Kvartalas Oosteinde

Kvartalas Oosteinde rajone · savivaldybė: Aalsmeer · Noord-Holland

  • Būstų: 2.824
  • Gyventojų: 7.760
  • vid. statybos metai – 1993
  • vid. WOZ vertė – € 580.000

Gyvenimas vietovėje Oosteinde: kvartalas savivaldybėje Aalsmeer. Čia – Būstų: 2.824, Gyventojų: 7.760 ir 2.935 namų ūkių. Vietovėje Oosteinde esantys būstai – daugiausia šio tipo: vidurinis sublokuotas namas (46%) ir kraštinis sublokuotas namas (20%), daugiausia pastatyti šiuo laikotarpiu: 1990-2009 (57%) ir tarp jų – 69% nuosavų ir 31% nuomojamų būstų. Vidutinė WOZ vertė – € 580.000. Iš būstų, kurių energinio naudingumo klasė užregistruota, 74 % yra A arba B klasės; dažniausia energinio naudingumo klasė – A. Pagal Leefbaarometer gyvenimo kokybės įvertinimas – gerai, vidutinis triukšmo lygis – 65 dB (triukšminga) ir policijos užregistruotų nusikaltimų skaičius 1 000 gyventojų – 19,7 (šalies vidurkis – 45,3). Vidutinis atstumas iki maisto prekių parduotuvės – 800 m, iki pradinės mokyklos – 600 m ir Vaikų yra 55 % namų ūkių. Huisleon rasite kiekvieno būsto vietovėje Oosteinde orientacinę vertę, energinio naudingumo klasę, mėnesio būsto išlaidas, informaciją apie gyvenamąją aplinką ir naujausius pardavimo bei nuomos skelbimus.

Žemėlapis

Riba pagal 2024 m. CBS rajonų ir kvartalų žemėlapį. Priartinkite, kad matytumėte atskirus būstus; spustelėkite būstą, kad sužinotumėte daugiau. Atverti būstų žemėlapyje

Būstai vietovėje Oosteinde

Būstai
2.824
gyvenamosios paskirties objektų adresai (BAG)
Vidutiniai statybos metai
1993
Vidutinis būsto plotas
138 m²
Būstų fondas (CBS)
2.822
2025

Būsto tipas

  • Vidurinis sublokuotas namas 46% 1.297
  • Kraštinis sublokuotas namas 20% 576
  • Atskiras namas 16% 442
  • Butas 11% 315
  • Dvibučio namo dalis 7% 194

Energinio naudingumo klasė

  • A arba aukštesnė 67% 1.899
  • B 5% 148
  • C 13% 359
  • D 5% 134
  • E 2% 43
  • F 2% 69
  • G 4% 119
  • Klasė nenustatyta 2% 53

Statybos laikotarpis

  • Iki 1945 m. 6% 164
  • 1945–1969 16% 445
  • 1970–1989 13% 358
  • 1990–2009 57% 1.616
  • 2010 m. ir vėliau 8% 237
  • Nežinoma 0% 4

Gyventojai

Gyventojai
7.760
2025 m. sausio 1 d.
Namų ūkiai
2.935
vid. 2,6 asm.
Vieno asmens namų ūkiai
24%
Nederland: 40%
Namų ūkiai su vaikais
55%
Nederland: 32%
Gyventojų tankis
2.943
gyventojų viename km²
Plotas
2,7 km²
iš šio ploto 0,1 km² užima vanduo
Gimę už Nederland ribų
19%
Nederland: 16%
Standartizuotos pajamos
€ 50.500
vid. namų ūkiui per metus · Nederland: € 42.080
Skurde gyvenantys asmenys
2%
Nederland: 3%
Socialinės pašalpos
9
1 000 gyventojų · Nederland: 22
Užimtumo lygis
80%
Nederland: 72%
Darbuotojai, dirbantys pagal neterminuotas sutartis
56%
Nederland: 56%

Pasiskirstymas pagal amžių

  • 0–15 m. 18% 1.400
  • 15–25 m. 16% 1.270
  • 25–45 m. 19% 1.490
  • 45–65 m. 34% 2.665
  • 65 m. ir vyresni 12% 945

Kilmė

  • Nederland 69% 5.350
  • Europa (išskyrus Nederland) 11% 850
  • Už Europos ribų 20% 1.595

Išsilavinimo lygis (15–75 m.)

