Район Sluitersveld

Район у муніципалітеті Almelo · Overijssel

  • 3.332 одиниць житла
  • 7.120 мешканців
  • серед. рік побудови 1986
  • середня вартість WOZ € 359.000

Життя в Sluitersveld: цей район у муніципалітеті Almelo налічує 3.332 одиниць житла, 7.120 мешканців та 3.070 домогосподарств. Житло в Sluitersveld — переважно типу «квартира (30%) та окремий будинок (29%)», переважно збудоване в період 1990-2009 (31%) та з них 52% — житло у власності мешканців, 48% — орендоване житло. Середня вартість WOZ становить € 359.000. 56% житла із зареєстрованим енергетичним класом має клас A або B; найпоширеніший енергетичний клас — A. Комфортність проживання за Leefbaarometer оцінюється як добре, середній рівень шуму становить 49 dB (тихо) та поліція зареєструвала 29,2 злочинів на 1 000 жителів (у середньому по країні 45,3). До супермаркету в середньому 800 m, до початкової школи 800 m та 37% домогосподарств мають дітей. Для кожного житла в Sluitersveld на Huisleon ви знайдете орієнтовну вартість, енергетичний клас, щомісячні витрати, дані про довкілля та актуальні пропозиції продажу й оренди.

Карта

Межа за картою районів і кварталів CBS 2024 року. Збільште масштаб, щоб побачити окремі об’єкти житла; натисніть на об’єкт, щоб переглянути подробиці. Відкрити на карті житла

Житло в Sluitersveld

Житло
3.332
адреси житлових об’єктів (BAG)
Середній рік побудови
1986
Середня житлова площа
138 m²
Житловий фонд (CBS)
3.155
2025

Тип житла

  • Квартира 30% 989
  • Окремий будинок 29% 978
  • Рядовий будинок 20% 677
  • Будинок на дві родини 11% 362
  • Крайній рядовий будинок 10% 326

Енергетичний клас

  • A або вищий 34% 1.125
  • B 16% 522
  • C 17% 581
  • D 7% 232
  • E 4% 119
  • F 6% 186
  • G 5% 159
  • Без класу 12% 408

Період будівництва

  • До 1945 року 9% 297
  • 1945–1969 26% 865
  • 1970–1989 10% 345
  • 1990–2009 31% 1.018
  • 2010 рік і пізніше 24% 806
  • Невідомо 0% 1

Мешканці

Мешканці
7.120
1 січня 2025
Домогосподарства
3.070
у середньому 2,2 осіб
Одноосібні домогосподарства
36%
Нідерланди: 40%
Домогосподарства з дітьми
37%
Нідерланди: 32%
Щільність населення
1.517
мешканців на km²
Площа
4,7 km²
з них 0,1 km² — водна поверхня
Народжені за межами Нідерландів
12%
Нідерланди: 16%
Стандартизований дохід
€ 38.900
у середньому на домогосподарство на рік · Нідерланди: € 42.080
Особи за межею бідності
3%
Нідерланди: 3%
Виплати соціальної допомоги
39
на 1 000 мешканців · Нідерланди: 22
Рівень зайнятості населення
71%
Нідерланди: 72%
Працівники з безстроковим контрактом
56%
Нідерланди: 56%

Вікова структура

  • 0–15 років 16% 1.150
  • 15–25 років 13% 910
  • 25–45 років 24% 1.735
  • 45–65 років 28% 1.965
  • 65 років і старше 19% 1.355

Походження

  • Нідерланди 77% 5.395
  • Європа (крім Нідерландів) 7% 470
  • Поза Європою 16% 1.135

Рівень освіти (15–75 років)

  • Початкова освіта, підготовча середня професійна освіта, професійна освіта рівня 1 33% 1.760
  • Старша загальна середня освіта, доуніверситетська освіта, професійна освіта рівнів 2–4 40% 2.120
  • Вища професійна та університетська освіта 27% 1.410

Джерело: CBS Kerncijfers wijken en buurten 2024. Походження за класифікацією CBS (країна народження особи або її батьків); рівень освіти осіб віком 15–75 років; дохід стандартизовано з урахуванням розміру та складу домогосподарства; малі значення CBS не публікує.

