Linnaeusparkweg 53
1098 CP Amsterdam · Middenmeer-Noord, Amsterdam
- Řadový dům
- Rok výstavby 1902
- 244 m² obytné plochy
- 183 m² pozemku
- ? energetický štítek není evidován
Zeptejte se na nemovitost: Linnaeusparkweg 53
Zeptejte se na nemovitost, lokalitu, hodnotu nebo náklady. Asistent odpovídá na základě údajů z této stránky a v případě potřeby vyhledá aktuální informace.
Ve zkratce
Na adrese Linnaeusparkweg 53 v obci Amsterdam se nachází řadový dům z roku 1902 s obytnou plochou 244 m² bez evidovaného energetického štítku v lokalitě Middenmeer-Noord (obec Amsterdam). Orientační tržní hodnota je € 2.085.000 až € 2.304.000. Prostředí v okolí bydliště: hluk 57 dB (rušné), kvalita ovzduší nad doporučenou hodnotou WHO, 38 % zeleně v okruhu 500 m, při povodni hloubka vody až 3,9 m. Letecký provoz: přibližný denní počet letadel ve výšce pod 3 000 m v okruhu 2 km je 19. Kvalita života v lokalitě: vynikající.
Všechny údaje na této stránce pocházejí z veřejných registrů a map a jsou zdarma. Pokud byste je shromažďovali sami, zabralo by vám to u každé nemovitosti hodiny. Zde je máte pohromadě za sekundu. V každé části najdete vysvětlení, co uvedené údaje znamenají pro bydlení na této adrese.
Poloha
Orientační odhad hodnoty
Trh
- +1,0% prodejní ceny Amsterdam za rok (cenový index CBS, září 2026)
- € 630.621 průměrná prodejní cena v obci Amsterdam v roce 2025 (CBS/Kadaster)
- € 774.000 průměrná daňová hodnota WOZ – lokalita Middenmeer-Noord (CBS 2024)
Jak se orientační odhad počítá
| Zdroj | Výchozí hodnota | Přepočet na současnou cenovou úroveň | Váha |
|---|---|---|---|
| Daňová hodnota WOZ této nemovitosti pro rok 2025 rozhodné datum 1. ledna 2024 |
€ 1.964.000 | € 2.169.051 +10,4 % od 2024 K1 |
38% |
| Rozpětí hodnoty podle platformy pro oceňování nemovitostí € 2.178.000 – € 2.408.000, čer 2025 |
€ 2.293.000 | € 2.315.229 +1,0 % od 2025 K3 |
25% |
| Srovnatelné nemovitosti v okruhu 40: 360 medián daňové hodnoty WOZ za m², upravený podle indexu |
€ 8.772/m² | € 2.140.368 | 31% |
| Průměr (lokalita: Middenmeer-Noord) CBS WOZ 2024 (€ 774.000) / prům. 103 m² |
€ 7.515/m² | € 2.131.014 +16,2 % od 2023 K1 |
6% |
Vývoj daňové hodnoty WOZ této nemovitosti
Daňová hodnota WOZ této nemovitosti
Prohlédněte si daňovou hodnotu WOZ za každý rok od roku 2014 a její srovnání s orientačním odhadem hodnoty.
Zdarma s účtem. Platební údaje nejsou potřeba.
Podobné nemovitosti v okolí (nalezeno: 40)
Srovnatelné nemovitosti
Prohlédněte si srovnatelné nemovitosti v lokalitě, z nichž vychází orientační odhad hodnoty, včetně ceny za m² a vzdálenosti.
Zdarma s účtem. Platební údaje nejsou potřeba.
Způsob výpočtu: Údaje z každého zdroje se přepočítávají z cenové úrovně k příslušnému rozhodnému datu na současnou cenovou úroveň pomocí cenového indexu CBS pro prodej stávajících nemovitostí (podle provincie, pro Amsterdam, Rotterdam, Den Haag a Utrecht podle města; za poslední měsíce pomocí celostátního měsíčního indexu). Střední hodnota je váženým průměrem; rozpětí vychází z rozdílů mezi zdroji (nejméně 5 %). Stav nemovitosti, poloha v rámci ulice, dlouhodobý pronájem pozemku ani další specifika nemovitosti nejsou zohledněny. Nejedná se o odborný odhad ceny.
