Mesdagstraat 13

2596 XT 's-Gravenhage · Nassaubuurt, Den Haag

  • Рядовий будинок
  • Рік побудови 1923
  • 141 m² житлової площі
  • 175 m² земельної ділянки
  • F енергетичний клас
Порівняти
ШІ-асистент

Запитайте про Mesdagstraat 13

Поставте запитання про житло, квартал, вартість чи витрати. Асистент відповідає на основі даних цієї сторінки й за потреби шукає актуальну інформацію.

Відповіді мають орієнтовний характер і не є порадою. Розмови зберігаються, щоб удосконалювати асистента.

Коротко

Mesdagstraat 13 у 's-Gravenhage — рядовий будинок 1923 року побудови з житловою площею 141 m² та енергетичним класом F у кварталі Nassaubuurt (муніципалітет Den Haag). Орієнтовна ринкова вартість — від € 766.000 до € 846.000. Довкілля: шум 50 dB (тихо), якість повітря вище рекомендованого ВООЗ рівня, 56% зелених насаджень у радіусі 500 m, у разі повені глибина затоплення — до 0,6 m. Повітряний рух: близько 20 літаків на добу пролітають нижче 3000 m у радіусі 2 km. Комфортність проживання в кварталі: відмінно.

Усі дані на цій сторінці взято з відкритих реєстрів і карт, і вони безкоштовні. Самостійний пошук забрав би кілька годин на кожне житло, а тут усе зібрано за одну секунду. Під кожним розділом пояснено, що цей показник означає для життя за цією адресою.

Розташування

Розташування за даними BAG (52.08874, 4.31922). Відкрити в OpenStreetMap

Орієнтовна вартість

Орієнтовна ринкова вартість цього житла € 766.000 – € 846.000 середнє значення € 806.000 · ціни станом на вер 2026 € 5.716 за m² · 141 m²

Ринок

  • +4,4% ціни продажу Den Haag за рік (індекс цін CBS, вер 2026)
  • € 465.418 середня ціна продажу в муніципалітеті Den Haag у 2025 р. (CBS/Kadaster)
  • € 789.000 середня вартість WOZ: квартал Nassaubuurt (CBS 2024)

Як розраховано орієнтовну вартість

ДжерелоВихідна вартістьЗа поточним рівнем цінВаговий коефіцієнт
Подібні об’єкти житла в радіусі 40: 420
медіанна вартість WOZ за m² з урахуванням індексації
€ 5.752/m² € 811.032 83%
Середнє значення: квартал Nassaubuurt
CBS WOZ 2024 (€ 789.000) / сер. 173 m²
€ 4.561/m² € 780.593
+21,4% з 2023 K1
17%

Схоже житло поблизу (знайдено: 41)

Схоже житло

Перегляньте схожі об’єкти житла в кварталі, на яких ґрунтується орієнтовна вартість, із ціною за m² і відстанню.

Безкоштовно з обліковим записом. Платіжні дані не потрібні.

Створити безкоштовний обліковий запис Увійти

Методика: дані кожного джерела приведено від відповідної дати оцінки до поточного рівня цін за індексом цін CBS на вторинне житло (за провінціями, а для Amsterdam, Rotterdam, Den Haag та Utrecht — за містами; за останні місяці — за загальнонаціональним місячним індексом). Середнє значення — це зважене середнє; діапазон визначається розбіжностями між даними джерел (щонайменше 5%). Стан житла, його розташування в межах вулиці, довгострокову оренду землі та особливості житла не враховано. Це не експертна оцінка.

Орендувати чи купувати?

Орендувати подібне житло

€ 2.640 – € 3.100 на місяць

Ринкова орендна плата: медіана — € 20,30 за m² для житла цього типу в оренду поблизу (у вибірці: 14), у перерахунку на 141 m².

Купити це житло

€ 3.790 на місяць

Ануїтетна іпотека на суму € 806.000 (середнє значення) під 3,9% річних, на 30 років, із повним фінансуванням: у перший місяць — € 2.600 на сплату відсотків і € 1.190 на погашення боргу. Без урахування витрат на утримання, податків і податкового відрахування іпотечних відсотків.

Що вигідніше?

