Hoofdweg 413
2131 MS Hoofddorp · Hoofddorp Omgeving, Haarlemmermeer
- Окремий будинок
- Рік побудови 1984
- 230 m² житлової площі
- 616 m² земельної ділянки
- C енергетичний клас
Запитайте про Hoofdweg 413
Поставте запитання про житло, квартал, вартість чи витрати. Асистент відповідає на основі даних цієї сторінки й за потреби шукає актуальну інформацію.
Коротко
Hoofdweg 413 у Hoofddorp — окремий будинок 1984 року побудови з житловою площею 230 m² та енергетичним класом C у кварталі Hoofddorp Omgeving (муніципалітет Haarlemmermeer). Орієнтовна ринкова вартість — від € 1.026.000 до € 1.134.000. Довкілля: шум 74 dB (надзвичайно шумно), якість повітря вище норми ЄС на 2030 рік, 82% зелених насаджень у радіусі 500 m, у разі повені глибина затоплення — до 2,0 m. Повітряний рух: близько 462 літаків на добу пролітають нижче 3000 m у радіусі 2 km. Комфортність проживання в кварталі: дуже добре.
Усі дані на цій сторінці взято з відкритих реєстрів і карт, і вони безкоштовні. Самостійний пошук забрав би кілька годин на кожне житло, а тут усе зібрано за одну секунду. Під кожним розділом пояснено, що цей показник означає для життя за цією адресою.
Розташування
Орієнтовна вартість
Ринок
- +1,8% ціни продажу Noord-Holland за рік (індекс цін CBS, вер 2026)
- € 591.975 середня ціна продажу в муніципалітеті Haarlemmermeer у 2025 р. (CBS/Kadaster)
- € 688.000 середня вартість WOZ: квартал Hoofddorp Omgeving (CBS 2024)
Як розраховано орієнтовну вартість
| Джерело | Вихідна вартість | За поточним рівнем цін | Ваговий коефіцієнт |
|---|---|---|---|
| Вартість WOZ цього житла за 2025 рік станом на 1 січня 2024 р. |
€ 956.000 | € 1.092.464 +14,3% з 2024 K1 |
55% |
| Подібні об’єкти житла в радіусі 12: 1 медіанна вартість WOZ за m² з урахуванням індексації |
€ 4.737/m² | € 1.089.510 | 36% |
| Середнє значення: квартал Hoofddorp Omgeving CBS WOZ 2024 (€ 688.000) / сер. 194 m² |
€ 3.546/m² | € 963.249 +18,1% з 2023 K1 |
9% |
Вартість WOZ цього житла за роками
Вартість WOZ цього житла
Перегляньте вартість WOZ за кожен рік починаючи з 2014-го та її співвідношення з орієнтовною вартістю.
Безкоштовно з обліковим записом. Платіжні дані не потрібні.
Схоже житло поблизу (знайдено: 12)
Схоже житло
Перегляньте схожі об’єкти житла в кварталі, на яких ґрунтується орієнтовна вартість, із ціною за m² і відстанню.
Безкоштовно з обліковим записом. Платіжні дані не потрібні.
Методика: дані кожного джерела приведено від відповідної дати оцінки до поточного рівня цін за індексом цін CBS на вторинне житло (за провінціями, а для Amsterdam, Rotterdam, Den Haag та Utrecht — за містами; за останні місяці — за загальнонаціональним місячним індексом). Середнє значення — це зважене середнє; діапазон визначається розбіжностями між даними джерел (щонайменше 5%). Стан житла, його розташування в межах вулиці, довгострокову оренду землі та особливості житла не враховано. Це не експертна оцінка.
Орендувати чи купувати?
Орендувати подібне житло
Поблизу замало подібного житла в оренду, щоб визначити орієнтовну орендну плату.
Купити це житло
€ 5.080 на місяць
Ануїтетна іпотека на суму € 1.080.000 (середнє значення) під 3,9% річних, на 30 років, із повним фінансуванням: у перший місяць — € 3.480 на сплату відсотків і € 1.590 на погашення боргу. Без урахування витрат на утримання, податків і податкового відрахування іпотечних відсотків.
