Rajonas Ossenkoppelerhoek

Rajonas Almelo savivaldybėje · Overijssel

  • Būstų: 3.174
  • Gyventojų: 6.475
  • vid. statybos metai – 1961
  • vid. WOZ vertė – € 205.000

Gyvenimas vietovėje Ossenkoppelerhoek: rajonas savivaldybėje Almelo. Čia – Būstų: 3.174, Gyventojų: 6.475 ir 3.175 namų ūkių. Vietovėje Ossenkoppelerhoek esantys būstai – daugiausia šio tipo: butas (36%) ir vidurinis sublokuotas namas (36%), daugiausia pastatyti šiuo laikotarpiu: 1945-1969 (67%) ir tarp jų – 40% nuosavų ir 60% nuomojamų būstų. Vidutinė WOZ vertė – € 205.000. Iš būstų, kurių energinio naudingumo klasė užregistruota, 30 % yra A arba B klasės; dažniausia energinio naudingumo klasė – A. Pagal Leefbaarometer gyvenimo kokybės įvertinimas – silpnai, vidutinis triukšmo lygis – 55 dB (vidutiniškai triukšminga) ir policijos užregistruotų nusikaltimų skaičius 1 000 gyventojų – 41,1 (šalies vidurkis – 45,3). Vidutinis atstumas iki maisto prekių parduotuvės – 700 m, iki pradinės mokyklos – 800 m ir Vaikų yra 33 % namų ūkių. Huisleon rasite kiekvieno būsto vietovėje Ossenkoppelerhoek orientacinę vertę, energinio naudingumo klasę, mėnesio būsto išlaidas, informaciją apie gyvenamąją aplinką ir naujausius pardavimo bei nuomos skelbimus.

Žemėlapis

Riba pagal 2024 m. CBS rajonų ir kvartalų žemėlapį. Priartinkite, kad matytumėte atskirus būstus; spustelėkite būstą, kad sužinotumėte daugiau. Atverti būstų žemėlapyje

Būstai vietovėje Ossenkoppelerhoek

Būstai
3.174
gyvenamosios paskirties objektų adresai (BAG)
Vidutiniai statybos metai
1961
Vidutinis būsto plotas
95 m²
Būstų fondas (CBS)
3.225
2025

Būsto tipas

  • Butas 36% 1.145
  • Vidurinis sublokuotas namas 36% 1.130
  • Kraštinis sublokuotas namas 17% 536
  • Dvibučio namo dalis 8% 266
  • Atskiras namas 3% 97

Energinio naudingumo klasė

  • A arba aukštesnė 25% 779
  • B 6% 178
  • C 15% 470
  • D 12% 367
  • E 21% 667
  • F 12% 387
  • G 9% 301
  • Klasė nenustatyta 1% 25

Statybos laikotarpis

  • Iki 1945 m. 20% 627
  • 1945–1969 67% 2.111
  • 1970–1989 1% 31
  • 1990–2009 4% 140
  • 2010 m. ir vėliau 8% 263
  • Nežinoma 0% 2

Gyventojai

Gyventojai
6.475
2025 m. sausio 1 d.
Namų ūkiai
3.175
vid. 2,0 asm.
Vieno asmens namų ūkiai
45%
Nederland: 40%
Namų ūkiai su vaikais
33%
Nederland: 32%
Gyventojų tankis
4.949
gyventojų viename km²
Plotas
1,3 km²
iš šio ploto 0,0 km² užima vanduo
Gimę už Nederland ribų
25%
Nederland: 16%
Standartizuotos pajamos
€ 30.500
vid. namų ūkiui per metus · Nederland: € 42.080
Skurde gyvenantys asmenys
7%
Nederland: 3%
Socialinės pašalpos
57
1 000 gyventojų · Nederland: 22
Užimtumo lygis
65%
Nederland: 72%
Darbuotojai, dirbantys pagal neterminuotas sutartis
52%
Nederland: 56%

Pasiskirstymas pagal amžių

  • 0–15 m. 15% 940
  • 15–25 m. 13% 840
  • 25–45 m. 31% 1.980
  • 45–65 m. 27% 1.730
  • 65 m. ir vyresni 15% 980

Kilmė

  • Nederland 56% 3.645
  • Europa (išskyrus Nederland) 11% 735
  • Už Europos ribų 33% 2.130

Išsilavinimo lygis (15–75 m.)

  • Pradinis, ikiprofesinis vidurinis arba 1 lygio profesinis išsilavinimas 42% 2.120
  • Bendrasis vidurinis, priešuniversitetinis arba 2–4 lygio profesinis išsilavinimas 43% 2.200
  • Aukštasis koleginis arba universitetinis išsilavinimas 15% 740

Šaltinis: CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024. Kilmė pagal CBS klasifikaciją (asmens arba jo tėvų gimimo šalis); 15–75 metų gyventojų išsilavinimo lygis; pajamos standartizuotos pagal namų ūkio dydį ir sudėtį; duomenų apie mažas gyventojų grupes CBS neskelbia.

