Moskeeplein 26
3531 BX Utrecht · Lombok-Oost, Utrecht
- Leilighet
- Byggeår 2014
- 55 m² boareal
- C energimerke
Spør om Moskeeplein 26
Still et spørsmål om boligen, nabolaget, verdien eller kostnadene. Assistenten svarer med utgangspunkt i opplysningene på denne siden og søker etter oppdatert informasjon ved behov.
Kort oppsummert
Boligen på Moskeeplein 26 i Utrecht er av typen leilighet fra 2014 med 55 m² boareal og energimerke C og ligger i nabolaget Lombok-Oost (Utrecht kommune). Den veiledende markedsverdien er fra € 346.000 til € 506.000. Bomiljø: støynivå 66 dB (svært støyende), luftkvalitet over WHOs anbefalte grenseverdi, 19% grøntareal innenfor 500 m, vanndybde på opptil 0,2 m ved oversvømmelse. Flytrafikk: omtrent 10 fly per dag i en høyde under 3 000 m innenfor en radius på 2 km. Bokvalitet i nabolaget: mer enn tilfredsstillende.
Alle opplysningene på denne siden kommer fra offentlige registre og kart og er gratis. Det tar flere timer per bolig å samle dem selv. Her er alt samlet på ett sekund. Under hver del kan du lese hva tallene betyr for deg som skal bo her.
Beliggenhet
Verdianslag
Marked
- +2,0% salgspriser Utrecht på ett år (CBS-prisindeks, sep 2026)
- € 549.113 gjennomsnittlig salgspris i kommunen Utrecht i 2025 (CBS/Kadaster)
- € 377.000 gjennomsnittlig WOZ-verdi – nabolaget Lombok-Oost (CBS 2024)
Slik er verdianslaget beregnet
| Kilde | Utgangsverdi | Justert til dagens prisnivå | Vekting |
|---|---|---|---|
| 40 sammenlignbare boliger innenfor 310 m median WOZ-verdi per m², indeksregulert |
€ 8.779/m² | € 482.845 | 59% |
| 5 prisantydninger for sammenlignbare boliger median prisantydning per m², indeksregulert |
€ 6.078/m² | € 334.290 | 29% |
| Gjennomsnitt, nabolaget: Lombok-Oost CBS WOZ 2024 (€ 377.000) / gj.sn. 73 m² |
€ 5.164/m² | € 372.372 +31,1 % siden 2023 K1 |
12% |
Sammenlignbare boliger i nærheten (45 funnet)
Sammenlignbare boliger
Se de sammenlignbare boligene i nabolaget som ligger til grunn for verdianslaget, med pris per m² og avstand.
Gratis med en konto. Ingen betalingsopplysninger kreves.
Beregningsmetode: Verdien fra hver kilde er justert fra referansedatoen til dagens prisnivå med prisindeksen fra CBS for brukte boliger. Indeksen brukes per provins, men per by for Amsterdam, Rotterdam, Den Haag og Utrecht. For de siste månedene brukes den nasjonale månedsindeksen. Midtverdien er det vektede gjennomsnittet. Intervallet bygger på spredningen mellom kildene (minst 5 %). Boligens tilstand, plassering i gaten, tomtefeste og særtrekk er ikke tatt med. Dette er ikke en taksering.
Leie eller kjøpe?
Leie en tilsvarende bolig
€ 1.390 – € 1.630 per måned
Markedsleie: median på € 27,50 per m² for 44 utleieboliger av denne typen i området, omregnet til 55 m².
Kjøpe denne boligen
€ 2.000 per måned
Annuitetslån på € 426.000 (midtverdi) til 3,9% rente over 30 år, fullfinansiert: € 1.370 i renter og € 630 i avdrag den første måneden. Vedlikehold, skatter og rentefradrag er ikke medregnet.
Hva lønner seg?
Det lønner seg mer å kjøpe
Av de månedlige utgiftene til boliglånet på € 2.000 er € 1.370 renter (penger du ikke får igjen) og € 630 avdrag (oppbygging av egenkapital). Rentene alene er lavere enn husleien for en tilsvarende bolig (€ 1.510).
