De Bree 11
2415 BE Nieuwerbrug aan den Rijn · Nieuwerbrug aan den Rijn Kern, Bodegraven-Reeuwijk
- Samostatně stojící dům
- Rok výstavby 1997
- 191 m² obytné plochy
- 482 m² pozemku
- B energetický štítek
Zeptejte se na nemovitost: De Bree 11
Zeptejte se na nemovitost, lokalitu, hodnotu nebo náklady. Asistent odpovídá na základě údajů z této stránky a v případě potřeby vyhledá aktuální informace.
Ve zkratce
Na adrese De Bree 11 v obci Nieuwerbrug aan den Rijn se nachází samostatně stojící dům z roku 1997 s obytnou plochou 191 m² a energetickým štítkem B v lokalitě Nieuwerbrug aan den Rijn Kern (obec Bodegraven-Reeuwijk). Orientační tržní hodnota je € 917.000 až € 1.017.000. Prostředí v okolí bydliště: hluk 62 dB (hlučné), kvalita ovzduší nad doporučenou hodnotou WHO, 64 % zeleně v okruhu 500 m, při povodni hloubka vody až 0,1 m. Letecký provoz: přibližný denní počet letadel ve výšce pod 3 000 m v okruhu 2 km je 56. Kvalita života v lokalitě: dobrá.
Všechny údaje na této stránce pocházejí z veřejných registrů a map a jsou zdarma. Pokud byste je shromažďovali sami, zabralo by vám to u každé nemovitosti hodiny. Zde je máte pohromadě za sekundu. V každé části najdete vysvětlení, co uvedené údaje znamenají pro bydlení na této adrese.
Poloha
Orientační odhad hodnoty
Trh
- +3,8% prodejní ceny Zuid-Holland za rok (cenový index CBS, září 2026)
- € 530.224 průměrná prodejní cena v obci Bodegraven-Reeuwijk v roce 2025 (CBS/Kadaster)
- € 450.000 průměrná daňová hodnota WOZ – lokalita Nieuwerbrug aan den Rijn Kern (CBS 2024)
Jak se orientační odhad počítá
| Zdroj | Výchozí hodnota | Přepočet na současnou cenovou úroveň | Váha |
|---|---|---|---|
| Daňová hodnota WOZ této nemovitosti pro rok 2025 rozhodné datum 1. ledna 2024 |
€ 848.000 | € 1.008.591 +18,9 % od 2024 K1 |
50% |
| Srovnatelné nemovitosti v okruhu 21: 310 medián daňové hodnoty WOZ za m², upravený podle indexu |
€ 5.005/m² | € 955.955 | 42% |
| Průměr (lokalita: Nieuwerbrug aan den Rijn Kern) CBS WOZ 2024 (€ 450.000) / prům. 136 m² |
€ 3.309/m² | € 773.706 +22,4 % od 2023 K1 |
8% |
Vývoj daňové hodnoty WOZ této nemovitosti
Daňová hodnota WOZ této nemovitosti
Prohlédněte si daňovou hodnotu WOZ za každý rok od roku 2014 a její srovnání s orientačním odhadem hodnoty.
Zdarma s účtem. Platební údaje nejsou potřeba.
Podobné nemovitosti v okolí (nalezeno: 22)
Srovnatelné nemovitosti
Prohlédněte si srovnatelné nemovitosti v lokalitě, z nichž vychází orientační odhad hodnoty, včetně ceny za m² a vzdálenosti.
Zdarma s účtem. Platební údaje nejsou potřeba.
Způsob výpočtu: Údaje z každého zdroje se přepočítávají z cenové úrovně k příslušnému rozhodnému datu na současnou cenovou úroveň pomocí cenového indexu CBS pro prodej stávajících nemovitostí (podle provincie, pro Amsterdam, Rotterdam, Den Haag a Utrecht podle města; za poslední měsíce pomocí celostátního měsíčního indexu). Střední hodnota je váženým průměrem; rozpětí vychází z rozdílů mezi zdroji (nejméně 5 %). Stav nemovitosti, poloha v rámci ulice, dlouhodobý pronájem pozemku ani další specifika nemovitosti nejsou zohledněny. Nejedná se o odborný odhad ceny.
