Bachlaan 30
3906 ZK Veenendaal · Componistenbuurt, Veenendaal
- Szélső sorházi lakás
- Építési év: 1990
- 138 m² lakóterület
- 189 m² telek
- C energetikai besorolás
Kérdezzen az ingatlanról: Bachlaan 30
Tegyen fel kérdést a lakóingatlanról, a lakókörzetről, az értékről vagy a költségekről. Az asszisztens az oldalon szereplő adatok alapján válaszol, és szükség esetén friss információknak is utánanéz.
Röviden
Bachlaan 30 (Veenendaal): szélső sorházi lakás – építési éve 1990, lakóterülete 138 m² és energetikai besorolása C; elhelyezkedése: Componistenbuurt lakókörzet (települési önkormányzat: Veenendaal). A tájékoztató jellegű piaci érték € 521.000 és € 612.000 között van. Lakókörnyezet: zajterhelés: 50 dB (csendes), levegőminőség: a WHO által ajánlott érték felett, 500 m sugarú körben 70% zöldterület, árvíz esetén akár 3,9 m vízmélység. Légi forgalom: naponta körülbelül 6 repülőgép halad el 2 km sugarú körben, 3 000 m alatti magasságban. A lakókörzet élhetősége: jó.
Az oldalon szereplő összes adat nyilvános nyilvántartásokból és térképekről származik, és ingyenesen elérhető. Önálló összegyűjtésük lakóingatlanonként órákba telne; itt egy másodperc alatt mindent megtalál egy helyen. Minden rész alatt elolvashatja, mit jelentenek az adatok az itt élők számára.
Elhelyezkedés
Becsült értéksáv
Piac
- +2,3% az eladási árak éves változása: Utrecht (CBS árindex, sze 2026)
- € 498.308 2025. évi átlagos eladási ár Veenendaal települési önkormányzatának területén (CBS/Kadaster)
- € 478.000 átlagos WOZ-érték (lakókörzet: Componistenbuurt; CBS 2024)
Így áll össze a becsült értéksáv
| Forrás | Kiinduló érték | Mai árszintre átszámítva | Súly |
|---|---|---|---|
| A lakóingatlan 2025. évi WOZ-értéke értékelési fordulónap: 2024. január 1. |
€ 441.000 | € 528.933 +19,9% változás 2024 K1 óta |
50% |
| 40 hasonló lakóingatlan 290 m távolságon belül medián WOZ-érték m²-enként, indexálva |
€ 4.360/m² | € 601.680 | 42% |
| Átlag – lakókörzet: Componistenbuurt 2024. évi CBS WOZ-érték (€ 478.000) / átlag: 135 m² |
€ 3.541/m² | € 619.888 +26,9% változás 2023 K1 óta |
8% |
A lakóingatlan WOZ-értékének alakulása
A lakóingatlan WOZ-értéke
Tekintse meg az egyes évek WOZ-értékét 2014-től, és hasonlítsa össze a becsült értéksávval.
Fiókkal ingyenes. Fizetési adatokat nem kell megadnia.
Hasonló lakóingatlanok a közelben (41 találat)
Hasonló lakóingatlanok
Tekintse meg a becsült értéksáv alapjául szolgáló, hasonló környékbeli lakóingatlanokat, a m²-enkénti ár és a távolság feltüntetésével.
Fiókkal ingyenes. Fizetési adatokat nem kell megadnia.
Számítási módszer: az egyes források adatait a vonatkozási időpontjuktól a mai árszintre számítottuk át a CBS használt lakóingatlanokra vonatkozó árindexével (tartományonként, Amsterdam, Rotterdam, Den Haag és Utrecht esetében városonként; a legutóbbi hónapokra az országos havi index alapján). A középérték a súlyozott átlag; az értéksáv szélességét a források közötti eltérések határozzák meg (legalább 5%). A számítás nem veszi figyelembe a lakóingatlan állapotát, utcán belüli elhelyezkedését, az örökhaszonbérletet és az ingatlan egyedi jellemzőit. Ez nem minősül értékbecslésnek.
