Hoolstraat 4

5465 RW Veghel · Buitengebied Zijtaart, Meierijstad

  • Eramu
  • Ehitusaasta 1960
  • 132 m² elupinda
  • 5.835 m² krunt
  • F energiamärgis
Võrrelge
Tehisintellekti assistent

Küsige selle eluruumi kohta: Hoolstraat 4

Esitage küsimus eluruumi, asumi, väärtuse või kulude kohta. Assistent vastab selle lehe andmete põhjal ja otsib vajaduse korral ajakohast teavet.

Vastused on ligikaudsed ega ole käsitatavad nõuannetena. Vestlused salvestatakse assistendi täiustamiseks.

Lühidalt

Aadressil Hoolstraat 4 (Veghel) asub eramu aastast 1960 eluruumi pindalaga 132 m² ja energiamärgisega F. Asukoht: asum Buitengebied Zijtaart (omavalitsus Meierijstad). Ligikaudne turuväärtus on € 503.000 kuni € 755.000. Elukeskkond: müratase 60 dB (elav), õhukvaliteet üle WHO soovitusliku piirväärtuse, 500 m raadiuses on 86% alast kaetud taimestikuga, üleujutuse korral kuni 0,0 m sügavune vesi. Lennuliiklus: 2 km raadiuses lendab päevas ligikaudu 18 lennukit madalamal kui 3 000 m. Asumi elukeskkonna kvaliteet: väga hea.

Kogu sellel lehel olev teave pärineb avalikest registritest ja kaartidelt ning on tasuta. Ise kogudes kuluks iga eluruumi kohta tunde; siin on kõik sekundiga koos. Iga jaotise all selgitame, mida need näitajad siin elamise seisukohast tähendavad.

Asukoht

Asukoht BAG-i andmetel (51.58722, 5.55297). Avage OpenStreetMapis

Hinnanguline väärtusvahemik

Selle eluruumi ligikaudne turuväärtus € 503.000 – € 755.000 keskväärtus € 629.000 · hinnatase sep 2026 € 4.765 m² kohta · 132 m²

Turg

  • +3,3% müügihinnad aastaga Noord-Brabant (CBS-i hinnaindeks, sep 2026)
  • € 529.884 keskmine müügihind omavalitsuses Meierijstad aastal 2025 (CBS/Kadaster)
  • € 638.000 keskmine WOZ-väärtus (asum Buitengebied Zijtaart, CBS 2024)

Kuidas hinnang kujuneb

AllikasLähteväärtusPraegusele hinnatasemele viidudOsakaal
Selle eluruumi 2025. aasta WOZ-väärtus
väärtuse määramise kuupäev: 1. jaanuar 2024
€ 672.000 € 804.672
+19,7% alates 2024 K1
44%
40 võrreldavat eluruumi 2,0 km raadiuses
indekseeritud WOZ-väärtuse mediaan m² kohta
€ 3.643/m² € 480.876 37%
3 võrreldava eluruumi küsitavad hinnad
indekseeritud küsitava hinna mediaan m² kohta
€ 4.138/m² € 546.216 11%
Keskmine, asum: Buitengebied Zijtaart
CBS WOZ 2024 (€ 638.000) / keskmine 236 m²
€ 2.703/m² € 443.747
+24,4% alates 2023 K1
7%

Selle eluruumi WOZ-väärtus aastate lõikes

Selle eluruumi WOZ-väärtus

Vaadake iga aasta WOZ-väärtust alates 2014. aastast ja võrrelge seda hinnangulise väärtusvahemikuga.

Kontoga tasuta. Makseandmeid pole vaja.

Looge tasuta konto Logige sisse

Sarnased eluruumid läheduses (leitud 43)

Sarnased eluruumid

Vaadake lähiümbruse sarnaseid eluruume, millel hinnanguline väärtusvahemik põhineb, ning nende hinda m² kohta ja kaugust.

Kontoga tasuta. Makseandmeid pole vaja.

Looge tasuta konto Logige sisse

Arvutuskäik: iga allika väärtus on viidud võrdluskuupäeva hinnatasemelt praegusele hinnatasemele, kasutades CBS-i olemasolevate eluruumide müügihinnaindeksit (provintside kaupa, linnade Amsterdam, Rotterdam, Den Haag ja Utrecht puhul linnade kaupa; viimaste kuude puhul üleriigilist kuuindeksit). Keskväärtus on kaalutud keskmine ning vahemiku laius tuleneb allikate väärtuste hajuvusest (vähemalt 5%). Eluruumi seisukorda, asukohta tänaval, hoonestusõigust ega eripärasid ei ole arvesse võetud. Tegemist ei ole kinnisvara hindamisega.

