Oostmaaslaan 261
3063 AV Rotterdam · Struisenburg, Rotterdam
- Korter
- Ehitusaasta 1997
- 203 m² elupinda
- B energiamärgis
Küsige selle eluruumi kohta: Oostmaaslaan 261
Esitage küsimus eluruumi, asumi, väärtuse või kulude kohta. Assistent vastab selle lehe andmete põhjal ja otsib vajaduse korral ajakohast teavet.
Lühidalt
Aadressil Oostmaaslaan 261 (Rotterdam) asub korter aastast 1997 eluruumi pindalaga 203 m² ja energiamärgisega B. Asukoht: asum Struisenburg (omavalitsus Rotterdam). Ligikaudne turuväärtus on € 974.000 kuni € 1.101.000. Elukeskkond: müratase 66 dB (väga mürarikas), õhukvaliteet üle ELi 2030. aasta piirväärtuse, 500 m raadiuses on 59% alast kaetud taimestikuga, üleujutusstsenaarium puudub. Lennuliiklus: 2 km raadiuses lendab päevas ligikaudu 39 lennukit madalamal kui 3 000 m. Asumi elukeskkonna kvaliteet: hea.
Kogu sellel lehel olev teave pärineb avalikest registritest ja kaartidelt ning on tasuta. Ise kogudes kuluks iga eluruumi kohta tunde; siin on kõik sekundiga koos. Iga jaotise all selgitame, mida need näitajad siin elamise seisukohast tähendavad.
Asukoht
Hinnanguline väärtusvahemik
Turg
- +2,9% müügihinnad aastaga Rotterdam (CBS-i hinnaindeks, sep 2026)
- € 414.579 keskmine müügihind omavalitsuses Rotterdam aastal 2025 (CBS/Kadaster)
- € 330.000 keskmine WOZ-väärtus (asum Struisenburg, CBS 2024)
Kuidas hinnang kujuneb
| Allikas | Lähteväärtus | Praegusele hinnatasemele viidud | Osakaal |
|---|---|---|---|
| 7 võrreldava eluruumi küsitavad hinnad indekseeritud küsitava hinna mediaan m² kohta |
€ 5.200/m² | € 1.055.600 | 75% |
| Keskmine, asum: Struisenburg CBS WOZ 2024 (€ 330.000) / keskmine 80 m² |
€ 4.125/m² | € 983.382 +17,4% alates 2023 K1 |
25% |
Sarnased eluruumid läheduses (leitud 10)
Sarnased eluruumid
Vaadake lähiümbruse sarnaseid eluruume, millel hinnanguline väärtusvahemik põhineb, ning nende hinda m² kohta ja kaugust.
Kontoga tasuta. Makseandmeid pole vaja.
Arvutuskäik: iga allika väärtus on viidud võrdluskuupäeva hinnatasemelt praegusele hinnatasemele, kasutades CBS-i olemasolevate eluruumide müügihinnaindeksit (provintside kaupa, linnade Amsterdam, Rotterdam, Den Haag ja Utrecht puhul linnade kaupa; viimaste kuude puhul üleriigilist kuuindeksit). Keskväärtus on kaalutud keskmine ning vahemiku laius tuleneb allikate väärtuste hajuvusest (vähemalt 5%). Eluruumi seisukorda, asukohta tänaval, hoonestusõigust ega eripärasid ei ole arvesse võetud. Tegemist ei ole kinnisvara hindamisega.
Üürida või osta?
Sarnase eluruumi üürimine
€ 3.650 – € 4.290 kuus
Turutasemel üür: ümbruskonna 21 sama tüüpi üürieluruumi mediaanüür € 19,60 m² kohta, arvutatuna 203 m² suuruse pindala jaoks.
Selle eluruumi ostmine
€ 4.880 kuus
Annuiteetmaksetega eluasemelaen summas € 1.038.000 (vahemiku keskväärtus), intressimääraga 3,9% ja tähtajaga 30 aastat, ilma omafinantseeringuta: esimesel kuul € 3.350 intressi ja € 1.530 põhiosa tagasimakset. Arvestatud ei ole hoolduskulusid, makse ega intressikulude maksusoodustust.