Bérlés vagy vásárlás?
Egy hasonló lakóingatlan bérlése
A környéken túl kevés a hasonló bérlakás ahhoz, hogy bérleti díjat becsülhessünk.
Ennek a lakóingatlannak a megvásárlása
€ 2.660 havonta
Annuitásos jelzáloghitel € 567.000 összegben (a becsült értéksáv közepe), 3,9% kamattal, 30 évre, teljes finanszírozással: az első hónapban € 1.830 kamat és € 840 tőketörlesztés. A karbantartási költségek, az adók és a hitelkamat utáni adókedvezmény figyelembevétele nélkül.
Melyik az okosabb döntés?
Az összehasonlításhoz bérletidíj-becslésre és becsült értéksávra is szükség van.
Jellemzők
- Lakóingatlan típusa
- Szélső sorházi lakás
- Rendeltetés
- Lakócélú rendeltetés
- Építési év
- 1990
- Lakóterület
- 138 m²
- Épület alapterülete
- 81 m²
- Telek területe
- 189 m²
- Energetikai besorolás
- C (9 április 2019)
- Önálló rendeltetési egység státusza
- Használatban
- Épület státusza
- Használatban
- BAG-címazonosító
- 0345200002032687
- Önálló rendeltetési egység BAG-azonosítója
- 0345010002032688
- Épület BAG-azonosítója
- 0345100001994784
Forrás és módszertan
Basisregistratie Adressen en Gebouwen (Kadaster) és az energetikai besorolások nyilvántartása. A telekterület a teljes, ingatlan-nyilvántartás szerinti területet jelenti; lakások esetén az épület teljes telkére vonatkozik.
Telek, talaj és övezeti besorolás
Ebben a lakókörzetben ritkák az alapozási problémák. A talaj itt stabil.
- Telekterület (BAG)
- 189 m²
- Alapozási kockázat – Componistenbuurt
- A lakóingatlanok 0,0%-ánál fennáll a fa alapcölöpök korhadásának kockázata (nagyon alacsony) 2050, magas kibocsátási forgatókönyv: 0,0%, egyenlőtlen süllyedés: 1,0%; Veenendaal települési önkormányzatának területén: 0,0% — Klimaateffectatlas (Deltares/KCAF)
- Talajsüllyedés – Componistenbuurt
- −0,8 mm évente sekély talajrétegekben: +0,1 mm; Veenendaal települési önkormányzatának területén: −1,0 mm
- Kadaster, tengerszint feletti magasság, övezeti besorolás, talaj
- betöltés…
Forrás és módszertan
Telek: Kadaster (BRK, a PDOK közvetítésével; a telekhatár a fenti térképen látható). Tengerszint feletti magasság: Actueel Hoogtebestand Nederland. Övezeti besorolás: ruimtelijkeplannen.nl (2024. január 1. előtti rendezési tervek; az újabb szabályokat a települési önkormányzat környezetrendezési terve tartalmazza). Talaj és alapozás: Klimaateffectatlas (CC BY 4.0) és RVO/KCAF. Tájékoztató jellegű adatok, nem minősülnek épületműszaki vagy jogi tanácsadásnak.
Napsütés és árnyék
Milyen a homlokzatok, a kert és a tető tájolása, és mennyire árnyékolják őket a környező épületek? A számítás a Nap helyzetén és a 3D BAG épületmagassági adatain alapul.
- Homlokzatok, kert, tető és természetes fény
- számítás folyamatban…
Az épületadatokat nem sikerült betölteni.
ez a lakóingatlan épületek árnyéka telek a Nap iránya
Épületek és magasságok: 3D BAG (TU Delft, CC BY 4.0; tetőmagasság = a tetőmagasságok 70. percentilise a lakóingatlan terepszintjéhez képest, az AHN adatai alapján). Telek: Kadaster (BRK). A Nap helyzete: NOAA-algoritmus, helyi idő. Légi felvétel: PDOK, Beeldmateriaal Nederland (CC BY 4.0). Tájékoztató jellegű: a számítás nem veszi figyelembe a fákat, a kerítéseket, a tetőfelépítményeket és a domborzatot.
