Vredenburgersteeg 7
1012 DZ Amsterdam · Kop Zeedijk, Amsterdam
- Byt
- Rok výstavby 1746
- 53 m² obytné plochy
- D energetický štítek
Zeptejte se na nemovitost: Vredenburgersteeg 7
Zeptejte se na nemovitost, lokalitu, hodnotu nebo náklady. Asistent odpovídá na základě údajů z této stránky a v případě potřeby vyhledá aktuální informace.
Ve zkratce
Na adrese Vredenburgersteeg 7 v obci Amsterdam se nachází byt z roku 1746 s obytnou plochou 53 m² a energetickým štítkem D v lokalitě Kop Zeedijk (obec Amsterdam). Orientační tržní hodnota je € 451.000 až € 511.000. Prostředí v okolí bydliště: hluk 60 dB (rušné), kvalita ovzduší nad doporučenou hodnotou WHO, 23 % zeleně v okruhu 500 m, žádný povodňový scénář se na tuto adresu nevztahuje. Letecký provoz: přibližný denní počet letadel ve výšce pod 3 000 m v okruhu 2 km je 33. Kvalita života v lokalitě: vynikající.
Všechny údaje na této stránce pocházejí z veřejných registrů a map a jsou zdarma. Pokud byste je shromažďovali sami, zabralo by vám to u každé nemovitosti hodiny. Zde je máte pohromadě za sekundu. V každé části najdete vysvětlení, co uvedené údaje znamenají pro bydlení na této adrese.
Poloha
Orientační odhad hodnoty
Trh
- +1,0% prodejní ceny Amsterdam za rok (cenový index CBS, září 2026)
- € 630.621 průměrná prodejní cena v obci Amsterdam v roce 2025 (CBS/Kadaster)
- € 475.000 průměrná daňová hodnota WOZ – lokalita Kop Zeedijk (CBS 2024)
Jak se orientační odhad počítá
| Zdroj | Výchozí hodnota | Přepočet na současnou cenovou úroveň | Váha |
|---|---|---|---|
| Rozpětí hodnoty podle platformy pro oceňování nemovitostí € 479.000 – € 529.000, pro 2024 |
€ 504.000 | € 521.725 +3,5 % od 2024 K4 |
31% |
| Srovnatelné nemovitosti v okruhu 40: 390 medián daňové hodnoty WOZ za m², upravený podle indexu |
€ 8.647/m² | € 458.291 | 38% |
| Počet nabídkových cen srovnatelných nemovitostí: 16 medián nabídkové ceny za m², upravený podle indexu |
€ 8.986/m² | € 476.258 | 23% |
| Průměr (lokalita: Kop Zeedijk) CBS WOZ 2024 (€ 475.000) / prům. 66 m² |
€ 7.197/m² | € 443.321 +16,2 % od 2023 K1 |
8% |
Do výpočtu nebyly zahrnuty tyto zdroje, protože se výrazně liší od ostatních: Daňová hodnota WOZ této nemovitosti pro rok 2025 (€ 1.562.732)
Vývoj daňové hodnoty WOZ této nemovitosti
Daňová hodnota WOZ této nemovitosti
Prohlédněte si daňovou hodnotu WOZ za každý rok od roku 2014 a její srovnání s orientačním odhadem hodnoty.
Zdarma s účtem. Platební údaje nejsou potřeba.
Podobné nemovitosti v okolí (nalezeno: 56)
Srovnatelné nemovitosti
Prohlédněte si srovnatelné nemovitosti v lokalitě, z nichž vychází orientační odhad hodnoty, včetně ceny za m² a vzdálenosti.
Zdarma s účtem. Platební údaje nejsou potřeba.
