Kvartalas Budschop

Kvartalas Budschop rajone · savivaldybė: Nederweert · Limburg

  • Būstų: 751
  • Gyventojų: 1.740
  • vid. statybos metai – 1981
  • vid. WOZ vertė – € 371.000

Gyvenimas vietovėje Budschop: kvartalas savivaldybėje Nederweert. Čia – Būstų: 751, Gyventojų: 1.740 ir 790 namų ūkių. Vietovėje Budschop esantys būstai – daugiausia šio tipo: atskiras namas (32%) ir dvibučio namo dalis (20%), daugiausia pastatyti šiuo laikotarpiu: 1970-1989 (33%) ir tarp jų – 75% nuosavų ir 25% nuomojamų būstų. Vidutinė WOZ vertė – € 371.000. Iš būstų, kurių energinio naudingumo klasė užregistruota, 48 % yra A arba B klasės; dažniausia energinio naudingumo klasė – A. Pagal Leefbaarometer gyvenimo kokybės įvertinimas – labai gerai, vidutinis triukšmo lygis – 53 dB (vidutiniškai triukšminga) ir policijos užregistruotų nusikaltimų skaičius 1 000 gyventojų – 15,5 (šalies vidurkis – 45,3). Vidutinis atstumas iki maisto prekių parduotuvės – 1,1 km, iki pradinės mokyklos – 500 m ir Vaikų yra 32 % namų ūkių. Huisleon rasite kiekvieno būsto vietovėje Budschop orientacinę vertę, energinio naudingumo klasę, mėnesio būsto išlaidas, informaciją apie gyvenamąją aplinką ir naujausius pardavimo bei nuomos skelbimus.

Žemėlapis

Riba pagal 2024 m. CBS rajonų ir kvartalų žemėlapį. Priartinkite, kad matytumėte atskirus būstus; spustelėkite būstą, kad sužinotumėte daugiau. Atverti būstų žemėlapyje

Būstai vietovėje Budschop

Būstai
751
gyvenamosios paskirties objektų adresai (BAG)
Vidutiniai statybos metai
1981
Vidutinis būsto plotas
165 m²
Būstų fondas (CBS)
789
2025

Būsto tipas

  • Atskiras namas 32% 243
  • Dvibučio namo dalis 20% 151
  • Vidurinis sublokuotas namas 19% 143
  • Kraštinis sublokuotas namas 15% 109
  • Butas 14% 105

Energinio naudingumo klasė

  • A arba aukštesnė 32% 238
  • B 16% 119
  • C 22% 162
  • D 17% 129
  • E 3% 21
  • F 6% 47
  • G 4% 30
  • Klasė nenustatyta 1% 5

Statybos laikotarpis

  • Iki 1945 m. 5% 38
  • 1945–1969 30% 222
  • 1970–1989 33% 245
  • 1990–2009 17% 124
  • 2010 m. ir vėliau 16% 122

Gyventojai

Gyventojai
1.740
2025 m. sausio 1 d.
Namų ūkiai
790
vid. 2,2 asm.
Vieno asmens namų ūkiai
30%
Nederland: 40%
Namų ūkiai su vaikais
32%
Nederland: 32%
Gyventojų tankis
940
gyventojų viename km²
Plotas
1,9 km²
Gimę už Nederland ribų
8%
Nederland: 16%
Skurde gyvenantys asmenys
2%
Nederland: 3%
Socialinės pašalpos
11
1 000 gyventojų · Nederland: 22
Užimtumo lygis
73%
Nederland: 72%
Darbuotojai, dirbantys pagal neterminuotas sutartis
61%
Nederland: 56%

Pasiskirstymas pagal amžių

  • 0–15 m. 16% 280
  • 15–25 m. 9% 160
  • 25–45 m. 23% 400
  • 45–65 m. 27% 475
  • 65 m. ir vyresni 24% 425

Kilmė

  • Nederland 87% 1.525
  • Europa (išskyrus Nederland) 8% 140
  • Už Europos ribų 5% 90

Išsilavinimo lygis (15–75 m.)

