Smitsweg 28

9982 HT Uithuizermeeden · Uithuizermeeden Noord, Het Hogeland

  • Ridaelamu otsaboks
  • Ehitusaasta 1978
  • 131 m² elupinda
  • 401 m² krunt
  • C energiamärgis
Võrrelge
Tehisintellekti assistent

Küsige selle eluruumi kohta: Smitsweg 28

Esitage küsimus eluruumi, asumi, väärtuse või kulude kohta. Assistent vastab selle lehe andmete põhjal ja otsib vajaduse korral ajakohast teavet.

Vastused on ligikaudsed ega ole käsitatavad nõuannetena. Vestlused salvestatakse assistendi täiustamiseks.

Lühidalt

Aadressil Smitsweg 28 (Uithuizermeeden) asub ridaelamu otsaboks aastast 1978 eluruumi pindalaga 131 m² ja energiamärgisega C. Asukoht: asum Uithuizermeeden Noord (omavalitsus Het Hogeland). Ligikaudne turuväärtus on € 249.000 kuni € 276.000. Elukeskkond: müratase 49 dB (vaikne), õhukvaliteet WHO soovitusliku piirväärtuse piires, 500 m raadiuses on 72% alast kaetud taimestikuga, üleujutuse korral kuni 0,8 m sügavune vesi. Lennuliiklus: 2 km raadiuses lendab päevas ligikaudu 3 lennukit madalamal kui 3 000 m. Asumi elukeskkonna kvaliteet: igati rahuldav.

Kogu sellel lehel olev teave pärineb avalikest registritest ja kaartidelt ning on tasuta. Ise kogudes kuluks iga eluruumi kohta tunde; siin on kõik sekundiga koos. Iga jaotise all selgitame, mida need näitajad siin elamise seisukohast tähendavad.

Asukoht

Asukoht BAG-i andmetel (53.41821, 6.72447). Avage OpenStreetMapis

Hinnanguline väärtusvahemik

Selle eluruumi ligikaudne turuväärtus € 249.000 – € 276.000 keskväärtus € 262.000 · hinnatase sep 2026 € 2.000 m² kohta · 131 m²

Turg

  • +4,5% müügihinnad aastaga Groningen (CBS-i hinnaindeks, sep 2026)
  • € 356.956 keskmine müügihind omavalitsuses Het Hogeland aastal 2025 (CBS/Kadaster)
  • € 217.000 keskmine WOZ-väärtus (asum Uithuizermeeden Noord, CBS 2024)

Kuidas hinnang kujuneb

AllikasLähteväärtusPraegusele hinnatasemele viidudOsakaal
14 võrreldavat eluruumi 430 m raadiuses
indekseeritud WOZ-väärtuse mediaan m² kohta
€ 1.986/m² € 260.166 82%
Keskmine, asum: Uithuizermeeden Noord
CBS WOZ 2024 (€ 217.000) / keskmine 137 m²
€ 1.584/m² € 272.359
+31,3% alates 2023 K1
18%

Sarnased eluruumid läheduses (leitud 15)

Sarnased eluruumid

Vaadake lähiümbruse sarnaseid eluruume, millel hinnanguline väärtusvahemik põhineb, ning nende hinda m² kohta ja kaugust.

Kontoga tasuta. Makseandmeid pole vaja.

Looge tasuta konto Logige sisse

Arvutuskäik: iga allika väärtus on viidud võrdluskuupäeva hinnatasemelt praegusele hinnatasemele, kasutades CBS-i olemasolevate eluruumide müügihinnaindeksit (provintside kaupa, linnade Amsterdam, Rotterdam, Den Haag ja Utrecht puhul linnade kaupa; viimaste kuude puhul üleriigilist kuuindeksit). Keskväärtus on kaalutud keskmine ning vahemiku laius tuleneb allikate väärtuste hajuvusest (vähemalt 5%). Eluruumi seisukorda, asukohta tänaval, hoonestusõigust ega eripärasid ei ole arvesse võetud. Tegemist ei ole kinnisvara hindamisega.

Üürida või osta?

Sarnase eluruumi üürimine

Lähiümbruses ei ole üüri hindamiseks piisavalt sarnaseid üürieluruume.

Selle eluruumi ostmine

€ 1.230 kuus

Annuiteetmaksetega eluasemelaen summas € 262.000 (vahemiku keskväärtus), intressimääraga 3,9% ja tähtajaga 30 aastat, ilma omafinantseeringuta: esimesel kuul € 840 intressi ja € 390 põhiosa tagasimakset. Arvestatud ei ole hoolduskulusid, makse ega intressikulude maksusoodustust.

