Район Verzetswijk
Район у муніципалітеті Almere · Flevoland
- 1.377 одиниць житла
- 3.400 мешканців
- серед. рік побудови 1995
- середня вартість WOZ € 386.000
Життя в Verzetswijk: цей район у муніципалітеті Almere налічує 1.377 одиниць житла, 3.400 мешканців та 1.445 домогосподарств. Житло в Verzetswijk — переважно типу «рядовий будинок (53%) та квартира (20%)», переважно збудоване в період 1990-2009 (100%) та з них 69% — житло у власності мешканців, 31% — орендоване житло. Середня вартість WOZ становить € 386.000. 99% житла із зареєстрованим енергетичним класом має клас A або B; найпоширеніший енергетичний клас — B. Комфортність проживання за Leefbaarometer оцінюється як цілком задовільно, середній рівень шуму становить 50 dB (тихо) та поліція зареєструвала 22,9 злочинів на 1 000 жителів (у середньому по країні 45,3). До супермаркету в середньому 700 m, до початкової школи 800 m та 45% домогосподарств мають дітей. Для кожного житла в Verzetswijk на Huisleon ви знайдете орієнтовну вартість, енергетичний клас, щомісячні витрати, дані про довкілля та актуальні пропозиції продажу й оренди.
Карта
Житло в Verzetswijk
- Житло
- 1.377 адреси житлових об’єктів (BAG)
- Середній рік побудови
- 1995
- Середня житлова площа
- 117 m²
- Житловий фонд (CBS)
- 1.377 2025
Тип житла
Енергетичний клас
Період будівництва
Мешканці
- Мешканці
- 3.400 1 січня 2025
- Домогосподарства
- 1.445 у середньому 2,4 осіб
- Одноосібні домогосподарства
- 27% Нідерланди: 40%
- Домогосподарства з дітьми
- 45% Нідерланди: 32%
- Щільність населення
- 3.429 мешканців на km²
- Площа
- 1,1 km² з них 0,1 km² — водна поверхня
- Народжені за межами Нідерландів
- 27% Нідерланди: 16%
- Особи за межею бідності
- 3% Нідерланди: 3%
- Виплати соціальної допомоги
- 18 на 1 000 мешканців · Нідерланди: 22
- Рівень зайнятості населення
- 72% Нідерланди: 72%
- Працівники з безстроковим контрактом
- 61% Нідерланди: 56%
Вікова структура
Походження
Рівень освіти (15–75 років)
Джерело: CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024. Походження за класифікацією CBS (країна народження особи або її батьків); рівень освіти осіб віком 15–75 років; дохід стандартизовано з урахуванням розміру та складу домогосподарства; малі значення CBS не публікує.
Житло та вартість
- Середня вартість WOZ
- € 386.000 CBS 2024
- Житло у власності
- 69%
- Орендне житло
- 31% 23% — у власності житлових асоціацій
- Односімейні будинки
- 81% 19% — у багатоквартирних будинках
- Побудовано протягом останніх 10 років
- 0%
- Незаселене житло
- 1%
- Нове житло за рік
- 0 житло, введене в експлуатацію
Вартість WOZ — це середня вартість усього житла на цій території (станом на 1 січня попереднього року), а не ринкова вартість конкретного житла.
Енергія
- Середнє споживання електроенергії
- 2.690 kWh на одне житло за рік
- Середній обсяг віддачі електроенергії в мережу
- 780 kWh сонячна електроенергія на одне житло
- Житло із сонячними панелями
- 38%
- Без природного газу
- 100%
- Централізоване опалення
- 90%
- Переважно опалюється електрикою
- 10%
Споживання — середнє значення для всього житла з підключенням на цій території (CBS); розподіл за енергетичними класами наведено в розділі «Житло».
Інфраструктура та транспортна доступність
- Великий супермаркет
- 700 m серед. відстань
- Кабінет сімейного лікаря
- 800 m серед. відстань
- Початкова школа
- 800 m серед. відстань
- Дитячий садок
- 400 m серед. відстань
- Школи в радіусі 3 km
- 17
- Ступінь урбанізації
- Сильно урбанізована місцевість 1.745 адрес на km²
- Автомобілі на домогосподарство
- 1,0 1.443 легкових автомобілів
- Підприємства
- 385 з них 45 — торгівля та готельно-ресторанний бізнес
Середні відстані дорогами для всіх мешканців території (CBS).
Школи
1 школа (район Verzetswijk): кількість учнів та оцінка Інспекції освіти.
- Openbare Scholengemeenschap Echnaton locatie Helen Parkhurst 1.783 учнів · Інспекція освіти: Voldoende
Усі школи муніципалітету Almere
Відкриті дані про освіту DUO та Інспекція освіти; школу прив'язано до кварталу за адресою, де вона розташована.
