Rajonas Ussen

Rajonas Oss savivaldybėje · Noord-Brabant

  • Būstų: 5.813
  • Gyventojų: 13.025
  • vid. statybos metai – 1981
  • vid. WOZ vertė – € 345.000

Gyvenimas vietovėje Ussen: rajonas savivaldybėje Oss. Čia – Būstų: 5.813, Gyventojų: 13.025 ir 5.890 namų ūkių. Vietovėje Ussen esantys būstai – daugiausia šio tipo: vidurinis sublokuotas namas (50%) ir kraštinis sublokuotas namas (19%), daugiausia pastatyti šiuo laikotarpiu: 1970-1989 (69%) ir tarp jų – 69% nuosavų ir 31% nuomojamų būstų. Vidutinė WOZ vertė – € 345.000. Iš būstų, kurių energinio naudingumo klasė užregistruota, 42 % yra A arba B klasės; dažniausia energinio naudingumo klasė – C. Pagal Leefbaarometer gyvenimo kokybės įvertinimas – gerai, vidutinis triukšmo lygis – 49 dB (tylu) ir policijos užregistruotų nusikaltimų skaičius 1 000 gyventojų – 29,9 (šalies vidurkis – 45,3). Vidutinis atstumas iki maisto prekių parduotuvės – 800 m, iki pradinės mokyklos – 600 m ir Vaikų yra 35 % namų ūkių. Huisleon rasite kiekvieno būsto vietovėje Ussen orientacinę vertę, energinio naudingumo klasę, mėnesio būsto išlaidas, informaciją apie gyvenamąją aplinką ir naujausius pardavimo bei nuomos skelbimus.

Žemėlapis

Riba pagal 2024 m. CBS rajonų ir kvartalų žemėlapį. Priartinkite, kad matytumėte atskirus būstus; spustelėkite būstą, kad sužinotumėte daugiau. Atverti būstų žemėlapyje

Būstai vietovėje Ussen

Būstai
5.813
gyvenamosios paskirties objektų adresai (BAG)
Vidutiniai statybos metai
1981
Vidutinis būsto plotas
127 m²
Būstų fondas (CBS)
5.851
2025

Būsto tipas

  • Vidurinis sublokuotas namas 50% 2.885
  • Kraštinis sublokuotas namas 19% 1.116
  • Butas 15% 847
  • Atskiras namas 9% 539
  • Dvibučio namo dalis 7% 426

Energinio naudingumo klasė

  • A arba aukštesnė 20% 1.156
  • B 22% 1.262
  • C 47% 2.714
  • D 6% 337
  • E 2% 130
  • F 2% 128
  • G 1% 53
  • Klasė nenustatyta 1% 33

Statybos laikotarpis

  • Iki 1945 m. 1% 73
  • 1945–1969 12% 723
  • 1970–1989 69% 3.996
  • 1990–2009 15% 874
  • 2010 m. ir vėliau 2% 114
  • Nežinoma 1% 33

Gyventojai

Gyventojai
13.025
2025 m. sausio 1 d.
Namų ūkiai
5.890
vid. 2,2 asm.
Vieno asmens namų ūkiai
32%
Nederland: 40%
Namų ūkiai su vaikais
35%
Nederland: 32%
Gyventojų tankis
4.180
gyventojų viename km²
Plotas
3,2 km²
iš šio ploto 0,0 km² užima vanduo
Gimę už Nederland ribų
12%
Nederland: 16%
Standartizuotos pajamos
€ 41.000
vid. namų ūkiui per metus · Nederland: € 42.080
Skurde gyvenantys asmenys
2%
Nederland: 3%
Socialinės pašalpos
18
1 000 gyventojų · Nederland: 22
Užimtumo lygis
70%
Nederland: 72%
Darbuotojai, dirbantys pagal neterminuotas sutartis
61%
Nederland: 56%

Pasiskirstymas pagal amžių

  • 0–15 m. 13% 1.725
  • 15–25 m. 11% 1.455
  • 25–45 m. 23% 2.970
  • 45–65 m. 30% 3.855
  • 65 m. ir vyresni 23% 3.025

Kilmė

  • Nederland 79% 10.355
  • Europa (išskyrus Nederland) 8% 1.090
  • Už Europos ribų 13% 1.700

Išsilavinimo lygis (15–75 m.)

  • Pradinis, ikiprofesinis vidurinis arba 1 lygio profesinis išsilavinimas 28% 2.900
  • Bendrasis vidurinis, priešuniversitetinis arba 2–4 lygio profesinis išsilavinimas 46% 4.680
  • Aukštasis koleginis arba universitetinis išsilavinimas 26% 2.600

Šaltinis: CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024. Kilmė pagal CBS klasifikaciją (asmens arba jo tėvų gimimo šalis); 15–75 metų gyventojų išsilavinimo lygis; pajamos standartizuotos pagal namų ūkio dydį ir sudėtį; duomenų apie mažas gyventojų grupes CBS neskelbia.

