Industrieweg 31

3241 MA Middelharnis · Middelharnis oostplaat, Goeree-Overflakkee

  • Dom wolnostojący
  • Rok budowy 2004
  • 481 m² powierzchni mieszkalnej
  • 3.893 m² działki
  • A klasa energetyczna
Porównaj
Asystent AI

Proszę zapytać o Industrieweg 31

Proszę zadać pytanie o nieruchomość, osiedle, wartość lub koszty. Asystent odpowie na podstawie danych z tej strony, a w razie potrzeby wyszuka aktualne informacje.

Odpowiedzi mają charakter orientacyjny i nie stanowią porady. Rozmowy są zapisywane w celu doskonalenia asystenta.

W skrócie

Industrieweg 31 w miejscowości Middelharnis to dom wolnostojący z 2004 roku o powierzchni mieszkalnej 481 m² i klasie energetycznej A. Lokalizacja: osiedle Middelharnis oostplaat (gmina Goeree-Overflakkee). Powierzchnia mieszkalna według aktualnego ogłoszenia dotyczącego nieruchomości. Orientacyjna wartość rynkowa wynosi od € 1.264.000 do € 1.609.000. Otoczenie nieruchomości: poziom hałasu 55 dB (umiarkowanie cicho), jakość powietrza: w granicach zaleceń WHO, 64% terenów zielonych w promieniu 500 m, w razie powodzi głębokość wody do 0,1 m. Ruch lotniczy: około 4 samolotów dziennie na wysokości poniżej 3 000 m w promieniu 2 km.

Wszystkie dane na tej stronie pochodzą z publicznych rejestrów i map. Dostęp do nich jest bezpłatny. Samodzielne zebranie danych o jednej nieruchomości zajmuje wiele godzin — tutaj są dostępne w jednym miejscu w ciągu sekundy. Pod każdą sekcją wyjaśniamy, co podane liczby oznaczają dla codziennego życia pod tym adresem.

Lokalizacja

Położenie według BAG (51.76025, 4.18578). Otwórz w OpenStreetMap

Na sprzedaż

€ 1.850.000 cena ofertowa · w ofercie od 30 październik 2026

Ogłoszenie zamieszczone przez: Ooms Makelaars Hellevoetsluis · Zobacz na stronie pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Źródło: oferty nieruchomości aktualizowane codziennie. Huisleon pokazuje wyłącznie cenę ofertową, datę i ogłoszeniodawcę; powyższy orientacyjny przedział wartości jest od tych danych niezależny.

Prośba o prezentację nieruchomości

Ta nieruchomość jest oferowana na sprzedaż za € 1.850.000. W Huisleon mogą Państwo w kilku krokach zgłosić chęć jej obejrzenia. Przygotujemy kompletną wiadomość do pośrednika w obrocie nieruchomościami ze wszystkimi potrzebnymi informacjami i wskażemy, które dane zostały zweryfikowane.

Zaloguj się i wyślij zgłoszenie Utwórz konto

Konto jest bezpłatne. Zgłoszenie i odpowiedź pośrednika znajdą Państwo w sekcji Moje konto.

Orientacyjny przedział wartości

Orientacyjna wartość rynkowa tej nieruchomości € 1.264.000 – € 1.609.000 wartość środkowa € 1.436.000 · poziom cen: wrz 2026

Rynek

  • +3,8% ceny sprzedaży: Zuid-Holland w ciągu roku (indeks cen CBS, wrz 2026)
  • € 453.640 średnia cena sprzedaży w gminie Goeree-Overflakkee w 2025 r. (CBS/Kadaster)
  • € 522.000 średnia wartość podatkowa WOZ na obszarze: osiedlu Middelharnis oostplaat (CBS 2024)

Jak obliczono orientacyjny przedział wartości

ŹródłoWartość wyjściowaPo przeliczeniu na obecny poziom cenWaga
Średnia (osiedlu: Middelharnis oostplaat)
CBS WOZ 2024 (€ 522.000) / średnia 214 m²
€ 2.439/m² € 1.436.385
+22,4% od 2023 K1
100%

Podobne nieruchomości w okolicy (znaleziono: 4)

Podobne nieruchomości

Proszę zobaczyć podobne nieruchomości w okolicy, na których oparto orientacyjny przedział wartości, wraz z ceną za m² i odległością.

Bezpłatnie po założeniu konta. Bez podawania danych płatniczych.

Proszę utworzyć bezpłatne konto Zaloguj się

Sposób obliczenia: dane z każdego źródła przeliczono na obecny poziom cen od dnia, którego dotyczą, korzystając z indeksu cen CBS dla nieruchomości z rynku wtórnego (według prowincji, a w miastach Amsterdam, Rotterdam, Den Haag i Utrecht — według miasta; dla ostatnich miesięcy zastosowano ogólnokrajowy indeks miesięczny). Wartość środkowa to średnia ważona, a szerokość przedziału wynika z rozbieżności między źródłami (minimum 5%). Nie uwzględniono stanu nieruchomości, jej położenia przy danej ulicy, użytkowania wieczystego ani cech szczególnych. Nie jest to wycena rzeczoznawcy.

