Boylestraat 1
2563 EH 's-Gravenhage · Valkenboskwartier, Den Haag
- Korter
- Ehitusaasta 1909
- 80 m² elupinda
- A energiamärgis
Küsige selle eluruumi kohta: Boylestraat 1
Esitage küsimus eluruumi, asumi, väärtuse või kulude kohta. Assistent vastab selle lehe andmete põhjal ja otsib vajaduse korral ajakohast teavet.
Lühidalt
Aadressil Boylestraat 1 ('s-Gravenhage) asub korter aastast 1909 eluruumi pindalaga 80 m² ja energiamärgisega A. Asukoht: asum Valkenboskwartier (omavalitsus Den Haag). Eluruumi pindala kehtiva kinnisvarakuulutuse andmetel. Eluruum on praegu või oli hiljuti üürikodu; turutasemele vastav üür on umbes € 1.900 kuus. Elukeskkond: müratase 63 dB (mürarikas), õhukvaliteet üle WHO soovitusliku piirväärtuse, 500 m raadiuses on 25% alast kaetud taimestikuga, üleujutuse korral kuni 1,5 m sügavune vesi. Lennuliiklus: 2 km raadiuses lendab päevas ligikaudu 39 lennukit madalamal kui 3 000 m. Asumi elukeskkonna kvaliteet: väga hea.
Kogu sellel lehel olev teave pärineb avalikest registritest ja kaartidelt ning on tasuta. Ise kogudes kuluks iga eluruumi kohta tunde; siin on kõik sekundiga koos. Iga jaotise all selgitame, mida need näitajad siin elamise seisukohast tähendavad.
Asukoht
Üürile anda
€ 2.350 kuus üür · pakkumisel alates 4 november 2026
Pakkuja: Expat & Real Estate B.V. · Vaadake kinnisvaramaakleri veebisaidil.
Allikas: iga päev uuendatavad kinnisvarapakkumised. Huisleon näitab ainult küsitavat hinda, kuupäeva ja pakkujat; ülaltoodud hinnanguline väärtusvahemik on neist sõltumatu.
Taotlege vaatamisaega
Seda eluruumi pakutakse üürile hinnaga € 2.350 kuus. Huisleoni kaudu saate vaatamisaega taotleda vaid mõne sammuga: koostame maaklerile põhjaliku sõnumi kogu vajaliku teabega ja märgime, millised Teie andmed on kinnitatud.
Logige sisse ja esitage taotlus Looge konto
Konto loomine on tasuta. Oma taotluse ja maakleri vastuse leiate jaotisest „Minu konto“.
Üür: kas selle asumi kohta õiglane?
Küsitav üür: € 2.350 kuus (andmed seisuga 04-11-2026). Pakkuja: Expat & Real Estate B.V. · Vaadake kinnisvaramaakleri veebisaidil.
Hinnang küsitavale üürile
Turuhinnast kõrgem +24% võrreldes mediaaniga
- Küsitav üür on € 29,38 m² kohta; ümbruskonna 67 sarnase üürieluruumi mediaanüür on € 23,80 m² kohta.
- Energiamärgis A: madalad energiakulud õigustavad veidi kõrgemat üüri.
- Eluruumi pindala on 80 m²; ruutmeetriüüri on võrreldud sama tüüpi üürieluruumide omaga.
Kui see eluruum ei kuulu vabaturu sektorisse
Umbes 154–184 punktiga kuulub see eluruum kategooriasse keskmise hinnaklassi üür (reguleeritud): maksimaalne üür on sel juhul umbes € 1.111 kuus. Küsitav üür ületab seda maksimumi € 1.239 võrra; reguleeritud üüriga eluruumi puhul võib üürnik kuue kuu jooksul pärast üürisuhte algust lasta üüri kontrollida Huurcommissie'l.
Punktiarvestus põhineb pindalal, energiamärgisel, WOZ-väärtusel ja eeldustel; üksikasjad leiate allpool jaotisest „Üür“.
