Kvartalas Bomenwijk

Kvartalas Vrijenban rajone · savivaldybė: Delft · Zuid-Holland

  • Būstų: 618
  • Gyventojų: 1.110
  • vid. statybos metai – 1998
  • vid. WOZ vertė – € 397.000

Gyvenimas vietovėje Bomenwijk: kvartalas savivaldybėje Delft. Čia – Būstų: 618, Gyventojų: 1.110 ir 535 namų ūkių. Vietovėje Bomenwijk esantys būstai – daugiausia šio tipo: butas (55%) ir vidurinis sublokuotas namas (27%), daugiausia pastatyti šiuo laikotarpiu: nuo 2010 m. (71%) ir tarp jų – 24% nuosavų ir 76% nuomojamų būstų. Vidutinė WOZ vertė – € 397.000. Iš būstų, kurių energinio naudingumo klasė užregistruota, 66 % yra A arba B klasės; dažniausia energinio naudingumo klasė – A. Pagal Leefbaarometer gyvenimo kokybės įvertinimas – gerai, vidutinis triukšmo lygis – 60 dB (judru) ir policijos užregistruotų nusikaltimų skaičius 1 000 gyventojų – 36,0 (šalies vidurkis – 45,3). Vidutinis atstumas iki maisto prekių parduotuvės – 300 m, iki pradinės mokyklos – 400 m ir Vaikų yra 31 % namų ūkių. Huisleon rasite kiekvieno būsto vietovėje Bomenwijk orientacinę vertę, energinio naudingumo klasę, mėnesio būsto išlaidas, informaciją apie gyvenamąją aplinką ir naujausius pardavimo bei nuomos skelbimus.

Žemėlapis

Riba pagal 2024 m. CBS rajonų ir kvartalų žemėlapį. Priartinkite, kad matytumėte atskirus būstus; spustelėkite būstą, kad sužinotumėte daugiau. Atverti būstų žemėlapyje

Būstai vietovėje Bomenwijk

Būstai
618
gyvenamosios paskirties objektų adresai (BAG)
Vidutiniai statybos metai
1998
Vidutinis būsto plotas
83 m²
Būstų fondas (CBS)
516
2025

Būsto tipas

  • Butas 55% 341
  • Vidurinis sublokuotas namas 27% 169
  • Kraštinis sublokuotas namas 12% 72
  • Dvibučio namo dalis 6% 36

Energinio naudingumo klasė

  • A arba aukštesnė 54% 334
  • B 1% 6
  • C 11% 67
  • D 11% 65
  • E 4% 24
  • F 3% 18
  • G 0% 2
  • Klasė nenustatyta 17% 102

Statybos laikotarpis

  • 1945–1969 29% 182
  • 2010 m. ir vėliau 71% 436

Gyventojai

Gyventojai
1.110
2025 m. sausio 1 d.
Namų ūkiai
535
vid. 2,1 asm.
Vieno asmens namų ūkiai
41%
Nederland: 40%
Namų ūkiai su vaikais
31%
Nederland: 32%
Gyventojų tankis
8.192
gyventojų viename km²
Plotas
0,1 km²
Gimę už Nederland ribų
18%
Nederland: 16%
Skurde gyvenantys asmenys
2%
Nederland: 3%
Socialinės pašalpos
18
1 000 gyventojų · Nederland: 22
Užimtumo lygis
72%
Nederland: 72%
Darbuotojai, dirbantys pagal neterminuotas sutartis
64%
Nederland: 56%

Pasiskirstymas pagal amžių

  • 0–15 m. 18% 205
  • 15–25 m. 8% 90
  • 25–45 m. 31% 350
  • 45–65 m. 22% 245
  • 65 m. ir vyresni 21% 230

Kilmė

  • Nederland 68% 750
  • Europa (išskyrus Nederland) 8% 85
  • Už Europos ribų 24% 265

Išsilavinimo lygis (15–75 m.)

  • Pradinis, ikiprofesinis vidurinis arba 1 lygio profesinis išsilavinimas 23% 190
  • Bendrasis vidurinis, priešuniversitetinis arba 2–4 lygio profesinis išsilavinimas 43% 350
  • Aukštasis koleginis arba universitetinis išsilavinimas 33% 270

Šaltinis: CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024. Kilmė pagal CBS klasifikaciją (asmens arba jo tėvų gimimo šalis); 15–75 metų gyventojų išsilavinimo lygis; pajamos standartizuotos pagal namų ūkio dydį ir sudėtį; duomenų apie mažas gyventojų grupes CBS neskelbia.

Būstai ir jų vertė

Vidutinė WOZ vertė
€ 397.000
CBS 2024
Būstai, kuriuose gyvena savininkai
24%
Nuomojami būstai
76%
74% – socialinio būsto organizacijoms priklausantys būstai
Vienbučiai namai
54%
46% – būstai daugiabučiuose
Pastatyti per pastaruosius 10 metų
35%
Negyvenami būstai
1%
Tais metais pastatyti nauji būstai
0
baigti statyti būstai

WOZ vertė – tai visų teritorijoje esančių būstų vertės vidurkis (vertės nustatymo data – ankstesnių metų sausio 1 d.), o ne konkretaus būsto rinkos vertė.