Wynająć czy kupić?

Najem porównywalnej nieruchomości

W okolicy jest zbyt mało porównywalnych nieruchomości na wynajem, by oszacować czynsz najmu.

Zakup tej nieruchomości

€ 6.750 miesięcznie

Kredyt hipoteczny z ratami równymi na kwotę € 1.436.000 (środek przedziału wartości), oprocentowanie 3,9%, okres 30 lat, finansowanie w 100%: w pierwszym miesiącu € 4.630 odsetek i € 2.120 spłaty kapitału. Bez kosztów konserwacji i remontów, podatków oraz odliczenia odsetek od podatku.

Co się bardziej opłaca?

Do porównania potrzebne są zarówno orientacyjny czynsz najmu, jak i orientacyjny przedział wartości.

Obliczenia z uwzględnieniem wkładu własnego, oprocentowania i czynszu najmu można wykonać w sekcji „Miesięczne koszty mieszkaniowe”.

Charakterystyka

Typ nieruchomości
Dom wolnostojący
Przeznaczenie
Funkcja mieszkalna
Rok budowy
2004
Powierzchnia mieszkalna
481 m²
Powierzchnia budynku
222 m²
Powierzchnia działki
3.893 m²
Klasa energetyczna
A (29 wrzesień 2021)
Status lokalu
W użytkowaniu
Status budynku
W użytkowaniu
Identyfikator adresu w BAG
0559200000002557
Identyfikator lokalu w BAG
0559010000002556
Identyfikator budynku w BAG
0559100000012537
Źródło i metodologia

Basisregistratie Adressen en Gebouwen (Kadaster) oraz rejestr klas energetycznych. Powierzchnia działki to całkowita powierzchnia według ewidencji gruntów; w przypadku mieszkań dotyczy całej działki, na której stoi budynek.

Działka, grunt i przeznaczenie terenu

Problemy z fundamentami rzadko występują na tym osiedlu. Grunt lekko osiada, podobnie jak na wielu terenach torfowych i gliniastych; od czasu do czasu konieczne jest podniesienie poziomu ogrodu i nawierzchni.

Powierzchnia działki (BAG)
3.893 m²
Ryzyko uszkodzenia fundamentów — Middelharnis oostplaat
0,0% nieruchomości zagrożonych gniciem drewnianych pali fundamentowych (bardzo niski) 2050, scenariusz wysoki: 0,0%, nierównomierne osiadanie: 0,4%; gmina Goeree-Overflakkee: 1,5% — Klimaateffectatlas (Deltares/KCAF)
Osiadanie gruntu — Middelharnis oostplaat
−1,6 mm rocznie płytkie warstwy gruntu: −0,2 mm; gmina Goeree-Overflakkee: −1,6 mm
Kadaster, wysokość terenu, przeznaczenie, grunt
pobieranie…
Źródło i metodologia

Działka: Kadaster (BRK, za pośrednictwem PDOK; granica działki jest widoczna na mapie powyżej). Wysokość terenu: Actueel Hoogtebestand Nederland. Przeznaczenie terenu: ruimtelijkeplannen.nl (plany zagospodarowania przestrzennego do 1.01.2024; nowsze przepisy znajdują się w gminnym planie zagospodarowania przestrzennego). Grunt i fundamenty: Klimaateffectatlas (CC BY 4.0) i RVO/KCAF. Dane orientacyjne — nie stanowią porady budowlanej ani prawnej.

Słońce i cień

Jak położone są elewacje, ogród i dach względem słońca i ile cienia rzucają sąsiednie budynki? Obliczenia na podstawie położenia słońca i wysokości budynków z 3D BAG.

Elewacje, ogród, dach i światło dzienne
obliczanie…
Droga słońca nad nieruchomością (czas lokalny): latem wysoko, zimą nisko. Środek = pionowo nad nieruchomością, krawędź = horyzont. Zielona kropka = kierunek, w którym znajduje się ogród.

ta nieruchomość cienie budynków działki kierunek, z którego świeci słońce

Budynki i ich wysokości: 3D BAG (TU Delft, CC BY 4.0; wysokość dachu = 70. percentyl wysokości nad poziomem terenu tej nieruchomości, na podstawie AHN). Działka: Kadaster (BRK). Położenie słońca: algorytm NOAA, czas lokalny. Zdjęcie lotnicze: PDOK, Beeldmateriaal Nederland (CC BY 4.0). Dane orientacyjne: nie uwzględniono drzew, ogrodzeń, lukarn ani ukształtowania terenu.

