Singel 72 - E

1015 AC Amsterdam · Langestraat en omgeving, Amsterdam

  • Квартира
  • Рік побудови 1730
  • 153 m² житлової площі
  • C енергетичний клас
Порівняти
ШІ-асистент

Запитайте про Singel 72 - E

Поставте запитання про житло, квартал, вартість чи витрати. Асистент відповідає на основі даних цієї сторінки й за потреби шукає актуальну інформацію.

Відповіді мають орієнтовний характер і не є порадою. Розмови зберігаються, щоб удосконалювати асистента.

Коротко

Singel 72 - E у Amsterdam — квартира 1730 року побудови з житловою площею 153 m² та енергетичним класом C у кварталі Langestraat en omgeving (муніципалітет Amsterdam). Орієнтовна ринкова вартість — від € 1.290.000 до € 1.426.000. Довкілля: шум 57 dB (гамірно), якість повітря вище норми ЄС на 2030 рік, 22% зелених насаджень у радіусі 500 m, сценарію повені не передбачено. Повітряний рух: близько 36 літаків на добу пролітають нижче 3000 m у радіусі 2 km. Комфортність проживання в кварталі: відмінно.

Усі дані на цій сторінці взято з відкритих реєстрів і карт, і вони безкоштовні. Самостійний пошук забрав би кілька годин на кожне житло, а тут усе зібрано за одну секунду. Під кожним розділом пояснено, що цей показник означає для життя за цією адресою.

Розташування

Розташування за даними BAG (52.37746, 4.89204). Відкрити в OpenStreetMap

Орієнтовна вартість

Орієнтовна ринкова вартість цього житла € 1.290.000 – € 1.426.000 середнє значення € 1.358.000 · ціни станом на вер 2026 € 8.875 за m² · 153 m²

Ринок

  • +1,0% ціни продажу Amsterdam за рік (індекс цін CBS, вер 2026)
  • € 630.621 середня ціна продажу в муніципалітеті Amsterdam у 2025 р. (CBS/Kadaster)
  • € 906.000 середня вартість WOZ: квартал Langestraat en omgeving (CBS 2024)

Як розраховано орієнтовну вартість

ДжерелоВихідна вартістьЗа поточним рівнем цінВаговий коефіцієнт
Подібні об’єкти житла в радіусі 18: 430
медіанна вартість WOZ за m² з урахуванням індексації
€ 8.869/m² € 1.356.957 56%
Запитувані ціни на подібне житло: 33
медіанна запитувана ціна за m² з урахуванням індексації
€ 8.471/m² € 1.296.063 33%
Середнє значення: квартал Langestraat en omgeving
CBS WOZ 2024 (€ 906.000) / сер. 104 m²
€ 8.712/m² € 1.549.098
+16,2% з 2023 K1
11%

Схоже житло поблизу (знайдено: 48)

Схоже житло

Перегляньте схожі об’єкти житла в кварталі, на яких ґрунтується орієнтовна вартість, із ціною за m² і відстанню.

Безкоштовно з обліковим записом. Платіжні дані не потрібні.

Створити безкоштовний обліковий запис Увійти

Методика: дані кожного джерела приведено від відповідної дати оцінки до поточного рівня цін за індексом цін CBS на вторинне житло (за провінціями, а для Amsterdam, Rotterdam, Den Haag та Utrecht — за містами; за останні місяці — за загальнонаціональним місячним індексом). Середнє значення — це зважене середнє; діапазон визначається розбіжностями між даними джерел (щонайменше 5%). Стан житла, його розташування в межах вулиці, довгострокову оренду землі та особливості житла не враховано. Це не експертна оцінка.

Орендувати чи купувати?

Орендувати подібне житло

€ 4.080 – € 4.780 на місяць

Ринкова орендна плата: медіана — € 28,90 за m² для житла цього типу в оренду поблизу (у вибірці: 97), у перерахунку на 153 m².

