Poststraat 22 - e
8911 GX Leeuwarden · De Waag, Leeuwarden
- Квартира
- Рік побудови 1906
- 31 m² житлової площі
- ? енергетичний клас не зареєстровано
Запитайте про Poststraat 22 - e
Поставте запитання про житло, квартал, вартість чи витрати. Асистент відповідає на основі даних цієї сторінки й за потреби шукає актуальну інформацію.
Коротко
Poststraat 22 - e у Leeuwarden — квартира 1906 року побудови з житловою площею 31 m² без зареєстрованого енергетичного класу у кварталі De Waag (муніципалітет Leeuwarden). Орієнтовна ринкова вартість — від € 91.000 до € 102.000. Довкілля: шум 54 dB (помірно), якість повітря у межах рекомендацій ВООЗ, 20% зелених насаджень у радіусі 500 m, сценарію повені не передбачено. Повітряний рух: близько 2 літаків на добу пролітають нижче 3000 m у радіусі 2 km. Комфортність проживання в кварталі: цілком задовільно.
Усі дані на цій сторінці взято з відкритих реєстрів і карт, і вони безкоштовні. Самостійний пошук забрав би кілька годин на кожне житло, а тут усе зібрано за одну секунду. Під кожним розділом пояснено, що цей показник означає для життя за цією адресою.
Розташування
Орієнтовна вартість
Ринок
- +5,7% ціни продажу Fryslân за рік (індекс цін CBS, вер 2026)
- € 319.443 середня ціна продажу в муніципалітеті Leeuwarden у 2025 р. (CBS/Kadaster)
- € 195.000 середня вартість WOZ: квартал De Waag (CBS 2024)
Як розраховано орієнтовну вартість
| Джерело | Вихідна вартість | За поточним рівнем цін | Ваговий коефіцієнт |
|---|---|---|---|
| Подібні об’єкти житла в радіусі 40: 350 медіанна вартість WOZ за m² з урахуванням індексації |
€ 3.220/m² | € 99.820 | 67% |
| Запитувані ціни на подібне житло: 3 медіанна запитувана ціна за m² з урахуванням індексації |
€ 2.861/m² | € 88.691 | 20% |
| Середнє значення: квартал De Waag CBS WOZ 2024 (€ 195.000) / сер. 84 m² |
€ 2.321/m² | € 91.236 +26,8% з 2023 K1 |
13% |
Схоже житло поблизу (знайдено: 42)
Схоже житло
Перегляньте схожі об’єкти житла в кварталі, на яких ґрунтується орієнтовна вартість, із ціною за m² і відстанню.
Безкоштовно з обліковим записом. Платіжні дані не потрібні.
Методика: дані кожного джерела приведено від відповідної дати оцінки до поточного рівня цін за індексом цін CBS на вторинне житло (за провінціями, а для Amsterdam, Rotterdam, Den Haag та Utrecht — за містами; за останні місяці — за загальнонаціональним місячним індексом). Середнє значення — це зважене середнє; діапазон визначається розбіжностями між даними джерел (щонайменше 5%). Стан житла, його розташування в межах вулиці, довгострокову оренду землі та особливості житла не враховано. Це не експертна оцінка.
Орендувати чи купувати?
Орендувати подібне житло
€ 480 – € 560 на місяць
Ринкова орендна плата: медіана — € 16,70 за m² для житла цього типу в оренду поблизу (у вибірці: 4), у перерахунку на 31 m².
Купити це житло
€ 450 на місяць
Ануїтетна іпотека на суму € 96.000 (середнє значення) під 3,9% річних, на 30 років, із повним фінансуванням: у перший місяць — € 310 на сплату відсотків і € 140 на погашення боргу. Без урахування витрат на утримання, податків і податкового відрахування іпотечних відсотків.
Що вигідніше?
Купувати вигідніше
У щомісячному іпотечному платежі € 450 відсотки становлять € 310 (безповоротні витрати), а погашення основного боргу — € 140 (накопичення капіталу). Сума самих лише відсотків нижча за орендну плату за подібне житло (€ 520).