Energia i ogrzewanie

Energooszczędna nieruchomość: niskie koszty energii, komfortowe warunki wewnątrz i korzystniejsze warunki kredytu hipotecznego w wielu bankach. Dalsza poprawa efektywności energetycznej przyniesie już niewielkie korzyści. Roczne wydatki na energię w porównywalnej nieruchomości są o około € 1.005 wyższe niż średnio w nieruchomościach w miejscowości Middelharnis oostplaat.

Klasa energetyczna

A zarejestrowana klasa energetyczna (NTA 8800)

Data oględzin
29 wrzesień 2021
Klasa A lub wyższa w Middelharnis oostplaat
31% nieruchomości

Ustalona przez certyfikowanego doradcę według obecnie obowiązującej metody.

Zużycie i koszty

€ 337 miesięcznie przy średnim zużyciu

Gaz ziemny
1.670 m³ rocznie; osiedle 1.150
Energia elektryczna
5.390 kWh rocznie; osiedle 4.300
Koszty roczne
€ 4.042 gaz € 2.319, prąd € 1.399, opłaty stałe € 324
Przeciętna nieruchomość w Middelharnis oostplaat
€ 3.037 rocznie
Panele fotowoltaiczne
68% porównywalnych nieruchomości
Źródło i metodologia

Średnia ilość energii dostarczanej do nieruchomości tego typu i o tej wielkości, wybudowane w tym samym okresie (CBS 2025, z korektą uwzględniającą temperaturę), według średnich taryf dla gospodarstw domowych z wrz 2026 (CBS: 1,39 za m³ i 0,26 za kWh z podatkami, z uwzględnieniem opłat stałych i ulgi w podatku energetycznym). Rzeczywiste zużycie zależy od mieszkańców i instalacji.

Zmiana sposobu ogrzewania i dotacje

Ogrzewanie w Middelharnis oostplaat
73% – kocioł centralnego ogrzewania, 5% – wspólna kotłownia dla budynku lub grupy budynków, 3% – ogrzewanie elektryczne 2022
Potencjał geotermalny
Niekorzystnie Formacja Slochteren, WarmteAtlas
Sieć ciepłownicza
na tym osiedlu nie ma sieci ciepłowniczej ani znanych planów jej budowy

ISDE 2026 (500 mln €): dotacje na izolację termiczną, pompę ciepła (także hybrydową), solarny podgrzewacz wody, wentylację i przyłączenie do sieci ciepłowniczej (stała kwota 3 775 €); dotacje na pompy ciepła wynoszą od około 500 € do ponad 13 000 €, zależnie od typu i mocy. Wnioski należy składać do RVO po montażu. ISDE w RVO · Energiesubsidiewijzer (także programy gminne)

Klasy energetyczne — Middelharnis oostplaat

  • A lub lepsza 31% 8
  • B 42% 11
  • C 15% 4
  • D 8% 2
  • Brak klasy energetycznej 4% 1
Źródło i metodologia

Klasa energetyczna i rozkład klas: EP-Online (RVO), za pośrednictwem naszej bazy danych; profile zużycia: CBS 85140NED (CC BY 4.0); taryfy: CBS 85592NED; zużycie na poziomie osiedla: CBS Kerncijfers; sieci ciepłownicze, plany, obszary pilotażowe i udział poszczególnych źródeł ogrzewania: WarmteAtlas (RVO, poziom osiedla; plany przypisano do osiedli, których punkt centralny znajduje się w obszarze objętym planem); ISDE: RVO. Dane mają charakter orientacyjny i nie zastępują doradztwa energetycznego.

Miesięczne koszty mieszkaniowe: zakup czy najem

Proszę podać cenę zakupu, czynsz najmu i przyjęte założenia. Wszystkie kwoty można zmienić, a wynik ma charakter orientacyjny.

Wkład własny 10% Własne środki z oszczędności lub nadwyżki wartości nieruchomości nad zadłużeniem.
Rodzaj rat
Rata kredytu hipotecznego (brutto) —
w tym spłata kapitału (pozostaje częścią Państwa majątku)
Stałe opłaty —
Łącznie miesięcznie —
Stałe koszty miesięczne (wartości średnie, można je zmienić)
Gmina Goeree-Overflakkee, 2026: OZB 0,0902% wartości podatkowej WOZ (brak danych o wartości podatkowej WOZ, do obliczeń przyjęto orientacyjny przedział wartości € 1.436.000, czyli € 1.296 rocznie), opłata za odpady € 375 i opłata kanalizacyjna € 210 rocznie dla wieloosobowego gospodarstwa domowego (COELO).
Waterschap Hollandse Delta, 2026: opłata od mieszkańców € 126, opłata za oczyszczanie ścieków € 283 (trzy jednostki zanieczyszczenia) i opłata na utrzymanie systemu wodnego 0,0343% wartości podatkowej WOZ (€ 492) rocznie (CBS).
Obowiązkowe przy kredycie hipotecznym; średnia składka.
Rezerwa na wydatki; zwykle 1% wartości nieruchomości rocznie.
1.670 m³ gazu i 5.390 kWh rocznie (średnia CBS dla nieruchomości tego typu i o tej wielkości, wybudowane w tym samym okresie) według stawek z wrz 2026.
Tylko w przypadku mieszkań.
Przeciętny pakiet.

