Glanerbeek 9
8033 BA Zwolle · Aa-landen-Oost, Zwolle
- Krajní řadový dům
- Rok výstavby 1979
- 85 m² obytné plochy
- 202 m² pozemku
- C energetický štítek
Zeptejte se na nemovitost: Glanerbeek 9
Zeptejte se na nemovitost, lokalitu, hodnotu nebo náklady. Asistent odpovídá na základě údajů z této stránky a v případě potřeby vyhledá aktuální informace.
Ve zkratce
Na adrese Glanerbeek 9 v obci Zwolle se nachází krajní řadový dům z roku 1979 s obytnou plochou 85 m² a energetickým štítkem C v lokalitě Aa-landen-Oost (obec Zwolle). Obytná plocha podle aktuálního inzerátu na nemovitost. Orientační tržní hodnota je € 329.000 až € 389.000. Prostředí v okolí bydliště: hluk 51 dB (mírně rušné), kvalita ovzduší v mezích doporučení WHO, 50 % zeleně v okruhu 500 m, při povodni hloubka vody až 4,5 m. Letecký provoz: přibližný denní počet letadel ve výšce pod 3 000 m v okruhu 2 km je 5. Kvalita života v lokalitě: velmi dobrá.
Všechny údaje na této stránce pocházejí z veřejných registrů a map a jsou zdarma. Pokud byste je shromažďovali sami, zabralo by vám to u každé nemovitosti hodiny. Zde je máte pohromadě za sekundu. V každé části najdete vysvětlení, co uvedené údaje znamenají pro bydlení na této adrese.
Poloha
Na prodej
€ 410.000 nabídková cena · v nabídce od 31 říjen 2026
Nabízí VanHuyse - Partner in Wonen (0854-014472) · Zobrazit na webu realitního makléře.
Zdroj: denně aktualizovaná nabídka nemovitostí. Huisleon zobrazuje pouze nabídkovou cenu, datum a inzerenta; výše uvedený orientační odhad hodnoty je na těchto údajích nezávislý.
Požádat o prohlídku
Tato nemovitost je nabízena k prodeji za € 410.000. Přes Huisleon požádáte o prohlídku v několika krocích: připravíme pro realitního makléře kompletní zprávu se všemi potřebnými údaji a uvedeme, které z nich jste si nechali ověřit.
Přihlásit se a požádat o prohlídku Vytvořit účet
Založení účtu je zdarma. Svou žádost i odpověď realitního makléře najdete v sekci Můj účet.
Orientační odhad hodnoty
Trh
- +4,5% prodejní ceny Overijssel za rok (cenový index CBS, září 2026)
- € 450.913 průměrná prodejní cena v obci Zwolle v roce 2025 (CBS/Kadaster)
- € 340.000 průměrná daňová hodnota WOZ – lokalita Aa-landen-Oost (CBS 2024)
Jak se orientační odhad počítá
| Zdroj | Výchozí hodnota | Přepočet na současnou cenovou úroveň | Váha |
|---|---|---|---|
| Srovnatelné nemovitosti v okruhu 33: 380 medián daňové hodnoty WOZ za m², upravený podle indexu |
€ 4.339/m² | € 368.815 | 83% |
| Průměr (lokalita: Aa-landen-Oost) CBS WOZ 2024 (€ 340.000) / prům. 117 m² |
€ 2.906/m² | € 311.090 +25,9 % od 2023 K1 |
17% |
Podobné nemovitosti v okolí (nalezeno: 34)
Srovnatelné nemovitosti
Prohlédněte si srovnatelné nemovitosti v lokalitě, z nichž vychází orientační odhad hodnoty, včetně ceny za m² a vzdálenosti.
Zdarma s účtem. Platební údaje nejsou potřeba.
Způsob výpočtu: Údaje z každého zdroje se přepočítávají z cenové úrovně k příslušnému rozhodnému datu na současnou cenovou úroveň pomocí cenového indexu CBS pro prodej stávajících nemovitostí (podle provincie, pro Amsterdam, Rotterdam, Den Haag a Utrecht podle města; za poslední měsíce pomocí celostátního měsíčního indexu). Střední hodnota je váženým průměrem; rozpětí vychází z rozdílů mezi zdroji (nejméně 5 %). Stav nemovitosti, poloha v rámci ulice, dlouhodobý pronájem pozemku ani další specifika nemovitosti nejsou zohledněny. Nejedná se o odborný odhad ceny.
