Bolswardhoeve 11

3137 GB Vlaardingen · Hoevenbuurt, Vlaardingen

  • Ridaelamu keskmine boks
  • Ehitusaasta 1978
  • 108 m² elupinda
  • 138 m² krunt
  • D energiamärgis
Võrrelge
Tehisintellekti assistent

Küsige selle eluruumi kohta: Bolswardhoeve 11

Esitage küsimus eluruumi, asumi, väärtuse või kulude kohta. Assistent vastab selle lehe andmete põhjal ja otsib vajaduse korral ajakohast teavet.

Vastused on ligikaudsed ega ole käsitatavad nõuannetena. Vestlused salvestatakse assistendi täiustamiseks.

Lühidalt

Aadressil Bolswardhoeve 11 (Vlaardingen) asub ridaelamu keskmine boks aastast 1978 eluruumi pindalaga 108 m² ja energiamärgisega D. Asukoht: asum Hoevenbuurt (omavalitsus Vlaardingen). Elukeskkond: müratase 59 dB (elav), õhukvaliteet üle WHO soovitusliku piirväärtuse, 500 m raadiuses on 71% alast kaetud taimestikuga, üleujutuse korral kuni 1,7 m sügavune vesi. Lennuliiklus: 2 km raadiuses lendab päevas ligikaudu 49 lennukit madalamal kui 3 000 m. Asumi elukeskkonna kvaliteet: igati rahuldav.

Kogu sellel lehel olev teave pärineb avalikest registritest ja kaartidelt ning on tasuta. Ise kogudes kuluks iga eluruumi kohta tunde; siin on kõik sekundiga koos. Iga jaotise all selgitame, mida need näitajad siin elamise seisukohast tähendavad.

Asukoht

Asukoht BAG-i andmetel (51.94116, 4.35274). Avage OpenStreetMapis

Üürile anda

€ 1.795 kuus üür · pakkumisel alates 29 oktoober 2026

Pakkuja: Wonen.nu.

Allikas: iga päev uuendatavad kinnisvarapakkumised. Huisleon näitab ainult küsitavat hinda, kuupäeva ja pakkujat; ülaltoodud hinnanguline väärtusvahemik on neist sõltumatu.

Taotlege vaatamisaega

Seda eluruumi pakutakse üürile hinnaga € 1.795 kuus. Huisleoni kaudu saate vaatamisaega taotleda vaid mõne sammuga: koostame maaklerile põhjaliku sõnumi kogu vajaliku teabega ja märgime, millised Teie andmed on kinnitatud.

Logige sisse ja esitage taotlus Looge konto

Konto loomine on tasuta. Oma taotluse ja maakleri vastuse leiate jaotisest „Minu konto“.

Üür: kas selle asumi kohta õiglane?

Küsitav üür: € 1.795 kuus (andmed seisuga 04-11-2026). Pakkuja: Wonen.nu.

Selle eluruumi turuhinnale vastav üür vabaturul Ümbruskonnas on liiga vähe sarnaseid üürieluruume

Hinnang küsitavale üürile

  • Energiamärgis D: keskmised energiakulud.
  • Eluruumi pindala on 108 m²; ruutmeetriüüri on võrreldud sama tüüpi üürieluruumide omaga.

Kui see eluruum ei kuulu vabaturu sektorisse

Eluruumide punktisüsteemis umbes 167–209 punktiga kuulub see eluruum vabaturu sektorisse: seadusega kehtestatud ülempiiri ei ole ja üüri määrab turg.

Punktiarvestus põhineb pindalal, energiamärgisel, WOZ-väärtusel ja eeldustel; üksikasjad leiate allpool jaotisest „Üür“.

Ligikaudne hinnang avalike andmete ja ümbruskonna hiljutiste üürihindade põhjal, mitte nõuanne.

Põhiandmed

Eluruumi tüüp
Ridaelamu keskmine boks
Kasutusotstarve
Elamine
Ehitusaasta
1978
Eluruumi pindala
108 m²
Hoone pindala
72 m²
Krundi pindala
138 m²
Energiamärgis
D (15 august 2016)
Kasutusüksuse staatus
Kasutusel
Hoone staatus
Kasutusel
BAG-i aadressitähis
0622200000008592
BAG-i kasutusüksus
0622010000071027
BAG-i hoone
0622100000055688
Allikas ja metoodika

Basisregistratie Adressen en Gebouwen (Kadaster) ja energiamärgiste register. Krundi pindala on katastriüksuse kogupindala; korterite puhul tähendab see kogu hoone krunti.