  • Pradinis, ikiprofesinis vidurinis arba 1 lygio profesinis išsilavinimas 27% 1.570
  • Bendrasis vidurinis, priešuniversitetinis arba 2–4 lygio profesinis išsilavinimas 39% 2.290
  • Aukštasis koleginis arba universitetinis išsilavinimas 35% 2.040

Šaltinis: CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024. Kilmė pagal CBS klasifikaciją (asmens arba jo tėvų gimimo šalis); 15–75 metų gyventojų išsilavinimo lygis; pajamos standartizuotos pagal namų ūkio dydį ir sudėtį; duomenų apie mažas gyventojų grupes CBS neskelbia.

Būstai ir jų vertė

Vidutinė WOZ vertė
€ 580.000
CBS 2024
Būstai, kuriuose gyvena savininkai
69%
Nuomojami būstai
31%
26% – socialinio būsto organizacijoms priklausantys būstai
Vienbučiai namai
89%
11% – būstai daugiabučiuose
Pastatyti per pastaruosius 10 metų
4%
Negyvenami būstai
2%
Tais metais pastatyti nauji būstai
4
baigti statyti būstai

WOZ vertė – tai visų teritorijoje esančių būstų vertės vidurkis (vertės nustatymo data – ankstesnių metų sausio 1 d.), o ne konkretaus būsto rinkos vertė.

Energija

Vid. elektros suvartojimas
3.080 kWh
vienam būstui per metus
Vidutiniškai į tinklą patiekiama
1.050 kWh
saulės modulių pagamintos elektros vienam būstui
Vidutinis dujų suvartojimas
920 m³
vienam būstui per metus
Būstai su saulės moduliais
50%
Be gamtinių dujų
4%
Daugiausia šildoma elektra
7%
Šildymas (WarmteAtlas)
96% individualus centrinis šildymas, 3 % – elektrinis šildymas
2022
Geoterminės energijos potencialas
Ongunstig
Slochteren formacija

Suvartojimas – visų prie tinklo prijungtų būstų šioje teritorijoje vidurkis (CBS); pasiskirstymas pagal energinio naudingumo klases pateiktas skiltyje „Būstai“.

Paslaugos, infrastruktūra ir susisiekimas

Didelė maisto prekių parduotuvė
800 m
vid. atstumas
Šeimos gydytojo kabinetas
1,0 km
vid. atstumas
Pradinė mokykla
600 m
vid. atstumas
Vaikų darželis
600 m
vid. atstumas
Mokyklos 3 km spinduliu
5
Urbanizacijos lygis
Vidutiniškai urbanizuota
Adresų skaičius viename km²: 1.076
Automobilių skaičius vienam namų ūkiui
1,1
Lengvųjų automobilių: 3.320
Įmonių veiklos vietos
1.225
iš jų prekybos, apgyvendinimo ir maitinimo sektoriuose – 225

Vidutiniai atstumai keliais, apskaičiuoti visiems teritorijos gyventojams (CBS).

Mokyklos

kvartalas Oosteinde: 3 mokyklos, mokinių skaičius ir švietimo inspekcijos vertinimas.

Visos mokyklos Aalsmeer savivaldybėje

DUO atvirieji švietimo duomenys ir Inspectie van het Onderwijs; mokykla priskiriama kvartalui pagal jos padalinio adresą.

