Lemgo 4
6871 BR Renkum · Renkum Centrum, Renkum
- Řadový dům
- Rok výstavby 2025
- 113 m² obytné plochy
- 126 m² pozemku
- ? energetický štítek není evidován
Zeptejte se na nemovitost: Lemgo 4
Zeptejte se na nemovitost, lokalitu, hodnotu nebo náklady. Asistent odpovídá na základě údajů z této stránky a v případě potřeby vyhledá aktuální informace.
Ve zkratce
Na adrese Lemgo 4 v obci Renkum se nachází řadový dům z roku 2025 s obytnou plochou 113 m² bez evidovaného energetického štítku v lokalitě Renkum Centrum (obec Renkum). Orientační tržní hodnota je € 244.000 až € 290.000. Prostředí v okolí bydliště: hluk 47 dB (klidné), kvalita ovzduší nad doporučenou hodnotou WHO, 47 % zeleně v okruhu 500 m, žádný povodňový scénář se na tuto adresu nevztahuje. Kvalita života v lokalitě: více než dostatečná.
Všechny údaje na této stránce pocházejí z veřejných registrů a map a jsou zdarma. Pokud byste je shromažďovali sami, zabralo by vám to u každé nemovitosti hodiny. Zde je máte pohromadě za sekundu. V každé části najdete vysvětlení, co uvedené údaje znamenají pro bydlení na této adrese.
Poloha
Orientační odhad hodnoty
Trh
- +4,4% prodejní ceny Gelderland za rok (cenový index CBS, září 2026)
- € 551.905 průměrná prodejní cena v obci Renkum v roce 2025 (CBS/Kadaster)
- € 309.000 průměrná daňová hodnota WOZ – lokalita Renkum Centrum (CBS 2024)
Jak se orientační odhad počítá
| Zdroj | Výchozí hodnota | Přepočet na současnou cenovou úroveň | Váha |
|---|---|---|---|
| Daňová hodnota WOZ této nemovitosti pro rok 2025 rozhodné datum 1. ledna 2024 |
€ 209.000 | € 255.410 +22,2 % od 2024 K1 |
50% |
| Srovnatelné nemovitosti v okruhu 40: 340 medián daňové hodnoty WOZ za m², upravený podle indexu |
€ 2.276/m² | € 257.188 | 42% |
| Průměr (lokalita: Renkum Centrum) CBS WOZ 2024 (€ 309.000) / prům. 115 m² |
€ 2.687/m² | € 383.164 +26,2 % od 2023 K1 |
8% |
Podobné nemovitosti v okolí (nalezeno: 41)
Srovnatelné nemovitosti
Prohlédněte si srovnatelné nemovitosti v lokalitě, z nichž vychází orientační odhad hodnoty, včetně ceny za m² a vzdálenosti.
Zdarma s účtem. Platební údaje nejsou potřeba.
Způsob výpočtu: Údaje z každého zdroje se přepočítávají z cenové úrovně k příslušnému rozhodnému datu na současnou cenovou úroveň pomocí cenového indexu CBS pro prodej stávajících nemovitostí (podle provincie, pro Amsterdam, Rotterdam, Den Haag a Utrecht podle města; za poslední měsíce pomocí celostátního měsíčního indexu). Střední hodnota je váženým průměrem; rozpětí vychází z rozdílů mezi zdroji (nejméně 5 %). Stav nemovitosti, poloha v rámci ulice, dlouhodobý pronájem pozemku ani další specifika nemovitosti nejsou zohledněny. Nejedná se o odborný odhad ceny.
Nájem, nebo koupě?
Pronájem srovnatelné nemovitosti
V okolí je příliš málo srovnatelných nájemních nemovitostí pro orientační odhad nájemného.
Koupě této nemovitosti
€ 1.250 měsíčně
Anuitní hypotéka ve výši € 267.000 (střední hodnota) s úrokovou sazbou 3,9 % a splatností 30 let, na celou kupní cenu: v prvním měsíci € 860 na úrocích a € 390 na splátce jistiny. Bez zohlednění nákladů na údržbu, daní a daňového odpočtu úroků.
