Rembrandtkade 155
2282 VZ Rijswijk · Bomenbuurt, Rijswijk
- Szélső sorházi lakás
- Építési év: 1921
- 65 m² lakóterület
- 4.485 m² telek
- A energetikai besorolás
Kérdezzen az ingatlanról: Rembrandtkade 155
Tegyen fel kérdést a lakóingatlanról, a lakókörzetről, az értékről vagy a költségekről. Az asszisztens az oldalon szereplő adatok alapján válaszol, és szükség esetén friss információknak is utánanéz.
Röviden
Rembrandtkade 155 (Rijswijk): szélső sorházi lakás – építési éve 1921, lakóterülete 65 m² és energetikai besorolása A; elhelyezkedése: Bomenbuurt lakókörzet (települési önkormányzat: Rijswijk). A tájékoztató jellegű piaci érték € 272.000 és € 315.000 között van. Lakókörnyezet: zajterhelés: 52 dB (mérsékelten zajos), levegőminőség: a WHO által ajánlott érték felett, 500 m sugarú körben 54% zöldterület, nincs a címre vonatkozó árvízi forgatókönyv. Légi forgalom: naponta körülbelül 59 repülőgép halad el 2 km sugarú körben, 3 000 m alatti magasságban. A lakókörzet élhetősége: kiváló.
Az oldalon szereplő összes adat nyilvános nyilvántartásokból és térképekről származik, és ingyenesen elérhető. Önálló összegyűjtésük lakóingatlanonként órákba telne; itt egy másodperc alatt mindent megtalál egy helyen. Minden rész alatt elolvashatja, mit jelentenek az adatok az itt élők számára.
Elhelyezkedés
Becsült értéksáv
Piac
- +3,8% az eladási árak éves változása: Zuid-Holland (CBS árindex, sze 2026)
- € 422.771 2025. évi átlagos eladási ár Rijswijk települési önkormányzatának területén (CBS/Kadaster)
- € 367.000 átlagos WOZ-érték (lakókörzet: Bomenbuurt; CBS 2024)
Így áll össze a becsült értéksáv
| Forrás | Kiinduló érték | Mai árszintre átszámítva | Súly |
|---|---|---|---|
| A lakóingatlan 2026. évi WOZ-értéke értékelési fordulónap: 2025. január 1. |
€ 289.000 | € 311.153 +7,7% változás 2025 K1 óta |
50% |
| 23 hasonló lakóingatlan 300 m távolságon belül medián WOZ-érték m²-enként, indexálva |
€ 4.229/m² | € 274.885 | 42% |
| Átlag – lakókörzet: Bomenbuurt 2024. évi CBS WOZ-érték (€ 367.000) / átlag: 104 m² |
€ 3.529/m² | € 280.812 +22,4% változás 2023 K1 óta |
8% |
A lakóingatlan WOZ-értékének alakulása
A lakóingatlan WOZ-értéke
Tekintse meg az egyes évek WOZ-értékét 2014-től, és hasonlítsa össze a becsült értéksávval.
Fiókkal ingyenes. Fizetési adatokat nem kell megadnia.
Hasonló lakóingatlanok a közelben (23 találat)
Hasonló lakóingatlanok
Tekintse meg a becsült értéksáv alapjául szolgáló, hasonló környékbeli lakóingatlanokat, a m²-enkénti ár és a távolság feltüntetésével.
Fiókkal ingyenes. Fizetési adatokat nem kell megadnia.
Számítási módszer: az egyes források adatait a vonatkozási időpontjuktól a mai árszintre számítottuk át a CBS használt lakóingatlanokra vonatkozó árindexével (tartományonként, Amsterdam, Rotterdam, Den Haag és Utrecht esetében városonként; a legutóbbi hónapokra az országos havi index alapján). A középérték a súlyozott átlag; az értéksáv szélességét a források közötti eltérések határozzák meg (legalább 5%). A számítás nem veszi figyelembe a lakóingatlan állapotát, utcán belüli elhelyezkedését, az örökhaszonbérletet és az ingatlan egyedi jellemzőit. Ez nem minősül értékbecslésnek.
