Муніципалітет Weert

Муніципалітет · Limburg

  • 23.760 одиниць житла
  • 51.355 мешканців
  • серед. рік побудови 1978
  • середня вартість WOZ € 333.000

Життя в Weert: цей муніципалітет у провінції Limburg налічує 23.760 одиниць житла, 51.355 мешканців та 23.767 домогосподарств. Житло в Weert — переважно типу «квартира (27%) та рядовий будинок (27%)», переважно збудоване в період 1970-1989 (33%) та з них 66% — житло у власності мешканців, 34% — орендоване житло. Середня вартість WOZ становить € 333.000. 44% житла із зареєстрованим енергетичним класом має клас A або B; найпоширеніший енергетичний клас — A. Комфортність проживання за Leefbaarometer оцінюється як добре, середній рівень шуму становить 52 dB (помірно) та поліція зареєструвала 38,8 злочинів на 1 000 жителів (у середньому по країні 45,3). До супермаркету в середньому 900 m, до початкової школи 700 m та 31% домогосподарств мають дітей. Для кожного житла в Weert на Huisleon ви знайдете орієнтовну вартість, енергетичний клас, щомісячні витрати, дані про довкілля та актуальні пропозиції продажу й оренди.

Карта

Межа за картою районів і кварталів CBS 2024 року. Збільште масштаб, щоб побачити окремі об’єкти житла; натисніть на об’єкт, щоб переглянути подробиці. Відкрити на карті житла

Житло в Weert

Житло
23.760
адреси житлових об’єктів (BAG)
Середній рік побудови
1978
Середня житлова площа
133 m²
Житловий фонд (CBS)
23.832
2025

Тип житла

  • Квартира 27% 6.432
  • Рядовий будинок 27% 6.301
  • Окремий будинок 19% 4.492
  • Крайній рядовий будинок 15% 3.547
  • Будинок на дві родини 13% 2.988

Енергетичний клас

  • A або вищий 25% 5.981
  • B 17% 4.108
  • C 25% 5.930
  • D 12% 2.912
  • E 6% 1.432
  • F 8% 1.801
  • G 4% 990
  • Без класу 3% 606

Період будівництва

  • До 1945 року 7% 1.582
  • 1945–1969 30% 7.122
  • 1970–1989 33% 7.779
  • 1990–2009 20% 4.679
  • 2010 рік і пізніше 11% 2.583
  • Невідомо 0% 15

Мешканці

Мешканці
51.355
1 січня 2025
Домогосподарства
23.767
у середньому 2,1 осіб
Одноосібні домогосподарства
37%
Нідерланди: 40%
Домогосподарства з дітьми
31%
Нідерланди: 32%
Щільність населення
490
мешканців на km²
Площа
105,5 km²
з них 1,3 km² — водна поверхня
Народжені за межами Нідерландів
14%
Нідерланди: 16%
Стандартизований дохід
€ 41.300
у середньому на домогосподарство на рік · Нідерланди: € 42.080
Особи за межею бідності
3%
Нідерланди: 3%
Виплати соціальної допомоги
19
на 1 000 мешканців · Нідерланди: 22
Рівень зайнятості населення
72%
Нідерланди: 72%
Працівники з безстроковим контрактом
59%
Нідерланди: 56%

Вікова структура

  • 0–15 років 13% 6.870
  • 15–25 років 10% 5.279
  • 25–45 років 24% 12.513
  • 45–65 років 27% 13.963
  • 65 років і старше 25% 12.730

Походження

  • Нідерланди 75% 38.232
  • Європа (крім Нідерландів) 12% 5.906
  • Поза Європою 14% 6.941

Рівень освіти (15–75 років)

  • Початкова освіта, підготовча середня професійна освіта, професійна освіта рівня 1 28% 10.620
  • Старша загальна середня освіта, доуніверситетська освіта, професійна освіта рівнів 2–4 42% 15.890
  • Вища професійна та університетська освіта 31% 11.680

Джерело: CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024. Походження за класифікацією CBS (країна народження особи або її батьків); рівень освіти осіб віком 15–75 років; дохід стандартизовано з урахуванням розміру та складу домогосподарства; малі значення CBS не публікує.

Житло та вартість

Середня вартість WOZ
€ 333.000
CBS 2024
Житло у власності
66%
Орендне житло
34%
23% — у власності житлових асоціацій
Односімейні будинки
73%
27% — у багатоквартирних будинках
Побудовано протягом останніх 10 років
6%
Незаселене житло
4%
Нове житло за рік
66
житло, введене в експлуатацію

Вартість WOZ — це середня вартість усього житла на цій території (станом на 1 січня попереднього року), а не ринкова вартість конкретного житла.