Üürida või osta?

Sarnase eluruumi üürimine

Lähiümbruses ei ole üüri hindamiseks piisavalt sarnaseid üürieluruume.

Selle eluruumi ostmine

€ 2.960 kuus

Annuiteetmaksetega eluasemelaen summas € 629.000 (vahemiku keskväärtus), intressimääraga 3,9% ja tähtajaga 30 aastat, ilma omafinantseeringuta: esimesel kuul € 2.030 intressi ja € 930 põhiosa tagasimakset. Arvestatud ei ole hoolduskulusid, makse ega intressikulude maksusoodustust.

Kumb on mõistlikum?

Võrdlemiseks on vaja nii hinnangulist üüri kui ka hinnangulist väärtusvahemikku.

Kasutage jaotises „Igakuised eluasemekulud“ arvutamiseks oma sissemakset, intressimäära ja üüri.

Põhiandmed

Eluruumi tüüp
Eramu
Kasutusotstarve
Elamine
Ehitusaasta
1960
Eluruumi pindala
132 m²
Hoone pindala
82 m²
Krundi pindala
5.835 m²
Energiamärgis
F (18 juuli 2024)
Kasutusüksuse staatus
Kasutusel
Hoone staatus
Kasutusel
BAG-i aadressitähis
0860200000009212
BAG-i kasutusüksus
0860010000005737
BAG-i hoone
0860100001002134
Allikas ja metoodika

Basisregistratie Adressen en Gebouwen (Kadaster) ja energiamärgiste register. Krundi pindala on katastriüksuse kogupindala; korterite puhul tähendab see kogu hoone krunti.

Krunt, pinnas ja maakasutuse sihtotstarve

Krundi ja pinnase puhul ei ole erilisi asjaolusid, millele tähelepanu pöörata. Allpool toodud maakasutuse sihtotstarve ja kõrgus näitavad, mida tohib ümbruskonda ehitada ning kui kõrgel asub maja merepinna suhtes.

Krundi pindala (BAG)
5.835 m²
Vundamendikahjustuste risk: Buitengebied Zijtaart
0,0% eluruumide puhul esineb vundamendivaiade mädanemise risk (väga madal) 2050. aasta suure heitega stsenaarium: 0,0%, ebaühtlane vajumine 1,0% — Klimaateffectatlas (Deltares/KCAF)
Kadaster, kõrgus merepinnast, sihtotstarve, pinnas
andmete laadimine…
Allikas ja metoodika

Krunt: Kadaster (BRK, PDOK kaudu; krundi piir on ülaloleval kaardil). Kõrgus: Actueel Hoogtebestand Nederland. Maakasutuse sihtotstarve: ruimtelijkeplannen.nl (kuni 1.1.2024 kehtestatud planeeringud; uuemad eeskirjad on omavalitsuse keskkonnaplaneeringus). Pinnas ja vundament: Klimaateffectatlas (CC BY 4.0) ning RVO/KCAF. Andmed on ligikaudsed ega asenda ehitustehnilist või õigusnõu.

Päike ja vari

Kuidas paiknevad fassaadid, aed ja katus päikese suhtes ning kui palju varju heidavad ümbritsevad hooned? Arvutused põhinevad päikese asendil ja 3D BAG-i hoonekõrgustel.

Fassaadid, aed, katus ja päevavalgus
arvutamisel…
Päikese teekond eluruumi kohal (kohalik aeg): suvel kõrgel, talvel madalal. Keskpunkt = otse pea kohal, serv = silmapiir. Roheline täpp = aia suund.

see eluruum hoonete vari krunt päikese suund

Hooned ja kõrgused: 3D BAG (TU Delft, CC BY 4.0; katuse kõrgus = kõrguste 70. protsentiil selle eluruumi maapinna suhtes, AHN-i andmetel). Krunt: Kadaster (BRK). Päikese asend: NOAA algoritm, kohalik aeg. Aerofoto: PDOK, Beeldmateriaal Nederland (CC BY 4.0). Tulemus on ligikaudne: puid, piirdeid, katuseuuke ja maapinna reljeefi ei ole arvestatud.

Energia ja küte

Suure energiatarbega eluruum: suured energiakulud, talvel tuuletõmbus ja külmad seinad ning suvel sageli liiga palav. Arvestage energiatõhususe parandamiseks kümnete tuhandete eurodega, kasutades ISDE toetust, ning väljaüürimisel madalama WWS-punktisummaga. Pangad arvestavad siin sageli suuremate eluasemekuludega. Sarnase eluruumi aastane energiakulu on ligikaudu € 185 väiksem kui keskmisel eluruumil piirkonnas Buitengebied Zijtaart.