Způsob výpočtu: Údaje z každého zdroje se přepočítávají z cenové úrovně k příslušnému rozhodnému datu na současnou cenovou úroveň pomocí cenového indexu CBS pro prodej stávajících nemovitostí (podle provincie, pro Amsterdam, Rotterdam, Den Haag a Utrecht podle města; za poslední měsíce pomocí celostátního měsíčního indexu). Střední hodnota je váženým průměrem; rozpětí vychází z rozdílů mezi zdroji (nejméně 5 %). Stav nemovitosti, poloha v rámci ulice, dlouhodobý pronájem pozemku ani další specifika nemovitosti nejsou zohledněny. Nejedná se o odborný odhad ceny.
Nájem, nebo koupě?
Pronájem srovnatelné nemovitosti
€ 1.730 – € 2.030 měsíčně
Tržní nájemné: medián € 35,50 za m² u 174 nájemních nemovitostí tohoto typu v okolí, přepočteno na 53 m².
Koupě této nemovitosti
€ 2.260 měsíčně
Anuitní hypotéka ve výši € 481.000 (střední hodnota) s úrokovou sazbou 3,9 % a splatností 30 let, na celou kupní cenu: v prvním měsíci € 1.550 na úrocích a € 710 na splátce jistiny. Bez zohlednění nákladů na údržbu, daní a daňového odpočtu úroků.
Co se vyplatí víc?
Koupě je výhodnější
Z měsíční splátky hypotéky ve výši € 2.260 připadá € 1.550 na úroky (nevratný náklad) a € 710 na splátku jistiny (budování vlastního majetku). Samotné úroky jsou nižší než nájemné za srovnatelnou nemovitost (€ 1.880).
Základní údaje
- Typ nemovitosti
- Byt
- Účel užívání
- Bydlení
- Rok výstavby
- 1746
- Obytná plocha
- 53 m²
- Plocha budovy
- 484 m²
- Plocha pozemku
- 477 m²
- Energetický štítek
- D (16 srpen 2018)
- Stav jednotky v registru
- V užívání
- Stav budovy v registru
- V užívání
- Identifikátor adresního místa v BAG
- 0363200000316226
- Identifikátor jednotky v BAG
- 0363010000990733
- Identifikátor budovy v BAG
- 0363100012171648
Zdroj a metodika
Basisregistratie Adressen en Gebouwen (Kadaster) a registr energetických štítků. Plocha pozemku je celková výměra podle katastru; u bytů jde o celý pozemek, na kterém budova stojí.
Pozemek, půda a využití území
Památka chráněná státem: osobitý charakter a památková ochrana, ale také nutnost povolení téměř ke každé stavební úpravě, vyšší náklady na údržbu a přísnější požadavky na izolaci. Na druhou stranu jsou k dispozici dotace a úvěr na obnovu památky. U části nemovitostí v lokalitě hrozí hniloba dřevěných základových pilot. Informujte se o typu základů a dřívějších průzkumech. Podloží je zde stabilní.
- Plocha pozemku (BAG)
- 477 m² celý pozemek náležející k budově
- Státem chráněná kulturní památka
- číslo 6163 · Cultuur, gezondheid en wetenschap Rijksdienst voor het Cultureel Erfgoed; stavební úpravy vyžadují povolení stavebního úřadu
- Památkově chráněné městské nebo vesnické území
- Amsterdam - Binnen de Singelgracht státem chráněné památkové území (RCE); zvláštní pravidla pro vnější úpravy
- Riziko poškození základů – Kop Zeedijk
- U 10,6 % nemovitostí hrozí hniloba dřevěných základových pilot (vysoké) 2050, scénář s vysokými dopady: 11,1 %, nerovnoměrné sedání 0,8 %; obec Amsterdam: 2,7 % — Klimaateffectatlas (Deltares/KCAF)
- Pokles půdy – Kop Zeedijk
- −1,0 mm ročně v mělkých vrstvách −0,1 mm; obec Amsterdam −1,8 mm
- Kadaster, nadmořská výška, využití dle územního plánu, půda
- načítání…
Zdroj a metodika
Pozemek: Kadaster (BRK, přes PDOK; hranice pozemku je vyznačena na mapě výše). Nadmořská výška: Actueel Hoogtebestand Nederland. Využití území: ruimtelijkeplannen.nl (územní plány do 1. 1. 2024; novější pravidla jsou uvedena v aktuálním plánu obce pro území a životní prostředí). Půda a základy: Klimaateffectatlas (CC BY 4.0) a RVO/KCAF. Údaje jsou orientační, nejde o stavebnětechnické ani právní poradenství.
