Rajonas Ankeveen

Rajonas Wijdemeren savivaldybėje · Noord-Holland

  • Būstų: 686
  • Gyventojų: 1.525
  • vid. statybos metai – 1958
  • vid. WOZ vertė – € 555.000

Gyvenimas vietovėje Ankeveen: rajonas savivaldybėje Wijdemeren. Čia – Būstų: 686, Gyventojų: 1.525 ir 655 namų ūkių. Vietovėje Ankeveen esantys būstai – daugiausia šio tipo: vidurinis sublokuotas namas (32%) ir atskiras namas (25%), daugiausia pastatyti šiuo laikotarpiu: 1945-1969 (38%) ir tarp jų – 81% nuosavų ir 19% nuomojamų būstų. Vidutinė WOZ vertė – € 555.000. Iš būstų, kurių energinio naudingumo klasė užregistruota, 28 % yra A arba B klasės; dažniausia energinio naudingumo klasė – C. Pagal Leefbaarometer gyvenimo kokybės įvertinimas – labai gerai, vidutinis triukšmo lygis – 51 dB (vidutiniškai triukšminga) ir policijos užregistruotų nusikaltimų skaičius 1 000 gyventojų – 26,2 (šalies vidurkis – 45,3). Vidutinis atstumas iki maisto prekių parduotuvės – 3,6 km, iki pradinės mokyklos – 800 m ir Vaikų yra 36 % namų ūkių. Huisleon rasite kiekvieno būsto vietovėje Ankeveen orientacinę vertę, energinio naudingumo klasę, mėnesio būsto išlaidas, informaciją apie gyvenamąją aplinką ir naujausius pardavimo bei nuomos skelbimus.

Žemėlapis

Riba pagal 2024 m. CBS rajonų ir kvartalų žemėlapį. Priartinkite, kad matytumėte atskirus būstus; spustelėkite būstą, kad sužinotumėte daugiau. Atverti būstų žemėlapyje

Būstai vietovėje Ankeveen

Būstai
686
gyvenamosios paskirties objektų adresai (BAG)
Vidutiniai statybos metai
1958
Vidutinis būsto plotas
123 m²
Būstų fondas (CBS)
668
2025

Būsto tipas

  • Vidurinis sublokuotas namas 32% 221
  • Atskiras namas 25% 173
  • Kraštinis sublokuotas namas 25% 172
  • Dvibučio namo dalis 11% 77
  • Butas 6% 43

Energinio naudingumo klasė

  • A arba aukštesnė 16% 107
  • B 10% 69
  • C 20% 139
  • D 11% 74
  • E 8% 58
  • F 10% 68
  • G 17% 119
  • Klasė nenustatyta 8% 52

Statybos laikotarpis

  • Iki 1945 m. 27% 185
  • 1945–1969 38% 258
  • 1970–1989 20% 138
  • 1990–2009 7% 51
  • 2010 m. ir vėliau 8% 53
  • Nežinoma 0% 1

Gyventojai

Gyventojai
1.525
2025 m. sausio 1 d.
Namų ūkiai
655
vid. 2,3 asm.
Vieno asmens namų ūkiai
31%
Nederland: 40%
Namų ūkiai su vaikais
36%
Nederland: 32%
Gyventojų tankis
248
gyventojų viename km²
Plotas
8,6 km²
iš šio ploto 2,6 km² užima vanduo
Gimę už Nederland ribų
4%
Nederland: 16%
Skurde gyvenantys asmenys
1%
Nederland: 3%
Socialinės pašalpos
7
1 000 gyventojų · Nederland: 22
Užimtumo lygis
77%
Nederland: 72%
Darbuotojai, dirbantys pagal neterminuotas sutartis
52%
Nederland: 56%

Pasiskirstymas pagal amžių

  • 0–15 m. 14% 210
  • 15–25 m. 12% 180
  • 25–45 m. 20% 305
  • 45–65 m. 32% 485
  • 65 m. ir vyresni 23% 350

Kilmė

  • Nederland 88% 1.325
  • Europa (išskyrus Nederland) 5% 70
  • Už Europos ribų 7% 110

Išsilavinimo lygis (15–75 m.)

  • Pradinis, ikiprofesinis vidurinis arba 1 lygio profesinis išsilavinimas 21% 240
  • Bendrasis vidurinis, priešuniversitetinis arba 2–4 lygio profesinis išsilavinimas 41% 480
  • Aukštasis koleginis arba universitetinis išsilavinimas 38% 440

Šaltinis: CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024. Kilmė pagal CBS klasifikaciją (asmens arba jo tėvų gimimo šalis); 15–75 metų gyventojų išsilavinimo lygis; pajamos standartizuotos pagal namų ūkio dydį ir sudėtį; duomenų apie mažas gyventojų grupes CBS neskelbia.