Energiamärgis

F registreeritud energiamärgis (NTA 8800)

Ülevaatuse kuupäev
18 juuli 2024
Buitengebied Zijtaart: energiamärgis A või parem
21% eluruumidest

Hinnangu on andnud sertifitseeritud nõustaja kehtiva meetodi alusel.

E-, F- või G-energiamärgise korral arvatakse eluruumi WWS-punktisummast maha 4–15 punkti; energiatõhususe parandamiseks (soojustus, soojuspump) saab taotleda ISDE-toetust.

Tarbimine ja kulud

€ 252 kuus keskmise tarbimise korral

Maagaas
1.320 m³ aastas; asum 1.250
Elekter
3.320 kWh aastas; asum 4.410
Aastakulud
€ 3.019 gaas € 1.833, elekter € 862, püsitasud € 324
Buitengebied Zijtaart: keskmine eluruum
€ 3.204 aastas
Päikesepaneelid
51% sarnastest eluruumidest; asum 56%
Allikas ja metoodika

Keskmine energiatarne: sama tüüpi, sama suured ja samal ajavahemikul ehitatud eluruumid (CBS 2025, välistemperatuuri järgi korrigeeritud), arvestatuna sep 2026 keskmiste tarbijahindadega (CBS: 1,39 m³ kohta ja 0,26 kWh kohta koos maksudega, arvestades püsitasusid ja energiamaksu vähendust). Tegelik tarbimine sõltub elanikest ja seadmetest.

Kütte ümberkorraldamine ja toetused

Buitengebied Zijtaart: küttelahendused
89% oma keskküttekatel, 6% elektriküte 2022
Geotermilise energia potentsiaal
Ebasoodne Slochtereni kihistu, WarmteAtlas
Kaugküttevõrk
selles asumis ei ole kaugküttevõrku ega teadaolevat rajamiskava

ISDE 2026 (500 miljonit €): toetus soojustusele, (hübriid)soojuspumbale, päikesekollektoriga veesoojendile, ventilatsioonile ja kaugküttevõrguga liitumisele (kindel summa 3 775 €); soojuspumba toetuse suurus on olenevalt tüübist ja võimsusest ligikaudu 500 € kuni enam kui 13 000 €. Taotlus tuleb esitada RVO-le pärast paigaldamist. ISDE RVO veebilehel · Energiesubsidiewijzer (ka omavalitsuste toetused)

Buitengebied Zijtaart: energiamärgised

  • A või parem 21% 47
  • B 11% 23
  • C 13% 29
  • D 15% 33
  • E 2% 4
  • F 11% 23
  • G 18% 39
  • Energiamärgis puudub 10% 21
Allikas ja metoodika

Energiamärgis ja energiamärgiste jaotus: EP-Online (RVO) meie andmebaasi kaudu; tarbimisprofiilid: CBS 85140NED (CC BY 4.0); tariifid: CBS 85592NED; asumi tarbimine: CBS Kerncijfers; kaugküttevõrgud, kavad, katseprojektid ja kütteliikide jaotus: WarmteAtlas (RVO, asumi tasandil; kavad on seostatud asumitega, mille keskpunkt asub kavaga hõlmatud alal); ISDE: RVO. Andmed on ligikaudsed ega asenda energianõustamist.

Igakuised eluasemekulud: ostmine või üürimine

Arvutage oma ostuhinna, üüri ja eelduste põhjal. Kõiki summasid saab muuta; tulemus on ligikaudne.

Omafinantseering 10% Säästud või olemasoleva eluruumi väärtuse ja laenujäägi vahe, mida kasutate laenu asemel.
Eluasemelaenu tagasimakseviis
Eluasemelaenu kuumakse (bruto) —
sellest põhiosa tagasimakse (jääb Teie varaks)
Püsikulud —
Kokku kuus —
Püsikulud kuus (keskmised summad, muutke vajaduse korral)
Omavalitsus Meierijstad, 2026: kinnisvaramaks (OZB) 0,0867% WOZ-väärtusest (€ 672.000, seega € 583 aastas), jäätmetasu € 265 ja kanalisatsioonitasu € 249 aastas mitmeliikmelisele leibkonnale (COELO).
Waterschap Aa en Maas, 2026: elaniku veemajandustasu € 91, reoveepuhastustasu € 200 (kolm saasteühikut) ja veesüsteemitasu 0,0309% WOZ-väärtusest (€ 208) aastas (CBS).
Eluasemelaenu korral kohustuslik; keskmine kindlustusmakse.
Hoolduseks kõrvale pandav summa; sageli 1% eluruumi väärtusest aastas.
1.320 m³ gaasi ja 3.320 kWh aastas (CBS-i keskmine: sama tüüpi, sama suured ja samal ajavahemikul ehitatud eluruumid), aluseks sep 2026 tariifid.
Ainult korterite puhul.
Keskmine pakett.