Характеристики
- Тип житла
- Квартира
- Цільове призначення
- Житлове призначення
- Рік побудови
- 1906
- Житлова площа
- 31 m²
- Площа будівлі
- 85 m²
- Площа земельної ділянки
- 191 m²
- Енергетичний клас
- Не зареєстровано
- Статус об'єкта нерухомості
- Використовується
- Статус будівлі
- Використовується
- Код адреси BAG
- 0080200010091746
- Код об'єкта нерухомості BAG
- 0080010010091809
- Код будівлі BAG
- 0080100000496003
Джерело та методика
Basisregistratie Adressen en Gebouwen (Kadaster) та реєстр енергетичних класів. Площа земельної ділянки — це загальна кадастрова площа; для квартир — площа всієї ділянки під будинком.
Земельна ділянка, ґрунт і цільове призначення
Пам'ятка національного значення: неповторний характер і правовий захист, але також потреба в дозволі майже на будь-яку перебудову, вищі витрати на утримання та суворіші вимоги до утеплення. Натомість доступні субсидії та пільговий кредит для пам'яток. Частині житла в цьому кварталі загрожує гниття паль: уточніть тип фундаменту та запитайте про попередні обстеження. Ґрунт тут дещо осідає, як і в багатьох місцевостях із торф’яними та глинистими ґрунтами; час від часу доводиться підсипати землю в саду та піднімати рівень мощення.
- Площа земельної ділянки (BAG)
- 191 m² уся ділянка, на якій розташована будівля
- Пам’ятка національного значення
- номер 24234 · Woningen en woningbouwcomplexen Rijksdienst voor het Cultureel Erfgoed; для перебудови потрібен дозвіл на будівельні роботи
- Охоронювана історична забудова міста чи села
- Leeuwarden історична забудова під державною охороною (RCE); додаткові правила щодо зовнішнього вигляду
- Ризик для фундаменту: De Waag
- Для 21,3% житла існує ризик гниття паль (дуже високий) 2050 р., песимістичний сценарій: 21,3%, нерівномірне просідання: 1,4%; муніципалітет Leeuwarden: 3,1% — Klimaateffectatlas (Deltares/KCAF)
- Просідання ґрунту: De Waag
- −1,6 mm на рік приповерхневе: −0,2 mm; муніципалітет Leeuwarden: −1,9 mm
- Kadaster, висота, призначення, ґрунт
- завантаження…
Джерело та методика
Земельна ділянка: Kadaster (BRK, через PDOK; межу ділянки показано на карті вище). Висота місцевості: Actueel Hoogtebestand Nederland. Цільове призначення: ruimtelijkeplannen.nl (плани зонування до 01.01.2024; новіші правила містяться в муніципальному плані розвитку території). Ґрунт і фундамент: Klimaateffectatlas (CC BY 4.0) та RVO/KCAF. Орієнтовні дані, а не висновок будівельного експерта чи юридична консультація.
Сонце й тінь
Як фасади, сад і дах розташовані відносно сонця і скільки тіні відкидають навколишні будівлі? Розраховано за положенням сонця та висотами будівель із 3D BAG.
- Фасади, сад, дах і денне світло
- розраховується…
Не вдалося завантажити дані про будівлі.
це житло тінь від будівель земельної ділянки напрямок на сонце
Будівлі та висоти: 3D BAG (TU Delft, CC BY 4.0; висота даху — 70-й процентиль над рівнем землі біля цього житла, за даними AHN). Земельна ділянка: Kadaster (BRK). Положення сонця: алгоритм NOAA, місцевий час. Аерофото: PDOK, Beeldmateriaal Nederland (CC BY 4.0). Орієнтовні дані: дерева, паркани, слухові вікна та рельєф не враховано.
Енергія та опалення
Без зареєстрованого енергетичного класу енергоспоживання можна лише приблизно оцінити. Попросіть річний рахунок за енергію та замовте визначення енергетичного класу до купівлі. Часто йдеться про старіше житло без утеплення. Річні витрати на енергію для подібного житла приблизно на € 416 менше, ніж у середньому для житла в De Waag.