Energija

Vid. elektros suvartojimas
2.810 kWh
vienam būstui per metus
Vidutiniškai į tinklą patiekiama
450 kWh
saulės modulių pagamintos elektros vienam būstui
Vidutinis dujų suvartojimas
290 m³
vienam būstui per metus
Būstai su saulės moduliais
18%
Be gamtinių dujų
63%
Centralizuotas šilumos tiekimas
8%
Daugiausia šildoma elektra
55%
Šilumos tinklas
12%
būstų prijungta prie šilumos tinklo (WarmteAtlas 2023)
Šildymas (WarmteAtlas)
50% individualus centrinis šildymas, 5 % – centralizuotas šildymas, 42 % – elektrinis šildymas
2022
Geoterminės energijos potencialas
Ongunstig
Slochteren formacija

Suvartojimas – visų prie tinklo prijungtų būstų šioje teritorijoje vidurkis (CBS); pasiskirstymas pagal energinio naudingumo klases pateiktas skiltyje „Būstai“.

Paslaugos, infrastruktūra ir susisiekimas

Didelė maisto prekių parduotuvė
300 m
vid. atstumas
Šeimos gydytojo kabinetas
300 m
vid. atstumas
Pradinė mokykla
400 m
vid. atstumas
Vaikų darželis
400 m
vid. atstumas
Mokyklos 3 km spinduliu
11
Urbanizacijos lygis
Itin urbanizuota
Adresų skaičius viename km²: 3.103
Automobilių skaičius vienam namų ūkiui
0,8
Lengvųjų automobilių: 427
Įmonių veiklos vietos
110
iš jų prekybos, apgyvendinimo ir maitinimo sektoriuose – 15

Vidutiniai atstumai keliais, apskaičiuoti visiems teritorijos gyventojams (CBS).

Gyvenamoji aplinka: triukšmas, vanduo, oras, šviesa ir želdiniai

Vidutinis triukšmo lygis (Lden)
60 dB
savivaldybėje 55 dB
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 55 dB kelių eismo triukšmas
64%
savivaldybė: 34%
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 55 dB traukinių eismo triukšmas
0%
savivaldybė: 1%
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 48 dB oro eismo triukšmas
0%
savivaldybė: 0%
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 40 dB vėjo jėgainių triukšmas
0%
Kelių eismo triukšmas naktį viršija 50 dB
41%
savivaldybė: 12%

Triukšmo lygis prie būstų (iš viso 618)

  • 51–55 dB: vidutiniškai triukšminga 34% 212
  • 56–60 dB: gana triukšminga 30% 188
  • 61–65 dB: triukšminga 20% 125
  • 66–70 dB: labai triukšminga 15% 92
  • virš 70 dB: itin triukšminga 0% 1

Potvynis

Būstai, kuriuos gali užlieti potvynis
22%
savivaldybė: 44%
Iš jų – tie, kuriuos užlietų daugiau nei 0,5 m vandens
0%
Iš jų – tie, kuriuos užlietų daugiau nei 2 m vandens
0%
Didžiausias vandens gylis
0,5 m
užliejamose vietose vidutiniškai 0,1 m

Oras, šviesa ir žaluma

NO₂
18,2 µg/m³
100% daugiau nei WHO rekomenduojama riba (10)
PM2,5
8,8 µg/m³
100% daugiau nei WHO rekomenduojama riba (5)
PM10
16,0 µg/m³
100% daugiau nei WHO rekomenduojama riba (15)
Šviesa naktį
Labai šviesu
savivaldybėje: labai šviesu
Žalieji plotai 500 m spinduliu
64%
savivaldybėje 50%

Triukšmas: RIVM triukšmo žemėlapiai (kelių ir geležinkelių – 2020 m., oro eismo – 2022 m., vėjo jėgainių – 2024 m.), metinis vidutinis Lden 10 m tinklelyje, reikšmės nustatytos kiekvienam adresui. Potvyniai: LIWO (Rijkswaterstaat), didžiausio vandens gylio žemėlapis; gylis nerodo potvynio tikimybės. Oras: RIVM metinės vidutinės koncentracijos 25 m tinklelyje. Šviesa: RIVM 2023 m. skleidžiamos šviesos žemėlapis. Žaluma: RIVM 2022 m. žaliųjų plotų žemėlapis, žaliųjų plotų dalis 500 m spinduliu. Aukščiau esančiame žemėlapyje įjunkite triukšmo sluoksnį.