Co se vyplatí víc?
Pro srovnání je potřeba orientační odhad nájemného i orientační odhad hodnoty.
Základní údaje
- Typ nemovitosti
- Řadový dům
- Účel užívání
- Bydlení
- Rok výstavby
- 2025
- Obytná plocha
- 113 m²
- Plocha budovy
- 48 m²
- Plocha pozemku
- 126 m²
- Energetický štítek
- Není evidován
- Stav jednotky v registru
- V užívání
- Stav budovy v registru
- V užívání
- Identifikátor adresního místa v BAG
- 0274200008660787
- Identifikátor jednotky v BAG
- 0274010008660786
- Identifikátor budovy v BAG
- 0274100008660785
Zdroj a metodika
Basisregistratie Adressen en Gebouwen (Kadaster) a registr energetických štítků. Plocha pozemku je celková výměra podle katastru; u bytů jde o celý pozemek, na kterém budova stojí.
Pozemek, půda a využití území
Problémy se základy se v této lokalitě vyskytují jen zřídka. Podloží je zde stabilní.
- Plocha pozemku (BAG)
- 126 m²
- Riziko poškození základů – Renkum Centrum
- U 0,1 % nemovitostí hrozí hniloba dřevěných základových pilot (velmi nízké) 2050, scénář s vysokými dopady: 0,1 %, nerovnoměrné sedání 1,0 %; obec Renkum: 0,1 % — Klimaateffectatlas (Deltares/KCAF)
- Pokles půdy – Renkum Centrum
- −0,6 mm ročně v mělkých vrstvách −0,0 mm; obec Renkum −0,8 mm
- Kadaster, nadmořská výška, využití dle územního plánu, půda
- načítání…
Zdroj a metodika
Pozemek: Kadaster (BRK, přes PDOK; hranice pozemku je vyznačena na mapě výše). Nadmořská výška: Actueel Hoogtebestand Nederland. Využití území: ruimtelijkeplannen.nl (územní plány do 1. 1. 2024; novější pravidla jsou uvedena v aktuálním plánu obce pro území a životní prostředí). Půda a základy: Klimaateffectatlas (CC BY 4.0) a RVO/KCAF. Údaje jsou orientační, nejde o stavebnětechnické ani právní poradenství.
Slunce a stín
Jak jsou fasády, zahrada a střecha orientované vůči slunci a kolik stínu vrhají okolní budovy? Výpočet vychází z polohy slunce a výšek budov podle 3D BAG.
- Fasády, zahrada, střecha a denní světlo
- probíhá výpočet…
Údaje o budovách se nepodařilo načíst.
tato nemovitost stíny budov pozemku směr ke slunci
Budovy a výšky: 3D BAG (TU Delft, CC BY 4.0; výška střechy = 70. percentil výšky nad úrovní terénu u této nemovitosti, z dat AHN). Pozemek: Kadaster (BRK). Poloha slunce: algoritmus NOAA, místní čas. Letecký snímek: PDOK, Beeldmateriaal Nederland (CC BY 4.0). Orientační výpočet: nezohledňuje stromy, ploty, vikýře ani reliéf terénu.
Energie a teplo
Bez registrovaného energetického štítku lze spotřebu energie jen odhadovat. Vyžádejte si roční vyúčtování a před koupí nechte štítek zpracovat. Často jde o starší nemovitosti bez izolace. Roční výdaje za energie u srovnatelné nemovitosti jsou přibližně o € 778 nižší než u průměrné nemovitosti v oblasti Renkum Centrum.
Energetický štítek
? Pro tuto adresu není evidován žádný energetický štítek. Při prodeji nebo pronájmu je štítek povinný.
