Район Dieren
Район у муніципалітеті Rheden · Gelderland
- 7.926 одиниць житла
- 16.375 мешканців
- серед. рік побудови 1962
- середня вартість WOZ € 340.000
Життя в Dieren: цей район у муніципалітеті Rheden налічує 7.926 одиниць житла, 16.375 мешканців та 7.770 домогосподарств. Житло в Dieren — переважно типу «рядовий будинок (37%) та крайній рядовий будинок (21%)», переважно збудоване в період 1945-1969 (39%) та з них 60% — житло у власності мешканців, 40% — орендоване житло. Середня вартість WOZ становить € 340.000. 24% житла із зареєстрованим енергетичним класом має клас A або B; найпоширеніший енергетичний клас — C. Комфортність проживання за Leefbaarometer оцінюється як добре, середній рівень шуму становить 54 dB (помірно) та поліція зареєструвала 29,9 злочинів на 1 000 жителів (у середньому по країні 45,3). До супермаркету в середньому 1,0 km, до початкової школи 600 m та 30% домогосподарств мають дітей. Для кожного житла в Dieren на Huisleon ви знайдете орієнтовну вартість, енергетичний клас, щомісячні витрати, дані про довкілля та актуальні пропозиції продажу й оренди.
Карта
Житло в Dieren
- Житло
- 7.926 адреси житлових об’єктів (BAG)
- Середній рік побудови
- 1962
- Середня житлова площа
- 118 m²
- Житловий фонд (CBS)
- 7.990 2025
Тип житла
Енергетичний клас
Період будівництва
Мешканці
- Мешканці
- 16.375 1 січня 2025
- Домогосподарства
- 7.770 у середньому 2,1 осіб
- Одноосібні домогосподарства
- 37% Нідерланди: 40%
- Домогосподарства з дітьми
- 30% Нідерланди: 32%
- Щільність населення
- 457 мешканців на km²
- Площа
- 36,8 km² з них 1,0 km² — водна поверхня
- Народжені за межами Нідерландів
- 9% Нідерланди: 16%
- Стандартизований дохід
- € 39.300 у середньому на домогосподарство на рік · Нідерланди: € 42.080
- Особи за межею бідності
- 2% Нідерланди: 3%
- Виплати соціальної допомоги
- 23 на 1 000 мешканців · Нідерланди: 22
- Рівень зайнятості населення
- 68% Нідерланди: 72%
- Працівники з безстроковим контрактом
- 59% Нідерланди: 56%
Вікова структура
Походження
Рівень освіти (15–75 років)
Джерело: CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024. Походження за класифікацією CBS (країна народження особи або її батьків); рівень освіти осіб віком 15–75 років; дохід стандартизовано з урахуванням розміру та складу домогосподарства; малі значення CBS не публікує.
Житло та вартість
- Середня вартість WOZ
- € 340.000 CBS 2024
- Житло у власності
- 60%
- Орендне житло
- 40% 31% — у власності житлових асоціацій
- Односімейні будинки
- 83% 17% — у багатоквартирних будинках
- Побудовано протягом останніх 10 років
- 1%
- Незаселене житло
- 4%
- Нове житло за рік
- 1 житло, введене в експлуатацію
Вартість WOZ — це середня вартість усього житла на цій території (станом на 1 січня попереднього року), а не ринкова вартість конкретного житла.
Енергія
- Середнє споживання електроенергії
- 2.420 kWh на одне житло за рік
- Середній обсяг віддачі електроенергії в мережу
- 680 kWh сонячна електроенергія на одне житло
- Середнє споживання газу
- 940 m³ на одне житло за рік
- Житло із сонячними панелями
- 35%
- Без природного газу
- 1%
- Переважно опалюється електрикою
- 5%
Споживання — середнє значення для всього житла з підключенням на цій території (CBS); розподіл за енергетичними класами наведено в розділі «Житло».