Купувати вигідніше

У щомісячному іпотечному платежі € 3.790 відсотки становлять € 2.600 (безповоротні витрати), а погашення основного боргу — € 1.190 (накопичення капіталу). Сума самих лише відсотків нижча за орендну плату за подібне житло (€ 2.870).

Виконайте розрахунок зі своїм початковим внеском, відсотковою ставкою та орендною платою в розділі «Щомісячні витрати».

Характеристики

Тип житла
Рядовий будинок
Цільове призначення
Житлове призначення
Рік побудови
1923
Житлова площа
141 m²
Площа будівлі
79 m²
Площа земельної ділянки
175 m²
Енергетичний клас
F
Статус об'єкта нерухомості
Використовується
Статус будівлі
Використовується
Код адреси BAG
0518200000839004
Код об'єкта нерухомості BAG
0518010000839005
Код будівлі BAG
0518100000304330
Джерело та методика

Basisregistratie Adressen en Gebouwen (Kadaster) та реєстр енергетичних класів. Площа земельної ділянки — це загальна кадастрова площа; для квартир — площа всієї ділянки під будинком.

Земельна ділянка, ґрунт і цільове призначення

У межах охоронюваної історичної забудови міста чи села: вигляд вулиці зберігається, але для фасаду, даху та віконних рам діють додаткові правила. Ґрунт тут стабільний.

Площа земельної ділянки (BAG)
175 m²
Охоронювана історична забудова міста чи села
's-Gravenhage - Benoordenhout історична забудова під державною охороною (RCE); додаткові правила щодо зовнішнього вигляду
Ризик для фундаменту: Nassaubuurt
Для 0,0% житла існує ризик гниття паль (дуже низький) 2050 р., песимістичний сценарій: 0,0%, нерівномірне просідання: 1,0% — Klimaateffectatlas (Deltares/KCAF)
Просідання ґрунту: Nassaubuurt
−1,1 mm на рік приповерхневе: −0,3 mm; муніципалітет Den Haag: −1,1 mm
Kadaster, висота, призначення, ґрунт
завантаження…
Джерело та методика

Земельна ділянка: Kadaster (BRK, через PDOK; межу ділянки показано на карті вище). Висота місцевості: Actueel Hoogtebestand Nederland. Цільове призначення: ruimtelijkeplannen.nl (плани зонування до 01.01.2024; новіші правила містяться в муніципальному плані розвитку території). Ґрунт і фундамент: Klimaateffectatlas (CC BY 4.0) та RVO/KCAF. Орієнтовні дані, а не висновок будівельного експерта чи юридична консультація.

Сонце й тінь

Як фасади, сад і дах розташовані відносно сонця і скільки тіні відкидають навколишні будівлі? Розраховано за положенням сонця та висотами будівель із 3D BAG.

Фасади, сад, дах і денне світло
розраховується…
Траєкторія сонця над житлом (місцевий час): улітку високо, взимку низько. Центр — прямо над головою, край — горизонт. Зелена точка — напрямок, у якому розташований сад.

це житло тінь від будівель земельної ділянки напрямок на сонце

Будівлі та висоти: 3D BAG (TU Delft, CC BY 4.0; висота даху — 70-й процентиль над рівнем землі біля цього житла, за даними AHN). Земельна ділянка: Kadaster (BRK). Положення сонця: алгоритм NOAA, місцевий час. Аерофото: PDOK, Beeldmateriaal Nederland (CC BY 4.0). Орієнтовні дані: дерева, паркани, слухові вікна та рельєф не враховано.

Енергія та опалення

Житло з низькою енергоефективністю: високі витрати на енергію, протяги й холодні стіни взимку, а влітку часто надто спекотно. Закладіть на енергомодернізацію десятки тисяч євро з урахуванням субсидії ISDE та зважайте на меншу кількість балів за системою WWS у разі здавання в оренду. Банки в таких випадках часто враховують вищі витрати на житло. Річні витрати на енергію для подібного житла приблизно на € 432 менше, ніж у середньому для житла в Nassaubuurt.

Енергетичний клас

F попередній енергетичний клас

Клас A або вищий у Nassaubuurt
7% житла

Державна оцінка на основі року побудови та типу житла, а не клас, зареєстрований після огляду; у разі продажу чи здачі в оренду остаточний енергетичний клас обов’язковий.