Енергія

Середнє споживання електроенергії
2.780 kWh
на одне житло за рік
Середній обсяг віддачі електроенергії в мережу
1.100 kWh
сонячна електроенергія на одне житло
Середнє споживання газу
880 m³
на одне житло за рік
Житло із сонячними панелями
44%
Без природного газу
6%
Переважно опалюється електрикою
11%

Споживання — середнє значення для всього житла з підключенням на цій території (CBS); розподіл за енергетичними класами наведено в розділі «Житло».

Інфраструктура та транспортна доступність

Великий супермаркет
900 m
серед. відстань
Кабінет сімейного лікаря
900 m
серед. відстань
Початкова школа
700 m
серед. відстань
Дитячий садок
700 m
серед. відстань
Школи в радіусі 3 km
6
Ступінь урбанізації
Помірно урбанізована місцевість
1.365 адрес на km²
Автомобілі на домогосподарство
1,0
24.362 легкових автомобілів
Підприємства
6.280
з них 1.215 — торгівля та готельно-ресторанний бізнес

Середні відстані дорогами для всіх мешканців території (CBS).

Школи

26 шкіл (муніципалітет Weert): кількість учнів та оцінка Інспекції освіти.

  • Openbare Basisschool Molenakker Початкова школа · Weert 476 учнів · Інспекція освіти: Voldoende
  • IKC Leuken Початкова школа · Інтегрований дитячий центр · Weert 449 учнів
  • IKC 3hoven Початкова школа · Інтегрований дитячий центр · Weert 415 учнів
  • Montessorischool Weert Початкова школа · Монтессорі · Weert 305 учнів · Інспекція освіти: Onvoldoende
  • Openbare Basisschool De Graswinkel Початкова школа · Weert 288 учнів · Інспекція освіти: Goed
  • Brede school Moesel Початкова школа · Weert 284 учнів
  • Basisschool Aan de Bron Початкова школа · Weert 257 учнів
  • Brede school Markeent Початкова школа · Weert 231 учнів
  • IKC Laar Початкова школа · Інтегрований дитячий центр · Weert 217 учнів
  • Basisschool De Firtel Початкова школа · Stramproy 207 учнів
  • Openbare Jenaplan Basisschool de Duizendpoot Початкова школа · Єна-план · Stramproy 123 учнів · Інспекція освіти: Voldoende
  • Basisschool De Kameleon Початкова школа · Weert 76 учнів · Інспекція освіти: Voldoende

Усі школи в Weert (26)

Відкриті дані про освіту DUO та Інспекція освіти; школу прив'язано до кварталу за адресою, де вона розташована.

Довкілля: шум, вода, повітря, світло та зелені насадження

Середній рівень шуму (Lden)
52 dB
Житло з шумом від дорожнього руху понад 55 dB
18%
Житло з шумом від залізничного руху понад 55 dB
1%
Житло з шумом від повітряного руху понад 48 dB
0%
Житло з шумом від вітрових турбін понад 40 dB
0%
Шум від дорожнього руху вночі понад 50 dB
7%

Рівень шуму біля 23.760 житлових об’єктів

  • до 45 dB: дуже тихо 6% 1.453
  • 46–50 dB: тихо 38% 9.054
  • 51–55 dB: помірно 36% 8.507
  • 56–60 dB: доволі шумно 14% 3.332
  • 61–65 dB: шумно 5% 1.200
  • 66–70 dB: дуже шумно 1% 200
  • понад 70 dB: надзвичайно шумно 0% 14

Повінь

Житло під загрозою затоплення
6%
Зокрема з глибиною затоплення понад 0,5 m
0%
Зокрема з глибиною затоплення понад 2 m
0%
Максимальна глибина води
0,9 m
у середньому 0,1 m на територіях можливого затоплення

Повітря, світло і зелень

NO₂
9,9 µg/m³
на 46% вище за рекомендований WHO рівень (10)
PM2,5
8,3 µg/m³
на 100% вище за рекомендований WHO рівень (5)
PM10
14,3 µg/m³
на 5% вище за рекомендований WHO рівень (15)
Освітленість уночі
Тьмяно
Зелені насадження в радіусі 500 m
49%

Шум: шумові карти RIVM (дорожній і залізничний рух — 2020, повітряний рух — 2022, вітрові турбіни — 2024), середньорічний рівень Lden із кроком 10 m, визначений для кожної адреси. Повінь: LIWO (Rijkswaterstaat), карта максимальної глибини затоплення; глибина не вказує на ймовірність затоплення. Повітря: середньорічні концентрації RIVM із кроком 25 m. Світло: карта світлового випромінювання RIVM за 2023 рік. Зелені насадження: карта RIVM за 2022 рік, частка озелененої території в радіусі 500 m. Увімкніть шар шуму на карті вище.

