Palaceplein 178

2587 WK 's-Gravenhage · Belgisch Park, Den Haag

  • Byt
  • Rok výstavby 1996
  • 93 m² obytné plochy
  • A energetický štítek
Porovnat
AI asistent

Zeptejte se na nemovitost: Palaceplein 178

Zeptejte se na nemovitost, lokalitu, hodnotu nebo náklady. Asistent odpovídá na základě údajů z této stránky a v případě potřeby vyhledá aktuální informace.

Odpovědi jsou orientační a nepředstavují odbornou radu. Konverzace se ukládají za účelem zlepšování asistenta.

Ve zkratce

Na adrese Palaceplein 178 v obci 's-Gravenhage se nachází byt z roku 1996 s obytnou plochou 93 m² a energetickým štítkem A v lokalitě Belgisch Park (obec Den Haag). Obytná plocha podle aktuálního inzerátu na nemovitost. Nemovitost je nebo donedávna byla pronajímána; tržní nájemné se pohybuje kolem € 2.580 měsíčně. Prostředí v okolí bydliště: hluk 47 dB (klidné), kvalita ovzduší nad doporučenou hodnotou WHO, 30 % zeleně v okruhu 500 m, žádný povodňový scénář se na tuto adresu nevztahuje. Letecký provoz: přibližný denní počet letadel ve výšce pod 3 000 m v okruhu 2 km je 87. Kvalita života v lokalitě: vynikající.

Všechny údaje na této stránce pocházejí z veřejných registrů a map a jsou zdarma. Pokud byste je shromažďovali sami, zabralo by vám to u každé nemovitosti hodiny. Zde je máte pohromadě za sekundu. V každé části najdete vysvětlení, co uvedené údaje znamenají pro bydlení na této adrese.

Poloha

Poloha podle BAG (52.11296, 4.28439). Otevřít v OpenStreetMap

K pronájmu

€ 2.400 měsíčně nájemné · v nabídce od 3 listopad 2026

Nabízí Sonar Appartementen · Zobrazit na webu realitního makléře.

Zdroj: denně aktualizovaná nabídka nemovitostí. Huisleon zobrazuje pouze nabídkovou cenu, datum a inzerenta; výše uvedený orientační odhad hodnoty je na těchto údajích nezávislý.

Požádat o prohlídku

Tato nemovitost je nabízena k pronájmu za € 2.400 měsíčně. Přes Huisleon požádáte o prohlídku v několika krocích: připravíme pro realitního makléře kompletní zprávu se všemi potřebnými údaji a uvedeme, které z nich jste si nechali ověřit.

Přihlásit se a požádat o prohlídku Vytvořit účet

Založení účtu je zdarma. Svou žádost i odpověď realitního makléře najdete v sekci Můj účet.

Nájemné: je pro tuto lokalitu přiměřené?

Požadované nájemné: € 2.400 měsíčně (zjištěno 03-11-2026). Nabízí Sonar Appartementen · Zobrazit na webu realitního makléře.

Tržní nájemné za tuto nemovitost na volném trhu € 2.370 – € 2.790 měsíčně medián € 2.580 · € 27,70 za m² · 52 nájemních nemovitostí tohoto typu v okolí

Hodnocení požadovaného nájemného

Pod tržní úrovní -7% oproti mediánu

  • Požadované nájemné € 25,81 za m² oproti mediánu € 27,70 za m² u 52 srovnatelných nájemních nemovitostí v okolí.
  • Energetický štítek A: nízké náklady na energie odůvodňují o něco vyšší nájemné.
  • Obytná plocha 93 m²; srovnání je provedeno v přepočtu na metr čtvereční s nájemními nemovitostmi stejného typu.

Pokud tato nemovitost nespadá do sektoru neregulovaného nájemného

Při bodovém hodnocení přibližně 175–207 bodů spadá tato nemovitost do sektoru neregulovaného nájemného: neplatí pro ni zákonný strop nájemného a jeho výši určuje trh.