Nájem, nebo koupě?
Pronájem srovnatelné nemovitosti
V okolí je příliš málo srovnatelných nájemních nemovitostí pro orientační odhad nájemného.
Koupě této nemovitosti
€ 1.690 měsíčně
Anuitní hypotéka ve výši € 359.000 (střední hodnota) s úrokovou sazbou 3,9 % a splatností 30 let, na celou kupní cenu: v prvním měsíci € 1.160 na úrocích a € 530 na splátce jistiny. Bez zohlednění nákladů na údržbu, daní a daňového odpočtu úroků.
Co se vyplatí víc?
Pro srovnání je potřeba orientační odhad nájemného i orientační odhad hodnoty.
Základní údaje
- Typ nemovitosti
- Krajní řadový dům
- Účel užívání
- Bydlení
- Rok výstavby
- 1979
- Obytná plocha
- 85 m²
- Plocha budovy
- 106 m²
- Plocha pozemku
- 202 m²
- Energetický štítek
- C (31 prosinec 2020)
- Stav jednotky v registru
- V užívání
- Stav budovy v registru
- V užívání
- Identifikátor adresního místa v BAG
- 0193200000057978
- Identifikátor jednotky v BAG
- 0193010000057978
- Identifikátor budovy v BAG
- 0193100000054002
Zdroj a metodika
Basisregistratie Adressen en Gebouwen (Kadaster) a registr energetických štítků. Plocha pozemku je celková výměra podle katastru; u bytů jde o celý pozemek, na kterém budova stojí.
Pozemek, půda a využití území
Půda mírně klesá, jak je běžné v mnoha oblastech s rašelinným a jílovitým podložím. Občas je proto nutné dosypat zeminu na zahradě a zvýšit úroveň dlážděných ploch.
- Plocha pozemku (BAG)
- 202 m²
- Riziko poškození základů – Aa-landen-Oost
- U 0,0 % nemovitostí hrozí hniloba dřevěných základových pilot (velmi nízké) 2050, scénář s vysokými dopady: 0,0 %, nerovnoměrné sedání 12,4 %; obec Zwolle: 0,2 % — Klimaateffectatlas (Deltares/KCAF)
- Pokles půdy – Aa-landen-Oost
- −2,0 mm ročně v mělkých vrstvách −1,0 mm; obec Zwolle −1,3 mm
- Kadaster, nadmořská výška, využití dle územního plánu, půda
- načítání…
Zdroj a metodika
Pozemek: Kadaster (BRK, přes PDOK; hranice pozemku je vyznačena na mapě výše). Nadmořská výška: Actueel Hoogtebestand Nederland. Využití území: ruimtelijkeplannen.nl (územní plány do 1. 1. 2024; novější pravidla jsou uvedena v aktuálním plánu obce pro území a životní prostředí). Půda a základy: Klimaateffectatlas (CC BY 4.0) a RVO/KCAF. Údaje jsou orientační, nejde o stavebnětechnické ani právní poradenství.
Slunce a stín
Jak jsou fasády, zahrada a střecha orientované vůči slunci a kolik stínu vrhají okolní budovy? Výpočet vychází z polohy slunce a výšek budov podle 3D BAG.