Ligikaudne hinnang avalike andmete ja ümbruskonna hiljutiste üürihindade põhjal, mitte nõuanne.
Põhiandmed
- Eluruumi tüüp
- Korter
- Kasutusotstarve
- Elamine
- Ehitusaasta
- 1909
- Eluruumi pindala
- 80 m²
- Hoone pindala
- 125 m²
- Krundi pindala
- 179 m²
- Energiamärgis
- A (3 september 2024)
- Kasutusüksuse staatus
- Kasutusel
- Hoone staatus
- Kasutusel
- BAG-i aadressitähis
- 0518200001755054
- BAG-i kasutusüksus
- 0518010001755034
- BAG-i hoone
- 0518100000206530
Allikas ja metoodika
Basisregistratie Adressen en Gebouwen (Kadaster) ja energiamärgiste register. Krundi pindala on katastriüksuse kogupindala; korterite puhul tähendab see kogu hoone krunti.
Krunt, pinnas ja maakasutuse sihtotstarve
Maapind on siin stabiilne.
- Krundi pindala (BAG)
- 179 m² hoone kogu krunt
- Vundamendikahjustuste risk: Valkenboskwartier
- 0,0% eluruumide puhul esineb vundamendivaiade mädanemise risk (väga madal) 2050. aasta suure heitega stsenaarium: 0,0%, ebaühtlane vajumine 1,0% — Klimaateffectatlas (Deltares/KCAF)
- Maapinna vajumine: Valkenboskwartier
- −0,9 mm aastas pindmistes kihtides −0,1 mm; omavalitsus Den Haag −1,1 mm
- Kadaster, kõrgus merepinnast, sihtotstarve, pinnas
- andmete laadimine…
Allikas ja metoodika
Krunt: Kadaster (BRK, PDOK kaudu; krundi piir on ülaloleval kaardil). Kõrgus: Actueel Hoogtebestand Nederland. Maakasutuse sihtotstarve: ruimtelijkeplannen.nl (kuni 1.1.2024 kehtestatud planeeringud; uuemad eeskirjad on omavalitsuse keskkonnaplaneeringus). Pinnas ja vundament: Klimaateffectatlas (CC BY 4.0) ning RVO/KCAF. Andmed on ligikaudsed ega asenda ehitustehnilist või õigusnõu.
Päike ja vari
Kuidas paiknevad fassaadid, aed ja katus päikese suhtes ning kui palju varju heidavad ümbritsevad hooned? Arvutused põhinevad päikese asendil ja 3D BAG-i hoonekõrgustel.
- Fassaadid, aed, katus ja päevavalgus
- arvutamisel…
Hoonete andmeid ei õnnestunud laadida.
see eluruum hoonete vari krunt päikese suund
Hooned ja kõrgused: 3D BAG (TU Delft, CC BY 4.0; katuse kõrgus = kõrguste 70. protsentiil selle eluruumi maapinna suhtes, AHN-i andmetel). Krunt: Kadaster (BRK). Päikese asend: NOAA algoritm, kohalik aeg. Aerofoto: PDOK, Beeldmateriaal Nederland (CC BY 4.0). Tulemus on ligikaudne: puid, piirdeid, katuseuuke ja maapinna reljeefi ei ole arvestatud.
Energia ja küte
Energiasäästlik eluruum: väikesed energiakulud, mugav sisekliima ja paljudes pankades soodsamad eluasemelaenu tingimused. Energiatõhususe edasine parandamine annab siin vähe lisakasu.
Energiamärgis
A registreeritud energiamärgis (NTA 8800)
- Ülevaatuse kuupäev
- 3 september 2024
- Valkenboskwartier: energiamärgis A või parem
- 14% eluruumidest
Hinnangu on andnud sertifitseeritud nõustaja kehtiva meetodi alusel.