Kumb on mõistlikum?

Võrdlemiseks on vaja nii hinnangulist üüri kui ka hinnangulist väärtusvahemikku.

Kasutage jaotises „Igakuised eluasemekulud“ arvutamiseks oma sissemakset, intressimäära ja üüri.

Põhiandmed

Eluruumi tüüp
Ridaelamu otsaboks
Kasutusotstarve
Elamine
Ehitusaasta
1978
Eluruumi pindala
131 m²
Hoone pindala
79 m²
Krundi pindala
401 m²
Energiamärgis
C
Kasutusüksuse staatus
Kasutusel
Hoone staatus
Kasutusel
BAG-i aadressitähis
1651200000028966
BAG-i kasutusüksus
1651010000018952
BAG-i hoone
1651100000012812
Allikas ja metoodika

Basisregistratie Adressen en Gebouwen (Kadaster) ja energiamärgiste register. Krundi pindala on katastriüksuse kogupindala; korterite puhul tähendab see kogu hoone krunti.

Krunt, pinnas ja maakasutuse sihtotstarve

Vundamendiprobleeme esineb selles asumis harva. Maapind vajub siin kiiresti: vajunud teekate, viltused kõnniteed ning torustike ja kanalisatsiooniühenduste kahjustused on sellistes asumites tavalised.

Krundi pindala (BAG)
401 m²
Vundamendikahjustuste risk: Uithuizermeeden Noord
0,3% eluruumide puhul esineb vundamendivaiade mädanemise risk (väga madal) 2050. aasta suure heitega stsenaarium: 0,4%, ebaühtlane vajumine 0,7%; omavalitsus Het Hogeland: 1,8% — Klimaateffectatlas (Deltares/KCAF)
Maapinna vajumine: Uithuizermeeden Noord
−4,6 mm aastas pindmistes kihtides −0,0 mm; omavalitsus Het Hogeland −2,8 mm
Kadaster, kõrgus merepinnast, sihtotstarve, pinnas
andmete laadimine…
Allikas ja metoodika

Krunt: Kadaster (BRK, PDOK kaudu; krundi piir on ülaloleval kaardil). Kõrgus: Actueel Hoogtebestand Nederland. Maakasutuse sihtotstarve: ruimtelijkeplannen.nl (kuni 1.1.2024 kehtestatud planeeringud; uuemad eeskirjad on omavalitsuse keskkonnaplaneeringus). Pinnas ja vundament: Klimaateffectatlas (CC BY 4.0) ning RVO/KCAF. Andmed on ligikaudsed ega asenda ehitustehnilist või õigusnõu.

Päike ja vari

Kuidas paiknevad fassaadid, aed ja katus päikese suhtes ning kui palju varju heidavad ümbritsevad hooned? Arvutused põhinevad päikese asendil ja 3D BAG-i hoonekõrgustel.

Fassaadid, aed, katus ja päevavalgus
arvutamisel…
Päikese teekond eluruumi kohal (kohalik aeg): suvel kõrgel, talvel madalal. Keskpunkt = otse pea kohal, serv = silmapiir. Roheline täpp = aia suund.

see eluruum hoonete vari krunt päikese suund

Hooned ja kõrgused: 3D BAG (TU Delft, CC BY 4.0; katuse kõrgus = kõrguste 70. protsentiil selle eluruumi maapinna suhtes, AHN-i andmetel). Krunt: Kadaster (BRK). Päikese asend: NOAA algoritm, kohalik aeg. Aerofoto: PDOK, Beeldmateriaal Nederland (CC BY 4.0). Tulemus on ligikaudne: puid, piirdeid, katuseuuke ja maapinna reljeefi ei ole arvestatud.

Energia ja küte

Madalmaade keskmisel tasemel: soojustus on rahuldav, kuid katuse ja põranda soojustust ning akende soojapidavust saab parandada. Soojustamine tasub end siin tavaliselt mõne aastaga ära ja tõstab eluruumi väärtust.

Energiamärgis

C esialgne energiamärgis

Uithuizermeeden Noord: energiamärgis A või parem
22% eluruumidest

Riigi hinnang ehitusaasta ja eluruumi tüübi põhjal, mitte ülevaatuse järel registreeritud märgis; müügi või üürileandmise korral on lõplik energiamärgis kohustuslik.