Bodové hodnocení na základě plochy, energetického štítku, daňové hodnoty WOZ a předpokladů; podrobnosti najdete v části Nájem níže.

Orientační odhad na základě veřejných údajů a nedávné výše nájemného v okolí, nikoli doporučení.

Základní údaje

Typ nemovitosti
Byt
Účel užívání
Bydlení
Rok výstavby
1996
Obytná plocha
93 m²
Plocha budovy
9.829 m²
Plocha pozemku
11.502 m²
Energetický štítek
A (11 listopad 2021)
Stav jednotky v registru
V užívání
Stav budovy v registru
V užívání
Identifikátor adresního místa v BAG
0518200000481750
Identifikátor jednotky v BAG
0518010000481751
Identifikátor budovy v BAG
0518100000268161
Zdroj a metodika

Basisregistratie Adressen en Gebouwen (Kadaster) a registr energetických štítků. Plocha pozemku je celková výměra podle katastru; u bytů jde o celý pozemek, na kterém budova stojí.

Pozemek, půda a využití území

Podloží je zde stabilní.

Plocha pozemku (BAG)
11.502 m² celý pozemek náležející k budově
Riziko poškození základů – Belgisch Park
U 0,0 % nemovitostí hrozí hniloba dřevěných základových pilot (velmi nízké) 2050, scénář s vysokými dopady: 0,0 %, nerovnoměrné sedání 1,0 % — Klimaateffectatlas (Deltares/KCAF)
Pokles půdy – Belgisch Park
−1,3 mm ročně v mělkých vrstvách −0,4 mm; obec Den Haag −1,1 mm
Kadaster, nadmořská výška, využití dle územního plánu, půda
načítání…
Zdroj a metodika

Pozemek: Kadaster (BRK, přes PDOK; hranice pozemku je vyznačena na mapě výše). Nadmořská výška: Actueel Hoogtebestand Nederland. Využití území: ruimtelijkeplannen.nl (územní plány do 1. 1. 2024; novější pravidla jsou uvedena v aktuálním plánu obce pro území a životní prostředí). Půda a základy: Klimaateffectatlas (CC BY 4.0) a RVO/KCAF. Údaje jsou orientační, nejde o stavebnětechnické ani právní poradenství.

Slunce a stín

Jak jsou fasády, zahrada a střecha orientované vůči slunci a kolik stínu vrhají okolní budovy? Výpočet vychází z polohy slunce a výšek budov podle 3D BAG.

Fasády, zahrada, střecha a denní světlo
probíhá výpočet…
Dráha slunce nad nemovitostí (místní čas): v létě vysoko, v zimě nízko. Střed = přímo nad hlavou, okraj = obzor. Zelený bod = orientace zahrady.

tato nemovitost stíny budov pozemku směr ke slunci

Budovy a výšky: 3D BAG (TU Delft, CC BY 4.0; výška střechy = 70. percentil výšky nad úrovní terénu u této nemovitosti, z dat AHN). Pozemek: Kadaster (BRK). Poloha slunce: algoritmus NOAA, místní čas. Letecký snímek: PDOK, Beeldmateriaal Nederland (CC BY 4.0). Orientační výpočet: nezohledňuje stromy, ploty, vikýře ani reliéf terénu.

Energie a teplo

Energeticky úsporná nemovitost: nízké náklady na energie, příjemné vnitřní prostředí a výhodnější hypoteční podmínky u řady bank. Další úsporná opatření už mnoho nepřinesou. Roční výdaje za energie u srovnatelné nemovitosti jsou přibližně o € 718 nižší než u průměrné nemovitosti v oblasti Belgisch Park.

Energetický štítek

A registrovaný energetický štítek (NTA 8800)

Datum prohlídky
11 listopad 2021
Energetický štítek A nebo lepší v oblasti Belgisch Park
9% nemovitostí

Vypracován certifikovaným poradcem podle současné metodiky.