Nájem, nebo koupě?
Pronájem srovnatelné nemovitosti
V okolí je příliš málo srovnatelných nájemních nemovitostí pro orientační odhad nájemného.
Koupě této nemovitosti
€ 10.310 měsíčně
Anuitní hypotéka ve výši € 2.194.000 (střední hodnota) s úrokovou sazbou 3,9 % a splatností 30 let, na celou kupní cenu: v prvním měsíci € 7.080 na úrocích a € 3.240 na splátce jistiny. Bez zohlednění nákladů na údržbu, daní a daňového odpočtu úroků.
Co se vyplatí víc?
Pro srovnání je potřeba orientační odhad nájemného i orientační odhad hodnoty.
Základní údaje
- Typ nemovitosti
- Řadový dům
- Účel užívání
- Bydlení
- Rok výstavby
- 1902
- Obytná plocha
- 244 m²
- Plocha budovy
- 93 m²
- Plocha pozemku
- 183 m²
- Energetický štítek
- Není evidován
- Stav jednotky v registru
- V užívání
- Stav budovy v registru
- V užívání
- Identifikátor adresního místa v BAG
- 0363200012156953
- Identifikátor jednotky v BAG
- 0363010012154877
- Identifikátor budovy v BAG
- 0363100012154307
Zdroj a metodika
Basisregistratie Adressen en Gebouwen (Kadaster) a registr energetických štítků. Plocha pozemku je celková výměra podle katastru; u bytů jde o celý pozemek, na kterém budova stojí.
Pozemek, půda a využití území
Problémy se základy se v této lokalitě vyskytují jen zřídka. Podloží je zde stabilní.
- Plocha pozemku (BAG)
- 183 m²
- Riziko poškození základů – Middenmeer-Noord
- U 1,1 % nemovitostí hrozí hniloba dřevěných základových pilot (nízké) 2050, scénář s vysokými dopady: 1,2 %, nerovnoměrné sedání 0,8 %; obec Amsterdam: 2,7 % — Klimaateffectatlas (Deltares/KCAF)
- Pokles půdy – Middenmeer-Noord
- −0,7 mm ročně v mělkých vrstvách +0,4 mm; obec Amsterdam −1,8 mm
- Kadaster, nadmořská výška, využití dle územního plánu, půda
- načítání…
Zdroj a metodika
Pozemek: Kadaster (BRK, přes PDOK; hranice pozemku je vyznačena na mapě výše). Nadmořská výška: Actueel Hoogtebestand Nederland. Využití území: ruimtelijkeplannen.nl (územní plány do 1. 1. 2024; novější pravidla jsou uvedena v aktuálním plánu obce pro území a životní prostředí). Půda a základy: Klimaateffectatlas (CC BY 4.0) a RVO/KCAF. Údaje jsou orientační, nejde o stavebnětechnické ani právní poradenství.
Slunce a stín
Jak jsou fasády, zahrada a střecha orientované vůči slunci a kolik stínu vrhají okolní budovy? Výpočet vychází z polohy slunce a výšek budov podle 3D BAG.
- Fasády, zahrada, střecha a denní světlo
- probíhá výpočet…
Údaje o budovách se nepodařilo načíst.
tato nemovitost stíny budov pozemku směr ke slunci
Budovy a výšky: 3D BAG (TU Delft, CC BY 4.0; výška střechy = 70. percentil výšky nad úrovní terénu u této nemovitosti, z dat AHN). Pozemek: Kadaster (BRK). Poloha slunce: algoritmus NOAA, místní čas. Letecký snímek: PDOK, Beeldmateriaal Nederland (CC BY 4.0). Orientační výpočet: nezohledňuje stromy, ploty, vikýře ani reliéf terénu.
Energie a teplo
Bez registrovaného energetického štítku lze spotřebu energie jen odhadovat. Vyžádejte si roční vyúčtování a před koupí nechte štítek zpracovat. Často jde o starší nemovitosti bez izolace. Roční výdaje za energie u srovnatelné nemovitosti jsou přibližně o € 881 vyšší než u průměrné nemovitosti v oblasti Middenmeer-Noord.
Energetický štítek
? Pro tuto adresu není evidován žádný energetický štítek. Při prodeji nebo pronájmu je štítek povinný.