Zakup czy najem?

PozycjaZakupNajem
Łącznie miesięcznie——
W tym spłata kapitału (budowanie majątku)——
Koszty mieszkaniowe bez spłaty kapitału——
Kapitał spłacony po 10 latach——

Bez uwzględnienia zmian wartości nieruchomości, odliczenia odsetek od kredytu hipotecznego, ryczałtowego dochodu z własnej nieruchomości doliczanego do podstawy opodatkowania, dodatku mieszkaniowego ani podwyżek czynszu. Wyliczenie orientacyjne, nie stanowi porady.

Ile kosztuje zakup tej nieruchomości?

Jednorazowe koszty poza ceną zakupu: podatek, opłaty notarialne, wycena rzeczoznawcy, doradztwo i inspekcja techniczna. Od 2018 roku kwota kredytu nie może przekraczać wartości nieruchomości, dlatego koszty te pokrywają Państwo z własnych środków.

Łączne koszty kupującego—
Jako procent ceny zakupu—
W tym podlegające odliczeniu od podatku (jednorazowo)—
Wymagane środki własne koszty plus część ceny zakupu niepokryta kredytem—
Zestawienie kosztów (kwoty orientacyjne na rok 2026 – można je zmienić)
2% ceny zakupu w przypadku nieruchomości nabywanej na własne potrzeby mieszkaniowe.
Obejmuje wpis do Kadaster i koszty weryfikacji; stawki różnią się w zależności od notariusza. Nie podlega odliczeniu od podatku.
Tylko przy kredycie hipotecznym; obejmuje wpis do Kadaster. Podlega odliczeniu od podatku.
Kredytodawca wymaga zatwierdzonego raportu z wyceny rzeczoznawcy. Podlega odliczeniu od podatku.
Zwykle od 2000 do 3500 €, w zależności od doradcy i sytuacji. Podlega odliczeniu od podatku.
Cena zakupu przekracza limit NHG wynoszący € 470.000 (2026): gwarancja NHG nie jest dostępna.
Rok budowy tej nieruchomości to 2004. W przypadku nowszych budynków inspekcja jest rzadziej potrzebna, ale pozwala upewnić się co do ich stanu technicznego. Nie podlega odliczeniu od podatku.
Zwykle 1–1,5% ceny zakupu lub stała stawka. Nie podlega odliczeniu od podatku.
Jeśli nie wpłacą Państwo z własnych środków depozytu w wysokości 10% ceny zakupu: około 1% kwoty depozytu. Koszt nie podlega odliczeniu od podatku.
Firma przeprowadzkowa, podłogi, zasłony i drobne przeróbki; to kwestia bardzo indywidualna.

Kwoty orientacyjne oparte na typowych stawkach; warto poprosić o oferty notariusza, rzeczoznawcę i doradcę. Koszty objęte ulgą podatkową można odliczyć jednorazowo w zeznaniu podatkowym za rok zakupu. Te informacje nie stanowią porady finansowej.

Przydatne narzędzia

Nowa aranżacja wnętrza z AI

Wystarczy przesłać zdjęcie pokoju i wybrać styl, aby w ciągu pół minuty zobaczyć, jak to pomieszczenie może wyglądać. Sam pokój pozostaje bez zmian, zmienia się tylko jego aranżacja.

To narzędzie jest dostępne dla zalogowanych użytkowników. Konto jest bezpłatne.

Zaloguj się

Osiedle, dzielnica i gmina

Dzielnica

Middelharnis

Nieruchomości
3.741
Liczba mieszkańców
8.060
Średnia wartość podatkowa WOZ
€ 349.000
Nieruchomości własnościowe
61%
Średni rok budowy
1973
Najczęściej spotykany typ
Dom szeregowy – segment środkowy (35%)
Wszystkie informacje: Middelharnis →

Kto mieszka na osiedlu?

Kto mieszka na osiedlu?

Proszę porównać dane CBS dla osiedla, dzielnicy i gminy z danymi krajowymi: pochodzenie, wykształcenie, dochody, świadczenia i zatrudnienie.

Bezpłatnie po założeniu konta. Bez podawania danych płatniczych.

Proszę utworzyć bezpłatne konto Zaloguj się

Lokalna infrastruktura i dostępność komunikacyjna

Zakupy wymagają dojazdu samochodem lub dłuższej jazdy rowerem. Do szkoły podstawowej jest ponad półtora kilometra: oznacza to konieczność odprowadzania lub dowożenia dzieci i odbierania ich ze szkoły. Przystanek komunikacji publicznej jest tuż za rogiem. Wiejskie otoczenie: cisza i przestrzeń, ale dostęp do lokalnej infrastruktury wymaga dalszych dojazdów.

