Квартал Scheepswaard

Квартал у районі Stadsweiden · муніципалітет Harderwijk · Gelderland

  • 387 одиниць житла
  • 940 мешканців
  • серед. рік побудови 1975
  • середня вартість WOZ € 349.000

Життя в Scheepswaard: цей квартал у муніципалітеті Harderwijk налічує 387 одиниць житла, 940 мешканців та 390 домогосподарств. Житло в Scheepswaard — переважно типу «рядовий будинок (62%) та крайній рядовий будинок (35%)», переважно збудоване в період 1970-1989 (96%) та з них 56% — житло у власності мешканців, 44% — орендоване житло. Середня вартість WOZ становить € 349.000. 47% житла із зареєстрованим енергетичним класом має клас A або B; найпоширеніший енергетичний клас — A. Комфортність проживання за Leefbaarometer оцінюється як дуже добре, середній рівень шуму становить 49 dB (тихо) та поліція зареєструвала 12,8 злочинів на 1 000 жителів (у середньому по країні 45,3). До супермаркету в середньому 800 m, до початкової школи 400 m та 42% домогосподарств мають дітей. Для кожного житла в Scheepswaard на Huisleon ви знайдете орієнтовну вартість, енергетичний клас, щомісячні витрати, дані про довкілля та актуальні пропозиції продажу й оренди.

Карта

Межа за картою районів і кварталів CBS 2024 року. Збільште масштаб, щоб побачити окремі об’єкти житла; натисніть на об’єкт, щоб переглянути подробиці. Відкрити на карті житла

Житло в Scheepswaard

Житло
387
адреси житлових об’єктів (BAG)
Середній рік побудови
1975
Середня житлова площа
121 m²
Житловий фонд (CBS)
388
2025

Тип житла

  • Рядовий будинок 62% 240
  • Крайній рядовий будинок 35% 134
  • Будинок на дві родини 3% 12
  • Окремий будинок 0% 1

Енергетичний клас

  • A або вищий 40% 153
  • B 8% 30
  • C 34% 130
  • D 19% 72
  • E 1% 2

Період будівництва

  • 1970–1989 96% 370
  • 1990–2009 4% 16
  • 2010 рік і пізніше 0% 1

Мешканці

Мешканці
940
1 січня 2025
Домогосподарства
390
у середньому 2,4 осіб
Одноосібні домогосподарства
26%
Нідерланди: 40%
Домогосподарства з дітьми
42%
Нідерланди: 32%
Щільність населення
6.167
мешканців на km²
Площа
0,2 km²
Народжені за межами Нідерландів
10%
Нідерланди: 16%
Особи за межею бідності
1%
Нідерланди: 3%
Виплати соціальної допомоги
11
на 1 000 мешканців · Нідерланди: 22
Рівень зайнятості населення
77%
Нідерланди: 72%
Працівники з безстроковим контрактом
61%
Нідерланди: 56%

Вікова структура

  • 0–15 років 17% 165
  • 15–25 років 12% 110
  • 25–45 років 23% 220
  • 45–65 років 26% 250
  • 65 років і старше 21% 200

Походження

  • Нідерланди 79% 755
  • Європа (крім Нідерландів) 6% 60
  • Поза Європою 14% 135

Рівень освіти (15–75 років)

  • Початкова освіта, підготовча середня професійна освіта, професійна освіта рівня 1 22% 150
  • Старша загальна середня освіта, доуніверситетська освіта, професійна освіта рівнів 2–4 45% 310
  • Вища професійна та університетська освіта 33% 230

Джерело: CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024. Походження за класифікацією CBS (країна народження особи або її батьків); рівень освіти осіб віком 15–75 років; дохід стандартизовано з урахуванням розміру та складу домогосподарства; малі значення CBS не публікує.

Житло та вартість

Середня вартість WOZ
€ 349.000
CBS 2024
Житло у власності
56%
Орендне житло
44%
16% — у власності житлових асоціацій
Односімейні будинки
100%
0% — у багатоквартирних будинках
Побудовано протягом останніх 10 років
0%
Незаселене житло
1%
Нове житло за рік
0
житло, введене в експлуатацію

Вартість WOZ — це середня вартість усього житла на цій території (станом на 1 січня попереднього року), а не ринкова вартість конкретного житла.

