Marktplein 1 - E
4421 JP Kapelle · Kapelle, Kapelle
- Byt
- Rok výstavby 1998
- 93 m² obytné plochy
- C energetický štítek
Zeptejte se na nemovitost: Marktplein 1 - E
Zeptejte se na nemovitost, lokalitu, hodnotu nebo náklady. Asistent odpovídá na základě údajů z této stránky a v případě potřeby vyhledá aktuální informace.
Ve zkratce
Na adrese Marktplein 1 - E v obci Kapelle se nachází byt z roku 1998 s obytnou plochou 93 m² a energetickým štítkem C v lokalitě Kapelle (obec Kapelle). Orientační tržní hodnota je € 379.000 až € 456.000. Prostředí v okolí bydliště: hluk 52 dB (mírně rušné), kvalita ovzduší nad doporučenou hodnotou WHO, 57 % zeleně v okruhu 500 m, při povodni hloubka vody až 0,3 m. Letecký provoz: přibližný denní počet letadel ve výšce pod 3 000 m v okruhu 2 km je 3. Kvalita života v lokalitě: dobrá.
Všechny údaje na této stránce pocházejí z veřejných registrů a map a jsou zdarma. Pokud byste je shromažďovali sami, zabralo by vám to u každé nemovitosti hodiny. Zde je máte pohromadě za sekundu. V každé části najdete vysvětlení, co uvedené údaje znamenají pro bydlení na této adrese.
Poloha
Orientační odhad hodnoty
Trh
- +2,4% prodejní ceny Zeeland za rok (cenový index CBS, září 2026)
- € 413.130 průměrná prodejní cena v obci Kapelle v roce 2025 (CBS/Kadaster)
- € 352.000 průměrná daňová hodnota WOZ – lokalita Kapelle (CBS 2024)
Jak se orientační odhad počítá
| Zdroj | Výchozí hodnota | Přepočet na současnou cenovou úroveň | Váha |
|---|---|---|---|
| Srovnatelné nemovitosti v okruhu 18: 710 medián daňové hodnoty WOZ za m², upravený podle indexu |
€ 4.558/m² | € 423.894 | 63% |
| Počet nabídkových cen srovnatelných nemovitostí: 4 medián nabídkové ceny za m², upravený podle indexu |
€ 5.007/m² | € 465.651 | 25% |
| Průměr (lokalita: Kapelle) CBS WOZ 2024 (€ 352.000) / prům. 131 m² |
€ 2.687/m² | € 289.531 +15,9 % od 2023 K1 |
13% |
Podobné nemovitosti v okolí (nalezeno: 22)
Srovnatelné nemovitosti
Prohlédněte si srovnatelné nemovitosti v lokalitě, z nichž vychází orientační odhad hodnoty, včetně ceny za m² a vzdálenosti.
Zdarma s účtem. Platební údaje nejsou potřeba.
Způsob výpočtu: Údaje z každého zdroje se přepočítávají z cenové úrovně k příslušnému rozhodnému datu na současnou cenovou úroveň pomocí cenového indexu CBS pro prodej stávajících nemovitostí (podle provincie, pro Amsterdam, Rotterdam, Den Haag a Utrecht podle města; za poslední měsíce pomocí celostátního měsíčního indexu). Střední hodnota je váženým průměrem; rozpětí vychází z rozdílů mezi zdroji (nejméně 5 %). Stav nemovitosti, poloha v rámci ulice, dlouhodobý pronájem pozemku ani další specifika nemovitosti nejsou zohledněny. Nejedná se o odborný odhad ceny.
Nájem, nebo koupě?
Pronájem srovnatelné nemovitosti
V okolí je příliš málo srovnatelných nájemních nemovitostí pro orientační odhad nájemného.
Koupě této nemovitosti
€ 1.960 měsíčně
Anuitní hypotéka ve výši € 418.000 (střední hodnota) s úrokovou sazbou 3,9 % a splatností 30 let, na celou kupní cenu: v prvním měsíci € 1.350 na úrocích a € 620 na splátce jistiny. Bez zohlednění nákladů na údržbu, daní a daňového odpočtu úroků.
Co se vyplatí víc?
Pro srovnání je potřeba orientační odhad nájemného i orientační odhad hodnoty.