Spotřeba a náklady

€ 125 měsíčně při průměrné spotřebě

Zemní plyn
520 m³ za rok; lokalitě 940
Elektřina
1.750 kWh za rok; lokalitě 2.270
Roční náklady
€ 1.500 plyn € 722, elektřina € 454, stálé poplatky € 324
Průměrná nemovitost v oblasti Belgisch Park
€ 2.218 za rok
Solární panely
5% srovnatelných nemovitostí; lokalitě 12%
Zdroj a metodika

Průměrné dodávky pro nemovitosti stejného typu a velikosti ze stejného období výstavby (CBS 2025, po korekci na venkovní teplotu) při průměrných spotřebitelských cenách z období září 2026 (CBS: 1,39 za m³ a 0,26 za kWh včetně daní, se stálými poplatky a slevou na energetické dani). Skutečná spotřeba závisí na obyvatelích a technickém vybavení.

Přechod na udržitelné vytápění a dotace

Vytápění v oblasti Belgisch Park
89 % kotel ústředního vytápění, 3 % společná kotelna 2022
Geotermální potenciál
Nepříznivé Souvrství Slochteren, WarmteAtlas
Teplárenská síť
v této lokalitě není teplárenská síť ani známý plán na její vybudování

ISDE 2026 (500 milionů €): dotace na izolaci, tepelné čerpadlo (včetně hybridního), solární ohřev vody, větrání a připojení k teplárenské síti (pevná částka 3 775 €); na tepelná čerpadla přibližně od 500 € do více než 13 000 € podle typu a výkonu. Žádosti se podávají u RVO po instalaci. ISDE u RVO · Energiesubsidiewijzer (včetně obecních dotačních programů)

Energetické štítky v oblasti Belgisch Park

  • A nebo lepší 9% 374
  • B 13% 554
  • C 28% 1.180
  • D 8% 343
  • E 8% 318
  • F 11% 461
  • G 20% 844
  • Bez štítku 2% 87
Zdroj a metodika

Energetický štítek a rozložení tříd štítků z EP-Online (RVO) prostřednictvím naší databáze; profily spotřeby CBS 85140NED (CC BY 4.0); sazby CBS 85592NED; spotřeba v lokalitě CBS Kerncijfers; sítě dálkového vytápění, plány, pilotní projekty a skladba způsobů vytápění WarmteAtlas (RVO, na úrovni lokalit; plány přiřazeny lokalitám, jejichž střed leží v řešeném území); ISDE: RVO. Orientační údaje, nikoli energetické poradenství.

Měsíční náklady na bydlení: koupě nebo pronájem

Zadejte vlastní kupní cenu, nájemné a další předpoklady. Všechny částky lze upravit; výsledek je orientační.

Vlastní prostředky 10% Úspory nebo vlastní kapitál ve stávající nemovitosti, tedy prostředky, které si nepůjčujete.
Způsob splácení hypotéky
Splátka hypotéky (před daňovým odpočtem) —
z toho splátka jistiny (zůstává součástí vašeho majetku)
Pravidelné náklady —
Celkem měsíčně —
Pravidelné měsíční výdaje (průměrné hodnoty, upravte podle potřeby)
Obec Den Haag, 2026: OZB ve výši 0,0505 % z daňové hodnoty WOZ (daňová hodnota WOZ není známa, výpočet vychází z orientačního odhadu hodnoty € 502.000, tedy € 254 ročně), poplatek za odpad € 507 a poplatek za kanalizaci € 195 ročně pro vícečlennou domácnost (COELO).
Hoogheemraadschap van Delfland, 2026: poplatek pro obyvatele € 138, poplatek za čištění odpadních vod € 346 (tři jednotky znečištění) a poplatek za vodní hospodářství ve výši 0,0256 % z daňové hodnoty WOZ (€ 129) ročně (CBS).
Vyžadováno u hypotéky; průměrné pojistné.
Finanční rezerva; obvykle 1 % hodnoty nemovitosti ročně.
520 m³ plynu a 1.750 kWh ročně (průměr CBS pro nemovitosti stejného typu a velikosti ze stejného období výstavby) při sazbách z září 2026.
Pouze u bytů.
Běžný balíček služeb.

