Libellenstraat 20 - B
3061 VE Rotterdam · Kralingen West, Rotterdam
- Квартира
- Рік побудови 1937
- 58 m² житлової площі
- G енергетичний клас
Запитайте про Libellenstraat 20 - B
Поставте запитання про житло, квартал, вартість чи витрати. Асистент відповідає на основі даних цієї сторінки й за потреби шукає актуальну інформацію.
Коротко
Libellenstraat 20 - B у Rotterdam — квартира 1937 року побудови з житловою площею 58 m² та енергетичним класом G у кварталі Kralingen West (муніципалітет Rotterdam). Орієнтовна ринкова вартість — від € 296.000 до € 328.000. Довкілля: шум 50 dB (тихо), якість повітря вище норми ЄС на 2030 рік, 38% зелених насаджень у радіусі 500 m, у разі повені глибина затоплення — до 0,2 m. Повітряний рух: близько 40 літаків на добу пролітають нижче 3000 m у радіусі 2 km. Комфортність проживання в кварталі: добре.
Усі дані на цій сторінці взято з відкритих реєстрів і карт, і вони безкоштовні. Самостійний пошук забрав би кілька годин на кожне житло, а тут усе зібрано за одну секунду. Під кожним розділом пояснено, що цей показник означає для життя за цією адресою.
Розташування
Орієнтовна вартість
Ринок
- +2,9% ціни продажу Rotterdam за рік (індекс цін CBS, вер 2026)
- € 414.579 середня ціна продажу в муніципалітеті Rotterdam у 2025 р. (CBS/Kadaster)
- € 372.000 середня вартість WOZ: квартал Kralingen West (CBS 2024)
Як розраховано орієнтовну вартість
| Джерело | Вихідна вартість | За поточним рівнем цін | Ваговий коефіцієнт |
|---|---|---|---|
| Подібні об’єкти житла в радіусі 40: 360 медіанна вартість WOZ за m² з урахуванням індексації |
€ 5.380/m² | € 312.040 | 56% |
| Запитувані ціни на подібне житло: 16 медіанна запитувана ціна за m² з урахуванням індексації |
€ 5.480/m² | € 317.840 | 33% |
| Середнє значення: квартал Kralingen West CBS WOZ 2024 (€ 372.000) / сер. 86 m² |
€ 4.326/m² | € 294.629 +17,4% з 2023 K1 |
11% |
Схоже житло поблизу (знайдено: 56)
Схоже житло
Перегляньте схожі об’єкти житла в кварталі, на яких ґрунтується орієнтовна вартість, із ціною за m² і відстанню.
Безкоштовно з обліковим записом. Платіжні дані не потрібні.
Методика: дані кожного джерела приведено від відповідної дати оцінки до поточного рівня цін за індексом цін CBS на вторинне житло (за провінціями, а для Amsterdam, Rotterdam, Den Haag та Utrecht — за містами; за останні місяці — за загальнонаціональним місячним індексом). Середнє значення — це зважене середнє; діапазон визначається розбіжностями між даними джерел (щонайменше 5%). Стан житла, його розташування в межах вулиці, довгострокову оренду землі та особливості житла не враховано. Це не експертна оцінка.
Орендувати чи купувати?
Орендувати подібне житло
€ 1.330 – € 1.570 на місяць
Ринкова орендна плата: медіана — € 25,00 за m² для житла цього типу в оренду поблизу (у вибірці: 48), у перерахунку на 58 m².
Купити це житло
€ 1.470 на місяць
Ануїтетна іпотека на суму € 312.000 (середнє значення) під 3,9% річних, на 30 років, із повним фінансуванням: у перший місяць — € 1.010 на сплату відсотків і € 460 на погашення боргу. Без урахування витрат на утримання, податків і податкового відрахування іпотечних відсотків.
Що вигідніше?
Купувати вигідніше
У щомісячному іпотечному платежі € 1.470 відсотки становлять € 1.010 (безповоротні витрати), а погашення основного боргу — € 460 (накопичення капіталу). Сума самих лише відсотків нижча за орендну плату за подібне житло (€ 1.450).
