Apkaime Singels

Apkaime rajonā Ypenburg · pašvaldība: Den Haag · Zuid-Holland

  • Mājokļu skaits: 2.029
  • Iedzīvotāji: 5.435
  • vid. būvniecības gads: 2000
  • vid. WOZ vērtība: € 440.000

Dzīve Singels: šajā teritorijā (apkaime pašvaldībā Den Haag) ir Mājokļu skaits: 2.029, Iedzīvotāji: 5.435 un 2.165 mājsaimniecības. Mājokļi Singels teritorijā ir galvenokārt šāda veida: rindu mājas vidējā sekcija (61%) un dzīvoklis (26%), galvenokārt būvēti laikposmā 1990-2009 (100%) un ar 61% īpašnieku apdzīvotiem mājokļiem un 39% īres mājokļiem. Vidējā WOZ vērtība ir € 440.000. No mājokļiem ar reģistrētu energoefektivitātes klasi 98% ir A vai B klase; visizplatītākā energoefektivitātes klase ir A. Dzīves vides kvalitātes vērtējums saskaņā ar Leefbaarometer ir laba, vidējais trokšņa līmenis ir 53 dB (mēreni trokšņaini) un policija reģistrējusi 26,7 noziedzīgus nodarījumus uz 1 000 iedzīvotājiem (valstī kopumā — 45,3). Lielveikals atrodas vidēji 600 m attālumā, sākumskola — 700 m attālumā un 48% mājsaimniecību ir bērni. Vietnē Huisleon par katru mājokli Singels teritorijā atradīsiet aptuveno vērtību, energoefektivitātes klasi, mājokļa ikmēneša izmaksas, informāciju par dzīves vidi un aktuālos pārdošanas un īres piedāvājumus.

Karte

Robeža atbilstoši CBS 2024. gada rajonu un apkaimju kartei. Tuviniet, lai skatītu atsevišķus mājokļus; noklikšķiniet uz mājokļa, lai skatītu sīkāku informāciju. Atvērt mājokļu kartē

Singels: mājokļi

Mājokļi
2.029
dzīvošanai paredzētu objektu adreses (BAG)
Vidējais būvniecības gads
2000
Vidējā mājokļa platība
126 m²
Mājokļu fonds (CBS)
2.031
2025

Mājokļa veids

  • Rindu mājas vidējā sekcija 61% 1.234
  • Dzīvoklis 26% 519
  • Rindu mājas gala sekcija 12% 245
  • Dvīņu mājas daļa 1% 20
  • Savrupmāja 1% 11

Energoefektivitātes klase

  • A vai augstāka 60% 1.224
  • B 37% 743
  • C 2% 38
  • Nav energoefektivitātes klases 1% 24

Būvniecības periods

  • 1990–2009 100% 2.019
  • 2010. gadā un vēlāk 0% 10

Iedzīvotāji

Iedzīvotāji
5.435
2025. gada 1. janvāris
Mājsaimniecības
2.165
vidēji 2,5 personas
Vienas personas mājsaimniecības
27%
Nīderlandē: 40%
Mājsaimniecības ar bērniem
48%
Nīderlandē: 32%
Iedzīvotāju blīvums
9.887
iedzīvotāji uz km²
Platība
0,6 km²
no kopējās platības 0,0 km² aizņem ūdeņi
Dzimuši ārpus Nīderlandes
27%
Nīderlandē: 16%
Nabadzībā dzīvojošie
3%
Nīderlandē: 3%
Sociālās palīdzības pabalsti
22
uz 1 000 iedzīvotājiem · Nīderlandē: 22
Nodarbinātības līmenis
70%
Nīderlandē: 72%
Darbinieki ar beztermiņa darba līgumu
58%
Nīderlandē: 56%

Vecuma struktūra

  • 0–15 gadi 17% 910
  • 15–25 gadi 15% 790
  • 25–45 gadi 22% 1.190
  • 45–65 gadi 33% 1.790
  • 65 gadi un vairāk 14% 750

Izcelsme

  • Nederland 48% 2.660
  • Eiropa (izņemot Nīderlandi) 11% 580
  • Ārpus Eiropas 41% 2.255

