Zwanenkamp 913
3607 PX Maarssen · Zwanenkamp, Stichtse Vecht
- Ridaelamu otsaboks
- Ehitusaasta 1986
- 199 m² elupinda
- 292 m² krunt
- B energiamärgis
Küsige selle eluruumi kohta: Zwanenkamp 913
Esitage küsimus eluruumi, asumi, väärtuse või kulude kohta. Assistent vastab selle lehe andmete põhjal ja otsib vajaduse korral ajakohast teavet.
Lühidalt
Aadressil Zwanenkamp 913 (Maarssen) asub ridaelamu otsaboks aastast 1986 eluruumi pindalaga 199 m² ja energiamärgisega B. Asukoht: asum Zwanenkamp (omavalitsus Stichtse Vecht). Ligikaudne turuväärtus on € 770.000 kuni € 870.000. Elukeskkond: müratase 54 dB (mõõdukas), õhukvaliteet üle WHO soovitusliku piirväärtuse, 500 m raadiuses on 63% alast kaetud taimestikuga, üleujutuse korral kuni 0,6 m sügavune vesi. Lennuliiklus: 2 km raadiuses lendab päevas ligikaudu 61 lennukit madalamal kui 3 000 m. Asumi elukeskkonna kvaliteet: igati rahuldav.
Kogu sellel lehel olev teave pärineb avalikest registritest ja kaartidelt ning on tasuta. Ise kogudes kuluks iga eluruumi kohta tunde; siin on kõik sekundiga koos. Iga jaotise all selgitame, mida need näitajad siin elamise seisukohast tähendavad.
Asukoht
Hinnanguline väärtusvahemik
Turg
- +2,3% müügihinnad aastaga Utrecht (CBS-i hinnaindeks, sep 2026)
- € 495.712 keskmine müügihind omavalitsuses Stichtse Vecht aastal 2025 (CBS/Kadaster)
- € 388.000 keskmine WOZ-väärtus (asum Zwanenkamp, CBS 2024)
Kuidas hinnang kujuneb
| Allikas | Lähteväärtus | Praegusele hinnatasemele viidud | Osakaal |
|---|---|---|---|
| 17 võrreldavat eluruumi 380 m raadiuses indekseeritud WOZ-väärtuse mediaan m² kohta |
€ 4.057/m² | € 807.343 | 83% |
| Keskmine, asum: Zwanenkamp CBS WOZ 2024 (€ 388.000) / keskmine 111 m² |
€ 3.495/m² | € 882.474 +26,9% alates 2023 K1 |
17% |
Sarnased eluruumid läheduses (leitud 18)
Sarnased eluruumid
Vaadake lähiümbruse sarnaseid eluruume, millel hinnanguline väärtusvahemik põhineb, ning nende hinda m² kohta ja kaugust.
Kontoga tasuta. Makseandmeid pole vaja.
Arvutuskäik: iga allika väärtus on viidud võrdluskuupäeva hinnatasemelt praegusele hinnatasemele, kasutades CBS-i olemasolevate eluruumide müügihinnaindeksit (provintside kaupa, linnade Amsterdam, Rotterdam, Den Haag ja Utrecht puhul linnade kaupa; viimaste kuude puhul üleriigilist kuuindeksit). Keskväärtus on kaalutud keskmine ning vahemiku laius tuleneb allikate väärtuste hajuvusest (vähemalt 5%). Eluruumi seisukorda, asukohta tänaval, hoonestusõigust ega eripärasid ei ole arvesse võetud. Tegemist ei ole kinnisvara hindamisega.
Üürida või osta?
Sarnase eluruumi üürimine
Lähiümbruses ei ole üüri hindamiseks piisavalt sarnaseid üürieluruume.
Selle eluruumi ostmine
€ 3.850 kuus
Annuiteetmaksetega eluasemelaen summas € 820.000 (vahemiku keskväärtus), intressimääraga 3,9% ja tähtajaga 30 aastat, ilma omafinantseeringuta: esimesel kuul € 2.640 intressi ja € 1.210 põhiosa tagasimakset. Arvestatud ei ole hoolduskulusid, makse ega intressikulude maksusoodustust.
Kumb on mõistlikum?
Võrdlemiseks on vaja nii hinnangulist üüri kui ka hinnangulist väärtusvahemikku.
Kasutage jaotises „Igakuised eluasemekulud“ arvutamiseks oma sissemakset, intressimäära ja üüri.