Nájem, nebo koupě?
Pronájem srovnatelné nemovitosti
V okolí je příliš málo srovnatelných nájemních nemovitostí pro orientační odhad nájemného.
Koupě této nemovitosti
€ 4.540 měsíčně
Anuitní hypotéka ve výši € 967.000 (střední hodnota) s úrokovou sazbou 3,9 % a splatností 30 let, na celou kupní cenu: v prvním měsíci € 3.120 na úrocích a € 1.430 na splátce jistiny. Bez zohlednění nákladů na údržbu, daní a daňového odpočtu úroků.
Co se vyplatí víc?
Pro srovnání je potřeba orientační odhad nájemného i orientační odhad hodnoty.
Základní údaje
- Typ nemovitosti
- Samostatně stojící dům
- Účel užívání
- Bydlení
- Rok výstavby
- 1997
- Obytná plocha
- 191 m²
- Plocha budovy
- 123 m²
- Plocha pozemku
- 482 m²
- Energetický štítek
- B
- Stav jednotky v registru
- V užívání
- Stav budovy v registru
- V užívání
- Identifikátor adresního místa v BAG
- 0497200000001205
- Identifikátor jednotky v BAG
- 0497010000008026
- Identifikátor budovy v BAG
- 0497100000004820
Zdroj a metodika
Basisregistratie Adressen en Gebouwen (Kadaster) a registr energetických štítků. Plocha pozemku je celková výměra podle katastru; u bytů jde o celý pozemek, na kterém budova stojí.
Pozemek, půda a využití území
Problémy se základy se v této lokalitě vyskytují jen zřídka. Podloží je zde stabilní.
- Plocha pozemku (BAG)
- 482 m²
- Riziko poškození základů – Nieuwerbrug aan den Rijn Kern
- U 0,3 % nemovitostí hrozí hniloba dřevěných základových pilot (velmi nízké) 2050, scénář s vysokými dopady: 0,4 %, nerovnoměrné sedání 0,9 %; obec Bodegraven-Reeuwijk: 0,8 % — Klimaateffectatlas (Deltares/KCAF)
- Pokles půdy – Nieuwerbrug aan den Rijn Kern
- −0,9 mm ročně v mělkých vrstvách −0,2 mm; obec Bodegraven-Reeuwijk −1,5 mm
- Kadaster, nadmořská výška, využití dle územního plánu, půda
- načítání…
Zdroj a metodika
Pozemek: Kadaster (BRK, přes PDOK; hranice pozemku je vyznačena na mapě výše). Nadmořská výška: Actueel Hoogtebestand Nederland. Využití území: ruimtelijkeplannen.nl (územní plány do 1. 1. 2024; novější pravidla jsou uvedena v aktuálním plánu obce pro území a životní prostředí). Půda a základy: Klimaateffectatlas (CC BY 4.0) a RVO/KCAF. Údaje jsou orientační, nejde o stavebnětechnické ani právní poradenství.
Slunce a stín
Jak jsou fasády, zahrada a střecha orientované vůči slunci a kolik stínu vrhají okolní budovy? Výpočet vychází z polohy slunce a výšek budov podle 3D BAG.
- Fasády, zahrada, střecha a denní světlo
- probíhá výpočet…
Údaje o budovách se nepodařilo načíst.
tato nemovitost stíny budov pozemku směr ke slunci
Budovy a výšky: 3D BAG (TU Delft, CC BY 4.0; výška střechy = 70. percentil výšky nad úrovní terénu u této nemovitosti, z dat AHN). Pozemek: Kadaster (BRK). Poloha slunce: algoritmus NOAA, místní čas. Letecký snímek: PDOK, Beeldmateriaal Nederland (CC BY 4.0). Orientační výpočet: nezohledňuje stromy, ploty, vikýře ani reliéf terénu.