Що вигідніше?
Для порівняння потрібні як орієнтовна орендна плата, так і орієнтовна вартість.
Характеристики
- Тип житла
- Окремий будинок
- Цільове призначення
- Житлове призначення
- Рік побудови
- 1984
- Житлова площа
- 230 m²
- Площа будівлі
- 264 m²
- Площа земельної ділянки
- 616 m²
- Енергетичний клас
- C (12 липень 2011)
- Статус об'єкта нерухомості
- Використовується
- Статус будівлі
- Використовується
- Код адреси BAG
- 0394200000024072
- Код об'єкта нерухомості BAG
- 0394010000297687
- Код будівлі BAG
- 0394100000213755
Джерело та методика
Basisregistratie Adressen en Gebouwen (Kadaster) та реєстр енергетичних класів. Площа земельної ділянки — це загальна кадастрова площа; для квартир — площа всієї ділянки під будинком.
Земельна ділянка, ґрунт і цільове призначення
Проблеми з фундаментом у цьому кварталі трапляються рідко.
- Площа земельної ділянки (BAG)
- 616 m²
- Ризик для фундаменту: Hoofddorp Omgeving
- Для 0,5% житла існує ризик гниття паль (дуже низький) 2050 р., песимістичний сценарій: 0,5%, нерівномірне просідання: 0,7%; муніципалітет Haarlemmermeer: 0,7% — Klimaateffectatlas (Deltares/KCAF)
- Kadaster, висота, призначення, ґрунт
- завантаження…
Джерело та методика
Земельна ділянка: Kadaster (BRK, через PDOK; межу ділянки показано на карті вище). Висота місцевості: Actueel Hoogtebestand Nederland. Цільове призначення: ruimtelijkeplannen.nl (плани зонування до 01.01.2024; новіші правила містяться в муніципальному плані розвитку території). Ґрунт і фундамент: Klimaateffectatlas (CC BY 4.0) та RVO/KCAF. Орієнтовні дані, а не висновок будівельного експерта чи юридична консультація.
Сонце й тінь
Як фасади, сад і дах розташовані відносно сонця і скільки тіні відкидають навколишні будівлі? Розраховано за положенням сонця та висотами будівель із 3D BAG.
- Фасади, сад, дах і денне світло
- розраховується…
Не вдалося завантажити дані про будівлі.
це житло тінь від будівель земельної ділянки напрямок на сонце
Будівлі та висоти: 3D BAG (TU Delft, CC BY 4.0; висота даху — 70-й процентиль над рівнем землі біля цього житла, за даними AHN). Земельна ділянка: Kadaster (BRK). Положення сонця: алгоритм NOAA, місцевий час. Аерофото: PDOK, Beeldmateriaal Nederland (CC BY 4.0). Орієнтовні дані: дерева, паркани, слухові вікна та рельєф не враховано.
Енергія та опалення
Середній рівень для Нідерландів: утеплення непогане, але його можна покращити (дах, підлога, скління). Утеплення тут зазвичай окуповується за кілька років і підвищує вартість житла. Річні витрати на енергію для подібного житла приблизно на € 229 більше, ніж у середньому для житла в Hoofddorp Omgeving.
Енергетичний клас
C зареєстрований енергетичний клас (індекс енергоефективності)
- Обстежено
- 12 липень 2011
- Енергетичний індекс
- 1,37 що нижчий показник, то менше споживання; 1,2 або менше відповідає класу A
- Клас A або вищий у Hoofddorp Omgeving
- 18% житла
Визначений за методикою, що діяла до 2021 року; з 2021 року застосовується NTA 8800.