Základní údaje
- Typ nemovitosti
- Byt
- Účel užívání
- Bydlení
- Rok výstavby
- 1998
- Obytná plocha
- 93 m²
- Plocha budovy
- 473 m²
- Plocha pozemku
- 720 m²
- Energetický štítek
- C
- Stav jednotky v registru
- V užívání
- Stav budovy v registru
- V užívání
- Identifikátor adresního místa v BAG
- 0678200000016125
- Identifikátor jednotky v BAG
- 0678010000002375
- Identifikátor budovy v BAG
- 0678100000003244
Zdroj a metodika
Basisregistratie Adressen en Gebouwen (Kadaster) a registr energetických štítků. Plocha pozemku je celková výměra podle katastru; u bytů jde o celý pozemek, na kterém budova stojí.
Pozemek, půda a využití území
Problémy se základy se v této lokalitě vyskytují jen zřídka. Podloží je zde stabilní.
- Plocha pozemku (BAG)
- 720 m² celý pozemek náležející k budově
- Riziko poškození základů – Kapelle
- U 1,1 % nemovitostí hrozí hniloba dřevěných základových pilot (nízké) 2050, scénář s vysokými dopady: 1,1 %, nerovnoměrné sedání 0,1 %; obec Kapelle: 1,6 % — Klimaateffectatlas (Deltares/KCAF)
- Pokles půdy – Kapelle
- −1,4 mm ročně v mělkých vrstvách −0,1 mm; obec Kapelle −1,4 mm
- Kadaster, nadmořská výška, využití dle územního plánu, půda
- načítání…
Zdroj a metodika
Pozemek: Kadaster (BRK, přes PDOK; hranice pozemku je vyznačena na mapě výše). Nadmořská výška: Actueel Hoogtebestand Nederland. Využití území: ruimtelijkeplannen.nl (územní plány do 1. 1. 2024; novější pravidla jsou uvedena v aktuálním plánu obce pro území a životní prostředí). Půda a základy: Klimaateffectatlas (CC BY 4.0) a RVO/KCAF. Údaje jsou orientační, nejde o stavebnětechnické ani právní poradenství.
Slunce a stín
Jak jsou fasády, zahrada a střecha orientované vůči slunci a kolik stínu vrhají okolní budovy? Výpočet vychází z polohy slunce a výšek budov podle 3D BAG.
- Fasády, zahrada, střecha a denní světlo
- probíhá výpočet…
Údaje o budovách se nepodařilo načíst.
tato nemovitost stíny budov pozemku směr ke slunci
Budovy a výšky: 3D BAG (TU Delft, CC BY 4.0; výška střechy = 70. percentil výšky nad úrovní terénu u této nemovitosti, z dat AHN). Pozemek: Kadaster (BRK). Poloha slunce: algoritmus NOAA, místní čas. Letecký snímek: PDOK, Beeldmateriaal Nederland (CC BY 4.0). Orientační výpočet: nezohledňuje stromy, ploty, vikýře ani reliéf terénu.
Energie a teplo
Nizozemský průměr: poměrně dobrá izolace, ale s prostorem pro zlepšení u střechy, podlahy či zasklení. Investice do izolace se zde zpravidla vrátí během několika let a zvýší hodnotu nemovitosti. Roční výdaje za energie u srovnatelné nemovitosti jsou přibližně o € 711 nižší než u průměrné nemovitosti v oblasti Kapelle.
Energetický štítek
C předběžný energetický štítek
- Energetický štítek A nebo lepší v oblasti Kapelle
- 28% nemovitostí
Odhad státních orgánů podle roku výstavby a typu nemovitosti, nikoli štítek zaregistrovaný na základě prohlídky; při prodeji nebo pronájmu je povinný konečný štítek.
Spotřeba a náklady
€ 125 měsíčně při průměrné spotřebě
- Zemní plyn
- 520 m³ za rok; lokalitě 860
- Elektřina
- 1.750 kWh za rok; lokalitě 2.670
- Roční náklady
- € 1.500 plyn € 722, elektřina € 454, stálé poplatky € 324
- Průměrná nemovitost v oblasti Kapelle
- € 2.211 za rok
- Solární panely
- 5% srovnatelných nemovitostí; lokalitě 58%
Zdroj a metodika
Průměrné dodávky pro nemovitosti stejného typu a velikosti ze stejného období výstavby (CBS 2025, po korekci na venkovní teplotu) při průměrných spotřebitelských cenách z období září 2026 (CBS: 1,39 za m³ a 0,26 za kWh včetně daní, se stálými poplatky a slevou na energetické dani). Skutečná spotřeba závisí na obyvatelích a technickém vybavení.
