Rajonas Pittelo

Rajonas Assen savivaldybėje · Drenthe

  • Būstų: 1.580
  • Gyventojų: 3.630
  • vid. statybos metai – 1974
  • vid. WOZ vertė – € 227.000

Gyvenimas vietovėje Pittelo: rajonas savivaldybėje Assen. Čia – Būstų: 1.580, Gyventojų: 3.630 ir 1.590 namų ūkių. Vietovėje Pittelo esantys būstai – daugiausia šio tipo: vidurinis sublokuotas namas (54%) ir kraštinis sublokuotas namas (23%), daugiausia pastatyti šiuo laikotarpiu: 1970-1989 (90%) ir tarp jų – 60% nuosavų ir 40% nuomojamų būstų. Vidutinė WOZ vertė – € 227.000. Iš būstų, kurių energinio naudingumo klasė užregistruota, 33 % yra A arba B klasės; dažniausia energinio naudingumo klasė – C. Pagal Leefbaarometer gyvenimo kokybės įvertinimas – daugiau nei patenkinamai, vidutinis triukšmo lygis – 52 dB (vidutiniškai triukšminga) ir policijos užregistruotų nusikaltimų skaičius 1 000 gyventojų – 33,3 (šalies vidurkis – 45,3). Vidutinis atstumas iki maisto prekių parduotuvės – 600 m, iki pradinės mokyklos – 900 m ir Vaikų yra 37 % namų ūkių. Huisleon rasite kiekvieno būsto vietovėje Pittelo orientacinę vertę, energinio naudingumo klasę, mėnesio būsto išlaidas, informaciją apie gyvenamąją aplinką ir naujausius pardavimo bei nuomos skelbimus.

Žemėlapis

Riba pagal 2024 m. CBS rajonų ir kvartalų žemėlapį. Priartinkite, kad matytumėte atskirus būstus; spustelėkite būstą, kad sužinotumėte daugiau. Atverti būstų žemėlapyje

Būstai vietovėje Pittelo

Būstai
1.580
gyvenamosios paskirties objektų adresai (BAG)
Vidutiniai statybos metai
1974
Vidutinis būsto plotas
118 m²
Būstų fondas (CBS)
1.581
2025

Būsto tipas

  • Vidurinis sublokuotas namas 54% 854
  • Kraštinis sublokuotas namas 23% 369
  • Dvibučio namo dalis 11% 166
  • Butas 10% 156
  • Atskiras namas 2% 35

Energinio naudingumo klasė

  • A arba aukštesnė 20% 317
  • B 13% 198
  • C 37% 589
  • D 20% 320
  • E 9% 137
  • F 1% 8
  • G 1% 11

Statybos laikotarpis

  • Iki 1945 m. 1% 11
  • 1945–1969 0% 2
  • 1970–1989 90% 1.419
  • 1990–2009 9% 148

Gyventojai

Gyventojai
3.630
2025 m. sausio 1 d.
Namų ūkiai
1.590
vid. 2,3 asm.
Vieno asmens namų ūkiai
34%
Nederland: 40%
Namų ūkiai su vaikais
37%
Nederland: 32%
Gyventojų tankis
3.168
gyventojų viename km²
Plotas
1,2 km²
iš šio ploto 0,0 km² užima vanduo
Gimę už Nederland ribų
14%
Nederland: 16%
Skurde gyvenantys asmenys
4%
Nederland: 3%
Socialinės pašalpos
41
1 000 gyventojų · Nederland: 22
Užimtumo lygis
66%
Nederland: 72%
Darbuotojai, dirbantys pagal neterminuotas sutartis
58%
Nederland: 56%

Pasiskirstymas pagal amžių

  • 0–15 m. 17% 635
  • 15–25 m. 13% 455
  • 25–45 m. 23% 850
  • 45–65 m. 25% 905
  • 65 m. ir vyresni 22% 790

Kilmė

  • Nederland 73% 2.635
  • Europa (išskyrus Nederland) 5% 185
  • Už Europos ribų 22% 810

Išsilavinimo lygis (15–75 m.)

  • Pradinis, ikiprofesinis vidurinis arba 1 lygio profesinis išsilavinimas 32% 850
  • Bendrasis vidurinis, priešuniversitetinis arba 2–4 lygio profesinis išsilavinimas 49% 1.320
  • Aukštasis koleginis arba universitetinis išsilavinimas 19% 500

Šaltinis: CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024. Kilmė pagal CBS klasifikaciją (asmens arba jo tėvų gimimo šalis); 15–75 metų gyventojų išsilavinimo lygis; pajamos standartizuotos pagal namų ūkio dydį ir sudėtį; duomenų apie mažas gyventojų grupes CBS neskelbia.