  • Pradinis, ikiprofesinis vidurinis arba 1 lygio profesinis išsilavinimas 29% 370
  • Bendrasis vidurinis, priešuniversitetinis arba 2–4 lygio profesinis išsilavinimas 43% 560
  • Aukštasis koleginis arba universitetinis išsilavinimas 28% 360

Šaltinis: CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024. Kilmė pagal CBS klasifikaciją (asmens arba jo tėvų gimimo šalis); 15–75 metų gyventojų išsilavinimo lygis; pajamos standartizuotos pagal namų ūkio dydį ir sudėtį; duomenų apie mažas gyventojų grupes CBS neskelbia.

Būstai ir jų vertė

Vidutinė WOZ vertė
€ 371.000
CBS 2024
Būstai, kuriuose gyvena savininkai
75%
Nuomojami būstai
25%
16% – socialinio būsto organizacijoms priklausantys būstai
Vienbučiai namai
86%
14% – būstai daugiabučiuose
Pastatyti per pastaruosius 10 metų
15%
Negyvenami būstai
4%
Tais metais pastatyti nauji būstai
1
baigti statyti būstai

WOZ vertė – tai visų teritorijoje esančių būstų vertės vidurkis (vertės nustatymo data – ankstesnių metų sausio 1 d.), o ne konkretaus būsto rinkos vertė.

Energija

Vid. elektros suvartojimas
3.190 kWh
vienam būstui per metus
Vidutiniškai į tinklą patiekiama
1.520 kWh
saulės modulių pagamintos elektros vienam būstui
Vidutinis dujų suvartojimas
940 m³
vienam būstui per metus
Būstai su saulės moduliais
53%
Be gamtinių dujų
8%
Daugiausia šildoma elektra
15%
Šildymas (WarmteAtlas)
89% individualus centrinis šildymas, 8 % – elektrinis šildymas
2022
Geoterminės energijos potencialas
Ongunstig
Slochteren formacija

Suvartojimas – visų prie tinklo prijungtų būstų šioje teritorijoje vidurkis (CBS); pasiskirstymas pagal energinio naudingumo klases pateiktas skiltyje „Būstai“.

Paslaugos, infrastruktūra ir susisiekimas

Didelė maisto prekių parduotuvė
1,1 km
vid. atstumas
Šeimos gydytojo kabinetas
1,3 km
vid. atstumas
Pradinė mokykla
500 m
vid. atstumas
Vaikų darželis
500 m
vid. atstumas
Mokyklos 3 km spinduliu
5
Urbanizacijos lygis
Mažai urbanizuota
Adresų skaičius viename km²: 775
Automobilių skaičius vienam namų ūkiui
1,2
Lengvųjų automobilių: 948
Įmonių veiklos vietos
220
iš jų prekybos, apgyvendinimo ir maitinimo sektoriuose – 40

Vidutiniai atstumai keliais, apskaičiuoti visiems teritorijos gyventojams (CBS).

Mokyklos

kvartalas Budschop: 1 mokykla, mokinių skaičius ir švietimo inspekcijos vertinimas.

  • IKC Budschop Pradinė mokykla · Integruotas vaikų ugdymo ir priežiūros centras Mokinių skaičius: 132

Visos mokyklos Nederweert savivaldybėje

DUO atvirieji švietimo duomenys ir Inspectie van het Onderwijs; mokykla priskiriama kvartalui pagal jos padalinio adresą.