Spotřeba a náklady
€ 261 měsíčně při průměrné spotřebě
- Zemní plyn
- 1.440 m³ za rok; lokalitě 970
- Elektřina
- 3.130 kWh za rok; lokalitě 2.250
- Roční náklady
- € 3.136 plyn € 2.000, elektřina € 812, stálé poplatky € 324
- Průměrná nemovitost v oblasti Middenmeer-Noord
- € 2.255 za rok
- Solární panely
- 41% srovnatelných nemovitostí; lokalitě 9%
Zdroj a metodika
Průměrné dodávky pro nemovitosti stejného typu a velikosti ze stejného období výstavby (CBS 2025, po korekci na venkovní teplotu) při průměrných spotřebitelských cenách z období září 2026 (CBS: 1,39 za m³ a 0,26 za kWh včetně daní, se stálými poplatky a slevou na energetické dani). Skutečná spotřeba závisí na obyvatelích a technickém vybavení.
Přechod na udržitelné vytápění a dotace
- Připravovaná teplárenská síť
- Watergraafsmeer Ontwikkelfase, MT-net met LT-bron, očekávaný termín: 2035, Počet nemovitostí: 5.000
ISDE 2026 (500 milionů €): dotace na izolaci, tepelné čerpadlo (včetně hybridního), solární ohřev vody, větrání a připojení k teplárenské síti (pevná částka 3 775 €); na tepelná čerpadla přibližně od 500 € do více než 13 000 € podle typu a výkonu. Žádosti se podávají u RVO po instalaci. ISDE u RVO · Energiesubsidiewijzer (včetně obecních dotačních programů)
Energetické štítky v oblasti Middenmeer-Noord
Zdroj a metodika
Energetický štítek a rozložení tříd štítků z EP-Online (RVO) prostřednictvím naší databáze; profily spotřeby CBS 85140NED (CC BY 4.0); sazby CBS 85592NED; spotřeba v lokalitě CBS Kerncijfers; sítě dálkového vytápění, plány, pilotní projekty a skladba způsobů vytápění WarmteAtlas (RVO, na úrovni lokalit; plány přiřazeny lokalitám, jejichž střed leží v řešeném území); ISDE: RVO. Orientační údaje, nikoli energetické poradenství.
Měsíční náklady na bydlení: koupě nebo pronájem
Zadejte vlastní kupní cenu, nájemné a další předpoklady. Všechny částky lze upravit; výsledek je orientační.
Kolik stojí koupě této nemovitosti?
Jednorázové náklady nad rámec kupní ceny: daň, notář, odborný odhad ceny, poradenství a technická prohlídka. Od roku 2018 si můžete půjčit nejvýše částku odpovídající hodnotě nemovitosti, tyto náklady proto hradíte z vlastních prostředků.
Užitečné nástroje
Proměna interiéru pomocí AI
Nahrajte fotografii místnosti, vyberte styl a do půl minuty uvidíte, jak by mohla vypadat. Samotná místnost zůstane stejná, změní se pouze její zařízení.
Tento nástroj je určen přihlášeným návštěvníkům. Účet si můžete vytvořit zdarma.
Lokalita, čtvrť a obec
Middenmeer-Noord
- Nemovitosti
- 1.214
- Počet obyvatel
- 2.780
- Průměrná daňová hodnota WOZ
- € 774.000
- Nemovitosti obývané vlastníky
- 46%
- Prům. rok výstavby
- 1926
- Nejčastější typ
- Byt (95%)
Middenmeer
- Nemovitosti
- 8.074
- Počet obyvatel
- 15.620
- Průměrná daňová hodnota WOZ
- € 569.000
- Nemovitosti obývané vlastníky
- 38%
- Prům. rok výstavby
- 1962
- Nejčastější typ
- Byt (94%)
Amsterdam
- Nemovitosti
- 513.363
- Počet obyvatel
- 934.526
- Průměrná daňová hodnota WOZ
- € 498.000
- Nemovitosti obývané vlastníky
- 30%
- Prům. rok výstavby
- 1958
- Nejčastější typ
- Byt (88%)
Nemovitosti v této lokalitě na mapě Městská část Oost · Amsterdam · Noord-Holland
Kdo žije v lokalitě?
Kdo žije v lokalitě?
Porovnejte údaje CBS za lokalitu, čtvrť a obec s celostátními údaji: původ obyvatel, vzdělání, příjmy, sociální dávky a zaměstnanost.