Tarbimine ja kulud

€ 197 kuus keskmise tarbimise korral

Maagaas
970 m³ aastas; asum 1.070
Elekter
2.690 kWh aastas; asum 2.520
Aastakulud
€ 2.369 gaas € 1.347, elekter € 698, püsitasud € 324
Uithuizermeeden Noord: keskmine eluruum
€ 2.464 aastas
Päikesepaneelid
55% sarnastest eluruumidest; asum 55%
Allikas ja metoodika

Keskmine energiatarne: sama tüüpi, sama suured ja samal ajavahemikul ehitatud eluruumid (CBS 2025, välistemperatuuri järgi korrigeeritud), arvestatuna sep 2026 keskmiste tarbijahindadega (CBS: 1,39 m³ kohta ja 0,26 kWh kohta koos maksudega, arvestades püsitasusid ja energiamaksu vähendust). Tegelik tarbimine sõltub elanikest ja seadmetest.

Kütte ümberkorraldamine ja toetused

Uithuizermeeden Noord: küttelahendused
97% oma keskküttekatel, 3% elektriküte 2022
Geotermilise energia potentsiaal
>50%kans >5MWth Slochtereni kihistu, WarmteAtlas
Kaugküttevõrk
selles asumis ei ole kaugküttevõrku ega teadaolevat rajamiskava

ISDE 2026 (500 miljonit €): toetus soojustusele, (hübriid)soojuspumbale, päikesekollektoriga veesoojendile, ventilatsioonile ja kaugküttevõrguga liitumisele (kindel summa 3 775 €); soojuspumba toetuse suurus on olenevalt tüübist ja võimsusest ligikaudu 500 € kuni enam kui 13 000 €. Taotlus tuleb esitada RVO-le pärast paigaldamist. ISDE RVO veebilehel · Energiesubsidiewijzer (ka omavalitsuste toetused)

Uithuizermeeden Noord: energiamärgised

  • A või parem 22% 210
  • B 12% 117
  • C 30% 285
  • D 9% 91
  • E 5% 50
  • F 6% 55
  • G 15% 148
  • Energiamärgis puudub 1% 9
Allikas ja metoodika

Energiamärgis ja energiamärgiste jaotus: EP-Online (RVO) meie andmebaasi kaudu; tarbimisprofiilid: CBS 85140NED (CC BY 4.0); tariifid: CBS 85592NED; asumi tarbimine: CBS Kerncijfers; kaugküttevõrgud, kavad, katseprojektid ja kütteliikide jaotus: WarmteAtlas (RVO, asumi tasandil; kavad on seostatud asumitega, mille keskpunkt asub kavaga hõlmatud alal); ISDE: RVO. Andmed on ligikaudsed ega asenda energianõustamist.

Igakuised eluasemekulud: ostmine või üürimine

Arvutage oma ostuhinna, üüri ja eelduste põhjal. Kõiki summasid saab muuta; tulemus on ligikaudne.

Omafinantseering 10% Säästud või olemasoleva eluruumi väärtuse ja laenujäägi vahe, mida kasutate laenu asemel.
Eluasemelaenu tagasimakseviis
Eluasemelaenu kuumakse (bruto) —
sellest põhiosa tagasimakse (jääb Teie varaks)
Püsikulud —
Kokku kuus —
Püsikulud kuus (keskmised summad, muutke vajaduse korral)
Omavalitsus Het Hogeland, 2026: kinnisvaramaks (OZB) 0,1320% WOZ-väärtusest (WOZ-väärtus pole teada, arvutuse aluseks on hinnanguline väärtusvahemik € 262.000, seega € 346 aastas), jäätmetasu € 341 ja kanalisatsioonitasu € 244 aastas mitmeliikmelisele leibkonnale (COELO).
Waterschap Noorderzijlvest, 2026: elaniku veemajandustasu € 129, reoveepuhastustasu € 319 (kolm saasteühikut) ja veesüsteemitasu 0,0552% WOZ-väärtusest (€ 145) aastas (CBS).
Eluasemelaenu korral kohustuslik; keskmine kindlustusmakse.
Hoolduseks kõrvale pandav summa; sageli 1% eluruumi väärtusest aastas.
970 m³ gaasi ja 2.690 kWh aastas (CBS-i keskmine: sama tüüpi, sama suured ja samal ajavahemikul ehitatud eluruumid), aluseks sep 2026 tariifid.
Ainult korterite puhul.
Keskmine pakett.

Osta või üürida?