З енергетичним класом E, F або G житло втрачає від 4 до 15 балів за системою WWS; на енергоощадні заходи (утеплення, тепловий насос) можна отримати субсидію ISDE.

Споживання та витрати

€ 209 на місяць за середнього споживання

Природний газ
1.100 m³ на рік; кварталі 1.380
Електроенергія
2.520 kWh на рік; кварталі 2.690
Витрати на рік
€ 2.506 газ € 1.527, електроенергія € 654, фіксовані платежі € 324
У середньому для житла в Nassaubuurt
€ 2.938 на рік
Сонячні панелі
34% подібного житла; кварталі 24%
Джерело та методика

Середній обсяг постачання для житло такого самого типу й площі, збудоване в той самий період (CBS 2025, з поправкою на температуру) за середніми споживчими тарифами вер 2026 (CBS: 1,39 за m³ і 0,26 за kWh з податками, включно з фіксованою платою та знижкою на енергетичний податок). Фактичне споживання залежить від мешканців і обладнання.

Перехід на нове теплопостачання та субсидії

Опалення в Nassaubuurt
78% — котел опалення, 15% — спільна система опалення будинку, 1% — електричне опалення 2022
Геотермальний потенціал
Несприятливий Формація Slochteren, WarmteAtlas
Теплова мережа
у цьому кварталі немає теплової мережі чи відомих планів її створення

ISDE 2026 (€ 500 млн): субсидія на утеплення, (гібридний) тепловий насос, сонячний водонагрівач, вентиляцію та під’єднання до теплової мережі (фіксовано € 3 775); на теплові насоси — приблизно від € 500 до понад € 13 000 залежно від типу та потужності. Заявку подають до RVO після встановлення. ISDE на сайті RVO · Energiesubsidiewijzer — довідник енергетичних субсидій (зокрема муніципальних програм)

Енергетичні класи (Nassaubuurt)

  • A або вищий 7% 57
  • B 3% 25
  • C 14% 106
  • D 9% 71
  • E 9% 72
  • F 25% 190
  • G 28% 214
  • Без класу 4% 30
Джерело та методика

Енергетичний клас і розподіл за класами: EP-Online (RVO) через нашу базу даних; профілі споживання: CBS 85140NED (CC BY 4.0); тарифи: CBS 85592NED; споживання у кварталі: CBS Kerncijfers; тепломережі, плани, пілотні проєкти та розподіл за джерелами опалення: WarmteAtlas (RVO, на рівні кварталів; плани віднесено до кварталів, центри яких розташовані в межах території планування); ISDE: RVO. Орієнтовні дані, а не рекомендації з енергоефективності.

Щомісячні витрати: купівля чи оренда

Розрахуйте витрати з урахуванням вашої ціни купівлі, орендної плати та припущень. Усі суми можна змінити; результат є орієнтовним.

Власний внесок 10% Заощадження або власний капітал у нинішньому житлі, які ви вкладаєте без залучення кредиту.
Тип іпотеки
Платіж за іпотекою (брутто) —
з них погашення основного боргу (залишається вашим капіталом)
Постійні витрати —
Усього на місяць —
Постійні витрати на місяць (середні значення, можна змінити)
Муніципалітет Den Haag, 2026: OZB — 0,0505% від вартості WOZ (вартість WOZ невідома, розраховано за орієнтовною вартістю € 806.000, тобто € 407 на рік), збір за вивезення відходів — € 507 і каналізаційний збір — € 195 на рік для домогосподарства з кількох осіб (COELO).
Hoogheemraadschap van Delfland, 2026: збір із мешканців — € 138, збір за очищення стічних вод — € 346 (три одиниці забруднення) і збір за управління водними ресурсами — 0,0256% від вартості WOZ (€ 206) на рік (CBS).
Обов'язкове за наявності іпотеки; середній страховий внесок.
Резерв коштів; зазвичай 1% вартості житла на рік.
1.100 m³ газу та 2.520 kWh електроенергії на рік (середнє споживання за даними CBS для житло такого самого типу й площі, збудоване в той самий період) за тарифами вер 2026.
Лише для квартир.
Типовий пакет послуг.

Купити чи орендувати?

