Квартал Mossen
Квартал у районі Houten Zuid-Oost · муніципалітет Houten · Utrecht
- 922 одиниць житла
- 2.420 мешканців
- серед. рік побудови 2002
- середня вартість WOZ € 543.000
Життя в Mossen: цей квартал у муніципалітеті Houten налічує 922 одиниць житла, 2.420 мешканців та 950 домогосподарств. Житло в Mossen — переважно типу «рядовий будинок (57%) та квартира (23%)», переважно збудоване в період 1990-2009 (96%) та з них 71% — житло у власності мешканців, 29% — орендоване житло. Середня вартість WOZ становить € 543.000. 98% житла із зареєстрованим енергетичним класом має клас A або B; найпоширеніший енергетичний клас — A. Комфортність проживання за Leefbaarometer оцінюється як цілком задовільно, середній рівень шуму становить 50 dB (тихо) та поліція зареєструвала 9,5 злочинів на 1 000 жителів (у середньому по країні 45,3). До супермаркету в середньому 3,7 km, до початкової школи 500 m та 47% домогосподарств мають дітей. Для кожного житла в Mossen на Huisleon ви знайдете орієнтовну вартість, енергетичний клас, щомісячні витрати, дані про довкілля та актуальні пропозиції продажу й оренди.
Карта
Житло в Mossen
- Житло
- 922 адреси житлових об’єктів (BAG)
- Середній рік побудови
- 2002
- Середня житлова площа
- 133 m²
- Житловий фонд (CBS)
- 923 2025
Тип житла
Енергетичний клас
Період будівництва
Мешканці
- Мешканці
- 2.420 1 січня 2025
- Домогосподарства
- 950 у середньому 2,5 осіб
- Одноосібні домогосподарства
- 25% Нідерланди: 40%
- Домогосподарства з дітьми
- 47% Нідерланди: 32%
- Щільність населення
- 8.246 мешканців на km²
- Площа
- 0,3 km² з них 0,1 km² — водна поверхня
- Народжені за межами Нідерландів
- 12% Нідерланди: 16%
- Особи за межею бідності
- 3% Нідерланди: 3%
- Виплати соціальної допомоги
- 4 на 1 000 мешканців · Нідерланди: 22
- Рівень зайнятості населення
- 79% Нідерланди: 72%
- Працівники з безстроковим контрактом
- 59% Нідерланди: 56%
Вікова структура
Походження
Рівень освіти (15–75 років)
Джерело: CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024. Походження за класифікацією CBS (країна народження особи або її батьків); рівень освіти осіб віком 15–75 років; дохід стандартизовано з урахуванням розміру та складу домогосподарства; малі значення CBS не публікує.
Житло та вартість
- Середня вартість WOZ
- € 543.000 CBS 2024
- Житло у власності
- 71%
- Орендне житло
- 29% 17% — у власності житлових асоціацій
- Односімейні будинки
- 77% 23% — у багатоквартирних будинках
- Побудовано протягом останніх 10 років
- 2%
- Незаселене житло
- 1%
- Нове житло за рік
- 0 житло, введене в експлуатацію
Вартість WOZ — це середня вартість усього житла на цій території (станом на 1 січня попереднього року), а не ринкова вартість конкретного житла.
Енергія
- Середнє споживання електроенергії
- 3.390 kWh на одне житло за рік
- Середній обсяг віддачі електроенергії в мережу
- 1.060 kWh сонячна електроенергія на одне житло
- Середнє споживання газу
- 450 m³ на одне житло за рік
- Житло із сонячними панелями
- 48%
- Без природного газу
- 39%
- Централізоване опалення
- 3%
- Переважно опалюється електрикою
- 40%
- Теплова мережа
- 3% житла підключено (WarmteAtlas 2023)
- Опалення (WarmteAtlas)
- 62% — індивідуальне котельне опалення, 2% — спільне опалення будинку, 35% — електричне опалення 2022
- Геотермальний потенціал
- Ongunstig Формація Slochteren
Споживання — середнє значення для всього житла з підключенням на цій території (CBS); розподіл за енергетичними класами наведено в розділі «Житло».