Koupit, nebo bydlet v nájmu?

PoložkaKoupěPronájem
Celkem měsíčně——
Z toho splátka jistiny (tvorba vlastního majetku)——
Náklady na bydlení bez splátky jistiny——
Splacená jistina po 10 letech——

Bez zohlednění vývoje hodnoty nemovitosti, daňového odpočtu úroků z hypotéky, paušálního zdanitelného příjmu z vlastního bydlení, příspěvku na nájemné či zvyšování nájemného. Jde o orientační výpočet, nikoli o poradenství.

Užitečné nástroje

Proměna interiéru pomocí AI

Nahrajte fotografii místnosti, vyberte styl a do půl minuty uvidíte, jak by mohla vypadat. Samotná místnost zůstane stejná, změní se pouze její zařízení.

Tento nástroj je určen přihlášeným návštěvníkům. Účet si můžete vytvořit zdarma.

Přihlásit se

Pronájem: bodové hodnocení a výnosnost

Bodové hodnocení a maximální nájemné

Prohlédněte si hodnocení této nemovitosti: počet bodů, kategorii nájemního bydlení, maximální nájemné a výnosnost.

Zdarma s účtem. Platební údaje nejsou potřeba.

Vytvořit účet zdarma Přihlásit se

Lokalita, čtvrť a obec

Obec

Den Haag

Nemovitosti
281.368
Počet obyvatel
568.945
Průměrná daňová hodnota WOZ
€ 362.000
Nemovitosti obývané vlastníky
42%
Prům. rok výstavby
1961
Nejčastější typ
Byt (79%)
Podrobné informace: Den Haag →

Kdo žije v lokalitě?

Kdo žije v lokalitě?

Porovnejte údaje CBS za lokalitu, čtvrť a obec s celostátními údaji: původ obyvatel, vzdělání, příjmy, sociální dávky a zaměstnanost.

Zdarma s účtem. Platební údaje nejsou potřeba.

Vytvořit účet zdarma Přihlásit se

Občanská vybavenost a dopravní dostupnost

Na nákup dojdete pěšky. Základní škola je v docházkové vzdálenosti, což ocení rodiny s dětmi. Zastávka veřejné dopravy je hned za rohem. Městské prostředí: vše je blízko, ale patří k tomu i ruch města.

Velký supermarket
400 m
průměrná vzdálenost v lokalitě
Ordinace praktického lékaře
800 m
průměrná vzdálenost v lokalitě
Základní škola
600 m
průměrná vzdálenost v lokalitě
Zařízení denní péče o děti
500 m
průměrná vzdálenost v lokalitě
Nejbližší základní škola
510 m
Protestants Christelijke Basisschool De Vuurtoren
Nejbližší zastávka veřejné dopravy
60 m
Kurhaus · tram · 29 vertrekken per uur overdag
Nejbližší dobíjecí bod
50 m
5 Utrechtsestraat - EQUANS Den Haag Perceel 1
Nejbližší zařízení péče o děti
320 m
Renting
Nejbližší vysílač
150 m
Zendmast 3G, 4G, 5G · 3 antennes · 27,2 m hoog · veilige afstand 14,6 m
Školy do 3 km
8
Míra urbanizace
Vysoká míra urbanizace
2.498 adres na km²
Zdroj a metodika

Vzdálenosti po silnici jsou průměrem pro všechny obyvatele lokality (CBS). Vzdálenosti ke škole (DUO), zastávce veřejné dopravy (OVapi/GTFS, odjezdy v pracovní den), vysílači (Antenneregister), dobíjecímu bodu a zařízení péče o děti se měří vzdušnou čarou od této adresy a pocházejí z naší vlastní databáze.