Характеристики
- Тип житла
- Квартира
- Цільове призначення
- Житлове призначення
- Рік побудови
- 1937
- Житлова площа
- 58 m²
- Площа будівлі
- 69 m²
- Площа земельної ділянки
- 114 m²
- Енергетичний клас
- G
- Статус об'єкта нерухомості
- Використовується
- Статус будівлі
- Використовується
- Код адреси BAG
- 0599200000351957
- Код об'єкта нерухомості BAG
- 0599010000244199
- Код будівлі BAG
- 0599100000647103
Джерело та методика
Basisregistratie Adressen en Gebouwen (Kadaster) та реєстр енергетичних класів. Площа земельної ділянки — це загальна кадастрова площа; для квартир — площа всієї ділянки під будинком.
Земельна ділянка, ґрунт і цільове призначення
Проблеми з фундаментом у цьому кварталі трапляються рідко. Ґрунт тут дещо осідає, як і в багатьох місцевостях із торф’яними та глинистими ґрунтами; час від часу доводиться підсипати землю в саду та піднімати рівень мощення.
- Площа земельної ділянки (BAG)
- 114 m² уся ділянка, на якій розташована будівля
- Ризик для фундаменту: Kralingen West
- Для 2,1% житла існує ризик гниття паль (низький) 2050 р., песимістичний сценарій: 2,1%, нерівномірне просідання: 0,7%; муніципалітет Rotterdam: 1,0% — Klimaateffectatlas (Deltares/KCAF)
- Просідання ґрунту: Kralingen West
- −2,8 mm на рік приповерхневе: −1,7 mm; муніципалітет Rotterdam: −2,4 mm
- Kadaster, висота, призначення, ґрунт
- завантаження…
Джерело та методика
Земельна ділянка: Kadaster (BRK, через PDOK; межу ділянки показано на карті вище). Висота місцевості: Actueel Hoogtebestand Nederland. Цільове призначення: ruimtelijkeplannen.nl (плани зонування до 01.01.2024; новіші правила містяться в муніципальному плані розвитку території). Ґрунт і фундамент: Klimaateffectatlas (CC BY 4.0) та RVO/KCAF. Орієнтовні дані, а не висновок будівельного експерта чи юридична консультація.
Сонце й тінь
Як фасади, сад і дах розташовані відносно сонця і скільки тіні відкидають навколишні будівлі? Розраховано за положенням сонця та висотами будівель із 3D BAG.
- Фасади, сад, дах і денне світло
- розраховується…
Не вдалося завантажити дані про будівлі.
це житло тінь від будівель земельної ділянки напрямок на сонце
Будівлі та висоти: 3D BAG (TU Delft, CC BY 4.0; висота даху — 70-й процентиль над рівнем землі біля цього житла, за даними AHN). Земельна ділянка: Kadaster (BRK). Положення сонця: алгоритм NOAA, місцевий час. Аерофото: PDOK, Beeldmateriaal Nederland (CC BY 4.0). Орієнтовні дані: дерева, паркани, слухові вікна та рельєф не враховано.
Енергія та опалення
Житло з низькою енергоефективністю: високі витрати на енергію, протяги й холодні стіни взимку, а влітку часто надто спекотно. Закладіть на енергомодернізацію десятки тисяч євро з урахуванням субсидії ISDE та зважайте на меншу кількість балів за системою WWS у разі здавання в оренду. Банки в таких випадках часто враховують вищі витрати на житло.
Енергетичний клас
G попередній енергетичний клас
- Клас A або вищий у Kralingen West
- 23% житла
Державна оцінка на основі року побудови та типу житла, а не клас, зареєстрований після огляду; у разі продажу чи здачі в оренду остаточний енергетичний клас обов’язковий.
З енергетичним класом E, F або G житло втрачає від 4 до 15 балів за системою WWS; на енергоощадні заходи (утеплення, тепловий насос) можна отримати субсидію ISDE.