Põhiandmed
- Eluruumi tüüp
- Ridaelamu otsaboks
- Kasutusotstarve
- Elamine
- Ehitusaasta
- 1986
- Eluruumi pindala
- 199 m²
- Hoone pindala
- 124 m²
- Krundi pindala
- 292 m²
- Energiamärgis
- B (12 veebruar 2015)
- Kasutusüksuse staatus
- Kasutusel
- Hoone staatus
- Kasutusel
- BAG-i aadressitähis
- 0333200000009564
- BAG-i kasutusüksus
- 0333010000010112
- BAG-i hoone
- 0333100000014649
Allikas ja metoodika
Basisregistratie Adressen en Gebouwen (Kadaster) ja energiamärgiste register. Krundi pindala on katastriüksuse kogupindala; korterite puhul tähendab see kogu hoone krunti.
Krunt, pinnas ja maakasutuse sihtotstarve
Maapind vajub veidi, nagu paljudel turba- ja savipinnasega aladel; aeg-ajalt tuleb aias maapinda ja sillutist tõsta.
- Krundi pindala (BAG)
- 292 m²
- Vundamendikahjustuste risk: Zwanenkamp
- 0,0% eluruumide puhul esineb vundamendivaiade mädanemise risk (väga madal) 2050. aasta suure heitega stsenaarium: 0,0%, ebaühtlane vajumine 0,0%; omavalitsus Stichtse Vecht: 2,2% — Klimaateffectatlas (Deltares/KCAF)
- Maapinna vajumine: Zwanenkamp
- −1,9 mm aastas pindmistes kihtides −1,0 mm; omavalitsus Stichtse Vecht −1,2 mm
- Kadaster, kõrgus merepinnast, sihtotstarve, pinnas
- andmete laadimine…
Allikas ja metoodika
Krunt: Kadaster (BRK, PDOK kaudu; krundi piir on ülaloleval kaardil). Kõrgus: Actueel Hoogtebestand Nederland. Maakasutuse sihtotstarve: ruimtelijkeplannen.nl (kuni 1.1.2024 kehtestatud planeeringud; uuemad eeskirjad on omavalitsuse keskkonnaplaneeringus). Pinnas ja vundament: Klimaateffectatlas (CC BY 4.0) ning RVO/KCAF. Andmed on ligikaudsed ega asenda ehitustehnilist või õigusnõu.
Päike ja vari
Kuidas paiknevad fassaadid, aed ja katus päikese suhtes ning kui palju varju heidavad ümbritsevad hooned? Arvutused põhinevad päikese asendil ja 3D BAG-i hoonekõrgustel.
- Fassaadid, aed, katus ja päevavalgus
- arvutamisel…
Hoonete andmeid ei õnnestunud laadida.
see eluruum hoonete vari krunt päikese suund
Hooned ja kõrgused: 3D BAG (TU Delft, CC BY 4.0; katuse kõrgus = kõrguste 70. protsentiil selle eluruumi maapinna suhtes, AHN-i andmetel). Krunt: Kadaster (BRK). Päikese asend: NOAA algoritm, kohalik aeg. Aerofoto: PDOK, Beeldmateriaal Nederland (CC BY 4.0). Tulemus on ligikaudne: puid, piirdeid, katuseuuke ja maapinna reljeefi ei ole arvestatud.
Energia ja küte
Energiasäästlik eluruum: väikesed energiakulud, mugav sisekliima ja paljudes pankades soodsamad eluasemelaenu tingimused. Energiatõhususe edasine parandamine annab siin vähe lisakasu. Sarnase eluruumi aastane energiakulu on ligikaudu € 858 suurem kui keskmisel eluruumil piirkonnas Zwanenkamp.
Energiamärgis
B registreeritud energiamärgis (energiatõhususindeks)
- Ülevaatuse kuupäev
- 12 veebruar 2015
- Zwanenkamp: energiamärgis A või parem
- 6% eluruumidest
Hinnatud enne 2021. aastat kasutatud meetodil; alates 2021. aastast kehtib NTA 8800.
