Rajonas Angerlo

Rajonas Zevenaar savivaldybėje · Gelderland

  • Būstų: 619
  • Gyventojų: 1.485
  • vid. statybos metai – 1970
  • vid. WOZ vertė – € 419.000

Gyvenimas vietovėje Angerlo: rajonas savivaldybėje Zevenaar. Čia – Būstų: 619, Gyventojų: 1.485 ir 610 namų ūkių. Vietovėje Angerlo esantys būstai – daugiausia šio tipo: atskiras namas (38%) ir dvibučio namo dalis (22%), daugiausia pastatyti šiuo laikotarpiu: 1970-1989 (37%) ir tarp jų – 78% nuosavų ir 22% nuomojamų būstų. Vidutinė WOZ vertė – € 419.000. Iš būstų, kurių energinio naudingumo klasė užregistruota, 39 % yra A arba B klasės; dažniausia energinio naudingumo klasė – C. Pagal Leefbaarometer gyvenimo kokybės įvertinimas – gerai, vidutinis triukšmo lygis – 50 dB (tylu) ir policijos užregistruotų nusikaltimų skaičius 1 000 gyventojų – 28,3 (šalies vidurkis – 45,3). Vidutinis atstumas iki maisto prekių parduotuvės – 2,5 km, iki pradinės mokyklos – 800 m ir Vaikų yra 35 % namų ūkių. Huisleon rasite kiekvieno būsto vietovėje Angerlo orientacinę vertę, energinio naudingumo klasę, mėnesio būsto išlaidas, informaciją apie gyvenamąją aplinką ir naujausius pardavimo bei nuomos skelbimus.

Žemėlapis

Riba pagal 2024 m. CBS rajonų ir kvartalų žemėlapį. Priartinkite, kad matytumėte atskirus būstus; spustelėkite būstą, kad sužinotumėte daugiau. Atverti būstų žemėlapyje

Būstai vietovėje Angerlo

Būstai
619
gyvenamosios paskirties objektų adresai (BAG)
Vidutiniai statybos metai
1970
Vidutinis būsto plotas
158 m²
Būstų fondas (CBS)
619
2025

Būsto tipas

  • Atskiras namas 38% 233
  • Dvibučio namo dalis 22% 136
  • Vidurinis sublokuotas namas 16% 102
  • Kraštinis sublokuotas namas 16% 102
  • Butas 7% 46

Energinio naudingumo klasė

  • A arba aukštesnė 25% 157
  • B 12% 76
  • C 26% 158
  • D 14% 87
  • E 2% 12
  • F 5% 30
  • G 11% 71
  • Klasė nenustatyta 5% 28

Statybos laikotarpis

  • Iki 1945 m. 17% 103
  • 1945–1969 13% 78
  • 1970–1989 37% 230
  • 1990–2009 14% 87
  • 2010 m. ir vėliau 20% 121

Gyventojai

Gyventojai
1.485
2025 m. sausio 1 d.
Namų ūkiai
610
vid. 2,3 asm.
Vieno asmens namų ūkiai
25%
Nederland: 40%
Namų ūkiai su vaikais
35%
Nederland: 32%
Gyventojų tankis
80
gyventojų viename km²
Plotas
18,3 km²
iš šio ploto 0,3 km² užima vanduo
Gimę už Nederland ribų
4%
Nederland: 16%
Skurde gyvenantys asmenys
1%
Nederland: 3%
Socialinės pašalpos
7
1 000 gyventojų · Nederland: 22
Užimtumo lygis
75%
Nederland: 72%
Darbuotojai, dirbantys pagal neterminuotas sutartis
55%
Nederland: 56%

Pasiskirstymas pagal amžių

  • 0–15 m. 13% 190
  • 15–25 m. 12% 180
  • 25–45 m. 17% 255
  • 45–65 m. 33% 485
  • 65 m. ir vyresni 26% 380

Kilmė

  • Nederland 92% 1.330
  • Europa (išskyrus Nederland) 4% 60
  • Už Europos ribų 3% 50

Išsilavinimo lygis (15–75 m.)

  • Pradinis, ikiprofesinis vidurinis arba 1 lygio profesinis išsilavinimas 25% 280
  • Bendrasis vidurinis, priešuniversitetinis arba 2–4 lygio profesinis išsilavinimas 44% 500
  • Aukštasis koleginis arba universitetinis išsilavinimas 31% 350

Šaltinis: CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024. Kilmė pagal CBS klasifikaciją (asmens arba jo tėvų gimimo šalis); 15–75 metų gyventojų išsilavinimo lygis; pajamos standartizuotos pagal namų ūkio dydį ir sudėtį; duomenų apie mažas gyventojų grupes CBS neskelbia.