Tarbimine ja kulud
€ 175 kuus keskmise tarbimise korral
- Maagaas
- 910 m³ aastas; asum 850
- Elekter
- 1.960 kWh aastas; asum 1.920
- Aastakulud
- € 2.096 gaas € 1.264, elekter € 509, püsitasud € 324
- Valkenboskwartier: keskmine eluruum
- € 2.003 aastas
- Päikesepaneelid
- 6% sarnastest eluruumidest; asum 8%
Allikas ja metoodika
Keskmine energiatarne: sama tüüpi, sama suured ja samal ajavahemikul ehitatud eluruumid (CBS 2025, välistemperatuuri järgi korrigeeritud), arvestatuna sep 2026 keskmiste tarbijahindadega (CBS: 1,39 m³ kohta ja 0,26 kWh kohta koos maksudega, arvestades püsitasusid ja energiamaksu vähendust). Tegelik tarbimine sõltub elanikest ja seadmetest.
Kütte ümberkorraldamine ja toetused
- Valkenboskwartier: küttelahendused
- 82% oma keskküttekatel, 5% hoone või hoonerühma ühisküte 2022
- Geotermilise energia potentsiaal
- Ebasoodne Slochtereni kihistu, WarmteAtlas
- Kaugküttevõrk
- selles asumis ei ole kaugküttevõrku ega teadaolevat rajamiskava
ISDE 2026 (500 miljonit €): toetus soojustusele, (hübriid)soojuspumbale, päikesekollektoriga veesoojendile, ventilatsioonile ja kaugküttevõrguga liitumisele (kindel summa 3 775 €); soojuspumba toetuse suurus on olenevalt tüübist ja võimsusest ligikaudu 500 € kuni enam kui 13 000 €. Taotlus tuleb esitada RVO-le pärast paigaldamist. ISDE RVO veebilehel · Energiesubsidiewijzer (ka omavalitsuste toetused)
Valkenboskwartier: energiamärgised
Allikas ja metoodika
Energiamärgis ja energiamärgiste jaotus: EP-Online (RVO) meie andmebaasi kaudu; tarbimisprofiilid: CBS 85140NED (CC BY 4.0); tariifid: CBS 85592NED; asumi tarbimine: CBS Kerncijfers; kaugküttevõrgud, kavad, katseprojektid ja kütteliikide jaotus: WarmteAtlas (RVO, asumi tasandil; kavad on seostatud asumitega, mille keskpunkt asub kavaga hõlmatud alal); ISDE: RVO. Andmed on ligikaudsed ega asenda energianõustamist.
Igakuised eluasemekulud: ostmine või üürimine
Arvutage oma ostuhinna, üüri ja eelduste põhjal. Kõiki summasid saab muuta; tulemus on ligikaudne.
Kasulikud tööriistad
Sisekujunduse muutmine tehisaruga
Laadige üles toa foto, valige stiil ja vaadake poole minuti jooksul, milline see tuba võiks välja näha. Tuba ise jääb samaks, muutub vaid sisustus.
See tööriist on mõeldud sisselogitud külastajatele. Konto loomine on tasuta.
Üür: punktiarvestus ja tootlus
Punktiarvestus ja maksimaalne üür
Vaadake selle eluruumi punktipõhist üüriarvestust: punktisummat, üürisegmenti, maksimaalset üüri ja tootlust.
Kontoga tasuta. Makseandmeid pole vaja.
Asum, piirkond ja omavalitsus
Valkenboskwartier
- Eluruumid
- 6.010
- Elanikke
- 11.670
- Keskmine WOZ-väärtus
- € 333.000
- Omaniku kasutuses olevad eluruumid
- 46%
- Keskmine ehitusaasta
- 1919
- Kõige levinum
- Korter (90%)
Valkenboskwartier
- Eluruumid
- 9.635
- Elanikke
- 18.455
- Keskmine WOZ-väärtus
- € 316.000
- Omaniku kasutuses olevad eluruumid
- 47%
- Keskmine ehitusaasta
- 1921
- Kõige levinum
- Korter (92%)
Den Haag
- Eluruumid
- 281.368
- Elanikke
- 568.945
- Keskmine WOZ-väärtus
- € 362.000
- Omaniku kasutuses olevad eluruumid
- 42%
- Keskmine ehitusaasta
- 1961
- Kõige levinum
- Korter (79%)
Selle asumi eluruumid kaardil Linnaosa Segbroek · 's-Gravenhage · Zuid-Holland
Kes asumis elavad?