Tarbimine ja kulud
€ 240 kuus keskmise tarbimise korral
- Maagaas
- 1.210 m³ aastas; asum 730
- Elekter
- 3.380 kWh aastas; asum 2.640
- Aastakulud
- € 2.881 gaas € 1.680, elekter € 877, püsitasud € 324
- Zwanenkamp: keskmine eluruum
- € 2.023 aastas
- Päikesepaneelid
- 69% sarnastest eluruumidest; asum 49%
Allikas ja metoodika
Keskmine energiatarne: sama tüüpi, sama suured ja samal ajavahemikul ehitatud eluruumid (CBS 2025, välistemperatuuri järgi korrigeeritud), arvestatuna sep 2026 keskmiste tarbijahindadega (CBS: 1,39 m³ kohta ja 0,26 kWh kohta koos maksudega, arvestades püsitasusid ja energiamaksu vähendust). Tegelik tarbimine sõltub elanikest ja seadmetest.
Kütte ümberkorraldamine ja toetused
- Zwanenkamp: küttelahendused
- 100% oma keskküttekatel 2022
- Geotermilise energia potentsiaal
- Ebasoodne Slochtereni kihistu, WarmteAtlas
- Kaugküttevõrk
- selles asumis ei ole kaugküttevõrku ega teadaolevat rajamiskava
ISDE 2026 (500 miljonit €): toetus soojustusele, (hübriid)soojuspumbale, päikesekollektoriga veesoojendile, ventilatsioonile ja kaugküttevõrguga liitumisele (kindel summa 3 775 €); soojuspumba toetuse suurus on olenevalt tüübist ja võimsusest ligikaudu 500 € kuni enam kui 13 000 €. Taotlus tuleb esitada RVO-le pärast paigaldamist. ISDE RVO veebilehel · Energiesubsidiewijzer (ka omavalitsuste toetused)
Zwanenkamp: energiamärgised
Allikas ja metoodika
Energiamärgis ja energiamärgiste jaotus: EP-Online (RVO) meie andmebaasi kaudu; tarbimisprofiilid: CBS 85140NED (CC BY 4.0); tariifid: CBS 85592NED; asumi tarbimine: CBS Kerncijfers; kaugküttevõrgud, kavad, katseprojektid ja kütteliikide jaotus: WarmteAtlas (RVO, asumi tasandil; kavad on seostatud asumitega, mille keskpunkt asub kavaga hõlmatud alal); ISDE: RVO. Andmed on ligikaudsed ega asenda energianõustamist.
Igakuised eluasemekulud: ostmine või üürimine
Arvutage oma ostuhinna, üüri ja eelduste põhjal. Kõiki summasid saab muuta; tulemus on ligikaudne.
Kui palju maksab selle eluruumi ostmine?
Ostuhinnale lisanduvad ühekordsed kulud: maks, notaritasud, kinnisvara hindamine, nõustamine ja tehniline ülevaatus. Alates 2018. aastast saab laenu võtta kuni eluruumi väärtuse ulatuses, seega tuleb need kulud tasuda omavahenditest.
Kasulikud tööriistad
Sisekujunduse muutmine tehisaruga
Laadige üles toa foto, valige stiil ja vaadake poole minuti jooksul, milline see tuba võiks välja näha. Tuba ise jääb samaks, muutub vaid sisustus.
See tööriist on mõeldud sisselogitud külastajatele. Konto loomine on tasuta.
Asum, piirkond ja omavalitsus
Zwanenkamp
- Eluruumid
- 1.013
- Elanikke
- 2.645
- Keskmine WOZ-väärtus
- € 388.000
- Omaniku kasutuses olevad eluruumid
- 75%
- Keskmine ehitusaasta
- 1987
- Kõige levinum
- Ridaelamu keskmine boks (79%)
Maarssenbroek
- Eluruumid
- 10.930
- Elanikke
- 23.635
- Keskmine WOZ-väärtus
- € 359.000
- Omaniku kasutuses olevad eluruumid
- 64%
- Keskmine ehitusaasta
- 1985
- Kõige levinum
- Ridaelamu keskmine boks (52%)
Stichtse Vecht
- Eluruumid
- 29.782
- Elanikke
- 66.130
- Keskmine WOZ-väärtus
- € 460.000
- Omaniku kasutuses olevad eluruumid
- 65%
- Keskmine ehitusaasta
- 1973
- Kõige levinum
- Ridaelamu keskmine boks (40%)
Selle asumi eluruumid kaardil Maarssen · Utrecht
Kes asumis elavad?
Kes asumis elavad?
Võrrelge CBS-i andmeid asumi, piirkonna ja omavalitsuse kohta riigi keskmisega: päritolu, haridus, sissetulek, toetused ja tööhõive.