Gyvenamoji aplinka: triukšmas, vanduo, oras, šviesa ir želdiniai

Vidutinis triukšmo lygis (Lden)
53 dB
savivaldybėje 50 dB
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 55 dB kelių eismo triukšmas
10%
savivaldybė: 15%
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 55 dB traukinių eismo triukšmas
0%
savivaldybė: 0%
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 48 dB oro eismo triukšmas
0%
savivaldybė: 0%
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 40 dB vėjo jėgainių triukšmas
0%
savivaldybė: 0%
Kelių eismo triukšmas naktį viršija 50 dB
2%
savivaldybė: 5%

Triukšmo lygis prie būstų (iš viso 751)

  • 46–50 dB: tylu 41% 307
  • 51–55 dB: vidutiniškai triukšminga 38% 282
  • 56–60 dB: gana triukšminga 15% 112
  • 61–65 dB: triukšminga 6% 45
  • 66–70 dB: labai triukšminga 1% 5

Potvynis

Būstai, kuriuos gali užlieti potvynis
0%
savivaldybė: 0%
Iš jų – tie, kuriuos užlietų daugiau nei 0,5 m vandens
0%
Iš jų – tie, kuriuos užlietų daugiau nei 2 m vandens
0%
Didžiausias vandens gylis
nėra

Oras, šviesa ir žaluma

NO₂
11,3 µg/m³
100% daugiau nei WHO rekomenduojama riba (10)
PM2,5
8,8 µg/m³
100% daugiau nei WHO rekomenduojama riba (5)
PM10
15,3 µg/m³
59% daugiau nei WHO rekomenduojama riba (15)
Šviesa naktį
Blausus apšvietimas
savivaldybėje: blausus apšvietimas
Žalieji plotai 500 m spinduliu
54%
savivaldybėje 55%

Triukšmas: RIVM triukšmo žemėlapiai (kelių ir geležinkelių – 2020 m., oro eismo – 2022 m., vėjo jėgainių – 2024 m.), metinis vidutinis Lden 10 m tinklelyje, reikšmės nustatytos kiekvienam adresui. Potvyniai: LIWO (Rijkswaterstaat), didžiausio vandens gylio žemėlapis; gylis nerodo potvynio tikimybės. Oras: RIVM metinės vidutinės koncentracijos 25 m tinklelyje. Šviesa: RIVM 2023 m. skleidžiamos šviesos žemėlapis. Žaluma: RIVM 2022 m. žaliųjų plotų žemėlapis, žaliųjų plotų dalis 500 m spinduliu. Aukščiau esančiame žemėlapyje įjunkite triukšmo sluoksnį.

Klimatas ir saugumas

Juntamoji temperatūra karštą dieną
45 °C
itin stiprus karščio keliamas stresas
Būstai, kuriuose patiriamas itin didelis karščio keliamas stresas (41 °C ar daugiau)
98%
savivaldybė: 97%
Šilumos salos efektas
0,6–0,8 °C
vidutiniškai šilčiau nei užmiestyje
Būstai, nuo kurių iki vėsios vietos – ne daugiau kaip 300 m
96%
savivaldybė: 64%
Neužliejamas aukštas per didžiausią potvynį
100%
Būstai, kuriuose 2050 m. bus didesnė gruntinio vandens keliamų problemų tikimybė
100%
savivaldybė: 97%
Būstai, palei kuriuos teka lietaus vanduo
4%
savivaldybė: 7%
Būstai aukštosios įtampos elektros linijos magnetinio lauko zonoje
0%
savivaldybė: 0%
Būstai ne toliau kaip 1 km nuo vėjo jėgainės
0%
savivaldybė: 0%

Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0): 2022 m. juntamoji temperatūra ir šilumos salos efektas, vėsios vietos, potvynio tikimybė konkrečioje vietoje (bent 20 cm vandens), neužliejami aukštai, gruntinio vandens keliamų problemų tikimybė 2050 m. (pagal aukštąjį scenarijų), vandens tekėjimo keliai iškritus 70 mm kritulių per valandą; duomenys nustatyti kiekvienam būstui. Aukštosios įtampos linijos: RIVM Netkaart su apskaičiuotais atstumais. Vėjo jėgainės: RIVM. Įjunkite karščio sluoksnį aukščiau esančiame žemėlapyje.