Споживання та витрати
€ 273 на місяць за середнього споживання
- Природний газ
- 1.400 m³ на рік; кварталі 1.190
- Електроенергія
- 3.900 kWh на рік; кварталі 4.140
- Витрати на рік
- € 3.280 газ € 1.944, електроенергія € 1.012, фіксовані платежі € 324
- У середньому для житла в Hoofddorp Omgeving
- € 3.051 на рік
- Сонячні панелі
- 67% подібного житла; кварталі 42%
Джерело та методика
Середній обсяг постачання для житло такого самого типу й площі, збудоване в той самий період (CBS 2025, з поправкою на температуру) за середніми споживчими тарифами вер 2026 (CBS: 1,39 за m³ і 0,26 за kWh з податками, включно з фіксованою платою та знижкою на енергетичний податок). Фактичне споживання залежить від мешканців і обладнання.
Перехід на нове теплопостачання та субсидії
- Опалення в Hoofddorp Omgeving
- 87% — котел опалення, 8% — електричне опалення 2022
- Геотермальний потенціал
- Несприятливий Формація Slochteren, WarmteAtlas
- Теплова мережа
- у цьому кварталі немає теплової мережі чи відомих планів її створення
ISDE 2026 (€ 500 млн): субсидія на утеплення, (гібридний) тепловий насос, сонячний водонагрівач, вентиляцію та під’єднання до теплової мережі (фіксовано € 3 775); на теплові насоси — приблизно від € 500 до понад € 13 000 залежно від типу та потужності. Заявку подають до RVO після встановлення. ISDE на сайті RVO · Energiesubsidiewijzer — довідник енергетичних субсидій (зокрема муніципальних програм)
Енергетичні класи (Hoofddorp Omgeving)
Джерело та методика
Енергетичний клас і розподіл за класами: EP-Online (RVO) через нашу базу даних; профілі споживання: CBS 85140NED (CC BY 4.0); тарифи: CBS 85592NED; споживання у кварталі: CBS Kerncijfers; тепломережі, плани, пілотні проєкти та розподіл за джерелами опалення: WarmteAtlas (RVO, на рівні кварталів; плани віднесено до кварталів, центри яких розташовані в межах території планування); ISDE: RVO. Орієнтовні дані, а не рекомендації з енергоефективності.
Щомісячні витрати: купівля чи оренда
Розрахуйте витрати з урахуванням вашої ціни купівлі, орендної плати та припущень. Усі суми можна змінити; результат є орієнтовним.
Скільки коштує купівля цього житла?
Одноразові витрати понад ціну купівлі: податок, нотаріус, експертна оцінка, консультація та технічна перевірка. З 2018 року можна позичити не більше вартості житла, тож ці витрати ви сплачуєте власними коштами.
Корисні інструменти
Новий інтер'єр за допомогою ШІ
Завантажте фото кімнати, оберіть стиль — і вже за пів хвилини побачите, який вигляд вона може мати. Сама кімната залишається незмінною, змінюється лише облаштування.
Цей інструмент доступний лише для користувачів, які увійшли в систему. Обліковий запис безкоштовний.
Квартал, район і муніципалітет
Hoofddorp Omgeving
- Житло
- 106
- Мешканці
- 280
- Сер. вартість WOZ
- € 688.000
- Житло у власності
- 80%
- Сер. рік побудови
- 1965
- Найпоширеніше
- Окремий будинок (76%)
Hoofddorp
- Житло
- 37.262
- Мешканці
- 80.905
- Сер. вартість WOZ
- € 462.000
- Житло у власності
- 62%
- Сер. рік побудови
- 1995
- Найпоширеніше
- Рядовий будинок (42%)
Haarlemmermeer
- Житло
- 71.878
- Мешканці
- 165.255
- Сер. вартість WOZ
- € 473.000
- Житло у власності
- 67%
- Сер. рік побудови
- 1988
- Найпоширеніше
- Рядовий будинок (41%)
Житло в цьому кварталі на карті Hoofddorp · Noord-Holland
Хто живе в кварталі?
Хто живе в кварталі?
Порівняйте дані CBS щодо кварталу, району та муніципалітету із загальнонаціональними показниками: походження, освіта, доходи, соціальні виплати та зайнятість.
Безкоштовно з обліковим записом. Платіжні дані не потрібні.
