Район Oude Dorp

Район у муніципалітеті Huizen · Noord-Holland

  • 3.047 одиниць житла
  • 6.260 мешканців
  • серед. рік побудови 1944
  • середня вартість WOZ € 470.000

Життя в Oude Dorp: цей район у муніципалітеті Huizen налічує 3.047 одиниць житла, 6.260 мешканців та 2.980 домогосподарств. Житло в Oude Dorp — переважно типу «рядовий будинок (28%) та квартира (22%)», переважно збудоване в період до 1945 року (48%) та з них 61% — житло у власності мешканців, 39% — орендоване житло. Середня вартість WOZ становить € 470.000. 28% житла із зареєстрованим енергетичним класом має клас A або B; найпоширеніший енергетичний клас — A. Комфортність проживання за Leefbaarometer оцінюється як відмінно, середній рівень шуму становить 52 dB (помірно) та поліція зареєструвала 31,3 злочинів на 1 000 жителів (у середньому по країні 45,3). До супермаркету в середньому 400 m, до початкової школи 900 m та 32% домогосподарств мають дітей. Для кожного житла в Oude Dorp на Huisleon ви знайдете орієнтовну вартість, енергетичний клас, щомісячні витрати, дані про довкілля та актуальні пропозиції продажу й оренди.

Карта

Межа за картою районів і кварталів CBS 2024 року. Збільште масштаб, щоб побачити окремі об’єкти житла; натисніть на об’єкт, щоб переглянути подробиці. Відкрити на карті житла

Житло в Oude Dorp

Житло
3.047
адреси житлових об’єктів (BAG)
Середній рік побудови
1944
Середня житлова площа
110 m²
Житловий фонд (CBS)
3.016
2025

Тип житла

  • Рядовий будинок 28% 860
  • Квартира 22% 663
  • Будинок на дві родини 22% 659
  • Крайній рядовий будинок 22% 658
  • Окремий будинок 7% 207

Енергетичний клас

  • A або вищий 18% 546
  • B 8% 245
  • C 18% 542
  • D 11% 347
  • E 9% 281
  • F 13% 388
  • G 17% 525
  • Без класу 6% 173

Період будівництва

  • До 1945 року 48% 1.466
  • 1945–1969 31% 954
  • 1970–1989 7% 208
  • 1990–2009 8% 244
  • 2010 рік і пізніше 5% 158
  • Невідомо 1% 17

Мешканці

Мешканці
6.260
1 січня 2025
Домогосподарства
2.980
у середньому 2,1 осіб
Одноосібні домогосподарства
40%
Нідерланди: 40%
Домогосподарства з дітьми
32%
Нідерланди: 32%
Щільність населення
5.906
мешканців на km²
Площа
1,1 km²
Народжені за межами Нідерландів
10%
Нідерланди: 16%
Стандартизований дохід
€ 46.100
у середньому на домогосподарство на рік · Нідерланди: € 42.080
Особи за межею бідності
3%
Нідерланди: 3%
Виплати соціальної допомоги
16
на 1 000 мешканців · Нідерланди: 22
Рівень зайнятості населення
73%
Нідерланди: 72%
Працівники з безстроковим контрактом
51%
Нідерланди: 56%

Вікова структура

  • 0–15 років 14% 890
  • 15–25 років 11% 665
  • 25–45 років 21% 1.335
  • 45–65 років 29% 1.820
  • 65 років і старше 25% 1.550

Походження

  • Нідерланди 79% 4.930
  • Європа (крім Нідерландів) 6% 355
  • Поза Європою 15% 965

Рівень освіти (15–75 років)

  • Початкова освіта, підготовча середня професійна освіта, професійна освіта рівня 1 24% 1.130
  • Старша загальна середня освіта, доуніверситетська освіта, професійна освіта рівнів 2–4 38% 1.760
  • Вища професійна та університетська освіта 38% 1.740

Джерело: CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024. Походження за класифікацією CBS (країна народження особи або її батьків); рівень освіти осіб віком 15–75 років; дохід стандартизовано з урахуванням розміру та складу домогосподарства; малі значення CBS не публікує.