Energie a teplo
Energeticky úsporná nemovitost: nízké náklady na energie, příjemné vnitřní prostředí a výhodnější hypoteční podmínky u řady bank. Další úsporná opatření už mnoho nepřinesou. Roční výdaje za energie u srovnatelné nemovitosti jsou přibližně o € 702 vyšší než u průměrné nemovitosti v oblasti Nieuwerbrug aan den Rijn Kern.
Energetický štítek
B předběžný energetický štítek
- Energetický štítek A nebo lepší v oblasti Nieuwerbrug aan den Rijn Kern
- 25% nemovitostí
Odhad státních orgánů podle roku výstavby a typu nemovitosti, nikoli štítek zaregistrovaný na základě prohlídky; při prodeji nebo pronájmu je povinný konečný štítek.
Spotřeba a náklady
€ 256 měsíčně při průměrné spotřebě
- Zemní plyn
- 1.210 m³ za rok; lokalitě 910
- Elektřina
- 4.130 kWh za rok; lokalitě 3.030
- Roční náklady
- € 3.076 plyn € 1.680, elektřina € 1.072, stálé poplatky € 324
- Průměrná nemovitost v oblasti Nieuwerbrug aan den Rijn Kern
- € 2.374 za rok
- Solární panely
- 73% srovnatelných nemovitostí; lokalitě 52%
Zdroj a metodika
Průměrné dodávky pro nemovitosti stejného typu a velikosti ze stejného období výstavby (CBS 2025, po korekci na venkovní teplotu) při průměrných spotřebitelských cenách z období září 2026 (CBS: 1,39 za m³ a 0,26 za kWh včetně daní, se stálými poplatky a slevou na energetické dani). Skutečná spotřeba závisí na obyvatelích a technickém vybavení.
Přechod na udržitelné vytápění a dotace
- Vytápění v oblasti Nieuwerbrug aan den Rijn Kern
- 92 % kotel ústředního vytápění, 1 % společná kotelna, 4% elektrické vytápění 2022
- Geotermální potenciál
- Nepříznivé Souvrství Slochteren, WarmteAtlas
- Teplárenská síť
- v této lokalitě není teplárenská síť ani známý plán na její vybudování
ISDE 2026 (500 milionů €): dotace na izolaci, tepelné čerpadlo (včetně hybridního), solární ohřev vody, větrání a připojení k teplárenské síti (pevná částka 3 775 €); na tepelná čerpadla přibližně od 500 € do více než 13 000 € podle typu a výkonu. Žádosti se podávají u RVO po instalaci. ISDE u RVO · Energiesubsidiewijzer (včetně obecních dotačních programů)
Energetické štítky v oblasti Nieuwerbrug aan den Rijn Kern
Zdroj a metodika
Energetický štítek a rozložení tříd štítků z EP-Online (RVO) prostřednictvím naší databáze; profily spotřeby CBS 85140NED (CC BY 4.0); sazby CBS 85592NED; spotřeba v lokalitě CBS Kerncijfers; sítě dálkového vytápění, plány, pilotní projekty a skladba způsobů vytápění WarmteAtlas (RVO, na úrovni lokalit; plány přiřazeny lokalitám, jejichž střed leží v řešeném území); ISDE: RVO. Orientační údaje, nikoli energetické poradenství.
Měsíční náklady na bydlení: koupě nebo pronájem
Zadejte vlastní kupní cenu, nájemné a další předpoklady. Všechny částky lze upravit; výsledek je orientační.
Kolik stojí koupě této nemovitosti?
Jednorázové náklady nad rámec kupní ceny: daň, notář, odborný odhad ceny, poradenství a technická prohlídka. Od roku 2018 si můžete půjčit nejvýše částku odpovídající hodnotě nemovitosti, tyto náklady proto hradíte z vlastních prostředků.