KuluartikkelOstmineÜürimine
Kokku kuus——
Sellest põhiosa tagasimakse (vara kasvatamine)——
Eluasemekulud ilma põhiosa tagasimakseteta——
10 aastaga tagasi makstud põhiosa——

Arvestamata on väärtuse muutus, eluasemelaenu intresside maksusoodustus, omaniku kasutuses oleva eluruumi arvestuslik maksustatav tulu, üüritoetus ja üüritõusud. Tegemist on ligikaudse arvutuse, mitte nõuandega.

Kui palju maksab selle eluruumi ostmine?

Ostuhinnale lisanduvad ühekordsed kulud: maks, notaritasud, kinnisvara hindamine, nõustamine ja tehniline ülevaatus. Alates 2018. aastast saab laenu võtta kuni eluruumi väärtuse ulatuses, seega tuleb need kulud tasuda omavahenditest.

Ostja kulud kokku—
Protsendina ostuhinnast—
Sellest maksustatavast tulust mahaarvatav (ühekordselt)—
Vajalik omafinantseering kulud pluss see osa ostuhinnast, mida te laenuga ei kata—
Kuluartiklid (2026. aasta orienteeruvad summad, muutke vajadusel)
2% ostuhinnast eluruumi puhul, kuhu asute ise elama.
Sisaldab Kadasteris registreerimise ja päringute kulusid; tasud erinevad notariti. Kulu ei saa maksustatavast tulust maha arvata.
Ainult eluasemelaenu korral; sisaldab Kadasteris registreerimist. Kulu saab maksustatavast tulust maha arvata.
Laenuandja nõuab kinnitatud hindamisaruannet. Kulu saab maksustatavast tulust maha arvata.
Tavaliselt 2000 kuni 3500 €, olenevalt nõustajast ja olukorrast. Kulu saab maksustatavast tulust maha arvata.
Ühekordne tasu 0,4% eluasemelaenu summast annab madalama intressi ja rahalise kaitse sundmüügi korral. Võimalik ostuhinnaga kuni € 470.000 (2026). Maksustatavast tulust mahaarvatav.
Soovitatav enne 1995. aastat ehitatud eluruumide puhul; see eluruum on ehitatud aastal 1978. Ülevaatus annab ülevaate tegemata hooldustöödest, vundamendi ja katuse seisukorrast ning niiskusprobleemidest. Kulu ei saa maksustatavast tulust maha arvata.
Sageli 1–1,5% ostuhinnast või kindel tasu. Kulu ei saa maksustatavast tulust maha arvata.
Kui te ei maksa 10% tagatisraha ise sisse: umbes 1% tagatisraha summast. Ei ole maksustatavast tulust mahaarvatav.
Kolimisfirma, põrandad, kardinad ja väiksemad kohandused; sõltub suuresti isiklikest valikutest.

Orienteeruvad summad tavapäraste hindade põhjal; küsige hinnapakkumisi notarilt, kinnisvarahindajalt ja nõustajalt. Mahaarvatavad kulud saate ostuaastal ühekordselt maksustatavast tulust maha arvata. See teave ei ole finantsnõuanne.

Kasulikud tööriistad

Sisekujunduse muutmine tehisaruga

Laadige üles toa foto, valige stiil ja vaadake poole minuti jooksul, milline see tuba võiks välja näha. Tuba ise jääb samaks, muutub vaid sisustus.

See tööriist on mõeldud sisselogitud külastajatele. Konto loomine on tasuta.

Logige sisse

Asum, piirkond ja omavalitsus

Omavalitsus

Het Hogeland

Eluruumid
22.627
Elanikke
48.178
Keskmine WOZ-väärtus
€ 262.000
Omaniku kasutuses olevad eluruumid
67%
Keskmine ehitusaasta
1964
Kõige levinum
Eramu (39%)
Kõik andmed: Het Hogeland →

Kes asumis elavad?

Kes asumis elavad?

Võrrelge CBS-i andmeid asumi, piirkonna ja omavalitsuse kohta riigi keskmisega: päritolu, haridus, sissetulek, toetused ja tööhõive.

Kontoga tasuta. Makseandmeid pole vaja.

Looge tasuta konto Logige sisse

Teenused, taristu ja ligipääsetavus

Toidupoes saate käia jalgsi. Algkool on jalutuskäigu kaugusel, mis on peredele mugav. Ühistranspordipeatus on kohe nurga taga. Maakeskkond: rahu ja avarus, kuid teenused ja taristu jäävad kaugemale.