Prostředí v okolí bydliště: hluk, voda, ovzduší, světlo a zeleň

Hluk

47 dB Klidné

do 45 dB – velmi klidné prostředínad 70 dB extrémní hluk

Silniční doprava
46 dB
Železniční doprava
žádný
Letecký provoz
žádný
Větrné turbíny
žádný
Silniční doprava, v noci
36 dB
Železniční doprava, v noci
žádný

V oblasti „lokalita Belgisch Park“ má 40% nemovitostí vyšší hlukovou zátěž než nemovitost na této adrese; průměr v této oblasti je 50 dB.

Klidné: hluk běžné obytné ulice. Přes den ho zaznamenáte, pokud se na něj zaměříte, v noci je dostatečný klid na spaní s otevřeným oknem. Hlavním zdrojem je silniční doprava (46 dB).

Zdroj a metodika

Lden: průměrná roční hluková zátěž v průběhu dne, večera a noci (hlukové mapy RIVM 2020, letecký provoz 2022, větrné turbíny 2024, rastr 10 m). Jde o hrubý orientační údaj, nikoli o měření na fasádě. WHO doporučuje pro silniční dopravu nejvýše 53 dB a pro letecký provoz 45 dB.

Povodeň

Žádná Žádná

Mapa maximální hloubky zaplavení pro toto místo neuvádí žádný povodňový scénář.

Nemovitosti v oblasti Belgisch Park, které mohou být zaplaveny
66%
Z toho s hloubkou zaplavení nad 0,5 m
58%
Maximální hloubka v lokalitě
3,01 m

Pro toto místo nebyl vypočten žádný scénář zaplavení: při protržení hráze nebo vysokém stavu vody by zde podle předpokladů mělo zůstat sucho. Pojištění proti povodni zde není nutné.

Zdroj a metodika

LIWO (Rijkswaterstaat), mapa maximální hloubky vody při povodni, rastr 25 m; pravděpodobnost povodně: Klimaateffectatlas. Hloubka nic nevypovídá o pravděpodobnosti povodně; hráze a protipovodňové zábrany jsou navrženy s ohledem na tuto pravděpodobnost.

Kvalita ovzduší

  • NO₂ 14,0 µg/m³ nad doporučenou hodnotou WHO
  • PM2,5 8,3 µg/m³ nad doporučenou hodnotou WHO
  • PM10 15,8 µg/m³ nad doporučenou hodnotou WHO

Znečištěné ovzduší: překračuje evropské limity pro rok 2030, obvykle kvůli blízké rušné silnici, průmyslu nebo intenzivnímu chovu hospodářských zvířat. Pro lidi s dýchacími potížemi a malé děti je to důležitý faktor; pomáhá větrat na klidnější straně domu.

Průměr za Belgisch Park: NO₂ 13,2, PM2,5 8,1 µg/m³.

Zdroj a metodika

Průměrné roční koncentrace v rozlišení 25 m (RIVM, nejnovější mapa). Ryska v ukazateli: doporučená hodnota WHO (NO₂ 10, PM2,5 5, PM10 15 µg/m³); barva vyjadřuje porovnání s doporučením WHO a limitem EU pro rok 2030.

Světlo v noci

Velmi jasné

tmavelmi silné osvětlení

Průměr v oblasti Belgisch Park: jasné.

Velmi silně osvětlené: patří mezi 10 % nejvíce osvětlených míst v Nizozemsku, obvykle u skleníků, průmyslových areálů, hlavních silnic nebo v centru města. Počítejte s oranžovou noční oblohou a nutností zatemnění.

Zdroj a metodika

Umělé světlo vyzařované vzhůru, měřené družicemi (mapa světelných emisí RIVM 2023, rastr 375 m), hodnocené ve srovnání se všemi nemovitostmi v Nizozemsku: tmavé oblasti patří k nejtmavším 20 %, velmi světlé k nejsvětlejším 10 %.

Zeleň v lokalitě

30% zeleň do 500 m

Průměr v oblasti Belgisch Park: 43%.

