Квартал Centrum-Appingedam
Квартал у районі Appingedam-Centrum · муніципалітет Eemsdelta · Groningen
- 965 одиниць житла
- 1.420 мешканців
- серед. рік побудови 1959
- середня вартість WOZ € 225.000
Життя в Centrum-Appingedam: цей квартал у муніципалітеті Eemsdelta налічує 965 одиниць житла, 1.420 мешканців та 840 домогосподарств. Житло в Centrum-Appingedam — переважно типу «квартира (58%) та рядовий будинок (21%)», переважно збудоване в період до 1945 року (30%) та з них 34% — житло у власності мешканців, 66% — орендоване житло. Середня вартість WOZ становить € 225.000. 53% житла із зареєстрованим енергетичним класом має клас A або B; найпоширеніший енергетичний клас — A. Комфортність проживання за Leefbaarometer оцінюється як цілком задовільно, середній рівень шуму становить 52 dB (помірно) та поліція зареєструвала 78,2 злочинів на 1 000 жителів (у середньому по країні 45,3). До супермаркету в середньому 400 m, до початкової школи 1,1 km та 15% домогосподарств мають дітей. Для кожного житла в Centrum-Appingedam на Huisleon ви знайдете орієнтовну вартість, енергетичний клас, щомісячні витрати, дані про довкілля та актуальні пропозиції продажу й оренди.
Карта
Житло в Centrum-Appingedam
- Житло
- 965 адреси житлових об’єктів (BAG)
- Середній рік побудови
- 1959
- Середня житлова площа
- 101 m²
- Житловий фонд (CBS)
- 969 2025
Тип житла
Енергетичний клас
Період будівництва
Мешканці
- Мешканці
- 1.420 1 січня 2025
- Домогосподарства
- 840 у середньому 1,6 осіб
- Одноосібні домогосподарства
- 55% Нідерланди: 40%
- Домогосподарства з дітьми
- 15% Нідерланди: 32%
- Щільність населення
- 4.861 мешканців на km²
- Площа
- 0,3 km² з них 0,0 km² — водна поверхня
- Народжені за межами Нідерландів
- 8% Нідерланди: 16%
- Особи за межею бідності
- 3% Нідерланди: 3%
- Виплати соціальної допомоги
- 49 на 1 000 мешканців · Нідерланди: 22
- Рівень зайнятості населення
- 59% Нідерланди: 72%
- Працівники з безстроковим контрактом
- 54% Нідерланди: 56%
Вікова структура
Походження
Рівень освіти (15–75 років)
Джерело: CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024. Походження за класифікацією CBS (країна народження особи або її батьків); рівень освіти осіб віком 15–75 років; дохід стандартизовано з урахуванням розміру та складу домогосподарства; малі значення CBS не публікує.
Житло та вартість
- Середня вартість WOZ
- € 225.000 CBS 2024
- Житло у власності
- 34%
- Орендне житло
- 66% 48% — у власності житлових асоціацій
- Односімейні будинки
- 41% 59% — у багатоквартирних будинках
- Побудовано протягом останніх 10 років
- 5%
- Незаселене житло
- 9%
- Нове житло за рік
- 0 житло, введене в експлуатацію
Вартість WOZ — це середня вартість усього житла на цій території (станом на 1 січня попереднього року), а не ринкова вартість конкретного житла.
Енергія
- Середнє споживання електроенергії
- 2.000 kWh на одне житло за рік
- Середній обсяг віддачі електроенергії в мережу
- 460 kWh сонячна електроенергія на одне житло
- Середнє споживання газу
- 800 m³ на одне житло за рік
- Житло із сонячними панелями
- 20%
- Без природного газу
- 5%
- Переважно опалюється електрикою
- 7%
- Опалення (WarmteAtlas)
- 90% — індивідуальне котельне опалення, 4% — спільне опалення будинку, 1% — електричне опалення 2022
- Геотермальний потенціал
- >50%kans >5MWth Формація Slochteren
Споживання — середнє значення для всього житла з підключенням на цій території (CBS); розподіл за енергетичними класами наведено в розділі «Житло».
Інфраструктура та транспортна доступність
- Великий супермаркет
- 400 m серед. відстань
- Кабінет сімейного лікаря
- 1,5 km серед. відстань
- Початкова школа
- 1,1 km серед. відстань
- Дитячий садок
- 400 m серед. відстань
- Школи в радіусі 3 km
- 4
- Ступінь урбанізації
- Помірно урбанізована місцевість 1.425 адрес на km²
- Автомобілі на домогосподарство
- 0,8 669 легкових автомобілів
- Підприємства
- 200 з них 65 — торгівля та готельно-ресторанний бізнес
Середні відстані дорогами для всіх мешканців території (CBS).