Užitečné nástroje
Proměna interiéru pomocí AI
Nahrajte fotografii místnosti, vyberte styl a do půl minuty uvidíte, jak by mohla vypadat. Samotná místnost zůstane stejná, změní se pouze její zařízení.
Tento nástroj je určen přihlášeným návštěvníkům. Účet si můžete vytvořit zdarma.
Lokalita, čtvrť a obec
Nieuwerbrug aan den Rijn Kern
- Nemovitosti
- 708
- Počet obyvatel
- 1.520
- Průměrná daňová hodnota WOZ
- € 450.000
- Nemovitosti obývané vlastníky
- 79%
- Prům. rok výstavby
- 1975
- Nejčastější typ
- Řadový dům (34%)
Nieuwerbrug aan den Rijn
- Nemovitosti
- 823
- Počet obyvatel
- 1.955
- Průměrná daňová hodnota WOZ
- € 489.000
- Nemovitosti obývané vlastníky
- 81%
- Prům. rok výstavby
- 1972
- Nejčastější typ
- Řadový dům (30%)
Bodegraven-Reeuwijk
- Nemovitosti
- 15.292
- Počet obyvatel
- 37.209
- Průměrná daňová hodnota WOZ
- € 450.000
- Nemovitosti obývané vlastníky
- 72%
- Prům. rok výstavby
- 1976
- Nejčastější typ
- Řadový dům (38%)
Nemovitosti v této lokalitě na mapě Nieuwerbrug aan den Rijn · Zuid-Holland
Kdo žije v lokalitě?
Kdo žije v lokalitě?
Porovnejte údaje CBS za lokalitu, čtvrť a obec s celostátními údaji: původ obyvatel, vzdělání, příjmy, sociální dávky a zaměstnanost.
Zdarma s účtem. Platební údaje nejsou potřeba.
Občanská vybavenost a dopravní dostupnost
Na nákup budete potřebovat auto nebo vás čeká delší jízda na kole. Základní škola je v docházkové vzdálenosti, což ocení rodiny s dětmi. Zastávka veřejné dopravy je hned za rohem. Venkovské prostředí: klid a prostor, ale občanská vybavenost je dál.
- Velký supermarket
- 2,7 km průměrná vzdálenost v lokalitě
- Ordinace praktického lékaře
- 600 m průměrná vzdálenost v lokalitě
- Základní škola
- 600 m průměrná vzdálenost v lokalitě
- Zařízení denní péče o děti
- 600 m průměrná vzdálenost v lokalitě
- Nejbližší základní škola
- 470 m CBS De Brug
- Nejbližší zastávka veřejné dopravy
- 180 m Nieuwerbrug, Graaf Albrechtstraat · bus · 0,3 vertrekken per uur overdag
- Nejbližší dobíjecí bod
- 100 m Hoge Rijndijk 27 - EQUANS SGZH 2.0
- Nejbližší zařízení péče o děti
- 450 m Neut - van den Akker
- Nejbližší vysílač
- 220 m Zendmast 2G, 4G, 5G · 3 antennes · 9,7 m hoog · veilige afstand 9,1 m
- Školy do 3 km
- 1
- Míra urbanizace
- Neurbanizované území 232 adres na km²
Zdroj a metodika
Vzdálenosti po silnici jsou průměrem pro všechny obyvatele lokality (CBS). Vzdálenosti ke škole (DUO), zastávce veřejné dopravy (OVapi/GTFS, odjezdy v pracovní den), vysílači (Antenneregister), dobíjecímu bodu a zařízení péče o děti se měří vzdušnou čarou od této adresy a pocházejí z naší vlastní databáze.