Būstai ir jų vertė

Vidutinė WOZ vertė
€ 419.000
CBS 2024
Būstai, kuriuose gyvena savininkai
78%
Nuomojami būstai
22%
16% – socialinio būsto organizacijoms priklausantys būstai
Vienbučiai namai
93%
7% – būstai daugiabučiuose
Pastatyti per pastaruosius 10 metų
8%
Negyvenami būstai
4%
Tais metais pastatyti nauji būstai
5
baigti statyti būstai

WOZ vertė – tai visų teritorijoje esančių būstų vertės vidurkis (vertės nustatymo data – ankstesnių metų sausio 1 d.), o ne konkretaus būsto rinkos vertė.

Energija

Vid. elektros suvartojimas
3.380 kWh
vienam būstui per metus
Vidutiniškai į tinklą patiekiama
1.720 kWh
saulės modulių pagamintos elektros vienam būstui
Vidutinis dujų suvartojimas
1.030 m³
vienam būstui per metus
Būstai su saulės moduliais
63%
Be gamtinių dujų
8%
Daugiausia šildoma elektra
17%

Suvartojimas – visų prie tinklo prijungtų būstų šioje teritorijoje vidurkis (CBS); pasiskirstymas pagal energinio naudingumo klases pateiktas skiltyje „Būstai“.

Paslaugos, infrastruktūra ir susisiekimas

Didelė maisto prekių parduotuvė
2,5 km
vid. atstumas
Šeimos gydytojo kabinetas
2,5 km
vid. atstumas
Pradinė mokykla
800 m
vid. atstumas
Vaikų darželis
800 m
vid. atstumas
Mokyklos 3 km spinduliu
2
Urbanizacijos lygis
Neurbanizuota
Adresų skaičius viename km²: 418
Automobilių skaičius vienam namų ūkiui
1,3
Lengvųjų automobilių: 790
Įmonių veiklos vietos
230
iš jų prekybos, apgyvendinimo ir maitinimo sektoriuose – 30

Vidutiniai atstumai keliais, apskaičiuoti visiems teritorijos gyventojams (CBS).

Mokyklos

rajonas Angerlo: 1 mokykla, mokinių skaičius ir švietimo inspekcijos vertinimas.

Visos mokyklos Zevenaar savivaldybėje

DUO atvirieji švietimo duomenys ir Inspectie van het Onderwijs; mokykla priskiriama kvartalui pagal jos padalinio adresą.

Gyvenamoji aplinka: triukšmas, vanduo, oras, šviesa ir želdiniai

Vidutinis triukšmo lygis (Lden)
50 dB
savivaldybėje 51 dB
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 55 dB kelių eismo triukšmas
10%
savivaldybė: 11%
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 55 dB traukinių eismo triukšmas
0%
savivaldybė: 1%
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 48 dB oro eismo triukšmas
0%
savivaldybė: 0%
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 40 dB vėjo jėgainių triukšmas
1%
savivaldybė: 0%
Kelių eismo triukšmas naktį viršija 50 dB
2%
savivaldybė: 3%

Triukšmo lygis prie būstų (iš viso 619)

  • iki 45 dB: labai tylu 12% 74
  • 46–50 dB: tylu 54% 337
  • 51–55 dB: vidutiniškai triukšminga 25% 155
  • 56–60 dB: gana triukšminga 7% 45
  • 61–65 dB: triukšminga 1% 7
  • 66–70 dB: labai triukšminga 0% 1

Potvynis

Būstai, kuriuos gali užlieti potvynis
100%
savivaldybė: 95%
Iš jų – tie, kuriuos užlietų daugiau nei 0,5 m vandens
100%
Iš jų – tie, kuriuos užlietų daugiau nei 2 m vandens
99%
Didžiausias vandens gylis
5,1 m
užliejamose vietose vidutiniškai 3,5 m

Oras, šviesa ir žaluma

NO₂
9,5 µg/m³
8% daugiau nei WHO rekomenduojama riba (10)
PM2,5
8,0 µg/m³
100% daugiau nei WHO rekomenduojama riba (5)
PM10
13,5 µg/m³
0% daugiau nei WHO rekomenduojama riba (15)
Šviesa naktį
Tamsu
savivaldybėje: blausus apšvietimas
Žalieji plotai 500 m spinduliu
74%
savivaldybėje 58%

Triukšmas: RIVM triukšmo žemėlapiai (kelių ir geležinkelių – 2020 m., oro eismo – 2022 m., vėjo jėgainių – 2024 m.), metinis vidutinis Lden 10 m tinklelyje, reikšmės nustatytos kiekvienam adresui. Potvyniai: LIWO (Rijkswaterstaat), didžiausio vandens gylio žemėlapis; gylis nerodo potvynio tikimybės. Oras: RIVM metinės vidutinės koncentracijos 25 m tinklelyje. Šviesa: RIVM 2023 m. skleidžiamos šviesos žemėlapis. Žaluma: RIVM 2022 m. žaliųjų plotų žemėlapis, žaliųjų plotų dalis 500 m spinduliu. Aukščiau esančiame žemėlapyje įjunkite triukšmo sluoksnį.