Beregn med egen egenkapital, rente og husleie under Månedlige boutgifter.
Egenskaper
- Boligtype
- Leilighet
- Bruksformål
- Boligformål
- Byggeår
- 2014
- Boareal
- 55 m²
- Bygningsareal
- 2.957 m²
- Tomteareal
- 3.010 m²
- Energimerke
- C (10 januar 2017)
- Bruksenhetens status
- I bruk
- Bygningens status
- I bruk
- Adressebetegnelse i BAG
- 0344200000120720
- Bruksenhet i BAG
- 0344010000121491
- Bygning i BAG
- 0344100000083170
Kilde og metode
Basisregistratie Adressen en Gebouwen (Kadaster) og energimerkeregisteret. Tomtearealet er det samlede matrikkelførte arealet. For leiligheter gjelder dette hele bygningens tomt.
Tomt, grunnforhold og arealformål
Fundamentproblemer forekommer sjelden i dette nabolaget. Grunnen er stabil her.
- Tomteareal (BAG)
- 3.010 m² hele tomten til bygningen
- Risiko for fundamentskader i Lombok-Oost
- 3,8% av boligene har risiko for råte i fundamentpeler (moderat) høyscenario for 2050: 3,8%, ujevne setninger: 0,5%; Utrecht kommune: 2,8% — Klimaateffectatlas (Deltares/KCAF)
- Innsynkning av grunnen i Lombok-Oost
- −0,6 mm per år i de øvre jordlagene: −0,1 mm; Utrecht kommune: −1,0 mm
- Kadaster, høyde, arealformål, grunnforhold
- hentes …
Kilde og metode
Tomt: Kadaster (BRK, via PDOK; tomtegrensen vises på kartet ovenfor). Høyde: Actueel Hoogtebestand Nederland. Arealformål: ruimtelijkeplannen.nl (reguleringsplaner frem til 1.1.2024; nyere regler finnes i kommunens areal- og miljøplan). Grunnforhold og fundament: Klimaateffectatlas (CC BY 4.0) og RVO/KCAF. Veiledende opplysninger, ikke bygningsteknisk eller juridisk rådgivning.
Sol og skygge
Hvordan ligger fasadene, hagen og taket i forhold til solen, og hvor mye skygge kaster bygningene rundt? Beregnet ut fra solens posisjon og bygningshøydene i 3D BAG.
- Fasader, hage, tak og dagslys
- beregnes…
Kunne ikke laste inn bygningsopplysningene.
denne boligen skygge fra bygninger tomt retning mot solen
Bygninger og høyder: 3D BAG (TU Delft, CC BY 4.0; takets høyde = 70. persentil over bakkenivået ved denne boligen, basert på AHN). Tomt: Kadaster (BRK). Solens posisjon: NOAA-algoritmen, lokal tid. Flyfoto: PDOK, Beeldmateriaal Nederland (CC BY 4.0). Veiledende: trær, gjerder, takarker og høydeforskjeller i terrenget er ikke tatt med.
Energi og oppvarming
På nivå med gjennomsnittet i Nederland: rimelig godt isolert, men med rom for forbedringer av tak, gulv og vinduer. Etterisolering betaler seg som regel i løpet av noen år og øker verdien. De årlige energiutgiftene for en tilsvarende bolig er omtrent € 428 lavere enn for gjennomsnittsboligen i Lombok-Oost.
Energimerke
C registrert energimerke (energiindeks)
- Befaringsdato
- 10 januar 2017
- Energimerke A eller bedre i Lombok-Oost
- 20% av boligene
Vurdert etter metoden som gjaldt før 2021; siden 2021 har NTA 8800 vært gjeldende.