Споживання та витрати
€ 149 на місяць за середнього споживання
- Природний газ
- 750 m³ на рік; кварталі 660
- Електроенергія
- 1.640 kWh на рік; кварталі 1.810
- Витрати на рік
- € 1.791 газ € 1.041, електроенергія € 426, фіксовані платежі € 324
- У середньому для житла в Kralingen West
- € 1.710 на рік
- Сонячні панелі
- 4% подібного житла; кварталі 4%
Джерело та методика
Середній обсяг постачання для житло такого самого типу й площі, збудоване в той самий період (CBS 2025, з поправкою на температуру) за середніми споживчими тарифами вер 2026 (CBS: 1,39 за m³ і 0,26 за kWh з податками, включно з фіксованою платою та знижкою на енергетичний податок). Фактичне споживання залежить від мешканців і обладнання.
Перехід на нове теплопостачання та субсидії
- Теплова мережа в кварталі
- 5% житла під’єднано (2023)
- Опалення в Kralingen West
- 85% — котел опалення, 5% — спільна система опалення будинку, 5% — централізоване опалення 2022
- Геотермальний потенціал
- Несприятливий Формація Slochteren, WarmteAtlas
ISDE 2026 (€ 500 млн): субсидія на утеплення, (гібридний) тепловий насос, сонячний водонагрівач, вентиляцію та під’єднання до теплової мережі (фіксовано € 3 775); на теплові насоси — приблизно від € 500 до понад € 13 000 залежно від типу та потужності. Заявку подають до RVO після встановлення. ISDE на сайті RVO · Energiesubsidiewijzer — довідник енергетичних субсидій (зокрема муніципальних програм)
Енергетичні класи (Kralingen West)
Джерело та методика
Енергетичний клас і розподіл за класами: EP-Online (RVO) через нашу базу даних; профілі споживання: CBS 85140NED (CC BY 4.0); тарифи: CBS 85592NED; споживання у кварталі: CBS Kerncijfers; тепломережі, плани, пілотні проєкти та розподіл за джерелами опалення: WarmteAtlas (RVO, на рівні кварталів; плани віднесено до кварталів, центри яких розташовані в межах території планування); ISDE: RVO. Орієнтовні дані, а не рекомендації з енергоефективності.
Щомісячні витрати: купівля чи оренда
Розрахуйте витрати з урахуванням вашої ціни купівлі, орендної плати та припущень. Усі суми можна змінити; результат є орієнтовним.
Скільки коштує купівля цього житла?
Одноразові витрати понад ціну купівлі: податок, нотаріус, експертна оцінка, консультація та технічна перевірка. З 2018 року можна позичити не більше вартості житла, тож ці витрати ви сплачуєте власними коштами.
Корисні інструменти
Новий інтер'єр за допомогою ШІ
Завантажте фото кімнати, оберіть стиль — і вже за пів хвилини побачите, який вигляд вона може мати. Сама кімната залишається незмінною, змінюється лише облаштування.
Цей інструмент доступний лише для користувачів, які увійшли в систему. Обліковий запис безкоштовний.
Квартал, район і муніципалітет
Kralingen West
- Житло
- 8.024
- Мешканці
- 15.925
- Сер. вартість WOZ
- € 372.000
- Житло у власності
- 27%
- Сер. рік побудови
- 1956
- Найпоширеніше
- Квартира (92%)
Kralingen-Crooswijk
- Житло
- 28.567
- Мешканці
- 55.890
- Сер. вартість WOZ
- € 381.000
- Житло у власності
- 25%
- Сер. рік побудови
- 1968
- Найпоширеніше
- Квартира (91%)
Rotterdam
- Житло
- 336.770
- Мешканці
- 672.960
- Сер. вартість WOZ
- € 334.000
- Житло у власності
- 35%
- Сер. рік побудови
- 1967
- Найпоширеніше
- Квартира (75%)
Житло в цьому кварталі на карті Міський округ Kralingen-Crooswijk · Rotterdam · Zuid-Holland
Хто живе в кварталі?
Хто живе в кварталі?
Порівняйте дані CBS щодо кварталу, району та муніципалітету із загальнонаціональними показниками: походження, освіта, доходи, соціальні виплати та зайнятість.
Безкоштовно з обліковим записом. Платіжні дані не потрібні.