Slunce a stín
Jak jsou fasády, zahrada a střecha orientované vůči slunci a kolik stínu vrhají okolní budovy? Výpočet vychází z polohy slunce a výšek budov podle 3D BAG.
- Fasády, zahrada, střecha a denní světlo
- probíhá výpočet…
Údaje o budovách se nepodařilo načíst.
tato nemovitost stíny budov pozemku směr ke slunci
Budovy a výšky: 3D BAG (TU Delft, CC BY 4.0; výška střechy = 70. percentil výšky nad úrovní terénu u této nemovitosti, z dat AHN). Pozemek: Kadaster (BRK). Poloha slunce: algoritmus NOAA, místní čas. Letecký snímek: PDOK, Beeldmateriaal Nederland (CC BY 4.0). Orientační výpočet: nezohledňuje stromy, ploty, vikýře ani reliéf terénu.
Energie a teplo
Nizozemský průměr: poměrně dobrá izolace, ale s prostorem pro zlepšení u střechy, podlahy či zasklení. Investice do izolace se zde zpravidla vrátí během několika let a zvýší hodnotu nemovitosti.
Energetický štítek
D registrovaný energetický štítek (energetický index)
- Datum prohlídky
- 16 srpen 2018
- Energetický štítek A nebo lepší v oblasti Kop Zeedijk
- 13% nemovitostí
Vypracován podle metodiky platné před rokem 2021; od roku 2021 platí NTA 8800.
Spotřeba a náklady
€ 149 měsíčně při průměrné spotřebě
- Zemní plyn
- 750 m³ za rok; lokalitě 720
- Elektřina
- 1.640 kWh za rok; lokalitě 1.740
- Roční náklady
- € 1.791 plyn € 1.041, elektřina € 426, stálé poplatky € 324
- Průměrná nemovitost v oblasti Kop Zeedijk
- € 1.775 za rok
- Solární panely
- 4% srovnatelných nemovitostí; lokalitě 1%
Zdroj a metodika
Průměrné dodávky pro nemovitosti stejného typu a velikosti ze stejného období výstavby (CBS 2025, po korekci na venkovní teplotu) při průměrných spotřebitelských cenách z období září 2026 (CBS: 1,39 za m³ a 0,26 za kWh včetně daní, se stálými poplatky a slevou na energetické dani). Skutečná spotřeba závisí na obyvatelích a technickém vybavení.
Přechod na udržitelné vytápění a dotace
- Teplárenská síť
- v této lokalitě není teplárenská síť ani známý plán na její vybudování
ISDE 2026 (500 milionů €): dotace na izolaci, tepelné čerpadlo (včetně hybridního), solární ohřev vody, větrání a připojení k teplárenské síti (pevná částka 3 775 €); na tepelná čerpadla přibližně od 500 € do více než 13 000 € podle typu a výkonu. Žádosti se podávají u RVO po instalaci. ISDE u RVO · Energiesubsidiewijzer (včetně obecních dotačních programů)
Energetické štítky v oblasti Kop Zeedijk
Zdroj a metodika
Energetický štítek a rozložení tříd štítků z EP-Online (RVO) prostřednictvím naší databáze; profily spotřeby CBS 85140NED (CC BY 4.0); sazby CBS 85592NED; spotřeba v lokalitě CBS Kerncijfers; sítě dálkového vytápění, plány, pilotní projekty a skladba způsobů vytápění WarmteAtlas (RVO, na úrovni lokalit; plány přiřazeny lokalitám, jejichž střed leží v řešeném území); ISDE: RVO. Orientační údaje, nikoli energetické poradenství.