Енергетичний клас
? Для цієї адреси енергетичний клас не зареєстровано. У разі продажу або здачі в оренду він обов’язковий.
Споживання та витрати
€ 128 на місяць за середнього споживання
- Природний газ
- 610 m³ на рік; кварталі 810
- Електроенергія
- 1.400 kWh на рік; кварталі 1.930
- Витрати на рік
- € 1.534 газ € 847, електроенергія € 363, фіксовані платежі € 324
- У середньому для житла в De Waag
- € 1.950 на рік
- Сонячні панелі
- 3% подібного житла; кварталі 3%
Джерело та методика
Середній обсяг постачання для житло такого самого типу й площі, збудоване в той самий період (CBS 2025, з поправкою на температуру) за середніми споживчими тарифами вер 2026 (CBS: 1,39 за m³ і 0,26 за kWh з податками, включно з фіксованою платою та знижкою на енергетичний податок). Фактичне споживання залежить від мешканців і обладнання.
Перехід на нове теплопостачання та субсидії
- Опалення в De Waag
- 65% — котел опалення, 5% — спільна система опалення будинку, 2% — електричне опалення 2022
- Геотермальний потенціал
- 30-50%kans >5MWth Формація Slochteren, WarmteAtlas
- Теплова мережа
- у цьому кварталі немає теплової мережі чи відомих планів її створення
ISDE 2026 (€ 500 млн): субсидія на утеплення, (гібридний) тепловий насос, сонячний водонагрівач, вентиляцію та під’єднання до теплової мережі (фіксовано € 3 775); на теплові насоси — приблизно від € 500 до понад € 13 000 залежно від типу та потужності. Заявку подають до RVO після встановлення. ISDE на сайті RVO · Energiesubsidiewijzer — довідник енергетичних субсидій (зокрема муніципальних програм)
Енергетичні класи (De Waag)
Джерело та методика
Енергетичний клас і розподіл за класами: EP-Online (RVO) через нашу базу даних; профілі споживання: CBS 85140NED (CC BY 4.0); тарифи: CBS 85592NED; споживання у кварталі: CBS Kerncijfers; тепломережі, плани, пілотні проєкти та розподіл за джерелами опалення: WarmteAtlas (RVO, на рівні кварталів; плани віднесено до кварталів, центри яких розташовані в межах території планування); ISDE: RVO. Орієнтовні дані, а не рекомендації з енергоефективності.
Щомісячні витрати: купівля чи оренда
Розрахуйте витрати з урахуванням вашої ціни купівлі, орендної плати та припущень. Усі суми можна змінити; результат є орієнтовним.
Скільки коштує купівля цього житла?
Одноразові витрати понад ціну купівлі: податок, нотаріус, експертна оцінка, консультація та технічна перевірка. З 2018 року можна позичити не більше вартості житла, тож ці витрати ви сплачуєте власними коштами.
Корисні інструменти
Новий інтер'єр за допомогою ШІ
Завантажте фото кімнати, оберіть стиль — і вже за пів хвилини побачите, який вигляд вона може мати. Сама кімната залишається незмінною, змінюється лише облаштування.
Цей інструмент доступний лише для користувачів, які увійшли в систему. Обліковий запис безкоштовний.
Квартал, район і муніципалітет
De Waag
- Житло
- 836
- Мешканці
- 1.315
- Сер. вартість WOZ
- € 195.000
- Житло у власності
- 14%
- Сер. рік побудови
- 1855
- Найпоширеніше
- Квартира (80%)
Binnenstad
- Житло
- 5.168
- Мешканці
- 6.980
- Сер. вартість WOZ
- € 163.000
- Житло у власності
- 12%
- Сер. рік побудови
- 1915
- Найпоширеніше
- Квартира (88%)
Leeuwarden
- Житло
- 67.208
- Мешканці
- 129.973
- Сер. вартість WOZ
- € 249.000
- Житло у власності
- 50%
- Сер. рік побудови
- 1965
- Найпоширеніше
- Квартира (38%)
Житло в цьому кварталі на карті Leeuwarden · Fryslân (Friesland)
Хто живе в кварталі?