- Fasády
- S 9,4 m · Z 7,3 m · J 7,3 m · Z 6,2 m · J 4,9 m orientace fasády (3D BAG); 1 společná stěna se sousední budovou
- Oslunění fasády S
- 21. června 06:30–09:00 a 19:00–20:40 (4 h 12 min) · 21. prosince bez přímého slunce přímé sluneční světlo ve výšce 1,5 m se započtením stínu okolních budov
- Oslunění fasády Z
- 21. června 14:00–21:10 (7 h 12 min) · 21. prosince 13:10–15:00 (2 h 00 min) přímé sluneční světlo ve výšce 1,5 m se započtením stínu okolních budov
- Oslunění fasády J
- 21. června 09:30–18:30 (9 h 00 min) · 21. prosince 10:00–16:00 (6 h 00 min) přímé sluneční světlo ve výšce 1,5 m se započtením stínu okolních budov
- Oslunění fasády Z
- 21. června 14:00–20:40 (6 h 42 min) · 21. prosince 13:10–15:40 (2 h 30 min) přímé sluneční světlo ve výšce 1,5 m se započtením stínu okolních budov
- Zahrada
- leží na západojihozápad od nemovitosti (odpolední a večerní slunce), ≈ 105 m² nezastavěné plochy nezastavěná část pozemku; Kadaster a 3D BAG
- Slunce na zahradě dne 21. června
- průměrně 10 h 00 min slunečního svitu na jednom místě · 09:00 48% · 12:00 73% · 15:00 75% · 18:00 80% podíl nezastavěné plochy osluněné v danou hodinu; bez zohlednění stromů a plotů
- Slunce na zahradě dne 21. března / 21. září
- průměrně 5 h 48 min slunečního svitu na jednom místě · 09:00 26% · 12:00 59% · 15:00 61% · 18:00 68% podíl nezastavěné plochy osluněné v danou hodinu; bez zohlednění stromů a plotů
- Slunce na zahradě dne 21. prosince
- průměrně 0 h 36 min slunečního svitu na jednom místě · 09:00 0% · 12:00 7% · 15:00 10% podíl nezastavěné plochy osluněné v danou hodinu; bez zohlednění stromů a plotů
- Střecha a výška
- šikmá střecha, hřeben 5,5 m nad terénem, 2 podlaží 3D BAG na základě výškových měření AHN
- Střešní plochy
- plochá ≈ 56 m² · J 20° ≈ 43 m² · S 55° ≈ 16 m² orientace a sklon jednotlivých střešních ploch (3D BAG LoD2.2); výměra šikmé plochy
- Solární panely
- Dobrá: ≈ 43 m² střechy orientované na jih (JV–JZ), ≈ 56 m² ploché střechy (libovolné rozmístění panelů) orientační údaj podle orientace a sklonu; bez zohlednění stínu stromů, komínů a vikýřů
- Denní světlo
- 21. června 05:12–22:02 (16 h 50 min, slunce ve výšce až 61°) · 21. prosince 08:44–16:23 (7 h 39 min, slunce ve výšce až 14°) východ a západ slunce, místní čas
Údaje o budovách se nepodařilo načíst.
tato nemovitost stíny budov pozemku směr ke slunci
Budovy a výšky: 3D BAG (TU Delft, CC BY 4.0; výška střechy = 70. percentil výšky nad úrovní terénu u této nemovitosti, z dat AHN). Pozemek: Kadaster (BRK). Poloha slunce: algoritmus NOAA, místní čas. Letecký snímek: PDOK, Beeldmateriaal Nederland (CC BY 4.0). Orientační výpočet: nezohledňuje stromy, ploty, vikýře ani reliéf terénu.
Energie a teplo
Nizozemský průměr: poměrně dobrá izolace, ale s prostorem pro zlepšení u střechy, podlahy či zasklení. Investice do izolace se zde zpravidla vrátí během několika let a zvýší hodnotu nemovitosti.
Energetický štítek
C registrovaný energetický štítek (energetický index)
- Datum prohlídky
- 31 prosinec 2020
- Energetický štítek A nebo lepší v oblasti Aa-landen-Oost
- 20% nemovitostí
Vypracován podle metodiky platné před rokem 2021; od roku 2021 platí NTA 8800.
Spotřeba a náklady
€ 169 měsíčně při průměrné spotřebě
- Zemní plyn
- 840 m³ za rok; lokalitě 860
- Elektřina
- 2.080 kWh za rok; lokalitě 2.250
- Roční náklady
- € 2.030 plyn € 1.166, elektřina € 540, stálé poplatky € 324
- Průměrná nemovitost v oblasti Aa-landen-Oost
- € 2.102 za rok
- Solární panely
- 47% srovnatelných nemovitostí; lokalitě 60%
Zdroj a metodika
Průměrné dodávky pro nemovitosti stejného typu a velikosti ze stejného období výstavby (CBS 2025, po korekci na venkovní teplotu) při průměrných spotřebitelských cenách z období září 2026 (CBS: 1,39 za m³ a 0,26 za kWh včetně daní, se stálými poplatky a slevou na energetické dani). Skutečná spotřeba závisí na obyvatelích a technickém vybavení.