Měsíční náklady na bydlení: koupě nebo pronájem
Zadejte vlastní kupní cenu, nájemné a další předpoklady. Všechny částky lze upravit; výsledek je orientační.
Kolik stojí koupě této nemovitosti?
Jednorázové náklady nad rámec kupní ceny: daň, notář, odborný odhad ceny, poradenství a technická prohlídka. Od roku 2018 si můžete půjčit nejvýše částku odpovídající hodnotě nemovitosti, tyto náklady proto hradíte z vlastních prostředků.
Užitečné nástroje
Proměna interiéru pomocí AI
Nahrajte fotografii místnosti, vyberte styl a do půl minuty uvidíte, jak by mohla vypadat. Samotná místnost zůstane stejná, změní se pouze její zařízení.
Tento nástroj je určen přihlášeným návštěvníkům. Účet si můžete vytvořit zdarma.
Lokalita, čtvrť a obec
Kop Zeedijk
- Nemovitosti
- 773
- Počet obyvatel
- 1.150
- Průměrná daňová hodnota WOZ
- € 475.000
- Nemovitosti obývané vlastníky
- 21%
- Prům. rok výstavby
- 1835
- Nejčastější typ
- Byt (93%)
Burgwallen-Oude Zijde
- Nemovitosti
- 3.063
- Počet obyvatel
- 4.760
- Průměrná daňová hodnota WOZ
- € 538.000
- Nemovitosti obývané vlastníky
- 19%
- Prům. rok výstavby
- 1811
- Nejčastější typ
- Byt (90%)
Amsterdam
- Nemovitosti
- 513.363
- Počet obyvatel
- 934.526
- Průměrná daňová hodnota WOZ
- € 498.000
- Nemovitosti obývané vlastníky
- 30%
- Prům. rok výstavby
- 1958
- Nejčastější typ
- Byt (88%)
Nemovitosti v této lokalitě na mapě Městská část Centrum · Amsterdam · Noord-Holland
Kdo žije v lokalitě?
Kdo žije v lokalitě?
Porovnejte údaje CBS za lokalitu, čtvrť a obec s celostátními údaji: původ obyvatel, vzdělání, příjmy, sociální dávky a zaměstnanost.
Zdarma s účtem. Platební údaje nejsou potřeba.
Občanská vybavenost a dopravní dostupnost
Na nákup dojdete pěšky. K základní škole pohodlně dojedete na kole. Zastávka veřejné dopravy je hned za rohem. Městské prostředí: vše je blízko, ale patří k tomu i ruch města.
- Velký supermarket
- 300 m průměrná vzdálenost v lokalitě
- Ordinace praktického lékaře
- 800 m průměrná vzdálenost v lokalitě
- Základní škola
- 800 m průměrná vzdálenost v lokalitě
- Zařízení denní péče o děti
- 400 m průměrná vzdálenost v lokalitě
- Nejbližší základní škola
- 620 m De Witte Olifant
- Nejbližší zastávka veřejné dopravy
- 210 m Prins Hendrikkade · bus · 4 vertrekken per uur overdag
- Nejbližší dobíjecí bod
- 150 m Geldersekade 8 - Equans Amsterdam
- Nejbližší zařízení péče o děti
- 150 m De Kleine Wereld Juliana
- Nejbližší vysílač
- 100 m Zendmast 3G, 4G, 5G · 3 antennes · 24,2 m hoog · veilige afstand 3,9 m
- Školy do 3 km
- 20
- Míra urbanizace
- Velmi vysoká míra urbanizace 6.875 adres na km²
Zdroj a metodika
Vzdálenosti po silnici jsou průměrem pro všechny obyvatele lokality (CBS). Vzdálenosti ke škole (DUO), zastávce veřejné dopravy (OVapi/GTFS, odjezdy v pracovní den), vysílači (Antenneregister), dobíjecímu bodu a zařízení péče o děti se měří vzdušnou čarou od této adresy a pocházejí z naší vlastní databáze.
