Van Hogendorpstraat 68
2515 NV 's-Gravenhage · Huygenspark, Den Haag
- Řadový dům
- Rok výstavby 1868
- 47 m² obytné plochy
- 32 m² pozemku
- D energetický štítek
Zeptejte se na nemovitost: Van Hogendorpstraat 68
Zeptejte se na nemovitost, lokalitu, hodnotu nebo náklady. Asistent odpovídá na základě údajů z této stránky a v případě potřeby vyhledá aktuální informace.
Ve zkratce
Na adrese Van Hogendorpstraat 68 v obci 's-Gravenhage se nachází řadový dům z roku 1868 s obytnou plochou 47 m² a energetickým štítkem D v lokalitě Huygenspark (obec Den Haag). Orientační tržní hodnota je € 221.000 až € 244.000. Prostředí v okolí bydliště: hluk 50 dB (klidné), kvalita ovzduší nad doporučenou hodnotou WHO, 25 % zeleně v okruhu 500 m, při povodni hloubka vody až 1,9 m. Letecký provoz: přibližný denní počet letadel ve výšce pod 3 000 m v okruhu 2 km je 26. Kvalita života v lokalitě: více než dostatečná.
Všechny údaje na této stránce pocházejí z veřejných registrů a map a jsou zdarma. Pokud byste je shromažďovali sami, zabralo by vám to u každé nemovitosti hodiny. Zde je máte pohromadě za sekundu. V každé části najdete vysvětlení, co uvedené údaje znamenají pro bydlení na této adrese.
Poloha
Orientační odhad hodnoty
Trh
- +4,4% prodejní ceny Den Haag za rok (cenový index CBS, září 2026)
- € 465.418 průměrná prodejní cena v obci Den Haag v roce 2025 (CBS/Kadaster)
- € 234.000 průměrná daňová hodnota WOZ – lokalita Huygenspark (CBS 2024)
Jak se orientační odhad počítá
| Zdroj | Výchozí hodnota | Přepočet na současnou cenovou úroveň | Váha |
|---|---|---|---|
| Daňová hodnota WOZ této nemovitosti pro rok 2026 rozhodné datum 1. ledna 2025 |
€ 219.000 | € 234.114 +6,9 % od 2025 K1 |
50% |
| Srovnatelné nemovitosti v okruhu 40: 290 medián daňové hodnoty WOZ za m², upravený podle indexu |
€ 4.981/m² | € 234.107 | 42% |
| Průměr (lokalita: Huygenspark) CBS WOZ 2024 (€ 234.000) / prům. 61 m² |
€ 3.836/m² | € 218.856 +21,4 % od 2023 K1 |
8% |
Vývoj daňové hodnoty WOZ této nemovitosti
Daňová hodnota WOZ této nemovitosti
Prohlédněte si daňovou hodnotu WOZ za každý rok od roku 2014 a její srovnání s orientačním odhadem hodnoty.
Zdarma s účtem. Platební údaje nejsou potřeba.
Podobné nemovitosti v okolí (nalezeno: 41)
Srovnatelné nemovitosti
Prohlédněte si srovnatelné nemovitosti v lokalitě, z nichž vychází orientační odhad hodnoty, včetně ceny za m² a vzdálenosti.
Zdarma s účtem. Platební údaje nejsou potřeba.
Způsob výpočtu: Údaje z každého zdroje se přepočítávají z cenové úrovně k příslušnému rozhodnému datu na současnou cenovou úroveň pomocí cenového indexu CBS pro prodej stávajících nemovitostí (podle provincie, pro Amsterdam, Rotterdam, Den Haag a Utrecht podle města; za poslední měsíce pomocí celostátního měsíčního indexu). Střední hodnota je váženým průměrem; rozpětí vychází z rozdílů mezi zdroji (nejméně 5 %). Stav nemovitosti, poloha v rámci ulice, dlouhodobý pronájem pozemku ani další specifika nemovitosti nejsou zohledněny. Nejedná se o odborný odhad ceny.