Málo zeleně: převážně zpevněné plochy a střechy, zahrady a stromy jsou spíše výjimkou. Takové lokality se v létě více zahřívají a působí rušněji; vlastní výsadba zeleně, například u fasády nebo v podobě stromů, pomůže okamžitě.

Zdroj a metodika

Podíl zeleně (trávy, keřů a stromů) ve čtverci o straně 500 m kolem této adresy (mapa zeleně RIVM 2022). Polovina nemovitostí v Nizozemsku má v okruhu 500 m více než 52 % zeleně; každá desátá méně než 32 %.

Zóna jaderné bezpečnosti: Kerncentrale Borssele ve vzdálenosti 85 km (zóna do 100 km: jódová profylaxe pro osoby do 18 let a těhotné ženy); Kerncentrale Doel (B) ve vzdálenosti 88 km (zóna do 100 km: jódová profylaxe pro osoby do 18 let a těhotné ženy). Zóny ochranných opatření podle Národního krizového plánu pro radiační mimořádné události.

Letecký provoz nad touto adresou

Letecký provoz nad touto adresou

Zjistěte, kolik letadel zde denně přelétá, v jaké výšce, v jakou dobu a se kterými letišti tyto lety souvisejí.

Zdarma s účtem. Platební údaje nejsou potřeba.

Vytvořit účet zdarma Přihlásit se

Klima a bezpečnost

I za horkých dnů zůstává tepelná zátěž v okolí domu mírná; večer se okolí poměrně dobře ochlazuje.

Horko

41–43 °C extrémní tepelná zátěž

Pocitová teplota za horkého letního dne (2022), ve vzdálenosti 1 m od domu.

Efekt tepelného ostrova
1,0–1,2 °C tepleji než v nezastavěném okolí
Teplé noci (20 °C a více)
8–14 nocí za rok
Vzdálenost k místu, kde se lze ochladit
0–200 m
Průměr v oblasti Belgisch Park
46 °C pocitová teplota

Voda

Dešťová voda při přívalovém dešti (70 mm za hodinu)
voda neodtéká bezprostředně podél domu
Problémy s vysokou hladinou podzemní vody v roce 2050
Velmi velký nárůst
Nezaplavené podlaží v oblasti Belgisch Park
93% nemovitostí při nejzávažnější povodni
Nemovitosti se střední nebo vysokou pravděpodobností v oblasti Belgisch Park
0%

Bezpečnostní rizika v okolí

Vedení vysokého napětí
žádné do 2 km
Větrná turbína
žádná do 5 km
Rizikové činnosti do 1 km
Aardgasstation, buisleiding

V oblasti Belgisch Park se 0% nemovitostí nachází v pásmu magnetického pole vedení vysokého napětí a 0% do 1 km od větrné turbíny.

Zdroj a metodika

Horko, voda a podzemní voda: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0; pocitová teplota a tepelný ostrov 2022, pravděpodobnost povodně a hloubka vody podle celostátních povodňových scénářů, pravděpodobnost problémů s podzemní vodou v roce 2050 podle scénáře s vysokými hodnotami, odtokové dráhy při srážkách 70 mm za hodinu). Vysoké napětí: RIVM Netkaart s vypočtenými vzdálenostmi (pásmo magnetického pole); větrné turbíny: RIVM; rizikové činnosti: Register Externe Veiligheidsrisico's prostřednictvím RIVM Atlas Leefomgeving (činnosti s pásmem možného ohrožení do 1 km). Orientační údaje založené na mapách, nikoli na měřeních.