Bérlés vagy vásárlás?
Egy hasonló lakóingatlan bérlése
A környéken túl kevés a hasonló bérlakás ahhoz, hogy bérleti díjat becsülhessünk.
Ennek a lakóingatlannak a megvásárlása
€ 1.380 havonta
Annuitásos jelzáloghitel € 294.000 összegben (a becsült értéksáv közepe), 3,9% kamattal, 30 évre, teljes finanszírozással: az első hónapban € 950 kamat és € 430 tőketörlesztés. A karbantartási költségek, az adók és a hitelkamat utáni adókedvezmény figyelembevétele nélkül.
Melyik az okosabb döntés?
Az összehasonlításhoz bérletidíj-becslésre és becsült értéksávra is szükség van.
Jellemzők
- Lakóingatlan típusa
- Szélső sorházi lakás
- Rendeltetés
- Lakócélú rendeltetés
- Építési év
- 1921
- Lakóterület
- 65 m²
- Épület alapterülete
- 41 m²
- Telek területe
- 4.485 m²
- Energetikai besorolás
- A (5 július 2022)
- Önálló rendeltetési egység státusza
- Használatban
- Épület státusza
- Használatban
- BAG-címazonosító
- 0603200000014849
- Önálló rendeltetési egység BAG-azonosítója
- 0603010000012973
- Épület BAG-azonosítója
- 0603100000012425
Forrás és módszertan
Basisregistratie Adressen en Gebouwen (Kadaster) és az energetikai besorolások nyilvántartása. A telekterület a teljes, ingatlan-nyilvántartás szerinti területet jelenti; lakások esetén az épület teljes telkére vonatkozik.
Telek, talaj és övezeti besorolás
A talaj itt stabil.
- Telekterület (BAG)
- 4.485 m²
- Alapozási kockázat – Bomenbuurt
- A lakóingatlanok 0,0%-ánál fennáll a fa alapcölöpök korhadásának kockázata (nagyon alacsony) 2050, magas kibocsátási forgatókönyv: 0,0%, egyenlőtlen süllyedés: 4,3% — Klimaateffectatlas (Deltares/KCAF)
- Talajsüllyedés – Bomenbuurt
- −0,9 mm évente sekély talajrétegekben: −0,1 mm; Rijswijk települési önkormányzatának területén: −1,3 mm
- Kadaster, tengerszint feletti magasság, övezeti besorolás, talaj
- betöltés…
Forrás és módszertan
Telek: Kadaster (BRK, a PDOK közvetítésével; a telekhatár a fenti térképen látható). Tengerszint feletti magasság: Actueel Hoogtebestand Nederland. Övezeti besorolás: ruimtelijkeplannen.nl (2024. január 1. előtti rendezési tervek; az újabb szabályokat a települési önkormányzat környezetrendezési terve tartalmazza). Talaj és alapozás: Klimaateffectatlas (CC BY 4.0) és RVO/KCAF. Tájékoztató jellegű adatok, nem minősülnek épületműszaki vagy jogi tanácsadásnak.
Napsütés és árnyék
Milyen a homlokzatok, a kert és a tető tájolása, és mennyire árnyékolják őket a környező épületek? A számítás a Nap helyzetén és a 3D BAG épületmagassági adatain alapul.
- Homlokzatok, kert, tető és természetes fény
- számítás folyamatban…
Az épületadatokat nem sikerült betölteni.
ez a lakóingatlan épületek árnyéka telek a Nap iránya
Épületek és magasságok: 3D BAG (TU Delft, CC BY 4.0; tetőmagasság = a tetőmagasságok 70. percentilise a lakóingatlan terepszintjéhez képest, az AHN adatai alapján). Telek: Kadaster (BRK). A Nap helyzete: NOAA-algoritmus, helyi idő. Légi felvétel: PDOK, Beeldmateriaal Nederland (CC BY 4.0). Tájékoztató jellegű: a számítás nem veszi figyelembe a fákat, a kerítéseket, a tetőfelépítményeket és a domborzatot.