Forbruk og kostnader
€ 107 per måned ved gjennomsnittlig forbruk
- Naturgass
- 400 m³ per år; nabolaget 660
- Strøm
- 1.570 kWh per år; nabolaget 1.830
- Årlige kostnader
- € 1.287 gass € 555, strøm € 407, faste kostnader € 324
- Gjennomsnittlig bolig i Lombok-Oost
- € 1.715 per år
- Solcellepaneler
- 3% av sammenlignbare boliger; nabolaget 12%
Kilde og metode
Gjennomsnittlig energileveranse til boliger av samme type, størrelse og byggeperiode (CBS 2025, temperaturkorrigert), beregnet med gjennomsnittlige forbrukerpriser for sep 2026 (CBS: 1,39 per m³ og 0,26 per kWh inkludert avgifter, med faste gebyrer og fradrag i energiavgiften). Det faktiske forbruket avhenger av beboerne og det tekniske anlegget.
Omlegging av oppvarmingen og støtteordninger
- Fjernvarmenett i nabolaget
- 7% av boligene er tilknyttet (2023)
- Oppvarming i Lombok-Oost
- 86% sentralvarmekjel, 8% felles varmeanlegg, 2% fjernvarme 2022
- Potensial for geotermisk energi
- Ugunstig Slochteren-formasjonen, WarmteAtlas
ISDE 2026 (€ 500 millioner): støtte til isolasjon, varmepumpe (også hybrid), solvarmeanlegg for varmtvann, ventilasjon og tilknytning til fjernvarmenett (fast beløp på € 3 775). Støtten til varmepumper varierer fra rundt € 500 til over € 13 000, avhengig av type og effekt. Søk hos RVO etter installasjon. ISDE hos RVO · Energiesubsidiewijzer (også kommunale støtteordninger)
Energimerker i Lombok-Oost
Kilde og metode
Energimerke og fordeling av energimerker fra EP-Online (RVO) via vår database; forbruksprofiler fra CBS 85140NED (CC BY 4.0); priser fra CBS 85592NED; energiforbruk i nabolaget fra CBS Kerncijfers; fjernvarmenett, planer, pilotområder og fordeling av oppvarmingskilder fra WarmteAtlas (RVO, på nabolagsnivå; planer er knyttet til nabolag der midtpunktet ligger innenfor planområdet); ISDE: RVO. Veiledende opplysninger, ikke energirådgivning.
Månedlige boutgifter: kjøpe eller leie
Beregn ut fra din egen kjøpesum, husleie og forutsetninger. Alle beløp kan endres. Resultatet er veiledende.
Hva koster det å kjøpe denne boligen?
Engangskostnadene i tillegg til kjøpesummen: skatt, notar, taksering, rådgivning og tilstandskontroll. Siden 2018 kan du låne maksimalt boligens verdi, så disse kostnadene må du dekke med egne midler.
Nyttige verktøy
Forny interiøret med KI
Last opp et bilde av et rom, velg en stil og se i løpet av et halvt minutt hvordan rommet kan se ut. Selve rommet forblir uendret – bare innredningen endres.
Dette verktøyet er for innloggede besøkende. Det er gratis å opprette en konto.
Nabolag, distrikt og kommune
Lombok-Oost
- Boliger
- 1.073
- Innbyggere
- 2.245
- Gj.sn. WOZ-verdi
- € 377.000
- Eierboliger
- 30%
- Gj.sn. byggeår
- 1945
- Vanligst
- Leilighet (63%)
West
- Boliger
- 13.707
- Innbyggere
- 29.460
- Gj.sn. WOZ-verdi
- € 431.000
- Eierboliger
- 51%
- Gj.sn. byggeår
- 1951
- Vanligst
- Leilighet (67%)
Utrecht
- Boliger
- 175.523
- Innbyggere
- 376.757
- Gj.sn. WOZ-verdi
- € 451.000
- Eierboliger
- 44%
- Gj.sn. byggeår
- 1968
- Vanligst
- Leilighet (61%)
Boliger i dette nabolaget på kartet Bydel West · Utrecht · Utrecht
Hvem bor i nabolaget?
Hvem bor i nabolaget?