Kumb on mõistlikum?
Ostmine on soodsam
Eluasemelaenu kuumaksest (€ 4.880) moodustab € 3.350 intressikulu ja € 1.530 põhiosa tagasimakse, mis kasvatab teie vara. Ainult intressi arvestades on kulu väiksem kui sarnase eluruumi üür (€ 3.970).
Kasutage jaotises „Igakuised eluasemekulud“ arvutamiseks oma sissemakset, intressimäära ja üüri.
Põhiandmed
- Eluruumi tüüp
- Korter
- Kasutusotstarve
- Elamine
- Ehitusaasta
- 1997
- Eluruumi pindala
- 203 m²
- Hoone pindala
- 115 m²
- Krundi pindala
- 115 m²
- Energiamärgis
- B (17 juuni 2020)
- Kasutusüksuse staatus
- Kasutusel
- Hoone staatus
- Kasutusel
- BAG-i aadressitähis
- 0599200000392768
- BAG-i kasutusüksus
- 0599010000163665
- BAG-i hoone
- 0599100000612509
Allikas ja metoodika
Basisregistratie Adressen en Gebouwen (Kadaster) ja energiamärgiste register. Krundi pindala on katastriüksuse kogupindala; korterite puhul tähendab see kogu hoone krunti.
Krunt, pinnas ja maakasutuse sihtotstarve
Vundamendiprobleeme esineb selles asumis harva. Maapind vajub veidi, nagu paljudel turba- ja savipinnasega aladel; aeg-ajalt tuleb aias maapinda ja sillutist tõsta.
- Krundi pindala (BAG)
- 115 m² hoone kogu krunt
- Vundamendikahjustuste risk: Struisenburg
- 3,3% eluruumide puhul esineb vundamendivaiade mädanemise risk (mõõdukas) 2050. aasta suure heitega stsenaarium: 3,2%, ebaühtlane vajumine 0,7%; omavalitsus Rotterdam: 1,0% — Klimaateffectatlas (Deltares/KCAF)
- Maapinna vajumine: Struisenburg
- −2,1 mm aastas pindmistes kihtides −1,1 mm; omavalitsus Rotterdam −2,4 mm
- Kadaster, kõrgus merepinnast, sihtotstarve, pinnas
- andmete laadimine…
Allikas ja metoodika
Krunt: Kadaster (BRK, PDOK kaudu; krundi piir on ülaloleval kaardil). Kõrgus: Actueel Hoogtebestand Nederland. Maakasutuse sihtotstarve: ruimtelijkeplannen.nl (kuni 1.1.2024 kehtestatud planeeringud; uuemad eeskirjad on omavalitsuse keskkonnaplaneeringus). Pinnas ja vundament: Klimaateffectatlas (CC BY 4.0) ning RVO/KCAF. Andmed on ligikaudsed ega asenda ehitustehnilist või õigusnõu.
Päike ja vari
Kuidas paiknevad fassaadid, aed ja katus päikese suhtes ning kui palju varju heidavad ümbritsevad hooned? Arvutused põhinevad päikese asendil ja 3D BAG-i hoonekõrgustel.
- Fassaadid, aed, katus ja päevavalgus
- arvutamisel…
Hoonete andmeid ei õnnestunud laadida.
see eluruum hoonete vari krunt päikese suund
Hooned ja kõrgused: 3D BAG (TU Delft, CC BY 4.0; katuse kõrgus = kõrguste 70. protsentiil selle eluruumi maapinna suhtes, AHN-i andmetel). Krunt: Kadaster (BRK). Päikese asend: NOAA algoritm, kohalik aeg. Aerofoto: PDOK, Beeldmateriaal Nederland (CC BY 4.0). Tulemus on ligikaudne: puid, piirdeid, katuseuuke ja maapinna reljeefi ei ole arvestatud.