Būstai ir jų vertė

Vidutinė WOZ vertė
€ 555.000
CBS 2024
Būstai, kuriuose gyvena savininkai
81%
Nuomojami būstai
19%
14% – socialinio būsto organizacijoms priklausantys būstai
Vienbučiai namai
92%
8% – būstai daugiabučiuose
Pastatyti per pastaruosius 10 metų
4%
Negyvenami būstai
5%
Tais metais pastatyti nauji būstai
22
baigti statyti būstai

WOZ vertė – tai visų teritorijoje esančių būstų vertės vidurkis (vertės nustatymo data – ankstesnių metų sausio 1 d.), o ne konkretaus būsto rinkos vertė.

Energija

Vid. elektros suvartojimas
2.990 kWh
vienam būstui per metus
Vidutiniškai į tinklą patiekiama
930 kWh
saulės modulių pagamintos elektros vienam būstui
Vidutinis dujų suvartojimas
1.040 m³
vienam būstui per metus
Būstai su saulės moduliais
39%
Be gamtinių dujų
1%
Daugiausia šildoma elektra
6%

Suvartojimas – visų prie tinklo prijungtų būstų šioje teritorijoje vidurkis (CBS); pasiskirstymas pagal energinio naudingumo klases pateiktas skiltyje „Būstai“.

Paslaugos, infrastruktūra ir susisiekimas

Didelė maisto prekių parduotuvė
3,6 km
vid. atstumas
Šeimos gydytojo kabinetas
3,3 km
vid. atstumas
Pradinė mokykla
800 m
vid. atstumas
Vaikų darželis
900 m
vid. atstumas
Mokyklos 3 km spinduliu
1
Urbanizacijos lygis
Neurbanizuota
Adresų skaičius viename km²: 207
Automobilių skaičius vienam namų ūkiui
1,3
Lengvųjų automobilių: 879
Įmonių veiklos vietos
355
iš jų prekybos, apgyvendinimo ir maitinimo sektoriuose – 65

Vidutiniai atstumai keliais, apskaičiuoti visiems teritorijos gyventojams (CBS).

Mokyklos

rajonas Ankeveen: 1 mokykla, mokinių skaičius ir švietimo inspekcijos vertinimas.

  • Joseph Lokinschool Pradinė mokykla Mokinių skaičius: 82 · Inspekcijos vertinimas: Voldoende

Visos mokyklos Wijdemeren savivaldybėje

DUO atvirieji švietimo duomenys ir Inspectie van het Onderwijs; mokykla priskiriama kvartalui pagal jos padalinio adresą.

Gyvenamoji aplinka: triukšmas, vanduo, oras, šviesa ir želdiniai

Vidutinis triukšmo lygis (Lden)
51 dB
savivaldybėje 52 dB
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 55 dB kelių eismo triukšmas
22%
savivaldybė: 23%
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 55 dB traukinių eismo triukšmas
0%
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 48 dB oro eismo triukšmas
0%
savivaldybė: 0%
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 40 dB vėjo jėgainių triukšmas
0%
Kelių eismo triukšmas naktį viršija 50 dB
6%
savivaldybė: 6%

Triukšmo lygis prie būstų (iš viso 686)

  • iki 45 dB: labai tylu 5% 33
  • 46–50 dB: tylu 48% 330
  • 51–55 dB: vidutiniškai triukšminga 25% 172
  • 56–60 dB: gana triukšminga 17% 114
  • 61–65 dB: triukšminga 5% 34
  • 66–70 dB: labai triukšminga 0% 3

Potvynis

Būstai, kuriuos gali užlieti potvynis
100%
savivaldybė: 92%
Iš jų – tie, kuriuos užlietų daugiau nei 0,5 m vandens
100%
Iš jų – tie, kuriuos užlietų daugiau nei 2 m vandens
24%
Didžiausias vandens gylis
2,4 m
užliejamose vietose vidutiniškai 1,7 m

Oras, šviesa ir žaluma

NO₂
9,4 µg/m³
23% daugiau nei WHO rekomenduojama riba (10)
PM2,5
8,0 µg/m³
100% daugiau nei WHO rekomenduojama riba (5)
PM10
14,1 µg/m³
0% daugiau nei WHO rekomenduojama riba (15)
Šviesa naktį
Tamsu
savivaldybėje: tamsu
Žalieji plotai 500 m spinduliu
87%
savivaldybėje 73%

Triukšmas: RIVM triukšmo žemėlapiai (kelių ir geležinkelių – 2020 m., oro eismo – 2022 m., vėjo jėgainių – 2024 m.), metinis vidutinis Lden 10 m tinklelyje, reikšmės nustatytos kiekvienam adresui. Potvyniai: LIWO (Rijkswaterstaat), didžiausio vandens gylio žemėlapis; gylis nerodo potvynio tikimybės. Oras: RIVM metinės vidutinės koncentracijos 25 m tinklelyje. Šviesa: RIVM 2023 m. skleidžiamos šviesos žemėlapis. Žaluma: RIVM 2022 m. žaliųjų plotų žemėlapis, žaliųjų plotų dalis 500 m spinduliu. Aukščiau esančiame žemėlapyje įjunkite triukšmo sluoksnį.