Купити це житло

€ 6.380 на місяць

Ануїтетна іпотека на суму € 1.358.000 (середнє значення) під 3,9% річних, на 30 років, із повним фінансуванням: у перший місяць — € 4.380 на сплату відсотків і € 2.000 на погашення боргу. Без урахування витрат на утримання, податків і податкового відрахування іпотечних відсотків.

Що вигідніше?

Купувати вигідніше

У щомісячному іпотечному платежі € 6.380 відсотки становлять € 4.380 (безповоротні витрати), а погашення основного боргу — € 2.000 (накопичення капіталу). Сума самих лише відсотків нижча за орендну плату за подібне житло (€ 4.430).

Виконайте розрахунок зі своїм початковим внеском, відсотковою ставкою та орендною платою в розділі «Щомісячні витрати».

Характеристики

Тип житла
Квартира
Цільове призначення
Житлове призначення
Рік побудови
1730
Житлова площа
153 m²
Площа будівлі
274 m²
Площа земельної ділянки
352 m²
Енергетичний клас
C (22 січень 2025)
Статус об'єкта нерухомості
Використовується
Статус будівлі
Використовується
Код адреси BAG
0363200011944231
Код об'єкта нерухомості BAG
0363010011944130
Код будівлі BAG
0363100012168062
Джерело та методика

Basisregistratie Adressen en Gebouwen (Kadaster) та реєстр енергетичних класів. Площа земельної ділянки — це загальна кадастрова площа; для квартир — площа всієї ділянки під будинком.

Земельна ділянка, ґрунт і цільове призначення

У межах охоронюваної історичної забудови міста чи села: вигляд вулиці зберігається, але для фасаду, даху та віконних рам діють додаткові правила. Ґрунт тут стабільний.

Площа земельної ділянки (BAG)
352 m² уся ділянка, на якій розташована будівля
Охоронювана історична забудова міста чи села
Amsterdam - Binnen de Singelgracht історична забудова під державною охороною (RCE); додаткові правила щодо зовнішнього вигляду
Ризик для фундаменту: Langestraat en omgeving
Для 0,0% житла існує ризик гниття паль (дуже низький) 2050 р., песимістичний сценарій: 0,0%, нерівномірне просідання: 1,0%; муніципалітет Amsterdam: 2,7% — Klimaateffectatlas (Deltares/KCAF)
Просідання ґрунту: Langestraat en omgeving
−1,1 mm на рік приповерхневе: −0,2 mm; муніципалітет Amsterdam: −1,8 mm
Kadaster, висота, призначення, ґрунт
завантаження…
Джерело та методика

Земельна ділянка: Kadaster (BRK, через PDOK; межу ділянки показано на карті вище). Висота місцевості: Actueel Hoogtebestand Nederland. Цільове призначення: ruimtelijkeplannen.nl (плани зонування до 01.01.2024; новіші правила містяться в муніципальному плані розвитку території). Ґрунт і фундамент: Klimaateffectatlas (CC BY 4.0) та RVO/KCAF. Орієнтовні дані, а не висновок будівельного експерта чи юридична консультація.

Сонце й тінь

Як фасади, сад і дах розташовані відносно сонця і скільки тіні відкидають навколишні будівлі? Розраховано за положенням сонця та висотами будівель із 3D BAG.

Фасади, сад, дах і денне світло
розраховується…
Траєкторія сонця над житлом (місцевий час): улітку високо, взимку низько. Центр — прямо над головою, край — горизонт. Зелена точка — напрямок, у якому розташований сад.

це житло тінь від будівель земельної ділянки напрямок на сонце

Будівлі та висоти: 3D BAG (TU Delft, CC BY 4.0; висота даху — 70-й процентиль над рівнем землі біля цього житла, за даними AHN). Земельна ділянка: Kadaster (BRK). Положення сонця: алгоритм NOAA, місцевий час. Аерофото: PDOK, Beeldmateriaal Nederland (CC BY 4.0). Орієнтовні дані: дерева, паркани, слухові вікна та рельєф не враховано.