Інфраструктура та транспортна доступність
- Великий супермаркет
- 1,0 km серед. відстань
- Кабінет сімейного лікаря
- 1,3 km серед. відстань
- Початкова школа
- 600 m серед. відстань
- Дитячий садок
- 600 m серед. відстань
- Школи в радіусі 3 km
- 6
- Ступінь урбанізації
- Помірно урбанізована місцевість 1.127 адрес на km²
- Автомобілі на домогосподарство
- 1,0 8.088 легкових автомобілів
- Підприємства
- 1.775 з них 300 — торгівля та готельно-ресторанний бізнес
Середні відстані дорогами для всіх мешканців території (CBS).
Школи
11 шкіл (район Dieren): кількість учнів та оцінка Інспекції освіти.
- Protestants Christelijke Basisschool de Boomgaard 179 учнів
- Koningin Emmaschool 174 учнів
- De Akker 142 учнів
- Basisschool De Vlinder 138 учнів · Інспекція освіти: Voldoende
- Prinses Margrietschool 132 учнів
- basisschool de Expeditie 116 учнів
- Kindcentrum Robin 93 учнів · Інспекція освіти: Onvoldoende
- MKC Anne Frank Ellecom 63 учнів · Інспекція освіти: Voldoende
- SBO 't Sterrenbos 70 учнів
- Regionale Scholengemeenschap Het Rhedens voor Lyceum Havo Mavo Vbo 851 учнів · Інспекція освіти: Voldoende
- De Tender School voor Praktijkonderwijs 106 учнів
Усі школи муніципалітету Rheden
Відкриті дані про освіту DUO та Інспекція освіти; школу прив'язано до кварталу за адресою, де вона розташована.
Довкілля: шум, вода, повітря, світло та зелені насадження
- Середній рівень шуму (Lden)
- 54 dB муніципалітет 53 dB
- Житло з шумом від дорожнього руху понад 55 dB
- 12% муніципалітет 19%
- Житло з шумом від залізничного руху понад 55 dB
- 2% муніципалітет 4%
- Житло з шумом від повітряного руху понад 48 dB
- 0% муніципалітет 0%
- Житло з шумом від вітрових турбін понад 40 dB
- 0%
- Шум від дорожнього руху вночі понад 50 dB
- 5% муніципалітет 7%
Рівень шуму біля 7.926 житлових об’єктів
Повінь
- Житло під загрозою затоплення
- 1% муніципалітет 25%
- Зокрема з глибиною затоплення понад 0,5 m
- 1%
- Зокрема з глибиною затоплення понад 2 m
- 0%
- Максимальна глибина води
- 3,1 m у середньому 0,6 m на територіях можливого затоплення
Повітря, світло і зелень
- NO₂
- 9,8 µg/m³ на 29% вище за рекомендований WHO рівень (10)
- PM2,5
- 8,0 µg/m³ на 100% вище за рекомендований WHO рівень (5)
- PM10
- 13,6 µg/m³ на 0% вище за рекомендований WHO рівень (15)
- Освітленість уночі
- Темно муніципалітет: Тьмяно
- Зелені насадження в радіусі 500 m
- 55% муніципалітет 50%
Шум: шумові карти RIVM (дорожній і залізничний рух — 2020, повітряний рух — 2022, вітрові турбіни — 2024), середньорічний рівень Lden із кроком 10 m, визначений для кожної адреси. Повінь: LIWO (Rijkswaterstaat), карта максимальної глибини затоплення; глибина не вказує на ймовірність затоплення. Повітря: середньорічні концентрації RIVM із кроком 25 m. Світло: карта світлового випромінювання RIVM за 2023 рік. Зелені насадження: карта RIVM за 2022 рік, частка озелененої території в радіусі 500 m. Увімкніть шар шуму на карті вище.