Suur toidupood
600 m
keskmine kaugus asumis
Perearstikeskus
600 m
keskmine kaugus asumis
Algkool
400 m
keskmine kaugus asumis
Lastehoid
500 m
keskmine kaugus asumis
Lähim algkool
480 m
C B S De Noordkaap
Lähim ühistranspordipeatus
390 m
Uithuizermeeden, Lange Drift · bus · 1,0 vertrekken per uur overdag
Lähim lastehoid
380 m
Kinderdagverblijf MamiNet
Lähim sidemast
500 m
Zendmast 2G, 4G, 5G · 3 antennes · 21 m hoog · veilige afstand 7 m
Koolid 3 km raadiuses
3
Linnastumise tase
Linnastumata
360 aadressi km² kohta
Allikas ja metoodika

Vahemaad mööda teid on esitatud asumi kõigi elanike keskmisena (CBS). Kooli (DUO), ühistranspordipeatuse (OVapi/GTFS, väljumised tööpäeval), sidemasti (Antenneregister), laadimispunkti ja lastehoiu kaugused on mõõdetud linnulennult sellest aadressist ning pärinevad meie enda andmebaasist.

Elukeskkond: müra, vesi, õhk, valgus ja rohelus

Müra

49 dB Vaikne

kuni 45 dB – väga vaikneüle 70 dB – äärmiselt mürarikas

Maanteeliiklus
49 dB
Rongiliiklus
alla 40 dB
Lennuliiklus
puudub
Tuulikud
alla 40 dB
Maanteeliiklus, öösel
40 dB
Rongiliiklus, öösel
13 dB

asum Uithuizermeeden Noord: 42%-l eluruumidest on müratase kõrgem kui sellel aadressil; sealne keskmine müratase on 50 dB.

Vaikne: tavalise elamutänava müratase. Päeval on müra tähelepanelikul kuulamisel märgatav, öösel on avatud aknaga magamiseks piisavalt vaikne. Peamine müraallikas on maanteeliiklus (49 dB).

Allikas ja metoodika

Lden: aasta keskmine mürakoormus päeval, õhtul ja öösel (RIVM-i mürakaardid 2020, lennuliiklus 2022, tuuleturbiinid 2024, 10 m ruudustik). See on ligikaudne hinnang, mitte hoone fassaadil tehtud mõõtmine. WHO soovitab maanteeliikluse müra piiriks 53 dB ja lennuliikluse müra piiriks 45 dB.

Üleujutus

0,77 m Märkimisväärne

Kui selles piirkonnas tekib üleujutus, võib vesi suurima veesügavuse kaardi järgi tõusta siin kuni 0,77 m kõrgusele.

Uithuizermeeden Noord: üleujutusohus eluruumid
100%
Neist veesügavusega üle 0,5 m
94%
Suurim veesügavus asumis
1,16 m

Märkimisväärne: esimene korrus võib vee alla jääda, kahjustades põrandaid, kööki ja tehnosüsteeme. Kasuks tulevad kuiv ülakorrus, kuhu varjuda, ning põrandast kõrgemale paigaldatud elektrikilp; küsige varasemate üleujutuste kohta. Selle juhtumise tõenäosus on väga väike (1 : 3 000 kuni 1 : 30 000 aastas): veesügavus näitab, mis üleujutuse korral juhtub, tõenäosus aga seda, kui sageli see võib juhtuda.

Allikas ja metoodika

LIWO (Rijkswaterstaat), üleujutuse maksimaalse veesügavuse kaart, 25 m ruudustik; üleujutuse tõenäosus: Klimaateffectatlas. Veesügavus ei näita üleujutuse tõenäosust; tammid ja kaitserajatised on projekteeritud seda tõenäosust arvestades.

Õhukvaliteet

  • NO₂ 4,6 µg/m³ WHO soovitusliku piirväärtuse piires
  • PM2,5 5,9 µg/m³ üle WHO soovitusliku piirväärtuse
  • PM10 12,0 µg/m³ WHO soovitusliku piirväärtuse piires

Saastunud õhk: saasteainete sisaldus ületab 2030. aasta Euroopa piirnorme, enamasti lähedal asuva tiheda liiklusega tee, tööstuse või intensiivse loomakasvatuse tõttu. Hingamisteede vaevustega inimeste ja väikelaste puhul tasub seda arvesse võtta; abi on tuulutamisest maja vaiksemal küljel.

Keskmised sisaldused aastal Uithuizermeeden Noord: NO₂ 4,8, PM2,5 6,1 µg/m³.