Duży supermarket
1,8 km
średnia odległość na osiedlu
Gabinet lekarza rodzinnego
2,8 km
średnia odległość na osiedlu
Szkoła podstawowa
2,3 km
średnia odległość na osiedlu
Żłobek
2,8 km
średnia odległość na osiedlu
Najbliższa szkoła podstawowa
1,4 km
Daltonschool de Vliegers
Najbliższy przystanek komunikacji publicznej
210 m
Middelharnis, Hernesseroord · bus · 0,1 vertrekken per uur overdag
Najbliższy punkt ładowania
90 m
Industrieweg 35 - Ecotap
Najbliższa placówka opieki nad dziećmi
1,2 km
Bestebreur
Najbliższy maszt telekomunikacyjny
360 m
Zendmast 2G, 4G, 5G · 3 antennes · 34,7 m hoog · veilige afstand 4,8 m
Szkoły w promieniu 3 km
2
Stopień urbanizacji
Obszar niezurbanizowany
232 adresów na km²
Źródło i metodologia

Odległości drogowe to średnie dla wszystkich mieszkańców osiedla (CBS). Odległości do szkoły (DUO), przystanku komunikacji publicznej (OVapi/GTFS, odjazdy w dzień roboczy), masztu telekomunikacyjnego (Antenneregister), punktu ładowania i placówki opieki nad dziećmi podajemy w linii prostej od tego adresu, na podstawie naszej bazy danych.

Otoczenie nieruchomości: hałas, woda, powietrze, światło i zieleń

Hałas

55 dB Umiarkowanie cicho

do 45 dB — bardzo cichopowyżej 70 dB — skrajnie głośno

Ruch drogowy
51 dB
Ruch kolejowy
brak
Ruch lotniczy
brak
Turbiny wiatrowe
42 dB
Ruch drogowy, w nocy
41 dB
Ruch kolejowy, w nocy
brak

Obszar: osiedlu Middelharnis oostplaat. W 73% nieruchomości hałas jest większy niż pod tym adresem; średni poziom hałasu na tym obszarze wynosi 56 dB.

Umiarkowanie: słychać ruch uliczny, jak przy przelotowej ulicy osiedlowej. Przy zamkniętych oknach jest niemal niezauważalny; na zewnątrz można przyjemnie spędzać czas, choć nigdy nie jest zupełnie cicho. Główne źródło hałasu: ruch drogowy (51 dB).

Źródło i metodologia

Lden: średnie roczne narażenie na hałas w ciągu dnia, wieczoru i nocy (mapy hałasu RIVM z 2020 r., ruch lotniczy z 2022 r., turbiny wiatrowe z 2024 r., siatka 10 m). Dane mają charakter orientacyjny — nie są wynikiem pomiaru przy elewacji. WHO zaleca maksymalnie 53 dB dla hałasu drogowego i 45 dB dla hałasu lotniczego.

Powódź

0,06 m Ograniczone

Według mapy maksymalnej głębokości zalania w razie powodzi głębokość wody może tu wynieść do 0,06 m.

Nieruchomości zagrożone zalaniem — Middelharnis oostplaat
96%
W tym na głębokość ponad 0,5 m
19%
Maksymalna głębokość zalania na osiedlu
0,77 m

Niewielkie zagrożenie: podczas powodzi woda na ulicy sięga kolan. Oznacza to zalanie przestrzeni pod podłogą parteru i ogrodów, ale rzadko uszkodzenia części mieszkalnej. Podwyższony próg i sucha przestrzeń pod podłogą pomagają ograniczyć szkody.

Źródło i metodologia

LIWO (Rijkswaterstaat), mapa maksymalnej głębokości wody podczas powodzi, siatka 25 m; prawdopodobieństwo powodzi: Klimaateffectatlas. Głębokość nie wskazuje, jak prawdopodobna jest powódź; wały i zapory przeciwpowodziowe projektuje się z uwzględnieniem tego prawdopodobieństwa.

Jakość powietrza

  • NO₂ 10,0 µg/m³ w granicach zaleceń WHO
  • PM2,5 7,8 µg/m³ powyżej zaleceń WHO
  • PM10 14,2 µg/m³ w granicach zaleceń WHO

Zanieczyszczone powietrze: stężenia przekraczają normy europejskie przewidziane na 2030 rok, zwykle z powodu pobliskiej ruchliwej drogi, przemysłu lub intensywnej hodowli zwierząt. To istotne dla osób z dolegliwościami układu oddechowego i małych dzieci; pomaga wietrzenie od spokojniejszej strony domu.

Średnie stężenia w Middelharnis oostplaat: NO₂ 10,0, PM2,5 7,7 µg/m³.

