Квартал Bitswijk
Квартал у районі Uden · муніципалітет Maashorst · Noord-Brabant
- 1.746 одиниць житла
- 3.935 мешканців
- серед. рік побудови 1971
- середня вартість WOZ € 333.000
Життя в Bitswijk: цей квартал у муніципалітеті Maashorst налічує 1.746 одиниць житла, 3.935 мешканців та 1.755 домогосподарств. Житло в Bitswijk — переважно типу «рядовий будинок (54%) та крайній рядовий будинок (23%)», переважно збудоване в період 1945-1969 (60%) та з них 54% — житло у власності мешканців, 46% — орендоване житло. Середня вартість WOZ становить € 333.000. 35% житла із зареєстрованим енергетичним класом має клас A або B; найпоширеніший енергетичний клас — C. Комфортність проживання за Leefbaarometer оцінюється як добре, середній рівень шуму становить 51 dB (помірно) та поліція зареєструвала 32,8 злочинів на 1 000 жителів (у середньому по країні 45,3). До супермаркету в середньому 500 m, до початкової школи 400 m та 36% домогосподарств мають дітей. Для кожного житла в Bitswijk на Huisleon ви знайдете орієнтовну вартість, енергетичний клас, щомісячні витрати, дані про довкілля та актуальні пропозиції продажу й оренди.
Карта
Житло в Bitswijk
- Житло
- 1.746 адреси житлових об’єктів (BAG)
- Середній рік побудови
- 1971
- Середня житлова площа
- 123 m²
- Житловий фонд (CBS)
- 1.751 2025
Тип житла
Енергетичний клас
Період будівництва
Мешканці
- Мешканці
- 3.935 1 січня 2025
- Домогосподарства
- 1.755 у середньому 2,2 осіб
- Одноосібні домогосподарства
- 35% Нідерланди: 40%
- Домогосподарства з дітьми
- 36% Нідерланди: 32%
- Щільність населення
- 5.350 мешканців на km²
- Площа
- 0,7 km²
- Народжені за межами Нідерландів
- 14% Нідерланди: 16%
- Особи за межею бідності
- 3% Нідерланди: 3%
- Виплати соціальної допомоги
- 23 на 1 000 мешканців · Нідерланди: 22
- Рівень зайнятості населення
- 70% Нідерланди: 72%
- Працівники з безстроковим контрактом
- 60% Нідерланди: 56%
Вікова структура
Походження
Рівень освіти (15–75 років)
Джерело: CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024. Походження за класифікацією CBS (країна народження особи або її батьків); рівень освіти осіб віком 15–75 років; дохід стандартизовано з урахуванням розміру та складу домогосподарства; малі значення CBS не публікує.
Житло та вартість
- Середня вартість WOZ
- € 333.000 CBS 2024
- Житло у власності
- 54%
- Орендне житло
- 46% 42% — у власності житлових асоціацій
- Односімейні будинки
- 86% 14% — у багатоквартирних будинках
- Побудовано протягом останніх 10 років
- 3%
- Незаселене житло
- 2%
- Нове житло за рік
- 1 житло, введене в експлуатацію
Вартість WOZ — це середня вартість усього житла на цій території (станом на 1 січня попереднього року), а не ринкова вартість конкретного житла.
Енергія
- Середнє споживання електроенергії
- 2.530 kWh на одне житло за рік
- Середній обсяг віддачі електроенергії в мережу
- 1.160 kWh сонячна електроенергія на одне житло
- Середнє споживання газу
- 870 m³ на одне житло за рік
- Житло із сонячними панелями
- 68%
- Без природного газу
- 2%
- Переважно опалюється електрикою
- 8%
- Опалення (WarmteAtlas)
- 95% — індивідуальне котельне опалення, 1% — спільне опалення будинку, 4% — електричне опалення 2022
- Геотермальний потенціал
- Ongunstig Формація Slochteren
Споживання — середнє значення для всього житла з підключенням на цій території (CBS); розподіл за енергетичними класами наведено в розділі «Житло».