Prostředí v okolí bydliště: hluk, voda, ovzduší, světlo a zeleň
Hluk
62 dB Hlučné
do 45 dB – velmi klidné prostředínad 70 dB extrémní hluk
- Silniční doprava
- 62 dB
- Železniční doprava
- pod 40 dB
- Letecký provoz
- žádný
- Větrné turbíny
- pod 40 dB
- Silniční doprava, v noci
- 52 dB
- Železniční doprava, v noci
- 27 dB
V oblasti „lokalita Nieuwerbrug aan den Rijn Kern“ má 3% nemovitostí vyšší hlukovou zátěž než nemovitost na této adrese; průměr v této oblasti je 54 dB.
Hlučné: úroveň rušné městské ulice nebo blízké dálnice. Venku se hůře vede rozhovor; uvnitř závisí pohodlí při bydlení na zvukové izolaci. Dlouhodobé vystavení této hladině hluku souvisí s poruchami spánku a vyšším stresem. Hlavním zdrojem je silniční doprava (62 dB). V noci zůstává hladina hluku na 52 dB, tedy nad hodnotou 45 dB, kterou WHO doporučuje pro nerušený spánek.
Zdroj a metodika
Lden: průměrná roční hluková zátěž v průběhu dne, večera a noci (hlukové mapy RIVM 2020, letecký provoz 2022, větrné turbíny 2024, rastr 10 m). Jde o hrubý orientační údaj, nikoli o měření na fasádě. WHO doporučuje pro silniční dopravu nejvýše 53 dB a pro letecký provoz 45 dB.
Povodeň
0,07 m Omezené
Pokud tuto oblast zasáhne povodeň, může zde voda podle mapy maximální hloubky zaplavení dosáhnout výšky až 0,07 m.
- Nemovitosti v oblasti Nieuwerbrug aan den Rijn Kern, které mohou být zaplaveny
- 97%
- Z toho s hloubkou zaplavení nad 0,5 m
- 60%
- Maximální hloubka v lokalitě
- 2,07 m
Omezené: při povodni sahá voda na ulici po kolena. To znamená zaplavené prostory pod podlahou přízemí a zahrady, obytné podlaží bývá poškozeno jen zřídka. Zvýšený práh a suchý prostor pod podlahou přízemí pomáhají omezit škody.
Zdroj a metodika
LIWO (Rijkswaterstaat), mapa maximální hloubky vody při povodni, rastr 25 m; pravděpodobnost povodně: Klimaateffectatlas. Hloubka nic nevypovídá o pravděpodobnosti povodně; hráze a protipovodňové zábrany jsou navrženy s ohledem na tuto pravděpodobnost.
Kvalita ovzduší
- NO₂ 14,4 µg/m³ nad doporučenou hodnotou WHO
- PM2,5 8,5 µg/m³ nad doporučenou hodnotou WHO
- PM10 14,9 µg/m³ v mezích doporučení WHO
Znečištěné ovzduší: překračuje evropské limity pro rok 2030, obvykle kvůli blízké rušné silnici, průmyslu nebo intenzivnímu chovu hospodářských zvířat. Pro lidi s dýchacími potížemi a malé děti je to důležitý faktor; pomáhá větrat na klidnější straně domu.
Průměr za Nieuwerbrug aan den Rijn Kern: NO₂ 13,8, PM2,5 8,5 µg/m³.
Zdroj a metodika
Průměrné roční koncentrace v rozlišení 25 m (RIVM, nejnovější mapa). Ryska v ukazateli: doporučená hodnota WHO (NO₂ 10, PM2,5 5, PM10 15 µg/m³); barva vyjadřuje porovnání s doporučením WHO a limitem EU pro rok 2030.
Světlo v noci
Tmavé
tmavelmi silné osvětlení
Průměr v oblasti Nieuwerbrug aan den Rijn Kern: tmavé.
Tma: jedno z nejtmavších míst v Nizozemsku. Jsou vidět hvězdy a bez problémů se tu spí i bez zatemnění.