Kes asumis elavad?
Võrrelge CBS-i andmeid asumi, piirkonna ja omavalitsuse kohta riigi keskmisega: päritolu, haridus, sissetulek, toetused ja tööhõive.
Kontoga tasuta. Makseandmeid pole vaja.
Teenused, taristu ja ligipääsetavus
Toidupoes saate käia jalgsi. Algkool on jalutuskäigu kaugusel, mis on peredele mugav. Ühistranspordipeatus on kohe nurga taga. Linnaline keskkond: kõik on lähedal, kuid sellega kaasneb ka sagin.
- Suur toidupood
- 400 m keskmine kaugus asumis
- Perearstikeskus
- 400 m keskmine kaugus asumis
- Algkool
- 500 m keskmine kaugus asumis
- Lastehoid
- 300 m keskmine kaugus asumis
- Lähim algkool
- 250 m KC Toermalijn
- Lähim ühistranspordipeatus
- 100 m Weimarstraat · bus · 9 vertrekken per uur overdag
- Lähim laadimispunkt
- 70 m Boylestraat nabij 77 - EQUANS Den Haag Perceel 1
- Lähim lastehoid
- 140 m Kinderopvang Liefjes V B.V.
- Lähim sidemast
- 260 m Zendmast 3G, 4G, 5G · 3 antennes · 19,7 m hoog · veilige afstand 14,6 m
- Koolid 3 km raadiuses
- 50
- Linnastumise tase
- Väga tugevalt linnastunud 8.568 aadressi km² kohta
Allikas ja metoodika
Vahemaad mööda teid on esitatud asumi kõigi elanike keskmisena (CBS). Kooli (DUO), ühistranspordipeatuse (OVapi/GTFS, väljumised tööpäeval), sidemasti (Antenneregister), laadimispunkti ja lastehoiu kaugused on mõõdetud linnulennult sellest aadressist ning pärinevad meie enda andmebaasist.
Elukeskkond: müra, vesi, õhk, valgus ja rohelus
Müra
63 dB Mürarikas
kuni 45 dB – väga vaikneüle 70 dB – äärmiselt mürarikas
- Maanteeliiklus
- 63 dB
- Rongiliiklus
- alla 40 dB
- Lennuliiklus
- alla 40 dB
- Tuulikud
- puudub
- Maanteeliiklus, öösel
- 53 dB
- Rongiliiklus, öösel
- puudub
asum Valkenboskwartier: 10%-l eluruumidest on müratase kõrgem kui sellel aadressil; sealne keskmine müratase on 53 dB.
Mürarikas: müratase vastab tiheda liiklusega linnatänavale või lähedal asuvale kiirteele. Õues on raske vestelda; siseruumide elamismugavus sõltub heliisolatsioonist. Pikaajaline kokkupuude sellise müratasemega on seotud unehäirete ja suurema stressiga. Peamine müraallikas on maanteeliiklus (63 dB). Öösel püsib müratase 53 dB juures: see ületab WHO soovituslikku piirmäära 45 dB, mis on mõeldud häirimatu ööune tagamiseks.
Allikas ja metoodika
Lden: aasta keskmine mürakoormus päeval, õhtul ja öösel (RIVM-i mürakaardid 2020, lennuliiklus 2022, tuuleturbiinid 2024, 10 m ruudustik). See on ligikaudne hinnang, mitte hoone fassaadil tehtud mõõtmine. WHO soovitab maanteeliikluse müra piiriks 53 dB ja lennuliikluse müra piiriks 45 dB.