Spotřeba a náklady
€ 126 měsíčně při průměrné spotřebě
- Zemní plyn
- 320 m³ za rok; lokalitě 920
- Elektřina
- 2.860 kWh za rok; lokalitě 2.650
- Roční náklady
- € 1.511 plyn € 444, elektřina € 742, stálé poplatky € 324
- Průměrná nemovitost v oblasti Renkum Centrum
- € 2.289 za rok
- Solární panely
- 82% srovnatelných nemovitostí; lokalitě 25%
Zdroj a metodika
Průměrné dodávky pro nemovitosti stejného typu a velikosti ze stejného období výstavby (CBS 2025, po korekci na venkovní teplotu) při průměrných spotřebitelských cenách z období září 2026 (CBS: 1,39 za m³ a 0,26 za kWh včetně daní, se stálými poplatky a slevou na energetické dani). Skutečná spotřeba závisí na obyvatelích a technickém vybavení.
Přechod na udržitelné vytápění a dotace
- Vytápění v oblasti Renkum Centrum
- 85 % kotel ústředního vytápění, 6 % společná kotelna, 3% elektrické vytápění 2022
- Geotermální potenciál
- Nepříznivé Souvrství Slochteren, WarmteAtlas
- Teplárenská síť
- v této lokalitě není teplárenská síť ani známý plán na její vybudování
ISDE 2026 (500 milionů €): dotace na izolaci, tepelné čerpadlo (včetně hybridního), solární ohřev vody, větrání a připojení k teplárenské síti (pevná částka 3 775 €); na tepelná čerpadla přibližně od 500 € do více než 13 000 € podle typu a výkonu. Žádosti se podávají u RVO po instalaci. ISDE u RVO · Energiesubsidiewijzer (včetně obecních dotačních programů)
Energetické štítky v oblasti Renkum Centrum
Zdroj a metodika
Energetický štítek a rozložení tříd štítků z EP-Online (RVO) prostřednictvím naší databáze; profily spotřeby CBS 85140NED (CC BY 4.0); sazby CBS 85592NED; spotřeba v lokalitě CBS Kerncijfers; sítě dálkového vytápění, plány, pilotní projekty a skladba způsobů vytápění WarmteAtlas (RVO, na úrovni lokalit; plány přiřazeny lokalitám, jejichž střed leží v řešeném území); ISDE: RVO. Orientační údaje, nikoli energetické poradenství.
Měsíční náklady na bydlení: koupě nebo pronájem
Zadejte vlastní kupní cenu, nájemné a další předpoklady. Všechny částky lze upravit; výsledek je orientační.
Kolik stojí koupě této nemovitosti?
Jednorázové náklady nad rámec kupní ceny: daň, notář, odborný odhad ceny, poradenství a technická prohlídka. Od roku 2018 si můžete půjčit nejvýše částku odpovídající hodnotě nemovitosti, tyto náklady proto hradíte z vlastních prostředků.
Užitečné nástroje
Proměna interiéru pomocí AI
Nahrajte fotografii místnosti, vyberte styl a do půl minuty uvidíte, jak by mohla vypadat. Samotná místnost zůstane stejná, změní se pouze její zařízení.
Tento nástroj je určen přihlášeným návštěvníkům. Účet si můžete vytvořit zdarma.
Lokalita, čtvrť a obec
Renkum Centrum
- Nemovitosti
- 709
- Počet obyvatel
- 1.375
- Průměrná daňová hodnota WOZ
- € 309.000
- Nemovitosti obývané vlastníky
- 61%
- Prům. rok výstavby
- 1964
- Nejčastější typ
- Byt (48%)
Renkum Zuid
- Nemovitosti
- 2.736
- Počet obyvatel
- 5.810
- Průměrná daňová hodnota WOZ
- € 347.000
- Nemovitosti obývané vlastníky
- 61%
- Prům. rok výstavby
- 1961
- Nejčastější typ
- Dům v dvojdomku (25%)
Renkum
- Nemovitosti
- 15.521
- Počet obyvatel
- 31.490
- Průměrná daňová hodnota WOZ
- € 413.000
- Nemovitosti obývané vlastníky
- 63%
- Prům. rok výstavby
- 1964
- Nejčastější typ
- Byt (31%)
Nemovitosti v této lokalitě na mapě Renkum · Gelderland
Kdo žije v lokalitě?
Kdo žije v lokalitě?