Energia ja küte
Energiasäästlik eluruum: väikesed energiakulud, mugav sisekliima ja paljudes pankades soodsamad eluasemelaenu tingimused. Energiatõhususe edasine parandamine annab siin vähe lisakasu. Sarnase eluruumi aastane energiakulu on ligikaudu € 1.351 suurem kui keskmisel eluruumil piirkonnas Struisenburg.
Energiamärgis
B registreeritud energiamärgis (energiatõhususindeks)
- Ülevaatuse kuupäev
- 17 juuni 2020
- Struisenburg: energiamärgis A või parem
- 21% eluruumidest
Hinnatud enne 2021. aastat kasutatud meetodil; alates 2021. aastast kehtib NTA 8800.
Tarbimine ja kulud
€ 198 kuus keskmise tarbimise korral
- Maagaas
- 910 m³ aastas; asum 180
- Elekter
- 3.050 kWh aastas; asum 1.750
- Aastakulud
- € 2.379 gaas € 1.264, elekter € 792, püsitasud € 324
- Struisenburg: keskmine eluruum
- € 1.028 aastas
- Päikesepaneelid
- 17% sarnastest eluruumidest; asum 1%
Allikas ja metoodika
Keskmine energiatarne: sama tüüpi, sama suured ja samal ajavahemikul ehitatud eluruumid (CBS 2025, välistemperatuuri järgi korrigeeritud), arvestatuna sep 2026 keskmiste tarbijahindadega (CBS: 1,39 m³ kohta ja 0,26 kWh kohta koos maksudega, arvestades püsitasusid ja energiamaksu vähendust). Tegelik tarbimine sõltub elanikest ja seadmetest.
Kütte ümberkorraldamine ja toetused
- Kaugküttevõrk asumis
- 73% eluruumidest on ühendatud (2023)
- Struisenburg: küttelahendused
- 22% oma keskküttekatel, 2% hoone või hoonerühma ühisküte, 69% kaugküte 2022
- Geotermilise energia potentsiaal
- Ebasoodne Slochtereni kihistu, WarmteAtlas
ISDE 2026 (500 miljonit €): toetus soojustusele, (hübriid)soojuspumbale, päikesekollektoriga veesoojendile, ventilatsioonile ja kaugküttevõrguga liitumisele (kindel summa 3 775 €); soojuspumba toetuse suurus on olenevalt tüübist ja võimsusest ligikaudu 500 € kuni enam kui 13 000 €. Taotlus tuleb esitada RVO-le pärast paigaldamist. ISDE RVO veebilehel · Energiesubsidiewijzer (ka omavalitsuste toetused)
Struisenburg: energiamärgised
Allikas ja metoodika
Energiamärgis ja energiamärgiste jaotus: EP-Online (RVO) meie andmebaasi kaudu; tarbimisprofiilid: CBS 85140NED (CC BY 4.0); tariifid: CBS 85592NED; asumi tarbimine: CBS Kerncijfers; kaugküttevõrgud, kavad, katseprojektid ja kütteliikide jaotus: WarmteAtlas (RVO, asumi tasandil; kavad on seostatud asumitega, mille keskpunkt asub kavaga hõlmatud alal); ISDE: RVO. Andmed on ligikaudsed ega asenda energianõustamist.
Igakuised eluasemekulud: ostmine või üürimine
Arvutage oma ostuhinna, üüri ja eelduste põhjal. Kõiki summasid saab muuta; tulemus on ligikaudne.
Kui palju maksab selle eluruumi ostmine?
Ostuhinnale lisanduvad ühekordsed kulud: maks, notaritasud, kinnisvara hindamine, nõustamine ja tehniline ülevaatus. Alates 2018. aastast saab laenu võtta kuni eluruumi väärtuse ulatuses, seega tuleb need kulud tasuda omavahenditest.
Kasulikud tööriistad
Sisekujunduse muutmine tehisaruga
Laadige üles toa foto, valige stiil ja vaadake poole minuti jooksul, milline see tuba võiks välja näha. Tuba ise jääb samaks, muutub vaid sisustus.
See tööriist on mõeldud sisselogitud külastajatele. Konto loomine on tasuta.