Житло та вартість

Середня вартість WOZ
€ 359.000
CBS 2024
Житло у власності
52%
Орендне житло
48%
40% — у власності житлових асоціацій
Односімейні будинки
67%
33% — у багатоквартирних будинках
Побудовано протягом останніх 10 років
14%
Незаселене житло
3%
Нове житло за рік
44
житло, введене в експлуатацію

Вартість WOZ — це середня вартість усього житла на цій території (станом на 1 січня попереднього року), а не ринкова вартість конкретного житла.

Енергія

Середнє споживання електроенергії
2.970 kWh
на одне житло за рік
Середній обсяг віддачі електроенергії в мережу
1.100 kWh
сонячна електроенергія на одне житло
Середнє споживання газу
860 m³
на одне житло за рік
Житло із сонячними панелями
34%
Без природного газу
8%
Переважно опалюється електрикою
13%

Споживання — середнє значення для всього житла з підключенням на цій території (CBS); розподіл за енергетичними класами наведено в розділі «Житло».

Інфраструктура та транспортна доступність

Великий супермаркет
800 m
серед. відстань
Кабінет сімейного лікаря
1,3 km
серед. відстань
Початкова школа
800 m
серед. відстань
Дитячий садок
700 m
серед. відстань
Школи в радіусі 3 km
9
Ступінь урбанізації
Помірно урбанізована місцевість
1.262 адрес на km²
Автомобілі на домогосподарство
1,0
3.075 легкових автомобілів
Підприємства
670
з них 145 — торгівля та готельно-ресторанний бізнес

Середні відстані дорогами для всіх мешканців території (CBS).

Школи

3 школи (район Sluitersveld): кількість учнів та оцінка Інспекції освіти.

Усі школи муніципалітету Almelo

Відкриті дані про освіту DUO та Інспекція освіти; школу прив'язано до кварталу за адресою, де вона розташована.

Довкілля: шум, вода, повітря, світло та зелені насадження

Середній рівень шуму (Lden)
49 dB
муніципалітет 53 dB
Житло з шумом від дорожнього руху понад 55 dB
22%
муніципалітет 19%
Житло з шумом від залізничного руху понад 55 dB
0%
муніципалітет 1%
Житло з шумом від повітряного руху понад 48 dB
0%
муніципалітет 22%
Житло з шумом від вітрових турбін понад 40 dB
0%
Шум від дорожнього руху вночі понад 50 dB
13%
муніципалітет 7%

Рівень шуму біля 3.332 житлових об’єктів

  • до 45 dB: дуже тихо 38% 1.267
  • 46–50 dB: тихо 27% 890
  • 51–55 dB: помірно 15% 500
  • 56–60 dB: доволі шумно 11% 370
  • 61–65 dB: шумно 9% 291
  • 66–70 dB: дуже шумно 0% 14

Повінь

Житло під загрозою затоплення
0%
муніципалітет 0%
Зокрема з глибиною затоплення понад 0,5 m
0%
Зокрема з глибиною затоплення понад 2 m
0%
Максимальна глибина води
немає

Повітря, світло і зелень

NO₂
8,5 µg/m³
на 6% вище за рекомендований WHO рівень (10)
PM2,5
7,9 µg/m³
на 100% вище за рекомендований WHO рівень (5)
PM10
13,6 µg/m³
на 0% вище за рекомендований WHO рівень (15)
Освітленість уночі
Тьмяно
муніципалітет: Тьмяно
Зелені насадження в радіусі 500 m
47%
муніципалітет 42%

Шум: шумові карти RIVM (дорожній і залізничний рух — 2020, повітряний рух — 2022, вітрові турбіни — 2024), середньорічний рівень Lden із кроком 10 m, визначений для кожної адреси. Повінь: LIWO (Rijkswaterstaat), карта максимальної глибини затоплення; глибина не вказує на ймовірність затоплення. Повітря: середньорічні концентрації RIVM із кроком 25 m. Світло: карта світлового випромінювання RIVM за 2023 рік. Зелені насадження: карта RIVM за 2022 рік, частка озелененої території в радіусі 500 m. Увімкніть шар шуму на карті вище.