Стаття витратКупівляОренда
Усього на місяць——
З них погашення основного боргу (накопичення капіталу)——
Витрати на житло без погашення основного боргу——
Погашено за 10 років——

Без урахування зміни вартості, податкового відрахування відсотків за іпотекою, умовного доходу від власного житла, житлової субсидії для орендарів чи підвищення орендної плати. Орієнтовний розрахунок, а не порада.

Скільки коштує купівля цього житла?

Одноразові витрати понад ціну купівлі: податок, нотаріус, експертна оцінка, консультація та технічна перевірка. З 2018 року можна позичити не більше вартості житла, тож ці витрати ви сплачуєте власними коштами.

Загальні витрати покупця—
У відсотках від ціни купівлі—
З них підлягає податковому вирахуванню (одноразово)—
Потрібні власні кошти витрати плюс частина ціни купівлі, яку ви не берете в кредит—
Статті витрат (орієнтовні суми на 2026 р., можна змінити)
2% від ціни купівлі житла для власного проживання.
Включно з реєстрацією в Kadaster і витратами на перевірку; тарифи залежать від нотаріуса. Не підлягає податковому вирахуванню.
Лише за наявності іпотеки; включно з реєстрацією в Kadaster. Підлягає податковому вирахуванню.
Кредитор вимагає перевірений і підтверджений звіт про експертну оцінку. Підлягає податковому вирахуванню.
Зазвичай від € 2 000 до € 3 500, залежно від консультанта й ситуації. Підлягає податковому вирахуванню.
Ціна купівлі перевищує граничну суму NHG € 470.000 (2026): гарантія NHG неможлива.
Рекомендується для житла, побудованого до 1995 року; це житло побудоване у 1923 році. Обстеження виявляє потребу в ремонті, проблеми з фундаментом, дахом і вогкістю. Не підлягає податковому вирахуванню.
Зазвичай 1–1,5% від ціни купівлі або фіксований тариф. Не підлягає податковому вирахуванню.
Якщо ви не вносите заставу в розмірі 10% власними коштами: близько 1% від цієї суми. Не підлягає податковому вирахуванню.
Послуги перевізника, підлогове покриття, штори та дрібні переробки; витрати залежать від ваших потреб.

Орієнтовні суми на основі звичайних тарифів; запитайте цінові пропозиції в нотаріуса, оцінювача та консультанта. Витрати, що підлягають податковому вирахуванню, можна одноразово відняти від оподатковуваного доходу в рік купівлі. Це не фінансова консультація.

Корисні інструменти

Новий інтер'єр за допомогою ШІ

Завантажте фото кімнати, оберіть стиль — і вже за пів хвилини побачите, який вигляд вона може мати. Сама кімната залишається незмінною, змінюється лише облаштування.

Цей інструмент доступний лише для користувачів, які увійшли в систему. Обліковий запис безкоштовний.

Увійти

Квартал, район і муніципалітет

Квартал

Nassaubuurt

Житло
765
Мешканці
1.695
Сер. вартість WOZ
€ 789.000
Житло у власності
70%
Сер. рік побудови
1919
Найпоширеніше
Квартира (55%)
Усе про Nassaubuurt →
Район

Benoordenhout

Житло
7.859
Мешканці
15.230
Сер. вартість WOZ
€ 628.000
Житло у власності
68%
Сер. рік побудови
1946
Найпоширеніше
Квартира (72%)
Усе про Benoordenhout →
Муніципалітет

Den Haag

Житло
281.368
Мешканці
568.945
Сер. вартість WOZ
€ 362.000
Житло у власності
42%
Сер. рік побудови
1961
Найпоширеніше
Квартира (79%)
Усе про Den Haag →

Хто живе в кварталі?

Хто живе в кварталі?

Порівняйте дані CBS щодо кварталу, району та муніципалітету із загальнонаціональними показниками: походження, освіта, доходи, соціальні виплати та зайнятість.

Безкоштовно з обліковим записом. Платіжні дані не потрібні.

Створити безкоштовний обліковий запис Увійти

Інфраструктура та транспортна доступність

По продукти можна ходити пішки. Початкова школа в пішій доступності — зручно для сімей. Зупинка громадського транспорту — за рогом. Міське середовище: усе поруч, а разом із тим і властива місту метушня.