Nájem, nebo koupě?
Pronájem srovnatelné nemovitosti
V okolí je příliš málo srovnatelných nájemních nemovitostí pro orientační odhad nájemného.
Koupě této nemovitosti
€ 1.090 měsíčně
Anuitní hypotéka ve výši € 233.000 (střední hodnota) s úrokovou sazbou 3,9 % a splatností 30 let, na celou kupní cenu: v prvním měsíci € 750 na úrocích a € 340 na splátce jistiny. Bez zohlednění nákladů na údržbu, daní a daňového odpočtu úroků.
Co se vyplatí víc?
Pro srovnání je potřeba orientační odhad nájemného i orientační odhad hodnoty.
Základní údaje
- Typ nemovitosti
- Řadový dům
- Účel užívání
- Bydlení
- Rok výstavby
- 1868
- Obytná plocha
- 47 m²
- Plocha budovy
- 37 m²
- Plocha pozemku
- 32 m²
- Energetický štítek
- D (24 prosinec 2014)
- Stav jednotky v registru
- V užívání
- Stav budovy v registru
- V užívání
- Identifikátor adresního místa v BAG
- 0518200000427464
- Identifikátor jednotky v BAG
- 0518010000427465
- Identifikátor budovy v BAG
- 0518100000326765
Zdroj a metodika
Basisregistratie Adressen en Gebouwen (Kadaster) a registr energetických štítků. Plocha pozemku je celková výměra podle katastru; u bytů jde o celý pozemek, na kterém budova stojí.
Pozemek, půda a využití území
Památka chráněná státem: osobitý charakter a památková ochrana, ale také nutnost povolení téměř ke každé stavební úpravě, vyšší náklady na údržbu a přísnější požadavky na izolaci. Na druhou stranu jsou k dispozici dotace a úvěr na obnovu památky. Podloží je zde stabilní.
- Plocha pozemku (BAG)
- 32 m²
- Státem chráněná kulturní památka
- číslo 459820 · Woningen en woningbouwcomplexen Rijksdienst voor het Cultureel Erfgoed; stavební úpravy vyžadují povolení stavebního úřadu
- Riziko poškození základů – Huygenspark
- U 0,0 % nemovitostí hrozí hniloba dřevěných základových pilot (velmi nízké) 2050, scénář s vysokými dopady: 0,0 %, nerovnoměrné sedání 1,0 % — Klimaateffectatlas (Deltares/KCAF)
- Pokles půdy – Huygenspark
- −1,1 mm ročně v mělkých vrstvách −0,3 mm; obec Den Haag −1,1 mm
- Kadaster, nadmořská výška, využití dle územního plánu, půda
- načítání…
Zdroj a metodika
Pozemek: Kadaster (BRK, přes PDOK; hranice pozemku je vyznačena na mapě výše). Nadmořská výška: Actueel Hoogtebestand Nederland. Využití území: ruimtelijkeplannen.nl (územní plány do 1. 1. 2024; novější pravidla jsou uvedena v aktuálním plánu obce pro území a životní prostředí). Půda a základy: Klimaateffectatlas (CC BY 4.0) a RVO/KCAF. Údaje jsou orientační, nejde o stavebnětechnické ani právní poradenství.
Slunce a stín
Jak jsou fasády, zahrada a střecha orientované vůči slunci a kolik stínu vrhají okolní budovy? Výpočet vychází z polohy slunce a výšek budov podle 3D BAG.
- Fasády, zahrada, střecha a denní světlo
- probíhá výpočet…
Údaje o budovách se nepodařilo načíst.
tato nemovitost stíny budov pozemku směr ke slunci
Budovy a výšky: 3D BAG (TU Delft, CC BY 4.0; výška střechy = 70. percentil výšky nad úrovní terénu u této nemovitosti, z dat AHN). Pozemek: Kadaster (BRK). Poloha slunce: algoritmus NOAA, místní čas. Letecký snímek: PDOK, Beeldmateriaal Nederland (CC BY 4.0). Orientační výpočet: nezohledňuje stromy, ploty, vikýře ani reliéf terénu.