Energia és fűtés
Energiatakarékos lakóingatlan: alacsony energiaköltségek, kellemes belső hőmérséklet és számos banknál kedvezőbb jelzáloghitel-feltételek. További energetikai korszerűsítéssel itt már kevés megtakarítás érhető el.
Energetikai besorolás
A nyilvántartott energetikai besorolás (NTA 8800)
- Helyszíni felmérés dátuma
- 5 július 2022
- A vagy annál jobb energetikai besorolás – Bomenbuurt
- 14% a lakóingatlanok közül
Minősített tanácsadó által, a jelenlegi módszerrel felmérve.
Fogyasztás és költségek
€ 174 havonta, átlagos fogyasztás mellett
- Földgáz
- 920 m³ évente; 860 lakókörzet
- Villamos energia
- 1.870 kWh évente; 2.170 lakókörzet
- Éves költségek
- € 2.087 gáz: € 1.278, áram: € 485, fix díjak: € 324
- Átlagos lakóingatlan Bomenbuurt területén
- € 2.081 évente
- Napelemek
- 17% a hasonló lakóingatlanok közül; 20% lakókörzet
Forrás és módszertan
Átlagosan szolgáltatott energiamennyiség – azonos típusú és méretű, ugyanabban az időszakban épült lakóingatlanok (CBS, 2025, hőmérsékleti korrekcióval), sze 2026 átlagos lakossági díjaival számolva (CBS: 1,39/m³ és 0,26/kWh, adókkal, alapdíjjal és energiaadó-kedvezménnyel együtt). A tényleges fogyasztás a lakóktól és az épületgépészeti rendszerektől függ.
Fűtéskorszerűsítés és támogatások
- Fűtési módok Bomenbuurt területén
- 96% kazános központi fűtés, 2% házközponti fűtés 2022
- Geotermikus potenciál
- Kedvezőtlen Slochteren-formáció, WarmteAtlas
- Távhőhálózat
- a lakókörzetben nincs távhőhálózat, és tervezett hálózatról sincs információ
ISDE 2026 (500 millió €): támogatás hőszigeteléshez, (hibrid) hőszivattyúhoz, napkollektoros vízmelegítőhöz, szellőztetéshez és távhőhálózati csatlakozáshoz (utóbbihoz fix 3 775 €). A hőszivattyúk támogatása típustól és teljesítménytől függően mintegy 500 €-tól több mint 13 000 €-ig terjed. A telepítést követően az RVO-nál igényelhető. ISDE-támogatás az RVO-nál · Energiesubsidiewijzer (önkormányzati támogatásokkal is)
Energetikai besorolások Bomenbuurt területén
Forrás és módszertan
Energetikai besorolás és a besorolások megoszlása: EP-Online (RVO), saját adatbázisunkon keresztül; fogyasztási profilok: CBS 85140NED (CC BY 4.0); díjszabások: CBS 85592NED; lakókörzeti fogyasztás: CBS Kerncijfers; távhőhálózatok, tervek, kísérleti projektek és a fűtési módok megoszlása: WarmteAtlas (RVO, lakókörzeti szinten; a terveket azokhoz a lakókörzetekhez rendeljük, amelyek középpontja a tervezési területre esik); ISDE: RVO. Tájékoztató adatok, nem energetikai tanácsadás.
Havi lakhatási költségek: vásárlás vagy bérlés
Számoljon az Ön által megadott vételárral, bérleti díjjal és feltételezésekkel. Minden összeg módosítható; az eredmény tájékoztató jellegű.
Mennyibe kerül ennek a lakóingatlannak a megvásárlása?
A vételáron felül fizetendő egyszeri költségek: illeték, közjegyző, értékbecslés, tanácsadás és állapotfelmérés. 2018 óta legfeljebb az ingatlan értékének megfelelő hitelt vehet fel, ezért ezeket a költségeket saját forrásból kell fedeznie.
Hasznos eszközök
Lakberendezés újragondolva, mesterséges intelligenciával
Töltsön fel egy fényképet egy szobáról, válasszon stílust, és fél percen belül megnézheti, hogyan mutathatna a helyiség. Maga a szoba változatlan marad, csak a berendezés változik.