Klimatas ir saugumas

Juntamoji temperatūra karštą dieną
46–48 °C
itin stiprus karščio keliamas stresas
Būstai, kuriuose patiriamas itin didelis karščio keliamas stresas (41 °C ar daugiau)
97%
savivaldybė: 95%
Šilumos salos efektas
0,2–0,4 °C
vidutiniškai šilčiau nei užmiestyje
Būstai, nuo kurių iki vėsios vietos – ne daugiau kaip 300 m
86%
savivaldybė: 91%
Būstai vietovėse, kuriose potvynio tikimybė vidutinė ar didelė
100%
savivaldybė: 84%
Būstai, kuriuose 2050 m. bus didesnė gruntinio vandens keliamų problemų tikimybė
75%
savivaldybė: 45%
Būstai, palei kuriuos teka lietaus vanduo
2%
savivaldybė: 4%
Būstai aukštosios įtampos elektros linijos magnetinio lauko zonoje
0%
savivaldybė: 0%
Būstai ne toliau kaip 1 km nuo vėjo jėgainės
1%
savivaldybė: 0%

Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0): 2022 m. juntamoji temperatūra ir šilumos salos efektas, vėsios vietos, potvynio tikimybė konkrečioje vietoje (bent 20 cm vandens), neužliejami aukštai, gruntinio vandens keliamų problemų tikimybė 2050 m. (pagal aukštąjį scenarijų), vandens tekėjimo keliai iškritus 70 mm kritulių per valandą; duomenys nustatyti kiekvienam būstui. Aukštosios įtampos linijos: RIVM Netkaart su apskaičiuotais atstumais. Vėjo jėgainės: RIVM. Įjunkite karščio sluoksnį aukščiau esančiame žemėlapyje.

Saugumas

Nusikaltimų skaičius 1 000 gyventojų
28
rug 2025 – rug 2026
Užregistruoti nusikaltimai
42
-11%, palyginti su ankstesniais metais
Vagysčių įsibraunant į būstą skaičius 1 000 būstų
1,6
1 vagystė įsibraunant į būstą
Savivaldybė
32
1 000 gyventojų
Nederland
45
1 000 gyventojų

Nusikaltimų rūšys (per pastaruosius 12 mėnesių)

  • Vernieling 17% 7
  • Fietsdiefstal 5% 2
  • Mishandeling 5% 2
  • Woninginbraak 2% 1
  • Inbraak schuur/garage 2% 1
  • Bedreiging 2% 1

Pagal metus

  1. 502021
  2. 262022
  3. 312023
  4. 362024
  5. 442025

Šaltinis: policija, užregistruoti nusikaltimai pagal teritoriją (CBS ir policijos atvirieji duomenys, mėnesiniai rodikliai). Rodiklis 1 000 gyventojų apskaičiuotas pagal teritorijos gyventojų skaičių; pranešama ne apie visus nusikaltimus.

Gyvenimo kokybė

Gerai Leefbaarometer 2024

labai blogaipuikiai

Gyvenimo kokybė
Gerai
7 klasė iš 9, 2024 m. vertinimas
Balas
4,16
+0,06, palyginti su šalies vidurkiu
Nuo ankstesnio vertinimo
+0,00
2022 m. vertinimas: Gerai
Savivaldybė
Gerai
įvertis 4,13

Penkios sritys: nuokrypis nuo šalies vidurkio

  • Fizinė aplinka želdynai, vandens telkiniai, užstatymas, triukšmas −0,02 patenkinamai
  • Būstų fondas tipas, statybos metai, nuosavybė +0,06 daugiau nei patenkinamai
  • Paslaugos ir infrastruktūra parduotuvės, mokyklos, sveikatos priežiūra, viešasis transportas −0,16 nepatenkinamai
  • Socialinė sanglauda gyventojų sudėtis, persikraustymai +0,06 daugiau nei patenkinamai
  • Viešosios tvarkos trikdymas ir nesaugumas nusikalstamumas ir viešosios tvarkos pažeidimai +0,11 gerai

Šaltinis: Leefbaarometer 3.0 (Ministerie van BZK, CC0). Vertinimas atliekamas kas dvejus metus pagal daugiau nei šimtą rodiklių; įvertis rodo, kaip gyventojai vidutiniškai vertina gyvenimo kokybę. Neigiama reikšmė = žemiau šalies vidurkio.

Pajamos ir darbas

Namų ūkių turto mediana
€ 280.600
Užimtumo lygis
75%
nuo 15 iki 75 metų
Savarankiškai dirbantys asmenys
23%
visų dirbančiųjų dalis
20 % didžiausias pajamas gaunančių asmenų
19%
asmenų dalis (šalies mastu – 20 %)

Angerlo: kvartalai 2