Būstai ir jų vertė

Vidutinė WOZ vertė
€ 227.000
CBS 2024
Būstai, kuriuose gyvena savininkai
60%
Nuomojami būstai
40%
32% – socialinio būsto organizacijoms priklausantys būstai
Vienbučiai namai
90%
10% – būstai daugiabučiuose
Pastatyti per pastaruosius 10 metų
0%
Negyvenami būstai
2%
Tais metais pastatyti nauji būstai
0
baigti statyti būstai

WOZ vertė – tai visų teritorijoje esančių būstų vertės vidurkis (vertės nustatymo data – ankstesnių metų sausio 1 d.), o ne konkretaus būsto rinkos vertė.

Energija

Vid. elektros suvartojimas
2.380 kWh
vienam būstui per metus
Vidutiniškai į tinklą patiekiama
720 kWh
saulės modulių pagamintos elektros vienam būstui
Vidutinis dujų suvartojimas
920 m³
vienam būstui per metus
Būstai su saulės moduliais
40%
Be gamtinių dujų
1%
Daugiausia šildoma elektra
4%

Suvartojimas – visų prie tinklo prijungtų būstų šioje teritorijoje vidurkis (CBS); pasiskirstymas pagal energinio naudingumo klases pateiktas skiltyje „Būstai“.

Paslaugos, infrastruktūra ir susisiekimas

Didelė maisto prekių parduotuvė
600 m
vid. atstumas
Šeimos gydytojo kabinetas
1,6 km
vid. atstumas
Pradinė mokykla
900 m
vid. atstumas
Vaikų darželis
700 m
vid. atstumas
Mokyklos 3 km spinduliu
9
Urbanizacijos lygis
Vidutiniškai urbanizuota
Adresų skaičius viename km²: 1.456
Automobilių skaičius vienam namų ūkiui
1,0
Lengvųjų automobilių: 1.566
Įmonių veiklos vietos
255
iš jų prekybos, apgyvendinimo ir maitinimo sektoriuose – 40

Vidutiniai atstumai keliais, apskaičiuoti visiems teritorijos gyventojams (CBS).

Mokyklos

rajonas Pittelo: 5 mokyklos, mokinių skaičius ir švietimo inspekcijos vertinimas.

Visos mokyklos Assen savivaldybėje

DUO atvirieji švietimo duomenys ir Inspectie van het Onderwijs; mokykla priskiriama kvartalui pagal jos padalinio adresą.

Gyvenamoji aplinka: triukšmas, vanduo, oras, šviesa ir želdiniai

Vidutinis triukšmo lygis (Lden)
52 dB
savivaldybėje 50 dB
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 55 dB kelių eismo triukšmas
20%
savivaldybė: 16%
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 55 dB traukinių eismo triukšmas
0%
savivaldybė: 1%
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 48 dB oro eismo triukšmas
0%
savivaldybė: 0%
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 40 dB vėjo jėgainių triukšmas
0%
Kelių eismo triukšmas naktį viršija 50 dB
3%
savivaldybė: 3%

Triukšmo lygis prie būstų (iš viso 1.580)

  • iki 45 dB: labai tylu 0% 2
  • 46–50 dB: tylu 41% 648
  • 51–55 dB: vidutiniškai triukšminga 44% 690
  • 56–60 dB: gana triukšminga 15% 239
  • 61–65 dB: triukšminga 0% 1

Potvynis

Būstai, kuriuos gali užlieti potvynis
0%
savivaldybė: 0%
Iš jų – tie, kuriuos užlietų daugiau nei 0,5 m vandens
0%
Iš jų – tie, kuriuos užlietų daugiau nei 2 m vandens
0%
Didžiausias vandens gylis
nėra

Oras, šviesa ir žaluma

NO₂
7,2 µg/m³
0% daugiau nei WHO rekomenduojama riba (10)
PM2,5
6,6 µg/m³
100% daugiau nei WHO rekomenduojama riba (5)
PM10
12,2 µg/m³
0% daugiau nei WHO rekomenduojama riba (15)
Šviesa naktį
Tamsu
savivaldybėje: blausus apšvietimas
Žalieji plotai 500 m spinduliu
54%
savivaldybėje 45%

Triukšmas: RIVM triukšmo žemėlapiai (kelių ir geležinkelių – 2020 m., oro eismo – 2022 m., vėjo jėgainių – 2024 m.), metinis vidutinis Lden 10 m tinklelyje, reikšmės nustatytos kiekvienam adresui. Potvyniai: LIWO (Rijkswaterstaat), didžiausio vandens gylio žemėlapis; gylis nerodo potvynio tikimybės. Oras: RIVM metinės vidutinės koncentracijos 25 m tinklelyje. Šviesa: RIVM 2023 m. skleidžiamos šviesos žemėlapis. Žaluma: RIVM 2022 m. žaliųjų plotų žemėlapis, žaliųjų plotų dalis 500 m spinduliu. Aukščiau esančiame žemėlapyje įjunkite triukšmo sluoksnį.