Kontoga tasuta. Makseandmeid pole vaja.
Teenused, taristu ja ligipääsetavus
Toidupoes saate käia jalgsi. Algkool on jalutuskäigu kaugusel, mis on peredele mugav. Ühistranspordipeatuseni on mõni minut jalgsi. Mõõdukalt linnaline keskkond: midagi linna ja küla vahepealset.
- Suur toidupood
- 600 m keskmine kaugus asumis
- Perearstikeskus
- 500 m keskmine kaugus asumis
- Algkool
- 500 m keskmine kaugus asumis
- Lastehoid
- 600 m keskmine kaugus asumis
- Lähim algkool
- 270 m WereldKidz Triangel
- Lähim ühistranspordipeatus
- 430 m Maarssenbroek, Spechtenkamp-Zwanenkamp · bus · 9 vertrekken per uur overdag
- Lähim laadimispunkt
- 60 m Zwanenkamp 1071 - TotalEnergies
- Lähim lastehoid
- 70 m R. Hardeman
- Lähim sidemast
- 370 m Zendmast 2G, 4G, 5G · 3 antennes · 34,9 m hoog · veilige afstand 5 m
- Koolid 3 km raadiuses
- 7
- Linnastumise tase
- Mõõdukalt linnastunud 1.125 aadressi km² kohta
Allikas ja metoodika
Vahemaad mööda teid on esitatud asumi kõigi elanike keskmisena (CBS). Kooli (DUO), ühistranspordipeatuse (OVapi/GTFS, väljumised tööpäeval), sidemasti (Antenneregister), laadimispunkti ja lastehoiu kaugused on mõõdetud linnulennult sellest aadressist ning pärinevad meie enda andmebaasist.
Elukeskkond: müra, vesi, õhk, valgus ja rohelus
Müra
54 dB Mõõdukas
kuni 45 dB – väga vaikneüle 70 dB – äärmiselt mürarikas
- Maanteeliiklus
- 53 dB
- Rongiliiklus
- 47 dB
- Lennuliiklus
- 43 dB
- Tuulikud
- puudub
- Maanteeliiklus, öösel
- 45 dB
- Rongiliiklus, öösel
- 38 dB
asum Zwanenkamp: 27%-l eluruumidest on müratase kõrgem kui sellel aadressil; sealne keskmine müratase on 54 dB.
Mõõdukas: liiklus on kuuldav nagu asumit läbival tänaval. Suletud akendega on müra siseruumides vaevu märgatav; õues on meeldiv istuda, kuid täielikku vaikust ei ole. Peamine müraallikas on maanteeliiklus (53 dB).
Allikas ja metoodika
Lden: aasta keskmine mürakoormus päeval, õhtul ja öösel (RIVM-i mürakaardid 2020, lennuliiklus 2022, tuuleturbiinid 2024, 10 m ruudustik). See on ligikaudne hinnang, mitte hoone fassaadil tehtud mõõtmine. WHO soovitab maanteeliikluse müra piiriks 53 dB ja lennuliikluse müra piiriks 45 dB.
Üleujutus
0,60 m Märkimisväärne
Kui selles piirkonnas tekib üleujutus, võib vesi suurima veesügavuse kaardi järgi tõusta siin kuni 0,60 m kõrgusele.
- Zwanenkamp: üleujutusohus eluruumid
- 81%
- Neist veesügavusega üle 0,5 m
- 1%
- Suurim veesügavus asumis
- 0,87 m
Märkimisväärne: esimene korrus võib vee alla jääda, kahjustades põrandaid, kööki ja tehnosüsteeme. Kasuks tulevad kuiv ülakorrus, kuhu varjuda, ning põrandast kõrgemale paigaldatud elektrikilp; küsige varasemate üleujutuste kohta.
Allikas ja metoodika
LIWO (Rijkswaterstaat), üleujutuse maksimaalse veesügavuse kaart, 25 m ruudustik; üleujutuse tõenäosus: Klimaateffectatlas. Veesügavus ei näita üleujutuse tõenäosust; tammid ja kaitserajatised on projekteeritud seda tõenäosust arvestades.