Довкілля: шум, вода, повітря, світло та зелені насадження
- Середній рівень шуму (Lden)
- 52 dB муніципалітет 49 dB
- Житло з шумом від дорожнього руху понад 55 dB
- 9% муніципалітет 7%
- Житло з шумом від залізничного руху понад 55 dB
- 0% муніципалітет 0%
- Житло з шумом від повітряного руху понад 48 dB
- 0% муніципалітет 0%
- Житло з шумом від вітрових турбін понад 40 dB
- 0% муніципалітет 3%
- Шум від дорожнього руху вночі понад 50 dB
- 0% муніципалітет 1%
Рівень шуму біля 965 житлових об’єктів
Повінь
- Житло під загрозою затоплення
- 100% муніципалітет 97%
- Зокрема з глибиною затоплення понад 0,5 m
- 100%
- Зокрема з глибиною затоплення понад 2 m
- 36%
- Максимальна глибина води
- 2,7 m у середньому 1,7 m на територіях можливого затоплення
Повітря, світло і зелень
- NO₂
- 6,3 µg/m³ на 0% вище за рекомендований WHO рівень (10)
- PM2,5
- 6,2 µg/m³ на 100% вище за рекомендований WHO рівень (5)
- PM10
- 12,2 µg/m³ на 0% вище за рекомендований WHO рівень (15)
- Освітленість уночі
- Тьмяно муніципалітет: Темно
- Зелені насадження в радіусі 500 m
- 36% муніципалітет 60%
Шум: шумові карти RIVM (дорожній і залізничний рух — 2020, повітряний рух — 2022, вітрові турбіни — 2024), середньорічний рівень Lden із кроком 10 m, визначений для кожної адреси. Повінь: LIWO (Rijkswaterstaat), карта максимальної глибини затоплення; глибина не вказує на ймовірність затоплення. Повітря: середньорічні концентрації RIVM із кроком 25 m. Світло: карта світлового випромінювання RIVM за 2023 рік. Зелені насадження: карта RIVM за 2022 рік, частка озелененої території в радіусі 500 m. Увімкніть шар шуму на карті вище.
Клімат і безпека
- Відчутна температура в спекотний день
- 46 °C екстремальний тепловий стрес
- Житло з екстремальним тепловим стресом (41 °C і вище)
- 97% муніципалітет 96%
- Ефект острова тепла
- 0,6–0,8 °C в середньому тепліше, ніж у сільській місцевості
- Житло з прохолодним місцем у межах 300 m
- 100% муніципалітет 98%
- Житло із середньою або високою ймовірністю повені
- 2% муніципалітет 0%
- Незатоплений поверх під час найсильнішої повені
- 84%
- Житло з підвищеною ймовірністю підтоплення ґрунтовими водами у 2050 році
- 81% муніципалітет 36%
- Житло, вздовж якого проходить шлях стоку дощової води
- 15% муніципалітет 11%
- Житло в зоні магнітного поля високовольтної лінії
- 0% муніципалітет 0%
- Житло в межах 1 km від вітротурбіни
- 0% муніципалітет 23%
Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0): відчутна температура та ефект теплового острова за 2022 рік, прохолодні місця, ймовірність повені в конкретному місці (щонайменше 20 cm води), незатоплені поверхи, ймовірність підтоплення ґрунтовими водами у 2050 році (високий сценарій), шляхи стоку води за інтенсивності опадів 70 mm на годину; дані визначено для кожного об’єкта житла. Високовольтні лінії: RIVM Netkaart із розрахунковими відстанями. Вітротурбіни: RIVM. Увімкніть шар теплової карти на карті вище.
Безпека
- Злочини на 1 000 мешканців
- 78 вер 2025 – сер 2026
- Зареєстровані злочини
- 111 +5% порівняно з попереднім роком
- Квартирні крадіжки на 1 000 об'єктів житла
- 0,0 0 крадіжок
- Муніципалітет
- 32 на 1 000 мешканців
- Нідерланди
- 45 на 1 000 мешканців
Типи злочинів (останні 12 місяців)
За рік
Джерело: поліція, зареєстровані злочини за територіями (відкриті дані CBS/поліції, щомісячні показники). Показник на 1 000 мешканців розраховано за чисельністю населення території; не про всі злочини повідомляють.
Комфортність проживання
Цілком задовільно Leefbaarometer 2024
дуже незадовільновідмінно
- Комфортність проживання
- Цілком задовільно клас 6 із 9, оцінювання 2024 року
- Оцінка
- 4,08 −0,02 порівняно із середнім по країні
- Від попереднього оцінювання
- −0,01 оцінювання 2022: Цілком задовільно
- Муніципалітет
- Цілком задовільно оцінка 4,05
П’ять складових: відхилення від середнього по країні
- Фізичне середовище зелень, вода, забудова, шум +0,03 Задовільно
- Житловий фонд тип, рік побудови, форма власності +0,03 Задовільно
- Інфраструктура магазини, школи, медичне обслуговування, громадський транспорт −0,06 Слабко
- Соціальна згуртованість склад населення, переїзди +0,00 Задовільно
- Порушення спокою та небезпека злочинність і порушення громадського спокою −0,02 Задовільно
Джерело: Leefbaarometer 3.0 (Ministerie van BZK, CC0). Оцінювання проводять раз на два роки на основі понад сотні характеристик; показник відображає, як мешканці в середньому оцінюють комфортність проживання. Від’ємне значення — нижче середнього по країні.
Ґрунт і фундамент
- Осідання ґрунту (загалом)
- −3,1 mm на рік муніципалітет −3,7 mm
- Осідання ґрунту (приповерхневе)
- +0,1 mm на рік торф і глини, що осідають
- Очікуване осідання до 2050 року
- 5 cm високий сценарій
- Житло з ризиком гниття паль
- 3,4% matig, муніципалітет 1,1%
- Гниття паль у 2050 році
- 3,7% високий сценарій, посушливіше літо
- Нерівномірне осідання у 2050 році
- 0,5% житло на фундаментах мілкого закладання, що перебуває під загрозою
Джерело: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0): осідання ґрунту за супутниковими вимірюваннями (Bodemdalingskaart), ризик для фундаменту за кварталами (Deltares/KCAF, частка житла на дерев’яних палях або фундаментах мілкого закладання, що перебуває під загрозою). Це середній показник для кварталу, а не оцінка окремого житла.
Дохід і робота
- Медіанні статки домогосподарств
- € 34.100
- Рівень зайнятості населення
- 59% від 15 до 75 років
- Самозайняті
- 15% серед зайнятого населення
- 20% осіб із найвищими доходами
- 9,4% частка осіб (по країні 20%)