Klimatas ir saugumas

Juntamoji temperatūra karštą dieną
46–48 °C
itin stiprus karščio keliamas stresas
Būstai, kuriuose patiriamas itin didelis karščio keliamas stresas (41 °C ar daugiau)
94%
savivaldybė: 94%
Šilumos salos efektas
0,4–0,6 °C
vidutiniškai šilčiau nei užmiestyje
Būstai, nuo kurių iki vėsios vietos – ne daugiau kaip 300 m
100%
savivaldybė: 96%
Būstai, kuriuose 2050 m. bus didesnė gruntinio vandens keliamų problemų tikimybė
13%
savivaldybė: 40%
Būstai, palei kuriuos teka lietaus vanduo
2%
savivaldybė: 9%
Būstai aukštosios įtampos elektros linijos magnetinio lauko zonoje
0%
savivaldybė: 0%
Būstai ne toliau kaip 1 km nuo vėjo jėgainės
0%
savivaldybė: 0%

Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0): 2022 m. juntamoji temperatūra ir šilumos salos efektas, vėsios vietos, potvynio tikimybė konkrečioje vietoje (bent 20 cm vandens), neužliejami aukštai, gruntinio vandens keliamų problemų tikimybė 2050 m. (pagal aukštąjį scenarijų), vandens tekėjimo keliai iškritus 70 mm kritulių per valandą; duomenys nustatyti kiekvienam būstui. Aukštosios įtampos linijos: RIVM Netkaart su apskaičiuotais atstumais. Vėjo jėgainės: RIVM. Įjunkite karščio sluoksnį aukščiau esančiame žemėlapyje.

Saugumas

Nusikaltimų skaičius 1 000 gyventojų
33
rug 2025 – rug 2026
Užregistruoti nusikaltimai
121
-15%, palyginti su ankstesniais metais
Vagysčių įsibraunant į būstą skaičius 1 000 būstų
1,3
2 vagystės įsibraunant į būstą
Savivaldybė
47
1 000 gyventojų
Nederland
45
1 000 gyventojų

Nusikaltimų rūšys (per pastaruosius 12 mėnesių)

  • Vernieling 32% 39
  • Winkeldiefstal 11% 13
  • Mishandeling 8% 10
  • Bedreiging 7% 8
  • Fietsdiefstal 6% 7
  • Openlijk geweld 5% 6
  • Diefstal uit auto 2% 3
  • Woninginbraak 2% 2

Pagal metus

  1. 1402021
  2. 1172022
  3. 982023
  4. 1132024
  5. 1542025

Šaltinis: policija, užregistruoti nusikaltimai pagal teritoriją (CBS ir policijos atvirieji duomenys, mėnesiniai rodikliai). Rodiklis 1 000 gyventojų apskaičiuotas pagal teritorijos gyventojų skaičių; pranešama ne apie visus nusikaltimus.

Gyvenimo kokybė

Daugiau nei patenkinamai Leefbaarometer 2024

labai blogaipuikiai

Gyvenimo kokybė
Daugiau nei patenkinamai
6 klasė iš 9, 2024 m. vertinimas
Balas
4,03
−0,07, palyginti su šalies vidurkiu
Nuo ankstesnio vertinimo
+0,00
2022 m. vertinimas: Daugiau nei patenkinamai
Savivaldybė
Gerai
įvertis 4,14

Penkios sritys: nuokrypis nuo šalies vidurkio

  • Fizinė aplinka želdynai, vandens telkiniai, užstatymas, triukšmas +0,04 daugiau nei patenkinamai
  • Būstų fondas tipas, statybos metai, nuosavybė −0,01 patenkinamai
  • Paslaugos ir infrastruktūra parduotuvės, mokyklos, sveikatos priežiūra, viešasis transportas −0,07 silpnai
  • Socialinė sanglauda gyventojų sudėtis, persikraustymai −0,01 patenkinamai
  • Viešosios tvarkos trikdymas ir nesaugumas nusikalstamumas ir viešosios tvarkos pažeidimai −0,03 patenkinamai

Šaltinis: Leefbaarometer 3.0 (Ministerie van BZK, CC0). Vertinimas atliekamas kas dvejus metus pagal daugiau nei šimtą rodiklių; įvertis rodo, kaip gyventojai vidutiniškai vertina gyvenimo kokybę. Neigiama reikšmė = žemiau šalies vidurkio.

Pajamos ir darbas

Vidutinės pajamos vienam gyventojui
€ 26.100
per metus
Vidutinės pajamos vienam pajamų gavėjui
€ 32.400
per metus
Namų ūkių turto mediana
€ 78.600
Užimtumo lygis
66%
nuo 15 iki 75 metų
Savarankiškai dirbantys asmenys
10%
visų dirbančiųjų dalis
20 % didžiausias pajamas gaunančių asmenų
9,5%
asmenų dalis (šalies mastu – 20 %)

Pittelo: kvartalai 4