Хто живе в кварталі?
Порівняйте дані CBS щодо кварталу, району та муніципалітету із загальнонаціональними показниками: походження, освіта, доходи, соціальні виплати та зайнятість.
Безкоштовно з обліковим записом. Платіжні дані не потрібні.
Інфраструктура та транспортна доступність
По продукти можна ходити пішки. До початкової школи можна доїхати велосипедом. Зупинка громадського транспорту — за рогом. Міське середовище: усе поруч, а разом із тим і властива місту метушня.
- Великий супермаркет
- 300 m сер. відстань у кварталі
- Кабінет сімейного лікаря
- 1,0 km сер. відстань у кварталі
- Початкова школа
- 700 m сер. відстань у кварталі
- Дитячий садок
- 500 m сер. відстань у кварталі
- Найближча початкова школа
- 280 m Openbare Basisschool de Oldenye
- Найближча зупинка громадського транспорту
- 270 m Leeuwarden, Blokhuisplein · bus · 32 vertrekken per uur overdag
- Найближча зарядна станція
- 150 m Eewal 77 - Allego
- Найближчий заклад догляду за дітьми
- 220 m Speelleergroep Sinne Jacobijnerkerkhof
- Найближча вежа мобільного зв'язку
- 130 m Zendmast 3G, 4G, 5G · 3 antennes · 16,6 m hoog · veilige afstand 8 m
- Школи в радіусі 3 km
- 18
- Ступінь урбанізації
- Дуже сильно урбанізована місцевість 4.761 адрес на km²
Джерело та методика
Відстані дорогами, усереднені для всіх мешканців кварталу (CBS). Відстані до школи (DUO), зупинки громадського транспорту (OVapi/GTFS, відправлення в робочий день), вежі мобільного зв’язку (Antenneregister), зарядної станції та закладу догляду за дітьми — по прямій від цієї адреси, за даними нашої бази.
Довкілля: шум, вода, повітря, світло та зелені насадження
Шум
54 dB Помірно
до 45 dB — дуже тихопонад 70 dB — надзвичайно гучно
- Автомобільний рух
- 43 dB
- Залізничний рух
- менше 40 dB
- Повітряний рух
- менше 40 dB
- Вітрові турбіни
- менше 40 dB
- Автомобільний рух, уночі
- 34 dB
- Залізничний рух, уночі
- 18 dB
На території (квартал De Waag) рівень шуму у 63% житла вищий, ніж за цією адресою; середній рівень там — 56 dB.
Помірний шум: чути транспорт, як на вулиці з наскрізним рухом у кварталі. У приміщенні із зачиненими вікнами шум майже непомітний; відпочивати надворі цілком комфортно, але повної тиші не буває. Основне джерело — автомобільний рух (43 dB).
Джерело та методика
Lden — середньорічне шумове навантаження вдень, увечері та вночі (карти шуму RIVM 2020, повітряний рух 2022, вітрові турбіни 2024, сітка 10 m). Це приблизна оцінка, а не вимірювання на фасаді. ВООЗ рекомендує не більше 53 dB для автомобільного руху та 45 dB для повітряного руху.
Повінь
Немає Немає
На карті максимальної глибини затоплення для цього місця не зазначено жодного сценарію повені.
- Житло під загрозою повені (De Waag)
- 0%
- З них із глибиною затоплення понад 0,5 m
- 0%
- Максимальна глибина в кварталі
- немає
Для цього місця сценарій повені не розраховано: у разі прориву дамби чи підвищення рівня води тут, за прогнозами, залишатиметься сухо. Страхування від повені тут не обов'язкове.
Джерело та методика
LIWO (Rijkswaterstaat), карта максимальної глибини води під час повені, сітка 25 m; імовірність повені: Klimaateffectatlas. Глибина не вказує на ймовірність повені; дамби та захисні споруди спроєктовано з урахуванням цієї ймовірності.