Gyvenamoji aplinka: triukšmas, vanduo, oras, šviesa ir želdiniai

Vidutinis triukšmo lygis (Lden)
65 dB
savivaldybėje 63 dB
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 55 dB kelių eismo triukšmas
21%
savivaldybė: 25%
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 55 dB traukinių eismo triukšmas
0%
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 48 dB oro eismo triukšmas
100%
savivaldybė: 100%
Būstai, kuriuos veikia didesnis nei 40 dB vėjo jėgainių triukšmas
0%
Kelių eismo triukšmas naktį viršija 50 dB
9%
savivaldybė: 9%

Triukšmo lygis prie būstų (iš viso 2.824)

  • 61–65 dB: triukšminga 60% 1.694
  • 66–70 dB: labai triukšminga 40% 1.122
  • virš 70 dB: itin triukšminga 0% 8

Potvynis

Būstai, kuriuos gali užlieti potvynis
100%
savivaldybė: 84%
Iš jų – tie, kuriuos užlietų daugiau nei 0,5 m vandens
100%
Iš jų – tie, kuriuos užlietų daugiau nei 2 m vandens
100%
Didžiausias vandens gylis
3,8 m
užliejamose vietose vidutiniškai 2,9 m

Oras, šviesa ir žaluma

NO₂
14,2 µg/m³
100% daugiau nei WHO rekomenduojama riba (10)
PM2,5
8,2 µg/m³
100% daugiau nei WHO rekomenduojama riba (5)
PM10
14,8 µg/m³
1% daugiau nei WHO rekomenduojama riba (15)
Šviesa naktį
Apšviesta
savivaldybėje: Šviesu
Žalieji plotai 500 m spinduliu
38%
savivaldybėje 45%

Triukšmas: RIVM triukšmo žemėlapiai (kelių ir geležinkelių – 2020 m., oro eismo – 2022 m., vėjo jėgainių – 2024 m.), metinis vidutinis Lden 10 m tinklelyje, reikšmės nustatytos kiekvienam adresui. Potvyniai: LIWO (Rijkswaterstaat), didžiausio vandens gylio žemėlapis; gylis nerodo potvynio tikimybės. Oras: RIVM metinės vidutinės koncentracijos 25 m tinklelyje. Šviesa: RIVM 2023 m. skleidžiamos šviesos žemėlapis. Žaluma: RIVM 2022 m. žaliųjų plotų žemėlapis, žaliųjų plotų dalis 500 m spinduliu. Aukščiau esančiame žemėlapyje įjunkite triukšmo sluoksnį.

Klimatas ir saugumas

Juntamoji temperatūra karštą dieną
46 °C
itin stiprus karščio keliamas stresas
Būstai, kuriuose patiriamas itin didelis karščio keliamas stresas (41 °C ar daugiau)
99%
savivaldybė: 98%
Šilumos salos efektas
1,2–1,4 °C
vidutiniškai šilčiau nei užmiestyje
Būstai, nuo kurių iki vėsios vietos – ne daugiau kaip 300 m
39%
savivaldybė: 70%
Būstai vietovėse, kuriose potvynio tikimybė vidutinė ar didelė
0%
savivaldybė: 20%
Neužliejamas aukštas per didžiausią potvynį
53%
Būstai, kuriuose 2050 m. bus didesnė gruntinio vandens keliamų problemų tikimybė
1%
savivaldybė: 21%
Būstai, palei kuriuos teka lietaus vanduo
16%
savivaldybė: 15%
Būstai aukštosios įtampos elektros linijos magnetinio lauko zonoje
0%
savivaldybė: 0%
Būstai ne toliau kaip 1 km nuo vėjo jėgainės
0%
savivaldybė: 0%

Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0): 2022 m. juntamoji temperatūra ir šilumos salos efektas, vėsios vietos, potvynio tikimybė konkrečioje vietoje (bent 20 cm vandens), neužliejami aukštai, gruntinio vandens keliamų problemų tikimybė 2050 m. (pagal aukštąjį scenarijų), vandens tekėjimo keliai iškritus 70 mm kritulių per valandą; duomenys nustatyti kiekvienam būstui. Aukštosios įtampos linijos: RIVM Netkaart su apskaičiuotais atstumais. Vėjo jėgainės: RIVM. Įjunkite karščio sluoksnį aukščiau esančiame žemėlapyje.