Būstai ir jų vertė

Vidutinė WOZ vertė
€ 345.000
CBS 2024
Būstai, kuriuose gyvena savininkai
69%
Nuomojami būstai
31%
26% – socialinio būsto organizacijoms priklausantys būstai
Vienbučiai namai
85%
15% – būstai daugiabučiuose
Pastatyti per pastaruosius 10 metų
1%
Negyvenami būstai
2%
Tais metais pastatyti nauji būstai
2
baigti statyti būstai

WOZ vertė – tai visų teritorijoje esančių būstų vertės vidurkis (vertės nustatymo data – ankstesnių metų sausio 1 d.), o ne konkretaus būsto rinkos vertė.

Energija

Vid. elektros suvartojimas
2.710 kWh
vienam būstui per metus
Vidutiniškai į tinklą patiekiama
1.120 kWh
saulės modulių pagamintos elektros vienam būstui
Vidutinis dujų suvartojimas
880 m³
vienam būstui per metus
Būstai su saulės moduliais
52%
Be gamtinių dujų
2%
Daugiausia šildoma elektra
7%

Suvartojimas – visų prie tinklo prijungtų būstų šioje teritorijoje vidurkis (CBS); pasiskirstymas pagal energinio naudingumo klases pateiktas skiltyje „Būstai“.

Paslaugos, infrastruktūra ir susisiekimas

Didelė maisto prekių parduotuvė
800 m
vid. atstumas
Šeimos gydytojo kabinetas
1,0 km
vid. atstumas
Pradinė mokykla
600 m
vid. atstumas
Vaikų darželis
600 m
vid. atstumas
Mokyklos 3 km spinduliu
13
Urbanizacijos lygis
Labai urbanizuota
Adresų skaičius viename km²: 1.872
Automobilių skaičius vienam namų ūkiui
1,1
Lengvųjų automobilių: 6.439
Įmonių veiklos vietos
1.165
iš jų prekybos, apgyvendinimo ir maitinimo sektoriuose – 170

Vidutiniai atstumai keliais, apskaičiuoti visiems teritorijos gyventojams (CBS).

Mokyklos

rajonas Ussen: 4 mokyklos, mokinių skaičius ir švietimo inspekcijos vertinimas.

Visos mokyklos Oss savivaldybėje

DUO atvirieji švietimo duomenys ir Inspectie van het Onderwijs; mokykla priskiriama kvartalui pagal jos padalinio adresą.

Gyvenamoji aplinka: triukšmas, vanduo, oras, šviesa ir želdiniai

Vidutinis triukšmo lygis (Lden)
49 dB
savivaldybėje 53 dB
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 55 dB kelių eismo triukšmas
16%
savivaldybė: 15%
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 55 dB traukinių eismo triukšmas
1%
savivaldybė: 2%
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 48 dB oro eismo triukšmas
0%
savivaldybė: 0%
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 40 dB vėjo jėgainių triukšmas
0%
Kelių eismo triukšmas naktį viršija 50 dB
2%
savivaldybė: 5%

Triukšmo lygis prie būstų (iš viso 5.813)

  • iki 45 dB: labai tylu 32% 1.853
  • 46–50 dB: tylu 33% 1.944
  • 51–55 dB: vidutiniškai triukšminga 21% 1.224
  • 56–60 dB: gana triukšminga 12% 706
  • 61–65 dB: triukšminga 1% 83
  • 66–70 dB: labai triukšminga 0% 3

Potvynis

Būstai, kuriuos gali užlieti potvynis
97%
savivaldybė: 50%
Iš jų – tie, kuriuos užlietų daugiau nei 0,5 m vandens
59%
Iš jų – tie, kuriuos užlietų daugiau nei 2 m vandens
0%
Didžiausias vandens gylis
2,2 m
užliejamose vietose vidutiniškai 0,7 m

Oras, šviesa ir žaluma

NO₂
10,6 µg/m³
100% daugiau nei WHO rekomenduojama riba (10)
PM2,5
9,0 µg/m³
100% daugiau nei WHO rekomenduojama riba (5)
PM10
15,0 µg/m³
42% daugiau nei WHO rekomenduojama riba (15)
Šviesa naktį
Blausus apšvietimas
savivaldybėje: blausus apšvietimas
Žalieji plotai 500 m spinduliu
67%
savivaldybėje 62%

Triukšmas: RIVM triukšmo žemėlapiai (kelių ir geležinkelių – 2020 m., oro eismo – 2022 m., vėjo jėgainių – 2024 m.), metinis vidutinis Lden 10 m tinklelyje, reikšmės nustatytos kiekvienam adresui. Potvyniai: LIWO (Rijkswaterstaat), didžiausio vandens gylio žemėlapis; gylis nerodo potvynio tikimybės. Oras: RIVM metinės vidutinės koncentracijos 25 m tinklelyje. Šviesa: RIVM 2023 m. skleidžiamos šviesos žemėlapis. Žaluma: RIVM 2022 m. žaliųjų plotų žemėlapis, žaliųjų plotų dalis 500 m spinduliu. Aukščiau esančiame žemėlapyje įjunkite triukšmo sluoksnį.