Клімат і безпека

Відчутна температура в спекотний день
46–48 °C
екстремальний тепловий стрес
Житло з екстремальним тепловим стресом (41 °C і вище)
95%
муніципалітет 94%
Ефект острова тепла
0,8–1,0 °C
в середньому тепліше, ніж у сільській місцевості
Житло з прохолодним місцем у межах 300 m
85%
муніципалітет 94%
Житло з підвищеною ймовірністю підтоплення ґрунтовими водами у 2050 році
45%
муніципалітет 20%
Житло, вздовж якого проходить шлях стоку дощової води
8%
муніципалітет 5%
Житло в зоні магнітного поля високовольтної лінії
0%
муніципалітет 0%
Житло в межах 1 km від вітротурбіни
0%
муніципалітет 0%

Klimaateffectatlas 2026 (CC BY 4.0): відчутна температура та ефект теплового острова за 2022 рік, прохолодні місця, ймовірність повені в конкретному місці (щонайменше 20 cm води), незатоплені поверхи, ймовірність підтоплення ґрунтовими водами у 2050 році (високий сценарій), шляхи стоку води за інтенсивності опадів 70 mm на годину; дані визначено для кожного об’єкта житла. Високовольтні лінії: RIVM Netkaart із розрахунковими відстанями. Вітротурбіни: RIVM. Увімкніть шар теплової карти на карті вище.

Безпека

Злочини на 1 000 мешканців
29
вер 2025 – сер 2026
Зареєстровані злочини
208
-5% порівняно з попереднім роком
Квартирні крадіжки на 1 000 об'єктів житла
2,7
9 крадіжок
Муніципалітет
46
на 1 000 мешканців
Нідерланди
45
на 1 000 мешканців

Типи злочинів (останні 12 місяців)

  • Vernieling 20% 41
  • Fietsdiefstal 12% 24
  • Woninginbraak 4% 9
  • Mishandeling 4% 9
  • Bedreiging 3% 7
  • Winkeldiefstal 3% 6
  • Drugshandel 2% 5
  • Inbraak schuur/garage 1% 3

За рік

  1. 2792021
  2. 3222022
  3. 2732023
  4. 2622024
  5. 1982025

Джерело: поліція, зареєстровані злочини за територіями (відкриті дані CBS/поліції, щомісячні показники). Показник на 1 000 мешканців розраховано за чисельністю населення території; не про всі злочини повідомляють.

Комфортність проживання

Добре Leefbaarometer 2024

дуже незадовільновідмінно

Комфортність проживання
Добре
клас 7 із 9, оцінювання 2024 року
Оцінка
4,12
+0,02 порівняно із середнім по країні
Від попереднього оцінювання
+0,05
оцінювання 2022: Цілком задовільно
Муніципалітет
Цілком задовільно
оцінка 4,07

П’ять складових: відхилення від середнього по країні

  • Фізичне середовище зелень, вода, забудова, шум +0,02 Задовільно
  • Житловий фонд тип, рік побудови, форма власності +0,03 Задовільно
  • Інфраструктура магазини, школи, медичне обслуговування, громадський транспорт −0,03 Задовільно
  • Соціальна згуртованість склад населення, переїзди +0,01 Задовільно
  • Порушення спокою та небезпека злочинність і порушення громадського спокою −0,01 Задовільно

Джерело: Leefbaarometer 3.0 (Ministerie van BZK, CC0). Оцінювання проводять раз на два роки на основі понад сотні характеристик; показник відображає, як мешканці в середньому оцінюють комфортність проживання. Від’ємне значення — нижче середнього по країні.

Дохід і робота

Середній дохід на мешканця
€ 33.000
на рік
Середній дохід на одного отримувача доходу
€ 40.000
на рік
Медіанні статки домогосподарств
€ 91.700
Рівень зайнятості населення
71%
від 15 до 75 років
Самозайняті
16%
серед зайнятого населення
20% осіб із найвищими доходами
18,4%
частка осіб (по країні 20%)

Квартали в Sluitersveld 7