Asum, piirkond ja omavalitsus
Struisenburg
- Eluruumid
- 2.810
- Elanikke
- 5.970
- Keskmine WOZ-väärtus
- € 330.000
- Omaniku kasutuses olevad eluruumid
- 32%
- Keskmine ehitusaasta
- 1970
- Kõige levinum
- Korter (99%)
Kralingen-Crooswijk
- Eluruumid
- 28.567
- Elanikke
- 55.890
- Keskmine WOZ-väärtus
- € 381.000
- Omaniku kasutuses olevad eluruumid
- 25%
- Keskmine ehitusaasta
- 1968
- Kõige levinum
- Korter (91%)
Rotterdam
- Eluruumid
- 336.770
- Elanikke
- 672.960
- Keskmine WOZ-väärtus
- € 334.000
- Omaniku kasutuses olevad eluruumid
- 35%
- Keskmine ehitusaasta
- 1967
- Kõige levinum
- Korter (75%)
Selle asumi eluruumid kaardil Linnaosa Kralingen-Crooswijk · Rotterdam · Zuid-Holland
Kes asumis elavad?
Kes asumis elavad?
Võrrelge CBS-i andmeid asumi, piirkonna ja omavalitsuse kohta riigi keskmisega: päritolu, haridus, sissetulek, toetused ja tööhõive.
Kontoga tasuta. Makseandmeid pole vaja.
Teenused, taristu ja ligipääsetavus
Toidupood on jalgrattasõidu kaugusel. Algkool on jalgrattasõidu kaugusel. Ühistranspordipeatus on kohe nurga taga. Linnaline keskkond: kõik on lähedal, kuid sellega kaasneb ka sagin.
- Suur toidupood
- 700 m keskmine kaugus asumis
- Perearstikeskus
- 900 m keskmine kaugus asumis
- Algkool
- 1,0 km keskmine kaugus asumis
- Lastehoid
- 600 m keskmine kaugus asumis
- Lähim algkool
- 530 m Nieuwe Park Rozenburgschool
- Lähim ühistranspordipeatus
- 260 m Willem Ruyslaan · tram · 16 vertrekken per uur overdag
- Lähim laadimispunkt
- 30 m Boslandwerf 61 - EQUANS SGZH 1.0
- Lähim lastehoid
- 230 m Kaere Kids
- Lähim sidemast
- 190 m Zendmast 2G, 4G, 5G · 3 antennes · 28 m hoog · veilige afstand 5 m
- Koolid 3 km raadiuses
- 16
- Linnastumise tase
- Väga tugevalt linnastunud 4.902 aadressi km² kohta
Allikas ja metoodika
Vahemaad mööda teid on esitatud asumi kõigi elanike keskmisena (CBS). Kooli (DUO), ühistranspordipeatuse (OVapi/GTFS, väljumised tööpäeval), sidemasti (Antenneregister), laadimispunkti ja lastehoiu kaugused on mõõdetud linnulennult sellest aadressist ning pärinevad meie enda andmebaasist.
Elukeskkond: müra, vesi, õhk, valgus ja rohelus
Müra
66 dB Väga mürarikas
kuni 45 dB – väga vaikneüle 70 dB – äärmiselt mürarikas
- Maanteeliiklus
- 66 dB
- Rongiliiklus
- alla 40 dB
- Lennuliiklus
- alla 40 dB
- Tuulikud
- alla 40 dB
- Maanteeliiklus, öösel
- 56 dB
- Rongiliiklus, öösel
- 13 dB
asum Struisenburg: 0%-l eluruumidest on müratase kõrgem kui sellel aadressil; sealne keskmine müratase on 57 dB.
Väga mürarikas kuni äärmuslikult mürarikas: pidev vali liiklusmüra otse kiirtee, raudtee või lennukite maandumiskoridori ääres. Ilma väga hea heliisolatsioonita on avatud aknaga magamine välistatud; selline müratase mõjutab tugevalt nii elamismugavust kui ka WOZ-väärtust ja turuväärtust. Peamine müraallikas on maanteeliiklus (66 dB). Öösel püsib müratase 56 dB juures: see ületab WHO soovituslikku piirmäära 45 dB, mis on mõeldud häirimatu ööune tagamiseks.