Źródło i metodologia

Średnioroczne stężenia w siatce 25 m (RIVM, najnowsza mapa). Kreska na pasku oznacza wartość zalecaną przez WHO (NO₂ 10, PM2,5 5, PM10 15 µg/m³); kolor pokazuje porównanie z zaleceniami WHO i normą UE na 2030 r.

Światło w nocy

Umiarkowanie jasno

ciemnobardzo jasno

Średnia dla obszaru Middelharnis oostplaat: półmrok.

Jasno: jak w przeciętnym mieście lub centrum miejscowości. W sypialniach od strony ulicy przydają się zasłony zaciemniające.

Źródło i metodologia

Sztuczne światło emitowane ku górze, mierzone przez satelity (mapa emisji światła RIVM 2023, siatka 375 m), sklasyfikowane względem wszystkich nieruchomości mieszkalnych w Holandii: „ciemno” oznacza 20% najciemniejszych lokalizacji, a „bardzo jasno” — 10% najjaśniejszych.

Zieleń na osiedlu

64% zieleń w promieniu 500 m

Średnia dla obszaru Middelharnis oostplaat: 61%.

Dużo zieleni: w krajobrazie dominują drzewa, trawa i krzewy. Zieleń chłodzi osiedle w upalne dni, tłumi hałas, zatrzymuje drobne pyły i zachęca do ruchu; badania wiążą jej obecność z niższym poziomem stresu.

Źródło i metodologia

Udział zieleni (trawy, krzewów i drzew) w kwadracie o boku 500 m wokół tego adresu (mapa zieleni RIVM z 2022 r.). W otoczeniu połowy nieruchomości w Holandii zieleń zajmuje ponad 52% powierzchni w promieniu 500 m, a w otoczeniu jednej na dziesięć — mniej niż 32%.

Strefa bezpieczeństwa jądrowego: Kerncentrale Doel (B) w odległości 49 km (strefa do 100 km: profilaktyka jodowa dla osób poniżej 18. roku życia i kobiet w ciąży); Kerncentrale Borssele w odległości 49 km (strefa do 100 km: profilaktyka jodowa dla osób poniżej 18. roku życia i kobiet w ciąży). Strefy działań ochronnych określone w krajowym planie reagowania kryzysowego na zdarzenia radiacyjne.

Ruch lotniczy nad nieruchomością

Ruch lotniczy nad nieruchomością

Proszę sprawdzić, ile samolotów przelatuje tu dziennie, na jakiej wysokości, w jakich godzinach i które lotniska obsługują te loty.

Bezpłatnie po założeniu konta. Bez podawania danych płatniczych.

Proszę utworzyć bezpłatne konto Zaloguj się

Klimat i bezpieczeństwo

Nawet w upalne dni stres cieplny wokół domu pozostaje umiarkowany, a wieczorem otoczenie dość dobrze się ochładza. Turbina wiatrowa w odległości do 1 km emituje podczas wiatru słyszalny szum, a gdy słońce jest nisko nad horyzontem, powoduje migotanie cienia wewnątrz domu.

Upał

46–48 °C ekstremalny stres cieplny

Temperatura odczuwalna w upalny letni dzień (2022), w odległości 1 m od domu.

Efekt miejskiej wyspy ciepła
0,2–0,4 °C cieplej niż na terenach wiejskich
Ciepłe noce (20 °C lub więcej)
6–7 nocy rocznie
Odległość do chłodnego miejsca
400–500 m
Średnia dla: Middelharnis oostplaat
47 °C temperatura odczuwalna

Woda

Woda deszczowa podczas ulewy (70 mm/godz.)
brak drogi spływu wody bezpośrednio przy domu
Podtopienia spowodowane wodami gruntowymi w 2050 r.
Małe prawdopodobieństwo niski poziom wód gruntowych
Kondygnacja niezagrożona zalaniem na obszarze Middelharnis oostplaat
75% nieruchomości podczas najpoważniejszej powodzi
Nieruchomości na obszarze Middelharnis oostplaat ze średnim lub wysokim prawdopodobieństwem podtopień
0%

Zagrożenia zewnętrzne

Linia wysokiego napięcia
brak w promieniu 2 km
Turbina wiatrowa
884 m Windturbine 3,6 MW, ashoogte 90 m · rotor 59 m · tutaj ok. 40 dB
Hałas turbin pod tym adresem
42 dB Lden według mapy hałasu turbin wiatrowych RIVM
Działalność stwarzająca zagrożenie w promieniu 1 km
Industrie, propaantank, tanken brandstoffen, windturbine
Najbliższy zakład stwarzający zagrożenie
Offerhaus Watersport 1,1 km

Na obszarze Middelharnis oostplaat w strefie oddziaływania pola magnetycznego linii wysokiego napięcia znajduje się 0% nieruchomości, a w promieniu 1 km od turbiny wiatrowej — 100% nieruchomości.