Allikas ja metoodika

Aastakeskmised sisaldused 25 m ruumilise lahutusega (RIVM, uusim kaart). Kriips tulbal tähistab WHO soovituslikku piirväärtust (NO₂ 10, PM2,5 5, PM10 15 µg/m³). Värv näitab võrdlust WHO soovituse ja EL-i 2030. aasta piirnormiga.

Öine valgus

Pime

pimeväga hele

Uithuizermeeden Noord: keskmiselt pime.

Pime: üks Madalmaade pimedamaid kohti. Tähed on nähtavad ja magada saab ka pimendavate kardinateta.

Allikas ja metoodika

Satelliitidega mõõdetud ülespoole kiirguv tehisvalgus (RIVM-i 2023. aasta valguskiirguse kaart, 375 m ruudustik). Liigitus põhineb kõigi Madalmaade eluruumide võrdlusel: „pime” tähistab 20% kõige pimedama ümbrusega eluruumidest ja „väga hele” 10% kõige heledama ümbrusega eluruumidest.

Rohelus asumis

72% rohelust 500 m raadiuses

Uithuizermeeden Noord: keskmiselt 60%.

Palju rohelust: vaadet kujundavad puud, muru ja põõsad. Haljastus jahutab asumit kuumadel päevadel, summutab müra, seob peenosakesi ja kutsub liikuma; uuringud seostavad seda väiksema stressiga.

Allikas ja metoodika

Roheluse (rohu, põõsaste ja puude) osakaal seda aadressi ümbritsevas 500 m küljepikkusega ruudus (RIVM-i roheluse kaart 2022). Poolte Madalmaade eluruumide ümbruses on 500 m raadiuses rohelust üle 52%; iga kümnenda eluruumi puhul jääb see alla 32%.

Lennuliiklus selle aadressi kohal

Lennuliiklus selle aadressi kohal

Vaadake, mitu lennukit siit päevas üle lendab, kui madalalt ja mis kellaaegadel ning milliste lennujaamadega on tegu.

Kontoga tasuta. Makseandmeid pole vaja.

Looge tasuta konto Logige sisse

Kliima ja ohutus

Ka kuumadel päevadel jääb kuumastress maja ümber mõõdukaks; ümbrus jahtub õhtuti üsna hästi. Kuni 1 km kaugusel asuv tuulik tekitab tuulega kuuldavat vuhinat ja madala päikese korral eluruumis varjuvärelust.

Kuumus

46–48 °C äärmuslik kuumastress

Tajutav temperatuur kuumal suvepäeval (2022) majast 1 m kaugusel.

Soojussaare efekt
0,2–0,4 °C soojem kui maapiirkonnas
Soojad ööd (vähemalt 20 °C)
1–3 ööd aastas
Kaugus jaheda kohani
0–200 m
Piirkonna Uithuizermeeden Noord keskmine
45 °C tajutav temperatuur

Vesi

Väga väike üleujutuse tõenäosus

Tammimurde või suurvee tõttu vähemalt 20 cm sügavuse üleujutuse tõenäosus: 1 : 3 000 kuni 1 : 30 000 aastas. Suurim veesügavus üleujutuse korral: 0,77 m.

Vihmavesi paduvihma korral (70 mm tunnis)
vee äravooluteed otse maja kõrval ei ole
Põhjaveest tingitud liigniiskus 2050. aastal
Väga suur kasv
Keskmise või suure üleujutusohuga eluruumid – Uithuizermeeden Noord
0%

Ümbruskonna ohutegurid

Kõrgepingeliin
2 km raadiuses ei ole
Tuulik
705 m Windturbine 25 kW, ashoogte 15 m · rotor 13 m · siin u 41 dB
Tuulikumüra sellel aadressil
29 dB Lden RIVM-i tuulikute mürakaardi järgi
Ohtlikud tegevused 1 km raadiuses
Propaantank, vervoer gevaarlijke stoffen, windturbine

Uithuizermeeden Noord: 0% eluruumidest asub kõrgepingeliini magnetvälja mõjualas ja 43% tuulikust kuni 1 km kaugusel.