Zdarma s účtem. Platební údaje nejsou potřeba.
Občanská vybavenost a dopravní dostupnost
Do supermarketu pohodlně dojedete na kole. Základní škola je v docházkové vzdálenosti, což ocení rodiny s dětmi. Zastávka veřejné dopravy je hned za rohem. Městské prostředí: vše je blízko, ale patří k tomu i ruch města.
- Velký supermarket
- 700 m průměrná vzdálenost v lokalitě
- Ordinace praktického lékaře
- 200 m průměrná vzdálenost v lokalitě
- Základní škola
- 200 m průměrná vzdálenost v lokalitě
- Zařízení denní péče o děti
- 300 m průměrná vzdálenost v lokalitě
- Nejbližší základní škola
- 180 m Watergraafsmeerse Schoolvereniging
- Nejbližší zastávka veřejné dopravy
- 220 m Hogeweg · tram · 10 vertrekken per uur overdag
- Nejbližší dobíjecí bod
- 80 m Pythagorasstraat 61 - Equans Amsterdam P1
- Nejbližší zařízení péče o děti
- 210 m De Kleine Wereld Middenweg B.V.
- Nejbližší vysílač
- 250 m Zendmast 2G, 4G, 5G · 3 antennes · 19,1 m hoog · veilige afstand 57,1 m
- Školy do 3 km
- 23
- Míra urbanizace
- Velmi vysoká míra urbanizace 7.118 adres na km²
Zdroj a metodika
Vzdálenosti po silnici jsou průměrem pro všechny obyvatele lokality (CBS). Vzdálenosti ke škole (DUO), zastávce veřejné dopravy (OVapi/GTFS, odjezdy v pracovní den), vysílači (Antenneregister), dobíjecímu bodu a zařízení péče o děti se měří vzdušnou čarou od této adresy a pocházejí z naší vlastní databáze.
Prostředí v okolí bydliště: hluk, voda, ovzduší, světlo a zeleň
Hluk
57 dB Rušné
do 45 dB – velmi klidné prostředínad 70 dB extrémní hluk
- Silniční doprava
- 47 dB
- Železniční doprava
- 49 dB
- Letecký provoz
- 43 dB
- Větrné turbíny
- žádný
- Silniční doprava, v noci
- 38 dB
- Železniční doprava, v noci
- 41 dB
V oblasti „lokalita Middenmeer-Noord“ má 39% nemovitostí vyšší hlukovou zátěž než nemovitost na této adrese; průměr v této oblasti je 60 dB.
Rušné: hluk ze silniční dopravy překračuje hladinu doporučenou WHO (53 dB). Dopravní hluk je trvalou součástí prostředí v domě i na zahradě; pro klid v ložnicích je důležité kvalitní zasklení a větrací mřížky s tlumením hluku. Hlavním zdrojem je železniční doprava (49 dB).
Zdroj a metodika
Lden: průměrná roční hluková zátěž v průběhu dne, večera a noci (hlukové mapy RIVM 2020, letecký provoz 2022, větrné turbíny 2024, rastr 10 m). Jde o hrubý orientační údaj, nikoli o měření na fasádě. WHO doporučuje pro silniční dopravu nejvýše 53 dB a pro letecký provoz 45 dB.
Povodeň
3,86 m Velké
Pokud tuto oblast zasáhne povodeň, může zde voda podle mapy maximální hloubky zaplavení dosáhnout výšky až 3,86 m.
- Nemovitosti v oblasti Middenmeer-Noord, které mohou být zaplaveny
- 100%
- Z toho s hloubkou zaplavení nad 0,5 m
- 100%
- Maximální hloubka v lokalitě
- 5,35 m
Vysoké: při povodni je celé přízemí pod vodou a nemovitost je dočasně neobyvatelná. V těchto oblastech se doporučuje evakuace; zohledněte to při výběru nemovitosti i pojištění. Pravděpodobnost povodně je střední (1 ku 30 až 1 ku 300 ročně): hloubka vody ukazuje, co se při ní stane, pravděpodobnost pak, jak často může nastat.