Prostředí v okolí bydliště: hluk, voda, ovzduší, světlo a zeleň
Hluk
60 dB Rušné
do 45 dB – velmi klidné prostředínad 70 dB extrémní hluk
- Silniční doprava
- 53 dB
- Železniční doprava
- 59 dB
- Letecký provoz
- 46 dB
- Větrné turbíny
- žádný
- Silniční doprava, v noci
- 43 dB
- Železniční doprava, v noci
- 50 dB
V oblasti „lokalita Kop Zeedijk“ má 23% nemovitostí vyšší hlukovou zátěž než nemovitost na této adrese; průměr v této oblasti je 60 dB.
Rušné: hluk ze silniční dopravy překračuje hladinu doporučenou WHO (53 dB). Dopravní hluk je trvalou součástí prostředí v domě i na zahradě; pro klid v ložnicích je důležité kvalitní zasklení a větrací mřížky s tlumením hluku. Hlavním zdrojem je železniční doprava (59 dB). V noci zůstává hladina hluku na 50 dB, tedy nad hodnotou 45 dB, kterou WHO doporučuje pro nerušený spánek.
Zdroj a metodika
Lden: průměrná roční hluková zátěž v průběhu dne, večera a noci (hlukové mapy RIVM 2020, letecký provoz 2022, větrné turbíny 2024, rastr 10 m). Jde o hrubý orientační údaj, nikoli o měření na fasádě. WHO doporučuje pro silniční dopravu nejvýše 53 dB a pro letecký provoz 45 dB.
Povodeň
Žádná Žádná
Mapa maximální hloubky zaplavení pro toto místo neuvádí žádný povodňový scénář.
- Nemovitosti v oblasti Kop Zeedijk, které mohou být zaplaveny
- 0%
- Z toho s hloubkou zaplavení nad 0,5 m
- 0%
- Maximální hloubka v lokalitě
- žádný
Pro toto místo nebyl vypočten žádný scénář zaplavení: při protržení hráze nebo vysokém stavu vody by zde podle předpokladů mělo zůstat sucho. Pojištění proti povodni zde není nutné.
Zdroj a metodika
LIWO (Rijkswaterstaat), mapa maximální hloubky vody při povodni, rastr 25 m; pravděpodobnost povodně: Klimaateffectatlas. Hloubka nic nevypovídá o pravděpodobnosti povodně; hráze a protipovodňové zábrany jsou navrženy s ohledem na tuto pravděpodobnost.
Kvalita ovzduší
- NO₂ 20,0 µg/m³ nad doporučenou hodnotou WHO
- PM2,5 9,6 µg/m³ nad doporučenou hodnotou WHO
- PM10 16,9 µg/m³ nad doporučenou hodnotou WHO
Znečištěné ovzduší: překračuje evropské limity pro rok 2030, obvykle kvůli blízké rušné silnici, průmyslu nebo intenzivnímu chovu hospodářských zvířat. Pro lidi s dýchacími potížemi a malé děti je to důležitý faktor; pomáhá větrat na klidnější straně domu.
Průměr za Kop Zeedijk: NO₂ 20,1, PM2,5 9,6 µg/m³.
Zdroj a metodika
Průměrné roční koncentrace v rozlišení 25 m (RIVM, nejnovější mapa). Ryska v ukazateli: doporučená hodnota WHO (NO₂ 10, PM2,5 5, PM10 15 µg/m³); barva vyjadřuje porovnání s doporučením WHO a limitem EU pro rok 2030.
Světlo v noci
Velmi jasné
tmavelmi silné osvětlení
Průměr v oblasti Kop Zeedijk: velmi jasné.
Velmi silně osvětlené: patří mezi 10 % nejvíce osvětlených míst v Nizozemsku, obvykle u skleníků, průmyslových areálů, hlavních silnic nebo v centru města. Počítejte s oranžovou noční oblohou a nutností zatemnění.