Великий супермаркет
500 m
сер. відстань у кварталі
Кабінет сімейного лікаря
500 m
сер. відстань у кварталі
Початкова школа
600 m
сер. відстань у кварталі
Дитячий садок
500 m
сер. відстань у кварталі
Найближча початкова школа
350 m
Oranje Nassauschool voor Christelijk Basisonderwijs
Найближча зупинка громадського транспорту
70 m
Weissenbruchstraat · bus · 10 vertrekken per uur overdag
Найближча зарядна станція
70 m
Jozef Israëlslaan 4 - EQUANS Den Haag
Найближчий заклад догляду за дітьми
260 m
Zo aan de Jan van Nassaustraat
Найближча вежа мобільного зв'язку
190 m
Zendmast 2G, 4G, 5G · 3 antennes · 22,7 m hoog · veilige afstand 9,4 m
Школи в радіусі 3 km
16
Ступінь урбанізації
Дуже сильно урбанізована місцевість
3.410 адрес на km²
Джерело та методика

Відстані дорогами, усереднені для всіх мешканців кварталу (CBS). Відстані до школи (DUO), зупинки громадського транспорту (OVapi/GTFS, відправлення в робочий день), вежі мобільного зв’язку (Antenneregister), зарядної станції та закладу догляду за дітьми — по прямій від цієї адреси, за даними нашої бази.

Довкілля: шум, вода, повітря, світло та зелені насадження

Шум

50 dB Тихо

до 45 dB — дуже тихопонад 70 dB — надзвичайно гучно

Автомобільний рух
50 dB
Залізничний рух
менше 40 dB
Повітряний рух
менше 40 dB
Вітрові турбіни
немає
Автомобільний рух, уночі
40 dB
Залізничний рух, уночі
25 dB

На території (квартал Nassaubuurt) рівень шуму у 68% житла вищий, ніж за цією адресою; середній рівень там — 55 dB.

Тихо: звичайний шум житлової вулиці. Удень його помітно, якщо прислухатися, а вночі достатньо тихо, щоб спати з відчиненим вікном. Основне джерело — автомобільний рух (50 dB).

Джерело та методика

Lden — середньорічне шумове навантаження вдень, увечері та вночі (карти шуму RIVM 2020, повітряний рух 2022, вітрові турбіни 2024, сітка 10 m). Це приблизна оцінка, а не вимірювання на фасаді. ВООЗ рекомендує не більше 53 dB для автомобільного руху та 45 dB для повітряного руху.

Повінь

0,61 m Значний

У разі затоплення цієї території вода тут, за картою максимальної глибини затоплення, може піднятися до 0,61 m.

Житло під загрозою повені (Nassaubuurt)
100%
З них із глибиною затоплення понад 0,5 m
100%
Максимальна глибина в кварталі
1,57 m

Значна глибина: перший поверх може опинитися під водою, що загрожує пошкодженням підлоги, кухні та інженерних систем. Важливо мати сухий поверх, куди можна перебратися, та електрощиток, установлений вище рівня підлоги. Запитайте, чи траплялися тут підтоплення раніше. Імовірність цього — вкрай мала (менше ніж 1 випадок на 30 000 на рік): глибина показує, що станеться в такому разі, а ймовірність — як часто.

Джерело та методика

LIWO (Rijkswaterstaat), карта максимальної глибини води під час повені, сітка 25 m; імовірність повені: Klimaateffectatlas. Глибина не вказує на ймовірність повені; дамби та захисні споруди спроєктовано з урахуванням цієї ймовірності.

Якість повітря

  • NO₂ 17,4 µg/m³ вище рекомендованого ВООЗ рівня
  • PM2,5 8,5 µg/m³ вище рекомендованого ВООЗ рівня
  • PM10 15,6 µg/m³ вище рекомендованого ВООЗ рівня

Забруднене повітря: концентрації забруднювальних речовин перевищують європейську норму на 2030 рік, зазвичай через дорогу з інтенсивним рухом, промислові підприємства чи інтенсивне тваринництво поблизу. Це варто врахувати людям із захворюваннями дихальних шляхів і родинам із маленькими дітьми. Допомагає провітрювання з тихого боку будинку.