Інфраструктура та транспортна доступність
По продукти можна ходити пішки. Початкова школа в пішій доступності — зручно для сімей. Зупинка громадського транспорту — за рогом. Міське середовище: усе поруч, а разом із тим і властива місту метушня.
- Великий супермаркет
- 300 m сер. відстань у кварталі
- Кабінет сімейного лікаря
- 500 m сер. відстань у кварталі
- Початкова школа
- 600 m сер. відстань у кварталі
- Дитячий садок
- 400 m сер. відстань у кварталі
- Найближча початкова школа
- 480 m De Bavokring
- Найближча зупинка громадського транспорту
- 230 m Willem Ruyslaan · tram · 16 vertrekken per uur overdag
- Найближча зарядна станція
- 80 m Hommelstraat 11 - EQUANS SGZH 1.0
- Найближчий заклад догляду за дітьми
- 290 m NSO de Speeltuin, locatie Assendelftstraat
- Найближча вежа мобільного зв'язку
- 310 m Zendmast 3G, 4G, 5G · 3 antennes · 22,3 m hoog · veilige afstand 14,6 m
- Школи в радіусі 3 km
- 19
- Ступінь урбанізації
- Дуже сильно урбанізована місцевість 5.779 адрес на km²
Джерело та методика
Відстані дорогами, усереднені для всіх мешканців кварталу (CBS). Відстані до школи (DUO), зупинки громадського транспорту (OVapi/GTFS, відправлення в робочий день), вежі мобільного зв’язку (Antenneregister), зарядної станції та закладу догляду за дітьми — по прямій від цієї адреси, за даними нашої бази.
Довкілля: шум, вода, повітря, світло та зелені насадження
Шум
50 dB Тихо
до 45 dB — дуже тихопонад 70 dB — надзвичайно гучно
- Автомобільний рух
- 45 dB
- Залізничний рух
- менше 40 dB
- Повітряний рух
- менше 40 dB
- Вітрові турбіни
- менше 40 dB
- Автомобільний рух, уночі
- 36 dB
- Залізничний рух, уночі
- 13 dB
На території (квартал Kralingen West) рівень шуму у 96% житла вищий, ніж за цією адресою; середній рівень там — 56 dB.
Тихо: звичайний шум житлової вулиці. Удень його помітно, якщо прислухатися, а вночі достатньо тихо, щоб спати з відчиненим вікном. Основне джерело — автомобільний рух (45 dB).
Джерело та методика
Lden — середньорічне шумове навантаження вдень, увечері та вночі (карти шуму RIVM 2020, повітряний рух 2022, вітрові турбіни 2024, сітка 10 m). Це приблизна оцінка, а не вимірювання на фасаді. ВООЗ рекомендує не більше 53 dB для автомобільного руху та 45 dB для повітряного руху.
Повінь
0,17 m Обмежений
У разі затоплення цієї території вода тут, за картою максимальної глибини затоплення, може піднятися до 0,17 m.
- Житло під загрозою повені (Kralingen West)
- 97%
- З них із глибиною затоплення понад 0,5 m
- 60%
- Максимальна глибина в кварталі
- 1,76 m
Невелика глибина: під час повені вода на вулиці сягає колін. Підтоплюються технічні підпілля та сади, але житловий поверх зазвичай не зазнає пошкоджень. Підвищений поріг і сухе підпілля допомагають мінімізувати збитки.
Джерело та методика
LIWO (Rijkswaterstaat), карта максимальної глибини води під час повені, сітка 25 m; імовірність повені: Klimaateffectatlas. Глибина не вказує на ймовірність повені; дамби та захисні споруди спроєктовано з урахуванням цієї ймовірності.
Якість повітря
- NO₂ 20,4 µg/m³ вище норми ЄС на 2030 рік
- PM2,5 9,5 µg/m³ вище рекомендованого ВООЗ рівня
- PM10 16,8 µg/m³ вище рекомендованого ВООЗ рівня
Забруднене повітря: концентрації забруднювальних речовин перевищують європейську норму на 2030 рік, зазвичай через дорогу з інтенсивним рухом, промислові підприємства чи інтенсивне тваринництво поблизу. Це варто врахувати людям із захворюваннями дихальних шляхів і родинам із маленькими дітьми. Допомагає провітрювання з тихого боку будинку.