Saugumas

Nusikaltimų skaičius 1 000 gyventojų
20
rug 2025 – rug 2026
Užregistruoti nusikaltimai
153
-3%, palyginti su ankstesniais metais
Vagysčių įsibraunant į būstą skaičius 1 000 būstų
1,8
5 vagystės įsibraunant į būstą
Savivaldybė
34
1 000 gyventojų
Nederland
45
1 000 gyventojų

Nusikaltimų rūšys (per pastaruosius 12 mėnesių)

  • Vernieling 15% 23
  • Mishandeling 7% 11
  • Fietsdiefstal 7% 10
  • Bedreiging 7% 10
  • Woninginbraak 3% 5
  • Diefstal uit auto 3% 5
  • Winkeldiefstal 2% 3
  • Inbraak schuur/garage 1% 2

Pagal metus

  1. 1722021
  2. 1502022
  3. 1802023
  4. 1952024
  5. 1382025

Šaltinis: policija, užregistruoti nusikaltimai pagal teritoriją (CBS ir policijos atvirieji duomenys, mėnesiniai rodikliai). Rodiklis 1 000 gyventojų apskaičiuotas pagal teritorijos gyventojų skaičių; pranešama ne apie visus nusikaltimus.

Gyvenimo kokybė

Gerai Leefbaarometer 2024

labai blogaipuikiai

Gyvenimo kokybė
Gerai
7 klasė iš 9, 2024 m. vertinimas
Balas
4,15
+0,04, palyginti su šalies vidurkiu
Nuo ankstesnio vertinimo
+0,03
2022 m. vertinimas: Gerai
Savivaldybė
Daugiau nei patenkinamai
įvertis 4,11

Penkios sritys: nuokrypis nuo šalies vidurkio

  • Fizinė aplinka želdynai, vandens telkiniai, užstatymas, triukšmas +0,00 patenkinamai
  • Būstų fondas tipas, statybos metai, nuosavybė +0,02 patenkinamai
  • Paslaugos ir infrastruktūra parduotuvės, mokyklos, sveikatos priežiūra, viešasis transportas −0,03 patenkinamai
  • Socialinė sanglauda gyventojų sudėtis, persikraustymai +0,02 patenkinamai
  • Viešosios tvarkos trikdymas ir nesaugumas nusikalstamumas ir viešosios tvarkos pažeidimai +0,04 patenkinamai

Šaltinis: Leefbaarometer 3.0 (Ministerie van BZK, CC0). Vertinimas atliekamas kas dvejus metus pagal daugiau nei šimtą rodiklių; įvertis rodo, kaip gyventojai vidutiniškai vertina gyvenimo kokybę. Neigiama reikšmė = žemiau šalies vidurkio.

Gruntas ir pamatai

Grunto sėdimas (bendras)
−1,1 mm per metus
savivaldybė: −1,2 mm
Grunto sėdimas (paviršinių sluoksnių)
−0,1 mm per metus
suslūgstantys durpių ir molio sluoksniai
Prognozuojamas nusėdimas iki 2050 m.
1 cm
didelio poveikio scenarijus
Būstai, kuriems gresia medinių pamatų polių puvimas
0,2%
zeer laag, savivaldybė: 1,0%
Medinių pamatų polių puvimas 2050 m.
0,2%
didelio poveikio scenarijus, sausesnės vasaros
Netolygus pamatų sėdimas 2050 m.
0,0%
būstai su sekliaisiais pamatais, kuriems kyla rizika

Šaltinis: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0): grunto sėdimas pagal palydovinius matavimus (Bodemdalingskaart), pamatų pažeidimų rizika pagal kvartalą (Deltares/KCAF, būstų su mediniais poliais arba sekliaisiais pamatais, kuriems kyla rizika, dalis). Tai kvartalo vidurkis, o ne konkretaus būsto įvertinimas.

Pajamos ir darbas

Vidutinės pajamos vienam gyventojui
€ 40.600
per metus
Vidutinės pajamos vienam pajamų gavėjui
€ 51.000
per metus
Namų ūkių turto mediana
€ 353.300
Užimtumo lygis
80%
nuo 15 iki 75 metų
Savarankiškai dirbantys asmenys
17%
visų dirbančiųjų dalis
20 % didžiausias pajamas gaunančių asmenų
29,5%
asmenų dalis (šalies mastu – 20 %)