteet

asum Voorburg Midden noord: elukeskkonna kvaliteet

Hea Leefbaarometer 2024, klass 7/9

  • Füüsiline keskkond: rahuldav
  • Eluruumid: rahuldav
  • Teenused ja taristu: väga hea
  • Sotsiaalne sidusus: nõrk
  • Häiringud ja ebaturvalisus: nõrk

Leefbaarometer 3.0 (BZK): elukeskkonna kvaliteedi hinnang üheksa klassi skaalal, viie mõõtme alusel võrdluses riigi keskmisega. Lisateave selle asumi kohta

asum Voorburg Midden noord: kuriteod

67 1000 elaniku kohta aastas +6% võrreldes eelmise aastaga

Registreeritud sep 2025 – aug 2026
185
Piirkond Voorburg Midden
82 1000 kohta
Omavalitsus Leidschendam-Voorburg
52 1000 kohta
Nederland
45 1000 kohta
Sissemurdmised eluruumidesse 1000 eluruumi kohta
2,1 3 sissemurdmist

Kõige levinum

Fietsdiefstal
25
Vernieling
20
Inbraak schuur/garage
13
Mishandeling
13
  1. 1252021
  2. 1482022
  3. 1702023
  4. 1562024
  5. 1792025

Keskmisest rohkem kuritegusid: tüüpiline keskustele, jaamaümbrustele ja meelelahutuspiirkondadele, kus suur külastajate arv tõstab kuritegude arvu elaniku kohta. Vaadake jaotust kuriteoliikide kaupa: poe- ja jalgrattavargustel on teistsugune kaal kui sissemurdmistel ja vägivallal.

Allikas ja metoodika

Politsei, registreeritud kuriteod asumite kaupa (CBS-i ja politsei avaandmed, kuunäitajad). Väikestes asumites on arvud väikesed; vaadake näitajat koos elanike ja eluruumide arvuga. Kõigist kuritegudest ei teatata.

Kinnisvaraaruanne koos ostupakkumise soovitusega

Kas plaanite teha ostupakkumise aadressil Scheltuslaan 9 asuvale eluruumile? Uurige, mida see tegelikult väärt on.

Tasuta lehel on faktid. Aruanne vastab kõige olulisemale küsimusele: kui palju pakkuda? Kolm stsenaariumi eurodes, mille aluseks on Kadasteri andmed sarnaste eluruumide tegelike ostuhindade kohta, mudelipõhine väärtus, omavalitsuse statistika küsitavat hinda ületavate pakkumiste kohta ja fotodelt nähtav eluruumi seisukord. Lisaks küsimused, mida peaksite kinnisvaramaaklerile enne allkirjastamist esitama.

Arvutusnäide: 2% liiga kõrge pakkumine tähendab 450 000 € maksva eluruumi puhul juba 9000 € lisakulu. Aruanne maksab 19 €.

Ettevaatlikalla küsitava hinna või selle lähedal, kui pakkujaid on vähe
Turutasemelmillise hinnaga on siin viimastel kuudel müüdud võrreldavaid eluruume
Hea eduvõimalusegaüle turutaseme, kuid hinnangulise väärtusvahemiku piires
  • Pakkumisstrateegia kolme stsenaariumiga
    Kolm ostupakkumist eurodes: ettevaatlik, turutasemele vastav ja suurema eduvõimalusega. Nende aluseks on mudelipõhine väärtus, võrreldavad müügitehingud ja see, kui palju selles omavalitsuses küsitavast hinnast rohkem makstakse.
  • Võrreldavad müügitehingud Kadasteri andmetel
    Läheduses asuvate sarnase tüübi, suuruse ja ehitusperioodiga eluruumide tegelikud ostuhinnad kaardil ja tabelis, korrigeeritud tänasele hinnatasemele.
  • Mudelipõhine väärtus ja varasemad müügitehingud
    Automaatselt arvutatud väärtus koos väärtusvahemikuga, selle aadressi müügiajalugu ja WOZ-väärtuse muutumine aastate jooksul.
  • Omavalitsuse kinnisvaraturu näitajad
    Selle eluruumitüübi müügiaeg, küsitava hinna ületamise määr, hind m² kohta ja pakkumise nappuse näitaja (NVM) aitavad hinnata, kui suure konkurentsiga arvestada.
  • Küsimused kinnisvaramaaklerile
    Eluruumiga tutvumiseks koostatud küsimused, mis lähtuvad ehitusaastast, energiamärgisest, ümbruskonna riskidest, kuulutusest ja fotoanalüüsist.
  • Eluruumi seisukord fotode põhjal
    Pildianalüüsimudel hindab kuulutuse fotode põhjal üldist seisukorda, kööki ja vannituba ning nähtavaid puudusi ja annab ligikaudse remondieelarve.
  • Igakuised eluasemekulud pakkumissumma järgi
    Iga stsenaariumi igakuised kulud: eluasemelaen, ostja kanda jäävad tehingukulud, kohalikud maksud ja tasud, energia ning hooldus. Võrdluseks ka üürimise kulud.
  • Sisaldab ka kogu tasuta lehe sisu
    Kokkuvõte eluruumist, asumist, energiast, elukeskkonnast, kliimast, turvalisusest ja lennuliiklusest – kõik ühes PDF-is.