Allikas ja metoodika
Lden: aasta keskmine mürakoormus päeval, õhtul ja öösel (RIVM-i mürakaardid 2020, lennuliiklus 2022, tuuleturbiinid 2024, 10 m ruudustik). See on ligikaudne hinnang, mitte hoone fassaadil tehtud mõõtmine. WHO soovitab maanteeliikluse müra piiriks 53 dB ja lennuliikluse müra piiriks 45 dB.
Üleujutus
Puudub Puudub
Suurima veesügavuse kaardil ei ole selle asukoha kohta üleujutusstsenaariumi.
- Struisenburg: üleujutusohus eluruumid
- 73%
- Neist veesügavusega üle 0,5 m
- 68%
- Suurim veesügavus asumis
- 3,32 m
Selle asukoha kohta ei ole üleujutusstsenaariumi arvutatud: kaitsetammi purunemise või suurvee korral jääb see koht eeldatavasti kuivaks. Üleujutuskindlustus ei ole siin vajalik.
Allikas ja metoodika
LIWO (Rijkswaterstaat), üleujutuse maksimaalse veesügavuse kaart, 25 m ruudustik; üleujutuse tõenäosus: Klimaateffectatlas. Veesügavus ei näita üleujutuse tõenäosust; tammid ja kaitserajatised on projekteeritud seda tõenäosust arvestades.
Õhukvaliteet
- NO₂ 23,1 µg/m³ üle ELi 2030. aasta piirväärtuse
- PM2,5 9,7 µg/m³ üle WHO soovitusliku piirväärtuse
- PM10 17,3 µg/m³ üle WHO soovitusliku piirväärtuse
Saastunud õhk: saasteainete sisaldus ületab 2030. aasta Euroopa piirnorme, enamasti lähedal asuva tiheda liiklusega tee, tööstuse või intensiivse loomakasvatuse tõttu. Hingamisteede vaevustega inimeste ja väikelaste puhul tasub seda arvesse võtta; abi on tuulutamisest maja vaiksemal küljel.
Keskmised sisaldused aastal Struisenburg: NO₂ 21,4, PM2,5 9,5 µg/m³.
Allikas ja metoodika
Aastakeskmised sisaldused 25 m ruumilise lahutusega (RIVM, uusim kaart). Kriips tulbal tähistab WHO soovituslikku piirväärtust (NO₂ 10, PM2,5 5, PM10 15 µg/m³). Värv näitab võrdlust WHO soovituse ja EL-i 2030. aasta piirnormiga.
Öine valgus
Väga hele
pimeväga hele
Struisenburg: keskmiselt hele.
Väga hele: kuulub nende 10% paikade hulka Madalmaades, kus öötaevas on kõige heledam. Sellised kohad asuvad enamasti kasvuhoonete, tööstuse, suurte teede või linnakeskuse läheduses. Arvestage oranži öötaeva ja pimendamise vajadusega.
Allikas ja metoodika
Satelliitidega mõõdetud ülespoole kiirguv tehisvalgus (RIVM-i 2023. aasta valguskiirguse kaart, 375 m ruudustik). Liigitus põhineb kõigi Madalmaade eluruumide võrdlusel: „pime” tähistab 20% kõige pimedama ümbrusega eluruumidest ja „väga hele” 10% kõige heledama ümbrusega eluruumidest.
Rohelus asumis
59% rohelust 500 m raadiuses
Struisenburg: keskmiselt 55%.
Rohelust on Madalmaade asumi kohta keskmiselt: vahelduvad aiad, haljasalad ja sillutis. Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel asuv park või haljasala pakub soojadel päevadel olulist leevendust.
Allikas ja metoodika
Roheluse (rohu, põõsaste ja puude) osakaal seda aadressi ümbritsevas 500 m küljepikkusega ruudus (RIVM-i roheluse kaart 2022). Poolte Madalmaade eluruumide ümbruses on 500 m raadiuses rohelust üle 52%; iga kümnenda eluruumi puhul jääb see alla 32%.