Allikas ja metoodika

Kuumus, vesi ja põhjavesi: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0; tajutav temperatuur ja soojussaare efekt 2022, üleujutuse tõenäosus ja veesügavus üleriigiliste üleujutusstsenaariumide põhjal, põhjaveest tingitud liigniiskuse tõenäosus 2050. aasta äärmuslikuma stsenaariumi järgi, vee äravooluteed, kui tunnis sajab 70 mm). Kõrgepingeliinid: RIVM Netkaart koos arvutuslike kaugustega (magnetvälja mõjuala); tuulikud: RIVM; ohtlikud tegevused: Register Externe Veiligheidsrisico's RIVM Atlas Leefomgeving kaudu (tegevused, mille ohuala ulatub 1 km raadiusesse). Kaartidel põhinevad ligikaudsed hinnangud, mitte mõõtmised.

Turvalisus ja elukeskkonna kvaliteet

asum Uithuizermeeden Noord: elukeskkonna kvaliteet

Igati rahuldav Leefbaarometer 2024, klass 6/9

  • Füüsiline keskkond: rahuldav
  • Eluruumid: igati rahuldav
  • Teenused ja taristu: selgelt puudulik
  • Sotsiaalne sidusus: rahuldav
  • Häiringud ja ebaturvalisus: rahuldav

Leefbaarometer 3.0 (BZK): elukeskkonna kvaliteedi hinnang üheksa klassi skaalal, viie mõõtme alusel võrdluses riigi keskmisega. Lisateave selle asumi kohta

asum Uithuizermeeden Noord: kuriteod

23 1000 elaniku kohta aastas -31% võrreldes eelmise aastaga

Registreeritud sep 2025 – aug 2026
47
Piirkond Uithuizermeeden
19 1000 kohta
Omavalitsus Het Hogeland
23 1000 kohta
Nederland
45 1000 kohta
Sissemurdmised eluruumidesse 1000 eluruumi kohta
1,0 1 sissemurdmine

Kõige levinum

Vernieling
9
Bedreiging
7
Mishandeling
3
Winkeldiefstal
3
  1. 552021
  2. 572022
  3. 632023
  4. 622024
  5. 602025

Märgatavalt turvalisem kui keskmiselt: kuritegude arv elaniku kohta on kuni pool riigi keskmisest. Tavaliselt on need rahulikud asumid, kus liigub vähe kõrvalisi inimesi. Eluruumidesse sissemurdmisi esineb siin harva.

Allikas ja metoodika

Politsei, registreeritud kuriteod asumite kaupa (CBS-i ja politsei avaandmed, kuunäitajad). Väikestes asumites on arvud väikesed; vaadake näitajat koos elanike ja eluruumide arvuga. Kõigist kuritegudest ei teatata.

Kinnisvaraaruanne koos ostupakkumise soovitusega

Kas plaanite teha ostupakkumise aadressil Smitsweg 28 asuvale eluruumile? Uurige, mida see tegelikult väärt on.

Tasuta lehel on faktid. Aruanne vastab kõige olulisemale küsimusele: kui palju pakkuda? Kolm stsenaariumi eurodes, mille aluseks on Kadasteri andmed sarnaste eluruumide tegelike ostuhindade kohta, mudelipõhine väärtus, omavalitsuse statistika küsitavat hinda ületavate pakkumiste kohta ja fotodelt nähtav eluruumi seisukord. Lisaks küsimused, mida peaksite kinnisvaramaaklerile enne allkirjastamist esitama.

Arvutusnäide: 2% liiga kõrge pakkumine tähendab 450 000 € maksva eluruumi puhul juba 9000 € lisakulu. Aruanne maksab 19 €.

Ettevaatlikalla küsitava hinna või selle lähedal, kui pakkujaid on vähe
Turutasemelmillise hinnaga on siin viimastel kuudel müüdud võrreldavaid eluruume
Hea eduvõimalusegaüle turutaseme, kuid hinnangulise väärtusvahemiku piires
  • Pakkumisstrateegia kolme stsenaariumiga
    Kolm ostupakkumist eurodes: ettevaatlik, turutasemele vastav ja suurema eduvõimalusega. Nende aluseks on mudelipõhine väärtus, võrreldavad müügitehingud ja see, kui palju selles omavalitsuses küsitavast hinnast rohkem makstakse.
  • Võrreldavad müügitehingud Kadasteri andmetel
    Läheduses asuvate sarnase tüübi, suuruse ja ehitusperioodiga eluruumide tegelikud ostuhinnad kaardil ja tabelis, korrigeeritud tänasele hinnatasemele.
  • Mudelipõhine väärtus ja varasemad müügitehingud
    Automaatselt arvutatud väärtus koos väärtusvahemikuga, selle aadressi müügiajalugu ja WOZ-väärtuse muutumine aastate jooksul.
  • Omavalitsuse kinnisvaraturu näitajad
    Selle eluruumitüübi müügiaeg, küsitava hinna ületamise määr, hind m² kohta ja pakkumise nappuse näitaja (NVM) aitavad hinnata, kui suure konkurentsiga arvestada.
  • Küsimused kinnisvaramaaklerile
    Eluruumiga tutvumiseks koostatud küsimused, mis lähtuvad ehitusaastast, energiamärgisest, ümbruskonna riskidest, kuulutusest ja fotoanalüüsist.
  • Eluruumi seisukord fotode põhjal
    Pildianalüüsimudel hindab kuulutuse fotode põhjal üldist seisukorda, kööki ja vannituba ning nähtavaid puudusi ja annab ligikaudse remondieelarve.
  • Igakuised eluasemekulud pakkumissumma järgi
    Iga stsenaariumi igakuised kulud: eluasemelaen, ostja kanda jäävad tehingukulud, kohalikud maksud ja tasud, energia ning hooldus. Võrdluseks ka üürimise kulud.
  • Sisaldab ka kogu tasuta lehe sisu
    Kokkuvõte eluruumist, asumist, energiast, elukeskkonnast, kliimast, turvalisusest ja lennuliiklusest – kõik ühes PDF-is.