Середні показники для Kralingen West: NO₂ 19,7, PM2,5 9,4 µg/m³.
Джерело та методика
Середньорічні концентрації на сітці 25 m (RIVM, найновіша карта). Риска на шкалі — рекомендоване WHO значення (NO₂ 10, PM2,5 5, PM10 15 µg/m³); колір показує співвідношення з рекомендаціями WHO та нормою ЄС на 2030 рік.
Освітленість уночі
Яскраво
темнодуже яскраво
Середнє значення (Kralingen West): яскраво.
Яскраво: багато штучного світла від доріг, підприємств чи теплиць. Яскраве нічне освітлення пов'язують із гіршим сном; зверніть увагу, куди виходять вікна спалень.
Джерело та методика
Штучне світло, спрямоване вгору, за супутниковими вимірюваннями (карта світлового випромінювання RIVM за 2023 рік, сітка 375 m). Категорії визначено порівняно з усім житлом у Нідерландах: «темно» — 20% найтемніших місць, «дуже яскраво» — 10% найяскравіших.
Зелені насадження у кварталі
38% зелені насадження в радіусі 500 m
Середнє значення (Kralingen West): 41%.
Мало зелені: переважають забудова й мощені поверхні, а сади та дерева — радше виняток. Такі квартали влітку сильніше нагріваються й здаються метушливішими; озеленення власними силами (садок біля фасаду, дерева) одразу допомагає.
Джерело та методика
Частка зелених насаджень (трава, кущі, дерева) у квадраті зі стороною 500 m навколо цієї адреси (карта зелених насаджень RIVM за 2022 рік). Для половини житла в Нідерландах частка зелені в межах 500 m перевищує 52%, а для кожного десятого помешкання — становить менше 32%.
Зона ядерної безпеки: Kerncentrale Doel (B) на відстані 69 km (зона до 100 km: йодна профілактика для осіб до 18 років і вагітних); Kerncentrale Borssele на відстані 77 km (зона до 100 km: йодна профілактика для осіб до 18 років і вагітних). Зони захисних заходів згідно з Національним кризовим планом на випадок радіаційних інцидентів.
Повітряний рух над цією адресою
Повітряний рух над цією адресою
Дізнайтеся, скільки літаків пролітає тут щодня, на якій висоті й у які години та з якими аеропортами пов’язані ці рейси.
Безкоштовно з обліковим записом. Платіжні дані не потрібні.
Клімат і безпека
Навіть у спекотні дні тепловий стрес навколо будинку залишається помірним; увечері місцевість досить добре охолоджується. Під час зливи дощова вода стікає вздовж будинку: вона може потрапити всередину через низький поріг, затопити цокольний поверх або низько розташований сад.
Спека
44–45 °C екстремальний тепловий стрес
Температура за відчуттями у спекотний літній день (2022) на відстані 1 m від будинку.
- Ефект острова тепла
- 1,8–2,0 °C тепліше, ніж у сільській місцевості
- Теплі ночі (20 °C і вище)
- 8–14 ночей на рік
- Відстань до прохолодного місця
- 200–300 m
- У середньому в Kralingen West
- 44 °C температура за відчуттями
Вода
- Дощова вода під час зливи (70 mm/год)
- шлях стоку води проходить уздовж будинку (на відстані до 10 m)
- Підтоплення ґрунтовими водами у 2050 році
- Мала ймовірність низький рівень ґрунтових вод
- Незатоплений поверх у Kralingen West
- 95% житла в разі найсильнішої повені
- Житло в Kralingen West із середньою або високою ймовірністю
- 0%
Техногенна безпека
- Високовольтна лінія
- немає в радіусі 2 km
- Вітрова турбіна
- 3,0 km Windturbine 3,0 MW, ashoogte 99 m · rotor 100 m · тут близько 23 dB
- Шум турбін за цією адресою
- 20 dB Lden за картою шуму вітрових турбін RIVM
- Небезпечна діяльність у радіусі 1 km
- Tanken brandstoffen, vervoer gevaarlijke stoffen
У Kralingen West 0% житла розташовано в зоні магнітного поля високовольтної лінії, а 0% — у радіусі 1 km від вітрової турбіни.