Az eszközt bejelentkezett látogatók használhatják. A fiók létrehozása ingyenes.
Lakókörzet, városrész és települési önkormányzat
Bomenbuurt
- Lakóingatlanok
- 1.533
- Lakosok száma
- 3.070
- Átlagos WOZ-érték
- € 367.000
- Saját tulajdonú lakóingatlanok
- 61%
- Átlagos építési év
- 1940
- Leggyakoribb
- Lakás (69%)
Wijk 02
- Lakóingatlanok
- 5.686
- Lakosok száma
- 10.440
- Átlagos WOZ-érték
- € 316.000
- Saját tulajdonú lakóingatlanok
- 52%
- Átlagos építési év
- 1949
- Leggyakoribb
- Lakás (79%)
Rijswijk
- Lakóingatlanok
- 32.214
- Lakosok száma
- 60.717
- Átlagos WOZ-érték
- € 354.000
- Saját tulajdonú lakóingatlanok
- 49%
- Átlagos építési év
- 1975
- Leggyakoribb
- Lakás (73%)
A lakókörzet lakóingatlanai a térképen Rijswijk · Zuid-Holland
Kik laknak a lakókörzetben?
Kik laknak a lakókörzetben?
Hasonlítsa össze a lakókörzet, a városrész és a települési önkormányzat területének CBS-adatait az országos adatokkal: származás, iskolai végzettség, jövedelem, szociális ellátások és foglalkoztatás.
Fiókkal ingyenes. Fizetési adatokat nem kell megadnia.
Helyi szolgáltatások, intézmények és megközelíthetőség
A szupermarket kerékpárral könnyen elérhető. Gyalog is elérhető egy általános iskola, ami kényelmes a családoknak. A tömegközlekedés néhány perc sétával elérhető. Városias környezet: minden közel van, az ezzel járó nyüzsgéssel együtt.
- Nagy szupermarket
- 800 m átlagos távolság a lakókörzetben
- Háziorvosi rendelő
- 800 m átlagos távolság a lakókörzetben
- Általános iskola
- 600 m átlagos távolság a lakókörzetben
- Bölcsőde
- 600 m átlagos távolság a lakókörzetben
- Legközelebbi általános iskola
- 300 m Basisschool 't Prisma
- Legközelebbi tömegközlekedési megálló
- 440 m Hoornbrug · tram · 21 vertrekken per uur overdag
- Legközelebbi elektromosautó-töltőpont
- 80 m Rembrandtkade 222 - EQUANS SGZH 2.0
- Legközelebbi gyermekfelügyeleti intézmény
- 290 m Up Kinderopvang
- Legközelebbi adótorony
- 600 m Zendmast 3G, 4G, 5G · 3 antennes · 24,1 m hoog · veilige afstand 9,3 m
- Iskolák 3 km-en belül
- 21
- Városiasodottság
- Igen erősen városias 2.881 cím/km²
Forrás és módszertan
A lakókörzet összes lakójára számított átlagos közúti távolságok (CBS). Az iskola (DUO), a tömegközlekedési megálló (OVapi/GTFS, munkanapi indulások), az adótorony (Antenneregister), a töltőpont és a gyermekfelügyeleti intézmény távolságát ettől a címtől légvonalban mérjük, saját adatbázisunk alapján.
Lakókörnyezet: zaj, víz, levegő, fény és zöldterületek
Zaj
52 dB Mérsékelten zajos
45 dB-ig nagyon csendes70 dB felett rendkívül zajos
- Közúti forgalom
- 51 dB
- Vasúti forgalom
- 40 dB alatt
- Légi forgalom
- 40 dB alatt
- Szélturbinák
- nincs
- Közúti forgalom, éjszaka
- 41 dB
- Vasúti forgalom, éjszaka
- 12 dB
Bomenbuurt (lakókörzet) területén a lakóingatlanok 33%-ánál nagyobb a zajterhelés, mint ezen a címen; az ottani átlag 55 dB.
