Kvartalas Els (oost)

Kvartalas Kaatsheuvel-Oost rajone · savivaldybė: Loon op Zand · Noord-Brabant

  • Būstų: 244
  • Gyventojų: 490
  • vid. statybos metai – 1998
  • vid. WOZ vertė – € 377.000

Gyvenimas vietovėje Els (oost): kvartalas savivaldybėje Loon op Zand. Čia – Būstų: 244, Gyventojų: 490 ir 250 namų ūkių. Vietovėje Els (oost) esantys būstai – daugiausia šio tipo: butas (43%) ir vidurinis sublokuotas namas (29%), daugiausia pastatyti šiuo laikotarpiu: 1990-2009 (90%) ir tarp jų – 48% nuosavų ir 52% nuomojamų būstų. Vidutinė WOZ vertė – € 377.000. Iš būstų, kurių energinio naudingumo klasė užregistruota, 92 % yra A arba B klasės; dažniausia energinio naudingumo klasė – A. Pagal Leefbaarometer gyvenimo kokybės įvertinimas – labai gerai, vidutinis triukšmo lygis – 49 dB (tylu) ir policijos užregistruotų nusikaltimų skaičius 1 000 gyventojų – 65,3 (šalies vidurkis – 45,3). Vidutinis atstumas iki maisto prekių parduotuvės – 300 m, iki pradinės mokyklos – 600 m ir Vaikų yra 20 % namų ūkių. Huisleon rasite kiekvieno būsto vietovėje Els (oost) orientacinę vertę, energinio naudingumo klasę, mėnesio būsto išlaidas, informaciją apie gyvenamąją aplinką ir naujausius pardavimo bei nuomos skelbimus.

Žemėlapis

Riba pagal 2024 m. CBS rajonų ir kvartalų žemėlapį. Priartinkite, kad matytumėte atskirus būstus; spustelėkite būstą, kad sužinotumėte daugiau. Atverti būstų žemėlapyje

Būstai vietovėje Els (oost)

Būstai
244
gyvenamosios paskirties objektų adresai (BAG)
Vidutiniai statybos metai
1998
Vidutinis būsto plotas
120 m²
Būstų fondas (CBS)
244
2025

Būsto tipas

  • Butas 43% 105
  • Vidurinis sublokuotas namas 29% 71
  • Kraštinis sublokuotas namas 11% 27
  • Atskiras namas 9% 21
  • Dvibučio namo dalis 8% 20

Energinio naudingumo klasė

  • A arba aukštesnė 68% 165
  • B 24% 59
  • D 0% 1
  • E 1% 3
  • F 2% 4
  • G 5% 12

Statybos laikotarpis

  • Iki 1945 m. 7% 18
  • 1945–1969 1% 2
  • 1990–2009 90% 219
  • 2010 m. ir vėliau 2% 5

Gyventojai

Gyventojai
490
2025 m. sausio 1 d.
Namų ūkiai
250
vid. 2,0 asm.
Vieno asmens namų ūkiai
34%
Nederland: 40%
Namų ūkiai su vaikais
20%
Nederland: 32%
Gyventojų tankis
4.340
gyventojų viename km²
Plotas
0,1 km²
Gimę už Nederland ribų
3%
Nederland: 16%
Skurde gyvenantys asmenys
0%
Nederland: 3%
Socialinės pašalpos
0
1 000 gyventojų · Nederland: 22
Užimtumo lygis
64%
Nederland: 72%
Darbuotojai, dirbantys pagal neterminuotas sutartis
56%
Nederland: 56%

Pasiskirstymas pagal amžių

  • 0–15 m. 8% 40
  • 15–25 m. 11% 55
  • 25–45 m. 10% 50
  • 45–65 m. 22% 110
  • 65 m. ir vyresni 48% 235

Kilmė

  • Nederland 92% 455
  • Europa (išskyrus Nederland) 5% 25
  • Už Europos ribų 3% 15

Išsilavinimo lygis (15–75 m.)

  • Pradinis, ikiprofesinis vidurinis arba 1 lygio profesinis išsilavinimas 25% 80
  • Bendrasis vidurinis, priešuniversitetinis arba 2–4 lygio profesinis išsilavinimas 50% 160
  • Aukštasis koleginis arba universitetinis išsilavinimas 25% 80

Šaltinis: CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024. Kilmė pagal CBS klasifikaciją (asmens arba jo tėvų gimimo šalis); 15–75 metų gyventojų išsilavinimo lygis; pajamos standartizuotos pagal namų ūkio dydį ir sudėtį; duomenų apie mažas gyventojų grupes CBS neskelbia.

Būstai ir jų vertė

Vidutinė WOZ vertė
€ 377.000
CBS 2024
Būstai, kuriuose gyvena savininkai
48%
Nuomojami būstai
52%
40% – socialinio būsto organizacijoms priklausantys būstai
Vienbučiai namai
57%
43% – būstai daugiabučiuose
Pastatyti per pastaruosius 10 metų
2%
Negyvenami būstai
1%
Tais metais pastatyti nauji būstai
0
baigti statyti būstai

WOZ vertė – tai visų teritorijoje esančių būstų vertės vidurkis (vertės nustatymo data – ankstesnių metų sausio 1 d.), o ne konkretaus būsto rinkos vertė.