Soovite võrrelda mitut eluruumi? 5 aruannet hinnaga € 39 kuus, lisaaruanded € 6 tükk. See ei ole kinnisvara hindamine ega garantii, vaid andmed, millega saate oma pakkumist põhjendada.

Korduma kippuvad küsimused: Scheltuslaan 9

Mis tüüpi eluruum asub aadressil Scheltuslaan 9?

Scheltuslaan 9 (Voorburg) on tussenwoning, ehitatud 1974. aastal, eluruumi pindala 120 m², krunt 150 m². Eluruum asub asumis Voorburg Midden noord, omavalitsuses Leidschendam-Voorburg.

Milline energiamärgis on aadressil Scheltuslaan 9 asuval eluruumil?

Registreeritud energiamärgis on C (registreeritud 11 detsember 2020). Võrreldava eluruumi gaasi- ja elektrikulud on keskmiselt € 194 kuus.

Kui palju on aadressil Scheltuslaan 9 asuv eluruum ligikaudu väärt?

Ligikaudne turuväärtus on € 534.000 kuni € 641.000 (keskväärtus € 588.000, hinnatase sep 2026). See on arvutatud asumi võrreldavate eluruumide WOZ-väärtuste, küsitavate hindade ja müügitehingute põhjal. Tegu on ligikaudse hinnanguga, mitte kinnisvara hindamisega.

Kui suur on aadressil Scheltuslaan 9 asuva eluruumiga sarnase eluruumi üür?

Ümbruskonna võrreldavate üürieluruumide mediaanüür on € 2.580 kuus (€ 21 m² kohta, 6 eluruumi). Sellel lehel esitatud punktiarvestus näitab, kas üür on reguleeritud.

Kui vaikne on aadressil Scheltuslaan 9?

Aasta keskmine müratase fassaadi juures on 48 dB Lden (vaikne). Peamine müraallikas on teeliiklus. Päevas lendab 2 km raadiuses ligikaudu 63 lennukit madalamal kui 3 000 m.

Kas aadressil Scheltuslaan 9 võib tekkida üleujutus?

Üleriigilisel maksimaalse veesügavuse kaardil ei ole selle koha kohta üleujutusstsenaariumi.

Kui turvaline on aadressi Scheltuslaan 9 ümbrus?

Piirkonnas Voorburg Midden noord (asum) registreeris politsei aastas 67 kuritegu 1 000 elaniku kohta, omavalitsuses oli vastav näitaja 52 ja üleriigiliselt 45. Leefbaarometeri hinnang elukeskkonna kvaliteedile on „hea”.

Millised teenused ja taristuobjektid asuvad aadressi Scheltuslaan 9 lähedal?

Keskmised vahemaad asumis: suur toidupood 500 m, perearst 500 m, algkool 400 m, lastehoid 300 m (CBS). Lähim kool, ühissõidukipeatus, laadimispunkt ja lastehoid on sellel lehel välja toodud koos kaugusega sellest aadressist.

Kust need andmed pärinevad?

Riiklikest avalikest allikatest: BAG ja Kadaster (omadused, krunt), EP-Online (energiamärgis), CBS (asumi näitajad, hinnaindeks, energiatarbimine), RIVM (müra, õhk, valgus, haljastus), Klimaateffectatlas ja LIWO (kuumus, vesi), politsei avaandmed ja Leefbaarometer (turvalisus) ning ADS-B-võrgustikud (lennuliiklus). Kõik arvutused on ligikaudsed ega asenda kinnisvara hindamist või nõustamist.