Osta või üürida?

KuluartikkelOstmineÜürimine
Kokku kuus——
Sellest põhiosa tagasimakse (vara kasvatamine)——
Eluasemekulud ilma põhiosa tagasimakseteta——
10 aastaga tagasi makstud põhiosa——

Arvestamata on väärtuse muutus, eluasemelaenu intresside maksusoodustus, omaniku kasutuses oleva eluruumi arvestuslik maksustatav tulu, üüritoetus ja üüritõusud. Tegemist on ligikaudse arvutuse, mitte nõuandega.

Kui palju maksab selle eluruumi ostmine?

Ostuhinnale lisanduvad ühekordsed kulud: maks, notaritasud, kinnisvara hindamine, nõustamine ja tehniline ülevaatus. Alates 2018. aastast saab laenu võtta kuni eluruumi väärtuse ulatuses, seega tuleb need kulud tasuda omavahenditest.

Ostja kulud kokku—
Protsendina ostuhinnast—
Sellest maksustatavast tulust mahaarvatav (ühekordselt)—
Vajalik omafinantseering kulud pluss see osa ostuhinnast, mida te laenuga ei kata—
Kuluartiklid (2026. aasta orienteeruvad summad, muutke vajadusel)
2% ostuhinnast eluruumi puhul, kuhu asute ise elama.
Sisaldab Kadasteris registreerimise ja päringute kulusid; tasud erinevad notariti. Kulu ei saa maksustatavast tulust maha arvata.
Ainult eluasemelaenu korral; sisaldab Kadasteris registreerimist. Kulu saab maksustatavast tulust maha arvata.
Laenuandja nõuab kinnitatud hindamisaruannet. Kulu saab maksustatavast tulust maha arvata.
Tavaliselt 2000 kuni 3500 €, olenevalt nõustajast ja olukorrast. Kulu saab maksustatavast tulust maha arvata.
Ostuhind ületab NHG ostuhinna ülempiiri € 470.000 (2026): NHG-d ei saa kasutada.
Soovitatav enne 1995. aastat ehitatud eluruumide puhul; see eluruum on ehitatud aastal 1960. Ülevaatus annab ülevaate tegemata hooldustöödest, vundamendi ja katuse seisukorrast ning niiskusprobleemidest. Kulu ei saa maksustatavast tulust maha arvata.
Sageli 1–1,5% ostuhinnast või kindel tasu. Kulu ei saa maksustatavast tulust maha arvata.
Kui te ei maksa 10% tagatisraha ise sisse: umbes 1% tagatisraha summast. Ei ole maksustatavast tulust mahaarvatav.
Kolimisfirma, põrandad, kardinad ja väiksemad kohandused; sõltub suuresti isiklikest valikutest.

Orienteeruvad summad tavapäraste hindade põhjal; küsige hinnapakkumisi notarilt, kinnisvarahindajalt ja nõustajalt. Mahaarvatavad kulud saate ostuaastal ühekordselt maksustatavast tulust maha arvata. See teave ei ole finantsnõuanne.

Kasulikud tööriistad

Sisekujunduse muutmine tehisaruga

Laadige üles toa foto, valige stiil ja vaadake poole minuti jooksul, milline see tuba võiks välja näha. Tuba ise jääb samaks, muutub vaid sisustus.

See tööriist on mõeldud sisselogitud külastajatele. Konto loomine on tasuta.

Logige sisse

Asum, piirkond ja omavalitsus

Piirkond

Veghel

Eluruumid
15.329
Elanikke
34.805
Keskmine WOZ-väärtus
€ 390.000
Omaniku kasutuses olevad eluruumid
69%
Keskmine ehitusaasta
1985
Kõige levinum
Ridaelamu keskmine boks (35%)
Kõik andmed: Veghel →
Omavalitsus

Meierijstad

Eluruumid
36.547
Elanikke
84.711
Keskmine WOZ-väärtus
€ 420.000
Omaniku kasutuses olevad eluruumid
69%
Keskmine ehitusaasta
1981
Kõige levinum
Ridaelamu keskmine boks (31%)
Kõik andmed: Meierijstad →

Kes asumis elavad?