Zdroj a metodika
Umělé světlo vyzařované vzhůru, měřené družicemi (mapa světelných emisí RIVM 2023, rastr 375 m), hodnocené ve srovnání se všemi nemovitostmi v Nizozemsku: tmavé oblasti patří k nejtmavším 20 %, velmi světlé k nejsvětlejším 10 %.
Zeleň v lokalitě
64% zeleň do 500 m
Průměr v oblasti Nieuwerbrug aan den Rijn Kern: 72%.
Hodně zeleně: převládají stromy, tráva a keře. Zeleň za horkých dnů ochlazuje lokalitu, tlumí hluk, zachycuje jemný prach a vybízí k pohybu; výzkumy ji spojují s nižší mírou stresu.
Zdroj a metodika
Podíl zeleně (trávy, keřů a stromů) ve čtverci o straně 500 m kolem této adresy (mapa zeleně RIVM 2022). Polovina nemovitostí v Nizozemsku má v okruhu 500 m více než 52 % zeleně; každá desátá méně než 32 %.
Zóna jaderné bezpečnosti: Kerncentrale Doel (B) ve vzdálenosti 92 km (zóna do 100 km: jódová profylaxe pro osoby do 18 let a těhotné ženy). Zóny ochranných opatření podle Národního krizového plánu pro radiační mimořádné události.
Letecký provoz nad touto adresou
Letecký provoz nad touto adresou
Zjistěte, kolik letadel zde denně přelétá, v jaké výšce, v jakou dobu a se kterými letišti tyto lety souvisejí.
Zdarma s účtem. Platební údaje nejsou potřeba.
Klima a bezpečnost
I za horkých dnů zůstává tepelná zátěž v okolí domu mírná; večer se okolí poměrně dobře ochlazuje.
Horko
46–48 °C extrémní tepelná zátěž
Pocitová teplota za horkého letního dne (2022), ve vzdálenosti 1 m od domu.
- Efekt tepelného ostrova
- 0,2–0,4 °C tepleji než v nezastavěném okolí
- Teplé noci (20 °C a více)
- 6–7 nocí za rok
- Vzdálenost k místu, kde se lze ochladit
- více než 500 m
- Průměr v oblasti Nieuwerbrug aan den Rijn Kern
- 45 °C pocitová teplota
Voda
- Dešťová voda při přívalovém dešti (70 mm za hodinu)
- voda neodtéká bezprostředně podél domu
- Problémy s vysokou hladinou podzemní vody v roce 2050
- Velmi velký nárůst
- Nezaplavené podlaží v oblasti Nieuwerbrug aan den Rijn Kern
- 79% nemovitostí při nejzávažnější povodni
- Nemovitosti se střední nebo vysokou pravděpodobností v oblasti Nieuwerbrug aan den Rijn Kern
- 82%
Bezpečnostní rizika v okolí
- Vedení vysokého napětí
- žádné do 2 km
- Větrná turbína
- 2,3 km Windturbine 15 kW, ashoogte 15 m · rotor 13 m · EAZ wind · zde přibližně 27 dB
- Hluk větrných turbín na této adrese
- 4 dB Lden podle hlukové mapy větrných turbín RIVM
- Rizikové činnosti do 1 km
- Buisleiding, propaantank
- Nejbližší rizikový provoz
- Rene van Vliet klus- en verhuurbedrijf 128 m
V oblasti Nieuwerbrug aan den Rijn Kern se 0% nemovitostí nachází v pásmu magnetického pole vedení vysokého napětí a 0% do 1 km od větrné turbíny.
Zdroj a metodika
Horko, voda a podzemní voda: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0; pocitová teplota a tepelný ostrov 2022, pravděpodobnost povodně a hloubka vody podle celostátních povodňových scénářů, pravděpodobnost problémů s podzemní vodou v roce 2050 podle scénáře s vysokými hodnotami, odtokové dráhy při srážkách 70 mm za hodinu). Vysoké napětí: RIVM Netkaart s vypočtenými vzdálenostmi (pásmo magnetického pole); větrné turbíny: RIVM; rizikové činnosti: Register Externe Veiligheidsrisico's prostřednictvím RIVM Atlas Leefomgeving (činnosti s pásmem možného ohrožení do 1 km). Orientační údaje založené na mapách, nikoli na měřeních.