Energija

Vid. elektros suvartojimas
2.600 kWh
vienam būstui per metus
Vidutiniškai į tinklą patiekiama
680 kWh
saulės modulių pagamintos elektros vienam būstui
Vidutinis dujų suvartojimas
650 m³
vienam būstui per metus
Būstai su saulės moduliais
26%
Be gamtinių dujų
24%
Daugiausia šildoma elektra
29%
Šildymas (WarmteAtlas)
74% individualus centrinis šildymas, 25 % – elektrinis šildymas
2022
Geoterminės energijos potencialas
Ongunstig
Slochteren formacija

Suvartojimas – visų prie tinklo prijungtų būstų šioje teritorijoje vidurkis (CBS); pasiskirstymas pagal energinio naudingumo klases pateiktas skiltyje „Būstai“.

Paslaugos, infrastruktūra ir susisiekimas

Didelė maisto prekių parduotuvė
300 m
vid. atstumas
Šeimos gydytojo kabinetas
600 m
vid. atstumas
Pradinė mokykla
600 m
vid. atstumas
Vaikų darželis
800 m
vid. atstumas
Mokyklos 3 km spinduliu
6
Urbanizacijos lygis
Vidutiniškai urbanizuota
Adresų skaičius viename km²: 1.400
Automobilių skaičius vienam namų ūkiui
1,0
Lengvųjų automobilių: 256
Įmonių veiklos vietos
60
iš jų prekybos, apgyvendinimo ir maitinimo sektoriuose – 10

Vidutiniai atstumai keliais, apskaičiuoti visiems teritorijos gyventojams (CBS).

Gyvenamoji aplinka: triukšmas, vanduo, oras, šviesa ir želdiniai

Vidutinis triukšmo lygis (Lden)
49 dB
savivaldybėje 50 dB
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 55 dB kelių eismo triukšmas
16%
savivaldybė: 16%
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 55 dB traukinių eismo triukšmas
0%
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 48 dB oro eismo triukšmas
0%
savivaldybė: 0%
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 40 dB vėjo jėgainių triukšmas
0%
savivaldybė: 0%
Kelių eismo triukšmas naktį viršija 50 dB
9%
savivaldybė: 5%

Triukšmo lygis prie būstų (iš viso 244)

  • iki 45 dB: labai tylu 5% 11
  • 46–50 dB: tylu 75% 182
  • 51–55 dB: vidutiniškai triukšminga 5% 13
  • 56–60 dB: gana triukšminga 9% 22
  • 61–65 dB: triukšminga 7% 16

Potvynis

Būstai, kuriuos gali užlieti potvynis
0%
savivaldybė: 3%
Iš jų – tie, kuriuos užlietų daugiau nei 0,5 m vandens
0%
Iš jų – tie, kuriuos užlietų daugiau nei 2 m vandens
0%
Didžiausias vandens gylis
nėra

Oras, šviesa ir žaluma

NO₂
11,9 µg/m³
100% daugiau nei WHO rekomenduojama riba (10)
PM2,5
9,2 µg/m³
100% daugiau nei WHO rekomenduojama riba (5)
PM10
15,2 µg/m³
100% daugiau nei WHO rekomenduojama riba (15)
Šviesa naktį
Apšviesta
savivaldybėje: blausus apšvietimas
Žalieji plotai 500 m spinduliu
35%
savivaldybėje 47%

Triukšmas: RIVM triukšmo žemėlapiai (kelių ir geležinkelių – 2020 m., oro eismo – 2022 m., vėjo jėgainių – 2024 m.), metinis vidutinis Lden 10 m tinklelyje, reikšmės nustatytos kiekvienam adresui. Potvyniai: LIWO (Rijkswaterstaat), didžiausio vandens gylio žemėlapis; gylis nerodo potvynio tikimybės. Oras: RIVM metinės vidutinės koncentracijos 25 m tinklelyje. Šviesa: RIVM 2023 m. skleidžiamos šviesos žemėlapis. Žaluma: RIVM 2022 m. žaliųjų plotų žemėlapis, žaliųjų plotų dalis 500 m spinduliu. Aukščiau esančiame žemėlapyje įjunkite triukšmo sluoksnį.