Bezpečnost a kvalita života

Kvalita života — lokalita Belgisch Park

Vynikající Leefbaarometer 2024, třída 9 z 9

  • Fyzické prostředí: dobrá
  • Nemovitosti: dostatečná
  • Občanská vybavenost: velmi dobrá
  • Sociální soudržnost: dostatečná
  • Rušivé jevy a ohrožení bezpečnosti: slabá

Leefbaarometer 3.0 (BZK): odhad kvality života v devíti třídách, s hodnocením pěti oblastí ve srovnání s celostátním průměrem. Více o této lokalitě

Trestné činy — lokalita Belgisch Park

55 na 1 000 obyvatel ročně -7% oproti předchozímu roku

Evidováno: září 2025 – srp 2026
459
Čtvrť Belgisch Park
55 na 1 000
Obec Den Haag
72 na 1 000
Nederland
45 na 1 000
Vloupání do obydlí na 1 000 nemovitostí
1,9 8 vloupání

Nejčastější typ

Fietsdiefstal
54
Mishandeling
41
Diefstal uit auto
35
Vernieling
33
  1. 4312021
  2. 5552022
  3. 4252023
  4. 4932024
  5. 4852025

Přibližně na úrovni celostátního průměru. Výsledek ovlivňují hlavně krádeže a vandalismus; o pocitu bezpečí na ulici vypovídá jen málo. Ten pomáhá posoudit také oblast „rušení klidu a ohrožení bezpečnosti“ v Leefbaarometer. K vloupání do obydlí tu dochází jen zřídka.

Zdroj a metodika

Policie, evidované trestné činy podle lokalit (otevřená data CBS a policie, měsíční údaje). V malých lokalitách bývají počty nízké; posuzujte je společně s počtem obyvatel a nemovitostí. Ne každý trestný čin je nahlášen.

Zpráva o nemovitosti s doporučením nabídkové částky

Chystáte se podat nabídku na Palaceplein 178? Zjistěte, jakou má nemovitost skutečnou hodnotu.

Bezplatná stránka nabízí fakta. Zpráva odpoví na to podstatné: kolik nabídnout? Tři scénáře v eurech podložené skutečnými kupními cenami srovnatelných nemovitostí z registru Kadaster, hodnotou stanovenou modelem, údaji o překračování nabídkových cen v obci a stavem nemovitosti podle fotografií. Navíc otázky, které byste měli položit realitnímu makléři před podpisem smlouvy.

Příklad výpočtu: pokud nabídnete o 2% více, než je potřeba, zaplatíte u nemovitosti za 450 000 € navíc 9 000 €. Zpráva stojí 19 €.

Opatrná nabídkapod nabídkovou cenou nebo kolem ní, pokud je zájemců málo
Odpovídá tržní úrovniza kolik se zde v posledních měsících prodaly srovnatelné nemovitosti
Nabídka s vyšší šancí na úspěchnad tržní hodnotou, ale v rámci odhadovaného rozpětí hodnoty
  • Strategie podávání nabídek se třemi scénáři
    Opatrná nabídka, nabídka odpovídající trhu a nabídka s vyšší šancí na úspěch, všechny v eurech. Vycházejí z hodnoty stanovené modelem, srovnatelných prodejů a z toho, o kolik se v této obci překračuje nabídková cena.
  • Srovnatelné prodeje z registru Kadaster
    Skutečné kupní ceny nemovitostí v lokalitě, které jsou srovnatelné typem, velikostí a obdobím výstavby. Ceny jsou přepočtené na dnešní úroveň a zobrazené na mapě i v tabulce.
  • Hodnota stanovená modelem a předchozí prodeje
    Automatický odhad hodnoty včetně cenového rozpětí, historie prodejů na této adrese a vývoj daňové hodnoty WOZ v průběhu let.
  • Údaje o realitním trhu v obci
    Doba prodeje, procento navýšení oproti nabídkové ceně, cena za m² a ukazatel nedostatku nabídky pro tento typ nemovitosti (NVM), abyste věděli, jak velkou konkurenci můžete očekávat.
  • Otázky pro realitního makléře
    Seznam otázek na míru pro prohlídku, sestavený podle roku výstavby, energetického štítku, rizik v okolí, inzerátu a analýzy fotografií.
  • Stav nemovitosti podle fotografií
    Model pro analýzu obrazu vyhodnotí celkový stav, kuchyň a koupelnu i viditelné vady podle fotografií v inzerátu a odhadne orientační rozpočet na renovaci.
  • Měsíční náklady na bydlení podle výše nabídky
    Měsíční náklady pro každý scénář: hypotéka, vedlejší náklady na koupi, obecní daně a poplatky, energie a údržba, spolu se srovnáním s nájmem.
  • Včetně všech informací z bezplatné stránky
    Nemovitost, lokalita, energie, prostředí v okolí bydliště, klima, bezpečnost a letecký provoz v jednom přehledu, abyste měli vše v jediném PDF.