Energia és fűtés
Holland viszonylatban átlagos: elfogadható hőszigetelés, de van még mit javítani a tetőn, a padlón és az üvegezésen. A hőszigetelés itt általában néhány év alatt megtérül, és növeli az ingatlan értékét.
Energetikai besorolás
C nyilvántartott energetikai besorolás (energiaindex)
- Helyszíni felmérés dátuma
- 9 április 2019
- A vagy annál jobb energetikai besorolás – Componistenbuurt
- 11% a lakóingatlanok közül
A 2021 előtti módszerrel felmérve; 2021 óta az NTA 8800 az irányadó.
Fogyasztás és költségek
€ 197 havonta, átlagos fogyasztás mellett
- Földgáz
- 970 m³ évente; 900 lakókörzet
- Villamos energia
- 2.690 kWh évente; 2.840 lakókörzet
- Éves költségek
- € 2.369 gáz: € 1.347, áram: € 698, fix díjak: € 324
- Átlagos lakóingatlan Componistenbuurt területén
- € 2.311 évente
- Napelemek
- 55% a hasonló lakóingatlanok közül; 62% lakókörzet
Forrás és módszertan
Átlagosan szolgáltatott energiamennyiség – azonos típusú és méretű, ugyanabban az időszakban épült lakóingatlanok (CBS, 2025, hőmérsékleti korrekcióval), sze 2026 átlagos lakossági díjaival számolva (CBS: 1,39/m³ és 0,26/kWh, adókkal, alapdíjjal és energiaadó-kedvezménnyel együtt). A tényleges fogyasztás a lakóktól és az épületgépészeti rendszerektől függ.
Fűtéskorszerűsítés és támogatások
- Fűtési módok Componistenbuurt területén
- 99% kazános központi fűtés 2022
- Geotermikus potenciál
- Kedvezőtlen Slochteren-formáció, WarmteAtlas
- Távhőhálózat
- a lakókörzetben nincs távhőhálózat, és tervezett hálózatról sincs információ
ISDE 2026 (500 millió €): támogatás hőszigeteléshez, (hibrid) hőszivattyúhoz, napkollektoros vízmelegítőhöz, szellőztetéshez és távhőhálózati csatlakozáshoz (utóbbihoz fix 3 775 €). A hőszivattyúk támogatása típustól és teljesítménytől függően mintegy 500 €-tól több mint 13 000 €-ig terjed. A telepítést követően az RVO-nál igényelhető. ISDE-támogatás az RVO-nál · Energiesubsidiewijzer (önkormányzati támogatásokkal is)
Energetikai besorolások Componistenbuurt területén
Forrás és módszertan
Energetikai besorolás és a besorolások megoszlása: EP-Online (RVO), saját adatbázisunkon keresztül; fogyasztási profilok: CBS 85140NED (CC BY 4.0); díjszabások: CBS 85592NED; lakókörzeti fogyasztás: CBS Kerncijfers; távhőhálózatok, tervek, kísérleti projektek és a fűtési módok megoszlása: WarmteAtlas (RVO, lakókörzeti szinten; a terveket azokhoz a lakókörzetekhez rendeljük, amelyek középpontja a tervezési területre esik); ISDE: RVO. Tájékoztató adatok, nem energetikai tanácsadás.
Havi lakhatási költségek: vásárlás vagy bérlés
Számoljon az Ön által megadott vételárral, bérleti díjjal és feltételezésekkel. Minden összeg módosítható; az eredmény tájékoztató jellegű.
Mennyibe kerül ennek a lakóingatlannak a megvásárlása?
A vételáron felül fizetendő egyszeri költségek: illeték, közjegyző, értékbecslés, tanácsadás és állapotfelmérés. 2018 óta legfeljebb az ingatlan értékének megfelelő hitelt vehet fel, ezért ezeket a költségeket saját forrásból kell fedeznie.