Porovnejte údaje CBS za lokalitu, čtvrť a obec s celostátními údaji: původ obyvatel, vzdělání, příjmy, sociální dávky a zaměstnanost.
Zdarma s účtem. Platební údaje nejsou potřeba.
Občanská vybavenost a dopravní dostupnost
Na nákup dojdete pěšky. K základní škole pohodlně dojedete na kole. Zastávka veřejné dopravy je hned za rohem. Venkovské prostředí: klid a prostor, ale občanská vybavenost je dál.
- Velký supermarket
- 400 m průměrná vzdálenost v lokalitě
- Ordinace praktického lékaře
- 300 m průměrná vzdálenost v lokalitě
- Základní škola
- 800 m průměrná vzdálenost v lokalitě
- Zařízení denní péče o děti
- 300 m průměrná vzdálenost v lokalitě
- Nejbližší základní škola
- 380 m Prinses Beatrixschool
- Nejbližší zastávka veřejné dopravy
- 220 m Renkum, Wilgenpas · bus · 0,8 vertrekken per uur overdag
- Nejbližší dobíjecí bod
- 170 m Oudkerkeland - Dutch Charge
- Nejbližší zařízení péče o děti
- 110 m Winja Wanja
- Nejbližší vysílač
- 220 m Zendmast 2G, 4G, 5G · 3 antennes · 19,2 m hoog · veilige afstand 5 m
- Školy do 3 km
- 4
- Míra urbanizace
- Nízká míra urbanizace 960 adres na km²
Zdroj a metodika
Vzdálenosti po silnici jsou průměrem pro všechny obyvatele lokality (CBS). Vzdálenosti ke škole (DUO), zastávce veřejné dopravy (OVapi/GTFS, odjezdy v pracovní den), vysílači (Antenneregister), dobíjecímu bodu a zařízení péče o děti se měří vzdušnou čarou od této adresy a pocházejí z naší vlastní databáze.
Prostředí v okolí bydliště: hluk, voda, ovzduší, světlo a zeleň
Hluk
47 dB Klidné
do 45 dB – velmi klidné prostředínad 70 dB extrémní hluk
- Silniční doprava
- 45 dB
- Železniční doprava
- žádný
- Letecký provoz
- žádný
- Větrné turbíny
- žádný
- Silniční doprava, v noci
- 37 dB
- Železniční doprava, v noci
- žádný
V oblasti „lokalita Renkum Centrum“ má 67% nemovitostí vyšší hlukovou zátěž než nemovitost na této adrese; průměr v této oblasti je 52 dB.
Klidné: hluk běžné obytné ulice. Přes den ho zaznamenáte, pokud se na něj zaměříte, v noci je dostatečný klid na spaní s otevřeným oknem. Hlavním zdrojem je silniční doprava (45 dB).
Zdroj a metodika
Lden: průměrná roční hluková zátěž v průběhu dne, večera a noci (hlukové mapy RIVM 2020, letecký provoz 2022, větrné turbíny 2024, rastr 10 m). Jde o hrubý orientační údaj, nikoli o měření na fasádě. WHO doporučuje pro silniční dopravu nejvýše 53 dB a pro letecký provoz 45 dB.
Povodeň
Žádná Žádná
Mapa maximální hloubky zaplavení pro toto místo neuvádí žádný povodňový scénář.
- Nemovitosti v oblasti Renkum Centrum, které mohou být zaplaveny
- 0%
- Z toho s hloubkou zaplavení nad 0,5 m
- 0%
- Maximální hloubka v lokalitě
- žádný
Pro toto místo nebyl vypočten žádný scénář zaplavení: při protržení hráze nebo vysokém stavu vody by zde podle předpokladů mělo zůstat sucho. Pojištění proti povodni zde není nutné.
Zdroj a metodika
LIWO (Rijkswaterstaat), mapa maximální hloubky vody při povodni, rastr 25 m; pravděpodobnost povodně: Klimaateffectatlas. Hloubka nic nevypovídá o pravděpodobnosti povodně; hráze a protipovodňové zábrany jsou navrženy s ohledem na tuto pravděpodobnost.