Sammenlign CBS-tallene for nabolaget, distriktet og kommunen med landstallene: bakgrunn, utdanning, inntekt, trygdeytelser og arbeid.
Gratis med en konto. Ingen betalingsopplysninger kreves.
Nærtilbud og tilgjengelighet
Du kan gå til dagligvarebutikken. En barneskole ligger innen gangavstand, noe som er praktisk for familier. En holdeplass for kollektivtransport ligger rett rundt hjørnet. Et bymiljø med alt i nærheten og det travle livet som følger med.
- Stort supermarked
- 300 m gjennomsnittlig avstand i nabolaget
- Allmennlegekontor
- 600 m gjennomsnittlig avstand i nabolaget
- Barneskole
- 500 m gjennomsnittlig avstand i nabolaget
- Barnehage
- 400 m gjennomsnittlig avstand i nabolaget
- Nærmeste barneskole
- 450 m Kindercampus Molenpark
- Nærmeste holdeplass
- 60 m Utrecht, Moskeeplein · bus · 15 vertrekken per uur overdag
- Nærmeste ladepunkt
- 30 m Vleutenseweg 44 - 50five-S NL
- Nærmeste tilbud om barnepass
- 360 m Basker - Potgieterstraat
- Nærmeste sendemast
- 240 m Zendmast 3G, 4G · 2 antennes · 20 m hoog · veilige afstand 5,1 m
- Skoler innen 3 km
- 29
- Urbaniseringsgrad
- Svært høy urbaniseringsgrad 4.887 adresser per km²
Kilde og metode
Avstander langs vei er gjennomsnitt for alle innbyggere i nabolaget (CBS). Avstander til skole (DUO), holdeplass (OVapi/GTFS, avganger på en hverdag), sendemast (Antenneregister), ladepunkt og tilbud om barnepass er målt i luftlinje fra denne adressen og hentet fra vår egen database.
Bomiljø: støy, vann, luft, lys og grøntområder
Støy
66 dB Svært støyende
opptil 45 dB svært stilleover 70 dB ekstrem støy
- Veitrafikk
- 63 dB
- Togtrafikk
- 57 dB
- Flytrafikk
- 41 dB
- Vindturbiner
- ingen
- Veitrafikk, om natten
- 53 dB
- Togtrafikk, om natten
- 49 dB
I Lombok-Oost (nabolaget) har 1% av boligene høyere støybelastning enn på denne adressen; gjennomsnittet der er 63 dB.
Svært til ekstremt støyende: vedvarende, høy trafikkstøy rett ved en motorvei, jernbane eller innflygingsrute. Uten omfattende lydisolasjon er det utelukket å sove med åpne vinduer. Dette nivået har stor betydning for bokomforten, WOZ-verdien og markedsverdien. Den viktigste støykilden er veitrafikk (63 dB). Om natten ligger støynivået fortsatt på 53 dB, over WHOs anbefalte nivå på 45 dB for uforstyrret nattesøvn.
Kilde og metode
Lden: årlig gjennomsnittlig støybelastning på dagtid, om kvelden og om natten (RIVMs støykart fra 2020, flytrafikk fra 2022, vindturbiner fra 2024, rutenett på 10 m). Et grovt anslag, ikke en måling ved fasaden. WHO anbefaler maksimalt 53 dB for veitrafikk og 45 dB for flytrafikk.
Oversvømmelse
0,19 m Begrenset
Hvis dette området oversvømmes, kan vannet her ifølge kartet over maksimal vanndybde nå en høyde på opptil 0,19 m.
- Boliger i Lombok-Oost som kan bli oversvømt
- 88%
- Hvorav med vanndybde over 0,5 m
- 47%
- Maksimal dybde i nabolaget
- 1,22 m
Begrenset: Ved oversvømmelse kan vannet stå opp til knehøyde i gaten. Det betyr vann i krypkjellere og hager, men sjelden skader i boligetasjen. En forhøyet terskel og en tørr krypkjeller begrenser skadene.