Інфраструктура та транспортна доступність
- Великий супермаркет
- 500 m серед. відстань
- Кабінет сімейного лікаря
- 800 m серед. відстань
- Початкова школа
- 400 m серед. відстань
- Дитячий садок
- 400 m серед. відстань
- Школи в радіусі 3 km
- 11
- Ступінь урбанізації
- Помірно урбанізована місцевість 1.498 адрес на km²
- Автомобілі на домогосподарство
- 1,1 1.901 легкових автомобілів
- Підприємства
- 355 з них 60 — торгівля та готельно-ресторанний бізнес
Середні відстані дорогами для всіх мешканців території (CBS).
Школи
3 школи (квартал Bitswijk): кількість учнів та оцінка Інспекції освіти.
- Kindcentrum Marimba 254 учнів
- Kindcentrum Het Speleon 147 учнів
- Islam Basisschool Bedir 130 учнів
Усі школи муніципалітету Maashorst
Відкриті дані про освіту DUO та Інспекція освіти; школу прив'язано до кварталу за адресою, де вона розташована.
Довкілля: шум, вода, повітря, світло та зелені насадження
- Середній рівень шуму (Lden)
- 51 dB муніципалітет 51 dB
- Житло з шумом від дорожнього руху понад 55 dB
- 28% муніципалітет 16%
- Житло з шумом від залізничного руху понад 55 dB
- 0%
- Житло з шумом від повітряного руху понад 48 dB
- 0% муніципалітет 12%
- Житло з шумом від вітрових турбін понад 40 dB
- 0%
- Шум від дорожнього руху вночі понад 50 dB
- 6% муніципалітет 6%
Рівень шуму біля 1.746 житлових об’єктів
Повінь
- Житло під загрозою затоплення
- 0% муніципалітет 0%
- Зокрема з глибиною затоплення понад 0,5 m
- 0%
- Зокрема з глибиною затоплення понад 2 m
- 0%
- Максимальна глибина води
- немає
Повітря, світло і зелень
- NO₂
- 11,8 µg/m³ на 100% вище за рекомендований WHO рівень (10)
- PM2,5
- 8,9 µg/m³ на 100% вище за рекомендований WHO рівень (5)
- PM10
- 14,8 µg/m³ на 1% вище за рекомендований WHO рівень (15)
- Освітленість уночі
- Освітлено муніципалітет: Тьмяно
- Зелені насадження в радіусі 500 m
- 43% муніципалітет 52%
Шум: шумові карти RIVM (дорожній і залізничний рух — 2020, повітряний рух — 2022, вітрові турбіни — 2024), середньорічний рівень Lden із кроком 10 m, визначений для кожної адреси. Повінь: LIWO (Rijkswaterstaat), карта максимальної глибини затоплення; глибина не вказує на ймовірність затоплення. Повітря: середньорічні концентрації RIVM із кроком 25 m. Світло: карта світлового випромінювання RIVM за 2023 рік. Зелені насадження: карта RIVM за 2022 рік, частка озелененої території в радіусі 500 m. Увімкніть шар шуму на карті вище.