Енергія та опалення

Середній рівень для Нідерландів: утеплення непогане, але його можна покращити (дах, підлога, скління). Утеплення тут зазвичай окуповується за кілька років і підвищує вартість житла. Річні витрати на енергію для подібного житла приблизно на € 903 більше, ніж у середньому для житла в Langestraat en omgeving.

Енергетичний клас

C зареєстрований клас (NTA 8800)

Обстежено
22 січень 2025
Клас A або вищий у Langestraat en omgeving
4% житла

Визначений сертифікованим експертом за чинною методикою.

Споживання та витрати

€ 261 на місяць за середнього споживання

Природний газ
1.420 m³ на рік; кварталі 970
Електроенергія
3.220 kWh на рік; кварталі 2.150
Витрати на рік
€ 3.132 газ € 1.972, електроенергія € 836, фіксовані платежі € 324
У середньому для житла в Langestraat en omgeving
€ 2.229 на рік
Сонячні панелі
19% подібного житла; кварталі 1%
Джерело та методика

Середній обсяг постачання для житло такого самого типу й площі, збудоване в той самий період (CBS 2025, з поправкою на температуру) за середніми споживчими тарифами вер 2026 (CBS: 1,39 за m³ і 0,26 за kWh з податками, включно з фіксованою платою та знижкою на енергетичний податок). Фактичне споживання залежить від мешканців і обладнання.

Перехід на нове теплопостачання та субсидії

Теплова мережа
у цьому кварталі немає теплової мережі чи відомих планів її створення

ISDE 2026 (€ 500 млн): субсидія на утеплення, (гібридний) тепловий насос, сонячний водонагрівач, вентиляцію та під’єднання до теплової мережі (фіксовано € 3 775); на теплові насоси — приблизно від € 500 до понад € 13 000 залежно від типу та потужності. Заявку подають до RVO після встановлення. ISDE на сайті RVO · Energiesubsidiewijzer — довідник енергетичних субсидій (зокрема муніципальних програм)

Енергетичні класи (Langestraat en omgeving)

  • A або вищий 4% 54
  • B 6% 70
  • C 8% 93
  • D 4% 49
  • E 6% 76
  • F 10% 116
  • G 60% 723
  • Без класу 3% 34
Джерело та методика

Енергетичний клас і розподіл за класами: EP-Online (RVO) через нашу базу даних; профілі споживання: CBS 85140NED (CC BY 4.0); тарифи: CBS 85592NED; споживання у кварталі: CBS Kerncijfers; тепломережі, плани, пілотні проєкти та розподіл за джерелами опалення: WarmteAtlas (RVO, на рівні кварталів; плани віднесено до кварталів, центри яких розташовані в межах території планування); ISDE: RVO. Орієнтовні дані, а не рекомендації з енергоефективності.

Щомісячні витрати: купівля чи оренда

Розрахуйте витрати з урахуванням вашої ціни купівлі, орендної плати та припущень. Усі суми можна змінити; результат є орієнтовним.

Власний внесок 10% Заощадження або власний капітал у нинішньому житлі, які ви вкладаєте без залучення кредиту.
Тип іпотеки
Платіж за іпотекою (брутто) —
з них погашення основного боргу (залишається вашим капіталом)
Постійні витрати —
Усього на місяць —
Постійні витрати на місяць (середні значення, можна змінити)
Муніципалітет Amsterdam, 2026: OZB — 0,0527% від вартості WOZ (вартість WOZ невідома, розраховано за орієнтовною вартістю € 1.358.000, тобто € 716 на рік), збір за вивезення відходів — € 469 і каналізаційний збір — € 192 на рік для домогосподарства з кількох осіб (COELO).
Waterschap Amstel, Gooi en Vecht, 2026: збір із мешканців — € 187, збір за очищення стічних вод — € 278 (три одиниці забруднення) і збір за управління водними ресурсами — 0,0177% від вартості WOZ (€ 240) на рік (CBS).
Обов'язкове за наявності іпотеки; середній страховий внесок.
Резерв коштів; зазвичай 1% вартості житла на рік.
1.420 m³ газу та 3.220 kWh електроенергії на рік (середнє споживання за даними CBS для житло такого самого типу й площі, збудоване в той самий період) за тарифами вер 2026.
Лише для квартир.
Типовий пакет послуг.