Kilde og metode
LIWO (Rijkswaterstaat), kart over maksimal vanndybde ved oversvømmelse, med rutenett på 25 m; sannsynlighet for oversvømmelse: Klimaateffectatlas. Dybden sier ingenting om sannsynligheten for at det skjer; diker og flomvern er dimensjonert ut fra denne sannsynligheten.
Luftkvalitet
- NO₂ 19,1 µg/m³ over WHOs anbefalte grenseverdi
- PM2,5 9,8 µg/m³ over WHOs anbefalte grenseverdi
- PM10 16,6 µg/m³ over WHOs anbefalte grenseverdi
Forurenset luft: over de europeiske grenseverdiene som gjelder fra 2030, som regel på grunn av en trafikkert vei, industri eller intensivt husdyrhold i nærheten. Dette er viktig å ta hensyn til for personer med luftveisplager og for små barn. Det hjelper å lufte på den rolige siden av huset.
Gjennomsnitt i Lombok-Oost: NO₂ 18,8, PM2,5 9,7 µg/m³.
Kilde og metode
Årsmiddelkonsentrasjoner med 25 m oppløsning (RIVM, nyeste kart). Streken i søylen viser WHOs anbefalte grenseverdi (NO₂ 10, PM2,5 5, PM10 15 µg/m³). Fargen viser nivået sammenlignet med WHOs anbefaling og EUs grenseverdi for 2030.
Lys om natten
Svært lyst
mørktsvært lyst
Gjennomsnitt i Lombok-Oost: svært lyst.
Svært lyst: blant de 10 % lyseste områdene i Nederland, som regel ved drivhus, industri, store veier eller et bysentrum. Regn med oransje nattehimmel og behov for mørklegging.
Kilde og metode
Kunstig lys sendt oppover, målt av satellitter (RIVMs lysutslippskart fra 2023, rutenett på 375 m), klassifisert i forhold til alle boliger i Nederland: Mørkt tilsvarer de mørkeste 20 %, svært lyst de lyseste 10 %.
Grøntområder i nabolaget
19% grøntareal innenfor 500 m
Gjennomsnitt i Lombok-Oost: 19%.
Dominert av harde flater: blant områdene med minst vegetasjon i Nederland. Forvent en merkbar varmeøyeffekt om sommeren og lite skygge. En balkong eller takterrasse med planter er gull verdt her.
Kilde og metode
Andel grøntareal (gress, busker, trær) i ruten på 500 m rundt denne adressen (RIVMs grøntkart fra 2022). Halvparten av boligene i Nederland har mer enn 52 % grøntareal innenfor 500 m; én av ti har mindre enn 32 %.
Flytrafikk over denne adressen
Flytrafikk over denne adressen
Se hvor mange fly som passerer her daglig, hvor lavt de flyr, når på døgnet og hvilke flyplasser de flyr til og fra.
Gratis med en konto. Ingen betalingsopplysninger kreves.
Klima og sikkerhet
Selv på varme dager er varmestresset rundt huset moderat. Omgivelsene kjøles ganske godt ned om kvelden.
Varme
46–48 °C ekstremt varmestress
Følt temperatur på en varm sommerdag (2022), 1 m fra huset.
- Varmeøyeffekt
- mer enn 2 °C varmere enn områdene utenfor tettbebyggelsen
- Varme netter (20 °C eller mer)
- 8–14 netter per år
- Avstand til et kjølig sted
- 400–500 m
- Gjennomsnitt i Lombok-Oost
- 47 °C følt temperatur
Vann
- Regnvann ved styrtregn (70 mm/time)
- ingen flomvei rett ved huset
- Problemer med høyt grunnvann i 2050
- Stor økning
- Tørr etasje i Lombok-Oost
- 98% av boligene ved den kraftigste oversvømmelsen
- Boliger i Lombok-Oost med middels eller høy sannsynlighet
- 90%
Risiko fra omgivelsene
- Høyspentledning
- ingen innenfor 2 km
- Vindturbin
- ingen innenfor 5 km
- Risikofylte aktiviteter innenfor 1 km
- Vervoer gevaarlijke stoffen
I Lombok-Oost ligger 0% av boligene innenfor magnetfeltsonen til en høyspentledning og 0% innenfor 1 km fra en vindturbin.