Енергія

Середнє споживання електроенергії
2.340 kWh
на одне житло за рік
Середній обсяг віддачі електроенергії в мережу
970 kWh
сонячна електроенергія на одне житло
Середнє споживання газу
880 m³
на одне житло за рік
Житло із сонячними панелями
73%
Без природного газу
1%
Переважно опалюється електрикою
3%
Опалення (WarmteAtlas)
99% — індивідуальне котельне опалення
2022
Геотермальний потенціал
Ongunstig
Формація Slochteren

Споживання — середнє значення для всього житла з підключенням на цій території (CBS); розподіл за енергетичними класами наведено в розділі «Житло».

Інфраструктура та транспортна доступність

Великий супермаркет
800 m
серед. відстань
Кабінет сімейного лікаря
600 m
серед. відстань
Початкова школа
400 m
серед. відстань
Дитячий садок
500 m
серед. відстань
Школи в радіусі 3 km
13
Ступінь урбанізації
Помірно урбанізована місцевість
1.323 адрес на km²
Автомобілі на домогосподарство
1,0
390 легкових автомобілів
Підприємства
90
з них 10 — торгівля та готельно-ресторанний бізнес

Середні відстані дорогами для всіх мешканців території (CBS).

Довкілля: шум, вода, повітря, світло та зелені насадження

Середній рівень шуму (Lden)
49 dB
муніципалітет 53 dB
Житло з шумом від дорожнього руху понад 55 dB
4%
муніципалітет 17%
Житло з шумом від залізничного руху понад 55 dB
0%
муніципалітет 3%
Житло з шумом від повітряного руху понад 48 dB
0%
муніципалітет 0%
Житло з шумом від вітрових турбін понад 40 dB
0%
Шум від дорожнього руху вночі понад 50 dB
0%
муніципалітет 4%

Рівень шуму біля 387 житлових об’єктів

  • до 45 dB: дуже тихо 12% 46
  • 46–50 dB: тихо 66% 256
  • 51–55 dB: помірно 18% 71
  • 56–60 dB: доволі шумно 4% 14

Повінь

Житло під загрозою затоплення
0%
муніципалітет 1%
Зокрема з глибиною затоплення понад 0,5 m
0%
Зокрема з глибиною затоплення понад 2 m
0%
Максимальна глибина води
немає

Повітря, світло і зелень

NO₂
9,3 µg/m³
на 7% вище за рекомендований WHO рівень (10)
PM2,5
8,0 µg/m³
на 100% вище за рекомендований WHO рівень (5)
PM10
14,0 µg/m³
на 0% вище за рекомендований WHO рівень (15)
Освітленість уночі
Темно
муніципалітет: Освітлено
Зелені насадження в радіусі 500 m
63%
муніципалітет 51%

Шум: шумові карти RIVM (дорожній і залізничний рух — 2020, повітряний рух — 2022, вітрові турбіни — 2024), середньорічний рівень Lden із кроком 10 m, визначений для кожної адреси. Повінь: LIWO (Rijkswaterstaat), карта максимальної глибини затоплення; глибина не вказує на ймовірність затоплення. Повітря: середньорічні концентрації RIVM із кроком 25 m. Світло: карта світлового випромінювання RIVM за 2023 рік. Зелені насадження: карта RIVM за 2022 рік, частка озелененої території в радіусі 500 m. Увімкніть шар шуму на карті вище.