Izglītības līmenis (15–75 gadi)

  • Sākumizglītība, vmbo, mbo 1 25% 1.050
  • Vidējā izglītība (havo, vwo, mbo 2–4) 42% 1.800
  • Augstākā izglītība (hbo, wo) 33% 1.430

Avots: CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024. Izcelsme pēc CBS klasifikācijas (personas vai tās vecāku dzimšanas valsts); izglītības līmenis iedzīvotājiem vecumā no 15 līdz 75 gadiem; ienākumi standartizēti atbilstoši mājsaimniecības lielumam un sastāvam; datus par nelielām grupām CBS nepublicē.

Mājokļi un to vērtība

Vidējā WOZ vērtība
€ 440.000
CBS 2024
Īpašnieku apdzīvoti mājokļi
61%
Īres mājokļi
39%
26% sociālo mājokļu organizāciju īpašumā
Vienģimenes mājas
74%
26% daudzdzīvokļu ēkās
Uzbūvēti pēdējos 10 gados
0%
Neapdzīvoti mājokļi
3%
Gada laikā uzbūvētie mājokļi
0
ekspluatācijā nodoti mājokļi

WOZ vērtība ir visu teritorijas mājokļu vidējā vērtība (vērtēšanas datums — iepriekšējā gada 1. janvāris), nevis konkrēta mājokļa tirgus vērtība.

Enerģija

Vid. elektroenerģijas patēriņš
2.710 kWh
uz vienu mājokli gadā
Vidējais tīklā nodotās elektroenerģijas daudzums
670 kWh
saules elektroenerģija uz vienu mājokli
Vidējais gāzes patēriņš
410 m³
uz vienu mājokli gadā
Mājokļi ar saules paneļiem
35%
Bez dabasgāzes
49%
Centralizētā siltumapgāde
45%
Galvenokārt elektriskā apkure
6%
Siltumtīkls
45%
mājokļu ir pieslēgti (WarmteAtlas 2023)
Apkure (WarmteAtlas)
52% individuālā centrālapkure, 47% — centralizētā siltumapgāde
2022
Ģeotermālās enerģijas potenciāls
Ongunstig
Slochteren formācija

Patēriņš ir vidējais rādītājs visiem mājokļiem ar pieslēgumu attiecīgajā teritorijā (CBS); energoefektivitātes klašu sadalījums pieejams sadaļā “Mājokļi”.

Infrastruktūra, pakalpojumi un sasniedzamība

Liels pārtikas lielveikals
600 m
vid. attālums
Ģimenes ārsta prakse
700 m
vid. attālums
Sākumskola
700 m
vid. attālums
Bērnudārzs
500 m
vid. attālums
Skolas 3 km rādiusā
7
Urbanizācijas līmenis
Augsts urbanizācijas līmenis
Adrešu skaits uz km²: 1.667
Automašīnu skaits uz mājsaimniecību
1,0
Vieglo automobiļu skaits: 2.164
Uzņēmumu darbības vietas
640
tostarp 95 tirdzniecībā, izmitināšanā un ēdināšanā

Attālumi pa ceļiem — vidējie rādītāji visiem teritorijas iedzīvotājiem (CBS).

Skolas

apkaime Singels: 1 skola ar informāciju par skolēnu skaitu un inspekcijas vērtējumu.

Visas skolas pašvaldībā Den Haag

DUO atvērtie izglītības dati un Inspectie van het Onderwijs; skola ir piesaistīta apkaimei pēc tās atrašanās vietas adreses.

Dzīves vide: troksnis, ūdens, gaiss, gaisma un zaļās zonas

Vidējais trokšņa līmenis (Lden)
53 dB
pašvaldībā 54 dB
Mājokļi ar ceļu satiksmes troksni virs 55 dB
23%
pašvaldība: 33%
Mājokļi ar dzelzceļa satiksmes troksni virs 55 dB
0%
pašvaldība: 3%
Mājokļi ar gaisa satiksmes troksni virs 48 dB
0%
pašvaldība: 0%
Mājokļi ar vēja turbīnu troksni virs 40 dB
0%
pašvaldība: 0%
Ceļu satiksmes troksnis naktī virs 50 dB
4%
pašvaldība: 21%