Elfogadható: hallható a forgalom, mint egy lakókörzet átmenő forgalmat is kiszolgáló utcájában. Csukott ablaknál bent alig észlelhető; a szabadban is kellemesen lehet időzni, de teljes csend soha nincs. A fő zajforrás: közúti forgalom (51 dB).
Forrás és módszertan
Lden: a nappali, esti és éjszakai zajterhelés éves átlaga (RIVM-zajtérképek: 2020, légi forgalom: 2022, szélturbinák: 2024, 10 m-es rácsháló). Hozzávetőleges becslés, nem a homlokzatnál végzett mérés. A WHO a közúti forgalomnál legfeljebb 53 dB, a légi forgalomnál 45 dB zajterhelést javasol.
Árvíz
Nincs Nincs
A maximális vízmélységet ábrázoló térképen nem szerepel erre a helyre vonatkozó árvízi forgatókönyv.
- Árvízzel veszélyeztetett lakóingatlanok Bomenbuurt területén
- 5%
- Ebből 0,5 m-nél nagyobb vízmélységgel
- 0%
- Maximális vízmélység a lakókörzetben
- 0,26 m
Erre a helyre nem készült elöntéssel számoló árvízi forgatókönyv: gátszakadás vagy magas vízállás esetén várhatóan szárazon marad. Itt nem szükséges árvízbiztosítást kötni.
Forrás és módszertan
LIWO (Rijkswaterstaat), árvíz esetén várható legnagyobb vízmélység térképe, 25 m-es rácsháló; az árvíz valószínűsége: Klimaateffectatlas. A vízmélység nem jelzi az árvíz bekövetkezésének valószínűségét; a gátakat és árvízvédelmi műveket e valószínűség figyelembevételével tervezték.
Levegőminőség
- NO₂ 19,1 µg/m³ a WHO által ajánlott érték felett
- PM2,5 8,7 µg/m³ a WHO által ajánlott érték felett
- PM10 15,8 µg/m³ a WHO által ajánlott érték felett
Szennyezett levegő: meghaladja a 2030-ra előírt európai határértékeket, többnyire közeli forgalmas út, ipari létesítmény vagy intenzív állattartás miatt. Ez különösen a légúti panaszokkal élők és a kisgyermekek esetében fontos szempont; segít, ha a ház csendesebb oldalán szellőztet.
Átlagértékek (Bomenbuurt): NO₂ 19,6, PM2,5 8,7 µg/m³.
Forrás és módszertan
Éves átlagkoncentrációk 25 m-es felbontásban (RIVM, a legfrissebb térkép). A sávon lévő vonal a WHO ajánlott értékét jelöli (NO₂ 10, PM2,5 5, PM10 15 µg/m³); a szín azt mutatja, hogyan viszonyul az érték a WHO ajánlásához és a 2030-as EU-határértékhez.
Éjszakai fény
Világos
sötétnagyon világos
Átlag Bomenbuurt területén: világos.
Erősen megvilágított: sok az utakról, vállalkozások telephelyeiről vagy üvegházakból származó mesterséges fény. A sok éjszakai fény rosszabb alvásminőséggel függ össze; figyeljen a hálószobák elhelyezkedésére.
Forrás és módszertan
A felfelé irányuló, műholdakkal mért mesterséges fény (RIVM fénykibocsátási térkép, 2023, 375 m-es rács), az összes hollandiai lakóingatlanhoz viszonyítva: a sötét a legsötétebb 20%-ot, a nagyon világos a legvilágosabb 10%-ot jelenti.
Zöldterületek a lakókörzetben
54% zöldterület 500 m-en belül
Átlag Bomenbuurt területén: 53%.
Egy holland lakókörzetre jellemző, átlagos mennyiségű zöldfelület: kertek, kisebb parkok és burkolt felületek váltakoznak. Meleg napokon sokat számít egy pár perc sétával elérhető park vagy kisebb zöldterület.