Üleujutus
1,51 m Märkimisväärne
Kui selles piirkonnas tekib üleujutus, võib vesi suurima veesügavuse kaardi järgi tõusta siin kuni 1,51 m kõrgusele.
- Valkenboskwartier: üleujutusohus eluruumid
- 100%
- Neist veesügavusega üle 0,5 m
- 98%
- Suurim veesügavus asumis
- 2,04 m
Märkimisväärne: esimene korrus võib vee alla jääda, kahjustades põrandaid, kööki ja tehnosüsteeme. Kasuks tulevad kuiv ülakorrus, kuhu varjuda, ning põrandast kõrgemale paigaldatud elektrikilp; küsige varasemate üleujutuste kohta. Selle juhtumise tõenäosus on äärmiselt väike (vähem kui 1 : 30 000 aastas): veesügavus näitab, mis üleujutuse korral juhtub, tõenäosus aga seda, kui sageli see võib juhtuda.
Allikas ja metoodika
LIWO (Rijkswaterstaat), üleujutuse maksimaalse veesügavuse kaart, 25 m ruudustik; üleujutuse tõenäosus: Klimaateffectatlas. Veesügavus ei näita üleujutuse tõenäosust; tammid ja kaitserajatised on projekteeritud seda tõenäosust arvestades.
Õhukvaliteet
- NO₂ 17,4 µg/m³ üle WHO soovitusliku piirväärtuse
- PM2,5 8,9 µg/m³ üle WHO soovitusliku piirväärtuse
- PM10 16,5 µg/m³ üle WHO soovitusliku piirväärtuse
Saastunud õhk: saasteainete sisaldus ületab 2030. aasta Euroopa piirnorme, enamasti lähedal asuva tiheda liiklusega tee, tööstuse või intensiivse loomakasvatuse tõttu. Hingamisteede vaevustega inimeste ja väikelaste puhul tasub seda arvesse võtta; abi on tuulutamisest maja vaiksemal küljel.
Keskmised sisaldused aastal Valkenboskwartier: NO₂ 16,9, PM2,5 8,9 µg/m³.
Allikas ja metoodika
Aastakeskmised sisaldused 25 m ruumilise lahutusega (RIVM, uusim kaart). Kriips tulbal tähistab WHO soovituslikku piirväärtust (NO₂ 10, PM2,5 5, PM10 15 µg/m³). Värv näitab võrdlust WHO soovituse ja EL-i 2030. aasta piirnormiga.
Öine valgus
Hele
pimeväga hele
Valkenboskwartier: keskmiselt hele.
Hele: palju tehisvalgust teedelt, ettevõtetest või kasvuhoonetest. Rohke öine valgus on seotud kehvema unega; pöörake tähelepanu magamistubade asukohale.
Allikas ja metoodika
Satelliitidega mõõdetud ülespoole kiirguv tehisvalgus (RIVM-i 2023. aasta valguskiirguse kaart, 375 m ruudustik). Liigitus põhineb kõigi Madalmaade eluruumide võrdlusel: „pime” tähistab 20% kõige pimedama ümbrusega eluruumidest ja „väga hele” 10% kõige heledama ümbrusega eluruumidest.
Rohelus asumis
25% rohelust 500 m raadiuses
Valkenboskwartier: keskmiselt 23%.
Vähe rohelust: valdavad kivipinnad ja katused, aedu ja puid on harva. Sellised asumid kuumenevad suvel rohkem ja mõjuvad rahutumalt; ise puid istutades või maja äärde peenra rajades saab olukorda kohe parandada.
Allikas ja metoodika
Roheluse (rohu, põõsaste ja puude) osakaal seda aadressi ümbritsevas 500 m küljepikkusega ruudus (RIVM-i roheluse kaart 2022). Poolte Madalmaade eluruumide ümbruses on 500 m raadiuses rohelust üle 52%; iga kümnenda eluruumi puhul jääb see alla 32%.