Trokšņa līmenis 2.029 mājokļos

  • 46–50 dB: klusi 22% 449
  • 51–55 dB: mērens troksnis 56% 1.138
  • 56–60 dB: paaugstināts troksnis 19% 395
  • 61–65 dB: trokšņaini 2% 47

Plūdi

Mājokļi, kurus var skart plūdi
38%
pašvaldība: 83%
No tiem ar ūdens dziļumu virs 0,5 m
4%
No tiem ar ūdens dziļumu virs 2 m
0%
Maksimālais ūdens dziļums
0,7 m
vidēji 0,2 m applūstošajās vietās

Gaiss, gaisma un zaļās zonas

NO₂
17,8 µg/m³
100% virs WHO ieteiktā līmeņa (10)
PM2,5
8,6 µg/m³
100% virs WHO ieteiktā līmeņa (5)
PM10
15,7 µg/m³
100% virs WHO ieteiktā līmeņa (15)
Apgaismojums naktī
Gaišs
pašvaldībā: gaišs
Zaļās zonas 500 m rādiusā
49%
pašvaldībā 44%

Troksnis: RIVM trokšņa kartes (autoceļi un dzelzceļš — 2020, gaisa satiksme — 2022, vēja turbīnas — 2024), gada vidējais Lden ar 10 m izšķirtspēju, vērtības noteiktas katrai adresei. Plūdi: LIWO (Rijkswaterstaat), maksimālā ūdens dziļuma karte; dziļums nenorāda plūdu varbūtību. Gaiss: RIVM gada vidējās koncentrācijas ar 25 m izšķirtspēju. Gaisma: RIVM 2023. gada gaismas emisijas karte. Zaļās zonas: RIVM 2022. gada zaļo zonu karte, zaļo zonu īpatsvars 500 m rādiusā. Ieslēdziet trokšņa slāni augstāk redzamajā kartē.

Klimats un drošība

Sajūtamā temperatūra karstā dienā
47 °C
ekstrēms karstuma stress
Mājokļi ar ārkārtēju karstuma stresu (41 °C vai vairāk)
98%
pašvaldība: 88%
Siltumsalas efekts
1,2–1,4 °C
vidēji siltāk nekā ārpus apbūvētās teritorijas
Mājokļi ar vēsu vietu 300 m rādiusā
43%
pašvaldība: 71%
Mājokļi ar vidēju vai lielu plūdu varbūtību
0%
pašvaldība: 0%
Neapplūstošs stāvs vissmagāko plūdu gadījumā
99%
Mājokļi ar paaugstinātu gruntsūdeņu izraisītas applūšanas varbūtību 2050. gadā
11%
pašvaldība: 64%
Mājokļi, gar kuriem iet lietusūdens noteces ceļš
4%
pašvaldība: 12%
Mājokļi augstsprieguma līnijas magnētiskā lauka zonā
0%
pašvaldība: 0%
Mājokļi 1 km rādiusā no vēja turbīnas
0%
pašvaldība: 0%

Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0): sajūtamā temperatūra un siltumsalas efekts 2022. gadā, vēsas vietas, plūdu varbūtība konkrētajā vietā (vismaz 20 cm ūdens), neapplūstoši stāvi, gruntsūdeņu izraisītas applūšanas varbūtība 2050. gadā (augstais scenārijs), lietusūdens noteces ceļi pie nokrišņu daudzuma 70 mm stundā; dati iegūti katra mājokļa atrašanās vietā. Augstsprieguma līnijas: RIVM Netkaart ar aprēķinātajiem attālumiem. Vēja turbīnas: RIVM. Ieslēdziet karstuma slāni augstāk redzamajā kartē.