Přechod na udržitelné vytápění a dotace
- Vytápění v oblasti Kapelle
- 91 % kotel ústředního vytápění, 2 % společná kotelna, 5% elektrické vytápění 2022
- Geotermální potenciál
- Nepříznivé Souvrství Slochteren, WarmteAtlas
- Teplárenská síť
- v této lokalitě není teplárenská síť ani známý plán na její vybudování
ISDE 2026 (500 milionů €): dotace na izolaci, tepelné čerpadlo (včetně hybridního), solární ohřev vody, větrání a připojení k teplárenské síti (pevná částka 3 775 €); na tepelná čerpadla přibližně od 500 € do více než 13 000 € podle typu a výkonu. Žádosti se podávají u RVO po instalaci. ISDE u RVO · Energiesubsidiewijzer (včetně obecních dotačních programů)
Energetické štítky v oblasti Kapelle
Zdroj a metodika
Energetický štítek a rozložení tříd štítků z EP-Online (RVO) prostřednictvím naší databáze; profily spotřeby CBS 85140NED (CC BY 4.0); sazby CBS 85592NED; spotřeba v lokalitě CBS Kerncijfers; sítě dálkového vytápění, plány, pilotní projekty a skladba způsobů vytápění WarmteAtlas (RVO, na úrovni lokalit; plány přiřazeny lokalitám, jejichž střed leží v řešeném území); ISDE: RVO. Orientační údaje, nikoli energetické poradenství.
Měsíční náklady na bydlení: koupě nebo pronájem
Zadejte vlastní kupní cenu, nájemné a další předpoklady. Všechny částky lze upravit; výsledek je orientační.
Kolik stojí koupě této nemovitosti?
Jednorázové náklady nad rámec kupní ceny: daň, notář, odborný odhad ceny, poradenství a technická prohlídka. Od roku 2018 si můžete půjčit nejvýše částku odpovídající hodnotě nemovitosti, tyto náklady proto hradíte z vlastních prostředků.
Užitečné nástroje
Proměna interiéru pomocí AI
Nahrajte fotografii místnosti, vyberte styl a do půl minuty uvidíte, jak by mohla vypadat. Samotná místnost zůstane stejná, změní se pouze její zařízení.
Tento nástroj je určen přihlášeným návštěvníkům. Účet si můžete vytvořit zdarma.
Lokalita, čtvrť a obec
Kapelle
- Nemovitosti
- 3.754
- Počet obyvatel
- 8.890
- Průměrná daňová hodnota WOZ
- € 352.000
- Nemovitosti obývané vlastníky
- 77%
- Prům. rok výstavby
- 1980
- Nejčastější typ
- Řadový dům (28%)
Kapelle
- Nemovitosti
- 3.900
- Počet obyvatel
- 9.460
- Průměrná daňová hodnota WOZ
- € 358.000
- Nemovitosti obývané vlastníky
- 77%
- Prům. rok výstavby
- 1980
- Nejčastější typ
- Samostatně stojící dům (28%)
Kapelle
- Nemovitosti
- 5.579
- Počet obyvatel
- 13.012
- Průměrná daňová hodnota WOZ
- € 351.000
- Nemovitosti obývané vlastníky
- 77%
- Prům. rok výstavby
- 1975
- Nejčastější typ
- Samostatně stojící dům (28%)
Nemovitosti v této lokalitě na mapě Kapelle · Zeeland
Kdo žije v lokalitě?
Kdo žije v lokalitě?
Porovnejte údaje CBS za lokalitu, čtvrť a obec s celostátními údaji: původ obyvatel, vzdělání, příjmy, sociální dávky a zaměstnanost.
Zdarma s účtem. Platební údaje nejsou potřeba.
Občanská vybavenost a dopravní dostupnost
Do supermarketu pohodlně dojedete na kole. K základní škole pohodlně dojedete na kole. Zastávka veřejné dopravy je hned za rohem. Venkovské prostředí: klid a prostor, ale občanská vybavenost je dál.