Tuumaohutuse tsoon: Kerncentrale Borssele asub 81 km kaugusel (tsoon kuni 100 km: joodiprofülaktika alla 18-aastastele ja rasedatele); Kerncentrale Doel (B) asub 83 km kaugusel (tsoon kuni 100 km: joodiprofülaktika alla 18-aastastele ja rasedatele). Riiklikus kiirgusintsidentide kriisiplaanis määratud kaitsemeetmete tsoonid.
Lennuliiklus selle aadressi kohal
Lennuliiklus selle aadressi kohal
Vaadake, mitu lennukit siit päevas üle lendab, kui madalalt ja mis kellaaegadel ning milliste lennujaamadega on tegu.
Kontoga tasuta. Makseandmeid pole vaja.
Kliima ja ohutus
Ka kuumadel päevadel jääb kuumastress maja ümber mõõdukaks; ümbrus jahtub õhtuti üsna hästi.
Kuumus
46–48 °C äärmuslik kuumastress
Tajutav temperatuur kuumal suvepäeval (2022) majast 1 m kaugusel.
- Soojussaare efekt
- üle 2 °C soojem kui maapiirkonnas
- Soojad ööd (vähemalt 20 °C)
- 8–14 ööd aastas
- Kaugus jaheda kohani
- 200–300 m
- Piirkonna Valkenboskwartier keskmine
- 46 °C tajutav temperatuur
Vesi
Äärmiselt väike üleujutuse tõenäosus
Tammimurde või suurvee tõttu vähemalt 20 cm sügavuse üleujutuse tõenäosus: vähem kui 1 : 30 000 aastas. Suurim veesügavus üleujutuse korral: 1,51 m.
- Vihmavesi paduvihma korral (70 mm tunnis)
- vee äravooluteed otse maja kõrval ei ole
- Põhjaveest tingitud liigniiskus 2050. aastal
- Väga suur kasv
- Kuivaks jääv korrus – Valkenboskwartier
- 97% eluruumidest kõige rängema üleujutuse korral
- Keskmise või suure üleujutusohuga eluruumid – Valkenboskwartier
- 0%
Ümbruskonna ohutegurid
- Kõrgepingeliin
- 2 km raadiuses ei ole
- Tuulik
- 5 km raadiuses ei ole
- Ohtlikud tegevused 1 km raadiuses
- Aardgasstation, buisleiding
Valkenboskwartier: 0% eluruumidest asub kõrgepingeliini magnetvälja mõjualas ja 0% tuulikust kuni 1 km kaugusel.
Allikas ja metoodika
Kuumus, vesi ja põhjavesi: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0; tajutav temperatuur ja soojussaare efekt 2022, üleujutuse tõenäosus ja veesügavus üleriigiliste üleujutusstsenaariumide põhjal, põhjaveest tingitud liigniiskuse tõenäosus 2050. aasta äärmuslikuma stsenaariumi järgi, vee äravooluteed, kui tunnis sajab 70 mm). Kõrgepingeliinid: RIVM Netkaart koos arvutuslike kaugustega (magnetvälja mõjuala); tuulikud: RIVM; ohtlikud tegevused: Register Externe Veiligheidsrisico's RIVM Atlas Leefomgeving kaudu (tegevused, mille ohuala ulatub 1 km raadiusesse). Kaartidel põhinevad ligikaudsed hinnangud, mitte mõõtmised.