Zdroj a metodika
Umělé světlo vyzařované vzhůru, měřené družicemi (mapa světelných emisí RIVM 2023, rastr 375 m), hodnocené ve srovnání se všemi nemovitostmi v Nizozemsku: tmavé oblasti patří k nejtmavším 20 %, velmi světlé k nejsvětlejším 10 %.
Zeleň v lokalitě
23% zeleň do 500 m
Průměr v oblasti Kop Zeedijk: 24%.
Téměř bez zeleně: jedno z nejméně zelených míst v Nizozemsku. V létě počítejte s výrazným tepelným ostrovem a nedostatkem stínu; balkon nebo střešní terasa se zelení jsou zde k nezaplacení.
Zdroj a metodika
Podíl zeleně (trávy, keřů a stromů) ve čtverci o straně 500 m kolem této adresy (mapa zeleně RIVM 2022). Polovina nemovitostí v Nizozemsku má v okruhu 500 m více než 52 % zeleně; každá desátá méně než 32 %.
Letecký provoz nad touto adresou
Letecký provoz nad touto adresou
Zjistěte, kolik letadel zde denně přelétá, v jaké výšce, v jakou dobu a se kterými letišti tyto lety souvisejí.
Zdarma s účtem. Platební údaje nejsou potřeba.
Klima a bezpečnost
I za horkých dnů zůstává tepelná zátěž v okolí domu mírná; večer se okolí poměrně dobře ochlazuje. Při přívalovém dešti proudí dešťová voda podél domu: přes nízký práh může vniknout dovnitř nebo zaplavit suterén či níže položenou zahradu.
Horko
41–43 °C extrémní tepelná zátěž
Pocitová teplota za horkého letního dne (2022), ve vzdálenosti 1 m od domu.
- Efekt tepelného ostrova
- 1,6–1,8 °C tepleji než v nezastavěném okolí
- Teplé noci (20 °C a více)
- 8–14 nocí za rok
- Vzdálenost k místu, kde se lze ochladit
- 200–300 m
- Průměr v oblasti Kop Zeedijk
- 44 °C pocitová teplota
Voda
- Dešťová voda při přívalovém dešti (70 mm za hodinu)
- voda odtéká podél domu (do 10 m)
- Problémy s vysokou hladinou podzemní vody v roce 2050
- Velmi velký nárůst
Bezpečnostní rizika v okolí
- Vedení vysokého napětí
- žádné do 2 km
- Větrná turbína
- 4,8 km Windturbine 2,0 MW, ashoogte 67 m · rotor 80 m · zde přibližně 13 dB
- Hluk větrných turbín na této adrese
- cca 13 dB neslyšitelné; odhad podle výkonu a vzdálenosti nejbližší turbíny, mimo pokrytí mapy RIVM
- Rizikové činnosti do 1 km
- Vervoer gevaarlijke stoffen
V oblasti Kop Zeedijk se 0% nemovitostí nachází v pásmu magnetického pole vedení vysokého napětí a 0% do 1 km od větrné turbíny.
Zdroj a metodika
Horko, voda a podzemní voda: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0; pocitová teplota a tepelný ostrov 2022, pravděpodobnost povodně a hloubka vody podle celostátních povodňových scénářů, pravděpodobnost problémů s podzemní vodou v roce 2050 podle scénáře s vysokými hodnotami, odtokové dráhy při srážkách 70 mm za hodinu). Vysoké napětí: RIVM Netkaart s vypočtenými vzdálenostmi (pásmo magnetického pole); větrné turbíny: RIVM; rizikové činnosti: Register Externe Veiligheidsrisico's prostřednictvím RIVM Atlas Leefomgeving (činnosti s pásmem možného ohrožení do 1 km). Orientační údaje založené na mapách, nikoli na měřeních.