Середні показники для Nassaubuurt: NO₂ 17,6, PM2,5 8,5 µg/m³.

Джерело та методика

Середньорічні концентрації на сітці 25 m (RIVM, найновіша карта). Риска на шкалі — рекомендоване WHO значення (NO₂ 10, PM2,5 5, PM10 15 µg/m³); колір показує співвідношення з рекомендаціями WHO та нормою ЄС на 2030 рік.

Освітленість уночі

Дуже яскраво

темнодуже яскраво

Середнє значення (Nassaubuurt): дуже яскраво.

Дуже яскраво: 10% найяскравіших місць Нідерландів, зазвичай поблизу теплиць, промислових об'єктів, великих доріг чи в центрі міста. Розраховуйте на помаранчеве нічне небо: без затемнювальних штор тут не обійтися.

Джерело та методика

Штучне світло, спрямоване вгору, за супутниковими вимірюваннями (карта світлового випромінювання RIVM за 2023 рік, сітка 375 m). Категорії визначено порівняно з усім житлом у Нідерландах: «темно» — 20% найтемніших місць, «дуже яскраво» — 10% найяскравіших.

Зелені насадження у кварталі

56% зелені насадження в радіусі 500 m

Середнє значення (Nassaubuurt): 53%.

Стільки зелені, скільки в середньому в нідерландському житловому кварталі: сади, сквери та мощені ділянки. У спекотні дні особливо важливо мати парк чи сквер за кілька хвилин ходьби.

Джерело та методика

Частка зелених насаджень (трава, кущі, дерева) у квадраті зі стороною 500 m навколо цієї адреси (карта зелених насаджень RIVM за 2022 рік). Для половини житла в Нідерландах частка зелені в межах 500 m перевищує 52%, а для кожного десятого помешкання — становить менше 32%.

Зона ядерної безпеки: Kerncentrale Borssele на відстані 84 km (зона до 100 km: йодна профілактика для осіб до 18 років і вагітних); Kerncentrale Doel (B) на відстані 85 km (зона до 100 km: йодна профілактика для осіб до 18 років і вагітних). Зони захисних заходів згідно з Національним кризовим планом на випадок радіаційних інцидентів.

Повітряний рух над цією адресою

Повітряний рух над цією адресою

Дізнайтеся, скільки літаків пролітає тут щодня, на якій висоті й у які години та з якими аеропортами пов’язані ці рейси.

Безкоштовно з обліковим записом. Платіжні дані не потрібні.

Створити безкоштовний обліковий запис Увійти

Клімат і безпека

Навіть у спекотні дні тепловий стрес навколо будинку залишається помірним; увечері місцевість досить добре охолоджується.

Спека

46–48 °C екстремальний тепловий стрес

Температура за відчуттями у спекотний літній день (2022) на відстані 1 m від будинку.

Ефект острова тепла
1,4–1,6 °C тепліше, ніж у сільській місцевості
Теплі ночі (20 °C і вище)
8–14 ночей на рік
Відстань до прохолодного місця
200–300 m
У середньому в Nassaubuurt
44 °C температура за відчуттями

Вода

Вкрай мала імовірність повені

Імовірність затоплення щонайменше на 20 cm через прорив дамби або високий рівень води: менше ніж 1 випадок на 30 000 на рік. Максимальна глибина в разі затоплення: 0,61 m.

Дощова вода під час зливи (70 mm/год)
шлях стоку води не проходить безпосередньо біля будинку
Підтоплення ґрунтовими водами у 2050 році
Дуже значне зростання
Незатоплений поверх у Nassaubuurt
94% житла в разі найсильнішої повені
Житло в Nassaubuurt із середньою або високою ймовірністю
0%

Техногенна безпека

Високовольтна лінія
немає в радіусі 2 km
Вітрова турбіна
немає в радіусі 5 km
Небезпечна діяльність у радіусі 1 km
Aardgasstation, buisleiding

У Nassaubuurt 0% житла розташовано в зоні магнітного поля високовольтної лінії, а 0% — у радіусі 1 km від вітрової турбіни.