Hasznos eszközök
Lakberendezés újragondolva, mesterséges intelligenciával
Töltsön fel egy fényképet egy szobáról, válasszon stílust, és fél percen belül megnézheti, hogyan mutathatna a helyiség. Maga a szoba változatlan marad, csak a berendezés változik.
Az eszközt bejelentkezett látogatók használhatják. A fiók létrehozása ingyenes.
Lakókörzet, városrész és települési önkormányzat
Componistenbuurt
- Lakóingatlanok
- 931
- Lakosok száma
- 2.485
- Átlagos WOZ-érték
- € 478.000
- Saját tulajdonú lakóingatlanok
- 89%
- Átlagos építési év
- 1990
- Leggyakoribb
- Középső sorházi lakás (53%)
West
- Lakóingatlanok
- 6.090
- Lakosok száma
- 15.145
- Átlagos WOZ-érték
- € 418.000
- Saját tulajdonú lakóingatlanok
- 74%
- Átlagos építési év
- 1985
- Leggyakoribb
- Középső sorházi lakás (51%)
Veenendaal
- Lakóingatlanok
- 31.409
- Lakosok száma
- 70.352
- Átlagos WOZ-érték
- € 388.000
- Saját tulajdonú lakóingatlanok
- 59%
- Átlagos építési év
- 1985
- Leggyakoribb
- Lakás (41%)
A lakókörzet lakóingatlanai a térképen Veenendaal · Utrecht
Kik laknak a lakókörzetben?
Kik laknak a lakókörzetben?
Hasonlítsa össze a lakókörzet, a városrész és a települési önkormányzat területének CBS-adatait az országos adatokkal: származás, iskolai végzettség, jövedelem, szociális ellátások és foglalkoztatás.
Fiókkal ingyenes. Fizetési adatokat nem kell megadnia.
Helyi szolgáltatások, intézmények és megközelíthetőség
A szupermarket kerékpárral könnyen elérhető. Gyalog is elérhető egy általános iskola, ami kényelmes a családoknak. A közelben van egy tömegközlekedési megálló. Mérsékelten városias környezet: átmenet a város és a falu között.
- Nagy szupermarket
- 1,4 km átlagos távolság a lakókörzetben
- Háziorvosi rendelő
- 800 m átlagos távolság a lakókörzetben
- Általános iskola
- 300 m átlagos távolság a lakókörzetben
- Bölcsőde
- 700 m átlagos távolság a lakókörzetben
- Legközelebbi általános iskola
- 170 m Protestants Christelijke Basisschool de Grondtoon
- Legközelebbi tömegközlekedési megálló
- 130 m Veenendaal, Smetanadreef · bus · 2 vertrekken per uur overdag
- Legközelebbi elektromosautó-töltőpont
- 60 m - Vattenfall (NL)
- Legközelebbi gyermekfelügyeleti intézmény
- 170 m Grondtoon
- Legközelebbi adótorony
- 500 m Zendmast 2G, 4G, 5G · 3 antennes · 30,8 m hoog · veilige afstand 16,4 m
- Iskolák 3 km-en belül
- 12
- Városiasodottság
- Mérsékelten városias 1.327 cím/km²
Forrás és módszertan
A lakókörzet összes lakójára számított átlagos közúti távolságok (CBS). Az iskola (DUO), a tömegközlekedési megálló (OVapi/GTFS, munkanapi indulások), az adótorony (Antenneregister), a töltőpont és a gyermekfelügyeleti intézmény távolságát ettől a címtől légvonalban mérjük, saját adatbázisunk alapján.