Довкілля: шум, вода, повітря, світло та зелені насадження
- Середній рівень шуму (Lden)
- 50 dB муніципалітет 51 dB
- Житло з шумом від дорожнього руху понад 55 dB
- 1% муніципалітет 8%
- Житло з шумом від залізничного руху понад 55 dB
- 5% муніципалітет 6%
- Житло з шумом від повітряного руху понад 48 dB
- 0% муніципалітет 0%
- Житло з шумом від вітрових турбін понад 40 dB
- 0% муніципалітет 2%
- Шум від дорожнього руху вночі понад 50 dB
- 0% муніципалітет 2%
Рівень шуму біля 1.377 житлових об’єктів
Повінь
- Житло під загрозою затоплення
- 95% муніципалітет 96%
- Зокрема з глибиною затоплення понад 0,5 m
- 95%
- Зокрема з глибиною затоплення понад 2 m
- 93%
- Максимальна глибина води
- 3,7 m у середньому 2,5 m на територіях можливого затоплення
Повітря, світло і зелень
- NO₂
- 9,9 µg/m³ на 18% вище за рекомендований WHO рівень (10)
- PM2,5
- 8,0 µg/m³ на 100% вище за рекомендований WHO рівень (5)
- PM10
- 14,3 µg/m³ на 0% вище за рекомендований WHO рівень (15)
- Освітленість уночі
- Тьмяно муніципалітет: Освітлено
- Зелені насадження в радіусі 500 m
- 60% муніципалітет 55%
Шум: шумові карти RIVM (дорожній і залізничний рух — 2020, повітряний рух — 2022, вітрові турбіни — 2024), середньорічний рівень Lden із кроком 10 m, визначений для кожної адреси. Повінь: LIWO (Rijkswaterstaat), карта максимальної глибини затоплення; глибина не вказує на ймовірність затоплення. Повітря: середньорічні концентрації RIVM із кроком 25 m. Світло: карта світлового випромінювання RIVM за 2023 рік. Зелені насадження: карта RIVM за 2022 рік, частка озелененої території в радіусі 500 m. Увімкніть шар шуму на карті вище.
Клімат і безпека
- Відчутна температура в спекотний день
- 46–48 °C екстремальний тепловий стрес
- Житло з екстремальним тепловим стресом (41 °C і вище)
- 96% муніципалітет 97%
- Ефект острова тепла
- 0,8–1,0 °C в середньому тепліше, ніж у сільській місцевості
- Житло з прохолодним місцем у межах 300 m
- 97% муніципалітет 91%
- Житло із середньою або високою ймовірністю повені
- 0% муніципалітет 0%
- Житло з підвищеною ймовірністю підтоплення ґрунтовими водами у 2050 році
- 11% муніципалітет 21%
- Житло, вздовж якого проходить шлях стоку дощової води
- 9% муніципалітет 8%
- Житло в зоні магнітного поля високовольтної лінії
- 0% муніципалітет 1%
- Житло в межах 1 km від вітротурбіни
- 0% муніципалітет 1%
Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0): відчутна температура та ефект теплового острова за 2022 рік, прохолодні місця, ймовірність повені в конкретному місці (щонайменше 20 cm води), незатоплені поверхи, ймовірність підтоплення ґрунтовими водами у 2050 році (високий сценарій), шляхи стоку води за інтенсивності опадів 70 mm на годину; дані визначено для кожного об’єкта житла. Високовольтні лінії: RIVM Netkaart із розрахунковими відстанями. Вітротурбіни: RIVM. Увімкніть шар теплової карти на карті вище.
Безпека
- Злочини на 1 000 мешканців
- 23 вер 2025 – сер 2026
- Зареєстровані злочини
- 78 +5% порівняно з попереднім роком
- Квартирні крадіжки на 1 000 об'єктів житла
- 5,8 8 крадіжок
- Муніципалітет
- 41 на 1 000 мешканців
- Нідерланди
- 45 на 1 000 мешканців
Типи злочинів (останні 12 місяців)
За рік
Джерело: поліція, зареєстровані злочини за територіями (відкриті дані CBS/поліції, щомісячні показники). Показник на 1 000 мешканців розраховано за чисельністю населення території; не про всі злочини повідомляють.
Комфортність проживання
Цілком задовільно Leefbaarometer 2024
дуже незадовільновідмінно
- Комфортність проживання
- Цілком задовільно клас 6 із 9, оцінювання 2024 року
- Оцінка
- 4,10 +0,00 порівняно із середнім по країні
- Від попереднього оцінювання
- +0,01 оцінювання 2022: Цілком задовільно
- Муніципалітет
- Цілком задовільно оцінка 4,02
П’ять складових: відхилення від середнього по країні
- Фізичне середовище зелень, вода, забудова, шум +0,01 Задовільно
- Житловий фонд тип, рік побудови, форма власності +0,00 Задовільно
- Інфраструктура магазини, школи, медичне обслуговування, громадський транспорт +0,00 Задовільно
- Соціальна згуртованість склад населення, переїзди −0,01 Задовільно
- Порушення спокою та небезпека злочинність і порушення громадського спокою +0,00 Задовільно
Джерело: Leefbaarometer 3.0 (Ministerie van BZK, CC0). Оцінювання проводять раз на два роки на основі понад сотні характеристик; показник відображає, як мешканці в середньому оцінюють комфортність проживання. Від’ємне значення — нижче середнього по країні.
Дохід і робота
- Середній дохід на мешканця
- € 37.100 на рік
- Середній дохід на одного отримувача доходу
- € 45.400 на рік
- Медіанні статки домогосподарств
- € 203.100
- Рівень зайнятості населення
- 72% від 15 до 75 років
- Самозайняті
- 12% серед зайнятого населення
- 20% осіб із найвищими доходами
- 25% частка осіб (по країні 20%)