Kvartalas Krakeel

Kvartalas Hoogeveen rajone · savivaldybė: Hoogeveen · Drenthe

  • Būstų: 2.254
  • Gyventojų: 5.055
  • vid. statybos metai – 1978
  • vid. WOZ vertė – € 218.000

Gyvenimas vietovėje Krakeel: kvartalas savivaldybėje Hoogeveen. Čia – Būstų: 2.254, Gyventojų: 5.055 ir 2.165 namų ūkių. Vietovėje Krakeel esantys būstai – daugiausia šio tipo: vidurinis sublokuotas namas (50%) ir butas (22%), daugiausia pastatyti šiuo laikotarpiu: 1970-1989 (63%) ir tarp jų – 51% nuosavų ir 49% nuomojamų būstų. Vidutinė WOZ vertė – € 218.000. Iš būstų, kurių energinio naudingumo klasė užregistruota, 40 % yra A arba B klasės; dažniausia energinio naudingumo klasė – A. Pagal Leefbaarometer gyvenimo kokybės įvertinimas – daugiau nei patenkinamai, vidutinis triukšmo lygis – 56 dB (judru) ir policijos užregistruotų nusikaltimų skaičius 1 000 gyventojų – 18,0 (šalies vidurkis – 45,3). Vidutinis atstumas iki maisto prekių parduotuvės – 700 m, iki pradinės mokyklos – 800 m ir Vaikų yra 38 % namų ūkių. Huisleon rasite kiekvieno būsto vietovėje Krakeel orientacinę vertę, energinio naudingumo klasę, mėnesio būsto išlaidas, informaciją apie gyvenamąją aplinką ir naujausius pardavimo bei nuomos skelbimus.

Žemėlapis

Riba pagal 2024 m. CBS rajonų ir kvartalų žemėlapį. Priartinkite, kad matytumėte atskirus būstus; spustelėkite būstą, kad sužinotumėte daugiau. Atverti būstų žemėlapyje

Būstai vietovėje Krakeel

Būstai
2.254
gyvenamosios paskirties objektų adresai (BAG)
Vidutiniai statybos metai
1978
Vidutinis būsto plotas
118 m²
Būstų fondas (CBS)
2.241
2025

Būsto tipas

  • Vidurinis sublokuotas namas 50% 1.128
  • Butas 22% 500
  • Kraštinis sublokuotas namas 20% 444
  • Dvibučio namo dalis 5% 110
  • Atskiras namas 3% 72

Energinio naudingumo klasė

  • A arba aukštesnė 32% 716
  • B 8% 191
  • C 32% 712
  • D 20% 448
  • E 7% 167
  • F 0% 7
  • G 0% 1
  • Klasė nenustatyta 1% 12

Statybos laikotarpis

  • 1945–1969 17% 386
  • 1970–1989 63% 1.430
  • 1990–2009 15% 342
  • 2010 m. ir vėliau 4% 96

Gyventojai

Gyventojai
5.055
2025 m. sausio 1 d.
Namų ūkiai
2.165
vid. 2,3 asm.
Vieno asmens namų ūkiai
35%
Nederland: 40%
Namų ūkiai su vaikais
38%
Nederland: 32%
Gyventojų tankis
5.848
gyventojų viename km²
Plotas
0,9 km²
iš šio ploto 0,0 km² užima vanduo
Gimę už Nederland ribų
14%
Nederland: 16%
Skurde gyvenantys asmenys
3%
Nederland: 3%
Socialinės pašalpos
36
1 000 gyventojų · Nederland: 22
Užimtumo lygis
68%
Nederland: 72%
Darbuotojai, dirbantys pagal neterminuotas sutartis
59%
Nederland: 56%

Pasiskirstymas pagal amžių

  • 0–15 m. 17% 885
  • 15–25 m. 13% 655
  • 25–45 m. 25% 1.260
  • 45–65 m. 25% 1.250
  • 65 m. ir vyresni 20% 1.010

Kilmė

  • Nederland 77% 3.855
  • Europa (išskyrus Nederland) 7% 330
  • Už Europos ribų 17% 835

Išsilavinimo lygis (15–75 m.)