Klimatas ir saugumas

Juntamoji temperatūra karštą dieną
44–45 °C
itin stiprus karščio keliamas stresas
Būstai, kuriuose patiriamas itin didelis karščio keliamas stresas (41 °C ar daugiau)
98%
savivaldybė: 95%
Šilumos salos efektas
0–0,2 °C
vidutiniškai šilčiau nei užmiestyje
Būstai, nuo kurių iki vėsios vietos – ne daugiau kaip 300 m
87%
savivaldybė: 87%
Būstai vietovėse, kuriose potvynio tikimybė vidutinė ar didelė
100%
savivaldybė: 84%
Būstai, kuriuose 2050 m. bus didesnė gruntinio vandens keliamų problemų tikimybė
50%
savivaldybė: 43%
Būstai, palei kuriuos teka lietaus vanduo
7%
savivaldybė: 5%
Būstai aukštosios įtampos elektros linijos magnetinio lauko zonoje
0%
savivaldybė: 0%
Būstai ne toliau kaip 1 km nuo vėjo jėgainės
0%
savivaldybė: 0%

Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0): 2022 m. juntamoji temperatūra ir šilumos salos efektas, vėsios vietos, potvynio tikimybė konkrečioje vietoje (bent 20 cm vandens), neužliejami aukštai, gruntinio vandens keliamų problemų tikimybė 2050 m. (pagal aukštąjį scenarijų), vandens tekėjimo keliai iškritus 70 mm kritulių per valandą; duomenys nustatyti kiekvienam būstui. Aukštosios įtampos linijos: RIVM Netkaart su apskaičiuotais atstumais. Vėjo jėgainės: RIVM. Įjunkite karščio sluoksnį aukščiau esančiame žemėlapyje.

Saugumas

Nusikaltimų skaičius 1 000 gyventojų
26
rug 2025 – rug 2026
Užregistruoti nusikaltimai
40
+21%, palyginti su ankstesniais metais
Vagysčių įsibraunant į būstą skaičius 1 000 būstų
4,4
3 vagystės įsibraunant į būstą
Savivaldybė
24
1 000 gyventojų
Nederland
45
1 000 gyventojų

Nusikaltimų rūšys (per pastaruosius 12 mėnesių)

  • Mishandeling 10% 4
  • Woninginbraak 8% 3
  • Inbraak schuur/garage 5% 2
  • Diefstal uit auto 5% 2
  • Autodiefstal 5% 2
  • Vernieling 5% 2
  • Bedreiging 3% 1
  • Drugshandel 3% 1

Pagal metus

  1. 412021
  2. 422022
  3. 272023
  4. 382024
  5. 302025

Šaltinis: policija, užregistruoti nusikaltimai pagal teritoriją (CBS ir policijos atvirieji duomenys, mėnesiniai rodikliai). Rodiklis 1 000 gyventojų apskaičiuotas pagal teritorijos gyventojų skaičių; pranešama ne apie visus nusikaltimus.

Gyvenimo kokybė

Labai gerai Leefbaarometer 2024

labai blogaipuikiai

Gyvenimo kokybė
Labai gerai
8 klasė iš 9, 2024 m. vertinimas
Balas
4,26
+0,16, palyginti su šalies vidurkiu
Nuo ankstesnio vertinimo
+0,07
2022 m. vertinimas: Labai gerai
Savivaldybė
Labai gerai
įvertis 4,19

Penkios sritys: nuokrypis nuo šalies vidurkio

  • Fizinė aplinka želdynai, vandens telkiniai, užstatymas, triukšmas +0,07 daugiau nei patenkinamai
  • Būstų fondas tipas, statybos metai, nuosavybė +0,04 daugiau nei patenkinamai
  • Paslaugos ir infrastruktūra parduotuvės, mokyklos, sveikatos priežiūra, viešasis transportas −0,11 nepatenkinamai
  • Socialinė sanglauda gyventojų sudėtis, persikraustymai +0,06 daugiau nei patenkinamai
  • Viešosios tvarkos trikdymas ir nesaugumas nusikalstamumas ir viešosios tvarkos pažeidimai +0,10 gerai

Šaltinis: Leefbaarometer 3.0 (Ministerie van BZK, CC0). Vertinimas atliekamas kas dvejus metus pagal daugiau nei šimtą rodiklių; įvertis rodo, kaip gyventojai vidutiniškai vertina gyvenimo kokybę. Neigiama reikšmė = žemiau šalies vidurkio.

Pajamos ir darbas

Namų ūkių turto mediana
€ 409.300
Užimtumo lygis
77%
nuo 15 iki 75 metų
Savarankiškai dirbantys asmenys
28%
visų dirbančiųjų dalis
20 % didžiausias pajamas gaunančių asmenų
26,5%
asmenų dalis (šalies mastu – 20 %)

Ankeveen: kvartalai 3