Õhukvaliteet
- NO₂ 16,1 µg/m³ üle WHO soovitusliku piirväärtuse
- PM2,5 9,3 µg/m³ üle WHO soovitusliku piirväärtuse
- PM10 15,9 µg/m³ üle WHO soovitusliku piirväärtuse
Saastunud õhk: saasteainete sisaldus ületab 2030. aasta Euroopa piirnorme, enamasti lähedal asuva tiheda liiklusega tee, tööstuse või intensiivse loomakasvatuse tõttu. Hingamisteede vaevustega inimeste ja väikelaste puhul tasub seda arvesse võtta; abi on tuulutamisest maja vaiksemal küljel.
Keskmised sisaldused aastal Zwanenkamp: NO₂ 15,5, PM2,5 9,2 µg/m³.
Allikas ja metoodika
Aastakeskmised sisaldused 25 m ruumilise lahutusega (RIVM, uusim kaart). Kriips tulbal tähistab WHO soovituslikku piirväärtust (NO₂ 10, PM2,5 5, PM10 15 µg/m³). Värv näitab võrdlust WHO soovituse ja EL-i 2030. aasta piirnormiga.
Öine valgus
Hämar
pimeväga hele
Zwanenkamp: keskmiselt hämar.
Hämar: veidi tänavavalgustust, kuid asumi kohal pole valguskuma. Soodustab head ööund; Linnuteed siin enam ei näe.
Allikas ja metoodika
Satelliitidega mõõdetud ülespoole kiirguv tehisvalgus (RIVM-i 2023. aasta valguskiirguse kaart, 375 m ruudustik). Liigitus põhineb kõigi Madalmaade eluruumide võrdlusel: „pime” tähistab 20% kõige pimedama ümbrusega eluruumidest ja „väga hele” 10% kõige heledama ümbrusega eluruumidest.
Rohelus asumis
63% rohelust 500 m raadiuses
Zwanenkamp: keskmiselt 60%.
Palju rohelust: vaadet kujundavad puud, muru ja põõsad. Haljastus jahutab asumit kuumadel päevadel, summutab müra, seob peenosakesi ja kutsub liikuma; uuringud seostavad seda väiksema stressiga.
Allikas ja metoodika
Roheluse (rohu, põõsaste ja puude) osakaal seda aadressi ümbritsevas 500 m küljepikkusega ruudus (RIVM-i roheluse kaart 2022). Poolte Madalmaade eluruumide ümbruses on 500 m raadiuses rohelust üle 52%; iga kümnenda eluruumi puhul jääb see alla 32%.
Lennuliiklus selle aadressi kohal
Lennuliiklus selle aadressi kohal
Vaadake, mitu lennukit siit päevas üle lendab, kui madalalt ja mis kellaaegadel ning milliste lennujaamadega on tegu.
Kontoga tasuta. Makseandmeid pole vaja.
Kliima ja ohutus
Ka kuumadel päevadel jääb kuumastress maja ümber mõõdukaks; ümbrus jahtub õhtuti üsna hästi. Paduvihmaga voolab vihmavesi maja kõrvalt mööda: see võib tungida üle madala ukseläve ning ujutada üle soklikorruse või madalal asuva aia.
Kuumus
32–34 °C mõõdukas kuumastress
Tajutav temperatuur kuumal suvepäeval (2022) majast 1 m kaugusel.
- Soojussaare efekt
- 0,6–0,8 °C soojem kui maapiirkonnas
- Soojad ööd (vähemalt 20 °C)
- 6–7 ööd aastas
- Kaugus jaheda kohani
- 400–500 m
- Piirkonna Zwanenkamp keskmine
- 45 °C tajutav temperatuur
Vesi
- Vihmavesi paduvihma korral (70 mm tunnis)
- vee äravoolutee kulgeb maja lähedalt (kuni 10 m kauguselt)
- Põhjaveest tingitud liigniiskus 2050. aastal
- Väike tõenäosus madal põhjaveetase
- Kuivaks jääv korrus – Zwanenkamp
- 99% eluruumidest kõige rängema üleujutuse korral
- Keskmise või suure üleujutusohuga eluruumid – Zwanenkamp
- 0%
Ümbruskonna ohutegurid
- Kõrgepingeliin
- 313 m 150 kV
- Tuulik
- 5 km raadiuses ei ole
- Ohtlikud tegevused 1 km raadiuses
- Buisleiding, tanken brandstoffen, vervoer gevaarlijke stoffen
Zwanenkamp: 0% eluruumidest asub kõrgepingeliini magnetvälja mõjualas ja 0% tuulikust kuni 1 km kaugusel.