Forrás és módszertan
A zöldterületek (fű, cserjék, fák) aránya a címet körülvevő 500 m-es rácscellában (RIVM-zöldterületi térkép, 2022). A hollandiai lakóingatlanok felénél 52% feletti a zöldterületek aránya 500 m-en belül; minden tizediknél 32% alatti.
Nukleáris biztonsági zóna: Kerncentrale Doel (B), 81 km távolságra (100 km-es zóna: megelőző jódtabletta-bevétel 18 év alattiaknak és várandósoknak); Kerncentrale Borssele, 81 km távolságra (100 km-es zóna: megelőző jódtabletta-bevétel 18 év alattiaknak és várandósoknak). A sugárveszélyhelyzetekre vonatkozó országos válságkezelési terv intézkedési zónái.
Légi forgalom az ingatlan felett
Légi forgalom az ingatlan felett
Nézze meg, naponta hány repülőgép repül el a terület felett, milyen alacsonyan, mikor és mely repülőterekhez kapcsolódnak a járatok.
Fiókkal ingyenes. Fizetési adatokat nem kell megadnia.
Éghajlat és biztonság
A ház körüli hőstressz még a forró napokon is mérsékelt marad; a környezet estére viszonylag jól lehűl.
Hőség
35–37 °C erős hőstressz
Hőérzet egy forró nyári napon (2022), a háztól 1 m távolságra.
- Hőszigethatás
- 1,0–1,2 °C melegebb a külterületnél
- Meleg éjszakák (legalább 20 °C)
- 8–14 éjszaka évente
- Távolság egy hűvös helytől
- 0–200 m
- Átlag (Bomenbuurt)
- 44 °C hőérzet
Víz
- Csapadékvíz felhőszakadáskor (70 mm/óra)
- közvetlenül a ház mellett nincs vízlefolyási útvonal
- Talajvíz okozta problémák 2050-ben
- Igen nagymértékű növekedés
- Szárazon maradó szint Bomenbuurt területén
- 98% a lakóingatlanok aránya a legsúlyosabb árvíz esetén
- Bomenbuurt: közepes vagy nagy kockázatú lakóingatlanok
- 0%
Környezeti veszélyforrások
- Nagyfeszültségű vezeték
- 2 km-en belül nincs
- Szélturbina
- 4,1 km Windturbine 3,3 MW, ashoogte 97 m · rotor 112 m · itt kb. 18 dB
- Szélturbinák zaja ezen a címen
- kb. 18 dB nem hallható; a legközelebbi szélturbina teljesítménye és távolsága alapján becsült érték, a RIVM térképének lefedettségén kívül
- Kockázatos tevékenységek 1 km-en belül
- Aardgasstation, buisleiding, tanken brandstoffen, vervoer gevaarlijke stoffen, vuurwerkopslag
Bomenbuurt területén a lakóingatlanok 0%-a nagyfeszültségű vezeték mágneses terének övezetében, 0%-a pedig szélturbinától 1 km-en belül található.
Forrás és módszertan
Hőség, felszíni víz és talajvíz: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0; hőérzet és hőszigethatás: 2022; árvíz valószínűsége és vízmélység: országos árvízi forgatókönyvek; talajvíz okozta problémák valószínűsége: 2050-es, magas értékekkel számoló forgatókönyv; vízlefolyási útvonalak: egy óra alatt lehulló 70 mm csapadék esetén). Nagyfeszültségű vezetékek: RIVM Netkaart, számított távolságokkal (a mágneses tér övezete); szélturbinák: RIVM; kockázatos tevékenységek: Register Externe Veiligheidsrisico's a RIVM Atlas Leefomgeving felületén keresztül (olyan tevékenységek, amelyek veszélyeztetett övezete 1 km-en belülre esik). Térképeken alapuló, tájékoztató jellegű adatok, nem mérések.