Клімат і безпека
- Відчутна температура в спекотний день
- 46 °C екстремальний тепловий стрес
- Житло з екстремальним тепловим стресом (41 °C і вище)
- 98% муніципалітет 95%
- Ефект острова тепла
- 0,8–1,0 °C в середньому тепліше, ніж у сільській місцевості
- Житло з прохолодним місцем у межах 300 m
- 99% муніципалітет 79%
- Житло з підвищеною ймовірністю підтоплення ґрунтовими водами у 2050 році
- 100% муніципалітет 86%
- Житло, вздовж якого проходить шлях стоку дощової води
- 0% муніципалітет 4%
- Житло в зоні магнітного поля високовольтної лінії
- 0% муніципалітет 0%
- Житло в межах 1 km від вітротурбіни
- 0% муніципалітет 0%
Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0): відчутна температура та ефект теплового острова за 2022 рік, прохолодні місця, ймовірність повені в конкретному місці (щонайменше 20 cm води), незатоплені поверхи, ймовірність підтоплення ґрунтовими водами у 2050 році (високий сценарій), шляхи стоку води за інтенсивності опадів 70 mm на годину; дані визначено для кожного об’єкта житла. Високовольтні лінії: RIVM Netkaart із розрахунковими відстанями. Вітротурбіни: RIVM. Увімкніть шар теплової карти на карті вище.
Безпека
- Злочини на 1 000 мешканців
- 33 вер 2025 – сер 2026
- Зареєстровані злочини
- 129 -12% порівняно з попереднім роком
- Квартирні крадіжки на 1 000 об'єктів житла
- 2,9 5 крадіжок
- Муніципалітет
- 42 на 1 000 мешканців
- Нідерланди
- 45 на 1 000 мешканців
Типи злочинів (останні 12 місяців)
За рік
Джерело: поліція, зареєстровані злочини за територіями (відкриті дані CBS/поліції, щомісячні показники). Показник на 1 000 мешканців розраховано за чисельністю населення території; не про всі злочини повідомляють.
Комфортність проживання
Добре Leefbaarometer 2024
дуже незадовільновідмінно
- Комфортність проживання
- Добре клас 7 із 9, оцінювання 2024 року
- Оцінка
- 4,13 +0,03 порівняно із середнім по країні
- Від попереднього оцінювання
- +0,02 оцінювання 2022: Цілком задовільно
- Муніципалітет
- Добре оцінка 4,17
П’ять складових: відхилення від середнього по країні
- Фізичне середовище зелень, вода, забудова, шум −0,01 Задовільно
- Житловий фонд тип, рік побудови, форма власності +0,01 Задовільно
- Інфраструктура магазини, школи, медичне обслуговування, громадський транспорт +0,02 Задовільно
- Соціальна згуртованість склад населення, переїзди +0,00 Задовільно
- Порушення спокою та небезпека злочинність і порушення громадського спокою +0,02 Задовільно
Джерело: Leefbaarometer 3.0 (Ministerie van BZK, CC0). Оцінювання проводять раз на два роки на основі понад сотні характеристик; показник відображає, як мешканці в середньому оцінюють комфортність проживання. Від’ємне значення — нижче середнього по країні.
Ґрунт і фундамент
- Осідання ґрунту (загалом)
- −0,2 mm на рік муніципалітет −1,0 mm
- Осідання ґрунту (приповерхневе)
- +0,6 mm на рік торф і глини, що осідають
- Очікуване осідання до 2050 року
- 0 cm високий сценарій
- Житло з ризиком гниття паль
- 0,0% zeer laag, муніципалітет 0,0%
- Гниття паль у 2050 році
- 0,0% високий сценарій, посушливіше літо
- Нерівномірне осідання у 2050 році
- 1,0% житло на фундаментах мілкого закладання, що перебуває під загрозою
Джерело: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0): осідання ґрунту за супутниковими вимірюваннями (Bodemdalingskaart), ризик для фундаменту за кварталами (Deltares/KCAF, частка житла на дерев’яних палях або фундаментах мілкого закладання, що перебуває під загрозою). Це середній показник для кварталу, а не оцінка окремого житла.
Дохід і робота
- Середній дохід на мешканця
- € 29.600 на рік
- Середній дохід на одного отримувача доходу
- € 35.400 на рік
- Медіанні статки домогосподарств
- € 105.700
- Рівень зайнятості населення
- 70% від 15 до 75 років
- Самозайняті
- 13% серед зайнятого населення
- 20% осіб із найвищими доходами
- 11,6% частка осіб (по країні 20%)