Інфраструктура та транспортна доступність
По продукти доведеться їздити автомобілем або долати чималу відстань велосипедом. До початкової школи понад півтора кілометра: дитину доведеться відвозити й забирати. Сільська місцевість: тиша й простір, але об’єкти інфраструктури — далі від дому.
- Великий супермаркет
- 2,4 km сер. відстань у кварталі
- Кабінет сімейного лікаря
- 2,0 km сер. відстань у кварталі
- Початкова школа
- 2,4 km сер. відстань у кварталі
- Дитячий садок
- 2,2 km сер. відстань у кварталі
- Школи в радіусі 3 km
- 3
- Ступінь урбанізації
- Неурбанізована місцевість 173 адрес на km²
Джерело та методика
Відстані дорогами, усереднені для всіх мешканців кварталу (CBS). Відстані до школи (DUO), зупинки громадського транспорту (OVapi/GTFS, відправлення в робочий день), вежі мобільного зв’язку (Antenneregister), зарядної станції та закладу догляду за дітьми — по прямій від цієї адреси, за даними нашої бази.
Довкілля: шум, вода, повітря, світло та зелені насадження
Шум
74 dB Надзвичайно шумно
до 45 dB — дуже тихопонад 70 dB — надзвичайно гучно
- Автомобільний рух
- 64 dB
- Залізничний рух
- немає
- Повітряний рух
- 54 dB
- Вітрові турбіни
- немає
- Автомобільний рух, уночі
- 55 dB
- Залізничний рух, уночі
- немає
На території (квартал Hoofddorp Omgeving) рівень шуму у 0% житла вищий, ніж за цією адресою; середній рівень там — 67 dB.
Від дуже сильного до надзвичайного шуму: безперервний гучний шум транспорту безпосередньо біля автомагістралі, залізниці чи під траєкторією заходу літаків на посадку. Без посиленої звукоізоляції спати з відчиненими вікнами неможливо; такий рівень шуму суттєво впливає на комфорт проживання, а також на вартість WOZ і ринкову вартість. Основне джерело — автомобільний рух (64 dB). Уночі рівень шуму становить 55 dB: це вище за рекомендацію ВООЗ у 45 dB для спокійного нічного сну.
Джерело та методика
Lden — середньорічне шумове навантаження вдень, увечері та вночі (карти шуму RIVM 2020, повітряний рух 2022, вітрові турбіни 2024, сітка 10 m). Це приблизна оцінка, а не вимірювання на фасаді. ВООЗ рекомендує не більше 53 dB для автомобільного руху та 45 dB для повітряного руху.
Повінь
2,00 m Значний
У разі затоплення цієї території вода тут, за картою максимальної глибини затоплення, може піднятися до 2,00 m.
- Житло під загрозою повені (Hoofddorp Omgeving)
- 94%
- З них із глибиною затоплення понад 0,5 m
- 31%
- Максимальна глибина в кварталі
- 2,21 m
Велика глибина: під час повені весь перший поверх опиняється під водою, і житло тимчасово стає непридатним для проживання. У таких районах рекомендують евакуацію; врахуйте це під час вибору житла та страхування. Імовірність цього — вкрай мала (менше ніж 1 випадок на 30 000 на рік): глибина показує, що станеться в такому разі, а ймовірність — як часто.
Джерело та методика
LIWO (Rijkswaterstaat), карта максимальної глибини води під час повені, сітка 25 m; імовірність повені: Klimaateffectatlas. Глибина не вказує на ймовірність повені; дамби та захисні споруди спроєктовано з урахуванням цієї ймовірності.
Якість повітря
- NO₂ 20,6 µg/m³ вище норми ЄС на 2030 рік
- PM2,5 8,0 µg/m³ вище рекомендованого ВООЗ рівня
- PM10 15,2 µg/m³ вище рекомендованого ВООЗ рівня
Забруднене повітря: концентрації забруднювальних речовин перевищують європейську норму на 2030 рік, зазвичай через дорогу з інтенсивним рухом, промислові підприємства чи інтенсивне тваринництво поблизу. Це варто врахувати людям із захворюваннями дихальних шляхів і родинам із маленькими дітьми. Допомагає провітрювання з тихого боку будинку.