- Velký supermarket
- 700 m průměrná vzdálenost v lokalitě
- Ordinace praktického lékaře
- 900 m průměrná vzdálenost v lokalitě
- Základní škola
- 700 m průměrná vzdálenost v lokalitě
- Zařízení denní péče o děti
- 800 m průměrná vzdálenost v lokalitě
- Nejbližší základní škola
- 100 m Christelijke Basisschool de Linge
- Nejbližší zastávka veřejné dopravy
- 170 m Biezelinge, Hoofdstraat · bus · 1,7 vertrekken per uur overdag
- Nejbližší dobíjecí bod
- 40 m Marktplein 7 - Agrisnellaad
- Nejbližší zařízení péče o děti
- 100 m Kindcentrum De Linge Biezelinge
- Školy do 3 km
- 4
- Míra urbanizace
- Nízká míra urbanizace 799 adres na km²
Zdroj a metodika
Vzdálenosti po silnici jsou průměrem pro všechny obyvatele lokality (CBS). Vzdálenosti ke škole (DUO), zastávce veřejné dopravy (OVapi/GTFS, odjezdy v pracovní den), vysílači (Antenneregister), dobíjecímu bodu a zařízení péče o děti se měří vzdušnou čarou od této adresy a pocházejí z naší vlastní databáze.
Prostředí v okolí bydliště: hluk, voda, ovzduší, světlo a zeleň
Hluk
52 dB Mírně rušné
do 45 dB – velmi klidné prostředínad 70 dB extrémní hluk
- Silniční doprava
- 51 dB
- Železniční doprava
- pod 40 dB
- Letecký provoz
- žádný
- Větrné turbíny
- pod 40 dB
- Silniční doprava, v noci
- 41 dB
- Železniční doprava, v noci
- 27 dB
V oblasti „lokalita Kapelle“ má 8% nemovitostí vyšší hlukovou zátěž než nemovitost na této adrese; průměr v této oblasti je 49 dB.
Přijatelné: slyšitelná doprava jako na průjezdné ulici v obytné zástavbě. Uvnitř se zavřenými okny ji téměř nevnímáte; venku lze příjemně posedět, úplné ticho tu ale není nikdy. Hlavním zdrojem je silniční doprava (51 dB).
Zdroj a metodika
Lden: průměrná roční hluková zátěž v průběhu dne, večera a noci (hlukové mapy RIVM 2020, letecký provoz 2022, větrné turbíny 2024, rastr 10 m). Jde o hrubý orientační údaj, nikoli o měření na fasádě. WHO doporučuje pro silniční dopravu nejvýše 53 dB a pro letecký provoz 45 dB.
Povodeň
0,27 m Omezené
Pokud tuto oblast zasáhne povodeň, může zde voda podle mapy maximální hloubky zaplavení dosáhnout výšky až 0,27 m.
- Nemovitosti v oblasti Kapelle, které mohou být zaplaveny
- 99%
- Z toho s hloubkou zaplavení nad 0,5 m
- 98%
- Maximální hloubka v lokalitě
- 3,28 m
Omezené: při povodni sahá voda na ulici po kolena. To znamená zaplavené prostory pod podlahou přízemí a zahrady, obytné podlaží bývá poškozeno jen zřídka. Zvýšený práh a suchý prostor pod podlahou přízemí pomáhají omezit škody. Pravděpodobnost povodně je extrémně malá (méně než 1 ku 30 000 ročně): hloubka vody ukazuje, co se při ní stane, pravděpodobnost pak, jak často může nastat.
Zdroj a metodika
LIWO (Rijkswaterstaat), mapa maximální hloubky vody při povodni, rastr 25 m; pravděpodobnost povodně: Klimaateffectatlas. Hloubka nic nevypovídá o pravděpodobnosti povodně; hráze a protipovodňové zábrany jsou navrženy s ohledem na tuto pravděpodobnost.
Kvalita ovzduší
- NO₂ 11,9 µg/m³ nad doporučenou hodnotou WHO
- PM2,5 7,7 µg/m³ nad doporučenou hodnotou WHO
- PM10 14,0 µg/m³ v mezích doporučení WHO
Znečištěné ovzduší: překračuje evropské limity pro rok 2030, obvykle kvůli blízké rušné silnici, průmyslu nebo intenzivnímu chovu hospodářských zvířat. Pro lidi s dýchacími potížemi a malé děti je to důležitý faktor; pomáhá větrat na klidnější straně domu.