Zdroj a metodika
LIWO (Rijkswaterstaat), mapa maximální hloubky vody při povodni, rastr 25 m; pravděpodobnost povodně: Klimaateffectatlas. Hloubka nic nevypovídá o pravděpodobnosti povodně; hráze a protipovodňové zábrany jsou navrženy s ohledem na tuto pravděpodobnost.
Kvalita ovzduší
- NO₂ 15,3 µg/m³ nad doporučenou hodnotou WHO
- PM2,5 9,0 µg/m³ nad doporučenou hodnotou WHO
- PM10 15,9 µg/m³ nad doporučenou hodnotou WHO
Znečištěné ovzduší: překračuje evropské limity pro rok 2030, obvykle kvůli blízké rušné silnici, průmyslu nebo intenzivnímu chovu hospodářských zvířat. Pro lidi s dýchacími potížemi a malé děti je to důležitý faktor; pomáhá větrat na klidnější straně domu.
Průměr za Middenmeer-Noord: NO₂ 15,5, PM2,5 9,0 µg/m³.
Zdroj a metodika
Průměrné roční koncentrace v rozlišení 25 m (RIVM, nejnovější mapa). Ryska v ukazateli: doporučená hodnota WHO (NO₂ 10, PM2,5 5, PM10 15 µg/m³); barva vyjadřuje porovnání s doporučením WHO a limitem EU pro rok 2030.
Světlo v noci
Jasné
tmavelmi silné osvětlení
Průměr v oblasti Middenmeer-Noord: jasné.
Silně osvětlené: hodně umělého světla ze silnic, podniků nebo skleníků. Velké množství světla v noci souvisí s horším spánkem; věnujte pozornost umístění ložnic.
Zdroj a metodika
Umělé světlo vyzařované vzhůru, měřené družicemi (mapa světelných emisí RIVM 2023, rastr 375 m), hodnocené ve srovnání se všemi nemovitostmi v Nizozemsku: tmavé oblasti patří k nejtmavším 20 %, velmi světlé k nejsvětlejším 10 %.
Zeleň v lokalitě
38% zeleň do 500 m
Průměr v oblasti Middenmeer-Noord: 35%.
Málo zeleně: převážně zpevněné plochy a střechy, zahrady a stromy jsou spíše výjimkou. Takové lokality se v létě více zahřívají a působí rušněji; vlastní výsadba zeleně, například u fasády nebo v podobě stromů, pomůže okamžitě.
Zdroj a metodika
Podíl zeleně (trávy, keřů a stromů) ve čtverci o straně 500 m kolem této adresy (mapa zeleně RIVM 2022). Polovina nemovitostí v Nizozemsku má v okruhu 500 m více než 52 % zeleně; každá desátá méně než 32 %.
Letecký provoz nad touto adresou
Letecký provoz nad touto adresou
Zjistěte, kolik letadel zde denně přelétá, v jaké výšce, v jakou dobu a se kterými letišti tyto lety souvisejí.
Zdarma s účtem. Platební údaje nejsou potřeba.
Klima a bezpečnost
I za horkých dnů zůstává tepelná zátěž v okolí domu mírná; večer se okolí poměrně dobře ochlazuje.
Horko
38–40 °C silná tepelná zátěž
Pocitová teplota za horkého letního dne (2022), ve vzdálenosti 1 m od domu.
- Efekt tepelného ostrova
- více než 2 °C tepleji než v nezastavěném okolí
- Teplé noci (20 °C a více)
- 8–14 nocí za rok
- Vzdálenost k místu, kde se lze ochladit
- 300–400 m
- Průměr v oblasti Middenmeer-Noord
- 43 °C pocitová teplota
Voda
Střední pravděpodobnost povodně
Pravděpodobnost zaplavení do výšky alespoň 20 cm při protržení hráze nebo vysokém stavu vody: 1 ku 30 až 1 ku 300 ročně. Maximální hloubka vody při zaplavení: 3,86 m.
- Dešťová voda při přívalovém dešti (70 mm za hodinu)
- voda neodtéká bezprostředně podél domu
- Problémy s vysokou hladinou podzemní vody v roce 2050
- Mírný nárůst
- Nemovitosti se střední nebo vysokou pravděpodobností v oblasti Middenmeer-Noord
- 89%
Bezpečnostní rizika v okolí
- Vedení vysokého napětí
- žádné do 2 km
- Větrná turbína
- žádná do 5 km
- Rizikové činnosti do 1 km
- Buisleiding, tanken brandstoffen, vervoer gevaarlijke stoffen
V oblasti Middenmeer-Noord se 0% nemovitostí nachází v pásmu magnetického pole vedení vysokého napětí a 0% do 1 km od větrné turbíny.
