Kvartalas Deurne Centrum

Kvartalas Deurne rajone · savivaldybė: Deurne · Noord-Brabant

  • Būstų: 942
  • Gyventojų: 1.615
  • vid. statybos metai – 1988
  • vid. WOZ vertė – € 309.000

Gyvenimas vietovėje Deurne Centrum: kvartalas savivaldybėje Deurne. Čia – Būstų: 942, Gyventojų: 1.615 ir 945 namų ūkių. Vietovėje Deurne Centrum esantys būstai – daugiausia šio tipo: butas (77%) ir vidurinis sublokuotas namas (7%), daugiausia pastatyti šiuo laikotarpiu: 1990-2009 (56%) ir tarp jų – 41% nuosavų ir 59% nuomojamų būstų. Vidutinė WOZ vertė – € 309.000. Iš būstų, kurių energinio naudingumo klasė užregistruota, 64 % yra A arba B klasės; dažniausia energinio naudingumo klasė – A. Pagal Leefbaarometer gyvenimo kokybės įvertinimas – gerai, vidutinis triukšmo lygis – 52 dB (vidutiniškai triukšminga) ir policijos užregistruotų nusikaltimų skaičius 1 000 gyventojų – 102,2 (šalies vidurkis – 45,3). Vidutinis atstumas iki maisto prekių parduotuvės – 400 m, iki pradinės mokyklos – 600 m ir Vaikų yra 7 % namų ūkių. Huisleon rasite kiekvieno būsto vietovėje Deurne Centrum orientacinę vertę, energinio naudingumo klasę, mėnesio būsto išlaidas, informaciją apie gyvenamąją aplinką ir naujausius pardavimo bei nuomos skelbimus.

Žemėlapis

Riba pagal 2024 m. CBS rajonų ir kvartalų žemėlapį. Priartinkite, kad matytumėte atskirus būstus; spustelėkite būstą, kad sužinotumėte daugiau. Atverti būstų žemėlapyje

Būstai vietovėje Deurne Centrum

Būstai
942
gyvenamosios paskirties objektų adresai (BAG)
Vidutiniai statybos metai
1988
Vidutinis būsto plotas
110 m²
Būstų fondas (CBS)
1.074
2025

Būsto tipas

  • Butas 77% 726
  • Vidurinis sublokuotas namas 7% 64
  • Atskiras namas 6% 60
  • Dvibučio namo dalis 6% 53
  • Kraštinis sublokuotas namas 4% 39

Energinio naudingumo klasė

  • A arba aukštesnė 35% 329
  • B 22% 210
  • C 19% 177
  • D 4% 41
  • E 2% 15
  • F 4% 38
  • G 4% 36
  • Klasė nenustatyta 10% 96

Statybos laikotarpis

  • Iki 1945 m. 8% 79
  • 1945–1969 10% 97
  • 1970–1989 15% 144
  • 1990–2009 56% 532
  • 2010 m. ir vėliau 9% 89
  • Nežinoma 0% 1

Gyventojai

Gyventojai
1.615
2025 m. sausio 1 d.
Namų ūkiai
945
vid. 1,5 asm.
Vieno asmens namų ūkiai
61%
Nederland: 40%
Namų ūkiai su vaikais
7%
Nederland: 32%
Gyventojų tankis
4.464
gyventojų viename km²
Plotas
0,3 km²
Gimę už Nederland ribų
7%
Nederland: 16%
Skurde gyvenantys asmenys
2%
Nederland: 3%
Socialinės pašalpos
6
1 000 gyventojų · Nederland: 22
Užimtumo lygis
69%
Nederland: 72%
Darbuotojai, dirbantys pagal neterminuotas sutartis
51%
Nederland: 56%

Pasiskirstymas pagal amžių

  • 0–15 m. 4% 65
  • 15–25 m. 7% 115
  • 25–45 m. 17% 280
  • 45–65 m. 17% 275
  • 65 m. ir vyresni 54% 880

Kilmė

  • Nederland 87% 1.335
  • Europa (išskyrus Nederland) 9% 135
  • Už Europos ribų 4% 60

Išsilavinimo lygis (15–75 m.)

  • Pradinis, ikiprofesinis vidurinis arba 1 lygio profesinis išsilavinimas 22% 200
  • Bendrasis vidurinis, priešuniversitetinis arba 2–4 lygio profesinis išsilavinimas 46% 410
  • Aukštasis koleginis arba universitetinis išsilavinimas 32% 290

Šaltinis: CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024. Kilmė pagal CBS klasifikaciją (asmens arba jo tėvų gimimo šalis); 15–75 metų gyventojų išsilavinimo lygis; pajamos standartizuotos pagal namų ūkio dydį ir sudėtį; duomenų apie mažas gyventojų grupes CBS neskelbia.