Průměr za Kapelle: NO₂ 11,6, PM2,5 7,9 µg/m³.
Zdroj a metodika
Průměrné roční koncentrace v rozlišení 25 m (RIVM, nejnovější mapa). Ryska v ukazateli: doporučená hodnota WHO (NO₂ 10, PM2,5 5, PM10 15 µg/m³); barva vyjadřuje porovnání s doporučením WHO a limitem EU pro rok 2030.
Světlo v noci
Tlumeně osvětlené
tmavelmi silné osvětlení
Průměr v oblasti Kapelle: tlumeně osvětlené.
Tlumené osvětlení: trochu pouličního osvětlení, ale bez světelné záře nad lokalitou. Příznivé pro klidný spánek; Mléčnou dráhu tu už ale neuvidíte.
Zdroj a metodika
Umělé světlo vyzařované vzhůru, měřené družicemi (mapa světelných emisí RIVM 2023, rastr 375 m), hodnocené ve srovnání se všemi nemovitostmi v Nizozemsku: tmavé oblasti patří k nejtmavším 20 %, velmi světlé k nejsvětlejším 10 %.
Zeleň v lokalitě
57% zeleň do 500 m
Průměr v oblasti Kapelle: 55%.
Množství zeleně odpovídá průměru nizozemských obytných lokalit: střídají se zde zahrady, veřejná zeleň a zpevněné plochy. Park nebo menší zelená plocha v dosahu několika minut chůze jsou za teplých dnů velkou výhodou.
Zdroj a metodika
Podíl zeleně (trávy, keřů a stromů) ve čtverci o straně 500 m kolem této adresy (mapa zeleně RIVM 2022). Polovina nemovitostí v Nizozemsku má v okruhu 500 m více než 52 % zeleně; každá desátá méně než 32 %.
Zóna jaderné bezpečnosti: Kerncentrale Borssele ve vzdálenosti 18 km (zóna do 20 km: ukrytí a jódová profylaxe (18–40 let včetně)); Kerncentrale Doel (B) ve vzdálenosti 26 km (zóna do 100 km: jódová profylaxe pro osoby do 18 let a těhotné ženy). Zóny ochranných opatření podle Národního krizového plánu pro radiační mimořádné události.
Letecký provoz nad touto adresou
Letecký provoz nad touto adresou
Zjistěte, kolik letadel zde denně přelétá, v jaké výšce, v jakou dobu a se kterými letišti tyto lety souvisejí.
Zdarma s účtem. Platební údaje nejsou potřeba.
Klima a bezpečnost
I za horkých dnů zůstává tepelná zátěž v okolí domu mírná; večer se okolí poměrně dobře ochlazuje.
Horko
46–48 °C extrémní tepelná zátěž
Pocitová teplota za horkého letního dne (2022), ve vzdálenosti 1 m od domu.
- Efekt tepelného ostrova
- 0,6–0,8 °C tepleji než v nezastavěném okolí
- Teplé noci (20 °C a více)
- 6–7 nocí za rok
- Vzdálenost k místu, kde se lze ochladit
- 200–300 m
- Průměr v oblasti Kapelle
- 46 °C pocitová teplota
Voda
Extrémně malá pravděpodobnost povodně
Pravděpodobnost zaplavení do výšky alespoň 20 cm při protržení hráze nebo vysokém stavu vody: méně než 1 ku 30 000 ročně. Maximální hloubka vody při zaplavení: 0,27 m.
- Dešťová voda při přívalovém dešti (70 mm za hodinu)
- voda neodtéká bezprostředně podél domu
- Problémy s vysokou hladinou podzemní vody v roce 2050
- Velmi velký nárůst
- Nezaplavené podlaží v oblasti Kapelle
- 75% nemovitostí při nejzávažnější povodni
- Nemovitosti se střední nebo vysokou pravděpodobností v oblasti Kapelle
- 0%
Bezpečnostní rizika v okolí
- Vedení vysokého napětí
- 778 m 150 kV
- Větrná turbína
- 1,3 km Windturbine 10 kW, ashoogte 15 m · rotor 14 m · zde přibližně 35 dB
- Hluk větrných turbín na této adrese
- 25 dB Lden podle hlukové mapy větrných turbín RIVM
- Rizikové činnosti do 1 km
- Buisleiding, tanken brandstoffen, vervoer gevaarlijke stoffen, vuurwerkopslag
V oblasti Kapelle se 0% nemovitostí nachází v pásmu magnetického pole vedení vysokého napětí a 1% do 1 km od větrné turbíny.