Купити чи орендувати?

Стаття витратКупівляОренда
Усього на місяць——
З них погашення основного боргу (накопичення капіталу)——
Витрати на житло без погашення основного боргу——
Погашено за 10 років——

Без урахування зміни вартості, податкового відрахування відсотків за іпотекою, умовного доходу від власного житла, житлової субсидії для орендарів чи підвищення орендної плати. Орієнтовний розрахунок, а не порада.

Скільки коштує купівля цього житла?

Одноразові витрати понад ціну купівлі: податок, нотаріус, експертна оцінка, консультація та технічна перевірка. З 2018 року можна позичити не більше вартості житла, тож ці витрати ви сплачуєте власними коштами.

Загальні витрати покупця—
У відсотках від ціни купівлі—
З них підлягає податковому вирахуванню (одноразово)—
Потрібні власні кошти витрати плюс частина ціни купівлі, яку ви не берете в кредит—
Статті витрат (орієнтовні суми на 2026 р., можна змінити)
2% від ціни купівлі житла для власного проживання.
Включно з реєстрацією в Kadaster і витратами на перевірку; тарифи залежать від нотаріуса. Не підлягає податковому вирахуванню.
Лише за наявності іпотеки; включно з реєстрацією в Kadaster. Підлягає податковому вирахуванню.
Кредитор вимагає перевірений і підтверджений звіт про експертну оцінку. Підлягає податковому вирахуванню.
Зазвичай від € 2 000 до € 3 500, залежно від консультанта й ситуації. Підлягає податковому вирахуванню.
Ціна купівлі перевищує граничну суму NHG € 470.000 (2026): гарантія NHG неможлива.
Рекомендується для житла, побудованого до 1995 року; це житло побудоване у 1730 році. Обстеження виявляє потребу в ремонті, проблеми з фундаментом, дахом і вогкістю. Не підлягає податковому вирахуванню.
Зазвичай 1–1,5% від ціни купівлі або фіксований тариф. Не підлягає податковому вирахуванню.
Якщо ви не вносите заставу в розмірі 10% власними коштами: близько 1% від цієї суми. Не підлягає податковому вирахуванню.
Послуги перевізника, підлогове покриття, штори та дрібні переробки; витрати залежать від ваших потреб.

Орієнтовні суми на основі звичайних тарифів; запитайте цінові пропозиції в нотаріуса, оцінювача та консультанта. Витрати, що підлягають податковому вирахуванню, можна одноразово відняти від оподатковуваного доходу в рік купівлі. Це не фінансова консультація.

Корисні інструменти

Новий інтер'єр за допомогою ШІ

Завантажте фото кімнати, оберіть стиль — і вже за пів хвилини побачите, який вигляд вона може мати. Сама кімната залишається незмінною, змінюється лише облаштування.

Цей інструмент доступний лише для користувачів, які увійшли в систему. Обліковий запис безкоштовний.

Увійти

Квартал, район і муніципалітет

Муніципалітет

Amsterdam

Житло
513.363
Мешканці
934.526
Сер. вартість WOZ
€ 498.000
Житло у власності
30%
Сер. рік побудови
1958
Найпоширеніше
Квартира (88%)
Усе про Amsterdam →

Хто живе в кварталі?

Хто живе в кварталі?

Порівняйте дані CBS щодо кварталу, району та муніципалітету із загальнонаціональними показниками: походження, освіта, доходи, соціальні виплати та зайнятість.

Безкоштовно з обліковим записом. Платіжні дані не потрібні.

Створити безкоштовний обліковий запис Увійти

Інфраструктура та транспортна доступність

По продукти можна ходити пішки. Початкова школа в пішій доступності — зручно для сімей. Зупинка громадського транспорту — за рогом. Міське середовище: усе поруч, а разом із тим і властива місту метушня.