Lakókörnyezet: zaj, víz, levegő, fény és zöldterületek
Zaj
50 dB Csendes
45 dB-ig nagyon csendes70 dB felett rendkívül zajos
- Közúti forgalom
- 48 dB
- Vasúti forgalom
- 40 dB alatt
- Légi forgalom
- nincs
- Szélturbinák
- nincs
- Közúti forgalom, éjszaka
- 39 dB
- Vasúti forgalom, éjszaka
- 17 dB
Componistenbuurt (lakókörzet) területén a lakóingatlanok 63%-ánál nagyobb a zajterhelés, mint ezen a címen; az ottani átlag 52 dB.
Csendes: egy átlagos lakóutca zajszintje. Nappal csak akkor észlelhető a zaj, ha figyel rá, éjszaka pedig elég csendes ahhoz, hogy nyitott ablaknál aludjon. A fő zajforrás: közúti forgalom (48 dB).
Forrás és módszertan
Lden: a nappali, esti és éjszakai zajterhelés éves átlaga (RIVM-zajtérképek: 2020, légi forgalom: 2022, szélturbinák: 2024, 10 m-es rácsháló). Hozzávetőleges becslés, nem a homlokzatnál végzett mérés. A WHO a közúti forgalomnál legfeljebb 53 dB, a légi forgalomnál 45 dB zajterhelést javasol.
Árvíz
3,85 m Nagy
Árvíz esetén a maximális vízmélységet ábrázoló térkép szerint itt akár 3,85 m mély is lehet a víz.
- Árvízzel veszélyeztetett lakóingatlanok Componistenbuurt területén
- 100%
- Ebből 0,5 m-nél nagyobb vízmélységgel
- 100%
- Maximális vízmélység a lakókörzetben
- 4,08 m
Nagy: árvíz esetén az egész földszint víz alá kerül, és a lakóingatlan átmenetileg lakhatatlanná válik. Ezeken a területeken kitelepítést javasolnak; ezt a választásnál és a biztosítás megkötésekor is vegye figyelembe. Az árvíz bekövetkezésének valószínűsége: közepes (évente 1:30 és 1:300 között). A vízmélység azt mutatja meg, mi történik árvíz esetén, a valószínűség pedig azt, milyen gyakran fordulhat elő.
Forrás és módszertan
LIWO (Rijkswaterstaat), árvíz esetén várható legnagyobb vízmélység térképe, 25 m-es rácsháló; az árvíz valószínűsége: Klimaateffectatlas. A vízmélység nem jelzi az árvíz bekövetkezésének valószínűségét; a gátakat és árvízvédelmi műveket e valószínűség figyelembevételével tervezték.
Levegőminőség
- NO₂ 10,2 µg/m³ a WHO által ajánlott érték felett
- PM2,5 8,7 µg/m³ a WHO által ajánlott érték felett
- PM10 14,9 µg/m³ a WHO ajánlott határértékén belül
Szennyezett levegő: meghaladja a 2030-ra előírt európai határértékeket, többnyire közeli forgalmas út, ipari létesítmény vagy intenzív állattartás miatt. Ez különösen a légúti panaszokkal élők és a kisgyermekek esetében fontos szempont; segít, ha a ház csendesebb oldalán szellőztet.
Átlagértékek (Componistenbuurt): NO₂ 11,2, PM2,5 8,9 µg/m³.
Forrás és módszertan
Éves átlagkoncentrációk 25 m-es felbontásban (RIVM, a legfrissebb térkép). A sávon lévő vonal a WHO ajánlott értékét jelöli (NO₂ 10, PM2,5 5, PM10 15 µg/m³); a szín azt mutatja, hogyan viszonyul az érték a WHO ajánlásához és a 2030-as EU-határértékhez.
Éjszakai fény
Sötét
sötétnagyon világos
Átlag Componistenbuurt területén: gyengén megvilágított.
Sötét: Hollandia legsötétebb helyei közé tartozik. Láthatók a csillagok, és sötétítés nélkül is könnyű aludni.
Forrás és módszertan
A felfelé irányuló, műholdakkal mért mesterséges fény (RIVM fénykibocsátási térkép, 2023, 375 m-es rács), az összes hollandiai lakóingatlanhoz viszonyítva: a sötét a legsötétebb 20%-ot, a nagyon világos a legvilágosabb 10%-ot jelenti.