Kvalita ovzduší
- NO₂ 11,5 µg/m³ nad doporučenou hodnotou WHO
- PM2,5 8,7 µg/m³ nad doporučenou hodnotou WHO
- PM10 14,6 µg/m³ v mezích doporučení WHO
Znečištěné ovzduší: překračuje evropské limity pro rok 2030, obvykle kvůli blízké rušné silnici, průmyslu nebo intenzivnímu chovu hospodářských zvířat. Pro lidi s dýchacími potížemi a malé děti je to důležitý faktor; pomáhá větrat na klidnější straně domu.
Průměr za Renkum Centrum: NO₂ 11,8, PM2,5 8,7 µg/m³.
Zdroj a metodika
Průměrné roční koncentrace v rozlišení 25 m (RIVM, nejnovější mapa). Ryska v ukazateli: doporučená hodnota WHO (NO₂ 10, PM2,5 5, PM10 15 µg/m³); barva vyjadřuje porovnání s doporučením WHO a limitem EU pro rok 2030.
Světlo v noci
Tlumeně osvětlené
tmavelmi silné osvětlení
Průměr v oblasti Renkum Centrum: osvětlené.
Tlumené osvětlení: trochu pouličního osvětlení, ale bez světelné záře nad lokalitou. Příznivé pro klidný spánek; Mléčnou dráhu tu už ale neuvidíte.
Zdroj a metodika
Umělé světlo vyzařované vzhůru, měřené družicemi (mapa světelných emisí RIVM 2023, rastr 375 m), hodnocené ve srovnání se všemi nemovitostmi v Nizozemsku: tmavé oblasti patří k nejtmavším 20 %, velmi světlé k nejsvětlejším 10 %.
Zeleň v lokalitě
47% zeleň do 500 m
Průměr v oblasti Renkum Centrum: 44%.
Množství zeleně odpovídá průměru nizozemských obytných lokalit: střídají se zde zahrady, veřejná zeleň a zpevněné plochy. Park nebo menší zelená plocha v dosahu několika minut chůze jsou za teplých dnů velkou výhodou.
Zdroj a metodika
Podíl zeleně (trávy, keřů a stromů) ve čtverci o straně 500 m kolem této adresy (mapa zeleně RIVM 2022). Polovina nemovitostí v Nizozemsku má v okruhu 500 m více než 52 % zeleně; každá desátá méně než 32 %.
Letecký provoz nad touto adresou
Letecký provoz nad touto adresou
Zjistěte, kolik letadel zde denně přelétá, v jaké výšce, v jakou dobu a se kterými letišti tyto lety souvisejí.
Zdarma s účtem. Platební údaje nejsou potřeba.
Klima a bezpečnost
I za horkých dnů zůstává tepelná zátěž v okolí domu mírná; večer se okolí poměrně dobře ochlazuje.
Horko
35–37 °C silná tepelná zátěž
Pocitová teplota za horkého letního dne (2022), ve vzdálenosti 1 m od domu.
- Efekt tepelného ostrova
- 0,8–1,0 °C tepleji než v nezastavěném okolí
- Teplé noci (20 °C a více)
- 8–14 nocí za rok
- Vzdálenost k místu, kde se lze ochladit
- 300–400 m
- Průměr v oblasti Renkum Centrum
- 45 °C pocitová teplota
Voda
- Dešťová voda při přívalovém dešti (70 mm za hodinu)
- voda neodtéká bezprostředně podél domu
- Problémy s vysokou hladinou podzemní vody v roce 2050
- Velmi velký nárůst
- Nezaplavené podlaží v oblasti Renkum Centrum
- 100% nemovitostí při nejzávažnější povodni
Bezpečnostní rizika v okolí
- Vedení vysokého napětí
- žádné do 2 km
- Větrná turbína
- žádná do 5 km
- Rizikové činnosti do 1 km
- Aardgasstation, buisleiding, industrie, propaantank
V oblasti Renkum Centrum se 0% nemovitostí nachází v pásmu magnetického pole vedení vysokého napětí a 0% do 1 km od větrné turbíny.