Klimatas ir saugumas

Juntamoji temperatūra karštą dieną
46 °C
itin stiprus karščio keliamas stresas
Būstai, kuriuose patiriamas itin didelis karščio keliamas stresas (41 °C ar daugiau)
99%
savivaldybė: 94%
Šilumos salos efektas
1,2–1,4 °C
vidutiniškai šilčiau nei užmiestyje
Būstai, nuo kurių iki vėsios vietos – ne daugiau kaip 300 m
72%
savivaldybė: 79%
Neužliejamas aukštas per didžiausią potvynį
100%
Būstai, kuriuose 2050 m. bus didesnė gruntinio vandens keliamų problemų tikimybė
100%
savivaldybė: 94%
Būstai, palei kuriuos teka lietaus vanduo
13%
savivaldybė: 7%
Būstai aukštosios įtampos elektros linijos magnetinio lauko zonoje
0%
savivaldybė: 0%
Būstai ne toliau kaip 1 km nuo vėjo jėgainės
0%
savivaldybė: 0%

Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0): 2022 m. juntamoji temperatūra ir šilumos salos efektas, vėsios vietos, potvynio tikimybė konkrečioje vietoje (bent 20 cm vandens), neužliejami aukštai, gruntinio vandens keliamų problemų tikimybė 2050 m. (pagal aukštąjį scenarijų), vandens tekėjimo keliai iškritus 70 mm kritulių per valandą; duomenys nustatyti kiekvienam būstui. Aukštosios įtampos linijos: RIVM Netkaart su apskaičiuotais atstumais. Vėjo jėgainės: RIVM. Įjunkite karščio sluoksnį aukščiau esančiame žemėlapyje.

Saugumas

Nusikaltimų skaičius 1 000 gyventojų
65
rug 2025 – rug 2026
Užregistruoti nusikaltimai
32
0%, palyginti su ankstesniais metais
Vagysčių įsibraunant į būstą skaičius 1 000 būstų
8,2
2 vagystės įsibraunant į būstą
Savivaldybė
32
1 000 gyventojų
Nederland
45
1 000 gyventojų

Nusikaltimų rūšys (per pastaruosius 12 mėnesių)

  • Winkeldiefstal 19% 6
  • Woninginbraak 6% 2
  • Diefstal uit auto 3% 1
  • Fietsdiefstal 3% 1
  • Vernieling 3% 1

Pagal metus

  1. 352021
  2. 222022
  3. 282023
  4. 202024
  5. 362025

Šaltinis: policija, užregistruoti nusikaltimai pagal teritoriją (CBS ir policijos atvirieji duomenys, mėnesiniai rodikliai). Rodiklis 1 000 gyventojų apskaičiuotas pagal teritorijos gyventojų skaičių; pranešama ne apie visus nusikaltimus.

Gyvenimo kokybė

Labai gerai Leefbaarometer 2024

labai blogaipuikiai

Gyvenimo kokybė
Labai gerai
8 klasė iš 9, 2024 m. vertinimas
Balas
4,22
+0,12, palyginti su šalies vidurkiu
Nuo ankstesnio vertinimo
+0,05
2022 m. vertinimas: Gerai
Savivaldybė
Gerai
įvertis 4,17

Penkios sritys: nuokrypis nuo šalies vidurkio

  • Fizinė aplinka želdynai, vandens telkiniai, užstatymas, triukšmas +0,02 patenkinamai
  • Būstų fondas tipas, statybos metai, nuosavybė +0,03 patenkinamai
  • Paslaugos ir infrastruktūra parduotuvės, mokyklos, sveikatos priežiūra, viešasis transportas −0,02 patenkinamai
  • Socialinė sanglauda gyventojų sudėtis, persikraustymai +0,02 patenkinamai
  • Viešosios tvarkos trikdymas ir nesaugumas nusikalstamumas ir viešosios tvarkos pažeidimai +0,07 daugiau nei patenkinamai

Šaltinis: Leefbaarometer 3.0 (Ministerie van BZK, CC0). Vertinimas atliekamas kas dvejus metus pagal daugiau nei šimtą rodiklių; įvertis rodo, kaip gyventojai vidutiniškai vertina gyvenimo kokybę. Neigiama reikšmė = žemiau šalies vidurkio.

Gruntas ir pamatai

Grunto sėdimas (bendras)
−0,8 mm per metus
savivaldybė: −0,8 mm
Grunto sėdimas (paviršinių sluoksnių)
−0,1 mm per metus
suslūgstantys durpių ir molio sluoksniai
Prognozuojamas nusėdimas iki 2050 m.
0 cm
didelio poveikio scenarijus
Būstai, kuriems gresia medinių pamatų polių puvimas
0,0%
zeer laag, savivaldybė: 0,0%
Medinių pamatų polių puvimas 2050 m.
0,0%
didelio poveikio scenarijus, sausesnės vasaros
Netolygus pamatų sėdimas 2050 m.
1,0%
būstai su sekliaisiais pamatais, kuriems kyla rizika

Šaltinis: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0): grunto sėdimas pagal palydovinius matavimus (Bodemdalingskaart), pamatų pažeidimų rizika pagal kvartalą (Deltares/KCAF, būstų su mediniais poliais arba sekliaisiais pamatais, kuriems kyla rizika, dalis). Tai kvartalo vidurkis, o ne konkretaus būsto įvertinimas.

Pajamos ir darbas

Namų ūkių turto mediana
€ 185.500
Užimtumo lygis
64%
nuo 15 iki 75 metų
Savarankiškai dirbantys asmenys
17%
visų dirbančiųjų dalis
20 % didžiausias pajamas gaunančių asmenų
15,9%
asmenų dalis (šalies mastu – 20 %)