Energie a teplo
Nizozemský průměr: poměrně dobrá izolace, ale s prostorem pro zlepšení u střechy, podlahy či zasklení. Investice do izolace se zde zpravidla vrátí během několika let a zvýší hodnotu nemovitosti. Roční výdaje za energie u srovnatelné nemovitosti jsou přibližně o € 161 vyšší než u průměrné nemovitosti v oblasti Huygenspark.
Energetický štítek
D registrovaný energetický štítek (energetický index)
- Datum prohlídky
- 24 prosinec 2014
- Index energetické náročnosti
- 2,00 nižší hodnota znamená vyšší úspornost; hodnota 1,2 nebo nižší odpovídá štítku A
- Energetický štítek A nebo lepší v oblasti Huygenspark
- 44% nemovitostí
Vypracován podle metodiky platné před rokem 2021; od roku 2021 platí NTA 8800.
Spotřeba a náklady
€ 136 měsíčně při průměrné spotřebě
- Zemní plyn
- 670 m³ za rok; lokalitě 530
- Elektřina
- 1.440 kWh za rok; lokalitě 1.570
- Roční náklady
- € 1.628 plyn € 930, elektřina € 374, stálé poplatky € 324
- Průměrná nemovitost v oblasti Huygenspark
- € 1.467 za rok
- Solární panely
- 7% srovnatelných nemovitostí; lokalitě 6%
Zdroj a metodika
Průměrné dodávky pro nemovitosti stejného typu a velikosti ze stejného období výstavby (CBS 2025, po korekci na venkovní teplotu) při průměrných spotřebitelských cenách z období září 2026 (CBS: 1,39 za m³ a 0,26 za kWh včetně daní, se stálými poplatky a slevou na energetické dani). Skutečná spotřeba závisí na obyvatelích a technickém vybavení.
Přechod na udržitelné vytápění a dotace
- Teplárenská síť v lokalitě
- 11% nemovitostí je připojeno (2023)
- Vytápění v oblasti Huygenspark
- 51 % kotel ústředního vytápění, 26 % společná kotelna, 20% dálkové vytápění 2022
- Geotermální potenciál
- Nepříznivé Souvrství Slochteren, WarmteAtlas
ISDE 2026 (500 milionů €): dotace na izolaci, tepelné čerpadlo (včetně hybridního), solární ohřev vody, větrání a připojení k teplárenské síti (pevná částka 3 775 €); na tepelná čerpadla přibližně od 500 € do více než 13 000 € podle typu a výkonu. Žádosti se podávají u RVO po instalaci. ISDE u RVO · Energiesubsidiewijzer (včetně obecních dotačních programů)
Energetické štítky v oblasti Huygenspark
Zdroj a metodika
Energetický štítek a rozložení tříd štítků z EP-Online (RVO) prostřednictvím naší databáze; profily spotřeby CBS 85140NED (CC BY 4.0); sazby CBS 85592NED; spotřeba v lokalitě CBS Kerncijfers; sítě dálkového vytápění, plány, pilotní projekty a skladba způsobů vytápění WarmteAtlas (RVO, na úrovni lokalit; plány přiřazeny lokalitám, jejichž střed leží v řešeném území); ISDE: RVO. Orientační údaje, nikoli energetické poradenství.
Měsíční náklady na bydlení: koupě nebo pronájem
Zadejte vlastní kupní cenu, nájemné a další předpoklady. Všechny částky lze upravit; výsledek je orientační.
Kolik stojí koupě této nemovitosti?
Jednorázové náklady nad rámec kupní ceny: daň, notář, odborný odhad ceny, poradenství a technická prohlídka. Od roku 2018 si můžete půjčit nejvýše částku odpovídající hodnotě nemovitosti, tyto náklady proto hradíte z vlastních prostředků.