Середні показники для Hoofddorp Omgeving: NO₂ 16,1, PM2,5 7,8 µg/m³.
Джерело та методика
Середньорічні концентрації на сітці 25 m (RIVM, найновіша карта). Риска на шкалі — рекомендоване WHO значення (NO₂ 10, PM2,5 5, PM10 15 µg/m³); колір показує співвідношення з рекомендаціями WHO та нормою ЄС на 2030 рік.
Освітленість уночі
Тьмяно
темнодуже яскраво
Середнє значення (Hoofddorp Omgeving): тьмяно.
Приглушене світло: трохи вуличного освітлення, але без заграви над кварталом. Добре для нічного сну, хоча Чумацького Шляху тут уже не видно.
Джерело та методика
Штучне світло, спрямоване вгору, за супутниковими вимірюваннями (карта світлового випромінювання RIVM за 2023 рік, сітка 375 m). Категорії визначено порівняно з усім житлом у Нідерландах: «темно» — 20% найтемніших місць, «дуже яскраво» — 10% найяскравіших.
Зелені насадження у кварталі
82% зелені насадження в радіусі 500 m
Середнє значення (Hoofddorp Omgeving): 81%.
Багато зелені: тут переважають дерева, газони й кущі. Зелень охолоджує квартал у спекотні дні, приглушує шум, затримує дрібнодисперсний пил і заохочує до руху; дослідження пов’язують її зі зниженням рівня стресу.
Джерело та методика
Частка зелених насаджень (трава, кущі, дерева) у квадраті зі стороною 500 m навколо цієї адреси (карта зелених насаджень RIVM за 2022 рік). Для половини житла в Нідерландах частка зелені в межах 500 m перевищує 52%, а для кожного десятого помешкання — становить менше 32%.
Повітряний рух над цією адресою
Повітряний рух над цією адресою
Дізнайтеся, скільки літаків пролітає тут щодня, на якій висоті й у які години та з якими аеропортами пов’язані ці рейси.
Безкоштовно з обліковим записом. Платіжні дані не потрібні.
Клімат і безпека
Навіть у спекотні дні тепловий стрес навколо будинку залишається помірним; увечері місцевість досить добре охолоджується. Під час зливи дощова вода стікає вздовж будинку: вона може потрапити всередину через низький поріг, затопити цокольний поверх або низько розташований сад.
Спека
44–45 °C екстремальний тепловий стрес
Температура за відчуттями у спекотний літній день (2022) на відстані 1 m від будинку.
- Ефект острова тепла
- 0,2–0,4 °C тепліше, ніж у сільській місцевості
- Теплі ночі (20 °C і вище)
- 4–5 ночей на рік
- У середньому в Hoofddorp Omgeving
- 45 °C температура за відчуттями
Вода
Вкрай мала імовірність повені
Імовірність затоплення щонайменше на 20 cm через прорив дамби або високий рівень води: менше ніж 1 випадок на 30 000 на рік. Максимальна глибина в разі затоплення: 2,00 m.
- Дощова вода під час зливи (70 mm/год)
- шлях стоку води проходить уздовж будинку (на відстані до 10 m)
- Підтоплення ґрунтовими водами у 2050 році
- Невелике зростання
- Незатоплений поверх у Hoofddorp Omgeving
- 70% житла в разі найсильнішої повені
- Житло в Hoofddorp Omgeving із середньою або високою ймовірністю
- 0%
Техногенна безпека
- Високовольтна лінія
- немає в радіусі 2 km
- Вітрова турбіна
- немає в радіусі 5 km
- Небезпечна діяльність у радіусі 1 km
- Propaantank, vervoer gevaarlijke stoffen
У Hoofddorp Omgeving 0% житла розташовано в зоні магнітного поля високовольтної лінії, а 0% — у радіусі 1 km від вітрової турбіни.