Tuumaohutuse tsoon: Kerncentrale Doel (B) asub 68 km kaugusel (tsoon kuni 100 km: joodiprofülaktika alla 18-aastastele ja rasedatele); Kerncentrale Borssele asub 77 km kaugusel (tsoon kuni 100 km: joodiprofülaktika alla 18-aastastele ja rasedatele). Riiklikus kiirgusintsidentide kriisiplaanis määratud kaitsemeetmete tsoonid.
Lennuliiklus selle aadressi kohal
Lennuliiklus selle aadressi kohal
Vaadake, mitu lennukit siit päevas üle lendab, kui madalalt ja mis kellaaegadel ning milliste lennujaamadega on tegu.
Kontoga tasuta. Makseandmeid pole vaja.
Kliima ja ohutus
Ka kuumadel päevadel jääb kuumastress maja ümber mõõdukaks; ümbrus jahtub õhtuti üsna hästi. Paduvihmaga voolab vihmavesi maja kõrvalt mööda: see võib tungida üle madala ukseläve ning ujutada üle soklikorruse või madalal asuva aia.
Kuumus
46–48 °C äärmuslik kuumastress
Tajutav temperatuur kuumal suvepäeval (2022) majast 1 m kaugusel.
- Soojussaare efekt
- 1,4–1,6 °C soojem kui maapiirkonnas
- Soojad ööd (vähemalt 20 °C)
- 8–14 ööd aastas
- Kaugus jaheda kohani
- 0–200 m
- Piirkonna Struisenburg keskmine
- 44 °C tajutav temperatuur
Vesi
- Vihmavesi paduvihma korral (70 mm tunnis)
- vee äravoolutee kulgeb maja lähedalt (kuni 10 m kauguselt)
- Põhjaveest tingitud liigniiskus 2050. aastal
- Väga suur kasv
- Kuivaks jääv korrus – Struisenburg
- 97% eluruumidest kõige rängema üleujutuse korral
- Keskmise või suure üleujutusohuga eluruumid – Struisenburg
- 0%
Ümbruskonna ohutegurid
- Kõrgepingeliin
- 2 km raadiuses ei ole
- Tuulik
- 2,6 km Windturbine 3,0 MW, ashoogte 99 m · rotor 100 m · siin u 25 dB
- Tuulikumüra sellel aadressil
- 22 dB Lden RIVM-i tuulikute mürakaardi järgi
- Ohtlikud tegevused 1 km raadiuses
- Industrie, tanken brandstoffen, vervoer gevaarlijke stoffen
- Lähim ohtlik ettevõte
- Hunter Douglas Europe B.V. 1,2 km
Struisenburg: 0% eluruumidest asub kõrgepingeliini magnetvälja mõjualas ja 0% tuulikust kuni 1 km kaugusel.
Allikas ja metoodika
Kuumus, vesi ja põhjavesi: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0; tajutav temperatuur ja soojussaare efekt 2022, üleujutuse tõenäosus ja veesügavus üleriigiliste üleujutusstsenaariumide põhjal, põhjaveest tingitud liigniiskuse tõenäosus 2050. aasta äärmuslikuma stsenaariumi järgi, vee äravooluteed, kui tunnis sajab 70 mm). Kõrgepingeliinid: RIVM Netkaart koos arvutuslike kaugustega (magnetvälja mõjuala); tuulikud: RIVM; ohtlikud tegevused: Register Externe Veiligheidsrisico's RIVM Atlas Leefomgeving kaudu (tegevused, mille ohuala ulatub 1 km raadiusesse). Kaartidel põhinevad ligikaudsed hinnangud, mitte mõõtmised.