Якість повітря
- NO₂ 8,6 µg/m³ у межах рекомендацій ВООЗ
- PM2,5 6,6 µg/m³ вище рекомендованого ВООЗ рівня
- PM10 12,9 µg/m³ у межах рекомендацій ВООЗ
Забруднене повітря: концентрації забруднювальних речовин перевищують європейську норму на 2030 рік, зазвичай через дорогу з інтенсивним рухом, промислові підприємства чи інтенсивне тваринництво поблизу. Це варто врахувати людям із захворюваннями дихальних шляхів і родинам із маленькими дітьми. Допомагає провітрювання з тихого боку будинку.
Середні показники для De Waag: NO₂ 8,6, PM2,5 6,6 µg/m³.
Джерело та методика
Середньорічні концентрації на сітці 25 m (RIVM, найновіша карта). Риска на шкалі — рекомендоване WHO значення (NO₂ 10, PM2,5 5, PM10 15 µg/m³); колір показує співвідношення з рекомендаціями WHO та нормою ЄС на 2030 рік.
Освітленість уночі
Яскраво
темнодуже яскраво
Середнє значення (De Waag): дуже яскраво.
Яскраво: багато штучного світла від доріг, підприємств чи теплиць. Яскраве нічне освітлення пов'язують із гіршим сном; зверніть увагу, куди виходять вікна спалень.
Джерело та методика
Штучне світло, спрямоване вгору, за супутниковими вимірюваннями (карта світлового випромінювання RIVM за 2023 рік, сітка 375 m). Категорії визначено порівняно з усім житлом у Нідерландах: «темно» — 20% найтемніших місць, «дуже яскраво» — 10% найяскравіших.
Зелені насадження у кварталі
20% зелені насадження в радіусі 500 m
Середнє значення (De Waag): 20%.
Майже все забудовано або замощено: це одне з найменш зелених місць у Нідерландах. Улітку тут відчутний ефект «острова тепла» й мало тіні; балкон чи тераса на даху з рослинами тут на вагу золота.
Джерело та методика
Частка зелених насаджень (трава, кущі, дерева) у квадраті зі стороною 500 m навколо цієї адреси (карта зелених насаджень RIVM за 2022 рік). Для половини житла в Нідерландах частка зелені в межах 500 m перевищує 52%, а для кожного десятого помешкання — становить менше 32%.
Повітряний рух над цією адресою
Повітряний рух над цією адресою
Дізнайтеся, скільки літаків пролітає тут щодня, на якій висоті й у які години та з якими аеропортами пов’язані ці рейси.
Безкоштовно з обліковим записом. Платіжні дані не потрібні.
Клімат і безпека
Навіть у спекотні дні тепловий стрес навколо будинку залишається помірним; увечері місцевість досить добре охолоджується.
Спека
46–48 °C екстремальний тепловий стрес
Температура за відчуттями у спекотний літній день (2022) на відстані 1 m від будинку.
- Ефект острова тепла
- 1,4–1,6 °C тепліше, ніж у сільській місцевості
- Теплі ночі (20 °C і вище)
- 6–7 ночей на рік
- Відстань до прохолодного місця
- 200–300 m
- У середньому в De Waag
- 45 °C температура за відчуттями
Вода
- Дощова вода під час зливи (70 mm/год)
- шлях стоку води не проходить безпосередньо біля будинку
- Підтоплення ґрунтовими водами у 2050 році
- Дуже значне зростання
- Незатоплений поверх у De Waag
- 100% житла в разі найсильнішої повені
Техногенна безпека
- Високовольтна лінія
- немає в радіусі 2 km
- Вітрова турбіна
- 2,2 km Windturbine 5 kW, ashoogte 5 m · rotor 5 m · тут близько 28 dB
- Шум турбін за цією адресою
- 19 dB Lden за картою шуму вітрових турбін RIVM
- Небезпечна діяльність у радіусі 1 km
- Vervoer gevaarlijke stoffen
- Найближче небезпечне підприємство
- Liander 370 m
У De Waag 0% житла розташовано в зоні магнітного поля високовольтної лінії, а 0% — у радіусі 1 km від вітрової турбіни.