Джерело та методика

Спека, вода та ґрунтові води: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0; температура за відчуттями та острів тепла — 2022 рік, імовірність повені та глибина затоплення — за національними сценаріями повеней, імовірність підтоплення ґрунтовими водами у 2050 році — за сценарієм значних кліматичних змін, шляхи стоку води — за 70 mm опадів протягом години). Високовольтні лінії: RIVM Netkaart із розрахунковими відстанями (зона магнітного поля); вітрові турбіни: RIVM; небезпечна діяльність: Register Externe Veiligheidsrisico's через RIVM Atlas Leefomgeving (діяльність із зоною підвищеної уваги в радіусі 1 km). Орієнтовні дані на основі карт, а не вимірювань.

Безпека та комфортність проживання

Комфортність проживання: квартал Nassaubuurt

Відмінно Leefbaarometer 2024, клас 9 з 9

  • Фізичне середовище: цілком задовільно
  • Житло: добре
  • Інфраструктура: відмінно
  • Соціальна згуртованість: задовільно
  • Порушення спокою та небезпека: задовільно

Leefbaarometer 3.0 (BZK): орієнтовна оцінка комфортності проживання за дев’ятьма класами та п’ятьма аспектами порівняно із середнім показником по країні. Докладніше про цей квартал

Злочини: квартал Nassaubuurt

90 на 1 000 жителів на рік +27% порівняно з попереднім роком

Зареєстровано: вер 2025 – сер 2026
152
Район Benoordenhout
42 на 1 000
Муніципалітет Den Haag
72 на 1 000
Нідерланди
45 на 1 000
Квартирні крадіжки на 1 000 об'єктів житла
2,6 2 крадіжки

Найпоширеніше

Fietsdiefstal
18
Vernieling
12
Diefstal uit auto
9
Openlijk geweld
7
  1. 1612021
  2. 1272022
  3. 1072023
  4. 1252024
  5. 1362025

Більше злочинів, ніж у середньому: це типово для центральних районів, кварталів біля вокзалів і розважальних зон, де велика кількість відвідувачів підвищує показники на одного мешканця. Перегляньте розподіл за видами: крадіжки в магазинах і крадіжки велосипедів мають інше значення для безпеки, ніж крадіжки зі зломом і насильство.

Джерело та методика

Поліція, зареєстровані злочини за кварталами (відкриті дані CBS і поліції, щомісячні показники). У невеликих кварталах кількість злочинів невелика; оцінюйте її з урахуванням кількості мешканців і житла. Не про кожен злочин повідомляють.

Звіт про житло з рекомендацією щодо ціни пропозиції

Плануєте зробити цінову пропозицію щодо Mesdagstraat 13? Дізнайтеся, скільки насправді коштує це житло.

Безкоштовна сторінка містить факти. Звіт відповідає на головне питання: яку ціну запропонувати? Три сценарії в євро, обґрунтовані фактичними цінами купівлі подібного житла з Kadaster, модельною вартістю, даними про перевищення запитуваної ціни в муніципалітеті та станом житла на фото. А також питання, які варто поставити ріелтору перед підписанням договору.

Приклад розрахунку: пропозиція, завищена на 2%, для житла вартістю € 450.000 означає переплату вже на € 9.000. Звіт коштує € 19.

Обережнонижче за запитувану ціну або близько до неї, якщо охочих купити небагато
Відповідає ринковійза скільки тут продавали подібне житло впродовж останніх місяців
Перспективновище за ринкову, але в межах діапазону вартості
  • Стратегія подання цінової пропозиції: три сценарії
    Три цінові пропозиції в євро — обережна, ринкова та з високими шансами на успіх. Розраховані на основі модельної вартості, продажів подібного житла та сум, які в цьому муніципалітеті платять понад запитувану ціну.
  • Продажі подібного житла за даними Kadaster
    Фактичні ціни купівлі житла в кварталі, подібного за типом, площею та періодом побудови, — на карті й у таблиці, з індексацією до поточного рівня.
  • Модельна вартість та попередні продажі
    Автоматизована оцінка вартості з діапазоном можливих значень, історія продажів за цією адресою та зміна вартості WOZ за роками.
  • Ринкові показники муніципалітету
    Строк продажу, відсоток перевищення запитуваної ціни, ціна за m² та показник дефіциту пропозиції для цього типу житла (NVM) — щоб ви знали, якої конкуренції очікувати.
  • Запитання до ріелтора
    Індивідуальний список запитань для огляду житла з урахуванням року побудови, енергетичного класу, ризиків поблизу, оголошення та аналізу фото.
  • Стан житла за фотографіями
    Модель аналізу зображень оцінює фото з оголошення: загальний стан, кухню та ванну кімнату, видимі дефекти й орієнтовний бюджет на ремонт.
  • Щомісячні витрати для кожної цінової пропозиції
    Щомісячні витрати за кожним сценарієм: іпотека, витрати на оформлення купівлі, муніципальні збори, енергія та утримання житла — у порівнянні з орендою як альтернативою.
  • Усе з безкоштовної сторінки також включено
    Стислий огляд житла, кварталу, енергоспоживання, довкілля, клімату, безпеки та повітряного руху — усе в одному PDF.