Zdroj a metodika
Horko, voda a podzemní voda: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0; pocitová teplota a tepelný ostrov 2022, pravděpodobnost povodně a hloubka vody podle celostátních povodňových scénářů, pravděpodobnost problémů s podzemní vodou v roce 2050 podle scénáře s vysokými hodnotami, odtokové dráhy při srážkách 70 mm za hodinu). Vysoké napětí: RIVM Netkaart s vypočtenými vzdálenostmi (pásmo magnetického pole); větrné turbíny: RIVM; rizikové činnosti: Register Externe Veiligheidsrisico's prostřednictvím RIVM Atlas Leefomgeving (činnosti s pásmem možného ohrožení do 1 km). Orientační údaje založené na mapách, nikoli na měřeních.
Bezpečnost a kvalita života
Kvalita života — lokalita Renkum Centrum
Více než dostatečná Leefbaarometer 2024, třída 6 z 9
- Fyzické prostředí: dostatečná
- Nemovitosti: dostatečná
- Občanská vybavenost: dostatečná
- Sociální soudržnost: dostatečná
- Rušivé jevy a ohrožení bezpečnosti: dostatečná
Leefbaarometer 3.0 (BZK): odhad kvality života v devíti třídách, s hodnocením pěti oblastí ve srovnání s celostátním průměrem. Více o této lokalitě
Trestné činy — lokalita Renkum Centrum
55 na 1 000 obyvatel ročně 0% oproti předchozímu roku
- Evidováno: září 2025 – srp 2026
- 76
- Čtvrť Renkum Zuid
- 28 na 1 000
- Obec Renkum
- 32 na 1 000
- Nederland
- 45 na 1 000
- Vloupání do obydlí na 1 000 nemovitostí
- 0,0 0 vloupání
Nejčastější typ
- Fietsdiefstal
- 12
- Winkeldiefstal
- 11
- Vernieling
- 10
- Inbraak schuur/garage
- 5
Přibližně na úrovni celostátního průměru. Výsledek ovlivňují hlavně krádeže a vandalismus; o pocitu bezpečí na ulici vypovídá jen málo. Ten pomáhá posoudit také oblast „rušení klidu a ohrožení bezpečnosti“ v Leefbaarometer. K vloupání do obydlí tu dochází jen zřídka.
Zdroj a metodika
Policie, evidované trestné činy podle lokalit (otevřená data CBS a policie, měsíční údaje). V malých lokalitách bývají počty nízké; posuzujte je společně s počtem obyvatel a nemovitostí. Ne každý trestný čin je nahlášen.
Chystáte se podat nabídku na Lemgo 4? Zjistěte, jakou má nemovitost skutečnou hodnotu.
Bezplatná stránka nabízí fakta. Zpráva odpoví na to podstatné: kolik nabídnout? Tři scénáře v eurech podložené skutečnými kupními cenami srovnatelných nemovitostí z registru Kadaster, hodnotou stanovenou modelem, údaji o překračování nabídkových cen v obci a stavem nemovitosti podle fotografií. Navíc otázky, které byste měli položit realitnímu makléři před podpisem smlouvy.
Příklad výpočtu: pokud nabídnete o 2% více, než je potřeba, zaplatíte u nemovitosti za 450 000 € navíc 9 000 €. Zpráva stojí 19 €.