Джерело та методика
Спека, вода та ґрунтові води: Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0; температура за відчуттями та острів тепла — 2022 рік, імовірність повені та глибина затоплення — за національними сценаріями повеней, імовірність підтоплення ґрунтовими водами у 2050 році — за сценарієм значних кліматичних змін, шляхи стоку води — за 70 mm опадів протягом години). Високовольтні лінії: RIVM Netkaart із розрахунковими відстанями (зона магнітного поля); вітрові турбіни: RIVM; небезпечна діяльність: Register Externe Veiligheidsrisico's через RIVM Atlas Leefomgeving (діяльність із зоною підвищеної уваги в радіусі 1 km). Орієнтовні дані на основі карт, а не вимірювань.
Безпека та комфортність проживання
Комфортність проживання: квартал De Waag
Цілком задовільно Leefbaarometer 2024, клас 6 з 9
- Фізичне середовище: цілком задовільно
- Житло: задовільно
- Інфраструктура: дуже добре
- Соціальна згуртованість: слабко
- Порушення спокою та небезпека: дуже незадовільно
Leefbaarometer 3.0 (BZK): орієнтовна оцінка комфортності проживання за дев’ятьма класами та п’ятьма аспектами порівняно із середнім показником по країні. Докладніше про цей квартал
Злочини: квартал De Waag
322 на 1 000 жителів на рік +5% порівняно з попереднім роком
- Зареєстровано: вер 2025 – сер 2026
- 423
- Район Binnenstad
- 212 на 1 000
- Муніципалітет Leeuwarden
- 53 на 1 000
- Нідерланди
- 45 на 1 000
- Квартирні крадіжки на 1 000 об'єктів житла
- 2,4 2 крадіжки
Найпоширеніше
- Winkeldiefstal
- 91
- Fietsdiefstal
- 47
- Mishandeling
- 17
- Drugshandel
- 13
Значно вище за середній показник по країні. Часто це квартал у центрі або біля вокзалу з великою кількістю відвідувачів, іноді — квартал із системними проблемами. Зрозуміти, який саме це випадок, допоможуть Leefbaarometer і вечірня прогулянка.
Джерело та методика
Поліція, зареєстровані злочини за кварталами (відкриті дані CBS і поліції, щомісячні показники). У невеликих кварталах кількість злочинів невелика; оцінюйте її з урахуванням кількості мешканців і житла. Не про кожен злочин повідомляють.
Плануєте зробити цінову пропозицію щодо Poststraat 22 - e? Дізнайтеся, скільки насправді коштує це житло.
Безкоштовна сторінка містить факти. Звіт відповідає на головне питання: яку ціну запропонувати? Три сценарії в євро, обґрунтовані фактичними цінами купівлі подібного житла з Kadaster, модельною вартістю, даними про перевищення запитуваної ціни в муніципалітеті та станом житла на фото. А також питання, які варто поставити ріелтору перед підписанням договору.
Приклад розрахунку: пропозиція, завищена на 2%, для житла вартістю € 450.000 означає переплату вже на € 9.000. Звіт коштує € 19.