Zdroj a metodika
Horko, voda a podzemní voda: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0; pocitová teplota a tepelný ostrov 2022, pravděpodobnost povodně a hloubka vody podle celostátních povodňových scénářů, pravděpodobnost problémů s podzemní vodou v roce 2050 podle scénáře s vysokými hodnotami, odtokové dráhy při srážkách 70 mm za hodinu). Vysoké napětí: RIVM Netkaart s vypočtenými vzdálenostmi (pásmo magnetického pole); větrné turbíny: RIVM; rizikové činnosti: Register Externe Veiligheidsrisico's prostřednictvím RIVM Atlas Leefomgeving (činnosti s pásmem možného ohrožení do 1 km). Orientační údaje založené na mapách, nikoli na měřeních.
Bezpečnost a kvalita života
Kvalita života — lokalita Kapelle
Dobrá Leefbaarometer 2024, třída 7 z 9
- Fyzické prostředí: dostatečná
- Nemovitosti: dostatečná
- Občanská vybavenost: nedostatečná
- Sociální soudržnost: dostatečná
- Rušivé jevy a ohrožení bezpečnosti: dobrá
Leefbaarometer 3.0 (BZK): odhad kvality života v devíti třídách, s hodnocením pěti oblastí ve srovnání s celostátním průměrem. Více o této lokalitě
Trestné činy — lokalita Kapelle
23 na 1 000 obyvatel ročně +14% oproti předchozímu roku
- Evidováno: září 2025 – srp 2026
- 201
- Čtvrť Kapelle
- 27 na 1 000
- Obec Kapelle
- 26 na 1 000
- Nederland
- 45 na 1 000
- Vloupání do obydlí na 1 000 nemovitostí
- 5,3 20 vloupání
Nejčastější typ
- Fietsdiefstal
- 28
- Vernieling
- 26
- Woninginbraak
- 20
- Winkeldiefstal
- 15
Výrazně bezpečnější než průměr: počet trestných činů na obyvatele dosahuje nejvýše poloviny celostátního průměru. Zpravidla jde o klidné obytné lokality s malým pohybem lidí, kteří tudy pouze procházejí.
Zdroj a metodika
Policie, evidované trestné činy podle lokalit (otevřená data CBS a policie, měsíční údaje). V malých lokalitách bývají počty nízké; posuzujte je společně s počtem obyvatel a nemovitostí. Ne každý trestný čin je nahlášen.
Chystáte se podat nabídku na Marktplein 1 - E? Zjistěte, jakou má nemovitost skutečnou hodnotu.
Bezplatná stránka nabízí fakta. Zpráva odpoví na to podstatné: kolik nabídnout? Tři scénáře v eurech podložené skutečnými kupními cenami srovnatelných nemovitostí z registru Kadaster, hodnotou stanovenou modelem, údaji o překračování nabídkových cen v obci a stavem nemovitosti podle fotografií. Navíc otázky, které byste měli položit realitnímu makléři před podpisem smlouvy.
Příklad výpočtu: pokud nabídnete o 2% více, než je potřeba, zaplatíte u nemovitosti za 450 000 € navíc 9 000 €. Zpráva stojí 19 €.