Biztonság és élhetőség
Élhetőség – Bomenbuurt (lakókörzet)
Kiváló Leefbaarometer 2024, 9. kategória a 9-ből
- Fizikai környezet: megfelelő
- Lakóingatlanok: megfelelő
- Helyi szolgáltatások és intézmények: nagyon jó
- Közösségi összetartás: megfelelő
- Zavaró hatások és közbiztonsági problémák: teljesen megfelelő
Leefbaarometer 3.0 (BZK): az élhetőség becsült értékelése kilenc kategóriában, öt szempont alapján, az országos átlaghoz viszonyítva. Bővebben a lakókörzetről
Bűncselekmények – Bomenbuurt (lakókörzet)
43 évente, 1 000 lakosra vetítve +23% az előző évhez képest
- Nyilvántartva: sze 2025 – aug 2026
- 132
- Városrész: Wijk 02
- 53 1 000 főre vetítve
- Települési önkormányzat: Rijswijk
- 59 1 000 főre vetítve
- Nederland
- 45 1 000 főre vetítve
- Lakásbetörések 1 000 lakóingatlanra vetítve
- 8,5 13 betörés
Leggyakoribb
- Fietsdiefstal
- 24
- Diefstal uit auto
- 16
- Woninginbraak
- 13
- Vernieling
- 9
Az országos átlag körüli érték. A mutatót főként a lopások és rongálások alakítják; arról keveset árul el, hogy mennyire érzi magát biztonságban az ember az utcán. Ehhez a Leefbaarometer „rendzavarás és közbiztonsági problémák” mutatóját is érdemes figyelembe venni. Magas az egy lakóingatlanra jutó lakásbetörések száma: a jó minőségű, SKG-minősítésű zárak és vasalatok, valamint a megfelelő világítás itt valóban fontosak.
Forrás és módszertan
Rendőrség, nyilvántartott bűncselekmények lakókörzetenként (a CBS és a rendőrség nyílt adatai, havi bontásban). Kis lakókörzetekben az esetszám is alacsony; az adatot a lakosok és a lakóingatlanok számával együtt érdemes értelmezni. Nem minden bűncselekményt jelentenek be.
Ajánlatot tenne erre az ingatlanra: Rembrandtkade 155? Tudja meg, mennyit ér valójában.
Az ingyenes oldal a tényeket mutatja be. A jelentés a legfontosabb kérdésre válaszol: mennyit ajánljak? Három forgatókönyv euróban, a hasonló lakóingatlanok Kadaster által nyilvántartott tényleges vételára, a modellel becsült érték, a települési önkormányzat területén jellemző irányár feletti ajánlattételi adatok és az ingatlan fotókon látható állapota alapján. Emellett azokat a kérdéseket is tartalmazza, amelyeket aláírás előtt érdemes feltennie az ingatlanközvetítőnek.
Számítási példa: egy 2%-kal túl magas ajánlat egy 450 000 € értékű lakóingatlannál már 9 000 € többletköltséget jelent. A jelentés ára: 19 €.
-
Ajánlattételi stratégia három forgatókönyvvel
Egy óvatos, egy piaci viszonyoknak megfelelő és egy jó eséllyel elfogadható ajánlat euróban, a modellel becsült érték, a hasonló adásvételek és a települési önkormányzat területén ténylegesen kifizetett, irányár feletti összegek alapján. -
Hasonló ingatlanok eladási adatai a Kadaster nyilvántartásából
A közelben található, típusukban, méretükben és építési időszakukban hasonló lakóingatlanok tényleges vételára térképen és táblázatban, a mai árszintre átszámítva. -
Modellel becsült érték és korábbi eladások
Automatizált értékmeghatározás becsült értéksávval, a címhez tartozó korábbi adásvételek és a WOZ-érték alakulása az évek során. -
Ingatlanpiaci adatok a települési önkormányzat területéről
Az adott ingatlantípus értékesítési ideje, az irányár feletti ajánlatok százalékos mértéke, a m²-enkénti ár és a kínálat szűkösségének mutatója (NVM), hogy tudja, mekkora versenyre számíthat. -
Kérdések az ingatlanközvetítőhöz
Az ingatlanra szabott kérdéslista a megtekintéshez, az építési év, az energetikai besorolás, a környezeti kockázatok, a hirdetés és a fotóelemzés alapján. -
A lakóingatlan állapota a fényképek alapján
Egy képelemző modell a hirdetési fotók alapján értékeli az általános állapotot, a konyhát és a fürdőszobát, felméri a látható hibákat, és tájékoztató becslést ad a felújítás költségére. -
Havi lakhatási költségek ajánlatonként
Az egyes forgatókönyvek havi költségei: jelzáloghitel, a vevőt terhelő járulékos költségek, önkormányzati adók és díjak, energia és karbantartás – összevetve a bérlés költségeivel. -
Az ingyenes oldal teljes tartalmával együtt
A lakóingatlanra, a lakókörzetre, az energiára, a lakókörnyezetre, az éghajlatra, a biztonságra és a légi forgalomra vonatkozó adatok összefoglalója egyetlen PDF-ben.