Kes asumis elavad?

Võrrelge CBS-i andmeid asumi, piirkonna ja omavalitsuse kohta riigi keskmisega: päritolu, haridus, sissetulek, toetused ja tööhõive.

Kontoga tasuta. Makseandmeid pole vaja.

Looge tasuta konto Logige sisse

Teenused, taristu ja ligipääsetavus

Igapäevasteks ostudeks on vaja autot või tuleb ette võtta pikem rattasõit. Algkool on jalgrattasõidu kaugusel. Maakeskkond: rahu ja avarus, kuid teenused ja taristu jäävad kaugemale.

Suur toidupood
4,9 km
keskmine kaugus asumis
Perearstikeskus
4,8 km
keskmine kaugus asumis
Algkool
1,5 km
keskmine kaugus asumis
Lastehoid
1,4 km
keskmine kaugus asumis
Lähim algkool
970 m
Basisschool Edith Stein
Lähim laadimispunkt
810 m
Ceciliastraat
Lähim lastehoid
950 m
Edith Stein Start
Koolid 3 km raadiuses
1
Linnastumise tase
Linnastumata
153 aadressi km² kohta
Allikas ja metoodika

Vahemaad mööda teid on esitatud asumi kõigi elanike keskmisena (CBS). Kooli (DUO), ühistranspordipeatuse (OVapi/GTFS, väljumised tööpäeval), sidemasti (Antenneregister), laadimispunkti ja lastehoiu kaugused on mõõdetud linnulennult sellest aadressist ning pärinevad meie enda andmebaasist.

Elukeskkond: müra, vesi, õhk, valgus ja rohelus

Müra

60 dB Elav

kuni 45 dB – väga vaikneüle 70 dB – äärmiselt mürarikas

Maanteeliiklus
60 dB
Rongiliiklus
puudub
Lennuliiklus
45 dB
Tuulikud
puudub
Maanteeliiklus, öösel
51 dB
Rongiliiklus, öösel
puudub

asum Buitengebied Zijtaart: 8%-l eluruumidest on müratase kõrgem kui sellel aadressil; sealne keskmine müratase on 54 dB.

Mürarohke: ületab WHO teeliikluse müra soovituslikku piirmäära (53 dB). Liiklusmüra kostab pidevalt nii majja kui ka aeda; hea heliisolatsiooniga aknad ja mürasummutavad ventilatsiooniavad aitavad magamistoad märksa vaiksemaks muuta. Peamine müraallikas on maanteeliiklus (60 dB). Öösel püsib müratase 51 dB juures: see ületab WHO soovituslikku piirmäära 45 dB, mis on mõeldud häirimatu ööune tagamiseks.

Allikas ja metoodika

Lden: aasta keskmine mürakoormus päeval, õhtul ja öösel (RIVM-i mürakaardid 2020, lennuliiklus 2022, tuuleturbiinid 2024, 10 m ruudustik). See on ligikaudne hinnang, mitte hoone fassaadil tehtud mõõtmine. WHO soovitab maanteeliikluse müra piiriks 53 dB ja lennuliikluse müra piiriks 45 dB.

Üleujutus

0,03 m Piiratud

Kui selles piirkonnas tekib üleujutus, võib vesi suurima veesügavuse kaardi järgi tõusta siin kuni 0,03 m kõrgusele.

Buitengebied Zijtaart: üleujutusohus eluruumid
33%
Neist veesügavusega üle 0,5 m
0%
Suurim veesügavus asumis
0,49 m

Piiratud: üleujutuse korral ulatub vesi tänaval põlvini. Põrandaalused ruumid ja aiad saavad märjaks, kuid eluruumid saavad harva kahjustada. Kõrgem ukselävi ja kuiv põrandaalune aitavad kahju väiksena hoida.

Allikas ja metoodika

LIWO (Rijkswaterstaat), üleujutuse maksimaalse veesügavuse kaart, 25 m ruudustik; üleujutuse tõenäosus: Klimaateffectatlas. Veesügavus ei näita üleujutuse tõenäosust; tammid ja kaitserajatised on projekteeritud seda tõenäosust arvestades.