-
Strategie podávání nabídek se třemi scénáři
Opatrná nabídka, nabídka odpovídající trhu a nabídka s vyšší šancí na úspěch, všechny v eurech. Vycházejí z hodnoty stanovené modelem, srovnatelných prodejů a z toho, o kolik se v této obci překračuje nabídková cena. -
Srovnatelné prodeje z registru Kadaster
Skutečné kupní ceny nemovitostí v lokalitě, které jsou srovnatelné typem, velikostí a obdobím výstavby. Ceny jsou přepočtené na dnešní úroveň a zobrazené na mapě i v tabulce. -
Hodnota stanovená modelem a předchozí prodeje
Automatický odhad hodnoty včetně cenového rozpětí, historie prodejů na této adrese a vývoj daňové hodnoty WOZ v průběhu let. -
Údaje o realitním trhu v obci
Doba prodeje, procento navýšení oproti nabídkové ceně, cena za m² a ukazatel nedostatku nabídky pro tento typ nemovitosti (NVM), abyste věděli, jak velkou konkurenci můžete očekávat. -
Otázky pro realitního makléře
Seznam otázek na míru pro prohlídku, sestavený podle roku výstavby, energetického štítku, rizik v okolí, inzerátu a analýzy fotografií. -
Stav nemovitosti podle fotografií
Model pro analýzu obrazu vyhodnotí celkový stav, kuchyň a koupelnu i viditelné vady podle fotografií v inzerátu a odhadne orientační rozpočet na renovaci. -
Měsíční náklady na bydlení podle výše nabídky
Měsíční náklady pro každý scénář: hypotéka, vedlejší náklady na koupi, obecní daně a poplatky, energie a údržba, spolu se srovnáním s nájmem. -
Včetně všech informací z bezplatné stránky
Nemovitost, lokalita, energie, prostředí v okolí bydliště, klima, bezpečnost a letecký provoz v jednom přehledu, abyste měli vše v jediném PDF.
Porovnáváte více nemovitostí? 5 zpráv za € 39 měsíčně, další zprávy za € 6 za kus. Nejde o odborný odhad ceny ani o záruku, ale o údaje, kterými můžete svou nabídku podložit.
Časté dotazy k adrese Marktplein 1 - E
Jakého typu je nemovitost na adrese Marktplein 1 - E?
Nemovitost na adrese Marktplein 1 - E (Kapelle) je typu appartement, rok výstavby 1998, obytná plocha 93 m². Nachází se v lokalitě Kapelle v obci Kapelle.
Jaký energetický štítek má nemovitost na adrese Marktplein 1 - E?
Evidovaný energetický štítek má třídu C. U srovnatelné nemovitosti činí výdaje za plyn a elektřinu v průměru € 125 měsíčně.
Jakou přibližnou hodnotu má nemovitost na adrese Marktplein 1 - E?
Orientační tržní hodnota se pohybuje mezi € 379.000 a € 456.000 (střední hodnota € 418.000, cenová úroveň září 2026). Výpočet vychází z daňových hodnot WOZ, nabídkových cen a prodejů srovnatelných nemovitostí v lokalitě. Jde o orientační odhad hodnoty, nikoli o odborný odhad ceny.
Jak klidné je prostředí na adrese Marktplein 1 - E?
Průměrná roční hladina hluku u fasády je 52 dB Lden (mírně rušné). Největším zdrojem je silniční doprava. Denně v okruhu 2 km proletí přibližně 3 letadel ve výšce pod 3 000 m.
Hrozí na adrese Marktplein 1 - E povodeň?
Teoreticky ano: při povodni zde může voda dosáhnout výšky až 0,27 m (omezené). Pravděpodobnost, že voda dosáhne výšky alespoň 20 cm, je extrémně malá (méně než 1 ku 30 000 ročně).
Jak bezpečná je lokalita v okolí adresy Marktplein 1 - E?
V oblasti Kapelle (lokalita) policie zaznamenala 23 trestných činů na 1 000 obyvatel za rok, oproti 26 v obci a 45 v celém Nizozemsku. Hodnocení kvality života podle Leefbaarometer: dobrá.
Jaká občanská vybavenost je v blízkosti adresy Marktplein 1 - E?
Průměrné vzdálenosti v lokalitě: velký supermarket 700 m, praktický lékař 900 m, základní škola 700 m, jesle 800 m (CBS). Nejbližší školu, zastávku veřejné dopravy, dobíjecí stanici a zařízení péče o děti najdete na této stránce včetně vzdálenosti od této adresy.
Odkud tyto údaje pocházejí?
Z veřejných státních zdrojů: BAG a Kadaster (parametry nemovitosti, pozemek), EP-Online (energetický štítek), CBS (údaje o lokalitě, cenový index, spotřeba energie), RIVM (hluk, ovzduší, světlo, zeleň), Klimaateffectatlas a LIWO (horko, voda), otevřená data policie a Leefbaarometer (bezpečnost) a sítě ADS-B (letecký provoz). Všechny výpočty jsou orientační, nejde o odborný odhad ceny ani poradenství.