Bezpečnost a kvalita života
Kvalita života — lokalita Kop Zeedijk
Vynikající Leefbaarometer 2024, třída 9 z 9
- Fyzické prostředí: dostatečná
- Nemovitosti: dostatečná
- Občanská vybavenost: vynikající
- Sociální soudržnost: nedostatečná
- Rušivé jevy a ohrožení bezpečnosti: velmi nedostatečná
Leefbaarometer 3.0 (BZK): odhad kvality života v devíti třídách, s hodnocením pěti oblastí ve srovnání s celostátním průměrem. Více o této lokalitě
Trestné činy — lokalita Kop Zeedijk
397 na 1 000 obyvatel ročně -13% oproti předchozímu roku
- Evidováno: září 2025 – srp 2026
- 456
- Čtvrť Burgwallen-Oude Zijde
- 550 na 1 000
- Obec Amsterdam
- 87 na 1 000
- Nederland
- 45 na 1 000
- Vloupání do obydlí na 1 000 nemovitostí
- 5,2 4 vloupání
Nejčastější typ
- Zakkenrollerij
- 60
- Fietsdiefstal
- 52
- Mishandeling
- 34
- Drugshandel
- 33
Výrazně nad celostátním průměrem. Často jde o lokalitu v centru nebo u nádraží s velkým počtem návštěvníků, někdy o lokalitu s dlouhodobými problémy. Leefbaarometer a večerní návštěva vám napoví, o který případ jde.
Zdroj a metodika
Policie, evidované trestné činy podle lokalit (otevřená data CBS a policie, měsíční údaje). V malých lokalitách bývají počty nízké; posuzujte je společně s počtem obyvatel a nemovitostí. Ne každý trestný čin je nahlášen.
Chystáte se podat nabídku na Vredenburgersteeg 7? Zjistěte, jakou má nemovitost skutečnou hodnotu.
Bezplatná stránka nabízí fakta. Zpráva odpoví na to podstatné: kolik nabídnout? Tři scénáře v eurech podložené skutečnými kupními cenami srovnatelných nemovitostí z registru Kadaster, hodnotou stanovenou modelem, údaji o překračování nabídkových cen v obci a stavem nemovitosti podle fotografií. Navíc otázky, které byste měli položit realitnímu makléři před podpisem smlouvy.
Příklad výpočtu: pokud nabídnete o 2% více, než je potřeba, zaplatíte u nemovitosti za 450 000 € navíc 9 000 €. Zpráva stojí 19 €.
-
Strategie podávání nabídek se třemi scénáři
Opatrná nabídka, nabídka odpovídající trhu a nabídka s vyšší šancí na úspěch, všechny v eurech. Vycházejí z hodnoty stanovené modelem, srovnatelných prodejů a z toho, o kolik se v této obci překračuje nabídková cena. -
Srovnatelné prodeje z registru Kadaster
Skutečné kupní ceny nemovitostí v lokalitě, které jsou srovnatelné typem, velikostí a obdobím výstavby. Ceny jsou přepočtené na dnešní úroveň a zobrazené na mapě i v tabulce. -
Hodnota stanovená modelem a předchozí prodeje
Automatický odhad hodnoty včetně cenového rozpětí, historie prodejů na této adrese a vývoj daňové hodnoty WOZ v průběhu let. -
Údaje o realitním trhu v obci
Doba prodeje, procento navýšení oproti nabídkové ceně, cena za m² a ukazatel nedostatku nabídky pro tento typ nemovitosti (NVM), abyste věděli, jak velkou konkurenci můžete očekávat. -
Otázky pro realitního makléře
Seznam otázek na míru pro prohlídku, sestavený podle roku výstavby, energetického štítku, rizik v okolí, inzerátu a analýzy fotografií. -
Stav nemovitosti podle fotografií
Model pro analýzu obrazu vyhodnotí celkový stav, kuchyň a koupelnu i viditelné vady podle fotografií v inzerátu a odhadne orientační rozpočet na renovaci. -
Měsíční náklady na bydlení podle výše nabídky
Měsíční náklady pro každý scénář: hypotéka, vedlejší náklady na koupi, obecní daně a poplatky, energie a údržba, spolu se srovnáním s nájmem. -
Včetně všech informací z bezplatné stránky
Nemovitost, lokalita, energie, prostředí v okolí bydliště, klima, bezpečnost a letecký provoz v jednom přehledu, abyste měli vše v jediném PDF.