-
Стратегія подання цінової пропозиції: три сценарії
Три цінові пропозиції в євро — обережна, ринкова та з високими шансами на успіх. Розраховані на основі модельної вартості, продажів подібного житла та сум, які в цьому муніципалітеті платять понад запитувану ціну. -
Продажі подібного житла за даними Kadaster
Фактичні ціни купівлі житла в кварталі, подібного за типом, площею та періодом побудови, — на карті й у таблиці, з індексацією до поточного рівня. -
Модельна вартість та попередні продажі
Автоматизована оцінка вартості з діапазоном можливих значень, історія продажів за цією адресою та зміна вартості WOZ за роками. -
Ринкові показники муніципалітету
Строк продажу, відсоток перевищення запитуваної ціни, ціна за m² та показник дефіциту пропозиції для цього типу житла (NVM) — щоб ви знали, якої конкуренції очікувати. -
Запитання до ріелтора
Індивідуальний список запитань для огляду житла з урахуванням року побудови, енергетичного класу, ризиків поблизу, оголошення та аналізу фото. -
Стан житла за фотографіями
Модель аналізу зображень оцінює фото з оголошення: загальний стан, кухню та ванну кімнату, видимі дефекти й орієнтовний бюджет на ремонт. -
Щомісячні витрати для кожної цінової пропозиції
Щомісячні витрати за кожним сценарієм: іпотека, витрати на оформлення купівлі, муніципальні збори, енергія та утримання житла — у порівнянні з орендою як альтернативою. -
Усе з безкоштовної сторінки також включено
Стислий огляд житла, кварталу, енергоспоживання, довкілля, клімату, безпеки та повітряного руху — усе в одному PDF.
Порівнюєте кілька варіантів житла? 5 звітів за € 39 на місяць, додаткові звіти — € 6 за кожен. Це не експертна оцінка й не гарантія, а дані, якими ви можете обґрунтувати свою цінову пропозицію.
Поширені запитання про Poststraat 22 - e
Який тип житла за адресою Poststraat 22 - e?
Poststraat 22 - e (Leeuwarden) — це appartement, рік побудови — 1906, житлова площа — 31 m². Житло розташоване в кварталі De Waag, у муніципалітеті Leeuwarden.
Який енергетичний клас має житло за адресою Poststraat 22 - e?
Для цієї адреси енергетичний клас не зареєстровано. Для продажу або здавання в оренду потрібен чинний сертифікат енергетичного класу.
Скільки приблизно коштує житло за адресою Poststraat 22 - e?
Орієнтовна ринкова вартість становить від € 91.000 до € 102.000 (середнє значення € 96.000, рівень цін станом на вер 2026). Її розраховано на основі вартості WOZ, запитуваних цін і продажів порівнянного житла в кварталі. Це лише орієнтир, а не експертна оцінка.
Яка орендна плата за житло такого типу, як за адресою Poststraat 22 - e?
Медіанна орендна плата за порівнянне житло в околицях становить € 520 на місяць (€ 16 за m², кількість об’єктів: 4). Чи підлягає орендна плата регулюванню, можна з’ясувати за результатами підрахунку балів на цій сторінці.
Наскільки тихо за адресою Poststraat 22 - e?
Середньорічний рівень шуму біля фасаду становить 54 dB Lden (помірно). Основне джерело шуму — дорожній рух. Щодня в радіусі 2 km на висоті нижче 3000 m пролітає приблизно 2 літаків.
Чи загрожує повінь житлу за адресою Poststraat 22 - e?
На загальнонаціональній карті максимальної глибини води для цього місця не вказано жодного сценарію повені.
Наскільки безпечний квартал за адресою Poststraat 22 - e?
Для території «квартал De Waag» кількість зареєстрованих поліцією злочинів становила 322 на 1 000 жителів на рік, тоді як у муніципалітеті — 53 і 45 у середньому по країні. Leefbaarometer оцінює комфортність проживання як «цілком задовільно».
Яка інфраструктура є поруч із житлом за адресою Poststraat 22 - e?
Середні відстані в кварталі: великий супермаркет — 300 m, сімейний лікар — 1,0 km, початкова школа — 700 m, дитячий садок — 500 m (CBS). На цій сторінці вказано найближчу школу, зупинку громадського транспорту, зарядну станцію та заклад догляду за дітьми, а також відстань від цього житла до кожного з них.
Звідки ці дані?
З відкритих державних джерел: BAG і Kadaster (характеристики, земельна ділянка), EP-Online (енергетичний клас), CBS (статистика кварталу, індекс цін, енергоспоживання), RIVM (шум, повітря, світло, зелень), Klimaateffectatlas і LIWO (спека, вода), відкриті дані поліції та Leefbaarometer (безпека), а також мережі ADS-B (повітряний рух). Усі розрахунки орієнтовні й не є експертною оцінкою чи порадою.