Užitečné nástroje
Proměna interiéru pomocí AI
Nahrajte fotografii místnosti, vyberte styl a do půl minuty uvidíte, jak by mohla vypadat. Samotná místnost zůstane stejná, změní se pouze její zařízení.
Tento nástroj je určen přihlášeným návštěvníkům. Účet si můžete vytvořit zdarma.
Lokalita, čtvrť a obec
Huygenspark
- Nemovitosti
- 4.676
- Počet obyvatel
- 8.290
- Průměrná daňová hodnota WOZ
- € 234.000
- Nemovitosti obývané vlastníky
- 8%
- Prům. rok výstavby
- 1967
- Nejčastější typ
- Byt (92%)
Stationsbuurt
- Nemovitosti
- 7.590
- Počet obyvatel
- 13.125
- Průměrná daňová hodnota WOZ
- € 264.000
- Nemovitosti obývané vlastníky
- 14%
- Prům. rok výstavby
- 1964
- Nejčastější typ
- Byt (91%)
Den Haag
- Nemovitosti
- 281.368
- Počet obyvatel
- 568.945
- Průměrná daňová hodnota WOZ
- € 362.000
- Nemovitosti obývané vlastníky
- 42%
- Prům. rok výstavby
- 1961
- Nejčastější typ
- Byt (79%)
Nemovitosti v této lokalitě na mapě Městská část Centrum · 's-Gravenhage · Zuid-Holland
Kdo žije v lokalitě?
Kdo žije v lokalitě?
Porovnejte údaje CBS za lokalitu, čtvrť a obec s celostátními údaji: původ obyvatel, vzdělání, příjmy, sociální dávky a zaměstnanost.
Zdarma s účtem. Platební údaje nejsou potřeba.
Občanská vybavenost a dopravní dostupnost
Na nákup dojdete pěšky. K základní škole pohodlně dojedete na kole. Zastávka veřejné dopravy je hned za rohem. Městské prostředí: vše je blízko, ale patří k tomu i ruch města.
- Velký supermarket
- 300 m průměrná vzdálenost v lokalitě
- Ordinace praktického lékaře
- 400 m průměrná vzdálenost v lokalitě
- Základní škola
- 700 m průměrná vzdálenost v lokalitě
- Zařízení denní péče o děti
- 600 m průměrná vzdálenost v lokalitě
- Nejbližší základní škola
- 300 m Jan Ligthartschool
- Nejbližší zastávka veřejné dopravy
- 340 m Station Hollands Spoor · tram · 70 vertrekken per uur overdag
- Nejbližší dobíjecí bod
- 50 m Van Hogendorpstraat - Vattenfall
- Nejbližší zařízení péče o děti
- 290 m Happynest Kinderopvang
- Nejbližší vysílač
- 110 m Zendmast 3G, 4G, 5G · 3 antennes · 28,2 m hoog · veilige afstand 14,6 m
- Školy do 3 km
- 42
- Míra urbanizace
- Velmi vysoká míra urbanizace 7.852 adres na km²
Zdroj a metodika
Vzdálenosti po silnici jsou průměrem pro všechny obyvatele lokality (CBS). Vzdálenosti ke škole (DUO), zastávce veřejné dopravy (OVapi/GTFS, odjezdy v pracovní den), vysílači (Antenneregister), dobíjecímu bodu a zařízení péče o děti se měří vzdušnou čarou od této adresy a pocházejí z naší vlastní databáze.
Prostředí v okolí bydliště: hluk, voda, ovzduší, světlo a zeleň
Hluk
50 dB Klidné
do 45 dB – velmi klidné prostředínad 70 dB extrémní hluk
- Silniční doprava
- 46 dB
- Železniční doprava
- 43 dB
- Letecký provoz
- pod 40 dB
- Větrné turbíny
- žádný
- Silniční doprava, v noci
- 37 dB
- Železniční doprava, v noci
- 35 dB
V oblasti „lokalita Huygenspark“ má 84% nemovitostí vyšší hlukovou zátěž než nemovitost na této adrese; průměr v této oblasti je 59 dB.