Житло та вартість

Середня вартість WOZ
€ 470.000
CBS 2024
Житло у власності
61%
Орендне житло
39%
27% — у власності житлових асоціацій
Односімейні будинки
79%
21% — у багатоквартирних будинках
Побудовано протягом останніх 10 років
3%
Незаселене житло
4%
Нове житло за рік
3
житло, введене в експлуатацію

Вартість WOZ — це середня вартість усього житла на цій території (станом на 1 січня попереднього року), а не ринкова вартість конкретного житла.

Енергія

Середнє споживання електроенергії
2.490 kWh
на одне житло за рік
Середній обсяг віддачі електроенергії в мережу
590 kWh
сонячна електроенергія на одне житло
Середнє споживання газу
980 m³
на одне житло за рік
Житло із сонячними панелями
37%
Без природного газу
2%
Переважно опалюється електрикою
4%

Споживання — середнє значення для всього житла з підключенням на цій території (CBS); розподіл за енергетичними класами наведено в розділі «Житло».

Інфраструктура та транспортна доступність

Великий супермаркет
400 m
серед. відстань
Кабінет сімейного лікаря
700 m
серед. відстань
Початкова школа
900 m
серед. відстань
Дитячий садок
400 m
серед. відстань
Школи в радіусі 3 km
11
Ступінь урбанізації
Сильно урбанізована місцевість
1.889 адрес на km²
Автомобілі на домогосподарство
1,0
2.915 легкових автомобілів
Підприємства
1.225
з них 245 — торгівля та готельно-ресторанний бізнес

Середні відстані дорогами для всіх мешканців території (CBS).

Довкілля: шум, вода, повітря, світло та зелені насадження

Середній рівень шуму (Lden)
52 dB
муніципалітет 50 dB
Житло з шумом від дорожнього руху понад 55 dB
23%
муніципалітет 17%
Житло з шумом від залізничного руху понад 55 dB
0%
Житло з шумом від повітряного руху понад 48 dB
0%
муніципалітет 0%
Житло з шумом від вітрових турбін понад 40 dB
0%
Шум від дорожнього руху вночі понад 50 dB
10%
муніципалітет 5%

Рівень шуму біля 3.047 житлових об’єктів

  • до 45 dB: дуже тихо 1% 26
  • 46–50 dB: тихо 47% 1.436
  • 51–55 dB: помірно 31% 947
  • 56–60 dB: доволі шумно 14% 414
  • 61–65 dB: шумно 7% 220
  • 66–70 dB: дуже шумно 0% 4

Повінь

Житло під загрозою затоплення
0%
муніципалітет 1%
Зокрема з глибиною затоплення понад 0,5 m
0%
Зокрема з глибиною затоплення понад 2 m
0%
Максимальна глибина води
немає

Повітря, світло і зелень

NO₂
10,9 µg/m³
на 98% вище за рекомендований WHO рівень (10)
PM2,5
8,4 µg/m³
на 100% вище за рекомендований WHO рівень (5)
PM10
14,7 µg/m³
на 1% вище за рекомендований WHO рівень (15)
Освітленість уночі
Освітлено
муніципалітет: Освітлено
Зелені насадження в радіусі 500 m
43%
муніципалітет 52%

Шум: шумові карти RIVM (дорожній і залізничний рух — 2020, повітряний рух — 2022, вітрові турбіни — 2024), середньорічний рівень Lden із кроком 10 m, визначений для кожної адреси. Повінь: LIWO (Rijkswaterstaat), карта максимальної глибини затоплення; глибина не вказує на ймовірність затоплення. Повітря: середньорічні концентрації RIVM із кроком 25 m. Світло: карта світлового випромінювання RIVM за 2023 рік. Зелені насадження: карта RIVM за 2022 рік, частка озелененої території в радіусі 500 m. Увімкніть шар шуму на карті вище.