Zöldterületek a lakókörzetben
70% zöldterület 500 m-en belül
Átlag Componistenbuurt területén: 58%.
Sok zöldfelület: fák, gyep és cserjék határozzák meg a környezetet. A növényzet a forró napokon hűti a lakókörzetet, csillapítja a zajt, megköti a szálló port és mozgásra ösztönöz; kutatások szerint alacsonyabb stresszszinttel is összefügg.
Forrás és módszertan
A zöldterületek (fű, cserjék, fák) aránya a címet körülvevő 500 m-es rácscellában (RIVM-zöldterületi térkép, 2022). A hollandiai lakóingatlanok felénél 52% feletti a zöldterületek aránya 500 m-en belül; minden tizediknél 32% alatti.
Légi forgalom az ingatlan felett
Légi forgalom az ingatlan felett
Nézze meg, naponta hány repülőgép repül el a terület felett, milyen alacsonyan, mikor és mely repülőterekhez kapcsolódnak a járatok.
Fiókkal ingyenes. Fizetési adatokat nem kell megadnia.
Éghajlat és biztonság
A ház körüli hőstressz még a forró napokon is mérsékelt marad; a környezet estére viszonylag jól lehűl.
Hőség
46–48 °C szélsőséges hőstressz
Hőérzet egy forró nyári napon (2022), a háztól 1 m távolságra.
- Hőszigethatás
- 1,0–1,2 °C melegebb a külterületnél
- Meleg éjszakák (legalább 20 °C)
- 8–14 éjszaka évente
- Távolság egy hűvös helytől
- 200–300 m
- Átlag (Componistenbuurt)
- 45 °C hőérzet
Víz
Közepes árvíz valószínűsége
Legalább 20 cm mély elöntés valószínűsége gátszakadás vagy magas vízállás miatt: évente 1:30 és 1:300 között. Maximális vízmélység elöntés esetén: 3,85 m.
- Csapadékvíz felhőszakadáskor (70 mm/óra)
- közvetlenül a ház mellett nincs vízlefolyási útvonal
- Talajvíz okozta problémák 2050-ben
- Kismértékű növekedés
- Szárazon maradó szint Componistenbuurt területén
- 12% a lakóingatlanok aránya a legsúlyosabb árvíz esetén
- Componistenbuurt: közepes vagy nagy kockázatú lakóingatlanok
- 100%
Környezeti veszélyforrások
- Nagyfeszültségű vezeték
- 542 m 150 kV
- Szélturbina
- 5 km-en belül nincs
- Kockázatos tevékenységek 1 km-en belül
- Propaantank, tanken brandstoffen, vervoer gevaarlijke stoffen
Componistenbuurt területén a lakóingatlanok 0%-a nagyfeszültségű vezeték mágneses terének övezetében, 0%-a pedig szélturbinától 1 km-en belül található.
Forrás és módszertan
Hőség, felszíni víz és talajvíz: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0; hőérzet és hőszigethatás: 2022; árvíz valószínűsége és vízmélység: országos árvízi forgatókönyvek; talajvíz okozta problémák valószínűsége: 2050-es, magas értékekkel számoló forgatókönyv; vízlefolyási útvonalak: egy óra alatt lehulló 70 mm csapadék esetén). Nagyfeszültségű vezetékek: RIVM Netkaart, számított távolságokkal (a mágneses tér övezete); szélturbinák: RIVM; kockázatos tevékenységek: Register Externe Veiligheidsrisico's a RIVM Atlas Leefomgeving felületén keresztül (olyan tevékenységek, amelyek veszélyeztetett övezete 1 km-en belülre esik). Térképeken alapuló, tájékoztató jellegű adatok, nem mérések.
