Район Nederweert-Eind

Район у муніципалітеті Nederweert · Limburg

  • 623 одиниць житла
  • 1.560 мешканців
  • серед. рік побудови 1977
  • середня вартість WOZ € 400.000

Життя в Nederweert-Eind: цей район у муніципалітеті Nederweert налічує 623 одиниць житла, 1.560 мешканців та 640 домогосподарств. Житло в Nederweert-Eind — переважно типу «окремий будинок (51%) та будинок на дві родини (21%)», переважно збудоване в період 1970-1989 (35%) та з них 85% — житло у власності мешканців, 15% — орендоване житло. Середня вартість WOZ становить € 400.000. 37% житла із зареєстрованим енергетичним класом має клас A або B; найпоширеніший енергетичний клас — C. Комфортність проживання за Leefbaarometer оцінюється як дуже добре, середній рівень шуму становить 47 dB (тихо) та поліція зареєструвала 13,5 злочинів на 1 000 жителів (у середньому по країні 45,3). До супермаркету в середньому 2,9 km, до початкової школи 800 m та 38% домогосподарств мають дітей. Для кожного житла в Nederweert-Eind на Huisleon ви знайдете орієнтовну вартість, енергетичний клас, щомісячні витрати, дані про довкілля та актуальні пропозиції продажу й оренди.

Карта

Межа за картою районів і кварталів CBS 2024 року. Збільште масштаб, щоб побачити окремі об’єкти житла; натисніть на об’єкт, щоб переглянути подробиці. Відкрити на карті житла

Житло в Nederweert-Eind

Житло
623
адреси житлових об’єктів (BAG)
Середній рік побудови
1977
Середня житлова площа
193 m²
Житловий фонд (CBS)
649
2025

Тип житла

  • Окремий будинок 51% 320
  • Будинок на дві родини 21% 128
  • Рядовий будинок 16% 98
  • Крайній рядовий будинок 12% 74
  • Квартира 0% 3

Енергетичний клас

  • A або вищий 19% 116
  • B 17% 108
  • C 26% 165
  • D 15% 94
  • E 2% 11
  • F 12% 74
  • G 7% 41
  • Без класу 2% 14

Період будівництва

  • До 1945 року 7% 41
  • 1945–1969 28% 172
  • 1970–1989 35% 221
  • 1990–2009 18% 114
  • 2010 рік і пізніше 12% 74
  • Невідомо 0% 1

Мешканці

Мешканці
1.560
1 січня 2025
Домогосподарства
640
у середньому 2,4 осіб
Одноосібні домогосподарства
23%
Нідерланди: 40%
Домогосподарства з дітьми
38%
Нідерланди: 32%
Щільність населення
81
мешканців на km²
Площа
19,9 km²
з них 0,7 km² — водна поверхня
Народжені за межами Нідерландів
4%
Нідерланди: 16%
Особи за межею бідності
0%
Нідерланди: 3%
Виплати соціальної допомоги
0
на 1 000 мешканців · Нідерланди: 22
Рівень зайнятості населення
75%
Нідерланди: 72%
Працівники з безстроковим контрактом
61%
Нідерланди: 56%

Вікова структура

  • 0–15 років 14% 225
  • 15–25 років 9% 140
  • 25–45 років 22% 340
  • 45–65 років 31% 485
  • 65 років і старше 23% 365

Походження

  • Нідерланди 92% 1.430
  • Європа (крім Нідерландів) 5% 80
  • Поза Європою 3% 45

Рівень освіти (15–75 років)

  • Початкова освіта, підготовча середня професійна освіта, професійна освіта рівня 1 22% 260
  • Старша загальна середня освіта, доуніверситетська освіта, професійна освіта рівнів 2–4 49% 580
  • Вища професійна та університетська освіта 29% 340

Джерело: CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024. Походження за класифікацією CBS (країна народження особи або її батьків); рівень освіти осіб віком 15–75 років; дохід стандартизовано з урахуванням розміру та складу домогосподарства; малі значення CBS не публікує.