Клімат і безпека

Відчутна температура в спекотний день
46–48 °C
екстремальний тепловий стрес
Житло з екстремальним тепловим стресом (41 °C і вище)
95%
муніципалітет 93%
Ефект острова тепла
1,4–1,6 °C
в середньому тепліше, ніж у сільській місцевості
Житло з прохолодним місцем у межах 300 m
79%
муніципалітет 92%
Житло з підвищеною ймовірністю підтоплення ґрунтовими водами у 2050 році
100%
муніципалітет 100%
Житло, вздовж якого проходить шлях стоку дощової води
9%
муніципалітет 3%
Житло в зоні магнітного поля високовольтної лінії
0%
муніципалітет 0%
Житло в межах 1 km від вітротурбіни
0%
муніципалітет 0%

Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0): відчутна температура та ефект теплового острова за 2022 рік, прохолодні місця, ймовірність повені в конкретному місці (щонайменше 20 cm води), незатоплені поверхи, ймовірність підтоплення ґрунтовими водами у 2050 році (високий сценарій), шляхи стоку води за інтенсивності опадів 70 mm на годину; дані визначено для кожного об’єкта житла. Високовольтні лінії: RIVM Netkaart із розрахунковими відстанями. Вітротурбіни: RIVM. Увімкніть шар теплової карти на карті вище.

Безпека

Злочини на 1 000 мешканців
31
вер 2025 – сер 2026
Зареєстровані злочини
196
+10% порівняно з попереднім роком
Квартирні крадіжки на 1 000 об'єктів житла
3,0
9 крадіжок
Муніципалітет
27
на 1 000 мешканців
Нідерланди
45
на 1 000 мешканців

Типи злочинів (останні 12 місяців)

  • Vernieling 14% 27
  • Bedreiging 7% 14
  • Mishandeling 6% 11
  • Winkeldiefstal 5% 10
  • Woninginbraak 5% 9
  • Fietsdiefstal 4% 7
  • Diefstal uit auto 3% 6
  • Inbraak schuur/garage 2% 3

За рік

  1. 1642021
  2. 1992022
  3. 1782023
  4. 1852024
  5. 1722025

Джерело: поліція, зареєстровані злочини за територіями (відкриті дані CBS/поліції, щомісячні показники). Показник на 1 000 мешканців розраховано за чисельністю населення території; не про всі злочини повідомляють.

Комфортність проживання

Відмінно Leefbaarometer 2024

дуже незадовільновідмінно

Комфортність проживання
Відмінно
клас 9 із 9, оцінювання 2024 року
Оцінка
4,29
+0,19 порівняно із середнім по країні
Від попереднього оцінювання
+0,05
оцінювання 2022: Дуже добре
Муніципалітет
Дуже добре
оцінка 4,19

П’ять складових: відхилення від середнього по країні

  • Фізичне середовище зелень, вода, забудова, шум +0,01 Задовільно
  • Житловий фонд тип, рік побудови, форма власності +0,04 Задовільно
  • Інфраструктура магазини, школи, медичне обслуговування, громадський транспорт +0,08 Цілком задовільно
  • Соціальна згуртованість склад населення, переїзди +0,01 Задовільно
  • Порушення спокою та небезпека злочинність і порушення громадського спокою +0,06 Цілком задовільно

Джерело: Leefbaarometer 3.0 (Ministerie van BZK, CC0). Оцінювання проводять раз на два роки на основі понад сотні характеристик; показник відображає, як мешканці в середньому оцінюють комфортність проживання. Від’ємне значення — нижче середнього по країні.

Дохід і робота

Середній дохід на мешканця
€ 38.500
на рік
Середній дохід на одного отримувача доходу
€ 46.200
на рік
Медіанні статки домогосподарств
€ 251.200
Рівень зайнятості населення
73%
від 15 до 75 років
Самозайняті
26%
серед зайнятого населення
20% осіб із найвищими доходами
24,3%
частка осіб (по країні 20%)

Квартали в Oude Dorp 2