Krunt, pinnas ja maakasutuse sihtotstarve

Vundamendiprobleeme esineb selles asumis harva. Maapind vajub veidi, nagu paljudel turba- ja savipinnasega aladel; aeg-ajalt tuleb aias maapinda ja sillutist tõsta.

Krundi pindala (BAG)
138 m²
Vundamendikahjustuste risk: Hoevenbuurt
0,3% eluruumide puhul esineb vundamendivaiade mädanemise risk (väga madal) 2050. aasta suure heitega stsenaarium: 0,3%, ebaühtlane vajumine 1,2%; omavalitsus Vlaardingen: 0,7% — Klimaateffectatlas (Deltares/KCAF)
Maapinna vajumine: Hoevenbuurt
−2,5 mm aastas pindmistes kihtides −1,2 mm; omavalitsus Vlaardingen −3,0 mm
Kadaster, kõrgus merepinnast, sihtotstarve, pinnas
andmete laadimine…
Allikas ja metoodika

Krunt: Kadaster (BRK, PDOK kaudu; krundi piir on ülaloleval kaardil). Kõrgus: Actueel Hoogtebestand Nederland. Maakasutuse sihtotstarve: ruimtelijkeplannen.nl (kuni 1.1.2024 kehtestatud planeeringud; uuemad eeskirjad on omavalitsuse keskkonnaplaneeringus). Pinnas ja vundament: Klimaateffectatlas (CC BY 4.0) ning RVO/KCAF. Andmed on ligikaudsed ega asenda ehitustehnilist või õigusnõu.

Päike ja vari

Kuidas paiknevad fassaadid, aed ja katus päikese suhtes ning kui palju varju heidavad ümbritsevad hooned? Arvutused põhinevad päikese asendil ja 3D BAG-i hoonekõrgustel.

Fassaadid, aed, katus ja päevavalgus
arvutamisel…
Päikese teekond eluruumi kohal (kohalik aeg): suvel kõrgel, talvel madalal. Keskpunkt = otse pea kohal, serv = silmapiir. Roheline täpp = aia suund.

see eluruum hoonete vari krunt päikese suund

Hooned ja kõrgused: 3D BAG (TU Delft, CC BY 4.0; katuse kõrgus = kõrguste 70. protsentiil selle eluruumi maapinna suhtes, AHN-i andmetel). Krunt: Kadaster (BRK). Päikese asend: NOAA algoritm, kohalik aeg. Aerofoto: PDOK, Beeldmateriaal Nederland (CC BY 4.0). Tulemus on ligikaudne: puid, piirdeid, katuseuuke ja maapinna reljeefi ei ole arvestatud.

Energia ja küte

Madalmaade keskmisel tasemel: soojustus on rahuldav, kuid katuse ja põranda soojustust ning akende soojapidavust saab parandada. Soojustamine tasub end siin tavaliselt mõne aastaga ära ja tõstab eluruumi väärtust. Sarnase eluruumi aastane energiakulu on ligikaudu € 252 suurem kui keskmisel eluruumil piirkonnas Hoevenbuurt.

Energiamärgis

D registreeritud energiamärgis (energiatõhususindeks)

Ülevaatuse kuupäev
15 august 2016
Hoevenbuurt: energiamärgis A või parem
24% eluruumidest

Hinnatud enne 2021. aastat kasutatud meetodil; alates 2021. aastast kehtib NTA 8800.