Великий супермаркет
500 m
сер. відстань у кварталі
Кабінет сімейного лікаря
300 m
сер. відстань у кварталі
Початкова школа
500 m
сер. відстань у кварталі
Дитячий садок
700 m
сер. відстань у кварталі
Найближча початкова школа
130 m
Burght
Найближча зупинка громадського транспорту
190 m
Nieuwezijds Kolk · tram · 48 vertrekken per uur overdag
Найближча зарядна станція
20 m
76 Singel - TotalEnergies
Найближчий заклад догляду за дітьми
220 m
Voorschool De Burght
Найближча вежа мобільного зв'язку
190 m
Zendmast 2G, 4G, 5G · 3 antennes · 26,2 m hoog · veilige afstand 24,4 m
Школи в радіусі 3 km
20
Ступінь урбанізації
Дуже сильно урбанізована місцевість
9.771 адрес на km²
Джерело та методика

Відстані дорогами, усереднені для всіх мешканців кварталу (CBS). Відстані до школи (DUO), зупинки громадського транспорту (OVapi/GTFS, відправлення в робочий день), вежі мобільного зв’язку (Antenneregister), зарядної станції та закладу догляду за дітьми — по прямій від цієї адреси, за даними нашої бази.

Довкілля: шум, вода, повітря, світло та зелені насадження

Шум

57 dB Гамірно

до 45 dB — дуже тихопонад 70 dB — надзвичайно гучно

Автомобільний рух
52 dB
Залізничний рух
53 dB
Повітряний рух
47 dB
Вітрові турбіни
немає
Автомобільний рух, уночі
42 dB
Залізничний рух, уночі
45 dB

На території (квартал Langestraat en omgeving) рівень шуму у 0% житла вищий, ніж за цією адресою; середній рівень там — 57 dB.

Гучно: вище за рекомендацію ВООЗ щодо шуму дорожнього руху (53 dB). Транспорт — постійна частина звукового фону в домі й саду; якісне скління та вентиляційні решітки з шумопоглинанням суттєво поліпшують ситуацію в спальнях. Основне джерело — залізничний рух (53 dB).

Джерело та методика

Lden — середньорічне шумове навантаження вдень, увечері та вночі (карти шуму RIVM 2020, повітряний рух 2022, вітрові турбіни 2024, сітка 10 m). Це приблизна оцінка, а не вимірювання на фасаді. ВООЗ рекомендує не більше 53 dB для автомобільного руху та 45 dB для повітряного руху.

Повінь

Немає Немає

На карті максимальної глибини затоплення для цього місця не зазначено жодного сценарію повені.

Житло під загрозою повені (Langestraat en omgeving)
48%
З них із глибиною затоплення понад 0,5 m
3%
Максимальна глибина в кварталі
0,57 m

Для цього місця сценарій повені не розраховано: у разі прориву дамби чи підвищення рівня води тут, за прогнозами, залишатиметься сухо. Страхування від повені тут не обов'язкове.

Джерело та методика

LIWO (Rijkswaterstaat), карта максимальної глибини води під час повені, сітка 25 m; імовірність повені: Klimaateffectatlas. Глибина не вказує на ймовірність повені; дамби та захисні споруди спроєктовано з урахуванням цієї ймовірності.

Якість повітря

  • NO₂ 20,1 µg/m³ вище норми ЄС на 2030 рік
  • PM2,5 9,6 µg/m³ вище рекомендованого ВООЗ рівня
  • PM10 16,9 µg/m³ вище рекомендованого ВООЗ рівня

Забруднене повітря: концентрації забруднювальних речовин перевищують європейську норму на 2030 рік, зазвичай через дорогу з інтенсивним рухом, промислові підприємства чи інтенсивне тваринництво поблизу. Це варто врахувати людям із захворюваннями дихальних шляхів і родинам із маленькими дітьми. Допомагає провітрювання з тихого боку будинку.

Середні показники для Langestraat en omgeving: NO₂ 19,9, PM2,5 9,5 µg/m³.