Porovnáváte více nemovitostí? 5 zpráv za € 39 měsíčně, další zprávy za € 6 za kus. Nejde o odborný odhad ceny ani o záruku, ale o údaje, kterými můžete svou nabídku podložit.

Časté dotazy k adrese Palaceplein 178

Jakého typu je nemovitost na adrese Palaceplein 178?

Nemovitost na adrese Palaceplein 178 ('s-Gravenhage) je typu appartement, rok výstavby 1996, obytná plocha 93 m². Nachází se v lokalitě Belgisch Park v obci Den Haag.

Jaký energetický štítek má nemovitost na adrese Palaceplein 178?

Evidovaný energetický štítek má třídu A (datum evidence: 11 listopad 2021). U srovnatelné nemovitosti činí výdaje za plyn a elektřinu v průměru € 125 měsíčně.

Jakou přibližnou hodnotu má nemovitost na adrese Palaceplein 178?

Orientační tržní hodnota se pohybuje mezi € 476.000 a € 527.000 (střední hodnota € 502.000, cenová úroveň září 2026). Výpočet vychází z daňových hodnot WOZ, nabídkových cen a prodejů srovnatelných nemovitostí v lokalitě. Jde o orientační odhad hodnoty, nikoli o odborný odhad ceny.

Jaké je nájemné u nemovitosti podobné té na adrese Palaceplein 178?

Medián nájemného u srovnatelných nemovitostí v okolí činí € 2.580 měsíčně (€ 27 za m², počet nemovitostí: 52). Zda nájemné podléhá regulaci, vyplývá z bodového hodnocení na této stránce.

Jak klidné je prostředí na adrese Palaceplein 178?

Průměrná roční hladina hluku u fasády je 47 dB Lden (klidné). Největším zdrojem je silniční doprava. Denně v okruhu 2 km proletí přibližně 87 letadel ve výšce pod 3 000 m.

Hrozí na adrese Palaceplein 178 povodeň?

Celostátní mapa maximální hloubky zaplavení pro toto místo neuvádí žádný povodňový scénář.

Jak bezpečná je lokalita v okolí adresy Palaceplein 178?

V oblasti Belgisch Park (lokalita) policie zaznamenala 55 trestných činů na 1 000 obyvatel za rok, oproti 72 v obci a 45 v celém Nizozemsku. Hodnocení kvality života podle Leefbaarometer: vynikající.

Jaká občanská vybavenost je v blízkosti adresy Palaceplein 178?

Průměrné vzdálenosti v lokalitě: velký supermarket 400 m, praktický lékař 800 m, základní škola 600 m, jesle 500 m (CBS). Nejbližší školu, zastávku veřejné dopravy, dobíjecí stanici a zařízení péče o děti najdete na této stránce včetně vzdálenosti od této adresy.

Odkud tyto údaje pocházejí?

Z veřejných státních zdrojů: BAG a Kadaster (parametry nemovitosti, pozemek), EP-Online (energetický štítek), CBS (údaje o lokalitě, cenový index, spotřeba energie), RIVM (hluk, ovzduší, světlo, zeleň), Klimaateffectatlas a LIWO (horko, voda), otevřená data policie a Leefbaarometer (bezpečnost) a sítě ADS-B (letecký provoz). Všechny výpočty jsou orientační, nejde o odborný odhad ceny ani poradenství.