Přechod na udržitelné vytápění a dotace
- Vytápění v oblasti Aa-landen-Oost
- 99 % kotel ústředního vytápění, 1 % společná kotelna 2022
- Geotermální potenciál
- 30-50%kans >5MWth Souvrství Slochteren, WarmteAtlas
- Teplárenská síť
- v této lokalitě není teplárenská síť ani známý plán na její vybudování
ISDE 2026 (500 milionů €): dotace na izolaci, tepelné čerpadlo (včetně hybridního), solární ohřev vody, větrání a připojení k teplárenské síti (pevná částka 3 775 €); na tepelná čerpadla přibližně od 500 € do více než 13 000 € podle typu a výkonu. Žádosti se podávají u RVO po instalaci. ISDE u RVO · Energiesubsidiewijzer (včetně obecních dotačních programů)
Energetické štítky v oblasti Aa-landen-Oost
Zdroj a metodika
Energetický štítek a rozložení tříd štítků z EP-Online (RVO) prostřednictvím naší databáze; profily spotřeby CBS 85140NED (CC BY 4.0); sazby CBS 85592NED; spotřeba v lokalitě CBS Kerncijfers; sítě dálkového vytápění, plány, pilotní projekty a skladba způsobů vytápění WarmteAtlas (RVO, na úrovni lokalit; plány přiřazeny lokalitám, jejichž střed leží v řešeném území); ISDE: RVO. Orientační údaje, nikoli energetické poradenství.
Měsíční náklady na bydlení: koupě nebo pronájem
Zadejte vlastní kupní cenu, nájemné a další předpoklady. Všechny částky lze upravit; výsledek je orientační.
Kolik stojí koupě této nemovitosti?
Jednorázové náklady nad rámec kupní ceny: daň, notář, odborný odhad ceny, poradenství a technická prohlídka. Od roku 2018 si můžete půjčit nejvýše částku odpovídající hodnotě nemovitosti, tyto náklady proto hradíte z vlastních prostředků.
Užitečné nástroje
Proměna interiéru pomocí AI
Nahrajte fotografii místnosti, vyberte styl a do půl minuty uvidíte, jak by mohla vypadat. Samotná místnost zůstane stejná, změní se pouze její zařízení.
Tento nástroj je určen přihlášeným návštěvníkům. Účet si můžete vytvořit zdarma.
Lokalita, čtvrť a obec
Aa-landen-Oost
- Nemovitosti
- 1.449
- Počet obyvatel
- 3.330
- Průměrná daňová hodnota WOZ
- € 340.000
- Nemovitosti obývané vlastníky
- 66%
- Prům. rok výstavby
- 1978
- Nejčastější typ
- Řadový dům (60%)
Aa-landen
- Nemovitosti
- 6.171
- Počet obyvatel
- 13.375
- Průměrná daňová hodnota WOZ
- € 320.000
- Nemovitosti obývané vlastníky
- 49%
- Prům. rok výstavby
- 1976
- Nejčastější typ
- Řadový dům (46%)
Zwolle
- Nemovitosti
- 63.125
- Počet obyvatel
- 133.810
- Průměrná daňová hodnota WOZ
- € 355.000
- Nemovitosti obývané vlastníky
- 53%
- Prům. rok výstavby
- 1977
- Nejčastější typ
- Řadový dům (39%)
Nemovitosti v této lokalitě na mapě Městská část Noord · Zwolle · Overijssel
Kdo žije v lokalitě?
Kdo žije v lokalitě?
Porovnejte údaje CBS za lokalitu, čtvrť a obec s celostátními údaji: původ obyvatel, vzdělání, příjmy, sociální dávky a zaměstnanost.
Zdarma s účtem. Platební údaje nejsou potřeba.
Občanská vybavenost a dopravní dostupnost
Do supermarketu pohodlně dojedete na kole. Základní škola je v docházkové vzdálenosti, což ocení rodiny s dětmi. Zastávka veřejné dopravy je hned za rohem. Středně urbanizované prostředí: něco mezi městem a vesnicí.