Джерело та методика

Середньорічні концентрації на сітці 25 m (RIVM, найновіша карта). Риска на шкалі — рекомендоване WHO значення (NO₂ 10, PM2,5 5, PM10 15 µg/m³); колір показує співвідношення з рекомендаціями WHO та нормою ЄС на 2030 рік.

Освітленість уночі

Дуже яскраво

темнодуже яскраво

Середнє значення (Langestraat en omgeving): дуже яскраво.

Дуже яскраво: 10% найяскравіших місць Нідерландів, зазвичай поблизу теплиць, промислових об'єктів, великих доріг чи в центрі міста. Розраховуйте на помаранчеве нічне небо: без затемнювальних штор тут не обійтися.

Джерело та методика

Штучне світло, спрямоване вгору, за супутниковими вимірюваннями (карта світлового випромінювання RIVM за 2023 рік, сітка 375 m). Категорії визначено порівняно з усім житлом у Нідерландах: «темно» — 20% найтемніших місць, «дуже яскраво» — 10% найяскравіших.

Зелені насадження у кварталі

22% зелені насадження в радіусі 500 m

Середнє значення (Langestraat en omgeving): 23%.

Майже все забудовано або замощено: це одне з найменш зелених місць у Нідерландах. Улітку тут відчутний ефект «острова тепла» й мало тіні; балкон чи тераса на даху з рослинами тут на вагу золота.

Джерело та методика

Частка зелених насаджень (трава, кущі, дерева) у квадраті зі стороною 500 m навколо цієї адреси (карта зелених насаджень RIVM за 2022 рік). Для половини житла в Нідерландах частка зелені в межах 500 m перевищує 52%, а для кожного десятого помешкання — становить менше 32%.

Повітряний рух над цією адресою

Повітряний рух над цією адресою

Дізнайтеся, скільки літаків пролітає тут щодня, на якій висоті й у які години та з якими аеропортами пов’язані ці рейси.

Безкоштовно з обліковим записом. Платіжні дані не потрібні.

Створити безкоштовний обліковий запис Увійти

Клімат і безпека

Навіть у спекотні дні тепловий стрес навколо будинку залишається помірним; увечері місцевість досить добре охолоджується.

Спека

35–37 °C сильний тепловий стрес

Температура за відчуттями у спекотний літній день (2022) на відстані 1 m від будинку.

Ефект острова тепла
1,8–2,0 °C тепліше, ніж у сільській місцевості
Теплі ночі (20 °C і вище)
8–14 ночей на рік
Відстань до прохолодного місця
300–400 m
У середньому в Langestraat en omgeving
42 °C температура за відчуттями

Вода

Дощова вода під час зливи (70 mm/год)
шлях стоку води не проходить безпосередньо біля будинку
Підтоплення ґрунтовими водами у 2050 році
Дуже значне зростання
Житло в Langestraat en omgeving із середньою або високою ймовірністю
0%

Техногенна безпека

Високовольтна лінія
немає в радіусі 2 km
Вітрова турбіна
4,4 km Windturbine 2,0 MW, ashoogte 67 m · rotor 80 m · тут близько 15 dB
Шум турбін за цією адресою
бл. 15 dB не чутно; прогноз за потужністю найближчої вітрової турбіни та відстанню до неї для території поза зоною покриття карти RIVM
Небезпечна діяльність у радіусі 1 km
Vervoer gevaarlijke stoffen

У Langestraat en omgeving 0% житла розташовано в зоні магнітного поля високовольтної лінії, а 0% — у радіусі 1 km від вітрової турбіни.

Джерело та методика

Спека, вода та ґрунтові води: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0; температура за відчуттями та острів тепла — 2022 рік, імовірність повені та глибина затоплення — за національними сценаріями повеней, імовірність підтоплення ґрунтовими водами у 2050 році — за сценарієм значних кліматичних змін, шляхи стоку води — за 70 mm опадів протягом години). Високовольтні лінії: RIVM Netkaart із розрахунковими відстанями (зона магнітного поля); вітрові турбіни: RIVM; небезпечна діяльність: Register Externe Veiligheidsrisico's через RIVM Atlas Leefomgeving (діяльність із зоною підвищеної уваги в радіусі 1 km). Орієнтовні дані на основі карт, а не вимірювань.