Джерело та методика
Спека, вода та ґрунтові води: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0; температура за відчуттями та острів тепла — 2022 рік, імовірність повені та глибина затоплення — за національними сценаріями повеней, імовірність підтоплення ґрунтовими водами у 2050 році — за сценарієм значних кліматичних змін, шляхи стоку води — за 70 mm опадів протягом години). Високовольтні лінії: RIVM Netkaart із розрахунковими відстанями (зона магнітного поля); вітрові турбіни: RIVM; небезпечна діяльність: Register Externe Veiligheidsrisico's через RIVM Atlas Leefomgeving (діяльність із зоною підвищеної уваги в радіусі 1 km). Орієнтовні дані на основі карт, а не вимірювань.
Безпека та комфортність проживання
Комфортність проживання: квартал Hoofddorp Omgeving
Дуже добре Leefbaarometer 2024, клас 8 з 9
- Фізичне середовище: слабко
- Житло: добре
- Інфраструктура: слабко
- Соціальна згуртованість: добре
- Порушення спокою та небезпека: добре
Leefbaarometer 3.0 (BZK): орієнтовна оцінка комфортності проживання за дев’ятьма класами та п’ятьма аспектами порівняно із середнім показником по країні. Докладніше про цей квартал
Злочини: квартал Hoofddorp Omgeving
325 на 1 000 жителів на рік -40% порівняно з попереднім роком
- Зареєстровано: вер 2025 – сер 2026
- 91
- Район Hoofddorp
- 49 на 1 000
- Муніципалітет Haarlemmermeer
- 46 на 1 000
- Нідерланди
- 45 на 1 000
- Квартирні крадіжки на 1 000 об'єктів житла
- 28,3 3 крадіжки
Найпоширеніше
- Diefstal uit auto
- 10
- Vernieling
- 7
- Drugshandel
- 6
- Woninginbraak
- 3
Значно вище за середній показник по країні. Часто це квартал у центрі або біля вокзалу з великою кількістю відвідувачів, іноді — квартал із системними проблемами. Зрозуміти, який саме це випадок, допоможуть Leefbaarometer і вечірня прогулянка. Кількість квартирних крадіжок у розрахунку на одне житло висока: надійні замки й фурнітура (SKG) та освітлення тут — не формальність.
Джерело та методика
Поліція, зареєстровані злочини за кварталами (відкриті дані CBS і поліції, щомісячні показники). У невеликих кварталах кількість злочинів невелика; оцінюйте її з урахуванням кількості мешканців і житла. Не про кожен злочин повідомляють.
Плануєте зробити цінову пропозицію щодо Hoofdweg 413? Дізнайтеся, скільки насправді коштує це житло.
Безкоштовна сторінка містить факти. Звіт відповідає на головне питання: яку ціну запропонувати? Три сценарії в євро, обґрунтовані фактичними цінами купівлі подібного житла з Kadaster, модельною вартістю, даними про перевищення запитуваної ціни в муніципалітеті та станом житла на фото. А також питання, які варто поставити ріелтору перед підписанням договору.
Приклад розрахунку: пропозиція, завищена на 2%, для житла вартістю € 450.000 означає переплату вже на € 9.000. Звіт коштує € 19.