Джерело та методика
Спека, вода та ґрунтові води: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0; температура за відчуттями та острів тепла — 2022 рік, імовірність повені та глибина затоплення — за національними сценаріями повеней, імовірність підтоплення ґрунтовими водами у 2050 році — за сценарієм значних кліматичних змін, шляхи стоку води — за 70 mm опадів протягом години). Високовольтні лінії: RIVM Netkaart із розрахунковими відстанями (зона магнітного поля); вітрові турбіни: RIVM; небезпечна діяльність: Register Externe Veiligheidsrisico's через RIVM Atlas Leefomgeving (діяльність із зоною підвищеної уваги в радіусі 1 km). Орієнтовні дані на основі карт, а не вимірювань.
Безпека та комфортність проживання
Комфортність проживання: квартал Kralingen West
Добре Leefbaarometer 2024, клас 7 з 9
- Фізичне середовище: задовільно
- Житло: задовільно
- Інфраструктура: відмінно
- Соціальна згуртованість: незадовільно
- Порушення спокою та небезпека: незадовільно
Leefbaarometer 3.0 (BZK): орієнтовна оцінка комфортності проживання за дев’ятьма класами та п’ятьма аспектами порівняно із середнім показником по країні. Докладніше про цей квартал
Злочини: квартал Kralingen West
59 на 1 000 жителів на рік -9% порівняно з попереднім роком
- Зареєстровано: вер 2025 – сер 2026
- 940
- Район Kralingen-Crooswijk
- 70 на 1 000
- Муніципалітет Rotterdam
- 79 на 1 000
- Нідерланди
- 45 на 1 000
- Квартирні крадіжки на 1 000 об'єктів житла
- 2,4 19 крадіжок
Найпоширеніше
- Fietsdiefstal
- 176
- Diefstal uit auto
- 121
- Vernieling
- 74
- Winkeldiefstal
- 59
Більше злочинів, ніж у середньому: це типово для центральних районів, кварталів біля вокзалів і розважальних зон, де велика кількість відвідувачів підвищує показники на одного мешканця. Перегляньте розподіл за видами: крадіжки в магазинах і крадіжки велосипедів мають інше значення для безпеки, ніж крадіжки зі зломом і насильство.
Джерело та методика
Поліція, зареєстровані злочини за кварталами (відкриті дані CBS і поліції, щомісячні показники). У невеликих кварталах кількість злочинів невелика; оцінюйте її з урахуванням кількості мешканців і житла. Не про кожен злочин повідомляють.
Плануєте зробити цінову пропозицію щодо Libellenstraat 20 - B? Дізнайтеся, скільки насправді коштує це житло.
Безкоштовна сторінка містить факти. Звіт відповідає на головне питання: яку ціну запропонувати? Три сценарії в євро, обґрунтовані фактичними цінами купівлі подібного житла з Kadaster, модельною вартістю, даними про перевищення запитуваної ціни в муніципалітеті та станом житла на фото. А також питання, які варто поставити ріелтору перед підписанням договору.
Приклад розрахунку: пропозиція, завищена на 2%, для житла вартістю € 450.000 означає переплату вже на € 9.000. Звіт коштує € 19.