Klimatas ir saugumas

Juntamoji temperatūra karštą dieną
44 °C
itin stiprus karščio keliamas stresas
Būstai, kuriuose patiriamas itin didelis karščio keliamas stresas (41 °C ar daugiau)
94%
savivaldybė: 81%
Šilumos salos efektas
1,2–1,4 °C
vidutiniškai šilčiau nei užmiestyje
Būstai, nuo kurių iki vėsios vietos – ne daugiau kaip 300 m
100%
savivaldybė: 89%
Neužliejamas aukštas per didžiausią potvynį
100%
Būstai, kuriuose 2050 m. bus didesnė gruntinio vandens keliamų problemų tikimybė
6%
savivaldybė: 40%
Būstai, palei kuriuos teka lietaus vanduo
4%
savivaldybė: 11%
Būstai aukštosios įtampos elektros linijos magnetinio lauko zonoje
0%
savivaldybė: 0%
Būstai ne toliau kaip 1 km nuo vėjo jėgainės
0%
savivaldybė: 0%

Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0): 2022 m. juntamoji temperatūra ir šilumos salos efektas, vėsios vietos, potvynio tikimybė konkrečioje vietoje (bent 20 cm vandens), neužliejami aukštai, gruntinio vandens keliamų problemų tikimybė 2050 m. (pagal aukštąjį scenarijų), vandens tekėjimo keliai iškritus 70 mm kritulių per valandą; duomenys nustatyti kiekvienam būstui. Aukštosios įtampos linijos: RIVM Netkaart su apskaičiuotais atstumais. Vėjo jėgainės: RIVM. Įjunkite karščio sluoksnį aukščiau esančiame žemėlapyje.

Saugumas

Nusikaltimų skaičius 1 000 gyventojų
36
rug 2025 – rug 2026
Užregistruoti nusikaltimai
40
0%, palyginti su ankstesniais metais
Vagysčių įsibraunant į būstą skaičius 1 000 būstų
0,0
0 vagysčių įsibraunant į būstą
Savivaldybė
57
1 000 gyventojų
Nederland
45
1 000 gyventojų

Nusikaltimų rūšys (per pastaruosius 12 mėnesių)

  • Fietsdiefstal 23% 9
  • Vernieling 13% 5
  • Winkeldiefstal 8% 3
  • Bedreiging 5% 2
  • Diefstal uit auto 3% 1
  • Autodiefstal 3% 1

Pagal metus

  1. 322021
  2. 412022
  3. 332023
  4. 492024
  5. 292025

Šaltinis: policija, užregistruoti nusikaltimai pagal teritoriją (CBS ir policijos atvirieji duomenys, mėnesiniai rodikliai). Rodiklis 1 000 gyventojų apskaičiuotas pagal teritorijos gyventojų skaičių; pranešama ne apie visus nusikaltimus.

Gyvenimo kokybė

Gerai Leefbaarometer 2024

labai blogaipuikiai

Gyvenimo kokybė
Gerai
7 klasė iš 9, 2024 m. vertinimas
Balas
4,15
+0,05, palyginti su šalies vidurkiu
Nuo ankstesnio vertinimo
+0,05
2022 m. vertinimas: Daugiau nei patenkinamai
Savivaldybė
Daugiau nei patenkinamai
įvertis 4,05

Penkios sritys: nuokrypis nuo šalies vidurkio

  • Fizinė aplinka želdynai, vandens telkiniai, užstatymas, triukšmas −0,01 patenkinamai
  • Būstų fondas tipas, statybos metai, nuosavybė −0,03 patenkinamai
  • Paslaugos ir infrastruktūra parduotuvės, mokyklos, sveikatos priežiūra, viešasis transportas +0,10 gerai
  • Socialinė sanglauda gyventojų sudėtis, persikraustymai −0,04 patenkinamai
  • Viešosios tvarkos trikdymas ir nesaugumas nusikalstamumas ir viešosios tvarkos pažeidimai +0,02 patenkinamai

Šaltinis: Leefbaarometer 3.0 (Ministerie van BZK, CC0). Vertinimas atliekamas kas dvejus metus pagal daugiau nei šimtą rodiklių; įvertis rodo, kaip gyventojai vidutiniškai vertina gyvenimo kokybę. Neigiama reikšmė = žemiau šalies vidurkio.

Gruntas ir pamatai

Grunto sėdimas (bendras)
−1,4 mm per metus
savivaldybė: −1,5 mm
Grunto sėdimas (paviršinių sluoksnių)
−1,0 mm per metus
suslūgstantys durpių ir molio sluoksniai
Prognozuojamas nusėdimas iki 2050 m.
3 cm
didelio poveikio scenarijus
Būstai, kuriems gresia medinių pamatų polių puvimas
0,0%
zeer laag, savivaldybė: 0,2%
Medinių pamatų polių puvimas 2050 m.
0,0%
didelio poveikio scenarijus, sausesnės vasaros
Netolygus pamatų sėdimas 2050 m.
2,1%
būstai su sekliaisiais pamatais, kuriems kyla rizika

Šaltinis: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0): grunto sėdimas pagal palydovinius matavimus (Bodemdalingskaart), pamatų pažeidimų rizika pagal kvartalą (Deltares/KCAF, būstų su mediniais poliais arba sekliaisiais pamatais, kuriems kyla rizika, dalis). Tai kvartalo vidurkis, o ne konkretaus būsto įvertinimas.

Pajamos ir darbas

Namų ūkių turto mediana
€ 17.700
Užimtumo lygis
72%
nuo 15 iki 75 metų
Savarankiškai dirbantys asmenys
14%
visų dirbančiųjų dalis
20 % didžiausias pajamas gaunančių asmenų
16,9%
asmenų dalis (šalies mastu – 20 %)