Клімат і безпека

Відчутна температура в спекотний день
46–48 °C
екстремальний тепловий стрес
Житло з екстремальним тепловим стресом (41 °C і вище)
91%
Ефект острова тепла
0,8–1,0 °C
в середньому тепліше, ніж у сільській місцевості
Житло з прохолодним місцем у межах 300 m
84%
Житло із середньою або високою ймовірністю повені
0%
Житло з підвищеною ймовірністю підтоплення ґрунтовими водами у 2050 році
97%
Житло, вздовж якого проходить шлях стоку дощової води
8%
Житло в зоні магнітного поля високовольтної лінії
0%
Житло в межах 1 km від вітротурбіни
0%

Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0): відчутна температура та ефект теплового острова за 2022 рік, прохолодні місця, ймовірність повені в конкретному місці (щонайменше 20 cm води), незатоплені поверхи, ймовірність підтоплення ґрунтовими водами у 2050 році (високий сценарій), шляхи стоку води за інтенсивності опадів 70 mm на годину; дані визначено для кожного об’єкта житла. Високовольтні лінії: RIVM Netkaart із розрахунковими відстанями. Вітротурбіни: RIVM. Увімкніть шар теплової карти на карті вище.

Безпека

Злочини на 1 000 мешканців
39
вер 2025 – сер 2026
Зареєстровані злочини
1.993
+2% порівняно з попереднім роком
Квартирні крадіжки на 1 000 об'єктів житла
3,5
84 крадіжки
Нідерланди
45
на 1 000 мешканців

Типи злочинів (останні 12 місяців)

  • Vernieling 10% 196
  • Fietsdiefstal 10% 194
  • Mishandeling 6% 120
  • Winkeldiefstal 4% 85
  • Woninginbraak 4% 84
  • Diefstal uit auto 4% 83
  • Bedreiging 3% 55
  • Drugshandel 2% 46

За рік

  1. 2.0012021
  2. 2.1452022
  3. 2.1912023
  4. 2.0562024
  5. 1.8962025

Джерело: поліція, зареєстровані злочини за територіями (відкриті дані CBS/поліції, щомісячні показники). Показник на 1 000 мешканців розраховано за чисельністю населення території; не про всі злочини повідомляють.

Комфортність проживання

Добре Leefbaarometer 2024

дуже незадовільновідмінно

Комфортність проживання
Добре
клас 7 із 9, оцінювання 2024 року
Оцінка
4,16
+0,05 порівняно із середнім по країні
Від попереднього оцінювання
−0,01
оцінювання 2022: Добре

П’ять складових: відхилення від середнього по країні

  • Фізичне середовище зелень, вода, забудова, шум −0,01 Задовільно
  • Житловий фонд тип, рік побудови, форма власності +0,02 Задовільно
  • Інфраструктура магазини, школи, медичне обслуговування, громадський транспорт +0,00 Задовільно
  • Соціальна згуртованість склад населення, переїзди +0,02 Задовільно
  • Порушення спокою та небезпека злочинність і порушення громадського спокою +0,02 Задовільно

Джерело: Leefbaarometer 3.0 (Ministerie van BZK, CC0). Оцінювання проводять раз на два роки на основі понад сотні характеристик; показник відображає, як мешканці в середньому оцінюють комфортність проживання. Від’ємне значення — нижче середнього по країні.

Ґрунт і фундамент

Осідання ґрунту (загалом)
−1,1 mm на рік
Осідання ґрунту (приповерхневе)
−0,0 mm на рік
торф і глини, що осідають
Очікуване осідання до 2050 року
0 cm
високий сценарій
Житло з ризиком гниття паль
0,0%
zeer laag
Гниття паль у 2050 році
0,0%
високий сценарій, посушливіше літо
Нерівномірне осідання у 2050 році
1,0%
житло на фундаментах мілкого закладання, що перебуває під загрозою

Джерело: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0): осідання ґрунту за супутниковими вимірюваннями (Bodemdalingskaart), ризик для фундаменту за кварталами (Deltares/KCAF, частка житла на дерев’яних палях або фундаментах мілкого закладання, що перебуває під загрозою). Це середній показник для кварталу, а не оцінка окремого житла.

Дохід і робота

Середній дохід на мешканця
€ 34.100
на рік
Середній дохід на одного отримувача доходу
€ 40.200
на рік
Медіанні статки домогосподарств
€ 177.500
Рівень зайнятості населення
72%
від 15 до 75 років
Самозайняті
14%
серед зайнятого населення
20% осіб із найвищими доходами
17,8%
частка осіб (по країні 20%)

Райони в Weert 16