Клімат і безпека
- Відчутна температура в спекотний день
- 46–48 °C екстремальний тепловий стрес
- Житло з екстремальним тепловим стресом (41 °C і вище)
- 94% муніципалітет 94%
- Ефект острова тепла
- 0,6–0,8 °C в середньому тепліше, ніж у сільській місцевості
- Житло з прохолодним місцем у межах 300 m
- 93% муніципалітет 82%
- Житло із середньою або високою ймовірністю повені
- 18% муніципалітет 0%
- Житло з підвищеною ймовірністю підтоплення ґрунтовими водами у 2050 році
- 98% муніципалітет 92%
- Житло, вздовж якого проходить шлях стоку дощової води
- 15% муніципалітет 19%
- Житло в зоні магнітного поля високовольтної лінії
- 0% муніципалітет 0%
- Житло в межах 1 km від вітротурбіни
- 0% муніципалітет 0%
Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0): відчутна температура та ефект теплового острова за 2022 рік, прохолодні місця, ймовірність повені в конкретному місці (щонайменше 20 cm води), незатоплені поверхи, ймовірність підтоплення ґрунтовими водами у 2050 році (високий сценарій), шляхи стоку води за інтенсивності опадів 70 mm на годину; дані визначено для кожного об’єкта житла. Високовольтні лінії: RIVM Netkaart із розрахунковими відстанями. Вітротурбіни: RIVM. Увімкніть шар теплової карти на карті вище.
Безпека
- Злочини на 1 000 мешканців
- 30 вер 2025 – сер 2026
- Зареєстровані злочини
- 489 -20% порівняно з попереднім роком
- Квартирні крадіжки на 1 000 об'єктів житла
- 5,0 40 крадіжок
- Муніципалітет
- 37 на 1 000 мешканців
- Нідерланди
- 45 на 1 000 мешканців
Типи злочинів (останні 12 місяців)
За рік
Джерело: поліція, зареєстровані злочини за територіями (відкриті дані CBS/поліції, щомісячні показники). Показник на 1 000 мешканців розраховано за чисельністю населення території; не про всі злочини повідомляють.
Комфортність проживання
Добре Leefbaarometer 2024
дуже незадовільновідмінно
- Комфортність проживання
- Добре клас 7 із 9, оцінювання 2024 року
- Оцінка
- 4,15 +0,04 порівняно із середнім по країні
- Від попереднього оцінювання
- +0,02 оцінювання 2022: Добре
- Муніципалітет
- Добре оцінка 4,15
П’ять складових: відхилення від середнього по країні
- Фізичне середовище зелень, вода, забудова, шум +0,02 Задовільно
- Житловий фонд тип, рік побудови, форма власності +0,01 Задовільно
- Інфраструктура магазини, школи, медичне обслуговування, громадський транспорт −0,06 Слабко
- Соціальна згуртованість склад населення, переїзди +0,02 Задовільно
- Порушення спокою та небезпека злочинність і порушення громадського спокою +0,06 Цілком задовільно
Джерело: Leefbaarometer 3.0 (Ministerie van BZK, CC0). Оцінювання проводять раз на два роки на основі понад сотні характеристик; показник відображає, як мешканці в середньому оцінюють комфортність проживання. Від’ємне значення — нижче середнього по країні.
Дохід і робота
- Середній дохід на мешканця
- € 33.100 на рік
- Середній дохід на одного отримувача доходу
- € 38.800 на рік
- Медіанні статки домогосподарств
- € 158.400
- Рівень зайнятості населення
- 68% від 15 до 75 років
- Самозайняті
- 15% серед зайнятого населення
- 20% осіб із найвищими доходами
- 16,5% частка осіб (по країні 20%)
Квартали в Dieren 11
- Dieren-Noord boven spoorlijn
- Dieren-West boven spoorlijn
- Dieren-Zuid beneden spoorlijn
- Ellecom
- Laag-Soeren
- Spankeren
- Verspreide huizen bosgebied Dieren
- Verspreide huizen bosgebied Ellecom
- Verspreide huizen bosgebied Laag Soeren
- Verspreide huizen Fraterwaard en Beimerwaard
- Verspreide huizen Spankeren