Õhukvaliteet

  • NO₂ 11,3 µg/m³ üle WHO soovitusliku piirväärtuse
  • PM2,5 8,7 µg/m³ üle WHO soovitusliku piirväärtuse
  • PM10 15,1 µg/m³ üle WHO soovitusliku piirväärtuse

Saastunud õhk: saasteainete sisaldus ületab 2030. aasta Euroopa piirnorme, enamasti lähedal asuva tiheda liiklusega tee, tööstuse või intensiivse loomakasvatuse tõttu. Hingamisteede vaevustega inimeste ja väikelaste puhul tasub seda arvesse võtta; abi on tuulutamisest maja vaiksemal küljel.

Keskmised sisaldused aastal Buitengebied Zijtaart: NO₂ 11,6, PM2,5 8,8 µg/m³.

Allikas ja metoodika

Aastakeskmised sisaldused 25 m ruumilise lahutusega (RIVM, uusim kaart). Kriips tulbal tähistab WHO soovituslikku piirväärtust (NO₂ 10, PM2,5 5, PM10 15 µg/m³). Värv näitab võrdlust WHO soovituse ja EL-i 2030. aasta piirnormiga.

Öine valgus

Pime

pimeväga hele

Buitengebied Zijtaart: keskmiselt hämar.

Pime: üks Madalmaade pimedamaid kohti. Tähed on nähtavad ja magada saab ka pimendavate kardinateta.

Allikas ja metoodika

Satelliitidega mõõdetud ülespoole kiirguv tehisvalgus (RIVM-i 2023. aasta valguskiirguse kaart, 375 m ruudustik). Liigitus põhineb kõigi Madalmaade eluruumide võrdlusel: „pime” tähistab 20% kõige pimedama ümbrusega eluruumidest ja „väga hele” 10% kõige heledama ümbrusega eluruumidest.

Rohelus asumis

86% rohelust 500 m raadiuses

Buitengebied Zijtaart: keskmiselt 78%.

Palju rohelust: vaadet kujundavad puud, muru ja põõsad. Haljastus jahutab asumit kuumadel päevadel, summutab müra, seob peenosakesi ja kutsub liikuma; uuringud seostavad seda väiksema stressiga.

Allikas ja metoodika

Roheluse (rohu, põõsaste ja puude) osakaal seda aadressi ümbritsevas 500 m küljepikkusega ruudus (RIVM-i roheluse kaart 2022). Poolte Madalmaade eluruumide ümbruses on 500 m raadiuses rohelust üle 52%; iga kümnenda eluruumi puhul jääb see alla 32%.

Tuumaohutuse tsoon: Kerncentrale Doel (B) asub 94 km kaugusel (tsoon kuni 100 km: joodiprofülaktika alla 18-aastastele ja rasedatele). Riiklikus kiirgusintsidentide kriisiplaanis määratud kaitsemeetmete tsoonid.

Lennuliiklus selle aadressi kohal

Lennuliiklus selle aadressi kohal

Vaadake, mitu lennukit siit päevas üle lendab, kui madalalt ja mis kellaaegadel ning milliste lennujaamadega on tegu.

Kontoga tasuta. Makseandmeid pole vaja.

Looge tasuta konto Logige sisse

Kliima ja ohutus

Ka kuumadel päevadel jääb kuumastress maja ümber mõõdukaks; ümbrus jahtub õhtuti üsna hästi. Paduvihmaga voolab vihmavesi maja kõrvalt mööda: see võib tungida üle madala ukseläve ning ujutada üle soklikorruse või madalal asuva aia.

Kuumus

44–45 °C äärmuslik kuumastress

Tajutav temperatuur kuumal suvepäeval (2022) majast 1 m kaugusel.

Soojussaare efekt
0–0,2 °C soojem kui maapiirkonnas
Soojad ööd (vähemalt 20 °C)
4–5 ööd aastas
Piirkonna Buitengebied Zijtaart keskmine
44 °C tajutav temperatuur

Vesi

Vihmavesi paduvihma korral (70 mm tunnis)
vee äravoolutee kulgeb maja lähedalt (kuni 10 m kauguselt)
Põhjaveest tingitud liigniiskus 2050. aastal
Väike kasv
Kuivaks jääv korrus – Buitengebied Zijtaart
89% eluruumidest kõige rängema üleujutuse korral
Keskmise või suure üleujutusohuga eluruumid – Buitengebied Zijtaart
0%

Ümbruskonna ohutegurid

Kõrgepingeliin
2 km raadiuses ei ole
Tuulik
5 km raadiuses ei ole
Ohtlikud tegevused 1 km raadiuses
Buisleiding

Buitengebied Zijtaart: 0% eluruumidest asub kõrgepingeliini magnetvälja mõjualas ja 0% tuulikust kuni 1 km kaugusel.