Інфраструктура та транспортна доступність
- Великий супермаркет
- 3,7 km серед. відстань
- Кабінет сімейного лікаря
- 3,3 km серед. відстань
- Початкова школа
- 500 m серед. відстань
- Дитячий садок
- 300 m серед. відстань
- Школи в радіусі 3 km
- 3
- Ступінь урбанізації
- Помірно урбанізована місцевість 1.255 адрес на km²
- Автомобілі на домогосподарство
- 1,0 993 легкових автомобілів
- Підприємства
- 280 з них 25 — торгівля та готельно-ресторанний бізнес
Середні відстані дорогами для всіх мешканців території (CBS).
Школи
1 школа (квартал Mossen): кількість учнів та оцінка Інспекції освіти.
- Basisschool De Fontein 284 учнів
Усі школи муніципалітету Houten
Відкриті дані про освіту DUO та Інспекція освіти; школу прив'язано до кварталу за адресою, де вона розташована.
Довкілля: шум, вода, повітря, світло та зелені насадження
- Середній рівень шуму (Lden)
- 50 dB муніципалітет 50 dB
- Житло з шумом від дорожнього руху понад 55 dB
- 17% муніципалітет 13%
- Житло з шумом від залізничного руху понад 55 dB
- 0% муніципалітет 7%
- Житло з шумом від повітряного руху понад 48 dB
- 0% муніципалітет 0%
- Житло з шумом від вітрових турбін понад 40 dB
- 0% муніципалітет 0%
- Шум від дорожнього руху вночі понад 50 dB
- 1% муніципалітет 4%
Рівень шуму біля 922 житлових об’єктів
Повінь
- Житло під загрозою затоплення
- 100% муніципалітет 96%
- Зокрема з глибиною затоплення понад 0,5 m
- 100%
- Зокрема з глибиною затоплення понад 2 m
- 0%
- Максимальна глибина води
- 1,2 m у середньому 1,0 m на територіях можливого затоплення
Повітря, світло і зелень
- NO₂
- 11,2 µg/m³ на 100% вище за рекомендований WHO рівень (10)
- PM2,5
- 9,0 µg/m³ на 100% вище за рекомендований WHO рівень (5)
- PM10
- 15,1 µg/m³ на 100% вище за рекомендований WHO рівень (15)
- Освітленість уночі
- Освітлено муніципалітет: Освітлено
- Зелені насадження в радіусі 500 m
- 67% муніципалітет 62%
Шум: шумові карти RIVM (дорожній і залізничний рух — 2020, повітряний рух — 2022, вітрові турбіни — 2024), середньорічний рівень Lden із кроком 10 m, визначений для кожної адреси. Повінь: LIWO (Rijkswaterstaat), карта максимальної глибини затоплення; глибина не вказує на ймовірність затоплення. Повітря: середньорічні концентрації RIVM із кроком 25 m. Світло: карта світлового випромінювання RIVM за 2023 рік. Зелені насадження: карта RIVM за 2022 рік, частка озелененої території в радіусі 500 m. Увімкніть шар шуму на карті вище.