Безпека та комфортність проживання

Комфортність проживання: квартал Langestraat en omgeving

Відмінно Leefbaarometer 2024, клас 9 з 9

  • Фізичне середовище: задовільно
  • Житло: задовільно
  • Інфраструктура: відмінно
  • Соціальна згуртованість: слабко
  • Порушення спокою та небезпека: слабко

Leefbaarometer 3.0 (BZK): орієнтовна оцінка комфортності проживання за дев’ятьма класами та п’ятьма аспектами порівняно із середнім показником по країні. Докладніше про цей квартал

Злочини: квартал Langestraat en omgeving

83 на 1 000 жителів на рік -15% порівняно з попереднім роком

Зареєстровано: вер 2025 – сер 2026
157
Район Grachtengordel-West
146 на 1 000
Муніципалітет Amsterdam
87 на 1 000
Нідерланди
45 на 1 000
Квартирні крадіжки на 1 000 об'єктів житла
15,6 19 крадіжок

Найпоширеніше

Fietsdiefstal
23
Woninginbraak
19
Diefstal uit auto
14
Vernieling
10
  1. 1032021
  2. 1452022
  3. 1562023
  4. 1262024
  5. 1892025

Більше злочинів, ніж у середньому: це типово для центральних районів, кварталів біля вокзалів і розважальних зон, де велика кількість відвідувачів підвищує показники на одного мешканця. Перегляньте розподіл за видами: крадіжки в магазинах і крадіжки велосипедів мають інше значення для безпеки, ніж крадіжки зі зломом і насильство. Кількість квартирних крадіжок у розрахунку на одне житло висока: надійні замки й фурнітура (SKG) та освітлення тут — не формальність.

Джерело та методика

Поліція, зареєстровані злочини за кварталами (відкриті дані CBS і поліції, щомісячні показники). У невеликих кварталах кількість злочинів невелика; оцінюйте її з урахуванням кількості мешканців і житла. Не про кожен злочин повідомляють.

Звіт про житло з рекомендацією щодо ціни пропозиції

Плануєте зробити цінову пропозицію щодо Singel 72 - E? Дізнайтеся, скільки насправді коштує це житло.

Безкоштовна сторінка містить факти. Звіт відповідає на головне питання: яку ціну запропонувати? Три сценарії в євро, обґрунтовані фактичними цінами купівлі подібного житла з Kadaster, модельною вартістю, даними про перевищення запитуваної ціни в муніципалітеті та станом житла на фото. А також питання, які варто поставити ріелтору перед підписанням договору.

Приклад розрахунку: пропозиція, завищена на 2%, для житла вартістю € 450.000 означає переплату вже на € 9.000. Звіт коштує € 19.

Обережнонижче за запитувану ціну або близько до неї, якщо охочих купити небагато
Відповідає ринковійза скільки тут продавали подібне житло впродовж останніх місяців
Перспективновище за ринкову, але в межах діапазону вартості
  • Стратегія подання цінової пропозиції: три сценарії
    Три цінові пропозиції в євро — обережна, ринкова та з високими шансами на успіх. Розраховані на основі модельної вартості, продажів подібного житла та сум, які в цьому муніципалітеті платять понад запитувану ціну.
  • Продажі подібного житла за даними Kadaster
    Фактичні ціни купівлі житла в кварталі, подібного за типом, площею та періодом побудови, — на карті й у таблиці, з індексацією до поточного рівня.
  • Модельна вартість та попередні продажі
    Автоматизована оцінка вартості з діапазоном можливих значень, історія продажів за цією адресою та зміна вартості WOZ за роками.
  • Ринкові показники муніципалітету
    Строк продажу, відсоток перевищення запитуваної ціни, ціна за m² та показник дефіциту пропозиції для цього типу житла (NVM) — щоб ви знали, якої конкуренції очікувати.
  • Запитання до ріелтора
    Індивідуальний список запитань для огляду житла з урахуванням року побудови, енергетичного класу, ризиків поблизу, оголошення та аналізу фото.
  • Стан житла за фотографіями
    Модель аналізу зображень оцінює фото з оголошення: загальний стан, кухню та ванну кімнату, видимі дефекти й орієнтовний бюджет на ремонт.
  • Щомісячні витрати для кожної цінової пропозиції
    Щомісячні витрати за кожним сценарієм: іпотека, витрати на оформлення купівлі, муніципальні збори, енергія та утримання житла — у порівнянні з орендою як альтернативою.
  • Усе з безкоштовної сторінки також включено
    Стислий огляд житла, кварталу, енергоспоживання, довкілля, клімату, безпеки та повітряного руху — усе в одному PDF.