Tarbimine ja kulud

€ 181 kuus keskmise tarbimise korral

Maagaas
850 m³ aastas; asum 730
Elekter
2.550 kWh aastas; asum 2.220
Aastakulud
€ 2.166 gaas € 1.180, elekter € 662, püsitasud € 324
Hoevenbuurt: keskmine eluruum
€ 1.914 aastas
Päikesepaneelid
51% sarnastest eluruumidest; asum 28%
Allikas ja metoodika

Keskmine energiatarne: sama tüüpi, sama suured ja samal ajavahemikul ehitatud eluruumid (CBS 2025, välistemperatuuri järgi korrigeeritud), arvestatuna sep 2026 keskmiste tarbijahindadega (CBS: 1,39 m³ kohta ja 0,26 kWh kohta koos maksudega, arvestades püsitasusid ja energiamaksu vähendust). Tegelik tarbimine sõltub elanikest ja seadmetest.

Kütte ümberkorraldamine ja toetused

Hoevenbuurt: küttelahendused
80% oma keskküttekatel, 20% elektriküte 2022
Geotermilise energia potentsiaal
Ebasoodne Slochtereni kihistu, WarmteAtlas
Kaugküttevõrk
selles asumis ei ole kaugküttevõrku ega teadaolevat rajamiskava

ISDE 2026 (500 miljonit €): toetus soojustusele, (hübriid)soojuspumbale, päikesekollektoriga veesoojendile, ventilatsioonile ja kaugküttevõrguga liitumisele (kindel summa 3 775 €); soojuspumba toetuse suurus on olenevalt tüübist ja võimsusest ligikaudu 500 € kuni enam kui 13 000 €. Taotlus tuleb esitada RVO-le pärast paigaldamist. ISDE RVO veebilehel · Energiesubsidiewijzer (ka omavalitsuste toetused)

Hoevenbuurt: energiamärgised

  • A või parem 24% 331
  • B 14% 197
  • C 45% 619
  • D 17% 230
  • E 0% 1
  • Energiamärgis puudub 0% 2
Allikas ja metoodika

Energiamärgis ja energiamärgiste jaotus: EP-Online (RVO) meie andmebaasi kaudu; tarbimisprofiilid: CBS 85140NED (CC BY 4.0); tariifid: CBS 85592NED; asumi tarbimine: CBS Kerncijfers; kaugküttevõrgud, kavad, katseprojektid ja kütteliikide jaotus: WarmteAtlas (RVO, asumi tasandil; kavad on seostatud asumitega, mille keskpunkt asub kavaga hõlmatud alal); ISDE: RVO. Andmed on ligikaudsed ega asenda energianõustamist.

Igakuised eluasemekulud: ostmine või üürimine

Arvutage oma ostuhinna, üüri ja eelduste põhjal. Kõiki summasid saab muuta; tulemus on ligikaudne.

Omafinantseering 10% Säästud või olemasoleva eluruumi väärtuse ja laenujäägi vahe, mida kasutate laenu asemel.
Eluasemelaenu tagasimakseviis
Eluasemelaenu kuumakse (bruto) —
sellest põhiosa tagasimakse (jääb Teie varaks)
Püsikulud —
Kokku kuus —
Püsikulud kuus (keskmised summad, muutke vajaduse korral)
Omavalitsus Vlaardingen, 2026: kinnisvaramaks (OZB) 0,1085% WOZ-väärtusest (€ 328.000, seega € 356 aastas), jäätmetasu € 406 ja kanalisatsioonitasu € 212 aastas mitmeliikmelisele leibkonnale (COELO).
Hoogheemraadschap van Delfland, 2026: elaniku veemajandustasu € 138, reoveepuhastustasu € 346 (kolm saasteühikut) ja veesüsteemitasu 0,0256% WOZ-väärtusest (€ 84) aastas (CBS).
Eluasemelaenu korral kohustuslik; keskmine kindlustusmakse.
Hoolduseks kõrvale pandav summa; sageli 1% eluruumi väärtusest aastas.
850 m³ gaasi ja 2.550 kWh aastas (CBS-i keskmine: sama tüüpi, sama suured ja samal ajavahemikul ehitatud eluruumid), aluseks sep 2026 tariifid.
Ainult korterite puhul.
Keskmine pakett.

Osta või üürida?

KuluartikkelOstmineÜürimine
Kokku kuus——
Sellest põhiosa tagasimakse (vara kasvatamine)——
Eluasemekulud ilma põhiosa tagasimakseteta——
10 aastaga tagasi makstud põhiosa——

Arvestamata on väärtuse muutus, eluasemelaenu intresside maksusoodustus, omaniku kasutuses oleva eluruumi arvestuslik maksustatav tulu, üüritoetus ja üüritõusud. Tegemist on ligikaudse arvutuse, mitte nõuandega.