Zdroj a metodika
Horko, voda a podzemní voda: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0; pocitová teplota a tepelný ostrov 2022, pravděpodobnost povodně a hloubka vody podle celostátních povodňových scénářů, pravděpodobnost problémů s podzemní vodou v roce 2050 podle scénáře s vysokými hodnotami, odtokové dráhy při srážkách 70 mm za hodinu). Vysoké napětí: RIVM Netkaart s vypočtenými vzdálenostmi (pásmo magnetického pole); větrné turbíny: RIVM; rizikové činnosti: Register Externe Veiligheidsrisico's prostřednictvím RIVM Atlas Leefomgeving (činnosti s pásmem možného ohrožení do 1 km). Orientační údaje založené na mapách, nikoli na měřeních.
Bezpečnost a kvalita života
Kvalita života — lokalita Middenmeer-Noord
Vynikající Leefbaarometer 2024, třída 9 z 9
- Fyzické prostředí: dostatečná
- Nemovitosti: dostatečná
- Občanská vybavenost: vynikající
- Sociální soudržnost: slabá
- Rušivé jevy a ohrožení bezpečnosti: dostatečná
Leefbaarometer 3.0 (BZK): odhad kvality života v devíti třídách, s hodnocením pěti oblastí ve srovnání s celostátním průměrem. Více o této lokalitě
Trestné činy — lokalita Middenmeer-Noord
34 na 1 000 obyvatel ročně -13% oproti předchozímu roku
- Evidováno: září 2025 – srp 2026
- 95
- Čtvrť Middenmeer
- 60 na 1 000
- Obec Amsterdam
- 87 na 1 000
- Nederland
- 45 na 1 000
- Vloupání do obydlí na 1 000 nemovitostí
- 0,8 1 vloupání
Nejčastější typ
- Fietsdiefstal
- 40
- Vernieling
- 10
- Diefstal uit auto
- 2
- Woninginbraak
- 1
Bezpečnější než průměr: méně trestných činů na obyvatele než v celostátním průměru. I zde je však vhodné dávat pozor na vloupání do obydlí a krádeže jízdních kol. K vloupání do obydlí tu dochází jen zřídka.
Zdroj a metodika
Policie, evidované trestné činy podle lokalit (otevřená data CBS a policie, měsíční údaje). V malých lokalitách bývají počty nízké; posuzujte je společně s počtem obyvatel a nemovitostí. Ne každý trestný čin je nahlášen.
Chystáte se podat nabídku na Linnaeusparkweg 53? Zjistěte, jakou má nemovitost skutečnou hodnotu.
Bezplatná stránka nabízí fakta. Zpráva odpoví na to podstatné: kolik nabídnout? Tři scénáře v eurech podložené skutečnými kupními cenami srovnatelných nemovitostí z registru Kadaster, hodnotou stanovenou modelem, údaji o překračování nabídkových cen v obci a stavem nemovitosti podle fotografií. Navíc otázky, které byste měli položit realitnímu makléři před podpisem smlouvy.
Příklad výpočtu: pokud nabídnete o 2% více, než je potřeba, zaplatíte u nemovitosti za 450 000 € navíc 9 000 €. Zpráva stojí 19 €.