Порівнюєте кілька варіантів житла? 5 звітів за € 39 на місяць, додаткові звіти — € 6 за кожен. Це не експертна оцінка й не гарантія, а дані, якими ви можете обґрунтувати свою цінову пропозицію.

Поширені запитання про Mesdagstraat 13

Який тип житла за адресою Mesdagstraat 13?

Mesdagstraat 13 ('s-Gravenhage) — це tussenwoning, рік побудови — 1923, житлова площа — 141 m², земельна ділянка — 175 m². Житло розташоване в кварталі Nassaubuurt, у муніципалітеті Den Haag.

Який енергетичний клас має житло за адресою Mesdagstraat 13?

Зареєстрований енергетичний клас — F. Для порівнянного житла витрати на газ і електроенергію становлять у середньому € 209 на місяць.

Скільки приблизно коштує житло за адресою Mesdagstraat 13?

Орієнтовна ринкова вартість становить від € 766.000 до € 846.000 (середнє значення € 806.000, рівень цін станом на вер 2026). Її розраховано на основі вартості WOZ, запитуваних цін і продажів порівнянного житла в кварталі. Це лише орієнтир, а не експертна оцінка.

Яка орендна плата за житло такого типу, як за адресою Mesdagstraat 13?

Медіанна орендна плата за порівнянне житло в околицях становить € 2.870 на місяць (€ 20 за m², кількість об’єктів: 14). Чи підлягає орендна плата регулюванню, можна з’ясувати за результатами підрахунку балів на цій сторінці.

Наскільки тихо за адресою Mesdagstraat 13?

Середньорічний рівень шуму біля фасаду становить 50 dB Lden (тихо). Основне джерело шуму — дорожній рух. Щодня в радіусі 2 km на висоті нижче 3000 m пролітає приблизно 20 літаків.

Чи загрожує повінь житлу за адресою Mesdagstraat 13?

Так, теоретично: у разі повені вода тут може піднятися до 0,61 m (значний). Імовірність підтоплення щонайменше на 20 cm становить вкрай мала (менше ніж 1 випадок на 30 000 на рік).

Наскільки безпечний квартал за адресою Mesdagstraat 13?

Для території «квартал Nassaubuurt» кількість зареєстрованих поліцією злочинів становила 90 на 1 000 жителів на рік, тоді як у муніципалітеті — 72 і 45 у середньому по країні. Leefbaarometer оцінює комфортність проживання як «відмінно».

Яка інфраструктура є поруч із житлом за адресою Mesdagstraat 13?

Середні відстані в кварталі: великий супермаркет — 500 m, сімейний лікар — 500 m, початкова школа — 600 m, дитячий садок — 500 m (CBS). На цій сторінці вказано найближчу школу, зупинку громадського транспорту, зарядну станцію та заклад догляду за дітьми, а також відстань від цього житла до кожного з них.

Звідки ці дані?

З відкритих державних джерел: BAG і Kadaster (характеристики, земельна ділянка), EP-Online (енергетичний клас), CBS (статистика кварталу, індекс цін, енергоспоживання), RIVM (шум, повітря, світло, зелень), Klimaateffectatlas і LIWO (спека, вода), відкриті дані поліції та Leefbaarometer (безпека), а також мережі ADS-B (повітряний рух). Усі розрахунки орієнтовні й не є експертною оцінкою чи порадою.