Drošība

Noziedzīgi nodarījumi uz 1 000 iedzīvotājiem
27
sep 2025 – aug 2026
Reģistrētie noziedzīgie nodarījumi
145
+19% salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu
Zādzības ar ielaušanos mājoklī uz 1 000 mājokļiem
2,0
4 zādzības ar ielaušanos
Pašvaldība
72
uz 1 000 iedzīvotājiem
Nederland
45
uz 1 000 iedzīvotājiem

Noziedzīgo nodarījumu veidi (pēdējos 12 mēnešos)

  • Diefstal uit auto 14% 20
  • Vernieling 11% 16
  • Mishandeling 8% 11
  • Fietsdiefstal 6% 9
  • Bedreiging 4% 6
  • Woninginbraak 3% 4
  • Inbraak schuur/garage 3% 4
  • Autodiefstal 3% 4

Pa gadiem

  1. 1402021
  2. 1382022
  3. 1312023
  4. 1052024
  5. 1462025

Avots: policija, reģistrētie noziedzīgie nodarījumi pa teritorijām (CBS/policijas atvērtie dati, mēneša rādītāji). Rādītājs uz 1 000 iedzīvotājiem aprēķināts, izmantojot teritorijas iedzīvotāju skaitu; ne par katru noziedzīgu nodarījumu tiek ziņots.

Dzīves vides kvalitāte

Laba Leefbaarometer 2024

ļoti neapmierinošiizcili

Dzīves vides kvalitāte
Laba
7. klase no 9, 2024. gada novērtējums
Vērtējums
4,15
+0,05 salīdzinājumā ar vidējo rādītāju valstī
Kopš iepriekšējā novērtējuma
−0,01
2022. gada novērtējums: Laba
Pašvaldība
Laba
vērtējums 4,13

Piecas jomas: novirze no vidējā rādītāja valstī

  • Fiziskā vide zaļās zonas, ūdeņi, apbūve, troksnis +0,00 apmierinoša
  • Mājokļu fonds veids, būvniecības gads, īpašuma forma +0,01 apmierinoša
  • Infrastruktūra un pakalpojumi veikali, skolas, veselības aprūpe, sabiedriskais transports +0,10 laba
  • Sociālā saliedētība iedzīvotāju sastāvs, pārcelšanās −0,03 apmierinoša
  • Sabiedriskās kārtības traucējumi un nedrošība noziedzība un sabiedriskās kārtības traucējumi −0,03 apmierinoša

Avots: Leefbaarometer 3.0 (Ministerie van BZK, CC0). Reizi divos gados veikts novērtējums, kas balstīts uz vairāk nekā simt raksturlielumiem; vērtējums atspoguļo, kā iedzīvotāji vidēji vērtē dzīves vides kvalitāti. Negatīva vērtība = zem vidējā rādītāja valstī.

Grunts un pamati

Grunts nosēšanās (kopējā)
−1,0 mm gadā
pašvaldība: −1,1 mm
Grunts nosēšanās (virsējos slāņos)
−0,3 mm gadā
kūdras un māla sablīvēšanās
Prognozētā nosēšanās līdz 2050. gadam
3 cm
augstas ietekmes scenārijs
Mājokļi ar koka pamatu pāļu trupes risku
0,0%
zeer laag, pašvaldība 0,0%
Koka pamatu pāļu trupe 2050. gadā
0,0%
augstas ietekmes scenārijs, sausākas vasaras
Nevienmērīga nosēšanās 2050. gadā
9,1%
riskam pakļautie mājokļi ar seklajiem pamatiem

Avots: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0): grunts nosēšanās pēc satelītmērījumiem (Bodemdalingskaart), pamatu bojājumu risks katrā apkaimē (Deltares/KCAF, riskam pakļauto mājokļu ar koka pāļu vai seklajiem pamatiem īpatsvars). Apkaimes vidējais rādītājs, nevis atsevišķa mājokļa novērtējums.

Ienākumi un darbs

Vidējie ienākumi uz vienu iedzīvotāju
€ 36.300
gadā
Vidējie ienākumi uz vienu ienākumu saņēmēju
€ 45.800
gadā
Mājsaimniecību neto aktīvu mediāna
€ 208.400
Nodarbinātības līmenis
70%
vecumā no 15 līdz 75 gadiem
Pašnodarbinātie
17%
no nodarbinātajiem iedzīvotājiem
Iedzīvotāji ar augstākajiem ienākumiem (20% valstī)
27,4%
iedzīvotāju īpatsvars (valstī 20%)