Allikas ja metoodika
Kuumus, vesi ja põhjavesi: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0; tajutav temperatuur ja soojussaare efekt 2022, üleujutuse tõenäosus ja veesügavus üleriigiliste üleujutusstsenaariumide põhjal, põhjaveest tingitud liigniiskuse tõenäosus 2050. aasta äärmuslikuma stsenaariumi järgi, vee äravooluteed, kui tunnis sajab 70 mm). Kõrgepingeliinid: RIVM Netkaart koos arvutuslike kaugustega (magnetvälja mõjuala); tuulikud: RIVM; ohtlikud tegevused: Register Externe Veiligheidsrisico's RIVM Atlas Leefomgeving kaudu (tegevused, mille ohuala ulatub 1 km raadiusesse). Kaartidel põhinevad ligikaudsed hinnangud, mitte mõõtmised.
Turvalisus ja elukeskkonna kvaliteet
asum Zwanenkamp: elukeskkonna kvaliteet
Igati rahuldav Leefbaarometer 2024, klass 6/9
- Füüsiline keskkond: rahuldav
- Eluruumid: rahuldav
- Teenused ja taristu: rahuldav
- Sotsiaalne sidusus: rahuldav
- Häiringud ja ebaturvalisus: rahuldav
Leefbaarometer 3.0 (BZK): elukeskkonna kvaliteedi hinnang üheksa klassi skaalal, viie mõõtme alusel võrdluses riigi keskmisega. Lisateave selle asumi kohta
asum Zwanenkamp: kuriteod
19 1000 elaniku kohta aastas +42% võrreldes eelmise aastaga
- Registreeritud sep 2025 – aug 2026
- 51
- Piirkond Maarssenbroek
- 35 1000 kohta
- Omavalitsus Stichtse Vecht
- 37 1000 kohta
- Nederland
- 45 1000 kohta
- Sissemurdmised eluruumidesse 1000 eluruumi kohta
- 2,0 2 sissemurdmist
Kõige levinum
- Vernieling
- 9
- Mishandeling
- 8
- Diefstal uit auto
- 3
- Bedreiging
- 3
Märgatavalt turvalisem kui keskmiselt: kuritegude arv elaniku kohta on kuni pool riigi keskmisest. Tavaliselt on need rahulikud asumid, kus liigub vähe kõrvalisi inimesi. Eluruumidesse sissemurdmisi esineb siin harva.
Allikas ja metoodika
Politsei, registreeritud kuriteod asumite kaupa (CBS-i ja politsei avaandmed, kuunäitajad). Väikestes asumites on arvud väikesed; vaadake näitajat koos elanike ja eluruumide arvuga. Kõigist kuritegudest ei teatata.
Kas plaanite teha ostupakkumise aadressil Zwanenkamp 913 asuvale eluruumile? Uurige, mida see tegelikult väärt on.
Tasuta lehel on faktid. Aruanne vastab kõige olulisemale küsimusele: kui palju pakkuda? Kolm stsenaariumi eurodes, mille aluseks on Kadasteri andmed sarnaste eluruumide tegelike ostuhindade kohta, mudelipõhine väärtus, omavalitsuse statistika küsitavat hinda ületavate pakkumiste kohta ja fotodelt nähtav eluruumi seisukord. Lisaks küsimused, mida peaksite kinnisvaramaaklerile enne allkirjastamist esitama.
Arvutusnäide: 2% liiga kõrge pakkumine tähendab 450 000 € maksva eluruumi puhul juba 9000 € lisakulu. Aruanne maksab 19 €.