Klimatas ir saugumas

Juntamoji temperatūra karštą dieną
46–48 °C
itin stiprus karščio keliamas stresas
Būstai, kuriuose patiriamas itin didelis karščio keliamas stresas (41 °C ar daugiau)
91%
savivaldybė: 93%
Šilumos salos efektas
0,8–1,0 °C
vidutiniškai šilčiau nei užmiestyje
Būstai, nuo kurių iki vėsios vietos – ne daugiau kaip 300 m
94%
savivaldybė: 77%
Būstai vietovėse, kuriose potvynio tikimybė vidutinė ar didelė
47%
savivaldybė: 51%
Būstai, kuriuose 2050 m. bus didesnė gruntinio vandens keliamų problemų tikimybė
93%
savivaldybė: 84%
Būstai, palei kuriuos teka lietaus vanduo
7%
savivaldybė: 6%
Būstai aukštosios įtampos elektros linijos magnetinio lauko zonoje
2%
savivaldybė: 1%
Būstai ne toliau kaip 1 km nuo vėjo jėgainės
0%
savivaldybė: 0%

Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0): 2022 m. juntamoji temperatūra ir šilumos salos efektas, vėsios vietos, potvynio tikimybė konkrečioje vietoje (bent 20 cm vandens), neužliejami aukštai, gruntinio vandens keliamų problemų tikimybė 2050 m. (pagal aukštąjį scenarijų), vandens tekėjimo keliai iškritus 70 mm kritulių per valandą; duomenys nustatyti kiekvienam būstui. Aukštosios įtampos linijos: RIVM Netkaart su apskaičiuotais atstumais. Vėjo jėgainės: RIVM. Įjunkite karščio sluoksnį aukščiau esančiame žemėlapyje.

Saugumas

Nusikaltimų skaičius 1 000 gyventojų
30
rug 2025 – rug 2026
Užregistruoti nusikaltimai
390
-1%, palyginti su ankstesniais metais
Vagysčių įsibraunant į būstą skaičius 1 000 būstų
1,9
11 vagysčių įsibraunant į būstą
Savivaldybė
48
1 000 gyventojų
Nederland
45
1 000 gyventojų

Nusikaltimų rūšys (per pastaruosius 12 mėnesių)

  • Fietsdiefstal 12% 47
  • Winkeldiefstal 12% 46
  • Vernieling 10% 39
  • Diefstal uit auto 5% 19
  • Bedreiging 4% 14
  • Woninginbraak 3% 11
  • Mishandeling 3% 11
  • Inbraak schuur/garage 3% 10

Pagal metus

  1. 5262021
  2. 4752022
  3. 4002023
  4. 4352024
  5. 4192025

Šaltinis: policija, užregistruoti nusikaltimai pagal teritoriją (CBS ir policijos atvirieji duomenys, mėnesiniai rodikliai). Rodiklis 1 000 gyventojų apskaičiuotas pagal teritorijos gyventojų skaičių; pranešama ne apie visus nusikaltimus.

Gyvenimo kokybė

Gerai Leefbaarometer 2024

labai blogaipuikiai

Gyvenimo kokybė
Gerai
7 klasė iš 9, 2024 m. vertinimas
Balas
4,13
+0,03, palyginti su šalies vidurkiu
Nuo ankstesnio vertinimo
+0,04
2022 m. vertinimas: Daugiau nei patenkinamai
Savivaldybė
Gerai
įvertis 4,13

Penkios sritys: nuokrypis nuo šalies vidurkio

  • Fizinė aplinka želdynai, vandens telkiniai, užstatymas, triukšmas −0,01 patenkinamai
  • Būstų fondas tipas, statybos metai, nuosavybė +0,02 patenkinamai
  • Paslaugos ir infrastruktūra parduotuvės, mokyklos, sveikatos priežiūra, viešasis transportas +0,00 patenkinamai
  • Socialinė sanglauda gyventojų sudėtis, persikraustymai +0,00 patenkinamai
  • Viešosios tvarkos trikdymas ir nesaugumas nusikalstamumas ir viešosios tvarkos pažeidimai +0,03 patenkinamai

Šaltinis: Leefbaarometer 3.0 (Ministerie van BZK, CC0). Vertinimas atliekamas kas dvejus metus pagal daugiau nei šimtą rodiklių; įvertis rodo, kaip gyventojai vidutiniškai vertina gyvenimo kokybę. Neigiama reikšmė = žemiau šalies vidurkio.

Pajamos ir darbas

Vidutinės pajamos vienam gyventojui
€ 34.300
per metus
Vidutinės pajamos vienam pajamų gavėjui
€ 40.300
per metus
Namų ūkių turto mediana
€ 195.800
Užimtumo lygis
70%
nuo 15 iki 75 metų
Savarankiškai dirbantys asmenys
13%
visų dirbančiųjų dalis
20 % didžiausias pajamas gaunančių asmenų
17,5%
asmenų dalis (šalies mastu – 20 %)

Ussen: kvartalai 10