  • Pradinis, ikiprofesinis vidurinis arba 1 lygio profesinis išsilavinimas 41% 1.500
  • Bendrasis vidurinis, priešuniversitetinis arba 2–4 lygio profesinis išsilavinimas 44% 1.630
  • Aukštasis koleginis arba universitetinis išsilavinimas 15% 550

Šaltinis: CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024. Kilmė pagal CBS klasifikaciją (asmens arba jo tėvų gimimo šalis); 15–75 metų gyventojų išsilavinimo lygis; pajamos standartizuotos pagal namų ūkio dydį ir sudėtį; duomenų apie mažas gyventojų grupes CBS neskelbia.

Būstai ir jų vertė

Vidutinė WOZ vertė
€ 218.000
CBS 2024
Būstai, kuriuose gyvena savininkai
51%
Nuomojami būstai
49%
44% – socialinio būsto organizacijoms priklausantys būstai
Vienbučiai namai
78%
22% – būstai daugiabučiuose
Pastatyti per pastaruosius 10 metų
3%
Negyvenami būstai
3%
Tais metais pastatyti nauji būstai
16
baigti statyti būstai

WOZ vertė – tai visų teritorijoje esančių būstų vertės vidurkis (vertės nustatymo data – ankstesnių metų sausio 1 d.), o ne konkretaus būsto rinkos vertė.

Energija

Vid. elektros suvartojimas
2.390 kWh
vienam būstui per metus
Vidutiniškai į tinklą patiekiama
720 kWh
saulės modulių pagamintos elektros vienam būstui
Vidutinis dujų suvartojimas
870 m³
vienam būstui per metus
Būstai su saulės moduliais
37%
Be gamtinių dujų
5%
Daugiausia šildoma elektra
7%
Šildymas (WarmteAtlas)
84% individualus centrinis šildymas, 12% bendras pastato šildymas, 4 % – centralizuotas šildymas
2022
Geoterminės energijos potencialas
Ongunstig
Slochteren formacija

Suvartojimas – visų prie tinklo prijungtų būstų šioje teritorijoje vidurkis (CBS); pasiskirstymas pagal energinio naudingumo klases pateiktas skiltyje „Būstai“.

Paslaugos, infrastruktūra ir susisiekimas

Didelė maisto prekių parduotuvė
700 m
vid. atstumas
Šeimos gydytojo kabinetas
2,0 km
vid. atstumas
Pradinė mokykla
800 m
vid. atstumas
Vaikų darželis
600 m
vid. atstumas
Mokyklos 3 km spinduliu
7
Urbanizacijos lygis
Vidutiniškai urbanizuota
Adresų skaičius viename km²: 1.069
Automobilių skaičius vienam namų ūkiui
1,0
Lengvųjų automobilių: 2.111
Įmonių veiklos vietos
245
iš jų prekybos, apgyvendinimo ir maitinimo sektoriuose – 55

Vidutiniai atstumai keliais, apskaičiuoti visiems teritorijos gyventojams (CBS).

Mokyklos

kvartalas Krakeel: 2 mokyklos, mokinių skaičius ir švietimo inspekcijos vertinimas.

  • De Morgenster Pradinė mokykla Mokinių skaičius: 230
  • Apollo Pradinė mokykla Mokinių skaičius: 103 · Inspekcijos vertinimas: Onvoldoende

Visos mokyklos Hoogeveen savivaldybėje

DUO atvirieji švietimo duomenys ir Inspectie van het Onderwijs; mokykla priskiriama kvartalui pagal jos padalinio adresą.