Житло та вартість

Середня вартість WOZ
€ 400.000
CBS 2024
Житло у власності
85%
Орендне житло
15%
9% — у власності житлових асоціацій
Односімейні будинки
99%
1% — у багатоквартирних будинках
Побудовано протягом останніх 10 років
7%
Незаселене житло
3%
Нове житло за рік
15
житло, введене в експлуатацію

Вартість WOZ — це середня вартість усього житла на цій території (станом на 1 січня попереднього року), а не ринкова вартість конкретного житла.

Енергія

Середнє споживання електроенергії
3.700 kWh
на одне житло за рік
Середній обсяг віддачі електроенергії в мережу
2.200 kWh
сонячна електроенергія на одне житло
Середнє споживання газу
1.060 m³
на одне житло за рік
Житло із сонячними панелями
64%
Без природного газу
9%
Переважно опалюється електрикою
16%

Споживання — середнє значення для всього житла з підключенням на цій території (CBS); розподіл за енергетичними класами наведено в розділі «Житло».

Інфраструктура та транспортна доступність

Великий супермаркет
2,9 km
серед. відстань
Кабінет сімейного лікаря
3,0 km
серед. відстань
Початкова школа
800 m
серед. відстань
Дитячий садок
700 m
серед. відстань
Школи в радіусі 3 km
2
Ступінь урбанізації
Неурбанізована місцевість
164 адрес на km²
Автомобілі на домогосподарство
1,4
900 легкових автомобілів
Підприємства
215
з них 35 — торгівля та готельно-ресторанний бізнес

Середні відстані дорогами для всіх мешканців території (CBS).

Школи

1 школа (район Nederweert-Eind): кількість учнів та оцінка Інспекції освіти.

Усі школи муніципалітету Nederweert

Відкриті дані про освіту DUO та Інспекція освіти; школу прив'язано до кварталу за адресою, де вона розташована.

Довкілля: шум, вода, повітря, світло та зелені насадження

Середній рівень шуму (Lden)
47 dB
муніципалітет 50 dB
Житло з шумом від дорожнього руху понад 55 dB
13%
муніципалітет 15%
Житло з шумом від залізничного руху понад 55 dB
0%
муніципалітет 0%
Житло з шумом від повітряного руху понад 48 dB
0%
муніципалітет 0%
Житло з шумом від вітрових турбін понад 40 dB
1%
муніципалітет 0%
Шум від дорожнього руху вночі понад 50 dB
4%
муніципалітет 5%

Рівень шуму біля 623 житлових об’єктів

  • до 45 dB: дуже тихо 52% 327
  • 46–50 dB: тихо 21% 133
  • 51–55 dB: помірно 15% 95
  • 56–60 dB: доволі шумно 8% 51
  • 61–65 dB: шумно 3% 17

Повінь

Житло під загрозою затоплення
0%
муніципалітет 0%
Зокрема з глибиною затоплення понад 0,5 m
0%
Зокрема з глибиною затоплення понад 2 m
0%
Максимальна глибина води
немає

Повітря, світло і зелень

NO₂
10,1 µg/m³
на 24% вище за рекомендований WHO рівень (10)
PM2,5
8,4 µg/m³
на 100% вище за рекомендований WHO рівень (5)
PM10
14,6 µg/m³
на 5% вище за рекомендований WHO рівень (15)
Освітленість уночі
Темно
муніципалітет: Тьмяно
Зелені насадження в радіусі 500 m
69%
муніципалітет 55%

Шум: шумові карти RIVM (дорожній і залізничний рух — 2020, повітряний рух — 2022, вітрові турбіни — 2024), середньорічний рівень Lden із кроком 10 m, визначений для кожної адреси. Повінь: LIWO (Rijkswaterstaat), карта максимальної глибини затоплення; глибина не вказує на ймовірність затоплення. Повітря: середньорічні концентрації RIVM із кроком 25 m. Світло: карта світлового випромінювання RIVM за 2023 рік. Зелені насадження: карта RIVM за 2022 рік, частка озелененої території в радіусі 500 m. Увімкніть шар шуму на карті вище.