Biztonság és élhetőség
Élhetőség – Componistenbuurt (lakókörzet)
Jó Leefbaarometer 2024, 7. kategória a 9-ből
- Fizikai környezet: megfelelő
- Lakóingatlanok: megfelelő
- Helyi szolgáltatások és intézmények: gyenge
- Közösségi összetartás: megfelelő
- Zavaró hatások és közbiztonsági problémák: teljesen megfelelő
Leefbaarometer 3.0 (BZK): az élhetőség becsült értékelése kilenc kategóriában, öt szempont alapján, az országos átlaghoz viszonyítva. Bővebben a lakókörzetről
Bűncselekmények – Componistenbuurt (lakókörzet)
8 évente, 1 000 lakosra vetítve -46% az előző évhez képest
- Nyilvántartva: sze 2025 – aug 2026
- 20
- Városrész: West
- 19 1 000 főre vetítve
- Települési önkormányzat: Veenendaal
- 32 1 000 főre vetítve
- Nederland
- 45 1 000 főre vetítve
- Lakásbetörések 1 000 lakóingatlanra vetítve
- 1,1 1 betörés
Leggyakoribb
- Vernieling
- 10
- Woninginbraak
- 1
- Fietsdiefstal
- 1
- Bedreiging
- 1
Az átlagosnál jóval biztonságosabb: az egy lakosra jutó bűncselekmények száma legfeljebb az országos átlag fele. Ezek jellemzően nyugodt lakókörzetek, ahol kevés a környéken áthaladó látogató. Itt ritkák a lakásbetörések.
Forrás és módszertan
Rendőrség, nyilvántartott bűncselekmények lakókörzetenként (a CBS és a rendőrség nyílt adatai, havi bontásban). Kis lakókörzetekben az esetszám is alacsony; az adatot a lakosok és a lakóingatlanok számával együtt érdemes értelmezni. Nem minden bűncselekményt jelentenek be.
Ajánlatot tenne erre az ingatlanra: Bachlaan 30? Tudja meg, mennyit ér valójában.
Az ingyenes oldal a tényeket mutatja be. A jelentés a legfontosabb kérdésre válaszol: mennyit ajánljak? Három forgatókönyv euróban, a hasonló lakóingatlanok Kadaster által nyilvántartott tényleges vételára, a modellel becsült érték, a települési önkormányzat területén jellemző irányár feletti ajánlattételi adatok és az ingatlan fotókon látható állapota alapján. Emellett azokat a kérdéseket is tartalmazza, amelyeket aláírás előtt érdemes feltennie az ingatlanközvetítőnek.
Számítási példa: egy 2%-kal túl magas ajánlat egy 450 000 € értékű lakóingatlannál már 9 000 € többletköltséget jelent. A jelentés ára: 19 €.
-
Ajánlattételi stratégia három forgatókönyvvel
Egy óvatos, egy piaci viszonyoknak megfelelő és egy jó eséllyel elfogadható ajánlat euróban, a modellel becsült érték, a hasonló adásvételek és a települési önkormányzat területén ténylegesen kifizetett, irányár feletti összegek alapján. -
Hasonló ingatlanok eladási adatai a Kadaster nyilvántartásából
A közelben található, típusukban, méretükben és építési időszakukban hasonló lakóingatlanok tényleges vételára térképen és táblázatban, a mai árszintre átszámítva. -
Modellel becsült érték és korábbi eladások
Automatizált értékmeghatározás becsült értéksávval, a címhez tartozó korábbi adásvételek és a WOZ-érték alakulása az évek során. -
Ingatlanpiaci adatok a települési önkormányzat területéről
Az adott ingatlantípus értékesítési ideje, az irányár feletti ajánlatok százalékos mértéke, a m²-enkénti ár és a kínálat szűkösségének mutatója (NVM), hogy tudja, mekkora versenyre számíthat. -
Kérdések az ingatlanközvetítőhöz
Az ingatlanra szabott kérdéslista a megtekintéshez, az építési év, az energetikai besorolás, a környezeti kockázatok, a hirdetés és a fotóelemzés alapján. -
A lakóingatlan állapota a fényképek alapján
Egy képelemző modell a hirdetési fotók alapján értékeli az általános állapotot, a konyhát és a fürdőszobát, felméri a látható hibákat, és tájékoztató becslést ad a felújítás költségére. -
Havi lakhatási költségek ajánlatonként
Az egyes forgatókönyvek havi költségei: jelzáloghitel, a vevőt terhelő járulékos költségek, önkormányzati adók és díjak, energia és karbantartás – összevetve a bérlés költségeivel. -
Az ingyenes oldal teljes tartalmával együtt
A lakóingatlanra, a lakókörzetre, az energiára, a lakókörnyezetre, az éghajlatra, a biztonságra és a légi forgalomra vonatkozó adatok összefoglalója egyetlen PDF-ben.