Turvalisus ja elukeskkonna kvaliteet
asum Valkenboskwartier: elukeskkonna kvaliteet
Väga hea Leefbaarometer 2024, klass 8/9
- Füüsiline keskkond: rahuldav
- Eluruumid: igati rahuldav
- Teenused ja taristu: suurepärane
- Sotsiaalne sidusus: puudulik
- Häiringud ja ebaturvalisus: puudulik
Leefbaarometer 3.0 (BZK): elukeskkonna kvaliteedi hinnang üheksa klassi skaalal, viie mõõtme alusel võrdluses riigi keskmisega. Lisateave selle asumi kohta
asum Valkenboskwartier: kuriteod
57 1000 elaniku kohta aastas +2% võrreldes eelmise aastaga
- Registreeritud sep 2025 – aug 2026
- 659
- Piirkond Valkenboskwartier
- 56 1000 kohta
- Omavalitsus Den Haag
- 72 1000 kohta
- Nederland
- 45 1000 kohta
- Sissemurdmised eluruumidesse 1000 eluruumi kohta
- 2,0 12 sissemurdmist
Kõige levinum
- Fietsdiefstal
- 112
- Winkeldiefstal
- 75
- Vernieling
- 60
- Mishandeling
- 44
Riigi keskmise lähedal. Näitajat mõjutavad peamiselt vargused ja vara lõhkumine; see ütleb vähe selle kohta, kui turvaliselt end tänaval tuntakse. Selle hindamisel tuleb arvestada ka Leefbaarometeri näitajaga „häiringud ja ebaturvalisus“. Eluruumidesse sissemurdmisi esineb siin harva.
Allikas ja metoodika
Politsei, registreeritud kuriteod asumite kaupa (CBS-i ja politsei avaandmed, kuunäitajad). Väikestes asumites on arvud väikesed; vaadake näitajat koos elanike ja eluruumide arvuga. Kõigist kuritegudest ei teatata.
Kas plaanite teha ostupakkumise aadressil Boylestraat 1 asuvale eluruumile? Uurige, mida see tegelikult väärt on.
Tasuta lehel on faktid. Aruanne vastab kõige olulisemale küsimusele: kui palju pakkuda? Kolm stsenaariumi eurodes, mille aluseks on Kadasteri andmed sarnaste eluruumide tegelike ostuhindade kohta, mudelipõhine väärtus, omavalitsuse statistika küsitavat hinda ületavate pakkumiste kohta ja fotodelt nähtav eluruumi seisukord. Lisaks küsimused, mida peaksite kinnisvaramaaklerile enne allkirjastamist esitama.
Arvutusnäide: 2% liiga kõrge pakkumine tähendab 450 000 € maksva eluruumi puhul juba 9000 € lisakulu. Aruanne maksab 19 €.
-
Pakkumisstrateegia kolme stsenaariumiga
Kolm ostupakkumist eurodes: ettevaatlik, turutasemele vastav ja suurema eduvõimalusega. Nende aluseks on mudelipõhine väärtus, võrreldavad müügitehingud ja see, kui palju selles omavalitsuses küsitavast hinnast rohkem makstakse. -
Võrreldavad müügitehingud Kadasteri andmetel
Läheduses asuvate sarnase tüübi, suuruse ja ehitusperioodiga eluruumide tegelikud ostuhinnad kaardil ja tabelis, korrigeeritud tänasele hinnatasemele. -
Mudelipõhine väärtus ja varasemad müügitehingud
Automaatselt arvutatud väärtus koos väärtusvahemikuga, selle aadressi müügiajalugu ja WOZ-väärtuse muutumine aastate jooksul. -
Omavalitsuse kinnisvaraturu näitajad
Selle eluruumitüübi müügiaeg, küsitava hinna ületamise määr, hind m² kohta ja pakkumise nappuse näitaja (NVM) aitavad hinnata, kui suure konkurentsiga arvestada. -
Küsimused kinnisvaramaaklerile
Eluruumiga tutvumiseks koostatud küsimused, mis lähtuvad ehitusaastast, energiamärgisest, ümbruskonna riskidest, kuulutusest ja fotoanalüüsist. -
Eluruumi seisukord fotode põhjal
Pildianalüüsimudel hindab kuulutuse fotode põhjal üldist seisukorda, kööki ja vannituba ning nähtavaid puudusi ja annab ligikaudse remondieelarve. -
Igakuised eluasemekulud pakkumissumma järgi
Iga stsenaariumi igakuised kulud: eluasemelaen, ostja kanda jäävad tehingukulud, kohalikud maksud ja tasud, energia ning hooldus. Võrdluseks ka üürimise kulud. -
Sisaldab ka kogu tasuta lehe sisu
Kokkuvõte eluruumist, asumist, energiast, elukeskkonnast, kliimast, turvalisusest ja lennuliiklusest – kõik ühes PDF-is.