Allikas ja metoodika

Kuumus, vesi ja põhjavesi: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0; tajutav temperatuur ja soojussaare efekt 2022, üleujutuse tõenäosus ja veesügavus üleriigiliste üleujutusstsenaariumide põhjal, põhjaveest tingitud liigniiskuse tõenäosus 2050. aasta äärmuslikuma stsenaariumi järgi, vee äravooluteed, kui tunnis sajab 70 mm). Kõrgepingeliinid: RIVM Netkaart koos arvutuslike kaugustega (magnetvälja mõjuala); tuulikud: RIVM; ohtlikud tegevused: Register Externe Veiligheidsrisico's RIVM Atlas Leefomgeving kaudu (tegevused, mille ohuala ulatub 1 km raadiusesse). Kaartidel põhinevad ligikaudsed hinnangud, mitte mõõtmised.

Turvalisus ja elukeskkonna kvaliteet

asum Buitengebied Zijtaart: elukeskkonna kvaliteet

Väga hea Leefbaarometer 2024, klass 8/9

  • Füüsiline keskkond: rahuldav
  • Eluruumid: igati rahuldav
  • Teenused ja taristu: puudulik
  • Sotsiaalne sidusus: hea
  • Häiringud ja ebaturvalisus: hea

Leefbaarometer 3.0 (BZK): elukeskkonna kvaliteedi hinnang üheksa klassi skaalal, viie mõõtme alusel võrdluses riigi keskmisega. Lisateave selle asumi kohta

asum Buitengebied Zijtaart: kuriteod

13 1000 elaniku kohta aastas -36% võrreldes eelmise aastaga

Registreeritud sep 2025 – aug 2026
9
Piirkond Veghel
33 1000 kohta
Omavalitsus Meierijstad
33 1000 kohta
Nederland
45 1000 kohta
Sissemurdmised eluruumidesse 1000 eluruumi kohta
4,6 1 sissemurdmine

Kõige levinum

Woninginbraak
1
Inbraak schuur/garage
1
Fietsdiefstal
1
Overval
1
  1. 202021
  2. 142022
  3. 102023
  4. 212024
  5. 122025

Märgatavalt turvalisem kui keskmiselt: kuritegude arv elaniku kohta on kuni pool riigi keskmisest. Tavaliselt on need rahulikud asumid, kus liigub vähe kõrvalisi inimesi.

Allikas ja metoodika

Politsei, registreeritud kuriteod asumite kaupa (CBS-i ja politsei avaandmed, kuunäitajad). Väikestes asumites on arvud väikesed; vaadake näitajat koos elanike ja eluruumide arvuga. Kõigist kuritegudest ei teatata.

Kinnisvaraaruanne koos ostupakkumise soovitusega

Kas plaanite teha ostupakkumise aadressil Hoolstraat 4 asuvale eluruumile? Uurige, mida see tegelikult väärt on.

Tasuta lehel on faktid. Aruanne vastab kõige olulisemale küsimusele: kui palju pakkuda? Kolm stsenaariumi eurodes, mille aluseks on Kadasteri andmed sarnaste eluruumide tegelike ostuhindade kohta, mudelipõhine väärtus, omavalitsuse statistika küsitavat hinda ületavate pakkumiste kohta ja fotodelt nähtav eluruumi seisukord. Lisaks küsimused, mida peaksite kinnisvaramaaklerile enne allkirjastamist esitama.

Arvutusnäide: 2% liiga kõrge pakkumine tähendab 450 000 € maksva eluruumi puhul juba 9000 € lisakulu. Aruanne maksab 19 €.