- Velký supermarket
- 1,1 km průměrná vzdálenost v lokalitě
- Ordinace praktického lékaře
- 1,3 km průměrná vzdálenost v lokalitě
- Základní škola
- 500 m průměrná vzdálenost v lokalitě
- Zařízení denní péče o děti
- 500 m průměrná vzdálenost v lokalitě
- Nejbližší základní škola
- 340 m Het Stroomdal
- Nejbližší zastávka veřejné dopravy
- 160 m Zwolle, Elsbeek · bus · 4 vertrekken per uur overdag
- Nejbližší dobíjecí bod
- 40 m Glanerbeek 139 - Allego
- Nejbližší zařízení péče o děti
- 340 m Doomijn buitenschoolse opvang Het Stroomdal
- Nejbližší vysílač
- 530 m Zendmast 2G, 4G, 5G · 3 antennes
- Školy do 3 km
- 7
- Míra urbanizace
- Střední míra urbanizace 1.391 adres na km²
Zdroj a metodika
Vzdálenosti po silnici jsou průměrem pro všechny obyvatele lokality (CBS). Vzdálenosti ke škole (DUO), zastávce veřejné dopravy (OVapi/GTFS, odjezdy v pracovní den), vysílači (Antenneregister), dobíjecímu bodu a zařízení péče o děti se měří vzdušnou čarou od této adresy a pocházejí z naší vlastní databáze.
Prostředí v okolí bydliště: hluk, voda, ovzduší, světlo a zeleň
Hluk
51 dB Mírně rušné
do 45 dB – velmi klidné prostředínad 70 dB extrémní hluk
- Silniční doprava
- 50 dB
- Železniční doprava
- pod 40 dB
- Letecký provoz
- pod 40 dB
- Větrné turbíny
- žádný
- Silniční doprava, v noci
- 41 dB
- Železniční doprava, v noci
- žádný
V oblasti „lokalita Aa-landen-Oost“ má 2% nemovitostí vyšší hlukovou zátěž než nemovitost na této adrese; průměr v této oblasti je 47 dB.
Přijatelné: slyšitelná doprava jako na průjezdné ulici v obytné zástavbě. Uvnitř se zavřenými okny ji téměř nevnímáte; venku lze příjemně posedět, úplné ticho tu ale není nikdy. Hlavním zdrojem je silniční doprava (50 dB).
Zdroj a metodika
Lden: průměrná roční hluková zátěž v průběhu dne, večera a noci (hlukové mapy RIVM 2020, letecký provoz 2022, větrné turbíny 2024, rastr 10 m). Jde o hrubý orientační údaj, nikoli o měření na fasádě. WHO doporučuje pro silniční dopravu nejvýše 53 dB a pro letecký provoz 45 dB.
Povodeň
4,50 m Velké
Pokud tuto oblast zasáhne povodeň, může zde voda podle mapy maximální hloubky zaplavení dosáhnout výšky až 4,50 m.
- Nemovitosti v oblasti Aa-landen-Oost, které mohou být zaplaveny
- 100%
- Z toho s hloubkou zaplavení nad 0,5 m
- 99%
- Maximální hloubka v lokalitě
- 5,35 m
Vysoké: při povodni je celé přízemí pod vodou a nemovitost je dočasně neobyvatelná. V těchto oblastech se doporučuje evakuace; zohledněte to při výběru nemovitosti i pojištění. Pravděpodobnost povodně je střední (1 ku 30 až 1 ku 300 ročně): hloubka vody ukazuje, co se při ní stane, pravděpodobnost pak, jak často může nastat.
Zdroj a metodika
LIWO (Rijkswaterstaat), mapa maximální hloubky vody při povodni, rastr 25 m; pravděpodobnost povodně: Klimaateffectatlas. Hloubka nic nevypovídá o pravděpodobnosti povodně; hráze a protipovodňové zábrany jsou navrženy s ohledem na tuto pravděpodobnost.
Kvalita ovzduší
- NO₂ 9,6 µg/m³ v mezích doporučení WHO
- PM2,5 7,5 µg/m³ nad doporučenou hodnotou WHO
- PM10 13,2 µg/m³ v mezích doporučení WHO
Znečištěné ovzduší: překračuje evropské limity pro rok 2030, obvykle kvůli blízké rušné silnici, průmyslu nebo intenzivnímu chovu hospodářských zvířat. Pro lidi s dýchacími potížemi a malé děti je to důležitý faktor; pomáhá větrat na klidnější straně domu.
Průměr za Aa-landen-Oost: NO₂ 9,3, PM2,5 7,5 µg/m³.