Порівнюєте кілька варіантів житла? 5 звітів за € 39 на місяць, додаткові звіти — € 6 за кожен. Це не експертна оцінка й не гарантія, а дані, якими ви можете обґрунтувати свою цінову пропозицію.

Поширені запитання про Singel 72 - E

Який тип житла за адресою Singel 72 - E?

Singel 72 - E (Amsterdam) — це appartement, рік побудови — 1730, житлова площа — 153 m². Житло розташоване в кварталі Langestraat en omgeving, у муніципалітеті Amsterdam.

Який енергетичний клас має житло за адресою Singel 72 - E?

Зареєстрований енергетичний клас — C (зареєстровано 22 січень 2025). Для порівнянного житла витрати на газ і електроенергію становлять у середньому € 261 на місяць.

Скільки приблизно коштує житло за адресою Singel 72 - E?

Орієнтовна ринкова вартість становить від € 1.290.000 до € 1.426.000 (середнє значення € 1.358.000, рівень цін станом на вер 2026). Її розраховано на основі вартості WOZ, запитуваних цін і продажів порівнянного житла в кварталі. Це лише орієнтир, а не експертна оцінка.

Яка орендна плата за житло такого типу, як за адресою Singel 72 - E?

Медіанна орендна плата за порівнянне житло в околицях становить € 4.430 на місяць (€ 28 за m², кількість об’єктів: 97). Чи підлягає орендна плата регулюванню, можна з’ясувати за результатами підрахунку балів на цій сторінці.

Наскільки тихо за адресою Singel 72 - E?

Середньорічний рівень шуму біля фасаду становить 57 dB Lden (гамірно). Основне джерело шуму — залізничний рух. Щодня в радіусі 2 km на висоті нижче 3000 m пролітає приблизно 36 літаків.

Чи загрожує повінь житлу за адресою Singel 72 - E?

На загальнонаціональній карті максимальної глибини води для цього місця не вказано жодного сценарію повені.

Наскільки безпечний квартал за адресою Singel 72 - E?

Для території «квартал Langestraat en omgeving» кількість зареєстрованих поліцією злочинів становила 83 на 1 000 жителів на рік, тоді як у муніципалітеті — 87 і 45 у середньому по країні. Leefbaarometer оцінює комфортність проживання як «відмінно».

Яка інфраструктура є поруч із житлом за адресою Singel 72 - E?

Середні відстані в кварталі: великий супермаркет — 500 m, сімейний лікар — 300 m, початкова школа — 500 m, дитячий садок — 700 m (CBS). На цій сторінці вказано найближчу школу, зупинку громадського транспорту, зарядну станцію та заклад догляду за дітьми, а також відстань від цього житла до кожного з них.

Звідки ці дані?

З відкритих державних джерел: BAG і Kadaster (характеристики, земельна ділянка), EP-Online (енергетичний клас), CBS (статистика кварталу, індекс цін, енергоспоживання), RIVM (шум, повітря, світло, зелень), Klimaateffectatlas і LIWO (спека, вода), відкриті дані поліції та Leefbaarometer (безпека), а також мережі ADS-B (повітряний рух). Усі розрахунки орієнтовні й не є експертною оцінкою чи порадою.