Klidné: hluk běžné obytné ulice. Přes den ho zaznamenáte, pokud se na něj zaměříte, v noci je dostatečný klid na spaní s otevřeným oknem. Hlavním zdrojem je silniční doprava (46 dB).
Zdroj a metodika
Lden: průměrná roční hluková zátěž v průběhu dne, večera a noci (hlukové mapy RIVM 2020, letecký provoz 2022, větrné turbíny 2024, rastr 10 m). Jde o hrubý orientační údaj, nikoli o měření na fasádě. WHO doporučuje pro silniční dopravu nejvýše 53 dB a pro letecký provoz 45 dB.
Povodeň
1,89 m Značné
Pokud tuto oblast zasáhne povodeň, může zde voda podle mapy maximální hloubky zaplavení dosáhnout výšky až 1,89 m.
- Nemovitosti v oblasti Huygenspark, které mohou být zaplaveny
- 59%
- Z toho s hloubkou zaplavení nad 0,5 m
- 59%
- Maximální hloubka v lokalitě
- 2,13 m
Značné: přízemí může být zaplaveno, což poškodí podlahy, kuchyň i technické vybavení. Výhodou je suché vyšší podlaží, kam se lze uchýlit, a elektrický rozvaděč umístěný výše nad podlahou; zeptejte se na dřívější problémy se zaplavením. Pravděpodobnost povodně je extrémně malá (méně než 1 ku 30 000 ročně): hloubka vody ukazuje, co se při ní stane, pravděpodobnost pak, jak často může nastat.
Zdroj a metodika
LIWO (Rijkswaterstaat), mapa maximální hloubky vody při povodni, rastr 25 m; pravděpodobnost povodně: Klimaateffectatlas. Hloubka nic nevypovídá o pravděpodobnosti povodně; hráze a protipovodňové zábrany jsou navrženy s ohledem na tuto pravděpodobnost.
Kvalita ovzduší
- NO₂ 19,2 µg/m³ nad doporučenou hodnotou WHO
- PM2,5 9,1 µg/m³ nad doporučenou hodnotou WHO
- PM10 16,5 µg/m³ nad doporučenou hodnotou WHO
Znečištěné ovzduší: překračuje evropské limity pro rok 2030, obvykle kvůli blízké rušné silnici, průmyslu nebo intenzivnímu chovu hospodářských zvířat. Pro lidi s dýchacími potížemi a malé děti je to důležitý faktor; pomáhá větrat na klidnější straně domu.
Průměr za Huygenspark: NO₂ 19,6, PM2,5 9,1 µg/m³.
Zdroj a metodika
Průměrné roční koncentrace v rozlišení 25 m (RIVM, nejnovější mapa). Ryska v ukazateli: doporučená hodnota WHO (NO₂ 10, PM2,5 5, PM10 15 µg/m³); barva vyjadřuje porovnání s doporučením WHO a limitem EU pro rok 2030.
Světlo v noci
Velmi jasné
tmavelmi silné osvětlení
Průměr v oblasti Huygenspark: velmi jasné.
Velmi silně osvětlené: patří mezi 10 % nejvíce osvětlených míst v Nizozemsku, obvykle u skleníků, průmyslových areálů, hlavních silnic nebo v centru města. Počítejte s oranžovou noční oblohou a nutností zatemnění.
Zdroj a metodika
Umělé světlo vyzařované vzhůru, měřené družicemi (mapa světelných emisí RIVM 2023, rastr 375 m), hodnocené ve srovnání se všemi nemovitostmi v Nizozemsku: tmavé oblasti patří k nejtmavším 20 %, velmi světlé k nejsvětlejším 10 %.
Zeleň v lokalitě
25% zeleň do 500 m
Průměr v oblasti Huygenspark: 25%.