Ettevaatlikalla küsitava hinna või selle lähedal, kui pakkujaid on vähe
Turutasemelmillise hinnaga on siin viimastel kuudel müüdud võrreldavaid eluruume
Hea eduvõimalusegaüle turutaseme, kuid hinnangulise väärtusvahemiku piires
  • Pakkumisstrateegia kolme stsenaariumiga
    Kolm ostupakkumist eurodes: ettevaatlik, turutasemele vastav ja suurema eduvõimalusega. Nende aluseks on mudelipõhine väärtus, võrreldavad müügitehingud ja see, kui palju selles omavalitsuses küsitavast hinnast rohkem makstakse.
  • Võrreldavad müügitehingud Kadasteri andmetel
    Läheduses asuvate sarnase tüübi, suuruse ja ehitusperioodiga eluruumide tegelikud ostuhinnad kaardil ja tabelis, korrigeeritud tänasele hinnatasemele.
  • Mudelipõhine väärtus ja varasemad müügitehingud
    Automaatselt arvutatud väärtus koos väärtusvahemikuga, selle aadressi müügiajalugu ja WOZ-väärtuse muutumine aastate jooksul.
  • Omavalitsuse kinnisvaraturu näitajad
    Selle eluruumitüübi müügiaeg, küsitava hinna ületamise määr, hind m² kohta ja pakkumise nappuse näitaja (NVM) aitavad hinnata, kui suure konkurentsiga arvestada.
  • Küsimused kinnisvaramaaklerile
    Eluruumiga tutvumiseks koostatud küsimused, mis lähtuvad ehitusaastast, energiamärgisest, ümbruskonna riskidest, kuulutusest ja fotoanalüüsist.
  • Eluruumi seisukord fotode põhjal
    Pildianalüüsimudel hindab kuulutuse fotode põhjal üldist seisukorda, kööki ja vannituba ning nähtavaid puudusi ja annab ligikaudse remondieelarve.
  • Igakuised eluasemekulud pakkumissumma järgi
    Iga stsenaariumi igakuised kulud: eluasemelaen, ostja kanda jäävad tehingukulud, kohalikud maksud ja tasud, energia ning hooldus. Võrdluseks ka üürimise kulud.
  • Sisaldab ka kogu tasuta lehe sisu
    Kokkuvõte eluruumist, asumist, energiast, elukeskkonnast, kliimast, turvalisusest ja lennuliiklusest – kõik ühes PDF-is.

Soovite võrrelda mitut eluruumi? 5 aruannet hinnaga € 39 kuus, lisaaruanded € 6 tükk. See ei ole kinnisvara hindamine ega garantii, vaid andmed, millega saate oma pakkumist põhjendada.

Korduma kippuvad küsimused: Hoolstraat 4

Mis tüüpi eluruum asub aadressil Hoolstraat 4?

Hoolstraat 4 (Veghel) on vrijstaande woning, ehitatud 1960. aastal, eluruumi pindala 132 m², krunt 5.835 m². Eluruum asub asumis Buitengebied Zijtaart, omavalitsuses Meierijstad.

Milline energiamärgis on aadressil Hoolstraat 4 asuval eluruumil?

Registreeritud energiamärgis on F (registreeritud 18 juuli 2024). Võrreldava eluruumi gaasi- ja elektrikulud on keskmiselt € 252 kuus.

Kui palju on aadressil Hoolstraat 4 asuv eluruum ligikaudu väärt?

Ligikaudne turuväärtus on € 503.000 kuni € 755.000 (keskväärtus € 629.000, hinnatase sep 2026). See on arvutatud asumi võrreldavate eluruumide WOZ-väärtuste, küsitavate hindade ja müügitehingute põhjal. Tegu on ligikaudse hinnanguga, mitte kinnisvara hindamisega.

Kui vaikne on aadressil Hoolstraat 4?

Aasta keskmine müratase fassaadi juures on 60 dB Lden (elav). Peamine müraallikas on teeliiklus. Päevas lendab 2 km raadiuses ligikaudu 18 lennukit madalamal kui 3 000 m.

Kas aadressil Hoolstraat 4 võib tekkida üleujutus?

Jah, teoreetiliselt võib vesi üleujutuse korral siin tõusta kuni 0,03 m kõrgusele (piiratud).

Kui turvaline on aadressi Hoolstraat 4 ümbrus?

Piirkonnas Buitengebied Zijtaart (asum) registreeris politsei aastas 13 kuritegu 1 000 elaniku kohta, omavalitsuses oli vastav näitaja 33 ja üleriigiliselt 45. Leefbaarometeri hinnang elukeskkonna kvaliteedile on „väga hea”.

Millised teenused ja taristuobjektid asuvad aadressi Hoolstraat 4 lähedal?

Keskmised vahemaad asumis: suur toidupood 4,9 km, perearst 4,8 km, algkool 1,5 km, lastehoid 1,4 km (CBS). Lähim kool, ühissõidukipeatus, laadimispunkt ja lastehoid on sellel lehel välja toodud koos kaugusega sellest aadressist.

Kust need andmed pärinevad?

Riiklikest avalikest allikatest: BAG ja Kadaster (omadused, krunt), EP-Online (energiamärgis), CBS (asumi näitajad, hinnaindeks, energiatarbimine), RIVM (müra, õhk, valgus, haljastus), Klimaateffectatlas ja LIWO (kuumus, vesi), politsei avaandmed ja Leefbaarometer (turvalisus) ning ADS-B-võrgustikud (lennuliiklus). Kõik arvutused on ligikaudsed ega asenda kinnisvara hindamist või nõustamist.