-
Стратегія подання цінової пропозиції: три сценарії
Три цінові пропозиції в євро — обережна, ринкова та з високими шансами на успіх. Розраховані на основі модельної вартості, продажів подібного житла та сум, які в цьому муніципалітеті платять понад запитувану ціну. -
Продажі подібного житла за даними Kadaster
Фактичні ціни купівлі житла в кварталі, подібного за типом, площею та періодом побудови, — на карті й у таблиці, з індексацією до поточного рівня. -
Модельна вартість та попередні продажі
Автоматизована оцінка вартості з діапазоном можливих значень, історія продажів за цією адресою та зміна вартості WOZ за роками. -
Ринкові показники муніципалітету
Строк продажу, відсоток перевищення запитуваної ціни, ціна за m² та показник дефіциту пропозиції для цього типу житла (NVM) — щоб ви знали, якої конкуренції очікувати. -
Запитання до ріелтора
Індивідуальний список запитань для огляду житла з урахуванням року побудови, енергетичного класу, ризиків поблизу, оголошення та аналізу фото. -
Стан житла за фотографіями
Модель аналізу зображень оцінює фото з оголошення: загальний стан, кухню та ванну кімнату, видимі дефекти й орієнтовний бюджет на ремонт. -
Щомісячні витрати для кожної цінової пропозиції
Щомісячні витрати за кожним сценарієм: іпотека, витрати на оформлення купівлі, муніципальні збори, енергія та утримання житла — у порівнянні з орендою як альтернативою. -
Усе з безкоштовної сторінки також включено
Стислий огляд житла, кварталу, енергоспоживання, довкілля, клімату, безпеки та повітряного руху — усе в одному PDF.
Порівнюєте кілька варіантів житла? 5 звітів за € 39 на місяць, додаткові звіти — € 6 за кожен. Це не експертна оцінка й не гарантія, а дані, якими ви можете обґрунтувати свою цінову пропозицію.
Поширені запитання про Libellenstraat 20 - B
Який тип житла за адресою Libellenstraat 20 - B?
Libellenstraat 20 - B (Rotterdam) — це appartement, рік побудови — 1937, житлова площа — 58 m². Житло розташоване в кварталі Kralingen West, у муніципалітеті Rotterdam.
Який енергетичний клас має житло за адресою Libellenstraat 20 - B?
Зареєстрований енергетичний клас — G. Для порівнянного житла витрати на газ і електроенергію становлять у середньому € 149 на місяць.
Скільки приблизно коштує житло за адресою Libellenstraat 20 - B?
Орієнтовна ринкова вартість становить від € 296.000 до € 328.000 (середнє значення € 312.000, рівень цін станом на вер 2026). Її розраховано на основі вартості WOZ, запитуваних цін і продажів порівнянного житла в кварталі. Це лише орієнтир, а не експертна оцінка.
Яка орендна плата за житло такого типу, як за адресою Libellenstraat 20 - B?
Медіанна орендна плата за порівнянне житло в околицях становить € 1.450 на місяць (€ 25 за m², кількість об’єктів: 48). Чи підлягає орендна плата регулюванню, можна з’ясувати за результатами підрахунку балів на цій сторінці.
Наскільки тихо за адресою Libellenstraat 20 - B?
Середньорічний рівень шуму біля фасаду становить 50 dB Lden (тихо). Основне джерело шуму — дорожній рух. Щодня в радіусі 2 km на висоті нижче 3000 m пролітає приблизно 40 літаків.
Чи загрожує повінь житлу за адресою Libellenstraat 20 - B?
Так, теоретично: у разі повені вода тут може піднятися до 0,17 m (обмежений).
Наскільки безпечний квартал за адресою Libellenstraat 20 - B?
Для території «квартал Kralingen West» кількість зареєстрованих поліцією злочинів становила 59 на 1 000 жителів на рік, тоді як у муніципалітеті — 79 і 45 у середньому по країні. Leefbaarometer оцінює комфортність проживання як «добре».
Яка інфраструктура є поруч із житлом за адресою Libellenstraat 20 - B?
Середні відстані в кварталі: великий супермаркет — 300 m, сімейний лікар — 500 m, початкова школа — 600 m, дитячий садок — 400 m (CBS). На цій сторінці вказано найближчу школу, зупинку громадського транспорту, зарядну станцію та заклад догляду за дітьми, а також відстань від цього житла до кожного з них.
Звідки ці дані?
З відкритих державних джерел: BAG і Kadaster (характеристики, земельна ділянка), EP-Online (енергетичний клас), CBS (статистика кварталу, індекс цін, енергоспоживання), RIVM (шум, повітря, світло, зелень), Klimaateffectatlas і LIWO (спека, вода), відкриті дані поліції та Leefbaarometer (безпека), а також мережі ADS-B (повітряний рух). Усі розрахунки орієнтовні й не є експертною оцінкою чи порадою.