Źródło i metodologia

Upały, woda i wody gruntowe: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0; temperatura odczuwalna i miejska wyspa ciepła — 2022, prawdopodobieństwo powodzi i głębokość wody na podstawie krajowych scenariuszy powodziowych, prawdopodobieństwo podtopień spowodowanych wodami gruntowymi w 2050 r. — scenariusz wysoki, drogi spływu wody przy opadzie 70 mm w ciągu godziny). Linie wysokiego napięcia: RIVM Netkaart z obliczonymi zasięgami (strefa oddziaływania pola magnetycznego); turbiny wiatrowe: RIVM; działalność stwarzająca zagrożenie: Register Externe Veiligheidsrisico's za pośrednictwem RIVM Atlas Leefomgeving (działalność ze strefą wymagającą szczególnej uwagi w promieniu 1 km). Dane orientacyjne na podstawie map, nie pomiarów.

Bezpieczeństwo i jakość życia

Jakość życia — dzielnica Middelharnis

W pełni zadowalająca Leefbaarometer 2024, klasa 6 z 9

  • Otoczenie fizyczne: zadowalająca
  • Nieruchomości: zadowalająca
  • Lokalna infrastruktura: niedostateczna
  • Spójność społeczna: zadowalająca
  • Uciążliwości i brak bezpieczeństwa: zadowalająca

Leefbaarometer 3.0 (BZK): szacunkowa ocena jakości życia w skali dziewięciostopniowej, uwzględniająca pięć obszarów w porównaniu ze średnią krajową. Więcej o tym osiedlu

Przestępstwa — dzielnica Middelharnis

26 na 1 000 mieszkańców rocznie -21% w porównaniu z poprzednim rokiem

Zarejestrowano: wrz 2025 – sie 2026
209
Gmina Goeree-Overflakkee
21 na 1 000
Nederland
45 na 1 000
Włamania do domów lub mieszkań na 1 000 nieruchomości
1,1 4 włamania

Najczęściej spotykany typ

Mishandeling
24
Vernieling
19
Fietsdiefstal
9
Bedreiging
9
  1. 2622021
  2. 2692022
  3. 2692023
  4. 2572024
  5. 2302025

Bezpieczniej niż przeciętnie: liczba przestępstw na mieszkańca jest niższa od średniej krajowej. Nadal warto pamiętać o ryzyku włamania do domu lub mieszkania oraz kradzieży roweru. Włamania do domów lub mieszkań zdarzają się tu rzadko.

Źródło i metodologia

Policja, przestępstwa zarejestrowane na poszczególnych osiedlach (otwarte dane CBS i policji, dane miesięczne). Na małych osiedlach liczby są niewielkie; należy je odczytywać w zestawieniu z liczbą mieszkańców i nieruchomości. Nie każde przestępstwo jest zgłaszane.

Raport o nieruchomości z rekomendacją dotyczącą oferty zakupu

Planują Państwo złożyć ofertę zakupu nieruchomości pod adresem Industrieweg 31? Warto poznać jej rzeczywistą wartość.

Bezpłatna strona przedstawia fakty. Raport odpowiada na najważniejsze pytanie: jaką cenę zaoferować? Trzy scenariusze w euro, oparte na rzeczywistych cenach zakupu podobnych nieruchomości z rejestru Kadaster, wycenie modelowej, danych o kwotach płaconych powyżej ceny ofertowej w gminie oraz stanie nieruchomości widocznym na zdjęciach. Do tego pytania, które należy zadać pośrednikowi w obrocie nieruchomościami przed podpisaniem umowy.

Przykładowe obliczenie: oferta zawyżona o 2% oznacza przy nieruchomości wartej 450 000 € aż 9 000 € dodatkowych kosztów. Raport kosztuje 19 €.