Kasulikud tööriistad

Sisekujunduse muutmine tehisaruga

Laadige üles toa foto, valige stiil ja vaadake poole minuti jooksul, milline see tuba võiks välja näha. Tuba ise jääb samaks, muutub vaid sisustus.

See tööriist on mõeldud sisselogitud külastajatele. Konto loomine on tasuta.

Logige sisse

Üür: punktiarvestus ja tootlus

Punktiarvestus ja maksimaalne üür

Vaadake selle eluruumi punktipõhist üüriarvestust: punktisummat, üürisegmenti, maksimaalset üüri ja tootlust.

Kontoga tasuta. Makseandmeid pole vaja.

Looge tasuta konto Logige sisse

Asum, piirkond ja omavalitsus

Asum

Hoevenbuurt

Eluruumid
1.380
Elanikke
3.100
Keskmine WOZ-väärtus
€ 288.000
Omaniku kasutuses olevad eluruumid
21%
Keskmine ehitusaasta
1978
Kõige levinum
Ridaelamu keskmine boks (46%)
Kõik andmed: Hoevenbuurt →
Piirkond

Holy Noord

Eluruumid
6.166
Elanikke
13.300
Keskmine WOZ-väärtus
€ 335.000
Omaniku kasutuses olevad eluruumid
49%
Keskmine ehitusaasta
1981
Kõige levinum
Korter (48%)
Kõik andmed: Holy Noord →
Omavalitsus

Vlaardingen

Eluruumid
37.063
Elanikke
77.260
Keskmine WOZ-väärtus
€ 290.000
Omaniku kasutuses olevad eluruumid
47%
Keskmine ehitusaasta
1969
Kõige levinum
Korter (61%)
Kõik andmed: Vlaardingen →

Kes asumis elavad?

Kes asumis elavad?

Võrrelge CBS-i andmeid asumi, piirkonna ja omavalitsuse kohta riigi keskmisega: päritolu, haridus, sissetulek, toetused ja tööhõive.

Kontoga tasuta. Makseandmeid pole vaja.

Looge tasuta konto Logige sisse

Teenused, taristu ja ligipääsetavus

Toidupood on jalgrattasõidu kaugusel. Algkool on jalgrattasõidu kaugusel. Ühistranspordipeatus on kohe nurga taga. Linnaline keskkond: kõik on lähedal, kuid sellega kaasneb ka sagin.

Suur toidupood
1,4 km
keskmine kaugus asumis
Perearstikeskus
600 m
keskmine kaugus asumis
Algkool
900 m
keskmine kaugus asumis
Lastehoid
300 m
keskmine kaugus asumis
Lähim algkool
570 m
De Hoeksteen
Lähim ühistranspordipeatus
120 m
Winkelhoeve · bus · 8 vertrekken per uur overdag
Lähim laadimispunkt
50 m
Bolswardhoeve 33 (tegenover Bolswardhoeve 1 - EQUANS SGZH 2.0
Lähim lastehoid
210 m
Kinderopvang Het Droompaleisje
Koolid 3 km raadiuses
5
Linnastumise tase
Väga tugevalt linnastunud
2.535 aadressi km² kohta
Allikas ja metoodika

Vahemaad mööda teid on esitatud asumi kõigi elanike keskmisena (CBS). Kooli (DUO), ühistranspordipeatuse (OVapi/GTFS, väljumised tööpäeval), sidemasti (Antenneregister), laadimispunkti ja lastehoiu kaugused on mõõdetud linnulennult sellest aadressist ning pärinevad meie enda andmebaasist.

Elukeskkond: müra, vesi, õhk, valgus ja rohelus

Müra

59 dB Elav

kuni 45 dB – väga vaikneüle 70 dB – äärmiselt mürarikas

Maanteeliiklus
58 dB
Rongiliiklus
alla 40 dB
Lennuliiklus
43 dB
Tuulikud
puudub
Maanteeliiklus, öösel
49 dB
Rongiliiklus, öösel
6 dB

asum Hoevenbuurt: 1%-l eluruumidest on müratase kõrgem kui sellel aadressil; sealne keskmine müratase on 51 dB.