Turvalisus ja elukeskkonna kvaliteet
asum Struisenburg: elukeskkonna kvaliteet
Hea Leefbaarometer 2024, klass 7/9
- Füüsiline keskkond: rahuldav
- Eluruumid: puudulik
- Teenused ja taristu: suurepärane
- Sotsiaalne sidusus: nõrk
- Häiringud ja ebaturvalisus: nõrk
Leefbaarometer 3.0 (BZK): elukeskkonna kvaliteedi hinnang üheksa klassi skaalal, viie mõõtme alusel võrdluses riigi keskmisega. Lisateave selle asumi kohta
asum Struisenburg: kuriteod
60 1000 elaniku kohta aastas -11% võrreldes eelmise aastaga
- Registreeritud sep 2025 – aug 2026
- 356
- Piirkond Kralingen-Crooswijk
- 70 1000 kohta
- Omavalitsus Rotterdam
- 79 1000 kohta
- Nederland
- 45 1000 kohta
- Sissemurdmised eluruumidesse 1000 eluruumi kohta
- 0,4 1 sissemurdmine
Kõige levinum
- Fietsdiefstal
- 59
- Mishandeling
- 23
- Diefstal uit auto
- 16
- Vernieling
- 14
Keskmisest rohkem kuritegusid: tüüpiline keskustele, jaamaümbrustele ja meelelahutuspiirkondadele, kus suur külastajate arv tõstab kuritegude arvu elaniku kohta. Vaadake jaotust kuriteoliikide kaupa: poe- ja jalgrattavargustel on teistsugune kaal kui sissemurdmistel ja vägivallal. Eluruumidesse sissemurdmisi esineb siin harva.
Allikas ja metoodika
Politsei, registreeritud kuriteod asumite kaupa (CBS-i ja politsei avaandmed, kuunäitajad). Väikestes asumites on arvud väikesed; vaadake näitajat koos elanike ja eluruumide arvuga. Kõigist kuritegudest ei teatata.
Kas plaanite teha ostupakkumise aadressil Oostmaaslaan 261 asuvale eluruumile? Uurige, mida see tegelikult väärt on.
Tasuta lehel on faktid. Aruanne vastab kõige olulisemale küsimusele: kui palju pakkuda? Kolm stsenaariumi eurodes, mille aluseks on Kadasteri andmed sarnaste eluruumide tegelike ostuhindade kohta, mudelipõhine väärtus, omavalitsuse statistika küsitavat hinda ületavate pakkumiste kohta ja fotodelt nähtav eluruumi seisukord. Lisaks küsimused, mida peaksite kinnisvaramaaklerile enne allkirjastamist esitama.
Arvutusnäide: 2% liiga kõrge pakkumine tähendab 450 000 € maksva eluruumi puhul juba 9000 € lisakulu. Aruanne maksab 19 €.
-
Pakkumisstrateegia kolme stsenaariumiga
Kolm ostupakkumist eurodes: ettevaatlik, turutasemele vastav ja suurema eduvõimalusega. Nende aluseks on mudelipõhine väärtus, võrreldavad müügitehingud ja see, kui palju selles omavalitsuses küsitavast hinnast rohkem makstakse. -
Võrreldavad müügitehingud Kadasteri andmetel
Läheduses asuvate sarnase tüübi, suuruse ja ehitusperioodiga eluruumide tegelikud ostuhinnad kaardil ja tabelis, korrigeeritud tänasele hinnatasemele. -
Mudelipõhine väärtus ja varasemad müügitehingud
Automaatselt arvutatud väärtus koos väärtusvahemikuga, selle aadressi müügiajalugu ja WOZ-väärtuse muutumine aastate jooksul. -
Omavalitsuse kinnisvaraturu näitajad
Selle eluruumitüübi müügiaeg, küsitava hinna ületamise määr, hind m² kohta ja pakkumise nappuse näitaja (NVM) aitavad hinnata, kui suure konkurentsiga arvestada. -
Küsimused kinnisvaramaaklerile
Eluruumiga tutvumiseks koostatud küsimused, mis lähtuvad ehitusaastast, energiamärgisest, ümbruskonna riskidest, kuulutusest ja fotoanalüüsist. -
Eluruumi seisukord fotode põhjal
Pildianalüüsimudel hindab kuulutuse fotode põhjal üldist seisukorda, kööki ja vannituba ning nähtavaid puudusi ja annab ligikaudse remondieelarve. -
Igakuised eluasemekulud pakkumissumma järgi
Iga stsenaariumi igakuised kulud: eluasemelaen, ostja kanda jäävad tehingukulud, kohalikud maksud ja tasud, energia ning hooldus. Võrdluseks ka üürimise kulud. -
Sisaldab ka kogu tasuta lehe sisu
Kokkuvõte eluruumist, asumist, energiast, elukeskkonnast, kliimast, turvalisusest ja lennuliiklusest – kõik ühes PDF-is.