Gyvenamoji aplinka: triukšmas, vanduo, oras, šviesa ir želdiniai

Vidutinis triukšmo lygis (Lden)
56 dB
savivaldybėje 52 dB
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 55 dB kelių eismo triukšmas
9%
savivaldybė: 16%
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 55 dB traukinių eismo triukšmas
0%
savivaldybė: 0%
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 48 dB oro eismo triukšmas
0%
savivaldybė: 1%
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 40 dB vėjo jėgainių triukšmas
0%
Kelių eismo triukšmas naktį viršija 50 dB
0%
savivaldybė: 5%

Triukšmo lygis prie būstų (iš viso 2.254)

  • 51–55 dB: vidutiniškai triukšminga 56% 1.263
  • 56–60 dB: gana triukšminga 36% 819
  • 61–65 dB: triukšminga 8% 172

Potvynis

Būstai, kuriuos gali užlieti potvynis
0%
savivaldybė: 5%
Iš jų – tie, kuriuos užlietų daugiau nei 0,5 m vandens
0%
Iš jų – tie, kuriuos užlietų daugiau nei 2 m vandens
0%
Didžiausias vandens gylis
nėra

Oras, šviesa ir žaluma

NO₂
8,1 µg/m³
0% daugiau nei WHO rekomenduojama riba (10)
PM2,5
7,0 µg/m³
100% daugiau nei WHO rekomenduojama riba (5)
PM10
12,7 µg/m³
0% daugiau nei WHO rekomenduojama riba (15)
Šviesa naktį
Blausus apšvietimas
savivaldybėje: blausus apšvietimas
Žalieji plotai 500 m spinduliu
50%
savivaldybėje 50%

Triukšmas: RIVM triukšmo žemėlapiai (kelių ir geležinkelių – 2020 m., oro eismo – 2022 m., vėjo jėgainių – 2024 m.), metinis vidutinis Lden 10 m tinklelyje, reikšmės nustatytos kiekvienam adresui. Potvyniai: LIWO (Rijkswaterstaat), didžiausio vandens gylio žemėlapis; gylis nerodo potvynio tikimybės. Oras: RIVM metinės vidutinės koncentracijos 25 m tinklelyje. Šviesa: RIVM 2023 m. skleidžiamos šviesos žemėlapis. Žaluma: RIVM 2022 m. žaliųjų plotų žemėlapis, žaliųjų plotų dalis 500 m spinduliu. Aukščiau esančiame žemėlapyje įjunkite triukšmo sluoksnį.

Klimatas ir saugumas

Juntamoji temperatūra karštą dieną
45 °C
itin stiprus karščio keliamas stresas
Būstai, kuriuose patiriamas itin didelis karščio keliamas stresas (41 °C ar daugiau)
96%
savivaldybė: 94%
Šilumos salos efektas
0,8–1,0 °C
vidutiniškai šilčiau nei užmiestyje
Būstai, nuo kurių iki vėsios vietos – ne daugiau kaip 300 m
98%
savivaldybė: 93%
Neužliejamas aukštas per didžiausią potvynį
100%
Būstai, kuriuose 2050 m. bus didesnė gruntinio vandens keliamų problemų tikimybė
33%
savivaldybė: 59%
Būstai, palei kuriuos teka lietaus vanduo
11%
savivaldybė: 9%
Būstai aukštosios įtampos elektros linijos magnetinio lauko zonoje
0%
savivaldybė: 0%
Būstai ne toliau kaip 1 km nuo vėjo jėgainės
0%
savivaldybė: 6%

Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0): 2022 m. juntamoji temperatūra ir šilumos salos efektas, vėsios vietos, potvynio tikimybė konkrečioje vietoje (bent 20 cm vandens), neužliejami aukštai, gruntinio vandens keliamų problemų tikimybė 2050 m. (pagal aukštąjį scenarijų), vandens tekėjimo keliai iškritus 70 mm kritulių per valandą; duomenys nustatyti kiekvienam būstui. Aukštosios įtampos linijos: RIVM Netkaart su apskaičiuotais atstumais. Vėjo jėgainės: RIVM. Įjunkite karščio sluoksnį aukščiau esančiame žemėlapyje.