Több lakóingatlant is összehasonlítana? Havi 5 jelentés 39 € díjért, további jelentések darabonként 6 € áron. Nem értékbecslés és nem garancia, hanem adatok, amelyekkel alátámaszthatja ajánlatát.
Gyakori kérdések – Bachlaan 30
Bachlaan 30: milyen típusú ez a lakóingatlan?
A lakóingatlan címe: Bachlaan 30, Veenendaal; típusa: hoekwoning, építési év: 1990, lakóterület: 138 m², telek: 189 m². Lakókörzet: Componistenbuurt; települési önkormányzat: Veenendaal.
Bachlaan 30: mi a lakóingatlan energetikai besorolása?
A nyilvántartott energetikai besorolás: C (nyilvántartásba vétel: 9 április 2019). Egy hasonló lakóingatlan havi gáz- és áramköltsége átlagosan € 197.
Bachlaan 30: körülbelül mennyit ér ez a lakóingatlan?
A tájékoztató jellegű piaci érték € 521.000 és € 612.000 között van (középérték: € 567.000, árszint: sze 2026), a lakókörzet hasonló lakóingatlanjainak WOZ-értékei, irányárai és eladási árai alapján. Ez csupán becsült értéksáv, nem értékbecslés.
Mennyire csendes a következő cím környéke: Bachlaan 30?
A homlokzatnál az éves átlagos zajszint 50 dB Lden (csendes). A fő zajforrás: közúti forgalom. Naponta körülbelül 6 repülőgép halad el 2 km-en belül, 3 000 m alatti magasságban.
Elöntheti az árvíz a következő címen található lakóingatlant: Bachlaan 30?
Igen, elméletileg: árvíz esetén a vízmélység itt akár 3,85 m is lehet (nagy). A legalább 20 cm mély elöntés valószínűsége: közepes (évente 1:30 és 1:300 között).
Bachlaan 30 – mennyire biztonságos a lakókörzet?
Componistenbuurt területén (területtípus: lakókörzet) a rendőrség évente 1 000 lakosra vetítve 8 bűncselekményt regisztrált, míg a települési önkormányzat területén 32 , országosan pedig 45 volt ez az érték. A Leefbaarometer szerint az élhetőség minősítése: jó.
Bachlaan 30 – milyen helyi szolgáltatások és intézmények vannak a közelben?
Átlagos távolságok a lakókörzetben: nagy szupermarket: 1,4 km, háziorvos: 800 m, általános iskola: 300 m, bölcsőde: 700 m (CBS). A legközelebbi iskola, tömegközlekedési megálló, elektromosautó-töltő és gyermekfelügyeleti intézmény ezen az oldalon szerepel, az adott címtől mért távolsággal együtt.
Honnan származnak ezek az adatok?
Nyilvános állami adatforrásokból: BAG és Kadaster (ingatlanjellemzők, telek), EP-Online (energetikai besorolás), CBS (lakókörzeti statisztikák, árindex, energiafogyasztás), RIVM (zaj, levegő, fény, zöldfelület), Klimaateffectatlas és LIWO (hőség, víz), nyílt rendőrségi adatok és Leefbaarometer (közbiztonság), valamint ADS-B-hálózatok (légi forgalom). Minden számítás tájékoztató jellegű, nem minősül értékbecslésnek vagy tanácsadásnak.