-
Стратегія подання цінової пропозиції: три сценарії
Три цінові пропозиції в євро — обережна, ринкова та з високими шансами на успіх. Розраховані на основі модельної вартості, продажів подібного житла та сум, які в цьому муніципалітеті платять понад запитувану ціну. -
Продажі подібного житла за даними Kadaster
Фактичні ціни купівлі житла в кварталі, подібного за типом, площею та періодом побудови, — на карті й у таблиці, з індексацією до поточного рівня. -
Модельна вартість та попередні продажі
Автоматизована оцінка вартості з діапазоном можливих значень, історія продажів за цією адресою та зміна вартості WOZ за роками. -
Ринкові показники муніципалітету
Строк продажу, відсоток перевищення запитуваної ціни, ціна за m² та показник дефіциту пропозиції для цього типу житла (NVM) — щоб ви знали, якої конкуренції очікувати. -
Запитання до ріелтора
Індивідуальний список запитань для огляду житла з урахуванням року побудови, енергетичного класу, ризиків поблизу, оголошення та аналізу фото. -
Стан житла за фотографіями
Модель аналізу зображень оцінює фото з оголошення: загальний стан, кухню та ванну кімнату, видимі дефекти й орієнтовний бюджет на ремонт. -
Щомісячні витрати для кожної цінової пропозиції
Щомісячні витрати за кожним сценарієм: іпотека, витрати на оформлення купівлі, муніципальні збори, енергія та утримання житла — у порівнянні з орендою як альтернативою. -
Усе з безкоштовної сторінки також включено
Стислий огляд житла, кварталу, енергоспоживання, довкілля, клімату, безпеки та повітряного руху — усе в одному PDF.
Порівнюєте кілька варіантів житла? 5 звітів за € 39 на місяць, додаткові звіти — € 6 за кожен. Це не експертна оцінка й не гарантія, а дані, якими ви можете обґрунтувати свою цінову пропозицію.
Поширені запитання про Hoofdweg 413
Який тип житла за адресою Hoofdweg 413?
Hoofdweg 413 (Hoofddorp) — це vrijstaande woning, рік побудови — 1984, житлова площа — 230 m², земельна ділянка — 616 m². Житло розташоване в кварталі Hoofddorp Omgeving, у муніципалітеті Haarlemmermeer.
Який енергетичний клас має житло за адресою Hoofdweg 413?
Зареєстрований енергетичний клас — C (зареєстровано 12 липень 2011). Для порівнянного житла витрати на газ і електроенергію становлять у середньому € 273 на місяць.
Скільки приблизно коштує житло за адресою Hoofdweg 413?
Орієнтовна ринкова вартість становить від € 1.026.000 до € 1.134.000 (середнє значення € 1.080.000, рівень цін станом на вер 2026). Її розраховано на основі вартості WOZ, запитуваних цін і продажів порівнянного житла в кварталі. Це лише орієнтир, а не експертна оцінка.
Наскільки тихо за адресою Hoofdweg 413?
Середньорічний рівень шуму біля фасаду становить 74 dB Lden (надзвичайно шумно). Основне джерело шуму — дорожній рух. Щодня в радіусі 2 km на висоті нижче 3000 m пролітає приблизно 462 літаків.
Чи загрожує повінь житлу за адресою Hoofdweg 413?
Так, теоретично: у разі повені вода тут може піднятися до 2,00 m (значний). Імовірність підтоплення щонайменше на 20 cm становить вкрай мала (менше ніж 1 випадок на 30 000 на рік).
Наскільки безпечний квартал за адресою Hoofdweg 413?
Для території «квартал Hoofddorp Omgeving» кількість зареєстрованих поліцією злочинів становила 325 на 1 000 жителів на рік, тоді як у муніципалітеті — 46 і 45 у середньому по країні. Leefbaarometer оцінює комфортність проживання як «дуже добре».
Яка інфраструктура є поруч із житлом за адресою Hoofdweg 413?
Середні відстані в кварталі: великий супермаркет — 2,4 km, сімейний лікар — 2,0 km, початкова школа — 2,4 km, дитячий садок — 2,2 km (CBS). На цій сторінці вказано найближчу школу, зупинку громадського транспорту, зарядну станцію та заклад догляду за дітьми, а також відстань від цього житла до кожного з них.
Звідки ці дані?
З відкритих державних джерел: BAG і Kadaster (характеристики, земельна ділянка), EP-Online (енергетичний клас), CBS (статистика кварталу, індекс цін, енергоспоживання), RIVM (шум, повітря, світло, зелень), Klimaateffectatlas і LIWO (спека, вода), відкриті дані поліції та Leefbaarometer (безпека), а також мережі ADS-B (повітряний рух). Усі розрахунки орієнтовні й не є експертною оцінкою чи порадою.