-
Pakkumisstrateegia kolme stsenaariumiga
Kolm ostupakkumist eurodes: ettevaatlik, turutasemele vastav ja suurema eduvõimalusega. Nende aluseks on mudelipõhine väärtus, võrreldavad müügitehingud ja see, kui palju selles omavalitsuses küsitavast hinnast rohkem makstakse. -
Võrreldavad müügitehingud Kadasteri andmetel
Läheduses asuvate sarnase tüübi, suuruse ja ehitusperioodiga eluruumide tegelikud ostuhinnad kaardil ja tabelis, korrigeeritud tänasele hinnatasemele. -
Mudelipõhine väärtus ja varasemad müügitehingud
Automaatselt arvutatud väärtus koos väärtusvahemikuga, selle aadressi müügiajalugu ja WOZ-väärtuse muutumine aastate jooksul. -
Omavalitsuse kinnisvaraturu näitajad
Selle eluruumitüübi müügiaeg, küsitava hinna ületamise määr, hind m² kohta ja pakkumise nappuse näitaja (NVM) aitavad hinnata, kui suure konkurentsiga arvestada. -
Küsimused kinnisvaramaaklerile
Eluruumiga tutvumiseks koostatud küsimused, mis lähtuvad ehitusaastast, energiamärgisest, ümbruskonna riskidest, kuulutusest ja fotoanalüüsist. -
Eluruumi seisukord fotode põhjal
Pildianalüüsimudel hindab kuulutuse fotode põhjal üldist seisukorda, kööki ja vannituba ning nähtavaid puudusi ja annab ligikaudse remondieelarve. -
Igakuised eluasemekulud pakkumissumma järgi
Iga stsenaariumi igakuised kulud: eluasemelaen, ostja kanda jäävad tehingukulud, kohalikud maksud ja tasud, energia ning hooldus. Võrdluseks ka üürimise kulud. -
Sisaldab ka kogu tasuta lehe sisu
Kokkuvõte eluruumist, asumist, energiast, elukeskkonnast, kliimast, turvalisusest ja lennuliiklusest – kõik ühes PDF-is.
Soovite võrrelda mitut eluruumi? 5 aruannet hinnaga € 39 kuus, lisaaruanded € 6 tükk. See ei ole kinnisvara hindamine ega garantii, vaid andmed, millega saate oma pakkumist põhjendada.
Korduma kippuvad küsimused: Zwanenkamp 913
Mis tüüpi eluruum asub aadressil Zwanenkamp 913?
Zwanenkamp 913 (Maarssen) on hoekwoning, ehitatud 1986. aastal, eluruumi pindala 199 m², krunt 292 m². Eluruum asub asumis Zwanenkamp, omavalitsuses Stichtse Vecht.
Milline energiamärgis on aadressil Zwanenkamp 913 asuval eluruumil?
Registreeritud energiamärgis on B (registreeritud 12 veebruar 2015). Võrreldava eluruumi gaasi- ja elektrikulud on keskmiselt € 240 kuus.
Kui palju on aadressil Zwanenkamp 913 asuv eluruum ligikaudu väärt?
Ligikaudne turuväärtus on € 770.000 kuni € 870.000 (keskväärtus € 820.000, hinnatase sep 2026). See on arvutatud asumi võrreldavate eluruumide WOZ-väärtuste, küsitavate hindade ja müügitehingute põhjal. Tegu on ligikaudse hinnanguga, mitte kinnisvara hindamisega.
Kui vaikne on aadressil Zwanenkamp 913?
Aasta keskmine müratase fassaadi juures on 54 dB Lden (mõõdukas). Peamine müraallikas on teeliiklus. Päevas lendab 2 km raadiuses ligikaudu 61 lennukit madalamal kui 3 000 m.
Kas aadressil Zwanenkamp 913 võib tekkida üleujutus?
Jah, teoreetiliselt võib vesi üleujutuse korral siin tõusta kuni 0,60 m kõrgusele (märkimisväärne).
Kui turvaline on aadressi Zwanenkamp 913 ümbrus?
Piirkonnas Zwanenkamp (asum) registreeris politsei aastas 19 kuritegu 1 000 elaniku kohta, omavalitsuses oli vastav näitaja 37 ja üleriigiliselt 45. Leefbaarometeri hinnang elukeskkonna kvaliteedile on „igati rahuldav”.
Millised teenused ja taristuobjektid asuvad aadressi Zwanenkamp 913 lähedal?
Keskmised vahemaad asumis: suur toidupood 600 m, perearst 500 m, algkool 500 m, lastehoid 600 m (CBS). Lähim kool, ühissõidukipeatus, laadimispunkt ja lastehoid on sellel lehel välja toodud koos kaugusega sellest aadressist.
Kust need andmed pärinevad?
Riiklikest avalikest allikatest: BAG ja Kadaster (omadused, krunt), EP-Online (energiamärgis), CBS (asumi näitajad, hinnaindeks, energiatarbimine), RIVM (müra, õhk, valgus, haljastus), Klimaateffectatlas ja LIWO (kuumus, vesi), politsei avaandmed ja Leefbaarometer (turvalisus) ning ADS-B-võrgustikud (lennuliiklus). Kõik arvutused on ligikaudsed ega asenda kinnisvara hindamist või nõustamist.