Saugumas

Nusikaltimų skaičius 1 000 gyventojų
16
rug 2025 – rug 2026
Užregistruoti nusikaltimai
27
-31%, palyginti su ankstesniais metais
Vagysčių įsibraunant į būstą skaičius 1 000 būstų
5,3
4 vagystės įsibraunant į būstą
Savivaldybė
18
1 000 gyventojų
Nederland
45
1 000 gyventojų

Nusikaltimų rūšys (per pastaruosius 12 mėnesių)

  • Vernieling 22% 6
  • Woninginbraak 15% 4
  • Mishandeling 7% 2
  • Diefstal uit auto 4% 1
  • Bedreiging 4% 1

Pagal metus

  1. 442021
  2. 452022
  3. 422023
  4. 552024
  5. 392025

Šaltinis: policija, užregistruoti nusikaltimai pagal teritoriją (CBS ir policijos atvirieji duomenys, mėnesiniai rodikliai). Rodiklis 1 000 gyventojų apskaičiuotas pagal teritorijos gyventojų skaičių; pranešama ne apie visus nusikaltimus.

Gyvenimo kokybė

Labai gerai Leefbaarometer 2024

labai blogaipuikiai

Gyvenimo kokybė
Labai gerai
8 klasė iš 9, 2024 m. vertinimas
Balas
4,22
+0,12, palyginti su šalies vidurkiu
Nuo ankstesnio vertinimo
+0,02
2022 m. vertinimas: Labai gerai
Savivaldybė
Labai gerai
įvertis 4,20

Penkios sritys: nuokrypis nuo šalies vidurkio

  • Fizinė aplinka želdynai, vandens telkiniai, užstatymas, triukšmas −0,03 patenkinamai
  • Būstų fondas tipas, statybos metai, nuosavybė +0,04 daugiau nei patenkinamai
  • Paslaugos ir infrastruktūra parduotuvės, mokyklos, sveikatos priežiūra, viešasis transportas −0,05 silpnai
  • Socialinė sanglauda gyventojų sudėtis, persikraustymai +0,05 daugiau nei patenkinamai
  • Viešosios tvarkos trikdymas ir nesaugumas nusikalstamumas ir viešosios tvarkos pažeidimai +0,10 gerai

Šaltinis: Leefbaarometer 3.0 (Ministerie van BZK, CC0). Vertinimas atliekamas kas dvejus metus pagal daugiau nei šimtą rodiklių; įvertis rodo, kaip gyventojai vidutiniškai vertina gyvenimo kokybę. Neigiama reikšmė = žemiau šalies vidurkio.

Gruntas ir pamatai

Grunto sėdimas (bendras)
−0,8 mm per metus
savivaldybė: −0,8 mm
Grunto sėdimas (paviršinių sluoksnių)
−0,0 mm per metus
suslūgstantys durpių ir molio sluoksniai
Prognozuojamas nusėdimas iki 2050 m.
0 cm
didelio poveikio scenarijus
Būstai, kuriems gresia medinių pamatų polių puvimas
0,0%
zeer laag, savivaldybė: 0,0%
Medinių pamatų polių puvimas 2050 m.
0,0%
didelio poveikio scenarijus, sausesnės vasaros
Netolygus pamatų sėdimas 2050 m.
1,0%
būstai su sekliaisiais pamatais, kuriems kyla rizika

Šaltinis: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0): grunto sėdimas pagal palydovinius matavimus (Bodemdalingskaart), pamatų pažeidimų rizika pagal kvartalą (Deltares/KCAF, būstų su mediniais poliais arba sekliaisiais pamatais, kuriems kyla rizika, dalis). Tai kvartalo vidurkis, o ne konkretaus būsto įvertinimas.

Pajamos ir darbas

Namų ūkių turto mediana
€ 296.100
Užimtumo lygis
73%
nuo 15 iki 75 metų
Savarankiškai dirbantys asmenys
18%
visų dirbančiųjų dalis
20 % didžiausias pajamas gaunančių asmenų
18,8%
asmenų dalis (šalies mastu – 20 %)