Būstai ir jų vertė

Vidutinė WOZ vertė
€ 309.000
CBS 2024
Būstai, kuriuose gyvena savininkai
41%
Nuomojami būstai
59%
23% – socialinio būsto organizacijoms priklausantys būstai
Vienbučiai namai
18%
82% – būstai daugiabučiuose
Pastatyti per pastaruosius 10 metų
7%
Negyvenami būstai
11%
Tais metais pastatyti nauji būstai
0
baigti statyti būstai

WOZ vertė – tai visų teritorijoje esančių būstų vertės vidurkis (vertės nustatymo data – ankstesnių metų sausio 1 d.), o ne konkretaus būsto rinkos vertė.

Energija

Vid. elektros suvartojimas
2.190 kWh
vienam būstui per metus
Vidutiniškai į tinklą patiekiama
270 kWh
saulės modulių pagamintos elektros vienam būstui
Vidutinis dujų suvartojimas
690 m³
vienam būstui per metus
Būstai su saulės moduliais
11%
Be gamtinių dujų
8%
Daugiausia šildoma elektra
10%

Suvartojimas – visų prie tinklo prijungtų būstų šioje teritorijoje vidurkis (CBS); pasiskirstymas pagal energinio naudingumo klases pateiktas skiltyje „Būstai“.

Paslaugos, infrastruktūra ir susisiekimas

Didelė maisto prekių parduotuvė
400 m
vid. atstumas
Šeimos gydytojo kabinetas
400 m
vid. atstumas
Pradinė mokykla
600 m
vid. atstumas
Vaikų darželis
500 m
vid. atstumas
Mokyklos 3 km spinduliu
9
Urbanizacijos lygis
Labai urbanizuota
Adresų skaičius viename km²: 1.654
Automobilių skaičius vienam namų ūkiui
0,8
Lengvųjų automobilių: 713
Įmonių veiklos vietos
265
iš jų prekybos, apgyvendinimo ir maitinimo sektoriuose – 110

Vidutiniai atstumai keliais, apskaičiuoti visiems teritorijos gyventojams (CBS).

Gyvenamoji aplinka: triukšmas, vanduo, oras, šviesa ir želdiniai

Vidutinis triukšmo lygis (Lden)
52 dB
savivaldybėje 52 dB
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 55 dB kelių eismo triukšmas
23%
savivaldybė: 14%
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 55 dB traukinių eismo triukšmas
0%
savivaldybė: 4%
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 48 dB oro eismo triukšmas
0%
savivaldybė: 0%
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 40 dB vėjo jėgainių triukšmas
0%
Kelių eismo triukšmas naktį viršija 50 dB
14%
savivaldybė: 7%

Triukšmo lygis prie būstų (iš viso 942)

  • 46–50 dB: tylu 43% 409
  • 51–55 dB: vidutiniškai triukšminga 34% 321
  • 56–60 dB: gana triukšminga 10% 97
  • 61–65 dB: triukšminga 10% 93
  • 66–70 dB: labai triukšminga 2% 22

Potvynis

Būstai, kuriuos gali užlieti potvynis
0%
savivaldybė: 0%
Iš jų – tie, kuriuos užlietų daugiau nei 0,5 m vandens
0%
Iš jų – tie, kuriuos užlietų daugiau nei 2 m vandens
0%
Didžiausias vandens gylis
nėra

Oras, šviesa ir žaluma

NO₂
11,2 µg/m³
100% daugiau nei WHO rekomenduojama riba (10)
PM2,5
8,9 µg/m³
100% daugiau nei WHO rekomenduojama riba (5)
PM10
14,9 µg/m³
4% daugiau nei WHO rekomenduojama riba (15)
Šviesa naktį
Apšviesta
savivaldybėje: blausus apšvietimas
Žalieji plotai 500 m spinduliu
37%
savivaldybėje 53%

Triukšmas: RIVM triukšmo žemėlapiai (kelių ir geležinkelių – 2020 m., oro eismo – 2022 m., vėjo jėgainių – 2024 m.), metinis vidutinis Lden 10 m tinklelyje, reikšmės nustatytos kiekvienam adresui. Potvyniai: LIWO (Rijkswaterstaat), didžiausio vandens gylio žemėlapis; gylis nerodo potvynio tikimybės. Oras: RIVM metinės vidutinės koncentracijos 25 m tinklelyje. Šviesa: RIVM 2023 m. skleidžiamos šviesos žemėlapis. Žaluma: RIVM 2022 m. žaliųjų plotų žemėlapis, žaliųjų plotų dalis 500 m spinduliu. Aukščiau esančiame žemėlapyje įjunkite triukšmo sluoksnį.