Būstai ir jų vertė

Vidutinė WOZ vertė
€ 205.000
CBS 2024
Būstai, kuriuose gyvena savininkai
40%
Nuomojami būstai
60%
47% – socialinio būsto organizacijoms priklausantys būstai
Vienbučiai namai
64%
36% – būstai daugiabučiuose
Pastatyti per pastaruosius 10 metų
1%
Negyvenami būstai
5%
Tais metais pastatyti nauji būstai
0
baigti statyti būstai

WOZ vertė – tai visų teritorijoje esančių būstų vertės vidurkis (vertės nustatymo data – ankstesnių metų sausio 1 d.), o ne konkretaus būsto rinkos vertė.

Energija

Vid. elektros suvartojimas
2.290 kWh
vienam būstui per metus
Vidutiniškai į tinklą patiekiama
460 kWh
saulės modulių pagamintos elektros vienam būstui
Vidutinis dujų suvartojimas
910 m³
vienam būstui per metus
Būstai su saulės moduliais
28%
Be gamtinių dujų
3%
Daugiausia šildoma elektra
5%

Suvartojimas – visų prie tinklo prijungtų būstų šioje teritorijoje vidurkis (CBS); pasiskirstymas pagal energinio naudingumo klases pateiktas skiltyje „Būstai“.

Paslaugos, infrastruktūra ir susisiekimas

Didelė maisto prekių parduotuvė
700 m
vid. atstumas
Šeimos gydytojo kabinetas
700 m
vid. atstumas
Pradinė mokykla
800 m
vid. atstumas
Vaikų darželis
500 m
vid. atstumas
Mokyklos 3 km spinduliu
11
Urbanizacijos lygis
Labai urbanizuota
Adresų skaičius viename km²: 2.023
Automobilių skaičius vienam namų ūkiui
0,8
Lengvųjų automobilių: 2.538
Įmonių veiklos vietos
550
iš jų prekybos, apgyvendinimo ir maitinimo sektoriuose – 120

Vidutiniai atstumai keliais, apskaičiuoti visiems teritorijos gyventojams (CBS).

Mokyklos

rajonas Ossenkoppelerhoek: 3 mokyklos, mokinių skaičius ir švietimo inspekcijos vertinimas.

Visos mokyklos Almelo savivaldybėje

DUO atvirieji švietimo duomenys ir Inspectie van het Onderwijs; mokykla priskiriama kvartalui pagal jos padalinio adresą.

Gyvenamoji aplinka: triukšmas, vanduo, oras, šviesa ir želdiniai

Vidutinis triukšmo lygis (Lden)
55 dB
savivaldybėje 53 dB
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 55 dB kelių eismo triukšmas
21%
savivaldybė: 19%
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 55 dB traukinių eismo triukšmas
2%
savivaldybė: 1%
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 48 dB oro eismo triukšmas
50%
savivaldybė: 22%
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 40 dB vėjo jėgainių triukšmas
0%
Kelių eismo triukšmas naktį viršija 50 dB
9%
savivaldybė: 7%

Triukšmo lygis prie būstų (iš viso 3.174)

  • 46–50 dB: tylu 18% 582
  • 51–55 dB: vidutiniškai triukšminga 42% 1.333
  • 56–60 dB: gana triukšminga 26% 836
  • 61–65 dB: triukšminga 13% 402
  • 66–70 dB: labai triukšminga 1% 21

Potvynis

Būstai, kuriuos gali užlieti potvynis
0%
savivaldybė: 0%
Iš jų – tie, kuriuos užlietų daugiau nei 0,5 m vandens
0%
Iš jų – tie, kuriuos užlietų daugiau nei 2 m vandens
0%
Didžiausias vandens gylis
nėra

Oras, šviesa ir žaluma

NO₂
9,0 µg/m³
5% daugiau nei WHO rekomenduojama riba (10)
PM2,5
8,7 µg/m³
100% daugiau nei WHO rekomenduojama riba (5)
PM10
14,5 µg/m³
46% daugiau nei WHO rekomenduojama riba (15)
Šviesa naktį
Blausus apšvietimas
savivaldybėje: blausus apšvietimas
Žalieji plotai 500 m spinduliu
38%
savivaldybėje 42%

Triukšmas: RIVM triukšmo žemėlapiai (kelių ir geležinkelių – 2020 m., oro eismo – 2022 m., vėjo jėgainių – 2024 m.), metinis vidutinis Lden 10 m tinklelyje, reikšmės nustatytos kiekvienam adresui. Potvyniai: LIWO (Rijkswaterstaat), didžiausio vandens gylio žemėlapis; gylis nerodo potvynio tikimybės. Oras: RIVM metinės vidutinės koncentracijos 25 m tinklelyje. Šviesa: RIVM 2023 m. skleidžiamos šviesos žemėlapis. Žaluma: RIVM 2022 m. žaliųjų plotų žemėlapis, žaliųjų plotų dalis 500 m spinduliu. Aukščiau esančiame žemėlapyje įjunkite triukšmo sluoksnį.