Málo zeleně: převážně zpevněné plochy a střechy, zahrady a stromy jsou spíše výjimkou. Takové lokality se v létě více zahřívají a působí rušněji; vlastní výsadba zeleně, například u fasády nebo v podobě stromů, pomůže okamžitě.
Zdroj a metodika
Podíl zeleně (trávy, keřů a stromů) ve čtverci o straně 500 m kolem této adresy (mapa zeleně RIVM 2022). Polovina nemovitostí v Nizozemsku má v okruhu 500 m více než 52 % zeleně; každá desátá méně než 32 %.
Zóna jaderné bezpečnosti: Kerncentrale Borssele ve vzdálenosti 82 km (zóna do 100 km: jódová profylaxe pro osoby do 18 let a těhotné ženy); Kerncentrale Doel (B) ve vzdálenosti 83 km (zóna do 100 km: jódová profylaxe pro osoby do 18 let a těhotné ženy). Zóny ochranných opatření podle Národního krizového plánu pro radiační mimořádné události.
Letecký provoz nad touto adresou
Letecký provoz nad touto adresou
Zjistěte, kolik letadel zde denně přelétá, v jaké výšce, v jakou dobu a se kterými letišti tyto lety souvisejí.
Zdarma s účtem. Platební údaje nejsou potřeba.
Klima a bezpečnost
I za horkých dnů zůstává tepelná zátěž v okolí domu mírná; večer se okolí poměrně dobře ochlazuje. Při přívalovém dešti proudí dešťová voda podél domu: přes nízký práh může vniknout dovnitř nebo zaplavit suterén či níže položenou zahradu.
Horko
46–48 °C extrémní tepelná zátěž
Pocitová teplota za horkého letního dne (2022), ve vzdálenosti 1 m od domu.
- Efekt tepelného ostrova
- více než 2 °C tepleji než v nezastavěném okolí
- Teplé noci (20 °C a více)
- 8–14 nocí za rok
- Vzdálenost k místu, kde se lze ochladit
- 0–200 m
- Průměr v oblasti Huygenspark
- 46 °C pocitová teplota
Voda
Extrémně malá pravděpodobnost povodně
Pravděpodobnost zaplavení do výšky alespoň 20 cm při protržení hráze nebo vysokém stavu vody: méně než 1 ku 30 000 ročně. Maximální hloubka vody při zaplavení: 1,89 m.
- Dešťová voda při přívalovém dešti (70 mm za hodinu)
- voda odtéká podél domu (do 10 m)
- Problémy s vysokou hladinou podzemní vody v roce 2050
- Malá pravděpodobnost nízká hladina podzemní vody
- Nezaplavené podlaží v oblasti Huygenspark
- 97% nemovitostí při nejzávažnější povodni
- Nemovitosti se střední nebo vysokou pravděpodobností v oblasti Huygenspark
- 0%
Bezpečnostní rizika v okolí
- Vedení vysokého napětí
- žádné do 2 km
- Větrná turbína
- 4,7 km Windturbine 3,3 MW, ashoogte 97 m · rotor 112 m · zde přibližně 15 dB
- Hluk větrných turbín na této adrese
- cca 15 dB neslyšitelné; odhad podle výkonu a vzdálenosti nejbližší turbíny, mimo pokrytí mapy RIVM
- Rizikové činnosti do 1 km
- Aardgasstation, buisleiding, industrie
V oblasti Huygenspark se 0% nemovitostí nachází v pásmu magnetického pole vedení vysokého napětí a 0% do 1 km od větrné turbíny.
Zdroj a metodika
Horko, voda a podzemní voda: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0; pocitová teplota a tepelný ostrov 2022, pravděpodobnost povodně a hloubka vody podle celostátních povodňových scénářů, pravděpodobnost problémů s podzemní vodou v roce 2050 podle scénáře s vysokými hodnotami, odtokové dráhy při srážkách 70 mm za hodinu). Vysoké napětí: RIVM Netkaart s vypočtenými vzdálenostmi (pásmo magnetického pole); větrné turbíny: RIVM; rizikové činnosti: Register Externe Veiligheidsrisico's prostřednictvím RIVM Atlas Leefomgeving (činnosti s pásmem možného ohrožení do 1 km). Orientační údaje založené na mapách, nikoli na měřeních.