Klimatas ir saugumas

Juntamoji temperatūra karštą dieną
46 °C
itin stiprus karščio keliamas stresas
Būstai, kuriuose patiriamas itin didelis karščio keliamas stresas (41 °C ar daugiau)
91%
savivaldybė: 91%
Šilumos salos efektas
1,2–1,4 °C
vidutiniškai šilčiau nei užmiestyje
Būstai, nuo kurių iki vėsios vietos – ne daugiau kaip 300 m
69%
savivaldybė: 71%
Būstai, kuriuose 2050 m. bus didesnė gruntinio vandens keliamų problemų tikimybė
100%
savivaldybė: 97%
Būstai, palei kuriuos teka lietaus vanduo
4%
savivaldybė: 1%
Būstai aukštosios įtampos elektros linijos magnetinio lauko zonoje
0%
savivaldybė: 0%
Būstai ne toliau kaip 1 km nuo vėjo jėgainės
0%
savivaldybė: 0%

Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0): 2022 m. juntamoji temperatūra ir šilumos salos efektas, vėsios vietos, potvynio tikimybė konkrečioje vietoje (bent 20 cm vandens), neužliejami aukštai, gruntinio vandens keliamų problemų tikimybė 2050 m. (pagal aukštąjį scenarijų), vandens tekėjimo keliai iškritus 70 mm kritulių per valandą; duomenys nustatyti kiekvienam būstui. Aukštosios įtampos linijos: RIVM Netkaart su apskaičiuotais atstumais. Vėjo jėgainės: RIVM. Įjunkite karščio sluoksnį aukščiau esančiame žemėlapyje.

Saugumas

Nusikaltimų skaičius 1 000 gyventojų
102
rug 2025 – rug 2026
Užregistruoti nusikaltimai
165
-15%, palyginti su ankstesniais metais
Vagysčių įsibraunant į būstą skaičius 1 000 būstų
5,3
5 vagystės įsibraunant į būstą
Savivaldybė
29
1 000 gyventojų
Nederland
45
1 000 gyventojų

Nusikaltimų rūšys (per pastaruosius 12 mėnesių)

  • Winkeldiefstal 16% 27
  • Fietsdiefstal 13% 21
  • Mishandeling 11% 18
  • Vernieling 8% 13
  • Openlijk geweld 5% 8
  • Inbraak schuur/garage 4% 6
  • Woninginbraak 3% 5
  • Bedreiging 2% 3

Pagal metus

  1. 1662021
  2. 1892022
  3. 2072023
  4. 1862024
  5. 1852025

Šaltinis: policija, užregistruoti nusikaltimai pagal teritoriją (CBS ir policijos atvirieji duomenys, mėnesiniai rodikliai). Rodiklis 1 000 gyventojų apskaičiuotas pagal teritorijos gyventojų skaičių; pranešama ne apie visus nusikaltimus.

Gyvenimo kokybė

Gerai Leefbaarometer 2024

labai blogaipuikiai

Gyvenimo kokybė
Gerai
7 klasė iš 9, 2024 m. vertinimas
Balas
4,13
+0,02, palyginti su šalies vidurkiu
Nuo ankstesnio vertinimo
−0,01
2022 m. vertinimas: Gerai
Savivaldybė
Gerai
įvertis 4,13

Penkios sritys: nuokrypis nuo šalies vidurkio

  • Fizinė aplinka želdynai, vandens telkiniai, užstatymas, triukšmas +0,00 patenkinamai
  • Būstų fondas tipas, statybos metai, nuosavybė +0,01 patenkinamai
  • Paslaugos ir infrastruktūra parduotuvės, mokyklos, sveikatos priežiūra, viešasis transportas −0,01 patenkinamai
  • Socialinė sanglauda gyventojų sudėtis, persikraustymai +0,01 patenkinamai
  • Viešosios tvarkos trikdymas ir nesaugumas nusikalstamumas ir viešosios tvarkos pažeidimai +0,02 patenkinamai

Šaltinis: Leefbaarometer 3.0 (Ministerie van BZK, CC0). Vertinimas atliekamas kas dvejus metus pagal daugiau nei šimtą rodiklių; įvertis rodo, kaip gyventojai vidutiniškai vertina gyvenimo kokybę. Neigiama reikšmė = žemiau šalies vidurkio.

Gruntas ir pamatai

Grunto sėdimas (bendras)
−0,9 mm per metus
savivaldybė: −0,9 mm
Grunto sėdimas (paviršinių sluoksnių)
+0,2 mm per metus
suslūgstantys durpių ir molio sluoksniai
Prognozuojamas nusėdimas iki 2050 m.
0 cm
didelio poveikio scenarijus
Būstai, kuriems gresia medinių pamatų polių puvimas
0,0%
zeer laag, savivaldybė: 0,0%
Medinių pamatų polių puvimas 2050 m.
0,0%
didelio poveikio scenarijus, sausesnės vasaros
Netolygus pamatų sėdimas 2050 m.
1,0%
būstai su sekliaisiais pamatais, kuriems kyla rizika

Šaltinis: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0): grunto sėdimas pagal palydovinius matavimus (Bodemdalingskaart), pamatų pažeidimų rizika pagal kvartalą (Deltares/KCAF, būstų su mediniais poliais arba sekliaisiais pamatais, kuriems kyla rizika, dalis). Tai kvartalo vidurkis, o ne konkretaus būsto įvertinimas.

Pajamos ir darbas

Namų ūkių turto mediana
€ 90.200
Užimtumo lygis
69%
nuo 15 iki 75 metų
Savarankiškai dirbantys asmenys
20%
visų dirbančiųjų dalis
20 % didžiausias pajamas gaunančių asmenų
10,7%
asmenų dalis (šalies mastu – 20 %)