Klimatas ir saugumas

Juntamoji temperatūra karštą dieną
46–48 °C
itin stiprus karščio keliamas stresas
Būstai, kuriuose patiriamas itin didelis karščio keliamas stresas (41 °C ar daugiau)
91%
savivaldybė: 94%
Šilumos salos efektas
1,2–1,4 °C
vidutiniškai šilčiau nei užmiestyje
Būstai, nuo kurių iki vėsios vietos – ne daugiau kaip 300 m
99%
savivaldybė: 94%
Būstai, kuriuose 2050 m. bus didesnė gruntinio vandens keliamų problemų tikimybė
5%
savivaldybė: 20%
Būstai, palei kuriuos teka lietaus vanduo
1%
savivaldybė: 5%
Būstai aukštosios įtampos elektros linijos magnetinio lauko zonoje
0%
savivaldybė: 0%
Būstai ne toliau kaip 1 km nuo vėjo jėgainės
0%
savivaldybė: 0%

Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0): 2022 m. juntamoji temperatūra ir šilumos salos efektas, vėsios vietos, potvynio tikimybė konkrečioje vietoje (bent 20 cm vandens), neužliejami aukštai, gruntinio vandens keliamų problemų tikimybė 2050 m. (pagal aukštąjį scenarijų), vandens tekėjimo keliai iškritus 70 mm kritulių per valandą; duomenys nustatyti kiekvienam būstui. Aukštosios įtampos linijos: RIVM Netkaart su apskaičiuotais atstumais. Vėjo jėgainės: RIVM. Įjunkite karščio sluoksnį aukščiau esančiame žemėlapyje.

Saugumas

Nusikaltimų skaičius 1 000 gyventojų
41
rug 2025 – rug 2026
Užregistruoti nusikaltimai
266
-4%, palyginti su ankstesniais metais
Vagysčių įsibraunant į būstą skaičius 1 000 būstų
1,6
5 vagystės įsibraunant į būstą
Savivaldybė
46
1 000 gyventojų
Nederland
45
1 000 gyventojų

Nusikaltimų rūšys (per pastaruosius 12 mėnesių)

  • Vernieling 12% 31
  • Fietsdiefstal 11% 28
  • Mishandeling 7% 19
  • Winkeldiefstal 7% 19
  • Inbraak schuur/garage 6% 16
  • Drugshandel 4% 11
  • Bedreiging 3% 8
  • Diefstal uit auto 2% 6

Pagal metus

  1. 3532021
  2. 3172022
  3. 3122023
  4. 3192024
  5. 2532025

Šaltinis: policija, užregistruoti nusikaltimai pagal teritoriją (CBS ir policijos atvirieji duomenys, mėnesiniai rodikliai). Rodiklis 1 000 gyventojų apskaičiuotas pagal teritorijos gyventojų skaičių; pranešama ne apie visus nusikaltimus.

Gyvenimo kokybė

Silpnai Leefbaarometer 2024

labai blogaipuikiai

Gyvenimo kokybė
Silpnai
4 klasė iš 9, 2024 m. vertinimas
Balas
3,92
−0,18, palyginti su šalies vidurkiu
Nuo ankstesnio vertinimo
−0,02
2022 m. vertinimas: Silpnai
Savivaldybė
Daugiau nei patenkinamai
įvertis 4,07

Penkios sritys: nuokrypis nuo šalies vidurkio

  • Fizinė aplinka želdynai, vandens telkiniai, užstatymas, triukšmas −0,01 patenkinamai
  • Būstų fondas tipas, statybos metai, nuosavybė −0,06 silpnai
  • Paslaugos ir infrastruktūra parduotuvės, mokyklos, sveikatos priežiūra, viešasis transportas −0,01 patenkinamai
  • Socialinė sanglauda gyventojų sudėtis, persikraustymai −0,03 patenkinamai
  • Viešosios tvarkos trikdymas ir nesaugumas nusikalstamumas ir viešosios tvarkos pažeidimai −0,07 silpnai

Šaltinis: Leefbaarometer 3.0 (Ministerie van BZK, CC0). Vertinimas atliekamas kas dvejus metus pagal daugiau nei šimtą rodiklių; įvertis rodo, kaip gyventojai vidutiniškai vertina gyvenimo kokybę. Neigiama reikšmė = žemiau šalies vidurkio.

Pajamos ir darbas

Vidutinės pajamos vienam gyventojui
€ 24.800
per metus
Vidutinės pajamos vienam pajamų gavėjui
€ 30.000
per metus
Namų ūkių turto mediana
€ 10.200
Užimtumo lygis
65%
nuo 15 iki 75 metų
Savarankiškai dirbantys asmenys
11%
visų dirbančiųjų dalis
20 % didžiausias pajamas gaunančių asmenų
5,6%
asmenų dalis (šalies mastu – 20 %)

Ossenkoppelerhoek: kvartalai 6