Bezpečnost a kvalita života
Kvalita života — lokalita Nieuwerbrug aan den Rijn Kern
Dobrá Leefbaarometer 2024, třída 7 z 9
- Fyzické prostředí: dostatečná
- Nemovitosti: více než dostatečná
- Občanská vybavenost: nedostatečná
- Sociální soudržnost: dostatečná
- Rušivé jevy a ohrožení bezpečnosti: více než dostatečná
Leefbaarometer 3.0 (BZK): odhad kvality života v devíti třídách, s hodnocením pěti oblastí ve srovnání s celostátním průměrem. Více o této lokalitě
Trestné činy — lokalita Nieuwerbrug aan den Rijn Kern
18 na 1 000 obyvatel ročně +35% oproti předchozímu roku
- Evidováno: září 2025 – srp 2026
- 27
- Čtvrť Nieuwerbrug aan den Rijn
- 35 na 1 000
- Obec Bodegraven-Reeuwijk
- 36 na 1 000
- Nederland
- 45 na 1 000
- Vloupání do obydlí na 1 000 nemovitostí
- 5,6 4 vloupání
Nejčastější typ
- Woninginbraak
- 4
- Inbraak schuur/garage
- 3
- Vernieling
- 3
- Diefstal uit auto
- 1
Výrazně bezpečnější než průměr: počet trestných činů na obyvatele dosahuje nejvýše poloviny celostátního průměru. Zpravidla jde o klidné obytné lokality s malým pohybem lidí, kteří tudy pouze procházejí.
Zdroj a metodika
Policie, evidované trestné činy podle lokalit (otevřená data CBS a policie, měsíční údaje). V malých lokalitách bývají počty nízké; posuzujte je společně s počtem obyvatel a nemovitostí. Ne každý trestný čin je nahlášen.
Chystáte se podat nabídku na De Bree 11? Zjistěte, jakou má nemovitost skutečnou hodnotu.
Bezplatná stránka nabízí fakta. Zpráva odpoví na to podstatné: kolik nabídnout? Tři scénáře v eurech podložené skutečnými kupními cenami srovnatelných nemovitostí z registru Kadaster, hodnotou stanovenou modelem, údaji o překračování nabídkových cen v obci a stavem nemovitosti podle fotografií. Navíc otázky, které byste měli položit realitnímu makléři před podpisem smlouvy.
Příklad výpočtu: pokud nabídnete o 2% více, než je potřeba, zaplatíte u nemovitosti za 450 000 € navíc 9 000 €. Zpráva stojí 19 €.
-
Strategie podávání nabídek se třemi scénáři
Opatrná nabídka, nabídka odpovídající trhu a nabídka s vyšší šancí na úspěch, všechny v eurech. Vycházejí z hodnoty stanovené modelem, srovnatelných prodejů a z toho, o kolik se v této obci překračuje nabídková cena. -
Srovnatelné prodeje z registru Kadaster
Skutečné kupní ceny nemovitostí v lokalitě, které jsou srovnatelné typem, velikostí a obdobím výstavby. Ceny jsou přepočtené na dnešní úroveň a zobrazené na mapě i v tabulce. -
Hodnota stanovená modelem a předchozí prodeje
Automatický odhad hodnoty včetně cenového rozpětí, historie prodejů na této adrese a vývoj daňové hodnoty WOZ v průběhu let. -
Údaje o realitním trhu v obci
Doba prodeje, procento navýšení oproti nabídkové ceně, cena za m² a ukazatel nedostatku nabídky pro tento typ nemovitosti (NVM), abyste věděli, jak velkou konkurenci můžete očekávat. -
Otázky pro realitního makléře
Seznam otázek na míru pro prohlídku, sestavený podle roku výstavby, energetického štítku, rizik v okolí, inzerátu a analýzy fotografií. -
Stav nemovitosti podle fotografií
Model pro analýzu obrazu vyhodnotí celkový stav, kuchyň a koupelnu i viditelné vady podle fotografií v inzerátu a odhadne orientační rozpočet na renovaci. -
Měsíční náklady na bydlení podle výše nabídky
Měsíční náklady pro každý scénář: hypotéka, vedlejší náklady na koupi, obecní daně a poplatky, energie a údržba, spolu se srovnáním s nájmem. -
Včetně všech informací z bezplatné stránky
Nemovitost, lokalita, energie, prostředí v okolí bydliště, klima, bezpečnost a letecký provoz v jednom přehledu, abyste měli vše v jediném PDF.