Клімат і безпека

Відчутна температура в спекотний день
46–48 °C
екстремальний тепловий стрес
Житло з екстремальним тепловим стресом (41 °C і вище)
95%
муніципалітет 97%
Ефект острова тепла
0,2–0,4 °C
в середньому тепліше, ніж у сільській місцевості
Житло з прохолодним місцем у межах 300 m
62%
муніципалітет 64%
Житло з підвищеною ймовірністю підтоплення ґрунтовими водами у 2050 році
97%
муніципалітет 97%
Житло, вздовж якого проходить шлях стоку дощової води
4%
муніципалітет 7%
Житло в зоні магнітного поля високовольтної лінії
0%
муніципалітет 0%
Житло в межах 1 km від вітротурбіни
1%
муніципалітет 0%

Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0): відчутна температура та ефект теплового острова за 2022 рік, прохолодні місця, ймовірність повені в конкретному місці (щонайменше 20 cm води), незатоплені поверхи, ймовірність підтоплення ґрунтовими водами у 2050 році (високий сценарій), шляхи стоку води за інтенсивності опадів 70 mm на годину; дані визначено для кожного об’єкта житла. Високовольтні лінії: RIVM Netkaart із розрахунковими відстанями. Вітротурбіни: RIVM. Увімкніть шар теплової карти на карті вище.

Безпека

Злочини на 1 000 мешканців
14
вер 2025 – сер 2026
Зареєстровані злочини
21
0% порівняно з попереднім роком
Квартирні крадіжки на 1 000 об'єктів житла
1,6
1 крадіжка
Муніципалітет
18
на 1 000 мешканців
Нідерланди
45
на 1 000 мешканців

Типи злочинів (останні 12 місяців)

  • Vernieling 24% 5
  • Inbraak schuur/garage 10% 2
  • Mishandeling 10% 2
  • Woninginbraak 5% 1

За рік

  1. 292021
  2. 252022
  3. 242023
  4. 292024
  5. 182025

Джерело: поліція, зареєстровані злочини за територіями (відкриті дані CBS/поліції, щомісячні показники). Показник на 1 000 мешканців розраховано за чисельністю населення території; не про всі злочини повідомляють.

Комфортність проживання

Дуже добре Leefbaarometer 2024

дуже незадовільновідмінно

Комфортність проживання
Дуже добре
клас 8 із 9, оцінювання 2024 року
Оцінка
4,22
+0,12 порівняно із середнім по країні
Від попереднього оцінювання
+0,00
оцінювання 2022: Дуже добре
Муніципалітет
Дуже добре
оцінка 4,20

П’ять складових: відхилення від середнього по країні

  • Фізичне середовище зелень, вода, забудова, шум −0,02 Задовільно
  • Житловий фонд тип, рік побудови, форма власності +0,07 Цілком задовільно
  • Інфраструктура магазини, школи, медичне обслуговування, громадський транспорт −0,11 Незадовільно
  • Соціальна згуртованість склад населення, переїзди +0,07 Цілком задовільно
  • Порушення спокою та небезпека злочинність і порушення громадського спокою +0,11 Добре

Джерело: Leefbaarometer 3.0 (Ministerie van BZK, CC0). Оцінювання проводять раз на два роки на основі понад сотні характеристик; показник відображає, як мешканці в середньому оцінюють комфортність проживання. Від’ємне значення — нижче середнього по країні.

Дохід і робота

Медіанні статки домогосподарств
€ 343.700
Рівень зайнятості населення
75%
від 15 до 75 років
Самозайняті
17%
серед зайнятого населення
20% осіб із найвищими доходами
20,5%
частка осіб (по країні 20%)

Квартали в Nederweert-Eind 2