Mürarohke: ületab WHO teeliikluse müra soovituslikku piirmäära (53 dB). Liiklusmüra kostab pidevalt nii majja kui ka aeda; hea heliisolatsiooniga aknad ja mürasummutavad ventilatsiooniavad aitavad magamistoad märksa vaiksemaks muuta. Peamine müraallikas on maanteeliiklus (58 dB).

Allikas ja metoodika

Lden: aasta keskmine mürakoormus päeval, õhtul ja öösel (RIVM-i mürakaardid 2020, lennuliiklus 2022, tuuleturbiinid 2024, 10 m ruudustik). See on ligikaudne hinnang, mitte hoone fassaadil tehtud mõõtmine. WHO soovitab maanteeliikluse müra piiriks 53 dB ja lennuliikluse müra piiriks 45 dB.

Üleujutus

1,71 m Märkimisväärne

Kui selles piirkonnas tekib üleujutus, võib vesi suurima veesügavuse kaardi järgi tõusta siin kuni 1,71 m kõrgusele.

Hoevenbuurt: üleujutusohus eluruumid
99%
Neist veesügavusega üle 0,5 m
99%
Suurim veesügavus asumis
1,96 m

Märkimisväärne: esimene korrus võib vee alla jääda, kahjustades põrandaid, kööki ja tehnosüsteeme. Kasuks tulevad kuiv ülakorrus, kuhu varjuda, ning põrandast kõrgemale paigaldatud elektrikilp; küsige varasemate üleujutuste kohta. Selle juhtumise tõenäosus on äärmiselt väike (vähem kui 1 : 30 000 aastas): veesügavus näitab, mis üleujutuse korral juhtub, tõenäosus aga seda, kui sageli see võib juhtuda.

Allikas ja metoodika

LIWO (Rijkswaterstaat), üleujutuse maksimaalse veesügavuse kaart, 25 m ruudustik; üleujutuse tõenäosus: Klimaateffectatlas. Veesügavus ei näita üleujutuse tõenäosust; tammid ja kaitserajatised on projekteeritud seda tõenäosust arvestades.

Õhukvaliteet

  • NO₂ 16,5 µg/m³ üle WHO soovitusliku piirväärtuse
  • PM2,5 8,5 µg/m³ üle WHO soovitusliku piirväärtuse
  • PM10 15,4 µg/m³ üle WHO soovitusliku piirväärtuse

Saastunud õhk: saasteainete sisaldus ületab 2030. aasta Euroopa piirnorme, enamasti lähedal asuva tiheda liiklusega tee, tööstuse või intensiivse loomakasvatuse tõttu. Hingamisteede vaevustega inimeste ja väikelaste puhul tasub seda arvesse võtta; abi on tuulutamisest maja vaiksemal küljel.

Keskmised sisaldused aastal Hoevenbuurt: NO₂ 16,8, PM2,5 8,6 µg/m³.

Allikas ja metoodika

Aastakeskmised sisaldused 25 m ruumilise lahutusega (RIVM, uusim kaart). Kriips tulbal tähistab WHO soovituslikku piirväärtust (NO₂ 10, PM2,5 5, PM10 15 µg/m³). Värv näitab võrdlust WHO soovituse ja EL-i 2030. aasta piirnormiga.

Öine valgus

Valgustatud

pimeväga hele

Hoevenbuurt: keskmiselt valgustatud.

Valgustatud: tavapärane linna või külakeskuse valgustase. Tänavapoolsetes magamistubades on abi pimendavatest kardinatest.

Allikas ja metoodika

Satelliitidega mõõdetud ülespoole kiirguv tehisvalgus (RIVM-i 2023. aasta valguskiirguse kaart, 375 m ruudustik). Liigitus põhineb kõigi Madalmaade eluruumide võrdlusel: „pime” tähistab 20% kõige pimedama ümbrusega eluruumidest ja „väga hele” 10% kõige heledama ümbrusega eluruumidest.

Rohelus asumis

71% rohelust 500 m raadiuses

Hoevenbuurt: keskmiselt 66%.