Porovnáváte více nemovitostí? 5 zpráv za € 39 měsíčně, další zprávy za € 6 za kus. Nejde o odborný odhad ceny ani o záruku, ale o údaje, kterými můžete svou nabídku podložit.
Časté dotazy k adrese De Bree 11
Jakého typu je nemovitost na adrese De Bree 11?
Nemovitost na adrese De Bree 11 (Nieuwerbrug aan den Rijn) je typu vrijstaande woning, rok výstavby 1997, obytná plocha 191 m², pozemek 482 m². Nachází se v lokalitě Nieuwerbrug aan den Rijn Kern v obci Bodegraven-Reeuwijk.
Jaký energetický štítek má nemovitost na adrese De Bree 11?
Evidovaný energetický štítek má třídu B. U srovnatelné nemovitosti činí výdaje za plyn a elektřinu v průměru € 256 měsíčně.
Jakou přibližnou hodnotu má nemovitost na adrese De Bree 11?
Orientační tržní hodnota se pohybuje mezi € 917.000 a € 1.017.000 (střední hodnota € 967.000, cenová úroveň září 2026). Výpočet vychází z daňových hodnot WOZ, nabídkových cen a prodejů srovnatelných nemovitostí v lokalitě. Jde o orientační odhad hodnoty, nikoli o odborný odhad ceny.
Jak klidné je prostředí na adrese De Bree 11?
Průměrná roční hladina hluku u fasády je 62 dB Lden (hlučné). Největším zdrojem je silniční doprava. Denně v okruhu 2 km proletí přibližně 56 letadel ve výšce pod 3 000 m.
Hrozí na adrese De Bree 11 povodeň?
Teoreticky ano: při povodni zde může voda dosáhnout výšky až 0,07 m (omezené).
Jak bezpečná je lokalita v okolí adresy De Bree 11?
V oblasti Nieuwerbrug aan den Rijn Kern (lokalita) policie zaznamenala 18 trestných činů na 1 000 obyvatel za rok, oproti 36 v obci a 45 v celém Nizozemsku. Hodnocení kvality života podle Leefbaarometer: dobrá.
Jaká občanská vybavenost je v blízkosti adresy De Bree 11?
Průměrné vzdálenosti v lokalitě: velký supermarket 2,7 km, praktický lékař 600 m, základní škola 600 m, jesle 600 m (CBS). Nejbližší školu, zastávku veřejné dopravy, dobíjecí stanici a zařízení péče o děti najdete na této stránce včetně vzdálenosti od této adresy.
Odkud tyto údaje pocházejí?
Z veřejných státních zdrojů: BAG a Kadaster (parametry nemovitosti, pozemek), EP-Online (energetický štítek), CBS (údaje o lokalitě, cenový index, spotřeba energie), RIVM (hluk, ovzduší, světlo, zeleň), Klimaateffectatlas a LIWO (horko, voda), otevřená data policie a Leefbaarometer (bezpečnost) a sítě ADS-B (letecký provoz). Všechny výpočty jsou orientační, nejde o odborný odhad ceny ani poradenství.