Porovnáváte více nemovitostí? 5 zpráv za € 39 měsíčně, další zprávy za € 6 za kus. Nejde o odborný odhad ceny ani o záruku, ale o údaje, kterými můžete svou nabídku podložit.
Časté dotazy k adrese Vredenburgersteeg 7
Jakého typu je nemovitost na adrese Vredenburgersteeg 7?
Nemovitost na adrese Vredenburgersteeg 7 (Amsterdam) je typu appartement, rok výstavby 1746, obytná plocha 53 m². Nachází se v lokalitě Kop Zeedijk v obci Amsterdam.
Jaký energetický štítek má nemovitost na adrese Vredenburgersteeg 7?
Evidovaný energetický štítek má třídu D (datum evidence: 16 srpen 2018). U srovnatelné nemovitosti činí výdaje za plyn a elektřinu v průměru € 149 měsíčně.
Jakou přibližnou hodnotu má nemovitost na adrese Vredenburgersteeg 7?
Orientační tržní hodnota se pohybuje mezi € 451.000 a € 511.000 (střední hodnota € 481.000, cenová úroveň září 2026). Výpočet vychází z daňových hodnot WOZ, nabídkových cen a prodejů srovnatelných nemovitostí v lokalitě. Jde o orientační odhad hodnoty, nikoli o odborný odhad ceny.
Jaké je nájemné u nemovitosti podobné té na adrese Vredenburgersteeg 7?
Medián nájemného u srovnatelných nemovitostí v okolí činí € 1.880 měsíčně (€ 35 za m², počet nemovitostí: 174). Zda nájemné podléhá regulaci, vyplývá z bodového hodnocení na této stránce.
Jak klidné je prostředí na adrese Vredenburgersteeg 7?
Průměrná roční hladina hluku u fasády je 60 dB Lden (rušné). Největším zdrojem je železniční doprava. Denně v okruhu 2 km proletí přibližně 33 letadel ve výšce pod 3 000 m.
Hrozí na adrese Vredenburgersteeg 7 povodeň?
Celostátní mapa maximální hloubky zaplavení pro toto místo neuvádí žádný povodňový scénář.
Jak bezpečná je lokalita v okolí adresy Vredenburgersteeg 7?
V oblasti Kop Zeedijk (lokalita) policie zaznamenala 397 trestných činů na 1 000 obyvatel za rok, oproti 87 v obci a 45 v celém Nizozemsku. Hodnocení kvality života podle Leefbaarometer: vynikající.
Jaká občanská vybavenost je v blízkosti adresy Vredenburgersteeg 7?
Průměrné vzdálenosti v lokalitě: velký supermarket 300 m, praktický lékař 800 m, základní škola 800 m, jesle 400 m (CBS). Nejbližší školu, zastávku veřejné dopravy, dobíjecí stanici a zařízení péče o děti najdete na této stránce včetně vzdálenosti od této adresy.
Odkud tyto údaje pocházejí?
Z veřejných státních zdrojů: BAG a Kadaster (parametry nemovitosti, pozemek), EP-Online (energetický štítek), CBS (údaje o lokalitě, cenový index, spotřeba energie), RIVM (hluk, ovzduší, světlo, zeleň), Klimaateffectatlas a LIWO (horko, voda), otevřená data policie a Leefbaarometer (bezpečnost) a sítě ADS-B (letecký provoz). Všechny výpočty jsou orientační, nejde o odborný odhad ceny ani poradenství.