Bezpečnost a kvalita života
Kvalita života — lokalita Huygenspark
Více než dostatečná Leefbaarometer 2024, třída 6 z 9
- Fyzické prostředí: slabá
- Nemovitosti: nedostatečná
- Občanská vybavenost: vynikající
- Sociální soudržnost: slabá
- Rušivé jevy a ohrožení bezpečnosti: výrazně nedostatečná
Leefbaarometer 3.0 (BZK): odhad kvality života v devíti třídách, s hodnocením pěti oblastí ve srovnání s celostátním průměrem. Více o této lokalitě
Trestné činy — lokalita Huygenspark
132 na 1 000 obyvatel ročně -1% oproti předchozímu roku
- Evidováno: září 2025 – srp 2026
- 1.093
- Čtvrť Stationsbuurt
- 160 na 1 000
- Obec Den Haag
- 72 na 1 000
- Nederland
- 45 na 1 000
- Vloupání do obydlí na 1 000 nemovitostí
- 3,2 15 vloupání
Nejčastější typ
- Fietsdiefstal
- 246
- Winkeldiefstal
- 133
- Mishandeling
- 65
- Vernieling
- 42
Výrazně nad celostátním průměrem. Často jde o lokalitu v centru nebo u nádraží s velkým počtem návštěvníků, někdy o lokalitu s dlouhodobými problémy. Leefbaarometer a večerní návštěva vám napoví, o který případ jde.
Zdroj a metodika
Policie, evidované trestné činy podle lokalit (otevřená data CBS a policie, měsíční údaje). V malých lokalitách bývají počty nízké; posuzujte je společně s počtem obyvatel a nemovitostí. Ne každý trestný čin je nahlášen.
Chystáte se podat nabídku na Van Hogendorpstraat 68? Zjistěte, jakou má nemovitost skutečnou hodnotu.
Bezplatná stránka nabízí fakta. Zpráva odpoví na to podstatné: kolik nabídnout? Tři scénáře v eurech podložené skutečnými kupními cenami srovnatelných nemovitostí z registru Kadaster, hodnotou stanovenou modelem, údaji o překračování nabídkových cen v obci a stavem nemovitosti podle fotografií. Navíc otázky, které byste měli položit realitnímu makléři před podpisem smlouvy.
Příklad výpočtu: pokud nabídnete o 2% více, než je potřeba, zaplatíte u nemovitosti za 450 000 € navíc 9 000 €. Zpráva stojí 19 €.
-
Strategie podávání nabídek se třemi scénáři
Opatrná nabídka, nabídka odpovídající trhu a nabídka s vyšší šancí na úspěch, všechny v eurech. Vycházejí z hodnoty stanovené modelem, srovnatelných prodejů a z toho, o kolik se v této obci překračuje nabídková cena. -
Srovnatelné prodeje z registru Kadaster
Skutečné kupní ceny nemovitostí v lokalitě, které jsou srovnatelné typem, velikostí a obdobím výstavby. Ceny jsou přepočtené na dnešní úroveň a zobrazené na mapě i v tabulce. -
Hodnota stanovená modelem a předchozí prodeje
Automatický odhad hodnoty včetně cenového rozpětí, historie prodejů na této adrese a vývoj daňové hodnoty WOZ v průběhu let. -
Údaje o realitním trhu v obci
Doba prodeje, procento navýšení oproti nabídkové ceně, cena za m² a ukazatel nedostatku nabídky pro tento typ nemovitosti (NVM), abyste věděli, jak velkou konkurenci můžete očekávat. -
Otázky pro realitního makléře
Seznam otázek na míru pro prohlídku, sestavený podle roku výstavby, energetického štítku, rizik v okolí, inzerátu a analýzy fotografií. -
Stav nemovitosti podle fotografií
Model pro analýzu obrazu vyhodnotí celkový stav, kuchyň a koupelnu i viditelné vady podle fotografií v inzerátu a odhadne orientační rozpočet na renovaci. -
Měsíční náklady na bydlení podle výše nabídky
Měsíční náklady pro každý scénář: hypotéka, vedlejší náklady na koupi, obecní daně a poplatky, energie a údržba, spolu se srovnáním s nájmem. -
Včetně všech informací z bezplatné stránky
Nemovitost, lokalita, energie, prostředí v okolí bydliště, klima, bezpečnost a letecký provoz v jednom přehledu, abyste měli vše v jediném PDF.