Soovite võrrelda mitut eluruumi? 5 aruannet hinnaga € 39 kuus, lisaaruanded € 6 tükk. See ei ole kinnisvara hindamine ega garantii, vaid andmed, millega saate oma pakkumist põhjendada.

Korduma kippuvad küsimused: Smitsweg 28

Mis tüüpi eluruum asub aadressil Smitsweg 28?

Smitsweg 28 (Uithuizermeeden) on hoekwoning, ehitatud 1978. aastal, eluruumi pindala 131 m², krunt 401 m². Eluruum asub asumis Uithuizermeeden Noord, omavalitsuses Het Hogeland.

Milline energiamärgis on aadressil Smitsweg 28 asuval eluruumil?

Registreeritud energiamärgis on C. Võrreldava eluruumi gaasi- ja elektrikulud on keskmiselt € 197 kuus.

Kui palju on aadressil Smitsweg 28 asuv eluruum ligikaudu väärt?

Ligikaudne turuväärtus on € 249.000 kuni € 276.000 (keskväärtus € 262.000, hinnatase sep 2026). See on arvutatud asumi võrreldavate eluruumide WOZ-väärtuste, küsitavate hindade ja müügitehingute põhjal. Tegu on ligikaudse hinnanguga, mitte kinnisvara hindamisega.

Kui vaikne on aadressil Smitsweg 28?

Aasta keskmine müratase fassaadi juures on 49 dB Lden (vaikne). Peamine müraallikas on teeliiklus. Päevas lendab 2 km raadiuses ligikaudu 3 lennukit madalamal kui 3 000 m.

Kas aadressil Smitsweg 28 võib tekkida üleujutus?

Jah, teoreetiliselt võib vesi üleujutuse korral siin tõusta kuni 0,77 m kõrgusele (märkimisväärne). Tõenäosus, et vesi tõuseb vähemalt 20 cm kõrgusele, on väga väike (1 : 3 000 kuni 1 : 30 000 aastas).

Kui turvaline on aadressi Smitsweg 28 ümbrus?

Piirkonnas Uithuizermeeden Noord (asum) registreeris politsei aastas 23 kuritegu 1 000 elaniku kohta, omavalitsuses oli vastav näitaja 23 ja üleriigiliselt 45. Leefbaarometeri hinnang elukeskkonna kvaliteedile on „igati rahuldav”.

Millised teenused ja taristuobjektid asuvad aadressi Smitsweg 28 lähedal?

Keskmised vahemaad asumis: suur toidupood 600 m, perearst 600 m, algkool 400 m, lastehoid 500 m (CBS). Lähim kool, ühissõidukipeatus, laadimispunkt ja lastehoid on sellel lehel välja toodud koos kaugusega sellest aadressist.

Kust need andmed pärinevad?

Riiklikest avalikest allikatest: BAG ja Kadaster (omadused, krunt), EP-Online (energiamärgis), CBS (asumi näitajad, hinnaindeks, energiatarbimine), RIVM (müra, õhk, valgus, haljastus), Klimaateffectatlas ja LIWO (kuumus, vesi), politsei avaandmed ja Leefbaarometer (turvalisus) ning ADS-B-võrgustikud (lennuliiklus). Kõik arvutused on ligikaudsed ega asenda kinnisvara hindamist või nõustamist.