Zdroj a metodika
Průměrné roční koncentrace v rozlišení 25 m (RIVM, nejnovější mapa). Ryska v ukazateli: doporučená hodnota WHO (NO₂ 10, PM2,5 5, PM10 15 µg/m³); barva vyjadřuje porovnání s doporučením WHO a limitem EU pro rok 2030.
Světlo v noci
Tlumeně osvětlené
tmavelmi silné osvětlení
Průměr v oblasti Aa-landen-Oost: tmavé.
Tlumené osvětlení: trochu pouličního osvětlení, ale bez světelné záře nad lokalitou. Příznivé pro klidný spánek; Mléčnou dráhu tu už ale neuvidíte.
Zdroj a metodika
Umělé světlo vyzařované vzhůru, měřené družicemi (mapa světelných emisí RIVM 2023, rastr 375 m), hodnocené ve srovnání se všemi nemovitostmi v Nizozemsku: tmavé oblasti patří k nejtmavším 20 %, velmi světlé k nejsvětlejším 10 %.
Zeleň v lokalitě
50% zeleň do 500 m
Průměr v oblasti Aa-landen-Oost: 60%.
Množství zeleně odpovídá průměru nizozemských obytných lokalit: střídají se zde zahrady, veřejná zeleň a zpevněné plochy. Park nebo menší zelená plocha v dosahu několika minut chůze jsou za teplých dnů velkou výhodou.
Zdroj a metodika
Podíl zeleně (trávy, keřů a stromů) ve čtverci o straně 500 m kolem této adresy (mapa zeleně RIVM 2022). Polovina nemovitostí v Nizozemsku má v okruhu 500 m více než 52 % zeleně; každá desátá méně než 32 %.
Zóna jaderné bezpečnosti: Kerncentrale Emsland (D) ve vzdálenosti 82 km (zóna do 100 km: jódová profylaxe pro osoby do 18 let a těhotné ženy). Zóny ochranných opatření podle Národního krizového plánu pro radiační mimořádné události.
Letecký provoz nad touto adresou
Letecký provoz nad touto adresou
Zjistěte, kolik letadel zde denně přelétá, v jaké výšce, v jakou dobu a se kterými letišti tyto lety souvisejí.
Zdarma s účtem. Platební údaje nejsou potřeba.
Klima a bezpečnost
I za horkých dnů zůstává tepelná zátěž v okolí domu mírná; večer se okolí poměrně dobře ochlazuje.
Horko
46–48 °C extrémní tepelná zátěž
Pocitová teplota za horkého letního dne (2022), ve vzdálenosti 1 m od domu.
- Efekt tepelného ostrova
- 0,8–1,0 °C tepleji než v nezastavěném okolí
- Teplé noci (20 °C a více)
- 6–7 nocí za rok
- Vzdálenost k místu, kde se lze ochladit
- 0–200 m
- Průměr v oblasti Aa-landen-Oost
- 44 °C pocitová teplota
Voda
Střední pravděpodobnost povodně
Pravděpodobnost zaplavení do výšky alespoň 20 cm při protržení hráze nebo vysokém stavu vody: 1 ku 30 až 1 ku 300 ročně. Maximální hloubka vody při zaplavení: 4,50 m.
- Dešťová voda při přívalovém dešti (70 mm za hodinu)
- voda neodtéká bezprostředně podél domu
- Problémy s vysokou hladinou podzemní vody v roce 2050
- Velmi velký nárůst
- Nezaplavené podlaží v oblasti Aa-landen-Oost
- 25% nemovitostí při nejzávažnější povodni
- Nemovitosti se střední nebo vysokou pravděpodobností v oblasti Aa-landen-Oost
- 100%
Bezpečnostní rizika v okolí
- Vedení vysokého napětí
- žádné do 2 km
- Větrná turbína
- 3,7 km Windturbine 10 kW, ashoogte 25 m · rotor 11 m · zde přibližně 19 dB
- Hluk větrných turbín na této adrese
- cca 19 dB neslyšitelné; odhad podle výkonu a vzdálenosti nejbližší turbíny, mimo pokrytí mapy RIVM
- Rizikové činnosti do 1 km
- Buisleiding, propaantank, tanken brandstoffen, vervoer gevaarlijke stoffen
V oblasti Aa-landen-Oost se 0% nemovitostí nachází v pásmu magnetického pole vedení vysokého napětí a 0% do 1 km od větrné turbíny.