Palju rohelust: vaadet kujundavad puud, muru ja põõsad. Haljastus jahutab asumit kuumadel päevadel, summutab müra, seob peenosakesi ja kutsub liikuma; uuringud seostavad seda väiksema stressiga.

Allikas ja metoodika

Roheluse (rohu, põõsaste ja puude) osakaal seda aadressi ümbritsevas 500 m küljepikkusega ruudus (RIVM-i roheluse kaart 2022). Poolte Madalmaade eluruumide ümbruses on 500 m raadiuses rohelust üle 52%; iga kümnenda eluruumi puhul jääb see alla 32%.

Tuumaohutuse tsoon: Kerncentrale Doel (B) asub 69 km kaugusel (tsoon kuni 100 km: joodiprofülaktika alla 18-aastastele ja rasedatele); Kerncentrale Borssele asub 72 km kaugusel (tsoon kuni 100 km: joodiprofülaktika alla 18-aastastele ja rasedatele). Riiklikus kiirgusintsidentide kriisiplaanis määratud kaitsemeetmete tsoonid.

Lennuliiklus selle aadressi kohal

Lennuliiklus selle aadressi kohal

Vaadake, mitu lennukit siit päevas üle lendab, kui madalalt ja mis kellaaegadel ning milliste lennujaamadega on tegu.

Kontoga tasuta. Makseandmeid pole vaja.

Looge tasuta konto Logige sisse

Kliima ja ohutus

Ka kuumadel päevadel jääb kuumastress maja ümber mõõdukaks; ümbrus jahtub õhtuti üsna hästi.

Kuumus

46–48 °C äärmuslik kuumastress

Tajutav temperatuur kuumal suvepäeval (2022) majast 1 m kaugusel.

Soojussaare efekt
0,6–0,8 °C soojem kui maapiirkonnas
Soojad ööd (vähemalt 20 °C)
8–14 ööd aastas
Kaugus jaheda kohani
200–300 m
Piirkonna Hoevenbuurt keskmine
43 °C tajutav temperatuur

Vesi

Äärmiselt väike üleujutuse tõenäosus

Tammimurde või suurvee tõttu vähemalt 20 cm sügavuse üleujutuse tõenäosus: vähem kui 1 : 30 000 aastas. Suurim veesügavus üleujutuse korral: 1,71 m.

Vihmavesi paduvihma korral (70 mm tunnis)
vee äravooluteed otse maja kõrval ei ole
Põhjaveest tingitud liigniiskus 2050. aastal
Väike tõenäosus madal põhjaveetase
Kuivaks jääv korrus – Hoevenbuurt
99% eluruumidest kõige rängema üleujutuse korral
Keskmise või suure üleujutusohuga eluruumid – Hoevenbuurt
0%

Ümbruskonna ohutegurid

Kõrgepingeliin
2 km raadiuses ei ole
Tuulik
5 km raadiuses ei ole
Ohtlikud tegevused 1 km raadiuses
Buisleiding, propaantank

Hoevenbuurt: 0% eluruumidest asub kõrgepingeliini magnetvälja mõjualas ja 0% tuulikust kuni 1 km kaugusel.

Allikas ja metoodika

Kuumus, vesi ja põhjavesi: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0; tajutav temperatuur ja soojussaare efekt 2022, üleujutuse tõenäosus ja veesügavus üleriigiliste üleujutusstsenaariumide põhjal, põhjaveest tingitud liigniiskuse tõenäosus 2050. aasta äärmuslikuma stsenaariumi järgi, vee äravooluteed, kui tunnis sajab 70 mm). Kõrgepingeliinid: RIVM Netkaart koos arvutuslike kaugustega (magnetvälja mõjuala); tuulikud: RIVM; ohtlikud tegevused: Register Externe Veiligheidsrisico's RIVM Atlas Leefomgeving kaudu (tegevused, mille ohuala ulatub 1 km raadiusesse). Kaartidel põhinevad ligikaudsed hinnangud, mitte mõõtmised.