Saugumas

Nusikaltimų skaičius 1 000 gyventojų
18
rug 2025 – rug 2026
Užregistruoti nusikaltimai
91
-40%, palyginti su ankstesniais metais
Vagysčių įsibraunant į būstą skaičius 1 000 būstų
0,4
1 vagystė įsibraunant į būstą
Savivaldybė
39
1 000 gyventojų
Nederland
45
1 000 gyventojų

Nusikaltimų rūšys (per pastaruosius 12 mėnesių)

  • Vernieling 22% 20
  • Mishandeling 8% 7
  • Fietsdiefstal 7% 6
  • Bedreiging 5% 5
  • Inbraak schuur/garage 2% 2
  • Diefstal uit auto 2% 2
  • Woninginbraak 1% 1
  • Autodiefstal 1% 1

Pagal metus

  1. 1672021
  2. 1702022
  3. 1442023
  4. 1302024
  5. 1482025

Šaltinis: policija, užregistruoti nusikaltimai pagal teritoriją (CBS ir policijos atvirieji duomenys, mėnesiniai rodikliai). Rodiklis 1 000 gyventojų apskaičiuotas pagal teritorijos gyventojų skaičių; pranešama ne apie visus nusikaltimus.

Gyvenimo kokybė

Daugiau nei patenkinamai Leefbaarometer 2024

labai blogaipuikiai

Gyvenimo kokybė
Daugiau nei patenkinamai
6 klasė iš 9, 2024 m. vertinimas
Balas
4,01
−0,09, palyginti su šalies vidurkiu
Nuo ankstesnio vertinimo
+0,01
2022 m. vertinimas: Daugiau nei patenkinamai
Savivaldybė
Gerai
įvertis 4,14

Penkios sritys: nuokrypis nuo šalies vidurkio

  • Fizinė aplinka želdynai, vandens telkiniai, užstatymas, triukšmas +0,03 patenkinamai
  • Būstų fondas tipas, statybos metai, nuosavybė −0,01 patenkinamai
  • Paslaugos ir infrastruktūra parduotuvės, mokyklos, sveikatos priežiūra, viešasis transportas −0,08 silpnai
  • Socialinė sanglauda gyventojų sudėtis, persikraustymai −0,02 patenkinamai
  • Viešosios tvarkos trikdymas ir nesaugumas nusikalstamumas ir viešosios tvarkos pažeidimai −0,02 patenkinamai

Šaltinis: Leefbaarometer 3.0 (Ministerie van BZK, CC0). Vertinimas atliekamas kas dvejus metus pagal daugiau nei šimtą rodiklių; įvertis rodo, kaip gyventojai vidutiniškai vertina gyvenimo kokybę. Neigiama reikšmė = žemiau šalies vidurkio.

Gruntas ir pamatai

Grunto sėdimas (bendras)
−1,7 mm per metus
savivaldybė: −1,5 mm
Grunto sėdimas (paviršinių sluoksnių)
−0,4 mm per metus
suslūgstantys durpių ir molio sluoksniai
Prognozuojamas nusėdimas iki 2050 m.
0 cm
didelio poveikio scenarijus
Būstai, kuriems gresia medinių pamatų polių puvimas
0,0%
zeer laag, savivaldybė: 0,3%
Medinių pamatų polių puvimas 2050 m.
0,0%
didelio poveikio scenarijus, sausesnės vasaros
Netolygus pamatų sėdimas 2050 m.
4,1%
būstai su sekliaisiais pamatais, kuriems kyla rizika

Šaltinis: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0): grunto sėdimas pagal palydovinius matavimus (Bodemdalingskaart), pamatų pažeidimų rizika pagal kvartalą (Deltares/KCAF, būstų su mediniais poliais arba sekliaisiais pamatais, kuriems kyla rizika, dalis). Tai kvartalo vidurkis, o ne konkretaus būsto įvertinimas.

Pajamos ir darbas

Vidutinės pajamos vienam gyventojui
€ 25.600
per metus
Vidutinės pajamos vienam pajamų gavėjui
€ 32.200
per metus
Namų ūkių turto mediana
€ 51.500
Užimtumo lygis
68%
nuo 15 iki 75 metų
Savarankiškai dirbantys asmenys
8%
visų dirbančiųjų dalis
20 % didžiausias pajamas gaunančių asmenų
8,9%
asmenų dalis (šalies mastu – 20 %)