Porovnáváte více nemovitostí? 5 zpráv za € 39 měsíčně, další zprávy za € 6 za kus. Nejde o odborný odhad ceny ani o záruku, ale o údaje, kterými můžete svou nabídku podložit.
Časté dotazy k adrese Van Hogendorpstraat 68
Jakého typu je nemovitost na adrese Van Hogendorpstraat 68?
Nemovitost na adrese Van Hogendorpstraat 68 ('s-Gravenhage) je typu tussenwoning, rok výstavby 1868, obytná plocha 47 m², pozemek 32 m². Nachází se v lokalitě Huygenspark v obci Den Haag.
Jaký energetický štítek má nemovitost na adrese Van Hogendorpstraat 68?
Evidovaný energetický štítek má třídu D (datum evidence: 24 prosinec 2014). U srovnatelné nemovitosti činí výdaje za plyn a elektřinu v průměru € 136 měsíčně.
Jakou přibližnou hodnotu má nemovitost na adrese Van Hogendorpstraat 68?
Orientační tržní hodnota se pohybuje mezi € 221.000 a € 244.000 (střední hodnota € 233.000, cenová úroveň září 2026). Výpočet vychází z daňových hodnot WOZ, nabídkových cen a prodejů srovnatelných nemovitostí v lokalitě. Jde o orientační odhad hodnoty, nikoli o odborný odhad ceny.
Jak klidné je prostředí na adrese Van Hogendorpstraat 68?
Průměrná roční hladina hluku u fasády je 50 dB Lden (klidné). Největším zdrojem je silniční doprava. Denně v okruhu 2 km proletí přibližně 26 letadel ve výšce pod 3 000 m.
Hrozí na adrese Van Hogendorpstraat 68 povodeň?
Teoreticky ano: při povodni zde může voda dosáhnout výšky až 1,89 m (značné). Pravděpodobnost, že voda dosáhne výšky alespoň 20 cm, je extrémně malá (méně než 1 ku 30 000 ročně).
Jak bezpečná je lokalita v okolí adresy Van Hogendorpstraat 68?
V oblasti Huygenspark (lokalita) policie zaznamenala 132 trestných činů na 1 000 obyvatel za rok, oproti 72 v obci a 45 v celém Nizozemsku. Hodnocení kvality života podle Leefbaarometer: více než dostatečná.
Jaká občanská vybavenost je v blízkosti adresy Van Hogendorpstraat 68?
Průměrné vzdálenosti v lokalitě: velký supermarket 300 m, praktický lékař 400 m, základní škola 700 m, jesle 600 m (CBS). Nejbližší školu, zastávku veřejné dopravy, dobíjecí stanici a zařízení péče o děti najdete na této stránce včetně vzdálenosti od této adresy.
Odkud tyto údaje pocházejí?
Z veřejných státních zdrojů: BAG a Kadaster (parametry nemovitosti, pozemek), EP-Online (energetický štítek), CBS (údaje o lokalitě, cenový index, spotřeba energie), RIVM (hluk, ovzduší, světlo, zeleň), Klimaateffectatlas a LIWO (horko, voda), otevřená data policie a Leefbaarometer (bezpečnost) a sítě ADS-B (letecký provoz). Všechny výpočty jsou orientační, nejde o odborný odhad ceny ani poradenství.