-
Strategie podávání nabídek se třemi scénáři
Opatrná nabídka, nabídka odpovídající trhu a nabídka s vyšší šancí na úspěch, všechny v eurech. Vycházejí z hodnoty stanovené modelem, srovnatelných prodejů a z toho, o kolik se v této obci překračuje nabídková cena. -
Srovnatelné prodeje z registru Kadaster
Skutečné kupní ceny nemovitostí v lokalitě, které jsou srovnatelné typem, velikostí a obdobím výstavby. Ceny jsou přepočtené na dnešní úroveň a zobrazené na mapě i v tabulce. -
Hodnota stanovená modelem a předchozí prodeje
Automatický odhad hodnoty včetně cenového rozpětí, historie prodejů na této adrese a vývoj daňové hodnoty WOZ v průběhu let. -
Údaje o realitním trhu v obci
Doba prodeje, procento navýšení oproti nabídkové ceně, cena za m² a ukazatel nedostatku nabídky pro tento typ nemovitosti (NVM), abyste věděli, jak velkou konkurenci můžete očekávat. -
Otázky pro realitního makléře
Seznam otázek na míru pro prohlídku, sestavený podle roku výstavby, energetického štítku, rizik v okolí, inzerátu a analýzy fotografií. -
Stav nemovitosti podle fotografií
Model pro analýzu obrazu vyhodnotí celkový stav, kuchyň a koupelnu i viditelné vady podle fotografií v inzerátu a odhadne orientační rozpočet na renovaci. -
Měsíční náklady na bydlení podle výše nabídky
Měsíční náklady pro každý scénář: hypotéka, vedlejší náklady na koupi, obecní daně a poplatky, energie a údržba, spolu se srovnáním s nájmem. -
Včetně všech informací z bezplatné stránky
Nemovitost, lokalita, energie, prostředí v okolí bydliště, klima, bezpečnost a letecký provoz v jednom přehledu, abyste měli vše v jediném PDF.
Porovnáváte více nemovitostí? 5 zpráv za € 39 měsíčně, další zprávy za € 6 za kus. Nejde o odborný odhad ceny ani o záruku, ale o údaje, kterými můžete svou nabídku podložit.
Časté dotazy k adrese Lemgo 4
Jakého typu je nemovitost na adrese Lemgo 4?
Nemovitost na adrese Lemgo 4 (Renkum) je typu tussenwoning, rok výstavby 2025, obytná plocha 113 m², pozemek 126 m². Nachází se v lokalitě Renkum Centrum v obci Renkum.
Jaký energetický štítek má nemovitost na adrese Lemgo 4?
Pro tuto adresu není evidován žádný energetický štítek. Při prodeji nebo pronájmu je platný štítek povinný.
Jakou přibližnou hodnotu má nemovitost na adrese Lemgo 4?
Orientační tržní hodnota se pohybuje mezi € 244.000 a € 290.000 (střední hodnota € 267.000, cenová úroveň září 2026). Výpočet vychází z daňových hodnot WOZ, nabídkových cen a prodejů srovnatelných nemovitostí v lokalitě. Jde o orientační odhad hodnoty, nikoli o odborný odhad ceny.
Jak klidné je prostředí na adrese Lemgo 4?
Průměrná roční hladina hluku u fasády je 47 dB Lden (klidné). Největším zdrojem je silniční doprava.
Hrozí na adrese Lemgo 4 povodeň?
Celostátní mapa maximální hloubky zaplavení pro toto místo neuvádí žádný povodňový scénář.
Jak bezpečná je lokalita v okolí adresy Lemgo 4?
V oblasti Renkum Centrum (lokalita) policie zaznamenala 55 trestných činů na 1 000 obyvatel za rok, oproti 32 v obci a 45 v celém Nizozemsku. Hodnocení kvality života podle Leefbaarometer: více než dostatečná.
Jaká občanská vybavenost je v blízkosti adresy Lemgo 4?
Průměrné vzdálenosti v lokalitě: velký supermarket 400 m, praktický lékař 300 m, základní škola 800 m, jesle 300 m (CBS). Nejbližší školu, zastávku veřejné dopravy, dobíjecí stanici a zařízení péče o děti najdete na této stránce včetně vzdálenosti od této adresy.
Odkud tyto údaje pocházejí?
Z veřejných státních zdrojů: BAG a Kadaster (parametry nemovitosti, pozemek), EP-Online (energetický štítek), CBS (údaje o lokalitě, cenový index, spotřeba energie), RIVM (hluk, ovzduší, světlo, zeleň), Klimaateffectatlas a LIWO (horko, voda), otevřená data policie a Leefbaarometer (bezpečnost) a sítě ADS-B (letecký provoz). Všechny výpočty jsou orientační, nejde o odborný odhad ceny ani poradenství.