Клімат і безпека

Відчутна температура в спекотний день
44 °C
екстремальний тепловий стрес
Житло з екстремальним тепловим стресом (41 °C і вище)
96%
муніципалітет 91%
Ефект острова тепла
0,6–0,8 °C
в середньому тепліше, ніж у сільській місцевості
Житло з прохолодним місцем у межах 300 m
97%
муніципалітет 90%
Незатоплений поверх під час найсильнішої повені
100%
Житло з підвищеною ймовірністю підтоплення ґрунтовими водами у 2050 році
100%
муніципалітет 86%
Житло, вздовж якого проходить шлях стоку дощової води
0%
муніципалітет 1%
Житло в зоні магнітного поля високовольтної лінії
0%
муніципалітет 0%
Житло в межах 1 km від вітротурбіни
0%
муніципалітет 0%

Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0): відчутна температура та ефект теплового острова за 2022 рік, прохолодні місця, ймовірність повені в конкретному місці (щонайменше 20 cm води), незатоплені поверхи, ймовірність підтоплення ґрунтовими водами у 2050 році (високий сценарій), шляхи стоку води за інтенсивності опадів 70 mm на годину; дані визначено для кожного об’єкта житла. Високовольтні лінії: RIVM Netkaart із розрахунковими відстанями. Вітротурбіни: RIVM. Увімкніть шар теплової карти на карті вище.

Безпека

Злочини на 1 000 мешканців
13
вер 2025 – сер 2026
Зареєстровані злочини
12
-33% порівняно з попереднім роком
Квартирні крадіжки на 1 000 об'єктів житла
0,0
0 крадіжок
Муніципалітет
40
на 1 000 мешканців
Нідерланди
45
на 1 000 мешканців

Типи злочинів (останні 12 місяців)

  • Diefstal uit auto 8% 1
  • Fietsdiefstal 8% 1
  • Mishandeling 8% 1
  • Vernieling 8% 1
  • Drugshandel 8% 1

За рік

  1. 152021
  2. 242022
  3. 112023
  4. 122024
  5. 202025

Джерело: поліція, зареєстровані злочини за територіями (відкриті дані CBS/поліції, щомісячні показники). Показник на 1 000 мешканців розраховано за чисельністю населення території; не про всі злочини повідомляють.

Комфортність проживання

Дуже добре Leefbaarometer 2024

дуже незадовільновідмінно

Комфортність проживання
Дуже добре
клас 8 із 9, оцінювання 2024 року
Оцінка
4,20
+0,10 порівняно із середнім по країні
Від попереднього оцінювання
+0,00
оцінювання 2022: Дуже добре
Муніципалітет
Добре
оцінка 4,18

П’ять складових: відхилення від середнього по країні

  • Фізичне середовище зелень, вода, забудова, шум +0,04 Цілком задовільно
  • Житловий фонд тип, рік побудови, форма власності +0,02 Задовільно
  • Інфраструктура магазини, школи, медичне обслуговування, громадський транспорт +0,01 Задовільно
  • Соціальна згуртованість склад населення, переїзди +0,00 Задовільно
  • Порушення спокою та небезпека злочинність і порушення громадського спокою +0,02 Задовільно

Джерело: Leefbaarometer 3.0 (Ministerie van BZK, CC0). Оцінювання проводять раз на два роки на основі понад сотні характеристик; показник відображає, як мешканці в середньому оцінюють комфортність проживання. Від’ємне значення — нижче середнього по країні.

Ґрунт і фундамент

Осідання ґрунту (загалом)
−1,6 mm на рік
муніципалітет −1,2 mm
Осідання ґрунту (приповерхневе)
−0,6 mm на рік
торф і глини, що осідають
Очікуване осідання до 2050 року
0 cm
високий сценарій
Житло з ризиком гниття паль
0,0%
zeer laag, муніципалітет 0,0%
Гниття паль у 2050 році
0,0%
високий сценарій, посушливіше літо
Нерівномірне осідання у 2050 році
1,0%
житло на фундаментах мілкого закладання, що перебуває під загрозою

Джерело: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0): осідання ґрунту за супутниковими вимірюваннями (Bodemdalingskaart), ризик для фундаменту за кварталами (Deltares/KCAF, частка житла на дерев’яних палях або фундаментах мілкого закладання, що перебуває під загрозою). Це середній показник для кварталу, а не оцінка окремого житла.

Дохід і робота

Медіанні статки домогосподарств
€ 145.400
Рівень зайнятості населення
77%
від 15 до 75 років
Самозайняті
15%
серед зайнятого населення
20% осіб із найвищими доходами
18,2%
частка осіб (по країні 20%)