Soovite võrrelda mitut eluruumi? 5 aruannet hinnaga € 39 kuus, lisaaruanded € 6 tükk. See ei ole kinnisvara hindamine ega garantii, vaid andmed, millega saate oma pakkumist põhjendada.
Korduma kippuvad küsimused: Boylestraat 1
Mis tüüpi eluruum asub aadressil Boylestraat 1?
Boylestraat 1 ('s-Gravenhage) on appartement, ehitatud 1909. aastal, eluruumi pindala 80 m². Eluruum asub asumis Valkenboskwartier, omavalitsuses Den Haag.
Milline energiamärgis on aadressil Boylestraat 1 asuval eluruumil?
Registreeritud energiamärgis on A (registreeritud 3 september 2024). Võrreldava eluruumi gaasi- ja elektrikulud on keskmiselt € 175 kuus.
Kui palju on aadressil Boylestraat 1 asuv eluruum ligikaudu väärt?
Ligikaudne turuväärtus on € 361.000 kuni € 399.000 (keskväärtus € 380.000, hinnatase sep 2026). See on arvutatud asumi võrreldavate eluruumide WOZ-väärtuste, küsitavate hindade ja müügitehingute põhjal. Tegu on ligikaudse hinnanguga, mitte kinnisvara hindamisega.
Kui suur on aadressil Boylestraat 1 asuva eluruumiga sarnase eluruumi üür?
Ümbruskonna võrreldavate üürieluruumide mediaanüür on € 1.900 kuus (€ 23 m² kohta, 67 eluruumi). Sellel lehel esitatud punktiarvestus näitab, kas üür on reguleeritud.
Kui vaikne on aadressil Boylestraat 1?
Aasta keskmine müratase fassaadi juures on 63 dB Lden (mürarikas). Peamine müraallikas on teeliiklus. Päevas lendab 2 km raadiuses ligikaudu 39 lennukit madalamal kui 3 000 m.
Kas aadressil Boylestraat 1 võib tekkida üleujutus?
Jah, teoreetiliselt võib vesi üleujutuse korral siin tõusta kuni 1,51 m kõrgusele (märkimisväärne). Tõenäosus, et vesi tõuseb vähemalt 20 cm kõrgusele, on äärmiselt väike (vähem kui 1 : 30 000 aastas).
Kui turvaline on aadressi Boylestraat 1 ümbrus?
Piirkonnas Valkenboskwartier (asum) registreeris politsei aastas 57 kuritegu 1 000 elaniku kohta, omavalitsuses oli vastav näitaja 72 ja üleriigiliselt 45. Leefbaarometeri hinnang elukeskkonna kvaliteedile on „väga hea”.
Millised teenused ja taristuobjektid asuvad aadressi Boylestraat 1 lähedal?
Keskmised vahemaad asumis: suur toidupood 400 m, perearst 400 m, algkool 500 m, lastehoid 300 m (CBS). Lähim kool, ühissõidukipeatus, laadimispunkt ja lastehoid on sellel lehel välja toodud koos kaugusega sellest aadressist.
Kust need andmed pärinevad?
Riiklikest avalikest allikatest: BAG ja Kadaster (omadused, krunt), EP-Online (energiamärgis), CBS (asumi näitajad, hinnaindeks, energiatarbimine), RIVM (müra, õhk, valgus, haljastus), Klimaateffectatlas ja LIWO (kuumus, vesi), politsei avaandmed ja Leefbaarometer (turvalisus) ning ADS-B-võrgustikud (lennuliiklus). Kõik arvutused on ligikaudsed ega asenda kinnisvara hindamist või nõustamist.