Soovite võrrelda mitut eluruumi? 5 aruannet hinnaga € 39 kuus, lisaaruanded € 6 tükk. See ei ole kinnisvara hindamine ega garantii, vaid andmed, millega saate oma pakkumist põhjendada.
Korduma kippuvad küsimused: Oostmaaslaan 261
Mis tüüpi eluruum asub aadressil Oostmaaslaan 261?
Oostmaaslaan 261 (Rotterdam) on appartement, ehitatud 1997. aastal, eluruumi pindala 203 m². Eluruum asub asumis Struisenburg, omavalitsuses Rotterdam.
Milline energiamärgis on aadressil Oostmaaslaan 261 asuval eluruumil?
Registreeritud energiamärgis on B (registreeritud 17 juuni 2020). Võrreldava eluruumi gaasi- ja elektrikulud on keskmiselt € 198 kuus.
Kui palju on aadressil Oostmaaslaan 261 asuv eluruum ligikaudu väärt?
Ligikaudne turuväärtus on € 974.000 kuni € 1.101.000 (keskväärtus € 1.038.000, hinnatase sep 2026). See on arvutatud asumi võrreldavate eluruumide WOZ-väärtuste, küsitavate hindade ja müügitehingute põhjal. Tegu on ligikaudse hinnanguga, mitte kinnisvara hindamisega.
Kui suur on aadressil Oostmaaslaan 261 asuva eluruumiga sarnase eluruumi üür?
Ümbruskonna võrreldavate üürieluruumide mediaanüür on € 3.970 kuus (€ 19 m² kohta, 21 eluruumi). Sellel lehel esitatud punktiarvestus näitab, kas üür on reguleeritud.
Kui vaikne on aadressil Oostmaaslaan 261?
Aasta keskmine müratase fassaadi juures on 66 dB Lden (väga mürarikas). Peamine müraallikas on teeliiklus. Päevas lendab 2 km raadiuses ligikaudu 39 lennukit madalamal kui 3 000 m.
Kas aadressil Oostmaaslaan 261 võib tekkida üleujutus?
Üleriigilisel maksimaalse veesügavuse kaardil ei ole selle koha kohta üleujutusstsenaariumi.
Kui turvaline on aadressi Oostmaaslaan 261 ümbrus?
Piirkonnas Struisenburg (asum) registreeris politsei aastas 60 kuritegu 1 000 elaniku kohta, omavalitsuses oli vastav näitaja 79 ja üleriigiliselt 45. Leefbaarometeri hinnang elukeskkonna kvaliteedile on „hea”.
Millised teenused ja taristuobjektid asuvad aadressi Oostmaaslaan 261 lähedal?
Keskmised vahemaad asumis: suur toidupood 700 m, perearst 900 m, algkool 1,0 km, lastehoid 600 m (CBS). Lähim kool, ühissõidukipeatus, laadimispunkt ja lastehoid on sellel lehel välja toodud koos kaugusega sellest aadressist.
Kust need andmed pärinevad?
Riiklikest avalikest allikatest: BAG ja Kadaster (omadused, krunt), EP-Online (energiamärgis), CBS (asumi näitajad, hinnaindeks, energiatarbimine), RIVM (müra, õhk, valgus, haljastus), Klimaateffectatlas ja LIWO (kuumus, vesi), politsei avaandmed ja Leefbaarometer (turvalisus) ning ADS-B-võrgustikud (lennuliiklus). Kõik arvutused on ligikaudsed ega asenda kinnisvara hindamist või nõustamist.