Kilde og metode
Varme, vann og grunnvann: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0; følt temperatur og varmeøyeffekt fra 2022, sannsynlighet for oversvømmelse og vanndybde fra nasjonale oversvømmelsesscenarioer, sannsynlighet for problemer med høyt grunnvann i 2050 ved et høyscenario, flomveier ved 70 mm nedbør på én time). Høyspentledninger: RIVM Netkaart med beregnede avstander (magnetfeltsone); vindturbiner: RIVM; risikofylte aktiviteter: Register Externe Veiligheidsrisico's via RIVM Atlas Leefomgeving (aktiviteter med en hensynssone innenfor 1 km). Veiledende opplysninger basert på kart, ikke målinger.
Trygghet og bokvalitet
Bokvalitet i Lombok-Oost (nabolaget)
Mer enn tilfredsstillende Leefbaarometer 2024, klasse 6 av 9
- Fysiske omgivelser: svak
- Boliger: tilfredsstillende
- Nærtilbud: utmerket
- Sosialt samhold: svak
- Ordensproblemer og utrygghet: utilfredsstillende
Leefbaarometer 3.0 (BZK): beregnet vurdering av bokvaliteten i ni klasser, med fem delområder som sammenlignes med landsgjennomsnittet. Mer om dette nabolaget
Lovbrudd i Lombok-Oost (nabolaget)
180 per 1 000 innbyggere per år +74% sammenlignet med året før
- Registrert sep 2025 – aug 2026
- 403
- Distrikt West
- 83 per 1 000
- Kommune Utrecht
- 75 per 1 000
- Nederland
- 45 per 1 000
- Boliginnbrudd per 1 000 boliger
- 5,6 6 innbrudd
Vanligst
- Diefstal uit auto
- 43
- Fietsdiefstal
- 40
- Winkeldiefstal
- 36
- Vernieling
- 18
Godt over landsgjennomsnittet. Dette er ofte et nabolag i sentrum eller ved en stasjon med mange besøkende, men noen ganger et nabolag med vedvarende problemer. Leefbaarometer og et kveldsbesøk gir svar på hva som gjelder her.
Kilde og metode
Politiet, registrerte lovbrudd per nabolag (åpne data fra CBS og politiet, månedstall). Små nabolag gir lave tall; se tallet i sammenheng med antall innbyggere og boliger. Ikke alle lovbrudd blir anmeldt.
Skal du legge inn bud på Moskeeplein 26? Finn ut hva boligen faktisk er verdt.
Gratissiden gir deg fakta. Rapporten svarer på det viktigste spørsmålet: Hva bør jeg by? Tre scenarioer i euro, underbygd med faktiske kjøpesummer for sammenlignbare boliger fra Kadaster, modellberegnet verdi, tall for bud over prisantydning i kommunen og boligens tilstand på bildene. I tillegg får du spørsmålene du bør stille eiendomsmegleren før du signerer.
Regneeksempel: et bud som er 2% for høyt, koster hele € 9.000 for en bolig til € 450.000. Rapporten koster € 19.