Több lakóingatlant is összehasonlítana? Havi 5 jelentés 39 € díjért, további jelentések darabonként 6 € áron. Nem értékbecslés és nem garancia, hanem adatok, amelyekkel alátámaszthatja ajánlatát.
Gyakori kérdések – Rembrandtkade 155
Rembrandtkade 155: milyen típusú ez a lakóingatlan?
A lakóingatlan címe: Rembrandtkade 155, Rijswijk; típusa: hoekwoning, építési év: 1921, lakóterület: 65 m², telek: 4.485 m². Lakókörzet: Bomenbuurt; települési önkormányzat: Rijswijk.
Rembrandtkade 155: mi a lakóingatlan energetikai besorolása?
A nyilvántartott energetikai besorolás: A (nyilvántartásba vétel: 5 július 2022). Egy hasonló lakóingatlan havi gáz- és áramköltsége átlagosan € 174.
Rembrandtkade 155: körülbelül mennyit ér ez a lakóingatlan?
A tájékoztató jellegű piaci érték € 272.000 és € 315.000 között van (középérték: € 294.000, árszint: sze 2026), a lakókörzet hasonló lakóingatlanjainak WOZ-értékei, irányárai és eladási árai alapján. Ez csupán becsült értéksáv, nem értékbecslés.
Mennyire csendes a következő cím környéke: Rembrandtkade 155?
A homlokzatnál az éves átlagos zajszint 52 dB Lden (mérsékelten zajos). A fő zajforrás: közúti forgalom. Naponta körülbelül 59 repülőgép halad el 2 km-en belül, 3 000 m alatti magasságban.
Elöntheti az árvíz a következő címen található lakóingatlant: Rembrandtkade 155?
A maximális vízmélységet ábrázoló országos térképen nem szerepel erre a helyszínre vonatkozó árvízi forgatókönyv.
Rembrandtkade 155 – mennyire biztonságos a lakókörzet?
Bomenbuurt területén (területtípus: lakókörzet) a rendőrség évente 1 000 lakosra vetítve 43 bűncselekményt regisztrált, míg a települési önkormányzat területén 59 , országosan pedig 45 volt ez az érték. A Leefbaarometer szerint az élhetőség minősítése: kiváló.
Rembrandtkade 155 – milyen helyi szolgáltatások és intézmények vannak a közelben?
Átlagos távolságok a lakókörzetben: nagy szupermarket: 800 m, háziorvos: 800 m, általános iskola: 600 m, bölcsőde: 600 m (CBS). A legközelebbi iskola, tömegközlekedési megálló, elektromosautó-töltő és gyermekfelügyeleti intézmény ezen az oldalon szerepel, az adott címtől mért távolsággal együtt.
Honnan származnak ezek az adatok?
Nyilvános állami adatforrásokból: BAG és Kadaster (ingatlanjellemzők, telek), EP-Online (energetikai besorolás), CBS (lakókörzeti statisztikák, árindex, energiafogyasztás), RIVM (zaj, levegő, fény, zöldfelület), Klimaateffectatlas és LIWO (hőség, víz), nyílt rendőrségi adatok és Leefbaarometer (közbiztonság), valamint ADS-B-hálózatok (légi forgalom). Minden számítás tájékoztató jellegű, nem minősül értékbecslésnek vagy tanácsadásnak.