Turvalisus ja elukeskkonna kvaliteet

asum Hoevenbuurt: elukeskkonna kvaliteet

Igati rahuldav Leefbaarometer 2024, klass 6/9

  • Füüsiline keskkond: rahuldav
  • Eluruumid: rahuldav
  • Teenused ja taristu: rahuldav
  • Sotsiaalne sidusus: rahuldav
  • Häiringud ja ebaturvalisus: rahuldav

Leefbaarometer 3.0 (BZK): elukeskkonna kvaliteedi hinnang üheksa klassi skaalal, viie mõõtme alusel võrdluses riigi keskmisega. Lisateave selle asumi kohta

asum Hoevenbuurt: kuriteod

19 1000 elaniku kohta aastas -22% võrreldes eelmise aastaga

Registreeritud sep 2025 – aug 2026
59
Piirkond Holy Noord
25 1000 kohta
Omavalitsus Vlaardingen
48 1000 kohta
Nederland
45 1000 kohta
Sissemurdmised eluruumidesse 1000 eluruumi kohta
0,0 0 sissemurdmist

Kõige levinum

Fietsdiefstal
8
Diefstal uit auto
7
Vernieling
6
Bedreiging
4
  1. 772021
  2. 782022
  3. 812023
  4. 852024
  5. 642025

Märgatavalt turvalisem kui keskmiselt: kuritegude arv elaniku kohta on kuni pool riigi keskmisest. Tavaliselt on need rahulikud asumid, kus liigub vähe kõrvalisi inimesi. Eluruumidesse sissemurdmisi esineb siin harva.

Allikas ja metoodika

Politsei, registreeritud kuriteod asumite kaupa (CBS-i ja politsei avaandmed, kuunäitajad). Väikestes asumites on arvud väikesed; vaadake näitajat koos elanike ja eluruumide arvuga. Kõigist kuritegudest ei teatata.

Kinnisvaraaruanne koos ostupakkumise soovitusega

Kas plaanite teha ostupakkumise aadressil Bolswardhoeve 11 asuvale eluruumile? Uurige, mida see tegelikult väärt on.

Tasuta lehel on faktid. Aruanne vastab kõige olulisemale küsimusele: kui palju pakkuda? Kolm stsenaariumi eurodes, mille aluseks on Kadasteri andmed sarnaste eluruumide tegelike ostuhindade kohta, mudelipõhine väärtus, omavalitsuse statistika küsitavat hinda ületavate pakkumiste kohta ja fotodelt nähtav eluruumi seisukord. Lisaks küsimused, mida peaksite kinnisvaramaaklerile enne allkirjastamist esitama.

Arvutusnäide: 2% liiga kõrge pakkumine tähendab 450 000 € maksva eluruumi puhul juba 9000 € lisakulu. Aruanne maksab 19 €.

Ettevaatlikalla küsitava hinna või selle lähedal, kui pakkujaid on vähe
Turutasemelmillise hinnaga on siin viimastel kuudel müüdud võrreldavaid eluruume
Hea eduvõimalusegaüle turutaseme, kuid hinnangulise väärtusvahemiku piires
  • Pakkumisstrateegia kolme stsenaariumiga
    Kolm ostupakkumist eurodes: ettevaatlik, turutasemele vastav ja suurema eduvõimalusega. Nende aluseks on mudelipõhine väärtus, võrreldavad müügitehingud ja see, kui palju selles omavalitsuses küsitavast hinnast rohkem makstakse.
  • Võrreldavad müügitehingud Kadasteri andmetel
    Läheduses asuvate sarnase tüübi, suuruse ja ehitusperioodiga eluruumide tegelikud ostuhinnad kaardil ja tabelis, korrigeeritud tänasele hinnatasemele.
  • Mudelipõhine väärtus ja varasemad müügitehingud
    Automaatselt arvutatud väärtus koos väärtusvahemikuga, selle aadressi müügiajalugu ja WOZ-väärtuse muutumine aastate jooksul.
  • Omavalitsuse kinnisvaraturu näitajad
    Selle eluruumitüübi müügiaeg, küsitava hinna ületamise määr, hind m² kohta ja pakkumise nappuse näitaja (NVM) aitavad hinnata, kui suure konkurentsiga arvestada.
  • Küsimused kinnisvaramaaklerile
    Eluruumiga tutvumiseks koostatud küsimused, mis lähtuvad ehitusaastast, energiamärgisest, ümbruskonna riskidest, kuulutusest ja fotoanalüüsist.
  • Eluruumi seisukord fotode põhjal
    Pildianalüüsimudel hindab kuulutuse fotode põhjal üldist seisukorda, kööki ja vannituba ning nähtavaid puudusi ja annab ligikaudse remondieelarve.
  • Igakuised eluasemekulud pakkumissumma järgi
    Iga stsenaariumi igakuised kulud: eluasemelaen, ostja kanda jäävad tehingukulud, kohalikud maksud ja tasud, energia ning hooldus. Võrdluseks ka üürimise kulud.
  • Sisaldab ka kogu tasuta lehe sisu
    Kokkuvõte eluruumist, asumist, energiast, elukeskkonnast, kliimast, turvalisusest ja lennuliiklusest – kõik ühes PDF-is.