Ostrożnieponiżej ceny ofertowej lub blisko niej, gdy jest niewielu oferentów
Na poziomie rynkowymza ile sprzedawano tu podobne nieruchomości w ostatnich miesiącach
Z dużą szansą powodzeniapowyżej wartości rynkowej, ale w granicach przedziału wartości
  • Strategia składania oferty zakupu — trzy scenariusze
    Trzy oferty w euro: ostrożna, odpowiadająca cenom rynkowym i dająca duże szanse zakupu. Wyliczone na podstawie wyceny modelowej, cen sprzedaży podobnych nieruchomości oraz kwot płaconych powyżej ceny ofertowej w tej gminie.
  • Porównywalne transakcje sprzedaży według danych Kadaster
    Rzeczywiste ceny zakupu pobliskich nieruchomości podobnych pod względem typu, wielkości i okresu budowy, przeliczone na dzisiejszy poziom cen i przedstawione na mapie oraz w tabeli.
  • Wycena modelowa i wcześniejsze transakcje sprzedaży
    Automatyczna wycena wraz z przedziałem wartości, historia sprzedaży pod tym adresem oraz zmiany wartości podatkowej WOZ na przestrzeni lat.
  • Dane rynkowe dla gminy
    Czas sprzedaży, procentowa nadwyżka ceny zakupu nad ceną ofertową, cena za m² i wskaźnik niedoboru ofert dla tego typu nieruchomości (NVM) pozwalają ocenić, jak dużej konkurencji można się spodziewać.
  • Pytania do pośrednika w obrocie nieruchomościami
    Lista pytań na oględziny dopasowana do nieruchomości, opracowana na podstawie roku budowy, klasy energetycznej, zagrożeń w otoczeniu, ogłoszenia i analizy zdjęć.
  • Stan nieruchomości na podstawie zdjęć
    Model analizy obrazu ocenia na podstawie zdjęć z ogłoszenia ogólny stan nieruchomości, kuchnię i łazienkę oraz widoczne usterki, a także szacuje orientacyjny budżet na remont.
  • Miesięczne koszty mieszkaniowe dla każdej oferty zakupu
    Miesięczne koszty w każdym scenariuszu: kredyt hipoteczny, koszty zakupu ponoszone przez kupującego, opłaty gminne, energia i utrzymanie — w porównaniu z najmem.
  • W cenie także wszystkie informacje z bezpłatnej strony
    Nieruchomość, osiedle, energia, otoczenie nieruchomości, klimat, bezpieczeństwo i ruch lotniczy w jednym podsumowaniu — wszystko w jednym pliku PDF.

Chcą Państwo porównać kilka nieruchomości? Liczba raportów w abonamencie: 5 za € 39 miesięcznie. Dodatkowe raporty: € 6 za sztukę. To nie wycena rzeczoznawcy ani gwarancja, lecz dane, którymi można uzasadnić ofertę zakupu.

Najczęstsze pytania dotyczące Industrieweg 31

Jaki typ nieruchomości znajduje się pod adresem Industrieweg 31?

Nieruchomość pod adresem Industrieweg 31 w miejscowości Middelharnis to vrijstaande woning, wybudowana w 2004 roku, 481 m² powierzchni mieszkalnej, działka 3.893 m². Adres znajduje się na osiedlu Middelharnis oostplaat, w gminie Goeree-Overflakkee.

Jaką klasę energetyczną ma nieruchomość pod adresem Industrieweg 31?

Zarejestrowana klasa energetyczna to A (data rejestracji: 29 wrzesień 2021). Średnie wydatki na gaz i prąd w porównywalnej nieruchomości wynoszą € 337 miesięcznie.

Ile w przybliżeniu jest warta nieruchomość pod adresem Industrieweg 31?

Orientacyjna wartość rynkowa wynosi od € 1.264.000 do € 1.609.000 (wartość środkowa: € 1.436.000, poziom cen: wrz 2026). Obliczono ją na podstawie wartości podatkowych WOZ, cen ofertowych i cen sprzedaży porównywalnych nieruchomości na osiedlu. To wartość orientacyjna, a nie wycena rzeczoznawcy.

Jaki jest poziom hałasu pod adresem Industrieweg 31?

Średni roczny poziom hałasu przy elewacji wynosi 55 dB Lden (umiarkowanie cicho). Główne źródło hałasu: ruch drogowy. Każdego dnia w promieniu 2 km przelatuje około 4 samolotów na wysokości poniżej 3 000 m.

Czy nieruchomość pod adresem Industrieweg 31 może zostać zalana podczas powodzi?

Teoretycznie tak: podczas powodzi woda może tu osiągnąć wysokość do 0,06 m (ograniczone).

Jak bezpieczne jest osiedle, na którym znajduje się nieruchomość pod adresem Industrieweg 31?

Na obszarze „dzielnica Middelharnis” policja odnotowała 26 przestępstw na 1000 mieszkańców rocznie, w porównaniu z 21 w gminie i 45 w całym kraju. Ocena jakości życia według Leefbaarometer: w pełni zadowalająca.

Jaka lokalna infrastruktura jest dostępna w pobliżu nieruchomości pod adresem Industrieweg 31?

Średnie odległości na osiedlu: duży supermarket 1,8 km, lekarz rodzinny 2,8 km, szkoła podstawowa 2,3 km, żłobek 2,8 km (CBS). Na tej stronie wskazano najbliższą szkołę, przystanek komunikacji publicznej, punkt ładowania samochodów i placówkę opieki nad dziećmi wraz z odległościami od tego adresu.

Skąd pochodzą te dane?

Z publicznie dostępnych źródeł urzędowych: BAG i Kadaster (cechy nieruchomości, działka), EP-Online (klasa energetyczna), CBS (dane o osiedlu, indeks cen, zużycie energii), RIVM (hałas, powietrze, światło, zieleń), Klimaateffectatlas i LIWO (upały, woda), otwartych danych policji i Leefbaarometer (bezpieczeństwo) oraz sieci ADS-B (ruch lotniczy). Wszystkie obliczenia mają charakter orientacyjny i nie stanowią wyceny rzeczoznawcy ani porady.