-
Strategie podávání nabídek se třemi scénáři
Opatrná nabídka, nabídka odpovídající trhu a nabídka s vyšší šancí na úspěch, všechny v eurech. Vycházejí z hodnoty stanovené modelem, srovnatelných prodejů a z toho, o kolik se v této obci překračuje nabídková cena. -
Srovnatelné prodeje z registru Kadaster
Skutečné kupní ceny nemovitostí v lokalitě, které jsou srovnatelné typem, velikostí a obdobím výstavby. Ceny jsou přepočtené na dnešní úroveň a zobrazené na mapě i v tabulce. -
Hodnota stanovená modelem a předchozí prodeje
Automatický odhad hodnoty včetně cenového rozpětí, historie prodejů na této adrese a vývoj daňové hodnoty WOZ v průběhu let. -
Údaje o realitním trhu v obci
Doba prodeje, procento navýšení oproti nabídkové ceně, cena za m² a ukazatel nedostatku nabídky pro tento typ nemovitosti (NVM), abyste věděli, jak velkou konkurenci můžete očekávat. -
Otázky pro realitního makléře
Seznam otázek na míru pro prohlídku, sestavený podle roku výstavby, energetického štítku, rizik v okolí, inzerátu a analýzy fotografií. -
Stav nemovitosti podle fotografií
Model pro analýzu obrazu vyhodnotí celkový stav, kuchyň a koupelnu i viditelné vady podle fotografií v inzerátu a odhadne orientační rozpočet na renovaci. -
Měsíční náklady na bydlení podle výše nabídky
Měsíční náklady pro každý scénář: hypotéka, vedlejší náklady na koupi, obecní daně a poplatky, energie a údržba, spolu se srovnáním s nájmem. -
Včetně všech informací z bezplatné stránky
Nemovitost, lokalita, energie, prostředí v okolí bydliště, klima, bezpečnost a letecký provoz v jednom přehledu, abyste měli vše v jediném PDF.
Porovnáváte více nemovitostí? 5 zpráv za € 39 měsíčně, další zprávy za € 6 za kus. Nejde o odborný odhad ceny ani o záruku, ale o údaje, kterými můžete svou nabídku podložit.
Časté dotazy k adrese Linnaeusparkweg 53
Jakého typu je nemovitost na adrese Linnaeusparkweg 53?
Nemovitost na adrese Linnaeusparkweg 53 (Amsterdam) je typu tussenwoning, rok výstavby 1902, obytná plocha 244 m², pozemek 183 m². Nachází se v lokalitě Middenmeer-Noord v obci Amsterdam.
Jaký energetický štítek má nemovitost na adrese Linnaeusparkweg 53?
Pro tuto adresu není evidován žádný energetický štítek. Při prodeji nebo pronájmu je platný štítek povinný.
Jakou přibližnou hodnotu má nemovitost na adrese Linnaeusparkweg 53?
Orientační tržní hodnota se pohybuje mezi € 2.085.000 a € 2.304.000 (střední hodnota € 2.194.000, cenová úroveň září 2026). Výpočet vychází z daňových hodnot WOZ, nabídkových cen a prodejů srovnatelných nemovitostí v lokalitě. Jde o orientační odhad hodnoty, nikoli o odborný odhad ceny.
Jak klidné je prostředí na adrese Linnaeusparkweg 53?
Průměrná roční hladina hluku u fasády je 57 dB Lden (rušné). Největším zdrojem je železniční doprava. Denně v okruhu 2 km proletí přibližně 19 letadel ve výšce pod 3 000 m.
Hrozí na adrese Linnaeusparkweg 53 povodeň?
Teoreticky ano: při povodni zde může voda dosáhnout výšky až 3,86 m (velké). Pravděpodobnost, že voda dosáhne výšky alespoň 20 cm, je střední (1 ku 30 až 1 ku 300 ročně).
Jak bezpečná je lokalita v okolí adresy Linnaeusparkweg 53?
V oblasti Middenmeer-Noord (lokalita) policie zaznamenala 34 trestných činů na 1 000 obyvatel za rok, oproti 87 v obci a 45 v celém Nizozemsku. Hodnocení kvality života podle Leefbaarometer: vynikající.
Jaká občanská vybavenost je v blízkosti adresy Linnaeusparkweg 53?
Průměrné vzdálenosti v lokalitě: velký supermarket 700 m, praktický lékař 200 m, základní škola 200 m, jesle 300 m (CBS). Nejbližší školu, zastávku veřejné dopravy, dobíjecí stanici a zařízení péče o děti najdete na této stránce včetně vzdálenosti od této adresy.
Odkud tyto údaje pocházejí?
Z veřejných státních zdrojů: BAG a Kadaster (parametry nemovitosti, pozemek), EP-Online (energetický štítek), CBS (údaje o lokalitě, cenový index, spotřeba energie), RIVM (hluk, ovzduší, světlo, zeleň), Klimaateffectatlas a LIWO (horko, voda), otevřená data policie a Leefbaarometer (bezpečnost) a sítě ADS-B (letecký provoz). Všechny výpočty jsou orientační, nejde o odborný odhad ceny ani poradenství.