Soovite võrrelda mitut eluruumi? 5 aruannet hinnaga € 39 kuus, lisaaruanded € 6 tükk. See ei ole kinnisvara hindamine ega garantii, vaid andmed, millega saate oma pakkumist põhjendada.

Korduma kippuvad küsimused: Bolswardhoeve 11

Mis tüüpi eluruum asub aadressil Bolswardhoeve 11?

Bolswardhoeve 11 (Vlaardingen) on tussenwoning, ehitatud 1978. aastal, eluruumi pindala 108 m², krunt 138 m². Eluruum asub asumis Hoevenbuurt, omavalitsuses Vlaardingen.

Milline energiamärgis on aadressil Bolswardhoeve 11 asuval eluruumil?

Registreeritud energiamärgis on D (registreeritud 15 august 2016). Võrreldava eluruumi gaasi- ja elektrikulud on keskmiselt € 181 kuus.

Kui palju on aadressil Bolswardhoeve 11 asuv eluruum ligikaudu väärt?

Ligikaudne turuväärtus on € 373.000 kuni € 413.000 (keskväärtus € 393.000, hinnatase sep 2026). See on arvutatud asumi võrreldavate eluruumide WOZ-väärtuste, küsitavate hindade ja müügitehingute põhjal. Tegu on ligikaudse hinnanguga, mitte kinnisvara hindamisega.

Kui vaikne on aadressil Bolswardhoeve 11?

Aasta keskmine müratase fassaadi juures on 59 dB Lden (elav). Peamine müraallikas on teeliiklus. Päevas lendab 2 km raadiuses ligikaudu 49 lennukit madalamal kui 3 000 m.

Kas aadressil Bolswardhoeve 11 võib tekkida üleujutus?

Jah, teoreetiliselt võib vesi üleujutuse korral siin tõusta kuni 1,71 m kõrgusele (märkimisväärne). Tõenäosus, et vesi tõuseb vähemalt 20 cm kõrgusele, on äärmiselt väike (vähem kui 1 : 30 000 aastas).

Kui turvaline on aadressi Bolswardhoeve 11 ümbrus?

Piirkonnas Hoevenbuurt (asum) registreeris politsei aastas 19 kuritegu 1 000 elaniku kohta, omavalitsuses oli vastav näitaja 48 ja üleriigiliselt 45. Leefbaarometeri hinnang elukeskkonna kvaliteedile on „igati rahuldav”.

Millised teenused ja taristuobjektid asuvad aadressi Bolswardhoeve 11 lähedal?

Keskmised vahemaad asumis: suur toidupood 1,4 km, perearst 600 m, algkool 900 m, lastehoid 300 m (CBS). Lähim kool, ühissõidukipeatus, laadimispunkt ja lastehoid on sellel lehel välja toodud koos kaugusega sellest aadressist.

Kust need andmed pärinevad?

Riiklikest avalikest allikatest: BAG ja Kadaster (omadused, krunt), EP-Online (energiamärgis), CBS (asumi näitajad, hinnaindeks, energiatarbimine), RIVM (müra, õhk, valgus, haljastus), Klimaateffectatlas ja LIWO (kuumus, vesi), politsei avaandmed ja Leefbaarometer (turvalisus) ning ADS-B-võrgustikud (lennuliiklus). Kõik arvutused on ligikaudsed ega asenda kinnisvara hindamist või nõustamist.