Zdroj a metodika
Horko, voda a podzemní voda: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0; pocitová teplota a tepelný ostrov 2022, pravděpodobnost povodně a hloubka vody podle celostátních povodňových scénářů, pravděpodobnost problémů s podzemní vodou v roce 2050 podle scénáře s vysokými hodnotami, odtokové dráhy při srážkách 70 mm za hodinu). Vysoké napětí: RIVM Netkaart s vypočtenými vzdálenostmi (pásmo magnetického pole); větrné turbíny: RIVM; rizikové činnosti: Register Externe Veiligheidsrisico's prostřednictvím RIVM Atlas Leefomgeving (činnosti s pásmem možného ohrožení do 1 km). Orientační údaje založené na mapách, nikoli na měřeních.
Bezpečnost a kvalita života
Kvalita života — lokalita Aa-landen-Oost
Velmi dobrá Leefbaarometer 2024, třída 8 z 9
- Fyzické prostředí: dostatečná
- Nemovitosti: dostatečná
- Občanská vybavenost: dostatečná
- Sociální soudržnost: dostatečná
- Rušivé jevy a ohrožení bezpečnosti: více než dostatečná
Leefbaarometer 3.0 (BZK): odhad kvality života v devíti třídách, s hodnocením pěti oblastí ve srovnání s celostátním průměrem. Více o této lokalitě
Trestné činy — lokalita Aa-landen-Oost
19 na 1 000 obyvatel ročně +29% oproti předchozímu roku
- Evidováno: září 2025 – srp 2026
- 62
- Čtvrť Aa-landen
- 31 na 1 000
- Obec Zwolle
- 56 na 1 000
- Nederland
- 45 na 1 000
- Vloupání do obydlí na 1 000 nemovitostí
- 0,0 0 vloupání
Nejčastější typ
- Vernieling
- 9
- Fietsdiefstal
- 6
- Bedreiging
- 5
- Inbraak schuur/garage
- 2
Výrazně bezpečnější než průměr: počet trestných činů na obyvatele dosahuje nejvýše poloviny celostátního průměru. Zpravidla jde o klidné obytné lokality s malým pohybem lidí, kteří tudy pouze procházejí. K vloupání do obydlí tu dochází jen zřídka.
Zdroj a metodika
Policie, evidované trestné činy podle lokalit (otevřená data CBS a policie, měsíční údaje). V malých lokalitách bývají počty nízké; posuzujte je společně s počtem obyvatel a nemovitostí. Ne každý trestný čin je nahlášen.
Chystáte se podat nabídku na Glanerbeek 9? Zjistěte, jakou má nemovitost skutečnou hodnotu.
Bezplatná stránka nabízí fakta. Zpráva odpoví na to podstatné: kolik nabídnout? Tři scénáře v eurech podložené skutečnými kupními cenami srovnatelných nemovitostí z registru Kadaster, hodnotou stanovenou modelem, údaji o překračování nabídkových cen v obci a stavem nemovitosti podle fotografií. Navíc otázky, které byste měli položit realitnímu makléři před podpisem smlouvy.
Příklad výpočtu: pokud nabídnete o 2% více, než je potřeba, zaplatíte u nemovitosti za 450 000 € navíc 9 000 €. Zpráva stojí 19 €.