-
Budstrategi med tre scenarioer
Et forsiktig bud, et bud på markedsnivå og et bud med gode vinnersjanser, oppgitt i euro og beregnet ut fra modellberegnet verdi, sammenlignbare salg og hvor mye som betales over prisantydning i denne kommunen. -
Sammenlignbare salg fra Kadaster
Faktiske kjøpesummer for boliger i nabolaget som ligner i type, størrelse og byggeperiode, vist på kart og i en tabell og indeksjustert til dagens prisnivå. -
Modellberegnet verdi og tidligere salg
Den automatiserte verdivurderingen med verdiintervall, salgshistorikken for denne adressen og utviklingen i WOZ-verdi gjennom årene. -
Boligmarkedstall for kommunen
Salgstid, hvor mye det bys over prisantydning i prosent, pris per m² og en indikator på forholdet mellom tilbud og etterspørsel for denne boligtypen (NVM), slik at du vet hvor stor konkurranse du kan vente deg. -
Spørsmål til eiendomsmegleren
En tilpasset liste med spørsmål til visningen, basert på byggeår, energimerke, risikoer i omgivelsene, annonsen og bildeanalysen. -
Boligens tilstand vurdert ut fra bildene
En bildeanalysemodell vurderer annonsebildene: generell tilstand, kjøkken og bad, synlige mangler og et veiledende oppussingsbudsjett. -
Månedlige boutgifter ved ulike bud
Månedlige kostnader i hvert scenario: boliglån, omkostninger ved kjøp, kommunale avgifter, energi og vedlikehold, sammenlignet med å leie. -
Alt fra gratissiden er inkludert
Bolig, nabolag, energi, bomiljø, klima, sikkerhet og flytrafikk oppsummert, slik at du har alt i én PDF.
Vil du sammenligne flere boliger? 5 rapporter for € 39 per måned, ekstra rapporter for € 6 per stykk. Ingen taksering og ingen garanti, men tallene du trenger for å begrunne budet ditt.
Ofte stilte spørsmål om Moskeeplein 26
Hva slags bolig er Moskeeplein 26?
Boligen på Moskeeplein 26 i Utrecht er av typen appartement, bygd i 2014, 55 m² boareal. Adressen ligger i nabolaget Lombok-Oost i Utrecht kommune.
Hvilket energimerke har Moskeeplein 26?
Det registrerte energimerket er C (registrert 10 januar 2017). For en sammenlignbar bolig er utgiftene til gass og strøm i gjennomsnitt € 107 per måned.
Omtrent hvor mye er Moskeeplein 26 verdt?
Den veiledende markedsverdien ligger mellom € 346.000 og € 506.000 (midtverdi € 426.000, prisnivå sep 2026), beregnet ut fra WOZ-verdier, prisantydninger og salg av sammenlignbare boliger i nabolaget. Dette er et anslag, ikke en taksering.
Hva er husleien for en bolig som Moskeeplein 26?
Medianleien for sammenlignbare utleieboliger i området er € 1.510 per måned (€ 27 per m², 44 boliger). Poengberegningen på denne siden viser om husleien er regulert.
Hvor stille er det ved Moskeeplein 26?
Det årlige gjennomsnittlige støynivået ved fasaden er 66 dB Lden (svært støyende). Den største støykilden er veitrafikk. Hver dag passerer omtrent 10 fly i en høyde under 3 000 m innenfor en radius på 2 km.
Kan Moskeeplein 26 bli oversvømt?
Ja, i teorien: Ved en oversvømmelse kan vannet her nå en høyde på opptil 0,19 m (begrenset).
Hvor trygt er nabolaget rundt Moskeeplein 26?
I området Lombok-Oost (nabolaget) registrerte politiet 180 lovbrudd per 1 000 innbyggere per år, mot 75 i kommunen og 45 på landsbasis. Leefbaarometer vurderer bokvaliteten som mer enn tilfredsstillende.
Hvilke nærtilbud finnes i nærheten av Moskeeplein 26?
Gjennomsnittlige avstander i nabolaget: stort supermarked 300 m, allmennlege 600 m, barneskole 500 m, barnehage 400 m (CBS). Nærmeste skole, holdeplass for kollektivtransport, ladepunkt og barnepasstilbud vises på denne siden med avstanden fra adressen.
Hvor kommer opplysningene fra?
Fra offentlige datakilder: BAG og Kadaster (boligegenskaper, tomt), EP-Online (energimerke), CBS (nabolagsstatistikk, prisindeks, energiforbruk), RIVM (støy, luft, lys, grøntområder), Klimaateffectatlas og LIWO (varme, vann), politiets åpne data og Leefbaarometer (trygghet), samt ADS-B-nettverk (flytrafikk). Alle beregninger er veiledende og utgjør verken taksering eller rådgivning.