Клімат і безпека
- Відчутна температура в спекотний день
- 46 °C екстремальний тепловий стрес
- Житло з екстремальним тепловим стресом (41 °C і вище)
- 98% муніципалітет 97%
- Ефект острова тепла
- 0,8–1,0 °C в середньому тепліше, ніж у сільській місцевості
- Житло з прохолодним місцем у межах 300 m
- 12% муніципалітет 55%
- Житло із середньою або високою ймовірністю повені
- 100% муніципалітет 99%
- Незатоплений поверх під час найсильнішої повені
- 98%
- Житло з підвищеною ймовірністю підтоплення ґрунтовими водами у 2050 році
- 14% муніципалітет 41%
- Житло, вздовж якого проходить шлях стоку дощової води
- 8% муніципалітет 10%
- Житло в зоні магнітного поля високовольтної лінії
- 0% муніципалітет 0%
- Житло в межах 1 km від вітротурбіни
- 0% муніципалітет 4%
Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0): відчутна температура та ефект теплового острова за 2022 рік, прохолодні місця, ймовірність повені в конкретному місці (щонайменше 20 cm води), незатоплені поверхи, ймовірність підтоплення ґрунтовими водами у 2050 році (високий сценарій), шляхи стоку води за інтенсивності опадів 70 mm на годину; дані визначено для кожного об’єкта житла. Високовольтні лінії: RIVM Netkaart із розрахунковими відстанями. Вітротурбіни: RIVM. Увімкніть шар теплової карти на карті вище.
Безпека
- Злочини на 1 000 мешканців
- 10 вер 2025 – сер 2026
- Зареєстровані злочини
- 23 -21% порівняно з попереднім роком
- Квартирні крадіжки на 1 000 об'єктів житла
- 0,0 0 крадіжок
- Муніципалітет
- 34 на 1 000 мешканців
- Нідерланди
- 45 на 1 000 мешканців
Типи злочинів (останні 12 місяців)
За рік
Джерело: поліція, зареєстровані злочини за територіями (відкриті дані CBS/поліції, щомісячні показники). Показник на 1 000 мешканців розраховано за чисельністю населення території; не про всі злочини повідомляють.
Комфортність проживання
Цілком задовільно Leefbaarometer 2024
дуже незадовільновідмінно
- Комфортність проживання
- Цілком задовільно клас 6 із 9, оцінювання 2024 року
- Оцінка
- 4,09 −0,01 порівняно із середнім по країні
- Від попереднього оцінювання
- +0,00 оцінювання 2022: Цілком задовільно
- Муніципалітет
- Добре оцінка 4,15
П’ять складових: відхилення від середнього по країні
- Фізичне середовище зелень, вода, забудова, шум −0,01 Задовільно
- Житловий фонд тип, рік побудови, форма власності +0,01 Задовільно
- Інфраструктура магазини, школи, медичне обслуговування, громадський транспорт −0,11 Незадовільно
- Соціальна згуртованість склад населення, переїзди +0,01 Задовільно
- Порушення спокою та небезпека злочинність і порушення громадського спокою +0,08 Цілком задовільно
Джерело: Leefbaarometer 3.0 (Ministerie van BZK, CC0). Оцінювання проводять раз на два роки на основі понад сотні характеристик; показник відображає, як мешканці в середньому оцінюють комфортність проживання. Від’ємне значення — нижче середнього по країні.
Ґрунт і фундамент
- Осідання ґрунту (загалом)
- −0,6 mm на рік муніципалітет −1,0 mm
- Осідання ґрунту (приповерхневе)
- +0,2 mm на рік торф і глини, що осідають
- Очікуване осідання до 2050 року
- 1 cm високий сценарій
- Житло з ризиком гниття паль
- 0,0% zeer laag, муніципалітет 0,3%
- Гниття паль у 2050 році
- 0,0% високий сценарій, посушливіше літо
- Нерівномірне осідання у 2050 році
- 0,9% житло на фундаментах мілкого закладання, що перебуває під загрозою
Джерело: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0): осідання ґрунту за супутниковими вимірюваннями (Bodemdalingskaart), ризик для фундаменту за кварталами (Deltares/KCAF, частка житла на дерев’яних палях або фундаментах мілкого закладання, що перебуває під загрозою). Це середній показник для кварталу, а не оцінка окремого житла.
Дохід і робота
- Медіанні статки домогосподарств
- € 359.200
- Рівень зайнятості населення
- 79% від 15 до 75 років
- Самозайняті
- 15% серед зайнятого населення
- 20% осіб із найвищими доходами
- 30,9% частка осіб (по країні 20%)