-
Strategie podávání nabídek se třemi scénáři
Opatrná nabídka, nabídka odpovídající trhu a nabídka s vyšší šancí na úspěch, všechny v eurech. Vycházejí z hodnoty stanovené modelem, srovnatelných prodejů a z toho, o kolik se v této obci překračuje nabídková cena. -
Srovnatelné prodeje z registru Kadaster
Skutečné kupní ceny nemovitostí v lokalitě, které jsou srovnatelné typem, velikostí a obdobím výstavby. Ceny jsou přepočtené na dnešní úroveň a zobrazené na mapě i v tabulce. -
Hodnota stanovená modelem a předchozí prodeje
Automatický odhad hodnoty včetně cenového rozpětí, historie prodejů na této adrese a vývoj daňové hodnoty WOZ v průběhu let. -
Údaje o realitním trhu v obci
Doba prodeje, procento navýšení oproti nabídkové ceně, cena za m² a ukazatel nedostatku nabídky pro tento typ nemovitosti (NVM), abyste věděli, jak velkou konkurenci můžete očekávat. -
Otázky pro realitního makléře
Seznam otázek na míru pro prohlídku, sestavený podle roku výstavby, energetického štítku, rizik v okolí, inzerátu a analýzy fotografií. -
Stav nemovitosti podle fotografií
Model pro analýzu obrazu vyhodnotí celkový stav, kuchyň a koupelnu i viditelné vady podle fotografií v inzerátu a odhadne orientační rozpočet na renovaci. -
Měsíční náklady na bydlení podle výše nabídky
Měsíční náklady pro každý scénář: hypotéka, vedlejší náklady na koupi, obecní daně a poplatky, energie a údržba, spolu se srovnáním s nájmem. -
Včetně všech informací z bezplatné stránky
Nemovitost, lokalita, energie, prostředí v okolí bydliště, klima, bezpečnost a letecký provoz v jednom přehledu, abyste měli vše v jediném PDF.
Porovnáváte více nemovitostí? 5 zpráv za € 39 měsíčně, další zprávy za € 6 za kus. Nejde o odborný odhad ceny ani o záruku, ale o údaje, kterými můžete svou nabídku podložit.
Časté dotazy k adrese Glanerbeek 9
Jakého typu je nemovitost na adrese Glanerbeek 9?
Nemovitost na adrese Glanerbeek 9 (Zwolle) je typu hoekwoning, rok výstavby 1979, obytná plocha 85 m², pozemek 202 m². Nachází se v lokalitě Aa-landen-Oost v obci Zwolle.
Jaký energetický štítek má nemovitost na adrese Glanerbeek 9?
Evidovaný energetický štítek má třídu C (datum evidence: 31 prosinec 2020). U srovnatelné nemovitosti činí výdaje za plyn a elektřinu v průměru € 169 měsíčně.
Jakou přibližnou hodnotu má nemovitost na adrese Glanerbeek 9?
Orientační tržní hodnota se pohybuje mezi € 329.000 a € 389.000 (střední hodnota € 359.000, cenová úroveň září 2026). Výpočet vychází z daňových hodnot WOZ, nabídkových cen a prodejů srovnatelných nemovitostí v lokalitě. Jde o orientační odhad hodnoty, nikoli o odborný odhad ceny.
Jak klidné je prostředí na adrese Glanerbeek 9?
Průměrná roční hladina hluku u fasády je 51 dB Lden (mírně rušné). Největším zdrojem je silniční doprava. Denně v okruhu 2 km proletí přibližně 5 letadel ve výšce pod 3 000 m.
Hrozí na adrese Glanerbeek 9 povodeň?
Teoreticky ano: při povodni zde může voda dosáhnout výšky až 4,50 m (velké). Pravděpodobnost, že voda dosáhne výšky alespoň 20 cm, je střední (1 ku 30 až 1 ku 300 ročně).
Jak bezpečná je lokalita v okolí adresy Glanerbeek 9?
V oblasti Aa-landen-Oost (lokalita) policie zaznamenala 19 trestných činů na 1 000 obyvatel za rok, oproti 56 v obci a 45 v celém Nizozemsku. Hodnocení kvality života podle Leefbaarometer: velmi dobrá.
Jaká občanská vybavenost je v blízkosti adresy Glanerbeek 9?
Průměrné vzdálenosti v lokalitě: velký supermarket 1,1 km, praktický lékař 1,3 km, základní škola 500 m, jesle 500 m (CBS). Nejbližší školu, zastávku veřejné dopravy, dobíjecí stanici a zařízení péče o děti najdete na této stránce včetně vzdálenosti od této adresy.
Odkud tyto údaje pocházejí?
Z veřejných státních zdrojů: BAG a Kadaster (parametry nemovitosti, pozemek), EP-Online (energetický štítek), CBS (údaje o lokalitě, cenový index, spotřeba energie), RIVM (hluk, ovzduší, světlo, zeleň), Klimaateffectatlas a LIWO (horko, voda), otevřená data policie a Leefbaarometer (bezpečnost) a sítě ADS-B (letecký provoz). Všechny výpočty jsou orientační, nejde o odborný odhad ceny ani poradenství.